…Sen o potrawach symbolizuje idee, wierzenia lub sytuacje, które są „przekazywane” śniącemu. To, co otrzymało lub ma nadzieję otrzymać od innych. Możesz czuć, że życie dostarcza ci pewnego doświadczenia „na talerzu”. Sen o zepsutych naczyniach symbolizuje złamane obietnice lub niespełnione oczekiwania. Coś, co według ciebie zostało zagwarantowane, nie jest już możliwe. Poczucie biedy, braku i nieudolności. Marzenie o naczyniach na półce symbolizuje możliwości, które czekają na realizację. Możesz podać coś w dowolnym momencie. Marzenie o zmywaniu naczyń symbolizuje przejście lub planowanie kolejnego etapu życia. Kończysz z czymś lub całkowicie pozbywasz się pewnych przekonań, które miałeś. Przykład: Mężczyzna marzył o zobaczeniu kobiety, którą lubił zmywać naczynia. Na jawie właśnie zdał sobie sprawę, że miała chłopaka i że może być dobrym pomysłem całkowite pokonanie jej….

Kiedy marzyciel widzi naczynia we śnie, to wskazuje na nowość. Może to również wskazywać na zamiar być dobrym i użytecznym dla osób wokół ciebie.

Sen ze srebrnymi monetami symbolizuje szczęście lub zbiegi okoliczności, które zauważają się cieszyć. Możesz czuć się szczęśliwy, że masz więcej niż wcześniej. Przypadek lub niespodzianki, które przyniosły ci wizję, moc lub wolność.

Zobacz znaczenie srebrnych monet

…(Kobieta) Srebro we śnie to ciężko zarobione pieniądze lub oszczędności. W interpretacji snów substancja srebra i kobieca są takie same. Srebrna moneta we śnie przedstawia piękną kobietę. Wydobywanie srebra we śnie oznacza wykorzystywanie kobiety. Jeśli ktoś znajdzie we śnie mnóstwo srebra, oznacza to, że odkryje skarb. Topienie srebra we śnie oznacza kłótnię z żoną, która stanie się tematem rozmów w mieście. Otrzymanie srebrnych sztućców lub srebrnych filiżanek jako prezentu we śnie oznacza powierzenie pieniędzy lub rzeczy osobistych do bezpiecznego przechowywania. Ta sama interpretacja dotyczy otrzymania srebrnego lustra we śnie, o ile się w nie nie patrzy. Kiedy we śnie spojrzy w lustro, oznacza to przeciwności losu, zniesławienie i utratę szacunku, ponieważ tylko szkoda może wyniknąć z spojrzenia we śnie w srebrne lustro. Sztućce, srebrne puchary czy srebrne dzbany, a także złote we śnie mogą również oznaczać dobre uczynki, które prowadzą do raju lub mogą oznaczać dobry interes i dobrobyt. Widzenie we śnie drogich srebrnych przedmiotów zmieszanych z trywialnymi imitacjami oznacza innowację i podejrzane zachowanie. Srebrne ozdoby we śnie oznaczają forsowanie się lub zobowiązanie zazdrosnej osoby do odwrócenia biegu swoich działań. Kupowanie czegoś za srebrne monety niewiadomego pochodzenia lub umieszczenie ich we śnie w srebrnej misce oznacza ukrycie czegoś podejrzanego lub otrzymanie czegoś jako zaufania, które należy uczciwie dotrzymać, a następnie zwrócenie prawowitemu właścicielowi, gdy zostanie o to poproszony….

Zobacz znaczenie srebrnych monet

Sen o srebrnych monetach symbolizuje szczęście lub zbieg okoliczności, które cieszą. Możesz czuć się szczęśliwy, mając więcej niż wcześniej. Szansa lub niespodzianki, które przyniosły ci wgląd, moc lub wolność….

(Zobacz Miska | Garnek)

Sen o wazonie kwiat symbolizuje satysfakcję z czegoś nie jest dobre. Sytuacja, która jest ~dość~, więc nie dbasz o nic, z wyjątkiem realizacji go teraz.

