…Śnienie o zobaczeniu cytryn na ich rodzimych drzewach wśród bogatych liści oznacza zazdrość o jakiś ukochany przedmiot, ale demonstracje przekonają cię o absurdalności zarzutu. Zjeść cytryny, zapowiada upokorzenie i rozczarowania. Zielone cytryny oznaczają chorobę i zarazę. Widzenie pomarszczonych cytryn oznacza rozwód, jeśli jest żonaty, i separację dla kochanków….

Sen o cytryny symbolizuje myśli lub emocje rozczarowania, pecha, lub uczucie pijany. Chodzi o myśli i emocje, które są kwaśne na jakiś temat. Przykład: Młody człowiek marzył o tym, aby ktoś powiedział, że musi spać z cytrynami, zanim mógł wejść do drzwi. W prawdziwym życiu był członkiem gangu, który musiał się bić, aby rozpocząć w swoim gangu.

Sen o cytrynach symbolizuje myśli lub emocje rozczarowania, pecha lub poczucia, że ​​ktoś oszalał. Chodzi o myśli i emocje, które są kwaśne w jakiejś kwestii. Przykład: Młody człowiek śnił, że ktoś mu powiedział, że musi spać z cytrynami, zanim będzie mógł wejść do drzwi. Na jawie był członkiem gangu, który musiał zostać pobity, aby zostać wprowadzonym do swojego gangu….

Cytryna przypomina nam, że jest wiele chwil gorzkich, które są jednak nieistotne dla zdrowia ciała, duszy czy życia biznesowego.

aby zobaczyć cytrynę, kiedy śnisz, pokazuje drogę swoich negatywnych myśli o jakimś aspekcie w swoim życiu. Czy czujesz się gorszy pod względem rangi, stanu lub jakości w swoim społeczeństwie? Musisz zmienić zdanie, ponieważ ta myśl jest błędna. Może sytuacja lub związek stał się nie do zniesienia. We śnie, aby zjeść lub ssać cytrynę, może mieć symboliczne znaczenie odzyskania. A może musisz oczyścić lub uzdrowić swój wewnętrzny stan duchowy. Marząc, że wyciskasz cytrynę, sugeruje potrzebę bycia bardziej realistycznym, praktycznym lub ekonomicznym.

Sen o zbieraniu funduszy symbolizuje ciebie lub kogoś innego, kto robi wszystko, aby utrzymać sytuację lub związek takim, jakim jest. Zapewnia, że ​​coś w Twoim życiu nigdy się nie kończy. Przykład: kobieta marzyła o tym, by być na zbiórce funduszy z facetem, którego lubiła. Na jawie ona i ten facet byli w rozpadających się związkach, a ona starała się spędzać z nim jak najwięcej czasu na rozmowie, tak aby kiedy związek zawiódł, wiedział, że będzie zainteresowana….

…Jedzenie cytryny we śnie oznacza obwinianie lub zachorowanie. Jeśli jednak widzi się cytrynę i nie je we śnie, oznacza to pieniądze. Danie komuś cytryny we śnie oznacza krytykowanie go lub może oznaczać upadek, całkowitą stratę lub zły interes. (Zobacz także Drzewo cytrynowe | Cytryna | Drzewo)…

…We śnie kamyki przedstawiają mężczyzn, kobiety, małe dzieci lub liczone pieniądze. Oznaczają również zapamiętanie księgi wiedzy, zrozumienie jej, poznanie jej na pamięć lub pisanie wierszy. Oznaczają także pielgrzymkę do Mekki i obrzucanie kamieniami w dolinie Mina w miejscu zwanym Jamarat. Skórowanie kamieni we śnie oznacza również szorstkość, wytrzymałość, oszczerstwo lub młodość. Zbieranie we śnie kamyków do skórowania z targowiska, ulicy, pod drzewami lub na polu uprawnym oznacza otrzymywanie korzyści finansowych. Zbieranie kamyków u stóp drzewa we śnie oznacza otrzymanie prezentu od osoby u władzy lub zysków z morza, uczenie się z ręki dobrego nauczyciela, prezentu od zamożnej żony lub może oznaczać narodziny syna, jeśli nie ma syna. Rzucanie we śnie kamyków do morza oznacza marnowanie pieniędzy. Rzucanie kamyków do studni we śnie oznacza czerpanie korzyści z małżeństwa lub firmy. (Zobacz także Żwir, Kamienie do skórowania)…

