…Zrozumienie różnicy w wyglądzie byka i wołu polega na tym, że byk jest odważny, zwinny i szybki, podczas gdy wół wydaje się łagodny, potulny i powolny. Byk jest tradycyjnie symbolem pasji. Śnienie o tym, że widzi się ściganego przez byka (im bardziej okrutne, tym gorzej), sugeruje, że problemy, z którymi się borykasz, będą komplikowane przez twoją nieostrożność i interwencję hipokrytów i zazdrosnych ludzi, którzy chcą ci zrobić krzywdę. Jeśli byk jest czarny, powinieneś bardzo uważać na to, co robisz i mówisz, ponieważ wrogowie są niebezpieczni. Jeśli byk jest biały, oznacza to, że ostatecznie wszystko zostanie pomyślnie rozwiązane, a Twoja firma poprawi się. Jeśli czarny byk zatrzyma się bez ataku, oznacza to, że śniący ma pełną kontrolę nad swoimi sprawami. Kiedy kobieta marzy o tym, by ścigać ją byk, zwłaszcza jeśli jest biały lub jasny, oznacza to po prostu poważne propozycje małżeńskie, które jej nie odpowiadają, bo niebawem otrzyma kolejną, korzystniejszą propozycję. Może to oznaczać, że podświadomość śniącej działa doskonale, a sen daje odpowiedź, której pragnie otrzymać. Kiedy śnisz o ściganiu byka, ale potrafisz się ochronić (na przykład za platformą, drzewem lub domem), może to oznaczać, że chociaż twoje problemy w prawdziwym życiu wydają się poważne, w końcu wszystko będzie dobrze, z powodu intensywnej pracy i uwagi, którą wkładasz. Śnienie, że byk goni i rani osobę, może oznaczać, że z powodu problemów śniący będzie cierpieć. Kiedy widzisz wiele grubych byków pasących się spokojnie, symbolizuje to dobrobyt i spokój. Kiedy kobieta marzy o dwóch walczących bykach, jest to znak walki między dwiema samicami, które chcą wygrać ważną sprawę na jawie. Walczące byki mogą być zapowiedzią niebezpiecznych wrogów, która zapowiada się w wyniku własnych niedyskrecji. Kiedy śnisz o grubym i potulnym byku (wół, praca ze zwierzętami), to symbolizuje to, że wkrótce zostaniesz głową domu, albo inni będą polegać na twojej pracy. Śnić, że kilka wołów zjada na bogatym pastwisku oznacza dobrobyt i wielkich przyjaciół, ale jeśli woły są słabe, ponieważ pastwiska są biedne, może to oznaczać, że śniący będzie miał problemy, trudności, a nawet biedę, która zrazi do siebie marzyciel od niektórych jego przyjaciół. Kiedy śnisz o martwym wole, oznacza to żałobę w rodzinie, straty i niepowodzenia. Kiedy śnisz, że woły piją wodę w strumieniu czystej wody, to zapowiada to, że będziesz miał wygodną przyszłość bez zdobywania bogactwa, poza miłością do otaczających Cię osób….

…(Krowa | Wół | Wół) Byk we śnie reprezentuje wodza rady lub burmistrza miasta lub wioski. Widzenie byka we śnie oznacza również zdobycie mandatu burmistrza na okres kadencji lub utratę go po roku. Jeśli ktoś we śnie widzi, że ma stado wołów, oznacza to otrzymanie urzędu rządowego i ogromnego autorytetu, jeśli się do niego kwalifikuje. Wsparcie jego pracowników zależy od tego, jak zarządzalne jest jego stado. Jeśli mężczyzna we śnie widzi siebie jadącego na woły, oznacza to kontakt z pracownikiem rządowym. Oznacza to również, że zdobędzie to, czego zamierza. Widzenie byka we śnie oznacza również sławę. Jeśli ktoś widzi, jak we śnie zjada głowę wołu lub byka, oznacza to również zdobycie miejsca lidera w rządzie, chyba że byk jest czerwony. Jeśli ktoś jest kupcem, oznacza to zysk i dobrobyt na ten rok. Jeśli we śnie wół zamienia się w wilka, oznacza to, że pracownik rządu stanie się skorumpowany. Biały byk we śnie to radosna nowina i zyski. Jeśli wół lub krowa uderza kogoś we śnie, oznacza to, że Bóg jest z niego niezadowolony. Jedzenie mięsa byka we śnie to komfort finansowy. Jeśli byk ugryzie kogoś we śnie, oznacza to cierpienie na chorobę lub płodzenie dzieci, które wyrosną na uczciwych i prawych ludzi. Jeśli we śnie widzi się wołu ryczącego do niego, oznacza to wyruszenie w daleką lub długą podróż. Jeśli rolnik widzi we śnie wołu, który orze jego pola, oznacza to dobre plony na ten rok….

