…(Miejsce w pobliżu świętego miasta Mekki | Pierwsza część Nocnej podróży Wysłannika Boga.) Widzenie siebie wykonującego rytualną ablucję, a następnie odprawianie we śnie modlitw w kanionach Aqi’q oznacza potwierdzenie świadectwa o Jedności Boga (patrz Carnelian- red), obmywanie się ze światowych przywiązań, oglądanie Boskich błogosławieństw i duchowych łask, wstawanie na stanowisku, słuchanie dobrych słów lub może to oznaczać uwięzienie, deszcz, dar, ofiarę lub dobroczynność….

(Włosy noworodka | Spalenie ofiarowane siódmego dnia noworodkowi | Islamska tradycja golenia włosów noworodka siódmego dnia po urodzeniu | Sakrament | Ważenie ogolonych włosów noworodka i rozprowadzanie równej ilości w złoto lub srebro jako cel charytatywny dla jego dobra). Ofiarowanie ceremonii „Aq’iqah we śnie” oznacza radosną nowinę, przybycie długo oczekiwanej osoby, wyzdrowienie z choroby lub uwolnienie więźnia. Uczestnictwo w sakramencie obrzędów „Aq’iqah we śnie” może również oznaczać rosnącą wiarę i pewność oraz naśladowanie błogosławionych tradycji Proroka Bożego, któremu będzie pokój. Jeśli ofiara złożona we śnie tego dnia jest dopuszczalna i jeśli we śnie spełni się wszystkie niezbędne rytuały, oznacza to jego chwalebny charakter i sukces jego wysiłków. Jeśli ktoś składa we śnie niedopuszczalną ofiarę i przedstawia ją ludziom do jedzenia, wówczas sen ten przedstawia krnąbrne dziecko lub zbuntowanego syna. (Zobacz także kaniony ‘Aq’iq | Carnelian-red)…

Jeśli widzisz kogoś we śnie, musisz zadbać o edukację swoich dzieci lub rodzeństwa, ponieważ oznacza to, że mogą skończyć się traumą lub problemami psychologicznymi, które pozostawiają je nieco bardziej niż wstrząśnięte, a to może zagrozić ich przyszłości .

Sen o płaczu niestety symbolizuje potężne uczucia straty, rozczarowania lub bólu. Udręka, smutek lub stres. Jeśli czujesz się sfrustrowany lub przytłoczony nieprzyjemną sytuacją, jak to jest. Alternatywnie, płacz we śnie może być znakiem, że rozpoznajesz problem, który cię represjonuje. Ty lub ktoś, kto doświadcza katharsis lub oczyszczenia emocjonalnego. Uwolnienie smutku, bólu lub cierpienia, które zostało wstrzymane. Być może w końcu zmierzyłeś się z ogromnym strachem. Sen o płaczu łzy radości symbolizuje rozwiązanie frustrujący problem lub pracy przez emocjonalne blokady. Ulga pewnego rodzaju. Może również reprezentować twoje głębokie uznanie lub uczucie podziwu dla czegoś, co ci się przydarzyło. Obudzić płacz symbolizuje stłumiony ból lub że zapomniałeś radzić sobie z traumą. Masz trudności z zaakceptowaniem lub doświadczaniem problemu. Znak, że może trzeba być bardziej otwarty na temat swoich problemów lub bardziej skłonni do zaakceptowania trudnych zmian. Sen o tym, że nikt nie słyszy ani nie reaguje na ich krzyki, symbolizuje ich poczucie bezradności, porzucenia czy frustracji. Możesz czuć się nieistotny lub że nikt cię nie słucha. Być może trzeba będzie bardziej głośno o swoich problemach lub przedstawić swoje poglądy.

…Sen o zobaczeniu kogoś oszpeconego symbolizuje trwałą stratę, którą odczuwasz w jakiejś dziedzinie swojego życia. Twoje postrzeganie długoterminowych blizn emocjonalnych lub fizycznych. Przeszła trauma lub związek nadal wpływa na ciebie lub sprawia, że ​​czujesz, że musisz wiecznie żyć z problemem. Możesz czuć, że nie możesz już być sobą. Przykład: Mężczyzna marzył o zobaczeniu strasznie oszpeconego mężczyzny. Na jawie w młodości nabawił się wstydliwej choroby, która uniemożliwiła mu życie towarzyskie….