…(Ziarna) We śnie pszenica oznacza dobrze zarobione pieniądze. Kupowanie pszenicy we śnie oznacza wzrost zarobków lub liczby jego dzieci. Jeśli we śnie widzi się władcę umieszczającego kij i sterującego wewnątrz buszla ziaren, oznacza to wzrost cen. Sadzenie pszenicy we śnie oznacza robienie dobrego uczynku dla przyjemności Boga. Chodzenie we śnie po polach pszenicy oznacza ofiarowanie służby Bogu Wszechmogącemu. Jeśli ktoś sadzi pszenicę, ale zamiast tego we śnie kiełkuje jęczmień, oznacza to ostentację. Jeśli we śnie rośnie krew , oznacza to, że czerpie zyski z lichwy. Jedzenie zielonej pszenicy na polach z jej kłosów we śnie oznacza osiągnięcie duchowego postępu poprzez ascetyczny brak przywiązania. Jedzenie gotowanej pszenicy we śnie oznacza cierpienia. Trzymanie kłębka pszenicy lub umieszczanie ich we śnie w donicy oznacza zyski równe liczbie zebranych kłosów. Zbieranie pszenicy we śnie poza sezonem oznacza śmierć, zniszczenie, oszustwo i próby dla mieszkańców tego miejsca. Zbieranie zielonych kłosów pszenicy we śnie oznacza śmierć młodego człowieka, ale jeśli są żółte i suche, to oznaczają śmierć osoby starszej. Wymiana pszenicy na jęczmień we śnie oznacza zastąpienie recitalu Koranu zainteresowaniem poezją. Widzenie we śnie zboża nad łóżkiem reprezentuje żonę. Sadzenie nasion we śnie oznacza poczęcie dziecka. We śnie pszenica reprezentuje również osobę ostrożną, która mądrze zarządza swoimi sprawami i wydaje pieniądze, aby pomagać ludziom, nie będąc rozrzutnym….

…(Kwiaty | Pocałunek) We śnie róża przedstawia szlachetną osobę, kobietę, nowo narodzonego syna lub może przedstawiać powrót do domu długo oczekiwanego podróżnika. Zrywanie róż z krzewu róży we śnie oznacza zbieranie honoru, miłości, dobrobytu i błogosławieństw. Całowanie białej róży we śnie oznacza całowanie bogobojnej kobiety. Zrywanie czerwonej róży we śnie oznacza całowanie kochającej zabawę kobiety. Węchanie zapachu żółtej róży we śnie oznacza całowanie chorej kobiety. Bukiet róż we śnie oznacza pocałunki, jeden po drugim. Pączek róży we śnie oznacza poronienie. Róża we śnie reprezentuje również żonę, która jest w separacji, lub może oznaczać umierającą kobietę, przegrany interes, krótkotrwałe szczęście lub obietnicę, która nie jest trwała. Otrzymanie róży od młodego mężczyzny we śnie oznacza otrzymanie obietnicy, która również nie dotrzyma słowa. Widzenie we śnie korony róż nad głową oznacza ślub. Róże na tacy we śnie oznaczają nietrwałą radość młodości lub mogą oznaczać chwilową radość tego świata. Róże we śnie również oznaczają godność lub dobrą opinię. Olejek różany lub attar, który we śnie robiony jest z płatków róży damasceńskiej, to inteligencja, trzeźwość umysłu, przyjazna i łagodna osoba. Jeśli chory widzi, jak we śnie leży na łożu z kwiatów, oznacza to, że może umrzeć w ciągu czterdziestu dni, ponieważ czterdzieści dni oznacza długość życia kwiatu róży. Odcięcie krzewu róży we śnie oznacza cierpienie. Zbieranie róż we śnie oznacza radość….