…Sen o bykach jest najbardziej prymitywnym symbolem sił instynktownych i jest surowy we wszystkich swoich aspektach, zarówno jako stwórca, jak i niszczyciel. Widok majestatycznego i wymagającego byka może być pomyślnym snem, ponieważ oznacza kreatywną energię. Jeśli byk nas goni, jest gotów nas rozerwać, to oznacza, że ​​zaraz eksplodują nasze wewnętrzne prymitywne instynkty….

…Sen o wściekłym psie może przedstawiać werbalne ataki lub kłótnie. Może to być również reprezentacja twoich agresywnych uczuć wobec kogoś innego lub okrucieństwa….

Sen o zobaczeniu wściekłego psa oznacza, że ​​wrogowie będą dokonywali haniebnych ataków na ciebie i twoich przyjaciół, ale jeśli uda ci się zabić psa, przezwyciężysz negatywne opinie i odniesiesz znaczny sukces finansowy. Zobacz Dog….

…Uderzenie byka: przeszkody i trudne problemy do pokonania. Walka z bykami wskazuje na coś przeciwnego….

…Marzenie o byku oznacza siłę i siłę. Byki mogą również oznaczać romantyczne relacje. Z drugiej strony może to oznaczać trudności w negocjacjach lub poważną stratę….

…Widząc, jak ktoś cię ściga, kłopoty biznesowe przez zazdrosnych i zazdrosnych konkurentów będą cię nękać. Jeśli młoda kobieta spotka byka, otrzyma propozycję małżeństwa, ale odrzucając tę ​​ofertę, zwiększy swój majątek. Aby zobaczyć byka zjadającego osobę, dopadnie cię nieszczęście wynikające z nierozsądnego korzystania z cudzego mienia. Śnienie o białym byku oznacza, że ​​wzniesiesz się na wyższy poziom życia niż ci, którzy wytrwale uczynią rzeczy materialne swoim Bogiem. Zwykle oznacza zysk….

(astr. patrz Księżyc)

Byk w snach reprezentuje symbol siły, zdolności, twardości i ostrości. Być może sen sugeruje, że jesteś bardziej pewny siebie we własnych umiejętnościach, ponieważ wtedy będziesz w stanie osiągnąć to, co chcesz. Alternatywnie, byk może wskazywać na dobrobyt i szczęśliwe życie. Byki są również związane z seksualnością. Może chcesz mieć jakąś różnorodność w swoim życiu seksualnym lub jest brak seksu w swoim życiu jawy, więc widzisz byki we śnie.

…Marzyć o psie na swojej posesji oznacza, że ​​dana osoba będzie potrzebowała Twojej pomocy i rady. Sen o dziwnym psie wskazuje na możliwość doznania oszustwa, krzywoprzysięstwa lub szkody. Wściekły pies to sygnał gniewu, złości i melancholii. Ugryzienie przez psa świadczy o plotkowaniu i nieuczciwości. Psy walczące zapowiadają wrogów i nieporozumienia z ukochaną osobą. Psy, które szczekają, ogłaszają niedyspozycje i plotki….

Zły sen drogi symbolizuje frustracje z opóźnieniami lub niepowodzeniami, które zakłócają twoje wybory życiowe lub kierunek w życiu, do którego zamierzasz. Możesz być wściekły na kogoś lub coś cię powstrzymuje. Alternatywnie, może odzwierciedlać niską tolerancję dla ludzi, którzy cię nie zauważają lub co próbujesz zrobić w ogóle. Negatywnie, wściekłość drogowa może odzwierciedlać twoje poczucie, że twoje wybory są ważniejsze niż inni ludzie. Może to być również reprezentacja niskiej tolerancji na ingerencję lub brak szacunku.

