…Śnienie, że masz wypadek, oznacza chwilowe straty w biznesie lub sprawach ekonomicznych; śnienie, że pomagasz ofierze wypadku, oznacza, że ​​ktoś bliski Cię zawiedzie….

…Sen o wypadku jest ostrzeżeniem, aby przez krótki czas unikać jakiegokolwiek środka transportu, ponieważ grozi ci utrata życia. Żeby wypadek przytrafił się inwentarzowi, oznacza, że ​​będziesz walczył z całych sił, aby zdobyć jakiś przedmiot, a następnie zobaczysz, jak przyjaciel traci własność o tej samej wartości, pomagając w twojej sprawie….

…Sen o sytuacji kryzysowej symbolizuje poczucie pilności. Pilna sprawa, która wymaga Twojej natychmiastowej uwagi lub sytuacja, od której desperacko pragniesz uciec. Przykład: Mężczyzna marzył o niebezpieczeństwie, z którego musiał uciec. W życiu na jawie desperacko chciał uciec od aroganckiego kolegi, który go krępował. Nagły wypadek był odzwierciedleniem tego, jak pilna jest potrzeba odwrócenia się do swojego kolegi, który go zawstydzał, ale nie był w stanie tego zrobić….

Sen, że utknąłeś w korku, symbolizuje frustracje, których doświadczasz. Twoje decyzje nie postępują tak szybko, jak byś chciał. Czujesz, że utknąłeś tam, gdzie jesteś w życiu. Możesz czuć, że inni ludzie ci przeszkadzają lub spowalniają….

Zobacz znaczenie Wypadku

Sen o wypadku symbolizuje budzące się na jawie błędy w ocenie lub popełnione błędy. Uczucia dotyczące przeoczenia, którego dokonałeś lub nie myślałeś o działaniach. Wypadki we śnie mogą być również reprezentacją zderzenia pomysłów lub planów z innymi ludźmi. Przykład: młody mężczyzna marzył o wypadku samochodowym. W rzeczywistości wdał się w bójkę z przyjacielem, ponieważ spał ze swoją dziewczyną….

Zobacz znaczenie Crash

Może to być ostrzeżenie przed możliwymi wypadkami samochodowymi w przyszłości. Być może twój umysł podpowiada ci, żebyś był ostrożny. To może być dobry moment, aby trochę zwolnić i stawić czoła swoim lękom i wątpliwościom. Czy masz kontrolę nad swoim życiem? Czy czujesz się winny z powodu czegoś? Wskazuje również, że Twoje opinie, styl życia lub ambicje kolidują z opiniami innej osoby. Kiedy jeden z Twoich znajomych ginie w wypadku samochodowym, oznacza to, że musisz sprawdzić lub odzyskać swój związek z tym znajomym w prawdziwym życiu. Jeśli marzysz o katastrofie lotniczej, może to oznaczać, że cele, które sobie stawiasz, są zbyt wysokie. A może sam tak naprawdę nie wierzysz, że jesteś w stanie je osiągnąć….

Sen o rozbiciu samochodu symbolizuje sprzeczne pomysły, cele lub sytuacje. Twoja zdolność do podejmowania decyzji lub kontynuowania swojego kierunku w życiu została przez kogoś ograniczona. Sen o katastrofie samolotu symbolizuje plany, projekty lub coś, co właśnie zacząłeś, a teraz zawiodło. Przykład: młody człowiek marzył o rozbiciu swojego samochodu na inny samochód. Na jawie przyjaciel tego mężczyzny dowiedział się, że sypia ze swoją byłą dziewczyną i musi przerwać romans. Katastrofa odzwierciedlała sprzeczny kierunek ich życia dobiegającego końca….

Zobacz znaczenie wypadku

Śnienie o wypadku, w którym jesteś biernym świadkiem, to znak, że tchórzostwo pomoże śniącemu. Jeśli ofiara otrzymuje pomoc, jest to zwiastun zdrady przyjaciela….

…Sen o pachołku drogowym symbolizuje problem lub sytuację, na którą należy zwrócić uwagę, gdy dążysz do celu. Priorytet, rozproszenie uwagi lub niepowodzenie, na które należy zwrócić uwagę, dążąc do swoich celów. Poczucie, że cele są przekierowywane, wstrzymywane lub że czyjeś potrzeby muszą być najpierw uszanowane. Ewentualnie pachołek drogowy może oznaczać, że musisz spróbować innego podejścia. Stożki drogowe mogą być oznaką opóźnień lub niepowodzeń. Mogą również wskazywać, że zwracanie uwagi na potrzeby lub ostrzeżenia innych jest teraz ważne. Negatywnie, pachołek drogowy może odzwierciedlać irytację lub irytację osoby lub sytuacji, która Cię powstrzymuje….