…Marzenie o monetach bez określania ich wartości zwykle wskazuje na potrzeby ekonomiczne. Śnienie o złotych monetach i wyróżnianiu ich wartości oznacza, że ​​śniący prowadzi wygodne życie w otoczeniu zabawy, przejażdżek, imprez, wycieczek itp. Marzenie o srebrnych monetach bez rozróżniania wartości oznacza wątpliwe interesy, niewygodne kompromisy i rodzinę problemy. Jest lepiej, jeśli srebrne monety wyglądają na nowe i błyszczące. Jeśli młoda kobieta marzy, by jej kochanek podarował jej złote monety ”, oznacza to, że ich małżeństwo będzie stabilne finansowo. Jeśli młoda kobieta marzy, że jej kochanek daje jej srebrne monety, a co gorsza, jeśli są stare, ostrzega, że ​​musi zachować czujność, bo wkrótce ją oszuka. Sen o kilku miedzianych monetach wskazuje na żmudną pracę, która nie jest dobrze płatna. Sen o monetach niklowych lub innym podobnym metalu wiąże się z intensywną aktywnością, ciężką pracą, ciągłą pracą, ale z bardzo niskimi standardami pod każdym względem. Śnienie o monetach o mniejszej wartości lub starych monetach, których już nie ma, sugeruje, że obawy śniącego szybko się pogarszają, co wkrótce doprowadzi marzyciela do bardzo trudnej sytuacji pod względem ekonomicznym i zdrowotnym. Sen o utracie monet wskazuje, że będą straty, frustracje i niepowodzenia. Sen o znalezieniu w ziemi monet o niskiej wartości sugeruje, że plany lub projekty, które śniący rozpoczął, mają przyszłość. Marzenie o sprawdzaniu i liczeniu monet o małej wartości sugeruje, że śniący jest na dobrej drodze, jeśli chodzi o interesy lub relacje….

Marząc o lub widząc w naczyniach sen, reprezentuje pomysły, koncepcje i postawy. Może to być również zabawa dla tego, co jesteś ~dishing~ dla innych. Jeśli naczynia są brudne i nieumyte, oznacza to niezadowolenie i obiecującą perspektywę. Być może przeoczyłeś pewne problemy w swoim życiu lub nie skonfrontowałeś swoich emocji. Jeśli śniłeś i we śnie, widziałeś, że myjesz naczynia, może to wskazywać, że idziesz dalej i planujesz następną rzecz, która przychodzi ci na drogę. Marząc lub widząc na półkach polerowanych potraw, sen może wskazywać, że robisz co w twojej mocy i jak najlepiej wykorzystać sytuację. Próbujesz zrobić dobre wrażenie. Śniące lub widząc w wymarzonych połamanych potrawach, oznacza poczucie nieadekwatności, ubóstwa i braku. Możesz czuć, że nie spełniasz oczekiwań innych. Aby uzyskać więcej informacji, przeczytaj znaczenie płyt.

…Marzenie o posługiwaniu się naczyniami oznacza szczęście | ale jeśli z jakiegoś powodu zostaną one złamane, oznacza to, że fortuna będzie dla ciebie krótkotrwała. Widzieć półki z wypolerowanymi potrawami, oznacza sukces w małżeństwie. Marzenie o potrawach jest zapowiedzią nadchodzącego sukcesu i zysku, a będziesz mógł w pełni docenić swoje szczęście. Zabrudzone naczynia to niezadowolenie i obiecująca przyszłość. Zobacz Naczynia

Naprawianie zepsutego naczynia lub naczynia we śnie oznacza poprawianie siebie, podawanie lekarstwa chorej osobie lub ustawianie złamanej kości.

Marząc o monetach lub widząc monety we śnie wskazuje utracone lub zaniedbane możliwości, które przychodzą na swój sposób. Marzy lub widząc w wymarzonych złotych monet, stanowią sukces i bogactwo. Srebrne monety reprezentują duchowość, wartości i ich poczucie własnej wartości. Śniąc lub widząc w monety sen ułożone, symbolizuje energię, dominację i męskiej mocy. Jeśli śniłeś i we śnie, widziałeś, że rzucasz monetą, reprezentuje to twoje przypadkowe podejście do podejmowania jakiejś decyzji. Możesz również nie brać odpowiedzialności za swoje decyzje. Alternatywnie, wskazuje swoje irracjonalne myśli.