…Sen o Irlandczykach symbolizuje aspekty twojej osobowości, które czują się dobrze bez względu na wszystko. Pozytywnie odzwierciedla optymizm lub radość bez względu na pojawiające się problemy. Ignorowanie wszystkiego, co jest nudne, przygnębiające lub przegrywające. Negatywnie, Irlandczyk może wyrażać zazdrość, że ma mniej niż ktoś inny. Czuć się lepiej niż ktoś inny, bez względu na wszystko. Aroganckie mówienie ludziom, że jesteś lepszy niż oni. Dobrze się czuć stawiając siebie na pierwszym miejscu, ignorując czyjeś problemy. Leniwy odwzajemniający przysługę, ponieważ masz to, czego chciałeś. Wściekły Irlandczyk może symbolizować ciebie lub kogoś, kto nie czuje się dobrze, zmuszając się do rezygnacji z przyjemności lub władzy, do której przywykłeś….

…Symbolizują nasze istnienie. Jeśli przypływ jest niski, symbolizuje bogactwo i dobrobyt. Jeśli przelewa się i niszczy wściekły wszystkim na swojej drodze, to zwiastuje nieszczęście i głód. Jeśli woda jest krystalicznie czysta, symbolizuje czystość i szczęście. Mętna i błotnista rzeka wskazuje na nieczyste uczucia, które spowodują smutek. Kiedy rzeka płynie, oznacza to, że przepływa przez nas również obecna energia i uczucia. Jeśli odmawiamy sobie oglądania rzeki, która płynie, to odzwierciedla to, że tracimy energię i uczucia, nie wykorzystując ich….

…Symbolizuje poświęcenie, cierpliwość, pracę i siłę. Jeśli widzimy, że świeci i ma dobre poroże, to przewiduje obfitość dóbr materialnych. Bez rogów zwiastuje ubóstwo. Jeśli jest wściekły, choroba. Śpiąca lub bardzo chuda bieda. Martwy, nędza i nieszczęście….

…Sen o jednym lub więcej lwach symbolizuje, że chroni cię siła wyższa; dlatego odniesiesz sukces w tym, co postanowiłeś zrobić. Śnienie o tym, że oswajasz lub dominujesz nad lwem, sugeruje, że masz wystarczająco dużo charakteru, energii i zdolności, aby osiągnąć swoje cele. Ale jeśli lew jest wściekły i zaatakuje cię, oznacza to, że twoi wrogowie są zbyt silni i zagrażają twojemu zwycięstwu. Śnienie o lwach w klatce sugeruje, że wątpisz w swoją zdolność do osiągnięcia tego, czego chcesz. Sen o pogromcy, który staje twarzą w twarz z lwem w klatce, sugeruje, jak inni mogą osiągnąć to, co proponują, z pomocą rozumu i siły woli. Marzenie o lwiątkach sugeruje, że wkrótce pojawią się nowe zadania, praca, relacje biznesowe lub społeczne, którymi należy się zająć. Kiedy młoda samotna matka śni, że podchodzi do niej lwiątko, sugeruje to, że pozna nowych wielbicieli, a niektórzy z nich będą ją zabiegać. Śnienie, że słyszysz ryk lwa, sugeruje nowy romantyczny związek, ale nie zawsze jest to wygodne. Śnienie o skórze lwa oznacza względny sukces. Śnienie, że jedziesz na lwie, tak jak na koniu, sugeruje, że masz wystarczająco dużo energii, aby osiągnąć swój cel…

Wściekły zwierzęcy sen oznacza ból, złość, niecierpliwość i wstręt.

