Sen, w którym widzisz swój własny brzuch, pokazuje myśli i pomysły, które są skrystalizowane i dochodzi do rzeczywistości. Może jesteś gotowy, aby zrealizować pomysły, które byliśmy w twoim umyśle na chwilę. Brzuch może również wskazywać stłumione emocje zestrzelone w. Może powinieneś zaufać więcej o tym, co możesz dostać. Jeśli widzisz brzuch, który zawiera w nim dziecko, to taki sen oznacza uczucia, które wkrótce wyjdą. Jeśli drapanie własnego brzucha we śnie, to takie marzenie może wskazywać na wewnętrzny bodziec, który powoduje uczucie głodu.

Przeczytaj także interpretację ula.

…Aby zobaczyć swój brzuch we śnie, zapowiada, że ​​będziesz mieć wielkie oczekiwania, ale musisz powstrzymać zatwardziałość i podwoić swoją energię do pracy, ponieważ przyjemność zbliża się do bólu. Widok skurczonego brzucha oznacza, że ​​będziesz prześladowany i przeciwstawiany przez fałszywych przyjaciół. Aby zobaczyć, jak spuchła, będziesz miał udręki, ale pokonasz je i będziesz cieszyć się owocami swojej pracy. Widok krwi wypływającej z brzucha zapowiada wypadek lub tragedię w rodzinie. Brzuch dzieci w niezdrowym stanie zapowiada, że ​​zarażenie będzie cię ścigać. Zobacz brzuch….

…Jeśli we śnie brzuch śniącego jest gruby, zwykle oznacza to nadzieję na bogactwo, zaszczyty lub sukces zawodowy. Wręcz przeciwnie, jeśli we śnie brzuch śniącego wyszczupla się, to taki sen prawie zawsze jest symbolem ubóstwa….

Widzenie dużego brzucha oznacza bogactwo i całkowity brak wyrafinowania. Widzieć pomarszczony brzuch, zapowiada chorobę i odwraca się….

* Proszę zobaczyć brzuch, pępek

* Proszę zobaczyć brzuch, pępek

Zobacz znaczenie żołądka

…(Venter) Powierzchnia ciała pomiędzy klatką piersiową a miednicą we śnie reprezentuje siłę i stan zdrowia, bogactwo lub może oznaczać ubóstwo. {Zobacz także Treść 1)…

Jeśli marzysz o zobaczeniu macicy, taki sen symbolizuje nowe początki, odrodzenie lub nowe życie. Jeśli marzyciel jest w łonie matki podczas snu, to takie marzenie oznacza strach świata zewnętrznego. Prawdopodobnie boisz się wziąć odpowiedzialność za siebie i być niezależnym. Czujesz się znacznie bezpieczniej i lepiej, gdy inni ludzie są odpowiedzialni za swoje życie.

…Jeśli przybieramy na wadze, oznacza to bogactwo i zaszczyty zawodowe. Jeśli schudniemy, oznacza to biedę. Jeśli jest to ktoś inny, mówi ci, że ktoś chce cię zdradzić lub okłamać….

Zapłacona lub nałożona grzywna świadczy o rozczarowaniu i zdenerwowaniu.

…Jeśli marzysz o grze w tenpins, niewątpliwie wkrótce zaangażujesz się w jakiś romans, który zdyskredytuje twoje imię i stracisz pieniądze i prawdziwą przyjaźń. Widzieć innych zaangażowanych w ten sen, zapowiada, że ​​będziesz czerpać przyjemność z niepoważnych ludzi i prawdopodobnie stracisz pracę. Dla młodej kobiety udana gra w tenisa jest zapowiedzią lekkich przyjemności, ale smutek pojawi się później….

(Zobacz Wejście do raju)

(Loafing | Loitering | Tramp | Vagabond) Widzenie we śnie bez środków do życia lub postrzeganie siebie jako bez środków do życia oznacza bolesne ubóstwo, stan samookaleczenia, niewdzięczność lub niedowierzanie.

…Sen o kracie symbolizuje osobowość skupioną na ciężkiej pracy lub poczucie, że ważne jest, aby cię zauważono. Dobrze się czuję podczas ciężkiej pracy….

