…Żaba we śnie przedstawia osobę pobożną i religijną. Siedzenie z żabami we śnie oznacza dobre relacje z rodziną i przyjaźń z sąsiadami. Jedzenie żaby we śnie oznacza otrzymywanie korzyści za pośrednictwem krewnego lub sąsiada. Zjedzenie żaby we śnie oznacza również zdobycie autorytetu lub zgromadzenie ogromnego bogactwa. Żaby we śnie reprezentują również ludzi uprawiających magię i czary. Jeśli ktoś zarabia na życie zajmując się życiem morskim lub sprzedaje wodę źródlaną, aby żyć, to widok żab we śnie oznacza zysk. Jeśli we śnie widzi się żaby opuszczające miasto, oznacza to, że nieszczęście zostaje zniesione poprzez modlitwy i pokutę. Polowanie na żaby we śnie oznacza pokonanie rywali lub konkurentów. Żaby we śnie reprezentują również lobbystów, czytelników, derwiszów, ascetów lub mogą reprezentować hałaśliwych ludzi lub kogoś, kto jest w ciągłym ruchu z jednego miejsca do drugiego. Żaby, które we śnie wjeżdżają do miasta, to nieszczęście, które spotka jego mieszkańców. We śnie żaby reprezentują również kobietę cnotliwą, czystą i religijną, która nigdy nikomu nie wyrządza krzywdy….

…Sen o łapaniu żab oznacza nieostrożność w opiece nad swoim zdrowiem, co może wywołać niemały niepokój wśród członków Twojej rodziny. Widzenie żab w trawie oznacza, że ​​będziesz miał miłego i zrównoważonego przyjaciela jako powiernika i doradcę. Widok żaby ryczącej oznacza dla kobiety małżeństwo z bogatym wdowcem, ale będą z nim dzieci, którymi trzeba się opiekować. Widzieć żaby w niskich, bagnistych miejscach, zapowiada kłopoty, ale pokonasz je dzięki życzliwości innych. Sen o jedzeniu żab oznacza ulotne radości i bardzo małe korzyści z przebywania z niektórymi ludźmi. Słyszeć żaby, zapowiada, że ​​odwiedzisz znajomych, ale ostatecznie okaże się to bezowocne….

Sen o żabie symbolizuje sytuacje w twoim życiu, które nie wyszły. Relacje lub sytuacje, które nie powiodły się lub nie zdarzają się zgodnie z oczekiwaniami. Czarne żaby odzwierciedlają wady, które zaszczepić strach w tobie lub że masz wiele trudności z pokonaniem. Jasnobrązowe żaby odzwierciedlają porażkę dla rzeczy, które chcesz i nie wierzę, że kiedykolwiek możesz mieć. Przykład: Kobieta kiedyś marzyła o żabach na podwórku, podczas gdy ona spędzała dużo czasu myśląc o wielu swoich nieudanych związkach.

…Sen o żabie symbolizuje sytuacje w twoim życiu, które nie wyjdą. Relacje lub sytuacje, które zawiodły lub nie wydarzyły się zgodnie z oczekiwaniami. Czarne żaby odzwierciedlają niepowodzenia, które wzbudzają w tobie strach lub że masz wiele trudności z pokonaniem. Jasnobrązowe żaby odzwierciedlają porażkę w rzeczach, których pragniesz i nie wierzysz, że kiedykolwiek możesz je mieć. Możesz także tracić czas i zasoby, próbując naprawić awarie lub zmienić przeszłość. Przykład: Pewna kobieta śniła kiedyś o żabach na swoim podwórku, kiedy spędzała dużo czasu na myśleniu o kilku nieudanych związkach….

…Sen o wiecznie zielonym drzewie symbolizuje dziedzinę twojego życia, która nigdy nie zawodzi. Pozytywnie odzwierciedla relacje lub sytuacje, na których zawsze można polegać bez względu na wszystko. Niemożność przegrania. Negatywnie, wiecznie zielone drzewo odzwierciedla problem, który przetrwa wszystkie próby jego usunięcia….