…Element ognia we śnie reprezentuje moc. Ogień we śnie oznacza również miłość. Produkt dotknięty ogniem w procesie jego wytwarzania lub gotowania we śnie to kłótnie i spory. We śnie ogień oznacza również dobrą nowinę, ostrzeżenie, wojnę, karę, władzę, uwięzienie, straty, grzechy lub błogosławieństwo. Jeśli we śnie widzi się płonący ogień z iskrami strzelającymi na wszystkie strony i płonącymi w lesie i szalejącymi we śnie burzliwym hałasem i wrzaskiem, oznacza to niesubordynację, nieporządek obywatelski lub przeciwności losu, przez które zginie wielu ludzi. Jeśli we śnie widzi się ogień płonący w jego własnym sercu, oznacza to miłość lub depresję spowodowaną rozłąką z ukochaną osobą. Widok dwóch płonących krzaków próbujących się pożreć we śnie przedstawia dwie walczące ze sobą armie. Jeśli dwa płonące krzaki pozostaną nienaruszone i nie przyniosą żadnej straty we śnie, wówczas reprezentują próby i przeciwności w miejscu, w którym są widoczne. Niezależnie od tego, który z dwóch pożarów znajduje się bliżej źródła wody we śnie, oznacza to, że taka armia jest bardziej podatna na dobrowolny odwrót lub poddanie się. Jeśli woda płynie i gasi ogień we śnie, oznacza to również, że woda zostanie osłabiona, a co za tym idzie, zużyta. Im więcej czarnego dymu wytwarza we śnie ogień, tym większe jest niebezpieczeństwo i wynikające z niego cierpienia. Jeśli ktoś w nocy rozpala ogień, aby ludzie we śnie widzieli drogę, to znaczy, że zdobędzie wiedzę, a wraz z nią będzie pomagał ludziom w ich życiu, upominał i prowadził. Jeśli we śnie widzi się, jak rozpala ogień na drodze w ciągu dnia, oznacza to, że wyruszy na drogę innowacji i zwodzenia innych. Jeśli we śnie widzi się pożar w ciągu dnia, oznacza to wojnę i przeciwności losu. Jeśli widać go w nocy, oznacza to spokój i przewodnictwo. Jeśli ktoś widzi, jak we śnie oddaje cześć ogniu, oznacza to, że kocha wojny lub podąża za szatańskimi pokusami. Rozgrzanie się we śnie od pobliskiego ognia w zimny dzień oznacza wzbogacenie się. Spożycie ognia we śnie oznacza wyłudzanie majątku sierot lub zarabianie podejrzanych i niezgodnych z prawem pieniędzy. Jeśli ktoś jest skazany na śmierć w ogniu we śnie, oznacza to więzienie. Jeśli ktoś wejdzie do ognia piekielnego, a następnie wyjdzie z niego we śnie, oznacza to, że ostatecznie wejdzie do raju. Jeśli ktoś we śnie sprzedaje piekło i kupuje raj, to znaczy, że sprzedaje biznes z użyciem ognia, np. Łaźnię, piekarnię czy fałszerstwo, i inwestuje swoje pieniądze w farmę lub odwrotnie. Może to również oznaczać jego czyny na świecie i nagrodę w życiu ostatecznym. Wejście w ogień piekielny, aby zapłacić za swoje grzechy we śnie, oznacza straty finansowe lub popełnienie ohydnych czynów, które uzasadniają takie cierpienia. Jeśli ktoś widzi we śnie ogień piekielny na własne oczy, oznacza to, że powinien być zmęczony swoją pozycją prawną lub że powinien uważać na władcę lub gubernatora tego miasta. Wejście w ogień piekielny i zasmakowanie jego kary we śnie oznacza również cierpienie z powodu przeciwności losu. Widok grupy ludzi stojących wokół ognia we śnie oznacza błogosławieństwo. Odkrycie płonącego krzewu na pustyni i znalezienie ukojenia w schronieniu się w jego pobliżu we śnie oznacza rozwianie obaw i osiągnięcie bezpieczeństwa. Jeśli ktoś zostanie dotknięty przez ogień i jeśli nie wyrządzi mu to krzywdy ani nie spali go we śnie, oznacza to, że ktoś spełni obietnicę, którą mu złożył. Jeśli we śnie płonie ogień w spichlerzu, oznacza to podwyżkę cen. Niezależnie od tego, jaki produkt we śnie płonie ogień, oznacza to wysoki popyt na niego i rosnące ceny. Jeśli we śnie widzi się piec płonący bez jedzenia w garnku, oznacza to, że głowa gospodarstwa wykonuje daremne czynności i może z tego powodu cierpieć. Jeśli widzi się namiestnika, który rozpala ogień, a on wciąż dusi, to jeśli we śnie ginie, oznacza to, że zostanie usunięty ze swojego urzędu, a jego ogień zostanie ugaszony. Widok płonącej pochodni bez dymu wiszącego przed drzwiami we śnie oznacza uczestniczenie w okresie pielgrzymkowym w tym roku lub przebudowę domu lub może oznaczać ślub. Palenie palców we śnie oznacza osobę niesprawiedliwą lub może oznaczać zmianę treści książki lub popełnienie krzywoprzysięstwa. Widzenie we śnie płonącego ognia na dłoni oznacza wycinanie