…Sen o twoim ojcu symbolizuje twoje sumienie lub twoją zdolność do dokonywania pozytywnych wyborów lub wyboru między dobrem a złem. Może być również twoją projekcją, jeśli masz z nim problemy, którymi należy się zająć. Wszystko, co twój ojciec powie we śnie, rzuci światło na problem, wobec którego musisz dokonać wyboru. Będziesz się bać, czy nie? Czy zdecydujesz się powiedzieć prawdę? A może zdecydujesz się postąpić właściwie? Jeśli twój ojciec jest zły lub smutny we śnie, symbolizuje to twoje uczucia, rozczarowanie lub frustrację związaną z tym, jak sytuacja zakończyła się na podstawie dokonanego wyboru. Dokonałeś złego wyboru. Kłócenie się lub walka z ojcem symbolizuje wewnętrzną walkę w twoim codziennym życiu z moralnym wyborem lub przeciwstawianie się negatywizmowi w twoim życiu. Jeśli twój ojciec umiera we śnie, symbolizuje to upadek moralny. Straciłeś zdolność dokonywania pozytywnych wyborów, stawiania czoła problemom lub jesteś zimny i obojętny w swoich decyzjach. Jeśli twój ojciec nie żyje w prawdziwym życiu i pojawia się we śnie, jest tylko symbolem twojego sumienia, chyba że masz z nim problemy z przeszłości, z którymi nie masz do czynienia. Alternatywnie, twój ojciec we śnie może odzwierciedlać postać ojca lub osobę, która ma nad tobą władzę, na przykład szef. Przykład: Mężczyzna śnił o tym, że zobaczył ojca rozmawiającego z przyjacielem. W prawdziwym życiu zastanawiał się, czy zadzwonić do znajomego przez telefon. Ojciec mężczyzny reprezentował wybór, czy zadzwonić do przyjaciela, czy nie. Przykład 2: Kobieta marzyła, że ​​nie może znaleźć swojego ojca. W prawdziwym życiu czuła się niezdolna do podjęcia decyzji o konfrontacji z ludźmi, którzy ją źle traktowali. Zaginiony ojciec kobiety był wyrazem jej świadomości, jak niemożliwością było przeciwstawienie się ludziom. Przykład 3: Mężczyzna marzył o obgryzaniu paznokci i z niepokojem unikając krytyki ze strony ojca. Na jawie bardzo się denerwował, że nie denerwuje swojego nowego szefa….

Sen twojego ojca symbolizuje twoją świadomość lub zdolność do dokonywania pozytywnych wyborów lub wyboru między dobrem a złem. Może to być również twoja projekcja, jeśli masz z nim problemy, którymi należy się zająć. Wszystko, co twój ojciec mówi we śnie, rzuci światło na problem, o którym musisz dokonać wyboru. Czy możesz stanąć w obronie strachu, czy nie? Czy zdecydujesz się powiedzieć prawdę? A może zdecydujesz się zrobić to, co należy? Czy twój ojciec jest odważny lub smutny we śnie symbolizuje swoje uczucia lub rozczarowanie lub frustrację o tym, jak sytuacja zakończyła się na podstawie dokonanego wyboru. Dokonałeś złego wyboru. Kłótnia lub kłótnia z ojcem symbolizuje wewnętrzną walkę w codziennym życiu z moralnym wyborem lub przejście do negatyzmu w swoim życiu. Jeśli twój ojciec umiera we śnie, symbolizuje to rozpad moralny. Straciłeś zdolność do dokonywania pozytywnych wyborów, do stawienia czoła problemom, lub są zimne i obojętne w swoich decyzjach. Jeśli twój ojciec jest zabity w prawdziwym życiu i pojawia się we śnie, jest tylko symbolem twojego sumienia, chyba że masz z nim problemy z przeszłości, z którymi jeszcze nie miałeś do czynienia. Przykład: Mężczyzna marzył o tym, aby jego ojciec rozmawiał ze swoim przyjacielem. W prawdziwym życiu debatował dzwoniąc do tego przyjaciela przez telefon, czy nie. Ojciec mężczyzny reprezentował wybór, czy zadzwonić do przyjaciela, czy nie. Przykład 2: Kobieta marzyła o tym, aby nie mogła znaleźć swojego ojca. W prawdziwym życiu czuła się niezdolna do podjęcia wyboru, aby zmierzyć się z ludźmi, którzy źle ją traktowali. Zaginiony ojciec kobiety przedstawiał jego świadomość, jak trudna jest niemożność dokonania wyboru, aby stawić czoła ludziom. Przykład 3: Człowiek marzył o gryzieniu paznokci i ochoczo stara się uniknąć krytyki ojca za to. W prawdziwym życiu był bardzo zdenerwowany, że nie przeszkadza swojemu nowemu szefowi.

