…(Suszone owoce | Świeże owoce) We śnie słodki smak owocu reprezentuje błogosławieństwo, wiedzę lub pieniądze. Nawet owoc o kwaśnym smaku oznacza to samo, jeśli pasuje do smaku osoby jedzącej go we śnie. Kiedy owoc o kwaśnym smaku nie zgadza się ze smakiem osoby we śnie, oznacza to nielegalne zarobki lub zaostrzenie choroby. Jedzenie lub picie jakichkolwiek produktów ubocznych wykonanych z owoców we śnie oznacza długi lub stawianie czoła wyzwaniom w obcym kraju. Widok ulubionego owocu we śnie reprezentuje zyski z własnego potu, a zyski takie będą równe ilości wysiłków włożonych w ich zdobycie. Duży owoc we śnie reprezentuje zarobki, które nie są jeszcze wolne od należnej jałmużny. Owoc bez nasion i łuski we śnie oznacza sukces i legalne zarobki. Jedzenie owoców poza sezonem we śnie oznacza dobrobyt i wygodę. Owoc, który rośnie lub jest zrywany w gronie lub jako kiść we śnie oznacza miłość i jedność. Importowane owoce we śnie reprezentują ich kraj pochodzenia. Owoce we śnie to także żona, dzieci, umowy biznesowe, wymiana wiedzy, dobre uczynki, zjazdy rodzinne, śluby, rekonwalescencja po chorobie czy odzyskiwanie utraconych pieniędzy. Winogrona we śnie reprezentują wino, a arbuz to napój alkoholowy fermentowany z jego soków. Zbieranie owocu, który spadł z drzewa we śnie, oznacza walkę ze sprawiedliwą osobą. Jeśli we śnie widzi się drzewo, które w ciepłe dni owocuje i wydaje owoce w zimie, oznacza to, że spotka się z kimś, kto spodziewa się zawarcia interesu, chociaż ich przyjaźń skończy się stratą czasu i pieniędzy. Zerwanie we śnie owocu z drzewa innego niż jego własne oznacza dobrego szwagra, uczciwego partnera lub dochodową współpracę. Dzikie jagody w górach lub na prerii we śnie reprezentują wrodzone sztuki, zdolności i wiedzę przekazaną bezpośrednio od Boga Wszechmogącego i żaden inny nauczyciel nie ma do tego prawa. Figi we śnie reprezentują najlepsze owoce we śnie. Świeże owoce we śnie oznaczają pieniądze, które nie są trwałe, podczas gdy suszone owoce to oszczędności. Owoce we śnie dla biednego człowieka oznaczają dobrobyt, a dla bogatego wzrost jego bogactwa. Jeśli ktoś we śnie obsypuje się owocami, oznacza to, że stanie się znany ze swoich dobrych uczynków. (Zobacz także Morela | Suszone owoce | Sprzedawca owoców)…

Sen o zbieraniu funduszy symbolizuje ciebie lub kogoś innego, kto robi wszystko, aby utrzymać sytuację lub związek takim, jakim jest. Zapewnia, że ​​coś w Twoim życiu nigdy się nie kończy. Przykład: kobieta marzyła o tym, by być na zbiórce funduszy z facetem, którego lubiła. Na jawie ona i ten facet byli w rozpadających się związkach, a ona starała się spędzać z nim jak najwięcej czasu na rozmowie, tak aby kiedy związek zawiódł, wiedział, że będzie zainteresowana….

…(Jabłko kraba | Crataegus azarolus | Mespilus germanica) Jedzenie gorzko smakującego, podobnego do jabłka owocu niesplik lub którejkolwiek z takich odmian, które są również używane do robienia przetworów lub spożywane we śnie na żółto, zepsute lub niedojrzałe, oznacza chorobę. Im bardziej żółtawy jest jego kolor we śnie, tym więcej bólu i cierpienia przyniesie taka choroba. Jedzenie zielonego owocu niesplik we śnie nie stanowi takiego zagrożenia. Jedzenie jakiegokolwiek żółtawego owocu we śnie oznacza chorobę, z wyjątkiem cytryny, jabłek lub owocu lotosu, ponieważ ich żółty kolor we śnie nie powoduje żadnej szkody, ponieważ ich substancja jest skutecznym lekarstwem….

…(Wilgotne | Jedzenie | Wilgotne | Produkuj | Dojrzałe | Delikatne) Świeże warzywa lub owoce we śnie iw swoim sezonie reprezentują spotkanie polityczne w zaludnionej wiosce lub małym miasteczku. Spożywanie we śnie świeżych produktów poza sezonem oznacza chorobę. Dla kupca jedzenie świeżych produktów we śnie oznacza zyski i obfitość. Świeże lub dojrzałe owoce we śnie reprezentują radosną nowinę, duchową świadomość, zwycięstwo nad wrogiem, czystość, legalne zarobki lub brak kłopotów. Jedzenie dojrzałego owocu poza sezonem we śnie również może oznaczać cudowne wyleczenie z choroby i błogosławieństwo….