Sen o zielonym drzewie symbolizuje obszar twojego życia, który nigdy się nie kończy. Pozytywnie, odzwierciedla relacje lub sytuacje, które mogą być wywoływane, gdy coś się dzieje. Niezdolność do stracenia. Negatywnie zielone drzewo odzwierciedla problem, który przetrwa wszystkie próby jego anulowania.

Jeśli usłyszymy, jak rechoczą, jest to zwiastun plotek lub towarzystwa, które będzie bardzo irytujące i trudne do uniknięcia.

Sen o żabie symbolizuje problemy, z którymi nie chcesz się zajmować ani w ogóle myśleć. Obszar swojego życia, którego nie chcesz dotykać. Ludzie lub sytuacje, które są tak straszne, że nie chcesz absolutnie nic z nimi zrobić.

(Zobacz Przytnij)

Sen oznacza sarkazm, kpinę lub śmiech osoby, która jest gorsza od śniącego.

(Zobacz Kamfora)

…Sen o zielonej fasolce symbolizuje nieprzyjemne doświadczenia lub wybory, o których wiesz, że leżą w Twoim najlepszym interesie. Decydowanie się na odpowiedzialność, kiedy nie musi. Coś nieprzyjemnego dzieje się w twoim życiu, o czym wiesz, że jest dla ciebie dobre. Może to być również przedstawienie niezbyt ekscytującej długoterminowej decyzji, która jest dla Ciebie dobra. Pozytywnie, fasolka szparagowa może odzwierciedlać sytuacje, w których jesteś zadowolony z tego, że postępujesz właściwie, gdy jest to trudne….

Jasnozielony kolor we śnie symbolizuje uzdrowienie. Kiedy widzisz to we śnie, odzwierciedla to usunięcie przeszkód lub pozytywną zmianę. Postęp lub postęp z problemem. Może również reprezentować problemy psychologiczne lub emocjonalne, które pokonujesz. Jasnozielony może również oznaczać, że doświadczasz fizycznego uzdrowienia. Alternatywnie, jaśniejsze odcienie zieleni mogą być również reprezentacją zazdrości, chciwości lub egoizmu. Ludzie często marzą o jasnozielonym kolorze, rozpoczynając nową karierę lub związek. Istnieje poczucie, że zaczynasz od nowa lub odnawiasz….

…Śnienie o ropuchach lub żabach to bardzo dobry znak, nie ma znaczenia, czy je zobaczysz, zjesz, usłyszysz, czy masz z nimi namiętne spotkanie, w każdym momencie to dobry znak. Żaby i ropuchy symbolizują osobistą satysfakcję, sukces we własnych działaniach i szczerych przyjaciół. Ponieważ te żaby zwykle żyją w wodzie, często kojarzone są z reprezentacją samej podświadomości. Żaby również często reprezentują zmianę i transformację w pozytywny sposób….

Niezależnie od tego, czy marzysz w jakimkolwiek kontekście, czy widzisz żabę, stwarza potencjał do zmiany lub nieoczekiwanego. Żaba może być księciem w przebraniu. Alternatywnie, żaba może sugerować zanieczyszczenia. Aby zobaczyć żaby skoki, może wskazywać na brak zaangażowania. Masz tendencję do przeskakiwać z boku na bok. Alternatywnie, może to sugerować, że robisz wielkie postępy w kierunku jakiegoś celu. Jeśli śniłeś i we śnie, widziałeś, że złapiesz żabę, oznacza to twoją nieostrożność związaną z twoim zdrowiem. Aby usłyszeć dźwięki żaby, oznacza to, że odwiedzasz z przyjaciółmi nie osiągnie niczego, co chciałeś.

