…Kiedy kobieta marzy o pobycie w obozie wojskowym, oznacza to, że wkrótce będzie miała problemy, a nawet może nastąpić koniec związku z chłopakiem lub mężem. Marzenie o ukończeniu stopnia porucznika wojskowego zwykle zapowiada zbliżającą się podróż, która będzie korzystna i owocna dla marzyciela. Jednak śniący powinien uważać na plotki, które mogą być szkodliwe….

Zobacz znaczenie Boot Camp

(Zobacz generał armii)

(Zobacz wystawę)

Zobacz znaczenie Boot Camp

Zobacz znaczenie karty raportu

…Śnienie o zobaczeniu pułkownika lub bycie dowodzonym przez pułkownika oznacza, że ​​nie osiągniesz żadnej znaczącej pozycji w kręgach towarzyskich lub biznesowych. Jeśli jesteś pułkownikiem, oznacza to, że będziesz w stanie zająć pozycję wyżej niż przyjaciół lub znajomych….

…Symbolizuje to, co znika lub umiera. Kluczem do snu jest nazwa tego, co jest opakowane. Ważny jest również stopień nieprzezroczystości koperty, który wskaże stopień śmierci lub głębokość, w jakiej jest zakopana w podświadomości….

…Sen o policzku symbolizuje świadomość tego, jak wrażliwy lub niewrażliwy się czujesz. Policzki mogą również odzwierciedlać twoje uczucia dotyczące troski lub obojętności przez cały czas. Jak miła lub okropna jest dla ciebie sytuacja. Zastanów się, jak urocze, wycofane lub brzydkie są policzki, aby określić stopień odczuwanej wrażliwości. Sen o czerwonych policzkach symbolizuje zażenowanie, że inni widzą Twoje prawdziwe uczucia lub myśli. Delikatne policzki reprezentują niewinność lub wysoki stopień wrażliwości. Wyrzeźbione policzki reprezentują niechęć do bycia traktowanym jak przegrany, rozmawiania z kimś lub poczucie, że nigdy nie jesteś zdesperowany. Wyciągnięte policzki reprezentują pewien aspekt Ciebie, któremu nie zależy na ponownym dobrym samopoczuciu. Pulchne policzki mogą odzwierciedlać wrażliwość na to, że zawsze czegoś potrzebuję. Sen o dziurce w policzku symbolizuje problem z utrzymaniem dobrego samopoczucia. Poczucie przymusu wrażliwości na problem, który wymyka się spod kontroli. Poczucie przymusu utraty. Sen o pocałunku w policzek symbolizuje podziw, cześć lub szacunek. Może być również wyrazem aprobaty dla swoich działań….

Sen na twarzy symbolizuje świadomość tego, jak się wyróżnia lub nie czuje. Policzki mogą być również reprezentacją swoich uczuć o tym, jak dbać lub obojętny, sytuacja czuje się cały czas. Jak dobra lub straszna sytuacja zawsze czuje się z tobą. Zastanów się, jak urocze, usunięte lub brzydkie policzki określają stopień czułości. Sen z czerwonymi policzkami symbolizuje zakłopotanie, że twoje prawdziwe uczucia lub myśli są wyświetlane innym. Miękkie policzki reprezentują niewinność lub wysoki stopień wrażliwości. Wyrzeźbione policzki stanowią brak woli, aby być traktowane jak przegrany, mówić niskie, lub uczucia nigdy nie jest zdesperowany. Usunięte policzki stanowią jakiś aspekt siebie, że nie dba o dobre samopoczucie ponownie. Pulchne policzki mogą odzwierciedlać wrażliwość na to, że zawsze potrzebują wielu rzeczy. Sen o dziurze w policzku symbolizuje problem z utrzymaniem komfortowego uczucia o sobie. Uczucie zmuszone być wrażliwe na problem, który jest poza kontrolą. Uczucie zmuszone do odczuwania zagubienia. Sen o całowaniu się w policzek symbolizuje podziw, szacunek lub szacunek. Może to być również reprezentacja zatwierdzania dla działań.