…Sen, że jesz dowolny owoc, jest zwykle niekorzystnym snem, zwłaszcza gdy owoc jest jeszcze zielony. Śnienie o niedojrzałym owocu, który wciąż znajduje się na drzewie, zwiastuje pomyślną przyszłość. Śnienie o małym zielonym owocu, który wciąż rośnie na jego drzewie, sugeruje, że będziesz musiał włożyć duży wysiłek, aby osiągnąć swoje cele. Kiedy kobieta śni, że je niedojrzały owoc, sugeruje to, że została zdyskredytowana przez oszczerstwa i plotki. Śnienie, że kupujesz lub sprzedajesz owoce, oznacza, że ​​Twoja firma jest produktywna. Jeśli owoc jest niedojrzały, sugeruje to, że twoje sprawy nie pójdą dobrze i że długo nie zyskasz….

…(Ziarna) We śnie pszenica oznacza dobrze zarobione pieniądze. Kupowanie pszenicy we śnie oznacza wzrost zarobków lub liczby jego dzieci. Jeśli we śnie widzi się władcę umieszczającego kij i sterującego wewnątrz buszla ziaren, oznacza to wzrost cen. Sadzenie pszenicy we śnie oznacza robienie dobrego uczynku dla przyjemności Boga. Chodzenie we śnie po polach pszenicy oznacza ofiarowanie służby Bogu Wszechmogącemu. Jeśli ktoś sadzi pszenicę, ale zamiast tego we śnie kiełkuje jęczmień, oznacza to ostentację. Jeśli we śnie rośnie krew , oznacza to, że czerpie zyski z lichwy. Jedzenie zielonej pszenicy na polach z jej kłosów we śnie oznacza osiągnięcie duchowego postępu poprzez ascetyczny brak przywiązania. Jedzenie gotowanej pszenicy we śnie oznacza cierpienia. Trzymanie kłębka pszenicy lub umieszczanie ich we śnie w donicy oznacza zyski równe liczbie zebranych kłosów. Zbieranie pszenicy we śnie poza sezonem oznacza śmierć, zniszczenie, oszustwo i próby dla mieszkańców tego miejsca. Zbieranie zielonych kłosów pszenicy we śnie oznacza śmierć młodego człowieka, ale jeśli są żółte i suche, to oznaczają śmierć osoby starszej. Wymiana pszenicy na jęczmień we śnie oznacza zastąpienie recitalu Koranu zainteresowaniem poezją. Widzenie we śnie zboża nad łóżkiem reprezentuje żonę. Sadzenie nasion we śnie oznacza poczęcie dziecka. We śnie pszenica reprezentuje również osobę ostrożną, która mądrze zarządza swoimi sprawami i wydaje pieniądze, aby pomagać ludziom, nie będąc rozrzutnym….

…(Kwiaty | Pocałunek) We śnie róża przedstawia szlachetną osobę, kobietę, nowo narodzonego syna lub może przedstawiać powrót do domu długo oczekiwanego podróżnika. Zrywanie róż z krzewu róży we śnie oznacza zbieranie honoru, miłości, dobrobytu i błogosławieństw. Całowanie białej róży we śnie oznacza całowanie bogobojnej kobiety. Zrywanie czerwonej róży we śnie oznacza całowanie kochającej zabawę kobiety. Węchanie zapachu żółtej róży we śnie oznacza całowanie chorej kobiety. Bukiet róż we śnie oznacza pocałunki, jeden po drugim. Pączek róży we śnie oznacza poronienie. Róża we śnie reprezentuje również żonę, która jest w separacji, lub może oznaczać umierającą kobietę, przegrany interes, krótkotrwałe szczęście lub obietnicę, która nie jest trwała. Otrzymanie róży od młodego mężczyzny we śnie oznacza otrzymanie obietnicy, która również nie dotrzyma słowa. Widzenie we śnie korony róż nad głową oznacza ślub. Róże na tacy we śnie oznaczają nietrwałą radość młodości lub mogą oznaczać chwilową radość tego świata. Róże we śnie również oznaczają godność lub dobrą opinię. Olejek różany lub attar, który we śnie robiony jest z płatków róży damasceńskiej, to inteligencja, trzeźwość umysłu, przyjazna i łagodna osoba. Jeśli chory widzi, jak we śnie leży na łożu z kwiatów, oznacza to, że może umrzeć w ciągu czterdziestu dni, ponieważ czterdzieści dni oznacza długość życia kwiatu róży. Odcięcie krzewu róży we śnie oznacza cierpienie. Zbieranie róż we śnie oznacza radość….