Sen najlepszego człowieka małżeństwa symbolizuje świadomość siebie lub innych asertywnie lub bezdusznie wspieranie dokonać stałego wyboru. Trzeba zrobić to, co ktoś inny, nawet jeśli jest to niewygodne, aby upewnić się, że ~mają wszystko~, lub że cel jest zapewniony. Zdając sobie sprawę, co ktoś chce wspierać swoje wybory, bo to wszystko o nich. Stojąc do kogoś lub chroniąc kogoś, aby upewnić się, że nic nie dostaje na ich drodze pf ustawienie celu. Wspaniały lub niesamowity gest bezinteresowności, aby wspierać cudzy wybór. Robienie tego, do czego jesteś zaproszony, aby czyjś sukces wydaje się dość łatwe. Negatywnie, ojciec chrzestny może odzwierciedlać uczucia proszony o wiele, aby wspierać cudze osiągnięcia. Zakłopotane uczucia stojące za kimś lub wstydzące się wspierania kogoś. Alternatywnie, ojciec chrzestny może negatywnie odzwierciedlać złe intencje lub ukryte zachowanie, aby upewnić się, że wybór dokonany na stałe. Okłamywanie kogoś, kogo tak naprawdę nie dbasz o swoje wybory. Przykład: Młoda kobieta marzyła o ślubie z byłym chłopakiem, a on były chłopak był najlepszym mężczyzną, który sprzeciwił się ślubowi. W prawdziwym życiu, starała się jej zazdrosny były chłopak, randki jego najlepszy przyjaciel, więc chciałby ją z powrotem. Były chłopak jako ojciec chrzestny odzwierciedla uczucie kobiety o jej ex-chłopak jest świadomy nowego związku romantycznego i stara się pokazać, że nie dba o to.

…Śnienie o ojcu może oznaczać, że nadchodzą problemy, które będą wymagały ojcowskiej rady, aby je rozwiązać. W przypadku, gdy ojciec już nie żyje, może to oznaczać, że problemy są poważne i śniący musi działać z najwyższą ostrożnością. Jeśli młoda kobieta, która jest zakochana, marzy o tym, że jej ojciec nie żyje, podczas gdy w prawdziwym życiu wciąż żyje, może to oznaczać, że jej związek miłosny nie idzie w dobrym kierunku, a jej druga połówka nie zachowuje się poważnie i szczerze….

Marząc o swoim ojcu symbolizuje autorytet i ochronę. Może to wskazywać, że musisz być bardziej pewny siebie. Zastanów się również nad swoim czuwaniem z ojcem. Jeśli marzyłeś, że twój ojciec nie żyje, ostrzega się, że musisz zachować ostrożność w prowadzeniu firmy. Jeśli śniłeś i we śnie, widziałeś, że bijesz swojego ojca. Czujesz, że cię nie słucha. W szczególności, jeśli uderzasz swojego ojca gumowym przedmiotem, oznacza to, że wszystko, co robisz lub mówisz mu, nie ma znaczącego wpływu na niego. Rzeczy dosłownie wyskoczyć z niego.

…Śnienie o własnym ojcu oznacza, że ​​będziesz mieć na to duże obowiązki. Jeśli twój ojciec nie żyje i śnisz o nim, zapowiada zły krok, który pokonasz. We śnie zamieszkanie z ojcem jest oznaką bezpieczeństwa i dobrą wiadomością….

Widzenie od teścia symbolizuje twoje sumienie i wybory, które wymagają kompromisów. Możesz dokonywać wyborów, które są interesujące dla innych, lub bardziej pozytywny wynik. Być może będziesz musiał wspiąć się na własne zainteresowania lub zasady, aby coś zrobić.