…Śnienie o cytrynach sugeruje urażoną zazdrość wobec innych. To znaczenie może zostać potwierdzone, jeśli te cytryny są niedojrzałe i również wiszą na drzewie, które jest własnością śniącego. Śnienie, że skosztujesz (ssiesz) cytrynę, symbolizuje, że czujesz się upokorzony z powodu sytuacji, która może być nieuzasadniona. Jeśli małżeństwa marzą o niedojrzałych cytrynach, oznacza to, że ich problemy prawdopodobnie się pogorszą. Sen ten oznacza to samo dla niezamężnych par i zwykle wskazuje na rozpad związku….

…(Jabłko kraba | Crataegus azarolus | Mespilus germanica) Jedzenie gorzko smakującego, podobnego do jabłka owocu niesplik lub którejkolwiek z takich odmian, które są również używane do robienia przetworów lub spożywane we śnie na żółto, zepsute lub niedojrzałe, oznacza chorobę. Im bardziej żółtawy jest jego kolor we śnie, tym więcej bólu i cierpienia przyniesie taka choroba. Jedzenie zielonego owocu niesplik we śnie nie stanowi takiego zagrożenia. Jedzenie jakiegokolwiek żółtawego owocu we śnie oznacza chorobę, z wyjątkiem cytryny, jabłek lub owocu lotosu, ponieważ ich żółty kolor we śnie nie powoduje żadnej szkody, ponieważ ich substancja jest skutecznym lekarstwem….

…Sen o piciu soku z cytryny jest oznaką bólu i udręki. Wskazuje również na chorobę. Sen o drzewie cytrynowym oznacza spokój w domu….

…Picie soku z cytryny jest oznaką bólu i udręki. Choroba. Sen o drzewie cytrynowym oznacza spokój w domu….

…Widok kolców zboża we śnie oznacza pieniądze i zyski, które się pomnożą. Zielone kłosy zboża we śnie oznaczają dobrobyt i dobre zbiory, podczas gdy suche kłosy oznaczają suszę. Kolce we śnie reprezentują także dni, miesiące i lata życia lub bogactwa zawarte na tym świecie, jego zasoby naturalne lub skarby. Noszenie we śnie wiązki zielonych kolców oznacza wiedzę lub zyski. Zbieranie kłosów zboża z różnych miejsc w gospodarstwie, które rozpoznaje się we śnie, oznacza, że ​​otrzyma on regularne dopłaty lub wynagrodzenie od właściciela tego gospodarstwa….

…(Kwiatostan | Pieniądze | Spadiks | Kula | Zarodniki) We śnie pyłek to pieniądze lub ciąża. Jeśli chory widzi we śnie pyłek, oznacza to, że wyzdrowieje z choroby lub może to oznaczać jego śmierć. Pyłek we śnie oznacza również gromadzenie towarów lub prowiantu. Jeśli ktoś we śnie wybierze spatki lub dwie, oznacza to, że może spłodzić jedno lub dwoje dzieci. Jeśli ktoś we śnie zjada pyłek, oznacza to, że będzie żył z dochodów takich dzieci. Obserwowanie kwitnienia drzew we śnie oznacza wschodzenie swojej gwiazdy i oczekiwanie na korzyści. Widzenie żółtej spatki i niejedzenie jej we śnie reprezentuje gniew gospodarza na jego farmerów. Pyłek we śnie to także pieniądze lub choroba. Zbieranie we śnie zarodników pyłku oznacza również chorobę żony, która może doprowadzić do jej śmierci lub otrzymania sporego spadku….