…We śnie kamyki przedstawiają mężczyzn, kobiety, małe dzieci lub liczone pieniądze. Oznaczają również zapamiętanie księgi wiedzy, zrozumienie jej, poznanie jej na pamięć lub pisanie wierszy. Oznaczają także pielgrzymkę do Mekki i obrzucanie kamieniami w dolinie Mina w miejscu zwanym Jamarat. Skórowanie kamieni we śnie oznacza również szorstkość, wytrzymałość, oszczerstwo lub młodość. Zbieranie we śnie kamyków do skórowania z targowiska, ulicy, pod drzewami lub na polu uprawnym oznacza otrzymywanie korzyści finansowych. Zbieranie kamyków u stóp drzewa we śnie oznacza otrzymanie prezentu od osoby u władzy lub zysków z morza, uczenie się z ręki dobrego nauczyciela, prezentu od zamożnej żony lub może oznaczać narodziny syna, jeśli nie ma syna. Rzucanie we śnie kamyków do morza oznacza marnowanie pieniędzy. Rzucanie kamyków do studni we śnie oznacza czerpanie korzyści z małżeństwa lub firmy. (Zobacz także Żwir, Kamienie do skórowania)…

Sen z balonem na gorące powietrze symbolizuje myśli i emocje, które masz z ~górując nad~ sytuacją. Jesteś lepszym i większym człowiekiem, lub patrząc na życie w sposób bardziej pozytywny i pewny siebie. Może to być również przedstawienie bardziej dojrzałego lub inteligentnego spojrzenia na sytuację. Widzimy, że wypadek balonu symbolizuje problemy z przebaczeniem, akceptacją i zrozumieniem innych. Możesz również wycofać się do depresji, pesymizm lub negatywne wzorce myślowe. Sen o czerwonym balonie symbolizuje ~wznosinie się nad~ innymi w negatywny lub nadmierny sposób. Na przykład, można odzyskać władzę utraconą w związku przez złego tyrana, ale potem zaczynają się aroganckie i zarozumiały.

…(Mały chłopiec) We śnie dziecko noszone na rękach oznacza odpowiedzialność, cierpienie i trudności. Nastoletnie dziecko to radosna nowina lub rozwiewanie zmartwień. Jeśli we śnie widzi się pięknie wyglądające nastoletnie dziecko wchodzące do miasta lub schodzące z nieba lub wyłaniające się spod ziemi, oznacza to, że radosna nowina wkrótce przyniesie skutek. Widok dojrzałego dziecka we śnie oznacza moc i wyższość. Jeśli we śnie widzi się siebie jako dziecko uczące się w szkole, oznacza to, że pokutuje za powszechny grzech, do którego jest przyzwyczajony. Jeśli ktoś z wybitnych znawców wiedzy siedzi w przedszkolu i we śnie uczy się razem z innymi dziećmi, to znaczy, że przejdzie w ignorancję, straci rangę lub że zmiany finansowe wpłyną na jego warunki życia. Jeśli ktoś widzi, że otrzymuje instrukcje jak dziecko we śnie, oznacza to, że otrzyma dziedzictwo od swojej matki. Jeśli we śnie widzi się siebie jako nowo narodzone dziecko, oznacza to, że stanie się bogaty i będzie prosperował. Jeśli młody chłopiec widzi się we śnie jako dziecko, ma to negatywne znaczenie. Jeśli chory widzi się we śnie jako dziecko, oznacza to jego śmierć. Jeśli ktoś widzi siebie we śnie jako dziecko, które jest skarcone, oznacza to, że zostanie pokonany. Jeśli we śnie spojrzy się w lustro i zobaczy, że jego twarz jest twarzą dziecka, a jego żona jest w ciąży, oznacza to, że urodzi syna, który będzie wyglądał jak jego ojciec. Noszenie dziecka we śnie oznacza cierpienie i ciężary. Dziecko we śnie reprezentuje słabego wroga, który czasami okazuje życzliwość, a innym razem swoją wrogość. Jeśli ktoś widzi, że jego żona właśnie urodziła dzieci, które bawią się wokół niego we śnie, oznacza to cierpienie lub nieszczęście, a konsekwencje mogą być dobre lub złe. Noszenie dziecka we śnie oznacza zarządzanie spadkiem lub inwestycją finansową. Jeśli starsza osoba we śnie widzi siebie wędrującego jako małe dziecko, oznacza to, że popełni akt ignorancji lub utraci godność, ideały lub poczucie honoru. Z drugiej strony, jeśli taka starsza osoba, która we śnie widzi siebie jako małe dziecko, cierpi na depresję, kłopoty finansowe lub problemy zdrowotne, to oznacza ulgę w cierpieniach i dobre zdrowie oraz uwolnienie się od swoich grzechów, jak w dniu, w którym jego matka go urodziła. Jeśli ktoś widzi, że ma małe dziecko, które gardzi zbliżaniem się we śnie do ojca, oznacza to awans finansowy i radość życia. Jeśli we śnie widzi się małe dziecko krzyczące na kolanach, oznacza to, że gra na instrumencie smyczkowym. Dzieci we śnie mogą również oznaczać smutek i ból lub szczęście i radość. Jeśli we śnie są własnymi dziećmi, to mają na myśli pokusę pieniędzy. Dzieci we śnie mogą również oznaczać zadowolenie z niewielkiej lub utraty środków na utrzymanie lub mogą oznaczać pieniądze, małżeństwo lub kwitnący biznes. Żałoba dziecka we śnie oznacza coś przeciwnego w prawdziwym życiu. To także radość, ponowne spotkanie, przyjemności i zdobywanie szacunku. Żałoba dziecka we śnie jest czasami interpretowana jako przedstawienie zamiaru oddzielenia się dzieci lub żony od rodziny. Małe dziecko płci męskiej we śnie reprezentuje zmartwienia, obowiązki, ciężką pracę, opiekę nad ignorantami lub radzenie sobie z trywialnymi i marnującymi czas ludźmi. Jeśli więzień widzi, że we śnie nosi małą dziewczynkę, oznacza to, że zostanie zwolniony z więzienia. Jeśli ktoś, kto przeżywa ciężkie chwile, widzi, że we śnie trzyma małą dziewczynkę, oznacza to, że jego przeciwności zostaną usunięte. Jeśli jest biedny, oznacza to, że będzie się dobrze rozwijał, a mała dziewczynka reprezentuje jego radosną nowinę….