Sen o trudnościach w oddychaniu symbolizuje nieprzyjemne uczucie, odczuwanie wielu ograniczeń, umieszczenie w tobie, bycie pod presją lub trudności w radzeniu sobie z problemem. Możesz również spróbować zrobić wiele na raz lub mieć trudności z uzyskaniem sytuacji. Negatywnie, trudności w oddychaniu może odzwierciedlać niepokój lub strach o zdolność do wykonywania w sytuacji. Poczucie, że nie możesz się zrelaksować ani być sobą w ogóle. Może to być również przedstawienie uczucia bycia emocjonalnie lub twórczo uduszony. Sen o próbie złapania oddechu symbolizuje potrzebę odzyskania lub spowolnienia. Czuję niepokój, napięcie lub strach w sytuacji, która jest doświadczana. Trzeba ~przekuć łożyska~. Używasz całej swojej energii lub zasobów, dopóki nie wyprzedzisz lub nie będziesz z kimś konkurować. Może ci również brakować ciśnienia. Sen o spokojnym lub spokojnym oddychaniu symbolizuje wysoki stopień komfortu przy sytuacji lub jej wydajności. Uczucie bez nacisku i trudności. Poczucie równowagi i kontroli. Bądź szczęśliwy lub zrelaksowany. Zen. Sen o wstrzymaniu oddechu symbolizuje tymczasową potrzebę rezygnacji z komfortu, aby przezwyciężyć problem lub trudną sytuację. Emocjonalnie strzeżone uczucie, jak narazić się na ryzyko lub nadzieję, aby uniknąć czegoś niebezpiecznego. Cięcie potrzeby. Sen o oddychaniu pod wodą symbolizuje wyższy stopień komfortu, podczas gdy przytłoczony negatywnymi emocjami lub niepewnymi sytuacjami. Zafunduj sobie dobrze. Sen o niemożna oddychać symbolizuje emocjonalne uduszenie. Osoby z astmą często marzą o tym, że nie mogą oddychać.

Sen o DNA symbolizuje twoją istotę rdzenia, wszystko w tobie, co sprawia, że jesteś tym, kim jesteś. Jedną z sytuacji jest zachęcanie do dyscypliny lub całkowitego usunięcia negatywnych cech osobowości. Sen o tęczowym DNA symbolizuje harmonizację lub równoważenie podstawowych obszarów twojej osobowości. Możesz zrobić wiele badania własnych myśli i uczuć marzyciela lub zdobyć potężne spostrzeżenia o sobie. Przykład: Człowiek marzył o zobaczeniu białej nici DNA. W prawdziwym życiu rozpoczynał obóz wojskowy. Białe, że DNA odzwierciedla ogromne zmiany boot camp w nim jak jego pozbywa się starych nawyków i przekonań.

…Śnienie z łopatą w dowolnej talii kart jest ostrzeżeniem, że w niedalekiej przyszłości napotkasz bardzo poważne i niebezpieczne trudności. Ten sen jest znacznie bardziej wyraźny, gdy śnisz z asem pik, w tym przypadku musisz być bardzo ostrożny w swoim prawdziwym życiu. Śnienie, że dzierżysz miecz wojskowy, symbolizuje twoje pragnienie osiągnięcia pozycji dowódcy i że prawdopodobnie ją zdobędziesz. Śnienie, że ktoś zabiera ci miecz z rąk, oznacza, że ​​nie osiągniesz swoich celów. Śnienie, że inni władają mieczami, oznacza, że ​​napotkasz różne przeszkody, zanim osiągniesz to, czego pragniesz, do stopnia narażenia na niebezpieczne sytuacje. Sen o złamanym mieczu zwiastuje niepowodzenie i inne komplikacje….