…(Opaska | Bransoletka) We śnie bransoletki reprezentują dumę lub ozdoby kobiece, a dla mężczyzn stanowią wsparcie brata. Jeśli bransoletka jest wykonana ze złota we śnie, oznacza to karę. Jeśli pasuje ciasno do snu, oznacza to trudności. Jeśli każdy nadgarstek nosi we śnie srebrną bransoletkę lub bransoletkę, oznacza to rozczarowanie lub straty spowodowane przez przyjaciół. Jeśli mężczyzna widzi, że we śnie nosi bransoletkę, oznacza to napięte warunki finansowe. Noszenie złotej bransoletki we śnie może przedstawiać prawą osobę, która całym sercem stara się czynić dobro. Jeśli ktoś ma wrogów, Bóg Wszechmogący go wesprze i wzmocni przeciwko nim. Noszenie złotej bransoletki we śnie może oznaczać, że zostanie wykorzystany lub skrępowany, albo może oznaczać, że zostanie zakuty w kajdanki. Jeśli władca lub ktoś u władzy widzi, że we śnie nosi bransoletkę, oznacza to, że utrzyma tę pracę przez jakiś czas, że będzie tylko dla swoich poddanych, a oni będą żyć szczęśliwie i cieszyć się dobrymi zarobkami podczas jego regencji. . Jeśli we śnie widzi się jego ramiona z opaskami, oznacza to rozszerzenie lub szerzenie jego autorytetu wraz ze sławą. Bransoletka przedstawia również syna, służącego lub bliskiego pracownika. Jeśli kobieta widzi, że we śnie nosi bransoletkę, oznacza to błogosławieństwa, przysługi i radość. Srebrna bransoletka we śnie to wzrost zysków. Na ogół mężczyźni noszący bransoletki we śnie oznaczają cierpienie, a dla kobiet ozdoby. Jeśli we śnie widzi się zmarłą osobę w bransoletce, oznacza to, że jest w raju. Noszenie złotej bransoletki jest również interpretowane jako otrzymanie spadku, małżeństwo lub urodzenie dziecka. Srebrne bransoletki we śnie również można zinterpretować jako pobożność i przestrzeganie obowiązków religijnych. Bransoletki we śnie również reprezentują szlachetnych ludzi z miasta, pieniądze lub piękno. Jeśli bransoletki są wykonane z kości, kości słoniowej lub żeliwa, to reprezentują nikczemnych mieszkańców tego miasta. Bransoletki we śnie można również interpretować jako smutki, imitacje, nadchodzące wydarzenia z miasta lub wydarzenia, które eksportuje. (Zobacz także Armlet | Bond ‘)…

…Marzenie o złocie oznacza wielki dobrobyt i wiele przyjemności płynących ze zwiedzania i podróży oceanicznych. Srebrna moneta nie ma szczęścia. Marzy. W najbardziej uporządkowanych rodzinach pojawią się dysproporcje. Dla dziewczyny śniącej, że jej kochanek daje jej srebrną monetę, oznacza, że ​​zostanie przez niego porzucona. Miedziane monety oznaczają rozpacz i fizyczne ciężary. Monety niklowe sugerują, że spadnie na ciebie dzieło najniższej natury. Jeśli srebrne monety są twoim ideałem pieniądza i są jasne i czyste lub wyraźnie widoczne w twoim posiadaniu, sen będzie sprzyjający….

…Sen o monetach oznacza, że ​​będziesz martwić się o pieniądze i nieoczekiwane wydatki. Widzenie złotych monet oznacza sukces i bogactwo. Srebrne monety reprezentują wartości duchowe i poczucie własnej wartości….