…Sen o balonie na ogrzane powietrze symbolizuje myśli i emocje związane z „wzniesieniem się ponad” sytuację. Jesteś większą, lepszą osobą lub patrzysz na życie w bardziej pozytywny lub pewny sposób. Może to być również przedstawienie bardziej dojrzałego lub inteligentnego spojrzenia na sytuację. Widok katastrofy balonu na ogrzane powietrze symbolizuje problemy z przebaczeniem, akceptacją i zrozumieniem innych. Możesz także popaść w depresję, pesymizm lub negatywne wzorce myślenia. Sen o czerwonym balonie na ogrzane powietrze symbolizuje „wzniesienie się ponad” innych w negatywny lub przesadny sposób. Na przykład, ktoś może odzyskać utraconą władzę w związku z powodu złego łobuza, ale potem zacząć być arogancki i zarozumiały….

…Dla mężczyzny broda we śnie oznacza bogactwo, honor i godność. Jeśli we śnie jest umiarkowanie długi lub dobrze przystrzyżony, oznacza to zdobycie szacunku, podniesienie rangi, dobrobytu, piękna i suwerenności. Jeśli we śnie tylko boki brody są długie, a nie środkowa część, oznacza to, że będziesz pracował, aby zaoszczędzić pieniądze dla kogoś innego. Zbyt długa broda i brak odpowiedniego strzyżenia we śnie oznacza zadłużenie, niepokój i depresję. Jeśli stanie się długi do tego stopnia, że ​​osiągnie podłogę we śnie, oznacza to śmierć. Jeśli we śnie broda staje się długa i gęsta, oznacza to długowieczność lub wzrost bogactwa. Jeśli we śnie dotrze do jego brzucha, oznacza to, że nie przestrzega poleceń Boga. Jeśli rośnie dłużej niż uścisk we śnie, oznacza to, że żyje się z odsetek, które zarabia na lichwie. Jeśli we śnie włosy na brodzie są czarne, oznacza to pomyślność i satysfakcję z życia. Jeśli we śnie jego kolor jest zielonkawo-czarny, oznacza to zwiększone bogactwo, władzę i panowanie, chyba że ktoś jest tyranem, ponieważ kolor brody faraona był zielonkawo-czarny. Jeśli we śnie kolor brody ustąpi, oznacza to biedę i chorobę. Jeśli we śnie jego kolor jest blond, oznacza to strach. Jeśli ktoś we śnie chwyta swoją brodę, a jej włosy wpadają mu do ręki, a jeśli nadal trzyma się włosów, oznacza to poniesienie strat finansowych, a następnie ich odzyskanie, chyba że wyrzuci się włosy we śnie. Wyrywanie kogoś z brody we śnie oznacza odziedziczenie go. Jeśli we śnie widzi się małego chłopca, który nie osiągnął wieku dojrzałego, z brodą, oznacza to śmierć dziecka. Jeśli broda dziecka dopiero zaczyna rosnąć we śnie, oznacza to, że wyrośnie, by przewodzić i dowodzić ludźmi. Jeśli czyjaś broda jest płytka i jeśli we śnie sprawia, że ​​wygląda głupio, oznacza to spłatę długów, złagodzenie kłopotów lub rozproszenie cierpienia. Jeśli we śnie broda wygląda dziecinnie lub zupełnie niedojrzale, oznacza to utratę szacunku. Jeśli we śnie kolor brody jest złoty, oznacza to, że straci on trochę szacunku i być może połowę swojego bogactwa. Widok ogolonej połowy brody we śnie oznacza biedę. Jeśli nieznany młody człowiek we śnie goli brodę, oznacza to utratę godności i obrażenia spowodowane przez wroga, konkurenta lub osobę o tym samym imieniu. Jeśli starzec we śnie goli brodę, oznacza to, że straci dobrą reputację z ręki spekulanta i obezwładnionego wroga. Jeśli we śnie obcina się brodę, oznacza to straty finansowe wyceniane na podstawie tego, jak bardzo jest przycięta. Strzyżenie we śnie tego, co jest dłuższe niż uścisk brody przez mężczyznę, oznacza zapłacenie należnego podatku od jałmużny. Odcięcie czyjejś brody we śnie oznacza oszukanie jego spadku. Biała broda we śnie oznacza honor, godność i dobrą sławę. Jeśli broda siwieje, pozostawiając we śnie kilka czarnych włosów, oznacza to zdobycie szacunku. Jeśli we śnie wszystkie jego włosy stają się siwe, oznacza to biedę i utratę integralności. Widok żony z brodą we śnie oznacza powiększenie majątku lub rozwój firmy syna, chorobę żony, lub może oznaczać, że nie będzie już mogła począć dzieci, chociaż gdyby miała syna, to oznacza, że ​​będzie kontrolował całą rodzinę. Jeśli kobieta we śnie widzi, że ma brodę, oznacza to utratę męża, a jeśli jest wdową, oznacza, że ​​poślubi ciężko pracującego mężczyznę, który jest z nią zgodny. Jeśli kobieta w ciąży widzi to we śnie, oznacza to, że spłodzi syna, a jeśli pokłóci się z kimś, oznacza to, że wygra bitwę i stanie się dla siebie z godnością i odwagą. Wyrywanie zarostu lub brody we śnie oznacza marnowanie pieniędzy. Jeśli we śnie ogolimy brodę i głowę, oznacza to wyjście z choroby, spłacenie długów lub rozwianie smutku i cierpienia. Posiadanie niezwykle długiej brody, którą można kręcić i utkać jak płótno, a następnie sprzedać ją we śnie, oznacza, że ​​wykona świadectwo. Strzyżenie brody we śnie oznacza również utratę pieniędzy. Broda we śnie reprezentuje również jego pracę, biznes, ubranie, zyski i straty. Ścinanie włosów z brody własnymi zębami we śnie oznacza cierpienia, niepokój i kłopoty. Przysięganie na cześć brody we śnie może oznaczać prawdomówność lub kłamstwa, skąpstwo lub hojność. Broda we śnie może również reprezentować jego żonę. Jeśli rolnik we śnie uważa, że ​​jego broda jest czarna, oznacza to, że powinien zacząć zbierać plony. Biała broda może oznaczać chorobę lub słabość. Jeśli broda na jawie jest szara, a we śnie widzi swój czarny kolor, oznacza to siłę, determinację, stanowczość, pewność, wielką energię i żywiołowość. Jeśli broda we śnie wydaje się dłuższa niż zwykle, oznacza to rozrzutność, marnowanie pieniędzy, angażowanie się w hazard i gry sportowe, cierpienie na depresję lub niepokojące okoliczności. Jeśli wywrotowa i grzeszna osoba widzi, że ma brodę we śnie, oznacza to, że odpokutuje za swoje grzechy. Jeśli wprowadzona w błąd osoba widzi we śnie, że ma brodę, oznacza to, że otrzyma wskazówki. Jeśli kobieta zapuszcza brodę we śnie, oznacza to, że próbuje być mężczyzną, lub może to oznaczać zuchwałość lub popełnienie zła. Jeśli dziecko widzi, że ma brodę we śnie, oznacza to długowieczność. Kochanie brody i całowanie jej we śnie oznacza brak determinacji i woli, niezależnie od tego, czy jest to jego własna broda, czy czyjaś broda. Jeśli we śnie słomka lub cokolwiek przyklei się do brody, oznacza to słyszenie złych słów. Golenie połowy brody we śnie oznacza utratę źródła dochodu lub utratę godności. Trzymanie brody wujka we śnie oznacza niesprawiedliwe odziedziczenie go. Jeśli kobieta we śnie widzi, że ma brodę jak mężczyzna, oznacza to, że nigdy nie pocznie dzieci, chyba że ma czerwonawą brodę jako naturalny kolor jej włosów. Jednak dla mężczyzny posiadanie rudawej brody we śnie oznacza próby i pokusy, a zwłaszcza jeśli zmieszane są z nią również siwizny. (Zobacz także Twarz | Nożyczki | Golenie | Skręcanie liny)…