…(Wyświetl | Przesłuchanie | Strażnicy honorowi | Inspekcja wojsk | Przegląd wojskowy | Przedstawienie | Prezentacja | Oficer przeglądowy | Pokaż) Jeśli ktoś widzi siebie stojącego przed wysokim oficerem podczas ceremonii przeglądu gwardii honorowej lub w wojsku barak we śnie, a jeśli oficer jest z niego niezadowolony we śnie, oznacza to, że popełni poważny grzech. Jeśli ktoś myśli, że oficer jest z niego zadowolony we śnie, oznacza to Boże błogosławieństwo. Wysoki rangą oficer lub recenzent w takim śnie to również osoba pełna pasji, która troszczy się, często pyta o swoich przyjaciół, pomaga im rozwiązać ich problemy i pomaga im w każdy możliwy sposób. (Zobacz także komisja rozpraw | Sąd Inkwizycji)…

…(Fantazja | Iluzja | Fajny sen) We śnie tęcza oznacza spokój i ciszę. Jeśli we śnie dominuje kolor czerwony, oznacza to rozlew krwi w tym samym roku. Jeśli we śnie dominuje żółty kolor, oznacza to chorobę. Jeśli we śnie dominuje zielony kolor, oznacza to bezpieczeństwo, spokój i ciszę. Tęcza we śnie to także małżeństwo. Widok tęczy we śnie po prawej stronie oznacza błogosławieństwo. Jeśli pojawia się we śnie po lewej stronie, oznacza to dobrobyt i dobre zbiory. Dla biednych widok tęczy po prawej stronie oznacza również bogactwo, a dla bogatego oznacza krótkotrwałe trudności. Tęcza we śnie to także cuda lub wojskowy zamach stanu. Jeśli grom towarzyszy tęczy we śnie, oznacza to wojnę….

Marzenie o szkole prawniczej symbolizuje wysoki stopień skupienia się na szkoleniu się, aby być lepszym w uzyskaniu restytucji, sprawiedliwości lub ~kogoś z powrotem~. Pozytywnie, szkoła prawnicza może odzwierciedlać odpowiedzialne podejście do uczenia się o wszystkich możliwych rzeczach, które możesz zrobić, aby zemścić się na kimś aroganckim. Negatywnie, szkoła prawnicza może odzwierciedlać obsesję na punkcie uczenia się, jak wkręcać ludzi lub kontrolować ludzi, którzy nie zachowują się tak, jak chcą.

…(Assertion | Nude | Stripped | Unclothed | Undressed) Nagość we śnie reprezentuje wewnętrzną czystość i klarowność lub może oznaczać popełnienie czynu, który zakończy się żalem. Rozebranie się we śnie oznacza zmierzenie się z powściągliwym, ukrytym, nieoczekiwanym i notorycznym wrogiem, który publicznie potwierdzi swoją wrogość. Jeśli we śnie widzi się siebie samego i nagiego, oznacza to, że jeden z jego wrogów, znając jego słabości, żąda od niego kapitulacji, grozi mu lub szantażuje. Jeśli ktoś we śnie widzi siebie nagiego podczas apelu lub imprezy, oznacza to, że zostanie zdemaskowany lub zniesławiony. Jeśli ktoś widzi siebie nagiego pośród ludzi, choć nie czuje się onieśmielony i nie jest tego świadomy we śnie, oznacza to, że angażuje się w projekt, a potem wyolbrzymia stopień swojego zaangażowania, znosi trudności i nic z tego nie zyskuje. jego przygoda. Jeśli ktoś widzi się nago przed ludźmi i jeśli czuje się zakłopotany lub desperacko próbuje znaleźć osłonę, ale bezskutecznie, oznacza to utratę mienia i bogactwa. Jeśli wyróżnia się nago, a ludzie wciąż patrzą na jego intymne części we śnie, oznacza to skandal lub cierpienie z powodu zniesławienia. Nagość we śnie może również oznaczać rozwód lub śmierć żony. Zdejmowanie ubrania we śnie oznacza utratę pozycji i prestiżu, utratę pracy, degradację lub powrót do zdrowia po chorobie. Jeśli chory widzi, jak we śnie zmienia zabrudzone ubranie, oznacza to, że wyzdrowieje z choroby, ucieknie przed nieszczęściem lub wypadkiem, albo zostanie uznany za niewinnego w wyniku fałszywego oskarżenia. Nagość we śnie oznacza również śmierć. Jeśli chodzi o ludzi religijnych i pobożnych, nagość we śnie oznacza wyrzeczenie się świata lub wzrost ich oddania. Jeśli rolnik widzi we śnie nieznaną kobietę nagą, oznacza to, że nadszedł czas, aby przewrócić ziemię i przygotować ją do nowej uprawy. Jeśli jest prawdziwym świadkiem lub możliwym do przyjęcia odniesieniem, wówczas nagość we śnie oznacza uczestnictwo w pielgrzymce do Mekki. Nagość we śnie oznacza również założenie nowej części garderoby. Nagość kobiety we śnie oznacza rozstanie z mężem lub może oznaczać jej rozwód. (Zobacz także: Nekedness)…