…(Zieleń ogrodowa | Leguminosae) Świeży kiełek we śnie oznacza cierpienie, ale jeśli jest suchy, oznacza to dobre zbiory lub czyste pieniądze, na które zarabia się z radością. Jeśli we śnie widzi się siebie zbierającego kiść zielonych kiełków, oznacza to ostrzeżenie. Jeśli ktoś rozpozna jego substancję we śnie, zinterpretowanie tego elementu wraca do jego wrodzonej jakości. Wejście na pole kiełków we śnie oznacza małżeństwo z rodziną, która jest właścicielem tej ziemi uprawnej, lub może oznaczać partnerstwo biznesowe. Jeśli we śnie widzi się siebie wymieniającego zielone kiełki na chleb, oznacza to niechęć do ubóstwa. Jedzenie gotowanych kiełków we śnie oznacza korzyści pod każdym względem. Jeśli we śnie widzi się siebie wymieniającego przepiórki i mannę (patrz Manna) na zielone kiełki i czosnek, oznacza to, że zostanie poddany ubóstwu i upokorzeniu. Portulaka we śnie reprezentuje kogoś, kto ma wyolbrzymione nadzieje. Dlatego ten typ kiełków jest również nazywany – „Głupi kiełek”. (Zobacz także Zioła ogrodowe | Soczewica)…

Sen o sygnalizacji świetlnej symbolizuje czynnik kontrolny dla twoich postępów w sytuacji. Negatywnie, może to być znak, że ktoś kontroluje ich zdolność do postępu. Czerwone światło wskazuje, że osoba lub sytuacja musi czekać lub trzymać w tej chwili. Możesz czuć się powstrzymywany lub niecierpliwy. Zielone światło wskazuje na gotowość lub o tym, że otrzymałeś ~zielone światło~. Warunki postępują zgodnie z ich celami lub decyzjami.

…(Czarny | Blond | Niebieskawo-czarny | Zielony | Bordowy | Fioletowy | Czerwony | Czerwonawo-brązowy | Biały | Żółty) Kolor czarny we śnie oznacza dobrobyt, szczęście lub chorobę. Kolor blond we śnie oznacza wojnę, chorobę, pobożność, honor lub osobę religijną. We śnie kolor blond oznacza również pogardę, podłość, podłość lub zepsucie. Czarne oczy we śnie przedstawiają osobę religijną. Niebieskawo-czarne oczy we śnie kojarzą się z przeciwstawieniem się religii. Niebieskie oczy we śnie pociągają za sobą religijne innowacje. Zielone oczy we śnie reprezentują religię inną niż wszystkie religie. Kolor zielony we śnie również reprezentuje dobre zbiory lub dobrobyt. Zielony we śnie oznacza także młodość lub strach przed złym postępowaniem. We śnie kolor niebieski reprezentuje cierpienie, depresję, wrogość lub może oznaczać nieszczęście. Kolor czerwony we śnie oznacza radość, świętowanie, duchowość lub panowanie. Kolor czerwony oznacza świat lub zyski materialne. We śnie kolor bordowy lub czerwonawo-brązowy oznacza godność, szlachetność, władzę lub może przedstawiać zamożną kobietę. Fioletowy kolor we śnie przedstawia genialną, zręczną i piękną kobietę lub może oznaczać zapach, niestabilność, chorobę, miłość i harmonię. Biel we śnie oznacza również piękno lub może reprezentować osoby starsze. Czarna flaga we śnie oznacza człowieka wiedzy, biała oznacza zazdrość, żółta flaga oznacza chorobę epidemiczną, a zielona oznacza podróż lądową. Czarna chmura we śnie przedstawia sprawiedliwego sędziego, podczas gdy biała chmura przedstawia błogosławioną, szlachetną i prawdziwą sprawiedliwość. Biała nić we śnie reprezentuje świt, a czarna nić we śnie reprezentuje noc. Jeśli we śnie widzi się jego promiennie białe policzki, oznacza to honor, nagrodę lub może oznaczać osiągnięcie wysokiej rangi w swojej społeczności. Nieznane białe lub zielone namioty w obozie we śnie przedstawiają groby męczenników. Żółty symbolizuje napięcie, chorobę, skruchę, syna lub może oznaczać rycerskość. (Zobacz także Flaga | Odzież)…