Sen o przycinaniu próba pozbycia się wad lub niedoskonałości, jak rozwijać jakiś obszar. Śledzenie lub dostosowywanie postępu. Pozbądź się tego, czego już nie potrzebujesz, gdy idziesz do przodu w sytuacji. Pozbądź się wszystkiego, czego nie potrzebujesz, aby być najlepszym. Przycinanie może być również reprezentacją swojej próby poprawy sytuacji lub pana młodego kogoś bardziej dojrzałego.

…(Owoce) Pigwa we śnie oznacza chorobę. Jeśli jednak chory zje ten owoc we śnie, oznacza to, że wyzdrowieje z choroby. Jeśli gubernator zje pigwę we śnie, oznacza to, że osiągnie swoje cele. Jeśli zdrowy człowiek zje go we śnie, oznacza to, że otrzyma duchowe przewodnictwo. Jeśli kupiec zje go we śnie, oznacza to dobrobyt. Wyciąganie soku z pigwy we śnie oznacza podróż służbową i czerpanie dobrych korzyści ze swojego przedsięwzięcia. Pigwa we śnie reprezentuje roztropnego, dyskretnego i stanowczego mężczyznę, z którego nikt nie może skorzystać, lub może przedstawiać nikczemną osobę. Zielona pigwa we śnie jest lepsza niż żółta. Pigwa we śnie również reprezentuje piękną i szlachetną kobietę. Wielu interpretatorów nie lubiło owocu pigwy ze względu na jego żółtawy kolor i najczęściej określają go jako oznaczający chorobę z powodu zaparć, które powoduje, jeśli jest spożywany na surowo. Jednak jego żółtawy kolor również można zinterpretować jako kolor złota. Widzenie lub jedzenie pigwy we śnie oznacza również podróżowanie z dobrymi towarzyszami, chociaż niektórzy z nich mogą nie przynosić korzyści. Jednak ogólnie pigwa lub drzewo pigwy we śnie można nadal interpretować w pozytywny sposób w każdych okolicznościach….