…Sen o zapięciu pasów symbolizuje środki ostrożności, które podejmujesz przy podejmowaniu decyzji. Potrzeba ubezpieczenia na wypadek pomyłki. Coś, co robisz lub mówisz sobie „na wszelki wypadek”, podejmując nowe wyzwania lub odkrywając nowe rzeczy….

…To miejsce naszych relacji rodzinnych. Jeśli jest to stół prostokątny, oznacza to, że organizacja rodziny jest bardziej hierarchiczna. Jeśli jest kwadratowy, nie ma dużej hierarchii, tak jakby była prostokątna. Jeśli jego runda wskazuje, że w naszej rodzinie nie ma hierarchii. Dobrze serwowany stół symbolizuje wspólnotę rodzinną i miłą przyszłość. Jeśli nie ma nikogo przy stole, odzwierciedla to nasze pragnienie komunikacji i tworzenia więzi rodzinnych. Jeśli stół pęknie, upadnie lub zdarzy się jakikolwiek wypadek, może się zdarzyć, że nasz związek rodzinny zostanie zerwany lub to, co symbolizuje wypadek, stanie się z nami….

…Sen o prowadzeniu pojazdu, takiego jak samochód, i uderzenie nim w coś wskazuje na niekontrolowaną agresję, która może być bardzo niebezpieczna. To ciągła obsesja na punkcie czegoś, co zawsze prowadzi do niepotrzebnych problemów. Śnienie o zderzeniu się z czymś i prawie uderzeniu w kogoś lub prawie uderzenie przez inny pojazd wskazuje, że z powodu niewłaściwego zachowania śniącego jego czynności stają się skomplikowane i zawodzą. Sen o kontuzji z powodu wypadku lub przejechania oznacza, że ​​wkrótce śniący napotka wiele niepowodzeń i problemów, jeśli śniący nie poprawi swojego zachowania. Sen o uratowaniu przed katastrofą lub o przejechaniu przez własne zasługi wskazuje, że dzięki umiejętnościom i zachowaniu śniącego wszelkie sprawy, które może mieć śniący, będą miały dobry wynik. Sen o byciu świadkiem wypadku samochodowego, a co gorsza bycie częścią wypadku samochodowego, jest ostrzeżeniem, że należy przedsięwziąć środki ostrożności, ponieważ śniącemu grozi wypadek lub bardzo nieprzyjemna niespodzianka w pracy, biznesie lub rodzinie i związki miłosne. Młoda kobieta, która widzi we śnie jakikolwiek wypadek, musi podjąć natychmiastowe i zdecydowane decyzje dotyczące uczuć, ponieważ w przeciwnym razie mogłoby to wywołać problemy między dwoma mężczyznami lub między rodzinami….

Aby zobaczyć znaki drogowe we śnie, stanowią one porady i wiadomości, które twoja podświadomość próbuje przekazać. Zastanów się, co mówi znak drogowy i jak musisz zastosować swoje przesłanie do jednego aspektu swojego codziennego życia.

…(Audytorium | Duża sala) Duża sala we śnie to wygoda, pokonywanie trudności finansowych, pomocna żona, dobra pani domu, wysokie stanowisko, które niesie ze sobą niewielkie niebezpieczeństwo, znak drogowy, syn godny pochwały, ciężko pracujący pracownika lub dobra inwestycja. Jeśli sala jest ciemna, brudna i wypełniona owadami i pajęczynami we śnie, to znaczy odwrotnie….

…(Córka | Pulsacja | Służąca) We śnie ludzkie serce reprezentuje jego świadomość, pracowitość, inteligencję, pana, króla ludzkiego ciała i jego zarządcę. Widzenie we śnie serca oznacza również dobre postępowanie, dobrą duchową świadomość, religijną wytrwałość i jasność mowy. Jeśli we śnie ukradnie mu serce, oznacza to strach, tęsknoty, złe praktyki religijne, wypadek lub nieszczęście. Widzenie we śnie poczerniałego serca lub pokrytego nieprzezroczystą pieczęcią oznacza nieostrożność, grzeszność i ślepotę serca. (Zobacz także Ciało | Klatka piersiowa)…

…Sen o oglądaniu wiadomości w telewizji symbolizuje Twój wybór, aby zauważyć, że coś jest najważniejsze. Chcesz, żeby coś było znaczące. Negatywnie, wiadomości mogą odzwierciedlać kwestie, do których przywiązujesz zbyt dużą wagę. Przykład: Młody człowiek marzył o obejrzeniu programu informacyjnego, w którym opowiedziałby mu, że 21 grudnia 2012 roku będzie szczególnym dniem. Na jawie rozważał samobójstwo z powodu choroby, ale powiedział sobie, że powinien spróbować dożyć tego wyjątkowego dnia, na wypadek gdyby wydarzyło się coś niesamowitego. Program informacyjny odzwierciedlał jego decyzję, że oczekiwanie na rok 2012 jest bardzo ważne….

