Zobacz znaczenie sprzedaży stoczniowej

…Marzenie o noszeniu pierścionków oznacza nowe przedsięwzięcia, w których odniesiesz sukces. Zerwany pierścień zapowiada kłótnie i nieszczęście w stanie małżeńskim i rozstanie z kochankami. Otrzymanie pierścionka przez młodą kobietę oznacza, że ​​ustaną obawy o postępowanie kochanka, który poświęci się jej przyjemnościom i przyszłym zainteresowaniom. Widzieć innych z pierścieniami oznacza rosnący dobrobyt i wielu nowych przyjaciół….

…Pierścienie oznaczają wyższość i moc. Sen o noszeniu pierścionków sugeruje, że w najbliższej przyszłości z powodzeniem rozpoczniesz nowe sprawy. Śnienie, że inni ludzie noszą pierścionki, oznacza dobrobyt dla innych, co ma pewien wpływ na twoje własne interesy. Sen o zepsutym lub wadliwym pierścieniu sugeruje, że w Twoim domu pojawiają się trudności, zazdrość i nieporozumienia. Kiedy ten sen jest między kochankami, jest oznaką zerwania. Jeśli młoda kobieta marzy o otrzymaniu pierścionka w prezencie od mężczyzny, to taki sen sugeruje, że jej kochanek wkrótce poprosi ją o rękę. Jeśli otrzymasz pierścionek jako prezent, jest to znak dobrego samopoczucia i szczęścia. Jeśli podarujesz pierścionek komuś innemu, oznacza to, że wkrótce będziesz musiał udzielić pomocy członkowi rodziny lub przyjacielowi….

…(Prorok Boży Józef, z którym pokój będzie | arb. Yiisuf) Widzenie proroka Boga Józefa (uwbp) we śnie oznacza osiągnięcie wysokiego stopnia lub wice-regencji. Widzenie go (uwbp) we śnie może również oznaczać czas rosnących cen, suszy, utraty rodziny lub cierpienia z powodu podstępu ludzi, wejścia do więzienia, a następnie uwolnienia się dzięki łasce Bożej. Oznacza również szczęście do kobiet i przeciwności losu związane z urodą i dobrym charakterem. Widzenie we śnie Bożego proroka Józefa oznacza również zdobycie wiedzy na temat interpretacji snów lub złapanie wroga, a następnie wybaczenie mu, kopanie rzeki, nawadnianie lub transportowanie zmarłych z jednego kraju do drugiego. Mogło to również oznaczać wielkie przyjście lub cud przez to, że on (uwbp) dokonał cudu za pozwoleniem Boga i zwrócił wzrok ojcu. Koszula Józefa we śnie to rozwianie niepokoju, smutków i wyzdrowienie z choroby. Jeśli we śnie koszula jest poplamiona krwią, oznacza to separację i uwięzienie. Jeśli jego koszula jest wyrwana z tyłu we śnie, oznacza to fałszywe oskarżenie. Jeśli kobieta we śnie zobaczy Josepha (uwbp), oznacza to, że straci komfort i wzrok. Będzie też żyła nieszczęśliwa z powodu rozłąki z ukochaną i zakocha się w wielkim mężczyźnie. Jeśli kobieta, która rzeczywiście cierpi z powodu takich przeciwności, widzi taki sen, oznacza to, że Bóg Wszechmogący zwróci się do niej z miłosierdziem i poprowadzi ją do pokuty. Jeśli jest niezamężna, oznacza to, że wyjdzie za mąż. Jeśli jest biedna, oznacza to, że stanie się bogata, a jej życie na tym świecie i w życiu ostatecznym obróci się na jej korzyść. Widzenie Józefa (uwbp) jako młodego chłopca we śnie oznacza, że ​​nie mamy szczęścia ze swoimi braćmi lub nie ma go wcale. Zostanie okłamany, będzie cierpieć z powodu więzienia i innych prób, zanim wyzdrowieje, aby powstać i zwyciężyć nad nimi. Wtedy wszyscy staną się jego przedmiotem. Ten, kto we śnie widzi proroka Boga, Józefa (uwbp), będzie również pobożnym, hojnym, miłosiernym i podzieli się swoją dobrą radą z tymi, którzy jej potrzebują lub o nią proszą. Jeśli Joseph (uwbp) rozmawia z kimś lub daje mu coś we śnie, oznacza to, że zrozumie się interpretacje snów i dowie się o Kronikach lub dwóch biblijnych księgach Historii. Widzenie go (uwbp) we śnie oznacza również małżeństwo z piękną kobietą, która naprawdę pokocha swojego męża. (Zobacz także Jacob | Wyprzedaż | Wprowadzenie pp xvi, xvii, xuiii)…

…Marzenie o wyprzedaży symbolizuje urzeczywistnienie jakiejś dziedziny życia, która nagle staje się łatwiejsza lub niedowartościowana. Doświadczenia lub możliwości, które były poza zasięgiem, są teraz zbyt łatwe. Osoba lub okazja mogą okazać się zdesperowane. Alternatywnie, wyprzedaż może oznaczać twoją chęć „oczyszczenia się” lub pozbycia się jakiejś dziedziny życia. Może to być również odzwierciedlenie Twojej desperacji lub niedoceniania siebie….

…(Ogień | Piec | Grill | Szef gospodarstwa domowego | Piec | Palenisko) Jeśli we śnie widzi się, jak rozpala piekarnik do ogrzewania lub gotuje na nim, oznacza to wzrost zarobków i korzyści dla własnego rozwoju. Piec w domu we śnie to rozwiązanie problemu lub zwycięstwo nad wrogami. Piekarnik bez nagromadzenia popiołów we śnie oznacza złe małżeństwo. Interpretacja snów piekarników różni się czasami w zależności od rodzaju piekarnika, jaki widzi się w jego śnie. Piec do grillowania we śnie to więzienie dla wolnego człowieka i wolność dla uwięzionego. Piec do grillowania we śnie również reprezentuje szanowanego człowieka wiedzy, który stara się przedstawić opinie prawne lub mądrość, która zadowoli obie strony w roszczeniu. Wyprzedaż domu we śnie przedstawia głowę domu, gospodynię, lokaja, skrzynię skarbów, swoją szkatułkę lub sejf. Piec piekarza we śnie przedstawia dom wojewody, nieletni zakład poprawczy, zaspokajanie swoich potrzeb, zarabianie na życie czy rekonwalescencję po chorobie. Pieczenie ciasta we śnie to zaspokajanie potrzeb, wychodzenie z choroby, zwycięstwo nad wrogami lub przeciwnikiem, wygranie sprawy sądowej, nauczenie syna rzemiosła, posłanie dziecka do szkoły, zaciągnięcie syna do armia, czy też może oznaczać bogactwo. Piec piekarniczy we śnie stanowi również źródło dochodu, dochodów lub sklep, może też oznaczać cielesne ja, jego dobro i zło, może też oznaczać zmiany w życiu, zyski i straty. Widzenie we śnie nieznanego pieca piekarniczego reprezentuje również dom gubernatora lub dwór ze względu na płonące w nim od czasu do czasu pożary – tak jak ogień we śnie oznacza władzę i suwerenność. Piec we śnie również reprezentuje rynek. (Zobacz także piec | grzałka)…