Widząc swojego teścia we śnie symbolizuje moc i energię. Ponadto symbolizuje szczęśliwe wydarzenia z przyjaciółmi i rodziną.

Sen o księdzu (a nie kaznodziei) symbolizuje obowiązek moralny, lub zapewnienie, że zasady są przestrzegane. Ty lub sytuacja w twoim życiu może wymagać silniejszego poczucia dyscypliny, sprawiedliwości lub odpowiedniego postępowania. Ksiądz może być znakiem, że coś w twoim życiu jest interesujące dla ciebie w konserwatywnym zachowaniu lub trzymać się z dala od złych nawyków lub sytuacji.

Śniące i widząc księdza jest wyjaśnione jako sen z ważną symboliką dla marzyciela. To marzenie oznacza potrzeby duchowe, regulację, wiarę religijną i przewodnictwo. Symbolizuje również czystość i abstynencję. Możesz zobaczyć seksualność jako niemoralną. Śniąc i widząc dyktatorskiego lub potępiającego księdza jest wyjaśnione jako sen z symboliką ważne dla marzyciela. To marzenie oznacza nieelastyczny i ekstremalny autorytet.

Zobacz znaczenie ojca

Śnienie o swoim ojcu oznacza, że ​​wkrótce napotkasz trudności i będziesz potrzebować mądrej rady, jeśli się z nich uwolnisz. Jeśli nie żyje, oznacza to, że Twoja firma mocno się ciągnie i będziesz musiał zachować ostrożność podczas jej prowadzenia. Dla młodej kobiety Marzy o swoim zmarłym ojcu, zwiastuje, że jej kochanek będzie grał jej fałsz….

Śnienie o ojcu chrzestnym oznacza, że ​​otrzymasz ochronę lub pomoc od swoich bliskich osób.

(Brwi) Widzenie ojca we śnie oznacza osiągnięcie czyjegoś celu. Sny są najbardziej korzystne, gdy widzi swoich rodziców, dziadków lub krewnych. Widok ojca we śnie, gdy na jawie potrzebna jest pomoc, oznacza, że ​​pomoc przyjdzie ze źródeł, których nie przewiduje. Jeśli w prawdziwym życiu czeka na czyjś powrót z podróży, to znaczy, że taka osoba wkrótce przybędzie. Jeśli ktoś jest chory, oznacza to, że wyzdrowieje z choroby. Jeśli widzi, że jego ojcu dano mieszkanie z wysokimi płotami, oznacza to, że będzie kontynuował pracę ojca i zarządzał tym, co mu zostawił na tym świecie. (Zobacz także Governor)…

…Sen o oposie symbolizuje osobę lub sytuację w twoim życiu, w której ktoś jest w pełni świadomy tego, co robi źle i nie dba o to. Obrzydliwa nieuczciwość lub arogancja. Zachowanie, które jest z nim okropne i wygodne. Opos może odzwierciedlać ludzi, którzy są tak okropni, że wiedzą, że czegoś potrzebujesz i używają tego, aby uzyskać od ciebie więcej. Przykład: Mężczyzna marzył o zobaczeniu oposa na swoim podwórku. Na jawie jego ojciec obiecał mu 200 000 dolarów, kiedy dom zostanie sprzedany, aby mógł rozpocząć nowe życie z nowym, rozwijającym się biznesem. Ojciec obiecał to, ponieważ syn spłacał wszystkie kredyty hipoteczne i podatki od nieruchomości przez 10 lat. Zauważył, że jego ojciec robi wszystko, co w jego mocy, aby uniknąć płacenia pieniędzy opóźnieniami i wymówkami, ponieważ tak naprawdę nigdy nie chciał płacić swojemu synowi. Mężczyzna czuł, że jego ojciec jest zazdrosny o swoją nową firmę, pozwalającą mu na życie, które nie wymaga już płacenia wszystkich rachunków ojca. Ojciec planował zagrozić, że przejdzie na emeryturę, gdy tylko jego nowy biznes się rozwinie, aby nigdy nie przestać go używać….