…We śnie piasek reprezentuje pieniądze. Noszenie garści piasku we śnie oznacza prowadzenie interesu. Jeśli ktoś we śnie niesie duży ładunek piasku, oznacza to, że będzie cierpiał za swoje grzechy. Połknięcie piasku lub zebranie go we śnie to oszczędność. Chodzenie po piasku we śnie oznacza dążenie do jakiegoś duchowego lub doczesnego interesu lub może reprezentować smutne wydarzenie, walkę lub popełnienie niesprawiedliwości wobec własnej duszy lub wobec innych. W zależności od ilości widzianej we śnie, zbieranie piasku może oznaczać kajdany, oblężenie, życie lub śmierć, biedę lub bogactwo, honor lub upokorzenie. Piasek we śnie oznacza również trud lub trudności. Jeśli kobieta we śnie widzi siebie idącą po piasku, oznacza to śmierć jej męża. Jeśli mężczyzna widzi taki sen, oznacza to śmierć jego żony. Czerwony piasek we śnie reprezentuje wysoką pozycję w rankingu. Biały piasek we śnie to zyski dla wróżbitów. Żółty piasek we śnie oznacza pokutę, powrót do zdrowia po chorobie lub ograniczenie środków do życia. Kupka piasku zebrana we śnie u stóp drzewa reprezentuje projekt budowlany lub rozbudowę miasta. (Zobacz także Hourglass)…

…(Wielbłąd arabski | Wielbłąd dwugarbny | Jazda) Jazda na wielbłądzie posłusznym swemu panu we śnie oznacza rozwiązanie problemu z ręki obcokrajowca. Jeśli Arab pomaga rozwiązać problem we śnie, oznacza to, że osoba we śnie odprawi pielgrzymkę do domu Bożego w Mekce. Jeśli podczas snu zsiada z wielbłąda, oznacza to, że zostanie dotknięty chorobą, która utrudni mu podróż. Jeśli ktoś widzi, jak we śnie przeskakuje nad wielbłądem, oznacza to cierpienie, chorobę lub rosnącą wrogość wobec zuchwałej osoby. Jeśli ktoś nie jest w stanie kontrolować swojego wielbłąda we śnie, oznacza to, że został pokonany przez silnego przeciwnika. Jeśli we śnie widzi się siebie trzymającego wodze wielbłąda i prowadzącego go po utwardzonej drodze, oznacza to, że poprowadzi nieostrożnego człowieka i poprowadzi go prostą ścieżką. Jeśli we śnie prowadzi się wielbłąda boczną drogą, oznacza to, że doprowadzi taką osobę do wykroczenia. Jeśli wielbłądzica opuszcza dom we śnie, oznacza to separację z żoną przez rozwód lub śmierć. Wielbłąd we śnie reprezentuje również dobrobyt, próby, drzewo lub gospodarstwa kobiet. Oswojony wielbłąd we śnie reprezentuje uczoną osobę. Zbieranie futra wielbłąda we śnie oznacza pieniądze. (Zobacz także Liczenie wielbłądów | Mleko)…

