Sen z ludźmi z Arabii Saudyjskiej symbolizuje aspekty siebie, które są wrażliwe na to, że już nigdy więcej nie będą musieli stracić. Ty lub ktoś, kto nigdy nie pozwoli sobie się wstydzić, nigdy więcej. Pozytywnie, mieszkańcy Arabii Saudyjskiej mogą zastanowić się nad tym, że będą się nabrać nieznośnej kontroli lub arogancji, ponieważ błąd może być niebezpieczny. Może to być również reprezentacja stałych aktów zemsty na swoich wrogach. Karać lub zawstydzić kogoś z trwałych konsekwencji w celu ochrony ich integralności. Negatywnie, osoba z Arabii Saudyjskiej może odzwierciedlać uczucia dotyczące rodziców lub osób, które mają nad tobą kontrolę, którzy wymagają pełnego szacunku, bez względu na wszystko. Poczucie, że zmiana lub mówienie za siebie jest niebezpieczne. Czując potencjał potężnych, bezdusznych konsekwencji, aby wydostać się z linii. Alternatywnie, ludzie z Arabii Saudyjskiej mogą reprezentować własne zbyt surowe polityki lub poważne reakcje. Przykład: Młody człowiek marzył o tym, aby zobaczyć mężczyzn z Arabii Saudyjskiej uboju zwierząt, które stały w bardzo długiej kolejce. W prawdziwym życiu zaczął zdawać sobie sprawę, że jego ojciec przez lata okłamał go, składając obietnicę, że pozwoli mu odejść. Kiedy nadszedł czas, aby pozwolić mu odejść z ojcem przyszedł z każdym możliwym pretekstem, aby go zatrzymać i zapobiec jakiejkolwiek zmianie w jego życiu rodzinnym w ogóle.

Sen o kaczce symbolizuje ciebie lub kogoś innego w życiu, który jest świadomy wszystkiego, co dzieje się wokół ciebie, aby się obudzić. Pozytywnie, kaczki mogą odzwierciedlać przygotowanie i savviness. Bycie poinformowanym o przebiegłości lub posiadaniu informacji poufnych. Poczucie, że łatwo się dostosować lub coś zrobić. Negatywnie, kaczka może reprezentować plotki lub mówić o innych ludzi za ich plecami. Nudne ~pokryte~ w swoim życiu, że nie odejdzie, lub że czuje się zawsze ucieka coś negatywnego. Może to być również znak, że nie podoba ci się to, będąc tak poinformowanym, jak ty. Przykład: Kobieta marzyła o zobaczeniu kaczek na podwórku pod drzewem. Budząc się była głęboko zaniepokojona tym, że jest gotowa na koniec świata. Kaczki na podwórku odzwierciedlają ich uczucia o sobie, są lepiej poinformowani niż inni o globalnych wydarzeniach i możliwości apokaliptycznych wydarzeniach, a jednocześnie czując, że nie może wiele z tym zrobić.

…Marzenie o zobaczeniu dzikich kaczek na czystym strumieniu oznacza pomyślne podróże, być może przez morze. Białe kaczki na farmie wskazują na oszczędność i dobre zbiory. Polować na kaczki, oznacza przesiedlenie w trakcie wykonywania planów. Widzenie ich zastrzelonych oznacza, że ​​wrogowie wtrącają się w twoje prywatne sprawy. Widzieć, jak latają, wróży ci jaśniejszą przyszłość. Oznacza również małżeństwo i dzieci w nowym domu….