Sen z skunksem symbolizuje osobę lub sytuację w twoim życiu, w której ktoś jest w pełni świadomy tego, co robią, jest zły i nie dba o to. Obrzydliwa nieuczciwość lub arogancja. Zachowanie, które jest straszne i wygodne z nim. Skunk może odzwierciedlać ludzi, którzy są tak straszne, że wiem, że trzeba coś i używać go, aby uzyskać więcej z ciebie. Przykład: Człowiek marzył o zobaczeniu skunksów na swoim podwórku. W życiu budzi się jego ojciec obiecał mu 200.000 dolarów, gdy dom został sprzedany, więc mógł rozpocząć nowe życie z nowym biznesem, który startował. Ojciec obiecał, to dlatego, że syn zapłacił wszystkie kredyty hipoteczne i podatki przez 10 lat. Zauważył, że jego ojciec robi wszystko, co w jego mocy, aby uniknąć płacenia pieniędzy z opóźnieniami i przeprosinami, ponieważ nigdy nie chciał płacić synowi. Mężczyzna czuł, że jego ojciec jest zazdrosny o swój nowy biznes, pozwalając mu mieć życie, które nie wymaga już od niego płacenia rachunków ojca. Ojciec planował zagrozić, że przejdzie na emeryturę, gdy tylko jego nowa firma odejdzie, aby nigdy nie mógł przestać go używać.

Sen o ojcu oznacza autorytet i ochronę. Wskazuje również na Twoją niezależność w prawdziwym życiu. Śnienie o śmierci ojca to ostrzeżenie o rozwoju Twojej pracy lub biznesu….

Spokój i dobre relacje emocjonalne w domu.

…Sen o pałce boleniowej symbolizuje uczucia do siebie lub innych „oznaczające biznes” tylko wtedy, gdy jest to ważne lub wystarczająco poważne. Ujawnianie agresywnego lub odpornego zachowania tylko wtedy, gdy staje się wystarczająco niebezpieczne. Negatywnie, boleń może odzwierciedlać arogancję lub groźby w ostatniej chwili. Doprowadzić kłamcę do punktu, w którym prawda jest obowiązkowa i zauważyć, że staje się wojowniczy. Asertywne tworzenie reguł w miarę postępów lub zmienianie zasad, gdy sytuacja nie jest dla Ciebie dobra. Przykład: Młody człowiek śnił o osobie, której nie lubił grozić mu boleniem. Na jawie młody człowiek doświadczył, jak jego ojciec stał się całkowicie arogancki, że kiedykolwiek dał mu pieniądze w ostatniej chwili sprzedaży domu po tym, jak obiecał mu 200 000 dolarów. Ojciec zaczął grozić, że odbierze młodemu mężczyźnie inne rzeczy, jeśli nie zdecyduje się zignorować obietnicy, ponieważ ojciec nigdy nie zamierzał jej dotrzymać….

Sen o Elysium może reprezentować uczucia o ludziach w twoim życiu arogancko ciesząc się łatwym życiem, wykluczając je lub ignorując. Poczucie, że wszystkie owoce jego pracy są doceniane przez kogoś aroganckiego, który chce wymazać jego znaczenie. Poczucie, że to nie ma znaczenia teraz, ponieważ ktoś jest bardzo szczęśliwy, że idealne życie. Poczucie bycia ważniejszym od innych, które daje ci prawo do ignorowania innych na swój koszt. Alternatywnie, Elysium może odzwierciedlać sprzeczne sytuacje między ~bogatymi~ a ~ubogimi~. Uczucie żalu na zawsze pomogło samolubnym człowiekom, którzy woleliby bawić się niż martwić się o swoje uczucia. Dobre samopoczucie nigdy nie słysząc od kogoś o mniejszej mocy niż ty. Pozytywnie, Elysium może odzwierciedlać poczucie posiadania większego stopnia przywileju lub troski o swoje samopoczucie. Uczucie doskonale odizolowane i chronione przed koniecznością martwienia się, gdy inni ludzie. Czujesz, że zasługujesz na lepsze, gdy inni ludzie nie. Przykład: Człowiek marzył o walce z ludźmi w Elysium. W przebudzeniu życia, że jego zazdrosny ojciec próbował okraść go z obietnicy 200.000 dolarów po domów rodzinnych zostały sprzedane, ponieważ jego ojciec był tak arogancki o 1 milion dolarów w banku, że nigdy nie chciał puścić uczucie bogatsze niż wszyscy wiedzieli. Jego ojciec starał się żyć doskonale, zasługując na więcej pieniędzy, a jednocześnie arogancko ignorując zapotrzebowanie syna na pieniądze.