…(Przytul | Objąć | Przytrzymaj) Objąć we śnie żyjącą osobę oznacza przebywać z nią w towarzystwie i kochać ją. Krótkie przytulenie zmarłej osoby we śnie oznacza długowieczność. Długie i ciągłe objęcie zmarłego we śnie oznacza jego własną śmierć. Objąć kobietę we śnie oznacza zaakceptować przyjemności i atrakcje tego świata i rozpaczać o jakąkolwiek nagrodę w życiu ostatecznym. Trzymanie się mocno owocu lub rozkoszowanie się pewnym jedzeniem, które kocha się we śnie, oznacza łatwe zyski lub legalne zarobki. Jeśli niezamężna osoba we śnie mocno trzyma lub obejmuje ubranie, oznacza to, że się ożeni. Jeśli ktoś we śnie przytula parę butów, oznacza to, że będzie zajmował nowe stanowisko lub pracę, która sprawi mu ogromną radość. (Zobacz także Objęcie | Chwytanie | Chwytanie | Współżycie seksualne)…

…Marzenie o owocu to nadchodzący okres wzrostu, zamożności i dochodów finansowych. Sny o owocach zwykle reprezentują pragnienie i dobre samopoczucie….

…Drewno opałowe we śnie oznacza oszczerstwa i obmawianie. Jeśli ktoś we śnie włoży dwa lub trzy kłody do ognia, oznacza to, że dojdzie do kłótni lub że wymiana szorstkich słów wymknie się spod kontroli. Jeśli osoba religijna zobaczy we śnie drewno, oznacza to, że popełni poważny grzech, taki jak kradzież, morderstwo lub cudzołóstwo, zostanie złapana i postawiona przed sądem. Jeśli ktoś we śnie rozpali ogień, oznacza to, że zgłosi kogoś władzom. Noszenie drewna opałowego we śnie oznacza wymianę ostrych słów, pomówień, nagany lub oszczerstwa. Widzenie drewna w domu to także zyski, zaspokajanie potrzeb, spadek czy darowizny. Jeśli drewno wymaga ścinania we śnie, oznacza to zarobki wymagające wielkiego wysiłku lub zarobki, które powodują zło. Jeśli drewno jest już ścięte do kominka we śnie, oznacza to osobę, która jest faworyzowana przez kogoś u władzy lub może oznaczać sukces biznesowy. Drewno opałowe we śnie oznacza również przeciwności lub skąpstwo. Owinięte drewno opałowe w wiązce to mieszane zyski. Jeśli bezrobotny widzi, że we śnie nosi pakiet drewna opałowego, oznacza to, że będzie pracował dla hojnej osoby. Zbieranie drewna opałowego we śnie oznacza przyniesienie lekarstwa dla chorego. Przypisanie drewna opałowego jego matce lub wyróżnienie jego owocu we śnie oznacza pieniądze z wątpliwego źródła. Ofiarowanie drewna do spalenia podczas ceremonii religijnej we śnie oznacza bliskość z Panem lub może oznaczać ofiarowanie prezentu swojemu nauczycielowi, postawienie winnego przed sądem lub przyprowadzenie chorego do lekarza. W tym przypadku, jeśli drewno spali się przed włożeniem do ognia, oznacza to, że dar został przyjęty lub winny otrzyma słuszny werdykt. Jedzenie drewna we śnie oznacza zarabianie nielegalnych pieniędzy. Pniak lub kłoda we śnie oznacza przewlekłą chorobę lub paraliż. Przygotowana kłoda do ognia we śnie to zyski dla tych, którzy używają go do zarabiania na życie. (Zobacz także Fire | Log)…

…(Rodzaj Zizyphus | Drzewo Jujube | Drzewo lotosu | Krzewy) We śnie to drzewo genealogiczne kruszyny o ciepłym klimacie, które rośnie jak owoce, przedstawia szlachetną i hojną kobietę lub szlachetnego i hojnego mężczyznę. Im bardziej zielony jest jego kolor, tym większa jest taka osoba. Widzenie kruszyny we śnie oznacza wznoszenie się na stacji, rozwijanie pobożności i zdobywanie wiedzy. Zjedzenie jego owocu we śnie oznacza, że ​​można paść ofiarą choroby. Wspinaczka na drzewo rokitnika we śnie oznacza depresję i przeciwności losu….

…Sen o zjedzeniu deseru symbolizuje przyjemne uczucie, że coś się skończyło. Możesz leczyć siebie lub dawać sobie nagrodę teraz, gdy problem się skończył. Oddając się lub świętując swój sukces. Zadowolenie z dobrze wykonanej pracy. Rozważ rodzaj owocu lub smak deseru, aby uzyskać dodatkową symbolikę….