…(Płodne | Dobre zbiory | Długowieczność | Raj | Młodość) Noszenie zielonej szaty we śnie jest oznaką pobożności, religijnej obecności, wytrwałości i oddania. Zielone jedwabiste szaty to szaty mieszkańców raju. Widok zmarłej osoby w zielonej szacie we śnie oznacza, że ​​żyje ona w dobrym stanie i czerpie korzyści ze swoich czynów na świecie. Może to również oznaczać dziedziczenie po zmarłej osobie. Jeśli chodzi o samego zmarłego, może to również oznaczać, że opuścił ten świat w stanie męczeństwa. Wszystkie zielone ubrania we śnie oznaczają korzyści. Zieleń we śnie jest również interpretowana jako poddanie się woli Bożej. (Zobacz także odzież)…

…(Żaba) Słyszenie rechotu żaby we śnie oznacza śmierć. (Zobacz odgłosy zwierząt)…

Marzenia z włosami symbolizuje twój styl myślenia. Kolor i styl włosów symbolizuje sposób, w jaki myślisz. Zorganizowane włosy odzwierciedlają systematyczny lub metodyczny styl myślenia. Niechlujne lub splątane włosy odzwierciedlają samokrytyczne lub histeryczne myśli. Blond lub żółte włosy symbolizuje, że zauważył siebie lub kogoś, kto myśli w określony sposób. Czerwone włosy (czerwona krew) we śnie symbolizuje negatywne lub nadmierne wzorce myślowe. Ty lub jakiś aspekt twojej osobowości, który nie jest prawdziwy lub opiekuńcy. Rude włosy mogą być również reprezentacją kłamstwa, oszukiwania, gniewu lub bycia złym dla kogoś. Pomarańczowe włosy (rudowłosy, Imbir lub Marchew Top) we śnie symbolizuje styl myślenia, który jest trudny do uniknięcia naprawy lub zauważalne. Przekonania, emocje lub sytuacje, których nie da się zatrzymać lub uniknąć. Obszar swojego życia, który dominuje w centrum uwagi i nie może przejść niezauważony. Zielone ciemne włosy symbolizują wzory egoistycznego myślenia. Jasnofioletowe włosy symbolizują wzory myślowe, które są neutralne lub obojętne. Ciemnofioletowe włosy mogą odzwierciedlać wzorce myślowe, które koncentrują się na poczuciu całkowitej impotencji. Nie chcesz niczego. Może to być również reprezentacja bardzo ciemnych i obojętnych wzorców myślowych. Jasnoniebieskie włosy symbolizują pozytywne wzory myślenia. Może to być również reprezentacja wrażliwości. Ciemnoniebieskie włosy symbolizują zimne lub niewrażliwe wzory myślowe. Czarne włosy symbolizują niezrównoważone myślenie. Ciemne, przygnębione, negatywne lub nadmierne myśli. Czarne włosy mogą również reprezentować przerażający sposób myślenia. Białe włosy symbolizują zrównoważone wzory myślowe. Negatywne lub niezdrowe przekonania są całkowicie oczyszczone. Być może oznaką samodoskonalenia lub pozytywnej zmiany. Białe włosy mogą również reprezentować dobre intencje. Marzenie o czyjeś włosy symbolizuje swoje myśli lub styl myślenia opiera się na wszelkich cechach, uczuciach lub wspomnieniach wyróżniać się najbardziej o tej osobie. Może to być również reprezentacja podobnego stylu myślenia do tej osoby. Sen o jedzeniu włosów może reprezentować uczucia odrazy lub wstydu, że musisz doświadczyć lub pomyśleć o czyimś problemie. Sen o robakach we włosach symbolizuje irytację, frustracje lub niepożądane sytuacje, z którymi czujesz się zatrzymany. Sen o włosach jest w ogniu symbolizuje mentalność, która jest spożywana przez utratę lub groźbę utraty. Obawa o bardzo poważną sytuację. Czując się jak nie ma ~nie żartuje~ tym razem. Marzenia o ogniu włosów mogą pojawić się, gdy ty lub ktoś, kogo znasz, staje w obliczu strasznego kryzysu, takiego jak śmierć bliskiej osoby. Zobacz sekcję tematyki dla włosów, aby uzyskać bardziej szczegółowe spojrzenie na symbolikę włosów.

