…(Hobo | Żebrak | Bieda | Bogactwo) We śnie żebrak reprezentuje poszukiwacza wiedzy. Jeśli dostanie to, o co błaga we śnie, oznacza to, że odniesie sukces w pogoni za wiedzą. Jego pokora i uległość podczas proszenia oznaczają zwycięstwo. Żebraki we śnie również oznaczają smutek, zmartwienia, zmartwienie lub kontemplację. Jeśli we śnie widzi się żebraka, który otrzymuje lub zabiera mu coś, oznacza to, że czegoś pilnie potrzebuje, lub może przedstawiać śmierć osoby, o której marzy sen. Jeśli we śnie widzi się żebraków wchodzących do jego domu lub miasta w grupie, oznacza to rozproszenie jego rodziny lub gospodarstwa domowego, a jeśli zabiorą coś z jego domu, oznacza to katastrofę. Żebrak we śnie również reprezentuje ucznia, a dawca reprezentuje nauczyciela lub szejka. Jeśli ktoś widzi, że błaga, ale we śnie bezskutecznie, oznacza to, że zostanie upokorzony. (Zobacz także Hobo | Ubóstwo)…

(Zobacz Żebrak | Ubóstwo)

Sen o żebractwie symbolizuje uzależnienie, potrzebę, rozpacz, brak poczucia własnej wartości lub brak bezpieczeństwa. Możesz mieć kompleks niższości lub porzucenia. Może to być również reprezentacja uczucia porażki. Alternatywnie, żebranie może oznaczać strach przed ubóstwem.

Jeśli jesteśmy żebrakiem, to zapowiada, że ​​wkraczamy w trudny okres, z problemami i dużym nakładem pracy, i prawdopodobnie nie odniesiemy z tego wielu korzyści.

Jeśli marzysz o byciu żebrakiem, to pokazuje, że czujesz się niepewnie i nie masz szacunku dla siebie. Może myślisz, że nie jesteś wart rzeczy, które życie ci zaoferowało, a może czujesz, że nie doceniasz tego, co masz wokół ciebie.

Sen o żebraniu symbolizuje zależność, niedostatek, desperację, brak poczucia własnej wartości lub niepewność. Możesz mieć kompleks niższości lub problemy z porzuceniem. Może to być również reprezentacja poczucia porażki. Z drugiej strony żebranie może oznaczać strach przed ubóstwem….

Jeśli jesteś żebrakiem we śnie, oznacza to, że musisz wykorzystać swoją kreatywność, wyobraźnię i zdolność do uzyskania lepszych wyników. Być może sen sugeruje, że spojrzeć głębiej w siebie i to, co jesteś w stanie.

Sen o bezdomnym symbolizuje aspekt jego osobowości, który doświadczył całkowitej porażki. Obszar swojego życia, nad którym całkowicie straciłeś kontrolę lub który jest całkowicie bezsilny. Przykład: Człowiek marzył o tym, by być otoczonym przez bezdomnych. W przebudzeniu stracił konkurencję w swoim miejscu pracy i nie wykorzystał szansy na awans. Przykład 2: Młoda kobieta marzyła o zobaczeniu żebraka z rękami na zewnątrz żebractwa. W prawdziwym życiu, była po cenach dumpingowych przez swojego chłopaka i zrobi wszystko, aby go odzyskać.

Kiedy widzisz mendicants we śnie, to pokazuje zaburzenia swoich schematów.

Postrzeganie siebie jako żebraka we śnie oznacza poczucie niepewności i brak poczucia własnej wartości.

Kobieta śniąca o żebraczach spotka się z przykrymi przeszkodami w swoich planach poprawy i przyjemności….

…Śnienie, że jesteś nędzarzem, oznacza dla ciebie nieprzyjemne wydarzenia. Widzieć nędzarzy oznacza, że ​​będzie wezwanie do twojej hojności. Zobacz żebraków i pokrewnych słów….

Śnienie o kimś niepełnosprawnym lub proszenie o jałmużnę to znak, że powinieneś dokonać korekty między dochodami a wydatkami, aby kontrolować swoją ekonomię. Możliwość strat….

…Śnienie o brudnym starym żebraku jest oznaką, że problemy śniącego nie są odpowiednio obsługiwane, co może prowadzić do ubóstwa. Niezastosowanie się do tego ostrzeżenia może spowodować utratę kosztowności i prestiżu. Sen o pomocy żebrakowi wskazuje, że w głębi śniącego jest coś, czego nie może rozwiązać. Sen o odrzuceniu lub w jakiś sposób zaatakowaniu bezbronnego żebraka jest oznaką własnego zła śniącego lub lekceważenia innych….

…Widok starego, zgrzybiałego żebraka jest oznaką złego zarządzania i jeśli nie jesteś oszczędny, stracisz dużo majątku. Skandaliczne doniesienia okażą się szkodliwe dla Twojej sławy. Dać żebrakowi oznacza niezadowolenie z obecnego otoczenia. Śnienie, że odmawiasz dawania żebrakowi, jest całkowicie złe….

(Zobacz Żebrak | Nagabywanie porad)

(Apel | Błaganie | Zapisywanie | Błaganie) Zwracanie się we śnie o radę uczonego, uczonego, prawnika lub sędziego oznacza, że ​​potrzebujemy ich w konflikcie. Jeśli bogacz prosi biednego o coś lub o przysługę we śnie, oznacza to, że mógłby cierpieć w ogniu piekielnym, chyba że odpokutuje za swoje grzechy i bigoterię. (Zobacz także Porady | Żebrak)…

Śnienie, że ty lub którykolwiek z twoich przyjaciół wydajesz się być biednym, jest znaczące dla zmartwień i strat. Zobacz Żebrak….

…(Żebrak | Zakochany | Wychudzony | Hobo | Bezdomny | Nędza | Miłość | Men- dicant | Biedny) Bieda we śnie oznacza bogactwo czuwania. Widzenie siebie we śnie ubogiego i głodnego oznacza, że ​​obudzisz się przy wspaniałym posiłku lub może to oznaczać, że zgromadził wystarczające zapasy i zadowalające pożywienie na jakiś czas. Jeśli we śnie widzi się siebie jako biednego żebraka, oznacza to, że modli się nieustannie i często prosi Boga Wszechmogącego o dodatkowe łaski i błogosławieństwa. Widok grupy potrzebujących ludzi i żebraków we śnie kojarzy się ze śmiercią bogatego człowieka w tej miejscowości, a dla biednych jest znakiem, że powinni iść i zebrać datki charytatywne, które jego spadkobiercy rozprowadzą po jego śmierci. Jeśli ktoś widzi, że prosi o coś i jeśli we śnie dostanie to, o co prosi, oznacza to, że otrzyma pieniądze bez kłopotów lub że zarobi łatwe pieniądze, aby zarabiać na życie zwykłym pytaniem we śnie oznacza firmę bez inwestycji kapitałowej lub otrzymującą bez konieczności dawania czegokolwiek w zamian. Mówi się również, że jeśli we śnie widzi się siebie jako biednego, oznacza to, że na jawie odniesie korzyści. (Zobacz także Beggar | Hobo)…

* Zobacz: Żebrak i Bezdomny