…Sen o Titanicu symbolizuje uczucie rozczarowania po wielkich nadziejach i oczekiwaniach. Entuzjastyczne przeżycie mogło wymknąć się spod kontroli lub spowodować dramatyczne rozczarowanie. Negatywnie, Titanic może odzwierciedlać rażące zaniedbanie lub rażące przeoczenie. Zabawa, relaks lub świetna zabawa w niebezpiecznej, pełnej ryzyka chwili. Strach, że sytuacja się pogorszy. Alternatywnie tytaniczny może reprezentować twój strach przed porażką lub tragedią w ważnym momencie. Strach przed niepowodzeniem w nowym związku, małżeństwie lub karierze. Czując, że twoje wielkie nadzieje zostaną zgubione. Poczucie zagrożenia szczęścia, do którego masz prawo. To znak, że musisz głośniej wyrażać swoje obawy. Poczucie pewności, że coś sprowadzi na siebie wszystkich lub wszystko. Powolne uświadomienie sobie, że dzieje się coś złego. Twoje nadzieje opadają. Przykład: Pewien mężczyzna marzył o tym, że tonął na Titanicu. W życiu na jawie miał duże nadzieje na wyzdrowienie z problemu zdrowotnego, zanim doświadczył dramatycznego pogorszenia. Przykład 2: Kobieta marzyła o byciu na Titanicu. Na jawie odczuwała podwyższony stopień niepokoju, że jej nowy związek się rozpadnie….

…Sen o błogosławieństwie symbolizuje akceptację przez innych lub uznanie za swój rozwój, postęp i zrozumienie. Wolność, aby iść naprzód z pewnym wysiłkiem. Inni aprobują twoje działania. Alternatywnie, błogosławieństwo może odzwierciedlać twoją samoakceptację lub samozadowolenie z problemu. Sen o świętym błogosławieństwie może oznaczać bardzo wysoki stopień akceptacji lub aprobaty. Całkowite przebaczenie, które czujesz lub pragniesz mieć….

Sen o superbohaterze symbolizuje niezwykle wysoki stopień odwagi lub nerwów w obliczu złej lub antagonistycznej siły. Korzystanie z ponadprzeciętnego talentu, inteligencji lub siły, aby stawić czoła najgorszym problemom. Będąc w najlepszym wydaniu, gdy masz do czynienia z beznadziejnością. Mogą wystąpić problemy, które czują się nierozwiązywalne. Alternatywnie, superbohater może odzwierciedlać talenty, siłę lub odwagę, których nigdy nie zdawałeś sobie sprawy.

