…We śnie złoto jest nielubianym pierwiastkiem, który powoduje szkody, niepokój i straty. Noszenie złotej bransoletki we śnie oznacza otrzymanie spadku. Noszenie złotej ozdoby we śnie oznacza małżeństwo z niekompatybilną osobą. Każdy prezent ślubny od takiej osoby oznacza kłopoty. Otrzymanie złotej sztabki we śnie oznacza utratę pieniędzy lub biznesu. Jeśli ktoś widzi, jak we śnie topi sztabkę złota, oznacza to, że będzie prześladowany za popełnienie odrażającego czynu i stanie się rozmową w mieście. Widzenie we śnie połamanych kawałków złota lub całej monety złotej oznacza spotkanie z władcą kraju lub gubernatorem miasta. Bicie złota we śnie reprezentuje zło, śmierć lub zniszczenie. Widząc, jak we śnie twój dom zamienia się w złoto, oznacza, że ​​ogień strawi jego dom. Jeśli we śnie dłoń staje się złota, oznacza to, że może być sparaliżowana. Widząc, jak oczy we śnie zmieniają kolor na złoty, może stać się ślepy. Noszenie złotego naszyjnika, srebrnego naszyjnika lub naszyjnika wysadzanego klejnotami we śnie oznacza, że ​​zostanie się przywódcą lub może otrzymać coś godnego zaufania. Złoto we śnie reprezentuje również elementy uroczystości, radości, zysków, dobrych uczynków, rozpraszania stresu, małżeństwa, dzieci, wiedzy, duchowego przewodnictwa lub dosłownie działalności złotniczej. Jeśli we śnie widzi się, jak złoto zamienia się w srebro, oznacza to spadek wartości lub zmianę warunków w stosunku do kobiet, dzieci lub nieruchomości. Jest też odwrotnie. Jeśli we śnie widzi się, jak srebro zamienia się w złoto, oznacza to wzrost wartości, wschodzący księżyc żony, dzieci, firmy lub klanu. Każda haftowana złotem szata lub tkanina we śnie oznacza ofiary religijne. Wszelkie pozłacane ozdoby we śnie oznaczają naśladowanie zwykłych ludzi lub pozorne naśladowanie ludzi duchowych lub ostentacyjne zachowywanie się tak jak oni. Czyste złoto lub srebro we śnie oznacza czystość i szczerość intencji, zawarcie prawdziwego przymierza lub podpisanie traktatu pokojowego. Pozłacane lub posrebrzane ozdoby lub przedmioty ze złoconymi liśćmi we śnie przedstawiają krótkie życie, zmieniające się okoliczności, spędzanie długich i bezsennych nocy lub może oznaczać zapomnienie. Noszenie jakiejkolwiek wyprodukowanej lub ręcznie robionej biżuterii we śnie oznacza wieczne zarobki. Ta sama interpretacja dotyczy złotych folii. (Zobacz także Goldsmith)…

Sen o jo-jo symbolizuje dobre uczucie, aby zauważyć osobę lub sytuację, robiąc to, co chcesz przez cały czas. Trywialne podejście do czegoś, co kontrolujesz lub manipulujesz. Negatywnie, jo-jo może odzwierciedlać jego bezduszny stosunek do manipulowania inną osobą, lub zabawy z wyzysku. Nie mając wystarczająco dużo poważnych problemów lub problemów.

Złoto symbolizuje wszystko, co lepsze, światło, wiedzę, bogactwo, doskonałość i promieniowanie. Ponadto złoto wskazuje na stałą i niezmienną wartość dóbr oraz najwyższe duchowe oświecenie. Śnienie, którego szukamy, kopiąc w ziemi, mówi nam, że nasze pragnienia nie staną się rzeczywistością. Jeśli szukamy złota w piaskach rzeki, to znaczy, że nie jesteśmy pewni dobroci naszych uczuć. Śnienie, że produkujemy złoto, wskazuje, że w życiu marnujemy czas na fałszywe utopie i ambicje, zamiast wykorzystywać go do rzeczy pożytecznych. Wydanie lub utrata złota ogłasza, że ​​zostaniemy oszukani lub okradzeni z naszych towarów. Złoto jest dobrym omenem, jeśli je znajdziemy, zwłaszcza jeśli ma formę skarbu….

…Marzenie o posiadaniu diamentów to bardzo pomyślne marzenie, oznaczające wielki zaszczyt i uznanie z wysokich miejsc. Dla młodej kobiety Śniącej o kochanku, który wręczył jej diamenty, zapowiada wspaniałe i honorowe małżeństwo, które napełni jej lud szczerą dumą | ale stracić diamenty i nie znaleźć ich ponownie, jest najbardziej pechowym snem, przepowiadającym hańbę, niedostatek i śmierć. Dla wysportowanej kobiety Marzy o diamentach, przepowiada jej wiele pomyślnych dni i wspaniałe prezenty. Dla spekulanta oznacza prosperujące transakcje. Marzenie o posiadaniu diamentów zapowiada to samo dla sportowców. Diamenty są znakami szczęścia, chyba że zostaną skradzione z ciał zmarłych, kiedy przepowiadają, że twoi przyjaciele odkryją twoją niewierność….