…(Suszone owoce | Świeże owoce) We śnie słodki smak owocu reprezentuje błogosławieństwo, wiedzę lub pieniądze. Nawet owoc o kwaśnym smaku oznacza to samo, jeśli pasuje do smaku osoby jedzącej go we śnie. Kiedy owoc o kwaśnym smaku nie zgadza się ze smakiem osoby we śnie, oznacza to nielegalne zarobki lub zaostrzenie choroby. Jedzenie lub picie jakichkolwiek produktów ubocznych wykonanych z owoców we śnie oznacza długi lub stawianie czoła wyzwaniom w obcym kraju. Widok ulubionego owocu we śnie reprezentuje zyski z własnego potu, a zyski takie będą równe ilości wysiłków włożonych w ich zdobycie. Duży owoc we śnie reprezentuje zarobki, które nie są jeszcze wolne od należnej jałmużny. Owoc bez nasion i łuski we śnie oznacza sukces i legalne zarobki. Jedzenie owoców poza sezonem we śnie oznacza dobrobyt i wygodę. Owoc, który rośnie lub jest zrywany w gronie lub jako kiść we śnie oznacza miłość i jedność. Importowane owoce we śnie reprezentują ich kraj pochodzenia. Owoce we śnie to także żona, dzieci, umowy biznesowe, wymiana wiedzy, dobre uczynki, zjazdy rodzinne, śluby, rekonwalescencja po chorobie czy odzyskiwanie utraconych pieniędzy. Winogrona we śnie reprezentują wino, a arbuz to napój alkoholowy fermentowany z jego soków. Zbieranie owocu, który spadł z drzewa we śnie, oznacza walkę ze sprawiedliwą osobą. Jeśli we śnie widzi się drzewo, które w ciepłe dni owocuje i wydaje owoce w zimie, oznacza to, że spotka się z kimś, kto spodziewa się zawarcia interesu, chociaż ich przyjaźń skończy się stratą czasu i pieniędzy. Zerwanie we śnie owocu z drzewa innego niż jego własne oznacza dobrego szwagra, uczciwego partnera lub dochodową współpracę. Dzikie jagody w górach lub na prerii we śnie reprezentują wrodzone sztuki, zdolności i wiedzę przekazaną bezpośrednio od Boga Wszechmogącego i żaden inny nauczyciel nie ma do tego prawa. Figi we śnie reprezentują najlepsze owoce we śnie. Świeże owoce we śnie oznaczają pieniądze, które nie są trwałe, podczas gdy suszone owoce to oszczędności. Owoce we śnie dla biednego człowieka oznaczają dobrobyt, a dla bogatego wzrost jego bogactwa. Jeśli ktoś we śnie obsypuje się owocami, oznacza to, że stanie się znany ze swoich dobrych uczynków. (Zobacz także Morela | Suszone owoce | Sprzedawca owoców)…

Sen o badaniu ultrasonograficznym symbolizuje twoje pragnienie ~zobaczenia, co się dzieje~ bez konieczności wprowadzania drastycznych zmian. Bycie bezpiecznym, aby nie zepsuć swoich nadziei na szansę. Czekanie, zbieranie faktów lub odkładanie decyzji tylko po to, aby być bezpiecznym. Bezpieczny lub niejasny kompromis. Testowanie czegoś bez podejmowania jakichkolwiek poważnych lub długoterminowych decyzji. Alternatywnie, USG może odzwierciedlać chęć kontynuowania próby poczęcia dziecka, aby uniknąć rozczarowania innych ludzi. Jeśli myślisz o rezygnacji z próby posiadania dziecka, sen może być znakiem, że jesteś bardzo zaniepokojony rozczarowaniem swojej rodziny ponad własne pragnienia. Przykład: Kobieta marzyła o otrzymaniu usg. W prawdziwym życiu chciała zrezygnować z posiadania dziecka, dopóki nie skończyła się uczelnia, ale i tak próbowała, więc nie zawiodła swojej teściowej.

Sen o dziennikarzu symbolizuje aspekt jego osobowości, który jest ~kopanie brudu~ lub zbieranie faktów. Możesz dowiedzieć się jak najwięcej o czymś, zanim o tym powiesz innym.

…(Łopata) Grabie we śnie reprezentuje pracownika lub służącego. Jego funkcją jest zamiatanie i zbieranie brudu lub nawozu, a to wszystko oznacza pieniądze we śnie. Tylko ten, kto używa grabie w stanie czuwania, zobaczy go we śnie. Jeśli chodzi o osobę niezamężną, zobaczenie grabie we śnie oznacza zawarcie małżeństwa i ochronę swojej czystości lub zjednoczenie z ukochaną lub może oznaczać plon, dobry apetyt, chochlę, syna, wygodną sytuację finansową, ciężką pracujący mężczyzna, pomocnik, ciężko pracująca i cierpliwa kobieta lub działalność biznesowa. (Zobacz także Shovel)…

…Liczenie pyłków lub zbieranie ich we śnie to próby, niesprawiedliwość, agresja lub pokusy. Drobinki kurzu we śnie również reprezentują potomstwo, pieniądze, długowieczność lub mogą przedstawiać żołnierzy, słabych ludzi lub żołnierzy Boga. Widok pokoju pełnego kurzu w niezwykłym miejscu lub zamkniętego miejsca, w którym zwykle się nie gromadzą, oznacza wiedzę lub może oznaczać niezmierzone bogactwo….

