…(Łącznik) We śnie gwóźdź przedstawia dowódcę lub gubernatora. Gwóźdź we śnie również oznacza osiągnięcie celu. Przymocowanie gwoździa do kawałka drewna we śnie oznacza ślub. Gwoździe we śnie również mogą reprezentować armię i mogą oznaczać siłę i korzyści. Połykanie paznokci we śnie oznacza przełknięcie złości. Gwoździe we śnie również reprezentują kogoś, kto kojarzy się ze złymi ludźmi….

(Gwóźdź) We śnie pazur oznacza zwycięstwo nad wrogiem, ponieważ zapewnia ptakowi broń, ochronę i narzędzie.

…Sen o siatce przesiewającej symbolizuje uważne badanie oczyszczanej części twojego życia. Zachowaj to, co jest ważne w Twoim życiu i usuń to, co nie jest. Przykład: Ktoś kiedyś śnił o siatce przesiewającej, gdy był w trakcie sprzątania swojego domu….

…Sen o orce symbolizuje twoje szybkie tempo przez coś trudnego. Usuń swój problem tak szybko i skutecznie, jak to tylko możliwe. Chęć nowego startu lub zmiany. Z drugiej strony orka może być oznaką pośpiechu. Marzenie o zaoraniu śniegu przedstawia szybkie tempo, w jakim próbujesz odejść od czegoś. Nastąpiło oczyszczenie lub odnowa i możesz spieszyć się ze swoim życiem….

Marzenie o grzebaniu coś symbolizuje pragnienie, aby nigdy nie myśleć o czymś nowym. Może to być również reprezentacja postępu w odpuszczaniu przeszłych lub trudnych kwestii. Negatywnie, grzebanie czegoś we śnie może reprezentować twoją próbę ukrycia swoich prawdziwych uczuć lub zatuszowania problemu. Usuń dowody zażenowania ze swojego życia. Grzebanie martwego ciała we śnie może odzwierciedlać twoją próbę przejścia od porażek, błędów lub strat. Negatywnie, może to być znak, że próbujesz pokryć coś złego zrobiłeś komuś.