celów w handlu, aby zaoszczędzić pieniądze, lub dobrowolne naruszenie kodeksu handlu. Widzenie we śnie ognia w ustach oznacza cierpienie. Chętne wejście we śnie do ognia piekielnego „reprezentuje miłość i przywiązanie do świata i jego przyjemności. Wściekły pożar we śnie we własnym domu lub mieście oznacza wojnę i zniszczenie. Jeśli jest to ■ rycząc i płonącego ognia we śnie, oznacza to plagi i masowego rażenia. Jeśli we śnie nie ma hałasu, oznacza to rozprzestrzenianie się nowej choroby. Jeśli we śnie widzi się ogień spadający z nieba, oznacza to większe nieszczęścia. Jeśli nie wyrządza krzywdy we śnie, oznacza to słowne znęcanie się bez trwałych konsekwencji. Jeśli we śnie widzi się ogień wznoszący się w niebo, oznacza to, że mieszkańcy tej miejscowości z arogancją kwestionują dekrety Boga Wszechmogącego i oddają się ohydnym grzechom i niesubordynacji. Rozpalenie ognia, który przyniesie ciepło grupie osób we śnie, oznacza rozpoczęcie projektu społecznościowego, który przyniesie korzyści kilku osobom, w tym tobie. Rozpalanie ognia w celu upiec mięsa we śnie oznacza rozpoczęcie rozmowy, aby kogoś obmówić i oczernić. Jedzenie takiego pieczonego mięsa we śnie oznacza zarobek, rozpacz i uczucie ciężkości na sercu. Jeśli ogień spali czyjąś szatę lub powoduje oparzenia skóry we śnie, oznacza to nieszczęście, które spotka go lub członka jego rodziny reprezentowanego przez tę konkretną kończynę. Przyniesienie węgla żywego do domu we śnie oznacza kradzież pieniędzy lub uzyskiwanie nielegalnych zysków. Jeśli ktoś zostaje uderzony żarem płomienia i czuje jego blask na twarzy we śnie, oznacza to, że staje się on przedmiotem ludzkich oszczerstw, zazdrości i obmowy. Stanie przy świetle ognia we śnie oznacza zbliżenie się do kogoś, kto ma władzę. Jeśli we śnie ogień wychodzi z domu, oznacza to spotkanie polityczne, interes, siłę lub znajomość zawodu. Jeśli we śnie widzi się promieniste światło rozjaśniające niebo od wschodu na zachód, oznacza to sławę, uznanie i wiedzę lub odkrycie, które dzięki temu stanie się sławne. Jeśli żona jest w ciąży i widzi we śnie ogień wychodzący z jego głowy i rozjaśniający cały dom, oznacza to, że jego żona spłodzi syna, który wyrośnie na sławnego człowieka wiedzy i pobożności. Ogień rozpalający dom we śnie oznacza również, że żona zajdzie w ciążę. Rozpalanie we śnie ognia na szczycie góry oznacza poszukiwanie bliskości Boga Wszechmogącego poprzez składanie ofiar, dawanie datków charytatywnych i zwiększanie oddania. Dzięki temu na pewno wszystkie potrzeby zostaną zaspokojone. Jeśli ktoś, kto widzi ten sen, jest w podróży, oznacza to jego bezpieczny powrót do domu. Siedzenie w ogniu i nie wyrządzenie krzywdy we śnie oznacza pracę dla władcy miasta lub kraju lub obcowanie z nim. Oznacza to również zostanie powiernikiem lub bliskim przyjacielem władcy. Ogień na pustyni we śnie oznacza wojnę. Podpalanie ludzi we śnie oznacza tworzenie między nimi podziałów i wrogości. Stanie w ogniu, uczucie chłodu i komfortu we śnie oznacza prawdomówność, szczerość, wiarę i pewność, a także zwycięstwo nad wrogami. Umierający ogień we śnie oznacza tłumienie zamieszania lub zawarcie kłopotliwej sprawy, która może zagrozić wspólnocie lub życiu. Jeśli we śnie gasi pożar, który rozpala dom, oznacza to śmierć ojca, męża lub dziecka. Zgaszony pożar we śnie oznacza również śmierć gubernatora, wielkiego uczonego lub słynnego szejka w tym mieście. Ogień we śnie oznacza również rabunek. Ogień bez dymu we śnie reprezentuje duchy lub dżiny, ponieważ są stworzone z bezdymnego ognia. Reprezentuje także suszę, szarańczę lub nieszczęście. Jeśli we śnie pożar zostanie ugaszony przez deszcz, oznacza to biedę lub utratę pracy. Jeśli we śnie widzi się ogień rozmawiający z nim z wnętrza glinianego dzbana lub z dzbanka lub innego pojemnika, oznacza to, że zły duch opętał jego syna lub córkę. Niszczycielski ogień we śnie przedstawia niesprawiedliwego władcę. Jeśli ludzie mogą skorzystać na takim ogniu, oznacza to, że jest on sprawiedliwym i prawym władcą lub gubernatorem. Ogień w zimie we śnie oznacza owoce. Jedzenie ognia we śnie oznacza jedzenie ze złotego lub srebrnego talerza lub picie ze złotego lub srebrnego kubka. Oznacza również ubóstwo i potrzebę. (Zobacz także Ciało 1 | Drewno opałowe | Ogień piekielny)…