…Aby zobaczyć piorunochron, oznacza to, że grozi zniszczeniem jakiejś cennej pracy. Aby zobaczyć jedną przemianę w węża, zapowiada wrogom powodzenie w ich planach przeciwko tobie. Jeśli uderzy piorun, nastąpi wypadek lub nagła wiadomość, która przyprawi Cię o smutek. Jeśli ktoś je wystawi, jest ostrzeżeniem, aby uważać na rozpoczęcie nowego przedsięwzięcia, ponieważ prawdopodobnie ogarnie Cię rozczarowanie. Aby je usunąć, zmienisz swoje plany, a tym samym zwiększysz swoje zainteresowania. Widzenie wielu piorunochronów oznacza różnorodne nieszczęścia….

…Śnienie o pustym grobowcu lub studni oznacza, że ​​podejmujesz niepotrzebne ryzyko w rzeczach, które planujesz lub robisz. Sen o wpadnięciu do grobu lub jamy zwiastuje nieszczęścia. Śnienie o wejściu do grobu, grobowca, dołu lub dziury w podłodze oznacza, że ​​podejmujesz ryzyko, ponieważ musisz to zrobić, nawet wbrew swojej woli. Śnienie o grobach jest zawsze złym znakiem, ponieważ zapowiada pech i straty. Śnienie o zniszczonym grobie zapowiada smutki lub choroby w Twojej rodzinie. Czytanie napisu grobu oznacza, że ​​będziesz musiał wykonać nieprzyjemne czynności. Jeśli we śnie odwiedzasz grób, oznacza to, że wkrótce nastąpi wypadek, ale nie będzie to śmiertelne. Sen o znajomym lub przyjacielu przed grobem jest wskazówką, że ta osoba może nas potrzebować i powinniśmy jej pomóc….

…Dla młodego człowieka Marzenie o kąpieli oznacza wielką troskę o osobę płci przeciwnej, obawę utraty dobrej opinii pod wpływem innych. Dla kobiety w ciąży Śnienie tego oznacza poronienie lub wypadek. Dla mężczyzny cudzołóstwo. Po tym śnie należy postępować rozważnie. Aby kąpać się z innymi, należy unikać złych towarzyszy. Prawdopodobnie nastąpi zniesławienie charakteru. Jeśli woda jest mętna, zła, rzeczywiście śmierć, a wrogowie są blisko ciebie. Dla wdowy marzącej o kąpieli, zapomniała o swoich dawnych związkach i spieszy się do ziemskich miłości. Dziewczęta powinny wystrzegać się męskich towarzyszy. Mężczyźni będą angażować się w intrygi o lubieżnym charakterze. Ciepła kąpiel jest na ogół znaczeniem zła. Zimna, czysta kąpiel to zwiastun radosnych wieści i długiego okresu doskonałego zdrowia. Kąpiel w czystym morzu oznacza rozwój biznesu i satysfakcjonujące poszukiwania wiedzy….

…(Więzy krwi | Rodzina | Krewny | Naczynie) Żyły dzieci Adama reprezentują ich przynależność plemienną lub klan. Przypowieść o żyłach przypomina drzewo i jego gałęzie. Żyły we śnie przedstawiają członków jego rodziny, w zależności od tego, do której części ciała należą. Stan i piękno żył we śnie oznacza ich odpowiednik w rodzinie. Jeśli we śnie widzi się pęknięcie jego żyły, oznacza to śmierć krewnego. Ten sam sen może również oznaczać oszustwo, zło, wypadek lub nieszczęście. W przeciwnym razie może reprezentować podzieloną rodzinę. Odsłonięte żyły we śnie oznaczają trudności. Punkt pulsowania żył lub tętnic, lub żyły kanału nadgarstka we śnie reprezentuje środki do życia, pracę, dochód lub osoby starsze z jego rodziny. Jeśli bogacz widzi we śnie określoną ilość krwi płynącej w jego żyłach, oznacza to, że straci taką samą część lub procent swoich pieniędzy. W przeciwnym razie, jeśli biedny zobaczy ten sen, oznacza to, że zarobi taką samą sumę pieniędzy. (Zobacz także Aorta | Krew | Ciało ‘| Żyła szyjna)…

…Marzenie o młóceniu zboża oznacza wielki postęp w biznesie i szczęście wśród rodzin. Ale jeśli jest pod dostatkiem słomy i małego ziarna, zostaną podjęte nieudane przedsięwzięcia. Aby się zepsuć lub mieć wypadek podczas młócenia, będziesz miał wielki smutek pośród dobrobytu….