…Sen o Elizjum może wyrażać uczucia o ludziach w twoim życiu, którzy arogancko cieszą się łatwym życiem, jednocześnie wykluczając cię lub ignorując. Poczucie, że wszyscy aroganccy ludzie cieszą się owocami swojej ciężkiej pracy, którzy chcą wymazać twoje znaczenie. Poczucie, że nie jesteś już ważny, ponieważ ktoś jest zbyt szczęśliwy, mając doskonałe życie. Poczucie bycia ważniejszym od innych, co daje ci prawo do ignorowania innych ich kosztem. Alternatywnie, Elysium może odzwierciedlać sprzeczne sytuacje między „posiadającymi” i „tymi, którzy nie mają”. Żałowanie, że kiedykolwiek pomogłeś samolubnej osobie, która woli dobrze się bawić, niż kiedykolwiek martwić się swoimi uczuciami. Czujesz się dobrze, nigdy nie słuchając nikogo, kto ma mniej mocy niż ty. Pozytywnie, Elysium może odzwierciedlać poczucie wyższego stopnia przywilejów lub troski o swoje samopoczucie. Czujesz się doskonale odizolowany i chroniony przed zmartwieniem, gdy inni ludzie to robią. Poczucie, że zasługujesz na więcej, gdy inni nie. Przykład: Mężczyzna marzył o walce z ludźmi w Elizjum. Na jawie jego zazdrosny ojciec próbował wyrwać go z obietnicy 200 000 dolarów, gdy domy rodzinne zostały sprzedane, ponieważ jego ojciec był tak arogancki, mając milion dolarów w banku, że nigdy nie chciał pozwolić odejść z poczucia bogactwa niż wszyscy, których znał. Jego ojciec próbował wieść idealne życie, zasługując na więcej pieniędzy, arogancko ignorując potrzebę ich syna….

Sen z asp stick gun symbolizuje uczucia o sobie lub innych ~oznacza biznes~ tylko wtedy, gdy jest wystarczająco poważne lub ważne. Ujawniając agresywne lub odporne zachowanie tylko wtedy, gdy robi się dość niebezpieczne. Negatywnie strona ASP może odzwierciedlać arogancję lub groźby w ostatniej chwili. Pchanie kłamcę do punktu, w którym prawda jest obowiązkowa i zdając sobie z nich sprawę, stają się agresywni. Asertywnie komponuje reguły jako czas lub zmienić zasady, ponieważ sytuacja nie jest dobra dla Ciebie. Przykład: Młody mężczyzna marzył o osobie, która nie lubiła grozić mu aplikacją asp. W prawdziwym życiu, młody człowiek doświadczył jego ojciec staje się całkowicie arogancki w pewnym momencie, dając mu pieniądze w ostatniej chwili sprzedaży domu po obiecując mu 200.000 dolarów. Ojciec zaczął grozić, że zabierze młodemu człowiekowi inne rzeczy, jeśli nie zdecyduje się zignorować obietnicy, ponieważ ojciec nigdy nie chciał uszanować obietnicy.

Sen z kartami tarota symbolizuje perspektywę na przyszłość, która sprawia, że chcemy nigdy nie kwestionować. Negatywnie, karty tarota może odzwierciedlać wierząc w błędy lub zakładając wiele. Może to być również reprezentacja potężnego poczucia pewności, ponieważ jesteś bardzo emocjonalny o czymś. Zła rada, która nigdy nie chce, abyś szukał czegokolwiek innego. Przykład: Kobieta marzyła o tym, aby jej ojciec otrzymał karty tarota. W prawdziwym życiu ojciec był chory w szpitalu, otrzymał chemioterapię i skończyło się śmiercią. Tarot odzwierciedla błąd porady medycznej dla chemioterapii, jest ważne i niepodważalne, gdy ojciec i tak umiera.