…Sen o przebudzeniu czasami objawia się uczuciem latania, ale prawie zawsze wiąże się z wieloma trudnościami i ograniczeniami, co oznacza, że ​​podświadomość lub duch, będąc połączonym z ciałem fizycznym, nie cieszy się taką wolnością i niezależnością, jaką chciałaby mieć. Wskazuje również, że sprawy, którymi zajmuje się śniący, nastręczają wielu trudności i to jest powód do niepokoju. Jeśli podczas lotu śniący mija piękne zielone pola lub lasy, sugeruje to, że nawet jeśli śniący cierpi z powodu pewnych niepowodzeń, wkrótce nadejdą lepsze czasy….

…Symbol ochrony materialnej. W zależności od tego, jak liściaste i mocne są dłonie, które widzimy, wskaże, jak duża jest ochrona. Jeśli palmy są słabe, oznacza to, że jesteśmy bezradni. Pełne kwiatów i owoców, ale poza sezonem wskazują na smutek. Jeśli zdarzy się to we właściwym czasie, oznacza to przyjaźń i miłość. Suche palmy wskazują na nieszczęście. Palma ze złamanymi gałęziami reprezentuje chorobę. Zielone liście symbolizują zyski. Kiedy się wspinasz, zdobędziesz zaszczyty i fortunę. Spadnięcie z palmy oznacza utratę łask u naszych przełożonych….

…(Gumowaty związek o lotnym zapachu drzewa kamforowego. Drzewo kamforowe | Drzewo wiecznie zielone) We śnie kamfora reprezentuje polecenie, cześć lub potajemne dawanie jałmużny, poczęcie dziecka lub może oznaczać dobre uczynki. (Zobacz także Shrouding | Mumifikacja)…

…(Obudowa | płot | otoczenie) Jeśli zielone żywopłoty ogrodu owocowego wspinają się na zewnątrz ogrodzenia, a drzewa we śnie pozostają w ogrodzie, oznacza to niewłaściwy stosunek do religii lub utratę światowego statusu, straty biznesowe, brak skruchy lub preferowanie towarzystwa ignorantów i chełpliwych ludzi nad towarzystwem prawych, może też oznaczać brak odpowiedniej pobożności religijnej, odrzucenie własnej religii lub podniesienie szacunku plebsu ponad wybranych. Jeśli we śnie widzi się, że zamiast zielonych żywopłotów pojawia się ściana, płot lub rów, to reprezentuje wschodzącą gwiazdę właściciela takiego ogrodu. Żywopłoty we śnie również reprezentują religię, a drzewa – obowiązki religijne. Żywopłoty we śnie reprezentują również rodzinę, krewnych lub zawód. Jeśli żywopłoty są interpretowane jako oznaczające świat, mogą również reprezentować rodzinę, krewnych, potomstwo, życie religijne i czyny, które mogą ocalić człowieka od cierpienia w ogniu piekielnym….

…Śnienie o lesie przynosi naturalną zmianę w twoich sprawach. Jeśli lasy będą zielone, zmiana przyniesie szczęście. Pozbawiona zieleni okaże się tragiczna. Widok płonącego lasu oznacza, że ​​twoje plany osiągną satysfakcjonującą dojrzałość. Dobrobyt będzie sprzyjał wam. Śnienie, że handlujesz drewnem opałowym, oznacza, że ​​zdeterminowaną walką zdobędziesz fortunę….

…(Równina bezwodna) Widzenie we śnie pustyni oznacza ucieczkę przed trudnościami lub pożegnanie się z przeciwnościami, aby spotkać się z możliwościami, lub może oznaczać pokutę z grzechu, odwrócenie biegu działalności od straty do zysków lub może to oznaczać wyzdrowienie z choroby. Jeśli we śnie widzi się siebie biednego i wkracza na pustynną krainę lub ruinę, oznacza to jego śmierć. Spacer po jałowej krainie we śnie oznacza angażowanie się w daremny interes lub łagodny romans. Chodzenie po równinie we śnie oznacza osiągnięcie spokoju w życiu, otrzymywanie honoru lub angażowanie się w dobre uczynki, w zależności od tego, jak daleko idzie się po tej równinie podczas snu. Pustynia we śnie reprezentuje radość i szczęście, w zależności od tego, jak rozległa się wydaje i jak zielone są jej rośliny we śnie….