Sen o trawie symbolizuje twoje uczucia co do tego, jak dobrze, czy jest to zła sytuacja. Naprawianie lub świadomość tego, jak pozytywne lub negatywne jest jakiś obszar swojego życia. Długość lub stan trawy odzwierciedla stopień pozytywizmu lub negatyzmu, który czujesz w sytuacji. Przycięta lub krótka trawa odzwierciedla uczucia dotyczące czegoś, co zdajesz sobie sprawę, że jest dobre. Poczucie, że sytuacja jest przyjemna, piękna lub należy zwrócić na nią dużo uwagi. Długa lub zaniedbana trawa odzwierciedla uczucia o tym, jak złe lub negatywne jest coś, co zauważysz. Poczucie, że sytuacja jest nieprzyjemna, zaniedbana lub wymknięcie się spod kontroli. Możesz czuć, że działanie w jakiś sposób jest ważne lub bardzo konieczne.

Sen o tytanie symbolizuje uczucie rozczarowania po dużych nadziejach i oczekiwaniach. Entuzjastyczne doświadczenie mogło wymknąć się spod kontroli lub doprowadzić do dramatycznego rozczarowania. Negatywnie, Titanic może odzwierciedlać brutalne zaniedbania lub niedbalstwa. Imprezy, zrelaksować się lub świetnie się bawić w niebezpiecznym czasie pełnym ryzyka. Obawa, że sytuacja zmieni się na gorsze. Alternatywnie, titanic może reprezentować strach przed porażką lub tragedią w ważnym momencie. Obawiając się porażki w nowym związku, małżeństwie lub karierze. Poczuj, że twoje nadzieje będą skazane. Poczucie zagrożenia dla szczęścia czuje się dobrze. Znak, że trzeba być bardziej głośno o swoich obawach. Poczucie pewności, że coś będzie zdejmując wszystko lub wszystko z nim. Powolna świadomość, że dzieje się coś złego. Twoje nadzieje toną. Przykład: Człowiek, który marzył o byciu na tytaninie, gdy tonął. W prawdziwym życiu przeżywał duże nadzieje na wyzdrowienie z problemów zdrowotnych, zanim doznał dramatycznego zaostrzenia. Przykład 2: Kobieta marzyła o byciu na Titanicu. W prawdziwym życiu przeżywała wysoki stopień niepokoju o jej nowy związek porażki.

…Sen o kanapie symbolizuje całkowity komfort związany z problemem lub sytuacją. Czujesz się komfortowo, znudzony lub leniwy. Możesz mieć wrażenie, że w konkretnym problemie nie ma nic złego. Negatywnie, kanapa we śnie może oznaczać, że czujesz się zbyt komfortowo z pewnymi przekonaniami, pomysłami lub sytuacjami, których doświadczasz. Sen o siedzeniu na kanapie z inną osobą symbolizuje całkowity komfort, z jakimś aspektem twojej osobowości opartym na tym, co najbardziej wyróżnia tę osobę. Siedzenie na kanapie z zauroczeniem lub romantycznym zainteresowaniem może symbolizować wysoki stopień komfortu w pożądaniu seksualnym tej osoby. Znak, że musisz przestać marzyć o nich na jawie i coś z tym zrobić….

Sen o Francji symbolizuje mentalność, która jest zanurzona w sytuacji były najwyższe standardy ~pozytywizmu~ są wymagane przez cały czas. Sytuacje w życiu, które wymagają lub stałe kotwiczenia wysoki stopień integralności, jakby to było normalne. Brak zobowiązań do bezpieczeństwa, pieniędzy, przyjemności lub miłości. Przykład: Mężczyzna marzył o powrocie z podróży do Francji. W prawdziwym życiu wrócił z rekolekcji duchowych, gdzie wszyscy mówili o duchowości przez cały czas.