Sen o diamentach symbolizuje niezniszczalność. Przekonania, uczucia lub sytuacje, które są gwarantowane. Diamenty mogą również reprezentować cnotę lub zasady, które są niezachwiane. Nigdy nie poddawaj się ani nie wierzcie w to, kim jesteś i co ty. Marzenie o pierścionek z brylantem symbolizuje stałe zobowiązanie lub obietnicę, którą złożyłeś. Może to być również przedstawienie stałej obietnicy, którą wam złożyłem.

Diamenty we śnie wskazują na luksusowy styl życia. Jest to również symbol jasności i jasności, gdzie wszystko jest postrzegane dokładnie tak, jak jest. Sen o diamentach może pokazać aspekty twojej osobowości jako arogancję i łaskę.

…Sen o diamentach symbolizuje nieprzekupność. Przekonania, uczucia lub sytuacje, które są gwarantowane. Diamenty mogą również reprezentować cnotę lub zasady, które są niezachwiane. Nigdy nie poddawaj się ani nie rezygnuj z tego, kim jesteś lub w co wierzysz. Sen o pierścionku z brylantem symbolizuje trwałe zobowiązanie lub złożoną obietnicę. Może to być również przedstawienie złożonej tobie stałej obietnicy….

…Jeśli we śnie poradzisz sobie ze złotem, odniesiesz niezwykłe sukcesy we wszystkich przedsięwzięciach. Kobieta, która marzy o tym, że otrzymuje prezenty ze złota, w postaci pieniędzy lub ozdób, poślubi bogatego, ale najemnego mężczyznę. Znalezienie złota oznacza, że ​​twoje nadrzędne zdolności pozwolą ci z łatwością wyprzedzić cię w wyścigu o zaszczyty i bogactwo. Jeśli stracisz złoto, przez zaniedbanie stracisz największą szansę w swoim życiu. Śnienie o znalezieniu złotej żyły oznacza, że ​​zostanie ci narzucony jakiś niełatwy honor. Jeśli śnisz, że myślisz o pracy w kopalni złota, będziesz starał się przywłaszczyć sobie prawa innych i wystrzegać się domowych skandali….

Zobacz znaczenie kart do gry

…Diament symbolizuje suwerenność, niezniszczalność, absolutną rzeczywistość, odwagę w przeciwnościach i integralność charakteru. Omen szczęścia i pomyślności….

…Sen o posiadaniu diamentu wskazuje, że śniący dąży do posiadania wielkiego bogactwa i przodowania w społeczeństwie. Młoda i samotna kobieta, która marzy o noszeniu diamentów, sugeruje, że pragnie poślubić bardzo bogatego i prestiżowego w społeczeństwie mężczyznę. Ale jeśli podczas snu straci jeden lub więcej diamentów, jest to ostrzeżenie, że jej marzenia o byciu bogatym zawiodą. Zwykle marzenie o diamentach jest dobrą rzeczą, ponieważ wskazuje na sukces, ale jeśli śniący straci jeden z diamentów, które pojawiają się we śnie, stanie się to złym omenem, ponieważ insynuuje smutek, biedę, cierpienie itp….

Marzenie o diamentach oznacza chciwość. Bądź bardziej hojny….

Zobacz znaczenie gry w karty

…Mógłby symbolizować trudności ekonomiczne i brak soli mineralnych. Sen mówi o pragnieniu bogactwa i jego gromadzeniu….

Kolor złota we śnie symbolizuje moc lub swobodę robienia tego, co chcesz. Gwarantowane doświadczenie lub nagroda. Zrealizuj możliwości lub możliwości, które są dostępne dla Ciebie przez cały czas. Coś, co możesz zrobić, jeśli wybierzesz. Może również reprezentować szczęście, bogactwo, uzdrowienie, oświecenie, szczęście i spełnienie. Nic negatywnego związanego ze złotem we śnie nie będzie wskazywało na korupcję lub nadmiar.

…Kolor złoty we śnie symbolizuje moc lub wolność robienia, co chcesz. Gwarantowane doświadczenie lub nagroda. Dostrzeganie okazji lub możliwości, które są dla Ciebie dostępne przez cały czas. Coś, co możesz zrobić, jeśli zechcesz. Może również oznaczać szczęście, bogactwo, uzdrowienie, oświecenie, szczęście i osiągnięcia. Cokolwiek negatywnego związanego ze złotem we śnie będzie wskazywać na zepsucie lub nadmiar….

…Marzenie o garnku złota symbolizuje nagrodę lub wolność po zakończeniu kłopotów, trudności lub wyzwań. Może to być również przedstawienie okazji do kradzieży władzy lub zasobów….