…(Owoce) We śnie owoc jujuby przedstawia szlachetną, silną i wesołą osobę, która przynosi korzyści wszystkim ludziom, jest stanowcza i cierpliwa w obliczu przeciwności. Ssanie soku z owocu jujube we śnie oznacza zdobywanie mocy. We śnie owoc jujuby przedstawia również palce kobiety, która nałożyła hennę na swoje ręce podczas ślubu lub ceremonii religijnej. (Zobacz także Henna | Jujube tree)…

…Aby jeść winogrona we śnie, zahartujesz się wieloma troskami | ale jeśli tylko zobaczysz je obficie wiszące wśród liści, wkrótce osiągniesz wybitne pozycje i będziesz w stanie przynosić szczęście innym. Dla młodej kobiety to marzenie obiecujące. Jej najgorętsze życzenie zostanie spełnione. Marzenie o jeździe konnej i mijaniu krzewów musca-dine oraz zbieraniu i zjadaniu części jej owoców oznacza dochodową pracę i realizację wielkich pragnień. Jeśli w twoim umyśle pojawi się pytanie o trującą jakość owocu, który jesz, pojawią się wątpliwości i obawy przed sukcesem, ale stopniowo przestaną cię martwić….

…(Acrimony | Dice | Grasping | Longevity | Migration) Spadające zęby we śnie oznaczają długowieczność lub życie ponad współczesnymi. Zebranie utraconych zębów we śnie oznacza długowieczność lub może oznaczać posiadanie dużego potomstwa. Jeśli ktoś nie może znaleźć zębów we śnie, oznacza to, że jego rodzina umrze przed nim lub członek jego klanu wyemigruje do nowej krainy. Jeśli we śnie znajdzie się utracony ząb, oznacza to powrót imigranta do ojczyzny. Jeśli we śnie górne zęby wpadną w dłoń, reprezentują zysk. Jeśli we śnie padną mu na kolana, mają na myśli syna, a jeśli we śnie upadną na podłogę, to śmierć. Jeśli we śnie opadną dolne zęby, oznaczają ból, cierpienie, smutek i cierpienie. Spadające zęby we śnie to także spłata długów. Jeśli ząb zapadnie we śnie, oznacza to spłatę pożyczki, podczas gdy liczba wypadłych zębów to liczba długów do spłaty. Jeśli czyjeś zęby wypadają bez bólu lub powodu we śnie, reprezentują bezwartościowe czyny. Jeśli upadną z powodu choroby dziąseł lub sprawią ból we śnie, oznacza to, że muszą rozstać się z czymś z domu. Jeśli przednie zęby wypadają i powodują ból i krwawienie we śnie, oznaczają niekompetencję lub niemożność ukończenia projektu. Jeśli przednie zęby wypadną bez bólu i krwawienia we śnie, oznacza to utratę własności. Spadające zęby we śnie również oznaczają długowieczność, która niekoniecznie musi zakończyć się śmiercią. Jeśli ktoś we śnie zbiera opadłe zęby, oznacza to również, że nie może już począć dzieci. Jeśli we śnie ktoś wpadnie mu na kolana, oznacza to posiadanie dużego potomstwa. Jeśli żona jest w ciąży i jeśli bez trudności i bólu we śnie wyrwie ząb, to znaczy, że jego żona urodzi syna. Jeśli jego dziąsła krwawią, oznacza to, że porzuci rodzinę, chyba że był komuś winien pieniądze, to oznacza, że ​​zostanie poproszony o zapłatę lub że będzie zmuszony do wykonania. Zbieranie opadłych zębów we śnie oznacza również powiedzenie czegoś, czego można żałować. Jeśli ktoś religijny traci zęby we śnie, oznacza to, że powinien być bardziej wytrwały w swoim pobożności, a post wotywny z pewnością pomoże mu na początku. Jeśli ktoś traci zęby i nie jest w stanie prawidłowo jeść we śnie, oznacza to również biedę. Spadające zęby we śnie oznaczają również wydawanie pieniędzy na zdobywanie wiedzy duchowej, a następnie odzyskanie inwestycji poprzez nowy i szczęśliwy biznes. (Zobacz także Ciało | Ból | Ząb)…

…Sen o jeżynach wiąże się z wieloma bolączkami. Zbieranie ich jest pechowe. Zjedzenie ich oznacza straty….

…We śnie piasek reprezentuje pieniądze. Noszenie garści piasku we śnie oznacza prowadzenie interesu. Jeśli ktoś we śnie niesie duży ładunek piasku, oznacza to, że będzie cierpiał za swoje grzechy. Połknięcie piasku lub zebranie go we śnie to oszczędność. Chodzenie po piasku we śnie oznacza dążenie do jakiegoś duchowego lub doczesnego interesu lub może reprezentować smutne wydarzenie, walkę lub popełnienie niesprawiedliwości wobec własnej duszy lub wobec innych. W zależności od ilości widzianej we śnie, zbieranie piasku może oznaczać kajdany, oblężenie, życie lub śmierć, biedę lub bogactwo, honor lub upokorzenie. Piasek we śnie oznacza również trud lub trudności. Jeśli kobieta we śnie widzi siebie idącą po piasku, oznacza to śmierć jej męża. Jeśli mężczyzna widzi taki sen, oznacza to śmierć jego żony. Czerwony piasek we śnie reprezentuje wysoką pozycję w rankingu. Biały piasek we śnie to zyski dla wróżbitów. Żółty piasek we śnie oznacza pokutę, powrót do zdrowia po chorobie lub ograniczenie środków do życia. Kupka piasku zebrana we śnie u stóp drzewa reprezentuje projekt budowlany lub rozbudowę miasta. (Zobacz także Hourglass)…