…Sen o byciu w trumnie oznacza, że ​​należy sprawdzić swoje zachowanie, gdyż trumna zapowiada różne straty, w tym śmierć kogoś bliskiego. Ten symbol jest szczególnie ważny, jeśli śniący modli się obok trumny. Sen o trumnie pokrytej kwiatami, zwłaszcza jeśli są białe, wewnątrz oświetlonej świątyni, sugeruje, że wkrótce odbędzie się wesele w rodzinie, ale to małżeństwo się nie powiedzie. Śnienie o leżeniu w trumnie, nie wiedząc nic innego, wskazuje na długie życie śniącego. Sen o poruszającej się samodzielnie trumnie sugeruje poważną chorobę w rodzinie lub małżeństwie, jeśli śniący jest żonaty. Na wypadek, gdybyś miał się ożenić, ten sen może oznaczać przeszkody na weselu. Marząc o użyciu trumny jako siedzenia w powozie, który przewozi ją na cmentarz, zwiastuje poważne zaburzenia i choroby krewnego lub przyjaciela. Marzenie o oglądaniu, jak trumna jest wkładana do powozu, to zapowiedź poważnych problemów w domu, a także częstych kłótni w małżeństwie lub w związkach….

…Śnienie, że słyszysz dźwięk rogu, zapowiada pospieszną wiadomość o radosnym charakterze. Widzenie złamanego rogu oznacza śmierć lub wypadek. Widok dzieci bawiących się rogami oznacza sympatię w domu. Kobieta, która marzy o dęciu w róg, przepowiada, że ​​bardziej zależy jej na małżeństwie niż jej kochankowi….

…Sen o astronomie symbolizuje spekulacje na temat przyszłości lub potencjału, który nas czeka. Może to być również odzwierciedlenie starannego planowania lub rozważenia szeregu wyników. Ważąc wszystkie możliwości. Możesz mieć do czynienia z sytuacją, w której nie ma gwarancji ani absolutnych odpowiedzi. Możesz także marzyć o „wszystkim, co może być” lub planować na wypadek nieprzewidzianych okoliczności….

…(Zieleń ogrodowa | Zioła | Rośliny strączkowe | Kiełki) Bukiet świeżych ziół ogrodowych we śnie przedstawia mężczyznę pogrążonego w smutku i rozpaczy. Zbieranie we śnie kiści mieszanki ziół ze swojego ogrodu oznacza kłopoty spowodowane przez żeńską członkinię rodziny. Jeśli jest to pęczek świeżych kiełków, należy uważać na zły wypadek. Suche kiełki we śnie oznaczają pieniądze, które uratują złą inwestycję. (Zobacz także Kiełki)…

…Sen o słupie strażackim symbolizuje gotowość do działania. Coś, co masz lub plan, który pozwala na szybką reakcję w przypadku, gdy problem wymknie się spod kontroli. Wiedząc, że masz wszystko, czego potrzebujesz, na wszelki wypadek. Korzystanie z tyczki strażackiej może oznaczać szybką reakcję na napotkany problem. Twoja gotowość ułamkowa sekundy. Jesteś na szczycie rzeczy….

…Sen o kontuzji symbolizuje zranienie emocjonalne lub zakłopotanie. Ktoś mógł powiedzieć coś, co zraniło twoje uczucia. Poczucie uszkodzenia. Ewentualnie uraz we śnie może odzwierciedlać problemy, które powstały w wyniku pośpiechu w jakiejś sytuacji. Znak, że musisz zwolnić. Może również symbolizować wypadek, nieszczęście lub pech, którego doświadczyłeś. Urazy mogą również odzwierciedlać strach przed zranieniem emocjonalnym na jawie. Pragnienie, aby ktoś lub coś odeszło. Czujesz, że jakaś część twojego życia się rozpada. Ewentualnie znak ostrzegawczy, że musisz zwolnić lub być bardziej ostrożnym. To jest częste Marzenie o kontuzji w czasie choroby. Jest to bardzo rzadkie, ale opisywano, że sny o urazach określonych części ciała zbiegają się z problemami zdrowotnymi tych części ciała. Na przykład kobieta marzyła o uderzeniu pięścią w żebra, a kilka dni później przeszła badanie lekarskie, aby odkryć, że jedno z jej żeber zostało złamane bez jej wiedzy. Inny mężczyzna marzył o tym, by mu wbić się w gardło, a kilka dni później odkrył, że ma raka tarczycy. Pewna kobieta marzyła o ataku wilków na żołądek, a kilka dni później odkryła, że ​​ma raka żołądka. Sen o kontuzji matki może oznaczać utrudnione uczucia dotyczące Twojej zdolności do intuicyjnego podejmowania właściwych decyzji. Pech lub złe wybory Cię spowalniają. Sen o kontuzji ojca może oznaczać zakłopotanie, które przyszło na ciebie z powodu złych decyzji….