…Sen o kartach tarota symbolizuje spojrzenie na przyszłość, które sprawia, że ​​nigdy nie chcesz jej kwestionować. Negatywnie, karty tarota mogą odzwierciedlać wiarę w błędy lub zakładanie zbyt wielu rzeczy. Może to być również reprezentacja silnego poczucia pewności, ponieważ jesteś do czegoś zbyt emocjonalny. Zła rada, która nigdy nie chce, żebyś zaglądał do niczego innego. Przykład: Kobieta marzyła o tym, jak jej ojciec dostał karty tarota. Na jawie jej ojciec był chory w szpitalu, otrzymał chemioterapię i ostatecznie zmarł. Karty tarota odzwierciedlały błędne rady lekarzy, aby chemioterapia była ważna i niepodważalna, gdy ojciec i tak umierał….

Jeśli widzisz kota we śnie, to takie marzenie reprezentuje niewierność, zdradę i wadę. Kot może mieć również bardzo pozytywne znaczenie, zwłaszcza jeśli marzyciel jest miłośnikiem kotów, to marzenie wskazywałoby na komfort, miłość i przyjaźń. Jeśli kot jest agresywny, to takie marzenie pokazuje problemy z jego kobiecymi aspektami, które muszą zostać natychmiast rozwiązane. Koty w snach może również reprezentować seksualne pragnienia, które go mają. Być może brak seksu odbija się na twoich marzeniach. Kocięta w snach mają pozytywne znaczenie, ponieważ symbolizuje czystość, dziecinność i niewinność. Zastanów się, co jest bardzo powszechnym marzeniem kobiet w ciąży, ponieważ pokazuje instynkty do opieki nad niewinnymi małymi stworzeniami. Kot jest czarny oznacza tajne i ukryte aspekty jednostki. Być może marzyciel jest poza kontaktem z rzeczywistością, w jakiej żyje. Sen, w którym kot cię gryzie, pokazuje, że mają tendencję do dużo, ale to nie wraca wystarczająco. Biały kot w snach pokazuje problemy, z którymi przyjdzie mu się zmierzyć w najbliższej przyszłości. Jeśli widzisz wiele kotów w jednym miejscu, to takie marzenie pokazuje ogromną ilość złudzeń. Może nie widzisz rzeczy wyraźnie. Jeśli widzisz kota, który jest martwy, to znaczy, że próbujesz uzyskać trochę prywatności i niezależności dla swojego życia. Martwy kot może również pokazać, że można uniknąć poznania kobiecych aspektów siebie. Jeśli kot cię podrapał, oznacza to, że boisz się czegoś w swoim życiu. Koty, które grają we śnie oznacza, że ludicity w tobie, że muszą być odzyskane.

…Sen o zmarłym krewnym zazwyczaj symbolizuje aspekt ciebie, oparty na jego roli w rodzinie lub twoich najszczerszych odczuciach do niego. Fakt, że twój krewny nie żyje we śnie, najprawdopodobniej nie ma takiego znaczenia, jak twoje najszczersze uczucia na jego temat, kiedy żyli. Na przykład, ktoś, kto widzi we śnie zmarłego ojca, najprawdopodobniej będzie odbiciem twojego sumienia lub decyzji, którą podejmujesz, tak samo jak ktoś śniący o swoim ojcu, który obecnie żyje. Ewentualnie zmarły krewny może odzwierciedlać twój smutek lub uczucia związane z jego śmiercią. Sen o tańczącym zmarłym krewnym najprawdopodobniej symbolizuje twoje uczucia dotyczące tego, jak dobrze radzi sobie jakaś dziedzina twojego życia. Przykład: Mężczyzna śnił o swoim zmarłym ojcu. Na jawie podejmował ważną decyzję. Jego zmarły ojciec odzwierciedlał jego sumienie lub zdolność podejmowania decyzji. Fakt, że był martwy, nie miał znaczenia. Przykład 2: Mężczyzna śnił o swojej zmarłej babci. W życiu na jawie doświadczał problemu, z którym miał wcześniejsze doświadczenia. Jego babka we śnie odzwierciedlała mądrość przeszłego doświadczenia lub „bycia tam wcześniej”. Jego zdolność do przezwyciężenia gorszego osądu. Jej śmierć nie miała wpływu na symbolikę….