…Sen o koszuli nocnej symbolizuje wspaniały lub czarujący stopień akceptacji. Ty lub ktoś, kto uważa, że ​​cudownie jest nigdy nie wierzyć, że coś jest nie tak. Może również symbolizować wspaniałą lub czarującą osobę, która wspiera cię lub akceptuje, odmawiając uznania twoich problemów. Może to być również przedstawienie próby poprawienia samopoczucia innych poprzez ignorowanie ich problemów. Negatywnie, koszula nocna może symbolizować całkowitą akceptację problemu, któremu stanowczo odmawiasz kwestionowania. Może nawet symbolizować wspaniałą osobę lub sytuację, która nigdy Cię nie kwestionuje ani nie krytykuje pomimo twoich błędów. Przykład: Mężczyzna marzył o zobaczeniu koleżanki w koszuli nocnej. W prawdziwym życiu przed tym przyjacielem ukrywał fakty o sobie, a ona wierzyła we wszystko, co jej powiedział. Koszula nocna odzwierciedlała, jak cudownie było mieć dla niego absolutną akceptację pomimo jego problemów….

Marzenie o postawieniu zakładu symbolizuje poczucie ryzyka, które działa w związku lub sytuacji w pracy. Może to być również reprezentacja decyzji podjętej w czasie niepewności. Negatywnie, marzenia o postawieniu zakładu mogą być znakiem, że musisz zachować zdrowy rozsądek i iść do przodu z ostrożnością. Możesz mieć bardzo dużą szansę lub dokonywać lekkomyślnych wyborów. Alternatywnie, zakład na sen może odzwierciedlać większy stopień doświadczenia niż inne. Pewnego przypuszczenia, że nowa sytuacja ma szanse na swoją korzyść ze względu na wcześniejsze doświadczenia.

Sen o medium symbolizuje wysoki stopień pewności lub inteligentnej intuicji na temat przyszłości. Silna zdolność do odczuwania tego, co przychodzi w oparciu o to, co dzieje się w tej chwili z tobą. Pozytywnie, medium może odzwierciedlać Ciebie lub inną osobę, która jest inteligentna lub wnikliwa w kwestii tego, jakie wyniki są najbardziej prawdopodobne. Będąc tak świadomym tego, co dzieje się wokół ciebie, możesz poczuć, co będzie dalej. Więc eksperymentował z pewnym zachowaniem wiesz, co będzie dalej. Negatywnie, medium może odzwierciedlać fałszywe założenia dotyczące bieżących okoliczności, które wpływają na jego wybory. Poczucie pewności, że złe rzeczy dzieją się w oparciu o poszlaki. Alternatywnie, medium może negatywnie odzwierciedlać złe rady, które nadal przyjmujesz, ponieważ ktoś brzmi mądrze lub doświadczył. Przykład: Kobieta marzyła o wizycie psychicznej, która powiedziała jej, że jej czytanie nie było ładne. W prawdziwym życiu miała poważne problemy z sercem i czuła to, ponieważ niektórzy członkowie jej rodziny zmarł nagle z powodu problemów z sercem, że jej problemy z sercem były znakiem, że śmierć jest nieuchronna.

…Sen o czymś ostrym symbolizuje twoje uczucia dotyczące tego, jak bardzo dająca się podzielić lub niebezpieczna może być dana sytuacja. Ewentualnie trzymanie ostrego przedmiotu może odzwierciedlać stopień przygotowania do wprowadzenia dużej zmiany lub usunięcia problemu. Doskonałe umiejętności gotowe do użycia. Czując, że dzięki potężnej lub zręcznej samoobronie coś nie ma szans….