(Zobacz Byk | Sprzedawca bydła | Król)

(Zobacz Byk | Krowa)

…W interpretacji snów różnica między wołem a bykiem polega na tym, że wół wydaje się potulny, posłuszny, powolny i czasami stary, podczas gdy byk jest dzielny, zwinny i szybki. Kiedy kobieta jest nawiedzana przez (potulnego) wołu we śnie, prawdopodobnie oznacza to niezaspokojone pragnienie seksualne i dlatego chce odnosić się do każdego mężczyzny. Śnienie o wołów i krowach, które są niedożywione, ponieważ pastwiska są bardzo rzadkie, wskazuje, że nadchodzą złe czasy: straty, szkody itp. To sen ostrzegawczy, a to oznacza, że ​​należy być odpowiednio przygotowanym. Sen o wołów na wsi, gdy jedne z nich walczą, a inne pasą się spokojnie, sugeruje, że śniący będzie wplątany w różne problemy z powodu wścibskich ludzi, ale także z powodu zaniedbania własnych działań….

Sen o byku symbolizuje aspekt jego osobowości, który jest uparty lub uparty. Ty lub ktoś, kto jest uparty. Nieugięte pragnienie, aby mieć to, co chcesz i robić to po swojemu. Byk może być znakiem, że masz do czynienia z potężnymi instynktownymi impulsami, takimi jak pożądanie, pożądanie seksualne lub gniew. Cecha osobowości, która jest ~uparta~. Może być konieczne nauczenie się, jak naruszyć lub ćwiczyć przechowywanie w sytuacji. Przykład: Człowiek kiedyś marzył o dzielnym byku w swoim domu, pukając do jego drzwi, aby wyjść. W prawdziwym życiu starał się oprzeć długiemu cyklowi abstynencji seksualnej.

…Sen o byku symbolizuje aspekt twojej osobowości, który jest uparty lub zawzięty. Ty lub ktoś inny, kto jest uparty. Nieustanne pragnienie posiadania tego, czego chcesz i na swój sposób. Byk może być oznaką, że masz do czynienia z potężnymi instynktownymi impulsami, takimi jak pożądanie, pożądanie seksualne lub złość. Cecha osobowości, która jest „uparta”. Być może będziesz musiał nauczyć się iść na kompromis lub ćwiczyć powściągliwość w danej sytuacji. Przykład: Pewien mężczyzna śnił kiedyś o wściekłym byku w jego domu, który taranuje mu drzwi, żeby wyjść na zewnątrz. W prawdziwym życiu próbował znieść długi cykl abstynencji seksualnej….