…Kiedy kobieta śni, że zbiera kolby kukurydzy, czyli młodą kukurydzę, oznacza to, że wkrótce znajdzie się w pozycji, do której tęskniła, ale może się to zdarzyć, o ile będzie nadal pracować z takim samym entuzjazmem. Marzyć o kolbach kukurydzy jest pozytywne; zapowiada dobre czasy, dobre wieści i dostatnie życie. Śnienie o sobie, zastanawiając się nad polem kukurydzy i widząc, jak wykiełkowało, tj. Że zielone rośliny wyrosły nad ziemią, sugeruje, że to, co robisz w swoim codziennym życiu, przyniesie dobre rezultaty w krótkim okresie. Jeśli jednak rośliny, które widzisz, zwiędną, symbolizuje to złą wiadomość. Śnienie o sobie, potrząsając trzcinami, które niosą kolby, sugeruje, że jesteś zbyt chętny do efektów swojej pracy, co nie jest takie dobre. Ten sen jest rodzajem ostrzeżenia przed przesadnym uczuciem zniecierpliwienia. Sen o tym, jak wyciągasz kolby kukurydzy z ziemi, oznacza, że ​​stosujesz niewłaściwe kryterium i wysiłek w swoich sprawach, co spowoduje negatywny wynik. Śnienie, że ścinasz kolby kukurydzy bezpośrednio z trzciny, oznacza sukces w bardzo bliskiej przyszłości. Śnienie o sobie, usuwając liście kolb, sugeruje, że jesteś na dobrej drodze do osiągnięcia sukcesu. Śnienie, że inni usuwają liście z kolb, sugeruje, że wkrótce będziesz miał lub zaczniesz relacje towarzyskie lub rodzinne z ważnymi i odnoszącymi sukcesy ludźmi. Kiedy rolnik marzy o nim stojącym pośród pięknych upraw kukurydzy przed ich zbiorami, oznacza to dobry rok na polu i dobre zbiory. Dla ludzi z miasta lub biznesu to samo marzenie oznacza pomyślny biznes i dobrobyt w najbliższej przyszłości. Kiedy młodzi ludzie marzą o polach kukurydzy, oznacza to, że czeka ich przyjemna przyszłość. Kiedy śnisz o zwiędniętych strąkach lub o tym, że urosły one mało lub zostały przez kogoś zniszczone, oznacza to straty, choroby, aw niektórych przypadkach prawdziwą katastrofę. Śnienie o sobie, łuskanie kolb kukurydzy symbolizuje, że to, co robisz w swoim codziennym życiu, jest złe i wkrótce poniesiesz konsekwencje. Sen o jedzeniu duszonych, delikatnych kolb oznacza satysfakcję i pewność siebie, które przyniosą dobre rezultaty….

…Oznacza to, że musisz wejść na inną drogę i spróbować usunąć przeszkody. Jeśli przejdziesz przez ulicę, bariera jest społeczna. Jeśli trafimy na sygnalizację świetlną, symbolizuje ona cywilizowane normy współistnienia. Jeśli widzisz zielone światło drogowe, oznacza to, że musisz teraz zacząć wprowadzać zmiany. Czerwone światło sygnalizuje, że powinniśmy zaczekać, aż niektóre okoliczności się zmienią. Jeśli przejdziemy przez przeszkodę w terenie otwartym, będzie to porządek wewnętrzny. Jeśli przekroczymy rzekę, a przeszkodą jest woda, to symbolizuje twoje uczucia i emocje….

Sen o papudze symbolizuje powtarzanie tego, co słyszeliście od innych. Niebieskie papugi mogą reprezentować powtarzające się pozytywne informacje. Czerwone papugi stanowią powtarzające się negatywne informacje lub kłamiące na temat wycofanych informacji. Zielone papugi mogą odzwierciedlać egoistyczne intencje, takie jak powtarzanie informacji osobom trzecim. Zazdrość, chciwość lub arogancja jest czynnikiem decydującym. Może to być również reprezentacja porad na temat pieniędzy, które powtarzasz.