…Samochody w snach reprezentują Twoją zdolność do podejmowania decyzji w danej sytuacji lub stopień, w jakim czujesz, że kontrolujesz kierunek, w jakim zmierza Twoje życie. Prowadzenie samochodu odzwierciedla, jak wpływowy wpływ ma Ty lub jakiś aspekt Twojej osobowości w miarę postępów w danej sytuacji. Kto lub co kontroluje decyzję lub sposób, w jaki toczy się Twoje życie. Typ samochodu symbolizuje Twoje podejście i podejście do sytuacji życiowych obejmujących decyzje lub kontrolowanie wyników. Osoby prowadzące Twój samochód reprezentują Twoje aspekty lub projekcje innych osób, które kierują Twoimi wyborami. Osoby jadące z tobą w samochodzie odzwierciedlają aspekty twojej osobowości, które wpływają na twoje wybory lub problemy, które „nadchodzą na przejażdżkę” jako praca na rzecz celu. Niektóre modele samochodów mogą odzwierciedlać styl psychologiczny, którego ty lub ktoś inny używa, aby osiągnąć cele lub uniknąć tego, czego się boisz. Tanie lub zniszczone pojazdy odzwierciedlają słabość lub brak zasobów. Drogie lub potężne pojazdy odzwierciedlają skuteczność lub kierunek życia, którego nie można powstrzymać. Marzenie o zdobyciu nowego samochodu może reprezentować nowe podejście do życia, gdy podejmujesz nowy związek, nową pracę lub rozpoczynasz nowy projekt. Nowy początek lub nowy sposób prowadzenia firmy. Sen o niemożności znalezienia samochodu symbolizuje poczucie, że reguły danej sytuacji nie działają dla Ciebie. Poczucie, że nie dostałeś tego, o co się targowałeś, lub że pewien rodzaj podejmowania decyzji nie daje ci satysfakcji, jakiej się spodziewałeś. Sytuacja, która powoduje, że czujesz się zawstydzony lub zdezorientowany. Możesz czuć, że w jakiejś dziedzinie twojego życia nie ma sensu. Możesz nie wiedzieć, co naprawdę chcesz robić ze swoim życiem lub dokąd chcesz się udać. Sen o skradzionym samochodzie symbolizuje poczucie utraty tożsamości lub zdolności do podejmowania skutecznych decyzji. Odzwierciedla utratę pracy, nieudany związek lub sytuację, w której czujesz, że Twoja rola lub tempo zostały naruszone. Sen o samochodzie, który się nie uruchomi, symbolizuje poczucie, że nie można sprawić, by sytuacja działała na Twoją korzyść. Poczucie niemożności podjęcia decyzji z powodu problemów, opóźnień lub frustracji. Marzenie o naprawieniu samochodu symbolizuje próbę powrotu na właściwe tory w życiu. Próbujesz przywrócić proces decyzyjny w swoim życiu, od którego odciągnięto Cię z powodu problemów lub opóźnień. Odzyskanie zdolności kontrolowania kierunku, w jakim zmierza Twoje życie. Przywrócenie zdolności do robienia postępów lub robienia postępów w jakiejś dziedzinie życia. Negatywnie, naprawianie samochodu może odzwierciedlać poczucie bycia zboczonym z drogi lub uniemożliwienia robienia tego, co uważasz, że powinieneś robić. Sen o samochodzie tonącym w wodzie symbolizuje uczucie przytłoczenia niepewnością podczas próby przejęcia kontroli nad sytuacją. Zdolności podejmowania decyzji, które są przytłaczane przez negatywne emocje lub problemy, które są zbyt duże, aby je kontrolować. Więcej informacji na temat samochodów i pojazdów można znaleźć w sekcji z motywami samochodów. Przykład: Kobieta marzyła o utracie samochodu. Na jawie była niezadowolona z kierunku swojej kariery, ponieważ nie przyniósł jej to szczęścia, jakiego się spodziewała. Zaginiony samochód odzwierciedlał stratę i zmieszanie, które dała jej kariera….

Sen o bestii symbolizuje ostateczne decyzje lub negocjuje coś na dobre. Bestia symbolizuje większy stopień powagi w rozwiązywaniu problemu.