…(Zieleń ogrodowa | Zioła | Rośliny strączkowe | Kiełki) Bukiet świeżych ziół ogrodowych we śnie przedstawia mężczyznę pogrążonego w smutku i rozpaczy. Zbieranie we śnie kiści mieszanki ziół ze swojego ogrodu oznacza kłopoty spowodowane przez żeńską członkinię rodziny. Jeśli jest to pęczek świeżych kiełków, należy uważać na zły wypadek. Suche kiełki we śnie oznaczają pieniądze, które uratują złą inwestycję. (Zobacz także Kiełki)…

…Czosnek we śnie oznacza cierpienie i cierpienie. Jedzenie surowego czosnku we śnie oznacza otrzymywanie nielegalnych pieniędzy, mówienie złych słów, robienie sarkastycznych pochwał lub handlowanie dobrem za zło. Jednak jedzenie gotowanego czosnku we śnie oznacza pokutę. Tylko chora osoba może odnieść korzyść z jedzenia świeżego czosnku we śnie. Zbieranie czosnku na polach we śnie oznacza cierpienie z powodu krzywdy własnej rodziny….

…Sen o badaniu ultrasonograficznym symbolizuje chęć „po prostu zobaczenia, co się stanie” bez konieczności wprowadzania drastycznych zmian. Bądź bezpieczny, aby nie zrujnować swoich nadziei na okazję. Czekanie, zbieranie faktów lub odkładanie decyzji tylko dla bezpieczeństwa. Bezpieczny lub niezobowiązujący kompromis. Testowanie czegoś bez podejmowania poważnych lub długoterminowych decyzji. Alternatywnie, USG może odzwierciedlać twoją chęć kontynuowania próby poczęcia dziecka, aby uniknąć rozczarowania innych ludzi. Jeśli rozważasz rezygnację z próby urodzenia dziecka, sen może być znakiem, że zbytnio przejmujesz się rozczarowaniem rodziny ponad własnymi życzeniami. Przykład: Kobieta marzyła o USG. Na jawie chciała zrezygnować z posiadania dziecka do czasu zakończenia studiów, ale i tak próbowała, żeby nie zawieść teściowej….

…Sen o zorganizowaniu czegoś symbolizuje problem, który rozwiązujesz. Zbieranie myśli lub pomysłów. Może to być również reprezentacja twojej próby prawidłowego wyrażenia czegoś. Być może przygotowujesz się do wyjaśnienia lub sfinalizowania czegoś. Zastanów się, co organizujesz i jak może to symbolizować problem w twoim życiu na jawie….

…Sen o jeżynach wiąże się z wieloma bolączkami. Zbieranie ich jest pechowe. Zjedzenie ich oznacza straty….

…(Szklarnia | Ogrodnictwo) We śnie żłobek przedstawia zyski, roczny zwrot lub płodną kobietę. Posiadanie lub uczęszczanie do żłobka we śnie oznacza zwycięstwo, pomyślność, małżeństwo, zdobywanie wiedzy, szkolenie w sztuce lub pokutę z grzechu i zbieranie owoców skruchy. Jeśli owoce roślin zamieniają się we śnie w złoto lub srebro, oznacza to albo korzyści, zyski, albo to, że choroba zahamuje wzrost roślin, lub może oznaczać niezdolność do zbycia plonów….

…Chodzenie i zbieranie muszelek we śnie oznacza ekstrawagancję. Przyjemność pozostawi po sobie tylko irytujące żale i wspomnienia. Zobacz małże i ostrygi….