(Zobacz Język)

Sen o tym, jak wstać, oznacza wyzwolenie i ratowanie czegoś, co sprawiało, że czujesz się niepewnie i ogranicza. Aby uzyskać lepszą interpretację swojego marzenia, sprawdź znaczenie latania.

Sen z podwórkiem symbolizuje problemy lub sytuacje, które lubisz zauważać w sobie. Rzeczy, które chcesz myśleć lub mieć innych cię oglądać. Rzeczy, które są komfortowo świadomi swojego życia.

(Zobacz język)

…Przeprowadzka to zmiana w Twoim życiu. Wiadomość o zbliżającym się ślubie lub narodzinach dziecka….

…Jeśli ktoś sam prześciga się we śnie, to znaczy, że da cenny komentarz do interpretacji Koranu. (Patrz Daniel | Pierścień na nos)…

Wskazuje na odwagę, odwagę i umiejętności walki, które pozwolą Ci osiągnąć osobiste osiągnięcia.

Zobacz znaczenie Hill

(Zobacz Pielgrzymka | ‘Umrah)…

…Śnienie o nauczycielu szkolnym oznacza, że ​​prawdopodobnie będziesz czerpać przyjemność z nauki i zabaw w cichy sposób. Jeśli nim jesteś, prawdopodobnie odniesiesz pożądany sukces w dziełach literackich i innych….

…(Zniewaga | Przyciągaj uwagę | Krytykuj | Wydobywaj | Sonduj | Sideswipe | Wymieszaj) Odkopywanie przeszłości we śnie oznacza kłótnię lub odsłanianie brudnej bielizny, blokowanie drogi, zarabianie nielegalnych pieniędzy lub może to oznaczać wykopywanie ukrytych kosztowności, ożywienie przeszłość wiedzy lub odkrycie skarbu. Odkopywanie przeszłości i nie konfrontowanie nikogo z nią we śnie oznacza ulgę w cierpieniu lub otrzymywanie radosnych wieści. (Zobacz także Court)…

(Zobacz Wending swój sposób)

…Sen o grze w karty symbolizuje strategię w jakiejś dziedzinie życia lub próbę przechytrzenia kogoś. Diamenty odzwierciedlają sukces lub świadomość, że coś ci ujdzie na sucho. Kluby odzwierciedlają pewność, że nigdy nie zawiedziesz. Wiedząc, że coś jest już Twoje. Serce odzwierciedla pewność, że pokazuje komuś, co robisz lub myślisz. Nie myślisz, że to, co robisz komuś, jest problemem. Pik odzwierciedla niepokojące czasy i rozczarowania. Całkowity brak troski o czyjeś uczucia. Zmuszanie kogoś do zrobienia czegoś, co chcesz, a wiesz, że nie chce….

…Marzenie o tańcu towarzyskim czy walcu symbolizuje harmonijne podejmowanie decyzji lub doskonałą współpracę. Zastosowanie profesjonalnego lub wyrafinowanego doświadczenia sprawia, że ​​sytuacja jest łatwa. Ciesz się tym, że nigdy nie popełnisz żadnego błędu. Eleganckie lub wyrafinowane myślenie, które dobrze Ci odpowiada. Pozytywnie, taniec towarzyski lub walc mogą reprezentować uczucia związane z byciem „geniuszem”. Cieszenie się, że twoje wyjątkowe umiejętności lub doświadczenie są doskonale stosowane w danej sytuacji. Obszar twojego życia, w którym wszystko działa dobrze i nie popełnia się żadnych błędów. Sytuacja przebiega bez żadnych problemów. Negatywnie, taniec towarzyski może odzwierciedlać duży stres lub niepokój, który odczuwasz, aby doskonale zastosować profesjonalną lub wyższą wiedzę. Uczucie presji, by dobrze wyglądać, nigdy nie popełnia ani jednego błędu. Czując, że twoja reputacja jest zagrożona. Ewentualnie może to oznaczać, że lubisz czuć się zbyt mądry, by kiedykolwiek dać się złapać na swoją nieuczciwość….