Sen o zmarłym krewnym zazwyczaj symbolizuje aspekt siebie w oparciu o swoją rolę w rodzinie lub twoje najbardziej szczere uczucia na ich temat. Fakt, że ich krewny jest zabity we śnie prawdopodobnie nie ma tyle znaczenia, jak ich najbardziej szczere uczucia o nich, gdy żyli. Na przykład, ktoś, kto widzi zmarłego ojca we śnie prawdopodobnie odzwierciedla twoje sumienie lub decyzję, którą podejmujesz, tak jak ktoś marzy o twoim ojcu, który obecnie żyje. Alternatywnie, zmarły krewny może odzwierciedlać ich ból lub uczucia dotyczące jego śmierci. Sen o martwym tańcu krewnym prawdopodobnie symbolizuje jego uczucia co do tego, jak dobrze działa jakiś obszar jego życia. Przykład: Człowiek marzył o swoim zmarłym ojcu. W prawdziwym życiu podejmował ważną decyzję. Twój ojciec odzwierciedla twoją zdolność do świadomego podejmowania decyzji. Fakt, że był martwy, nie miał znaczenia. Przykład 2: Mężczyzna marzył o śmierci swojej babci. W prawdziwym życiu przechodził przez problem, z którym miał wcześniejsze doświadczenie. Babcia we śnie odzwierciedla mądrość wcześniejszych doświadczeń lub ~nie było wcześniej.~ Jego zdolność do zastąpienia najuboższego osądu. Jej śmierć nie miała wpływu na symbolikę.

Sen o piwnicy symbolizuje twoje najgłębsze najciemniejsze myśli, emocje i wspomnienia. Piwnica wskazuje, że nie chcesz radzić sobie z problemami lub problemami, które mogą być bardzo niewygodne do myślenia. Sytuacja lub pamięć, która jest tak negatywna, że nie można o niej zapomnieć ani myśleć o niczym innym. Alternatywnie, piwnica może odzwierciedlać zaostrzenie problemu lub problemy, które są podporządkowane przez. Przykład: Mężczyzna marzył o tym, aby jego ojciec spadł z piwnicy po drabinie. W prawdziwym życiu jego ojciec miał problem zdrowotny, który nagle wziął duży obrót na gorsze. Przykład 2: Mężczyzna marzył o tym, aby zobaczyć dziewczynę, którą lubił ze szkoły w piwnicy. W prawdziwym życiu myślał o tym, jak bardzo się z nią wstydził. Coś, o czym trudno mu zapomnieć.

Sen z naklejką symbolizuje pragnienie, aby czuć się dobrze o tym, że zostanie zauważony przez innych robi coś lepszego lub szybszego. Negatywnie, naklejka może być znakiem, że ty lub ktoś, kogo znasz, jest bardzo zaniepokojony ekshibicjonizmem. Przykład: Mężczyzna marzył o tym, aby jego ojciec umieścił naklejkę na samochodzie wyścigowym. W przebudzeniu obserwował, jak jego bardzo chory ojciec łudzi się, że popisuje się świetnym projektem życiowym, który fizycznie nie był w stanie zrobić.

…Sen o kanalizacji symbolizuje kwestie lub sytuacje, które uważasz za najbardziej niepożądane. Poczucie, jak podłe lub zgniłe jest problem lub stary związek. Kwestie, o których Ci zależy, o których nigdy więcej nie musisz myśleć. Nie chcąc widzieć rzeczy, które Twoim zdaniem się skończyły. Negatywne emocje lub problemy, które Twoim zdaniem zostały rozwiązane lub są zbyt stare, aby były ważne. Przykład: Mężczyzna śnił o tym, że widział złego człowieka rozglądającego się po kanale. Na jawie był na terapii i był zmuszany do badania negatywnych wydarzeń z przeszłości, o których nie chciał rozmawiać. Terapeuta wciąż poruszał kwestie ze swoich starych dzienników, które go denerwowały. Przykład 2: Mężczyzna marzył o tym, jak jego ojciec został wciągnięty do włazu prowadzącego głęboko do ścieków. Na jawie jego ojciec zmarł z powodu przedawkowania narkotyków. Kanalizacja przedstawiała, jak niegodziwe i marnotrawne, jakie czuł, było uzależnieniem ojca….