…Znalezienie złota to sygnał bogactwa, fortuny w biznesie i dobra wróżba. Kupno lub sprzedaż to pewność i bezpieczeństwo….

…Śnienie o byciu w kopalni lub w innym miejscu i praca ze złotem może oznaczać, że istnieje ambicja na coś, co nie należy do marzyciela, co spowoduje poważne problemy. Marzenie o posługiwaniu się złotem, nawet jeśli nie jest twoje, sugeruje, że śniący jest na właściwej drodze do osiągnięcia sukcesu w pewnych działaniach. Marzenie o utracie złota, zwłaszcza w postaci monet, może oznaczać, że z własnej winy śniącego naraża się na znaczne straty. Marzenie o znalezieniu jakiegokolwiek złota sugeruje duże szanse odniesienia sukcesu w czymkolwiek jest to pożądane. Kiedy kobieta marzy o otrzymaniu prezentów w postaci złota, sugeruje to, że w rzeczywistości pragnie poślubić bogatego mężczyznę, niezależnie od pochodzenia i reputacji….

We śnie o znalezieniu złota oznacza to, że odkryłeś coś cennego o sobie. Może to być jakiś ukryty talent lub wiedza. Pogrzebanie złota może wskazywać, że próbujesz ukryć coś o sobie.

Marząc, że jesteś opryskiwanie lub za pomocą perfum, sugeruje, że szukasz więcej przyjemności w swoim życiu. Jest symbolem twojej seksualności, zmysłowości i pobłażliwości.

łuk i strzała we śnie, są składnikami ról mężczyzn i kobiet, których dotyka się podczas stosunku seksualnego. Może jeden z tych elementów jest poza kontrolą i nie ma harmonii, gdy się kochają. Z drugiej strony, sen może wskazywać na agresję, frustrację i stres. Może próbujesz zrobić zamknięcie.

sen z łukiem i strzałą symbolizuje cele, plany i przygotowania, które robisz lub ustawiasz samodzielnie. W celu doskonałości lub dokładnie to, co chcesz. Jeśli zły lub zły człowiek używa łuku i strzały we śnie symbolizuje aspekt jego osobowości z celami lub planami, które nie są dla niego interesujące lub są szkodliwe. Może również odzwierciedlać kogoś, kto myśli, że to dla celu osiągnięcia go. Jeśli łuk i strzałka jest używany do okna hamulca symbolizuje swoje cele i plany utrudniają ci zrozumieć swoją obecną sytuację lub podejmować mądre decyzje o przyszłości.

…Jeśli go osiągniemy, oznacza to, że osiągniemy swoje cele w prawdziwym życiu. Jeśli właśnie tam dotarliśmy, upadniemy lub nie osiągniemy tego, nie osiągniemy sukcesu z powodu słabości charakteru….

Jeśli marzysz o użyciu modemu we śnie, to takie marzenie oznacza, jak komunikujesz się z innymi.

Jeśli marzysz w jakimkolwiek kontekście o, lub widzisz gopher, może to wskazywać, że czujesz się używany i manipulowane przez innych. Sen może być kalambur na ~dzieje~. W ten sposób może reprezentować twoją inicjatywę działania.

Sen o molestowaniu symbolizuje uczucie lub naruszone w jakiś sposób. Możesz czuć się upokorzony. Może być osoba, która ma dominujący wpływ na ciebie lub z kim masz gorzki spór. Marzenia o molestowaniu mogą być objawem stresu pourazowego. Jeśli byłeś molestowany w prawdziwym życiu, musisz porozmawiać z profesjonalistą.

Oznacza koniec zależności moralnej lub materialnej, chyba że klękamy przed nią, w którym to przypadku zwiastuje smutek.

aby zobaczyć zimorodka, kiedy marzysz, reprezentuje państwo lub jakość bycia godnym honoru lub szacunku. Zimorodek wyróżnia się również jako omen spokoju.

…Śnienie o przejściu przez zielone i luksusowe pole kukurydzy i widok ciężko wiszących pełnych kłosów oznacza dla rolnika wielkie bogactwo. Oznacza dobre plony oraz bogate zbiory i harmonię w domu. Młodym obiecuje dużo szczęścia i prawdziwych przyjaciół, ale widok wysadzonych uszu oznacza rozczarowanie i żałobę. Widok świeżo zaoranej młodej kukurydzy oznacza przychylność z potężnym i nadchodzącym sukcesem. Zobaczyć, że dojrzał, oznacza sławę i bogactwo. Zobaczenie go w szopce oznacza, że ​​twoje najwyższe pragnienia zostaną zrealizowane. Aby zobaczyć łuskaną kukurydzę, oznacza bogate kombajny i nieskrępowane przysługi. Marzenie o jedzeniu zielonej kukurydzy oznacza harmonię wśród przyjaciół i szczęśliwe związki dla młodych….