…(Wielbłąd arabski | Wielbłąd dwugarbny | Jazda) Jazda na wielbłądzie posłusznym swemu panu we śnie oznacza rozwiązanie problemu z ręki obcokrajowca. Jeśli Arab pomaga rozwiązać problem we śnie, oznacza to, że osoba we śnie odprawi pielgrzymkę do domu Bożego w Mekce. Jeśli podczas snu zsiada z wielbłąda, oznacza to, że zostanie dotknięty chorobą, która utrudni mu podróż. Jeśli ktoś widzi, jak we śnie przeskakuje nad wielbłądem, oznacza to cierpienie, chorobę lub rosnącą wrogość wobec zuchwałej osoby. Jeśli ktoś nie jest w stanie kontrolować swojego wielbłąda we śnie, oznacza to, że został pokonany przez silnego przeciwnika. Jeśli we śnie widzi się siebie trzymającego wodze wielbłąda i prowadzącego go po utwardzonej drodze, oznacza to, że poprowadzi nieostrożnego człowieka i poprowadzi go prostą ścieżką. Jeśli we śnie prowadzi się wielbłąda boczną drogą, oznacza to, że doprowadzi taką osobę do wykroczenia. Jeśli wielbłądzica opuszcza dom we śnie, oznacza to separację z żoną przez rozwód lub śmierć. Wielbłąd we śnie reprezentuje również dobrobyt, próby, drzewo lub gospodarstwa kobiet. Oswojony wielbłąd we śnie reprezentuje uczoną osobę. Zbieranie futra wielbłąda we śnie oznacza pieniądze. (Zobacz także Liczenie wielbłądów | Mleko)…

Sen o badaniu ultrasonograficznym symbolizuje twoje pragnienie ~zobaczenia, co się dzieje~ bez konieczności wprowadzania drastycznych zmian. Bycie bezpiecznym, aby nie zepsuć swoich nadziei na szansę. Czekanie, zbieranie faktów lub odkładanie decyzji tylko po to, aby być bezpiecznym. Bezpieczny lub niejasny kompromis. Testowanie czegoś bez podejmowania jakichkolwiek poważnych lub długoterminowych decyzji. Alternatywnie, USG może odzwierciedlać chęć kontynuowania próby poczęcia dziecka, aby uniknąć rozczarowania innych ludzi. Jeśli myślisz o rezygnacji z próby posiadania dziecka, sen może być znakiem, że jesteś bardzo zaniepokojony rozczarowaniem swojej rodziny ponad własne pragnienia. Przykład: Kobieta marzyła o otrzymaniu usg. W prawdziwym życiu chciała zrezygnować z posiadania dziecka, dopóki nie skończyła się uczelnia, ale i tak próbowała, więc nie zawiodła swojej teściowej.

Sen o dziennikarzu symbolizuje aspekt jego osobowości, który jest ~kopanie brudu~ lub zbieranie faktów. Możesz dowiedzieć się jak najwięcej o czymś, zanim o tym powiesz innym.

…(Łopata) Grabie we śnie reprezentuje pracownika lub służącego. Jego funkcją jest zamiatanie i zbieranie brudu lub nawozu, a to wszystko oznacza pieniądze we śnie. Tylko ten, kto używa grabie w stanie czuwania, zobaczy go we śnie. Jeśli chodzi o osobę niezamężną, zobaczenie grabie we śnie oznacza zawarcie małżeństwa i ochronę swojej czystości lub zjednoczenie z ukochaną lub może oznaczać plon, dobry apetyt, chochlę, syna, wygodną sytuację finansową, ciężką pracujący mężczyzna, pomocnik, ciężko pracująca i cierpliwa kobieta lub działalność biznesowa. (Zobacz także Shovel)…

…Liczenie pyłków lub zbieranie ich we śnie to próby, niesprawiedliwość, agresja lub pokusy. Drobinki kurzu we śnie również reprezentują potomstwo, pieniądze, długowieczność lub mogą przedstawiać żołnierzy, słabych ludzi lub żołnierzy Boga. Widok pokoju pełnego kurzu w niezwykłym miejscu lub zamkniętego miejsca, w którym zwykle się nie gromadzą, oznacza wiedzę lub może oznaczać niezmierzone bogactwo….

…(Zieleń ogrodowa | Zioła | Rośliny strączkowe | Kiełki) Bukiet świeżych ziół ogrodowych we śnie przedstawia mężczyznę pogrążonego w smutku i rozpaczy. Zbieranie we śnie kiści mieszanki ziół ze swojego ogrodu oznacza kłopoty spowodowane przez żeńską członkinię rodziny. Jeśli jest to pęczek świeżych kiełków, należy uważać na zły wypadek. Suche kiełki we śnie oznaczają pieniądze, które uratują złą inwestycję. (Zobacz także Kiełki)…