…(Dekoracja | Medal | Zawieszka) We śnie naszyjnik lub kolczyki kobiety, jeśli są wykonane z pereł, stanowią prezent od jej męża. Jeśli we śnie są zrobione ze srebra, oznacza to fizyczną dolegliwość, a jeśli są zrobione z koralików we śnie, mają na myśli zawód przyjaciół. Naszyjnik we śnie to także kobieca ozdoba. Jeśli mężczyzna we śnie nosi naszyjnik inkrustowany złotem, drogocennymi klejnotami lub szafirem, oznacza to spotkanie wysokiej rangi, niosące wielką odpowiedzialność lub wypełniające ważny obowiązek. Jeśli na czyjejś dekoracji we śnie są również srebrne monety, oznacza to małżeństwo z piękną kobietą. Noszenie ozdobnego naszyjnika wykonanego ze srebra i ozdobionego drogocennymi klejnotami we śnie reprezentuje polityczną nominację, która będzie połączona z honorem i bogactwem. Jeśli naszyjnik jest wykonany z żelaza, reprezentuje spotkanie polityczne, które zwiększy siłę. Jeśli ozdobny naszyjnik jest wykonany z miedzi, oznacza to przyziemne zyski. Noszenie naszyjnika wykonanego z koralików we śnie oznacza spotkanie bez autorytetu. Naszyjnik kobiety we śnie przedstawia pieniądze powierzone jej przez męża. Jeśli chodzi o kobietę w ciąży, noszenie naszyjnika we śnie oznacza narodziny syna. Zepsuty naszyjnik we śnie oznacza oskarżenie gubernatora swojego miasta. Jeśli chodzi o kobietę, czerwony naszyjnik we śnie przedstawia maskę. Naszyjnik dla niezamężnej kobiety we śnie przedstawia męża. Noszenie ciężkiego naszyjnika we śnie oznacza noszenie dużych ciężarów lub może oznaczać niewykonanie obowiązków w pracy. Wszelkie wady lub doskonałości, które naszyjnik nosi podczas noszenia przez kobietę we śnie, reprezentują stan lub stan jej męża lub opiekuna, lub mogą oznaczać zaufanie, które nosi. (Zobacz także Złoto | Opaska na szyję | Ozdoby | Naszyjnik z pereł)…

…We śnie kantor reprezentuje wiedzę, poezję, wypowiadanie właściwych słów, bogactwo po ubóstwie, szkołę, społeczność mędrca lub wagę. We śnie kantor może również reprezentować kogoś, kto ma wiedzę, chociaż nikt nie korzysta z tego, co wie, z wyjątkiem przyziemnych spraw. Jego praca dotyczy pism naukowych, argumentów naukowych, sporów o autorytet lub pytań i odpowiedzi. Być może jedyną jego równowagą lub kryterium jest jego własny osąd. Jego równowaga reprezentuje język i uszy. Jego ciężary są jego jedynym narzędziem sprawiedliwości i sądu. Jego miarowe grosze to jego walki z ludźmi. Wymiennik pieniędzy we śnie reprezentuje również religijnego lekarza lub uczonego, który podejmuje pytania religijne i interpretuje ich definicje. Mógłby też być wymarzonym tłumaczem, który mierzy wszystko, co przyjmuje i udziela odpowiedniej odpowiedzi. Bierze za pewną cenę naszyjnik z pereł i daje w zamian słowa lub bierze rozrzucone słowa i daje w zamian piękny naszyjnik z pereł. Jeśli ktoś, kto ma trudności ze świadomością, wymieni pieniądze we śnie, oznacza to, że jego trudności się zmniejszą. Jeśli we śnie kupuje się złote monety i daje w zamian srebrne pieniądze, oznacza to zadośćuczynienie, zobowiązania finansowe lub odpowiedzialność. Widzenie we śnie wymieniającego pieniądze również reprezentuje bogactwo lub szybkie bogactwo z podejrzanych źródeł, lub może on reprezentować księgowego, księgowego lub księgowego….

…Lustro we śnie oznacza iluzję, arogancję, dumę lub kobietę. Jeśli ktoś patrzy w lustro i widzi we śnie swoją czarną brodę, oznacza to honor, szacunek i godność. Jeśli ktoś patrzy w lustro i widzi we śnie odbicie kogoś, kto wygląda jak on, oznacza to, że spłodzi syna, który będzie wyglądał jak jego ojciec i będzie prowadził swój zawód. Spojrzenie we śnie w lustro oznacza również utratę pozycji lub ślub. Jeśli ktoś jest już żonaty, oznacza to powrót żony z podróży. Spojrzenie we śnie w tył lustra oznacza utratę plonu lub wejście żony z odbytu podczas stosunku płciowego. Mówi się, że lustro we śnie reprezentuje również męskość, cnoty i pozycję, z których wszystkie podlegają rozmiarowi lustra, które widzimy we śnie. Spojrzenie we śnie w srebrne lustro oznacza utratę statusu, to także cierpienie z powodu przeciwności losu, rozpaczy i strachu. Spojrzenie we śnie w złote lustro reprezentuje siłę wiary, zaangażowanie religijne, dobrobyt po ubóstwie, odkupienie oraz odzyskanie pozycji i statusu. Stłuczone lustro we śnie oznacza śmierć żony, ponieważ mąż i żona są dla siebie zwierciadłami. Spojrzenie w lustro i zobaczenie odbicia młodości oznacza zmierzenie się z przeciwnikiem lub konkurentem. Jeśli ktoś widzi starszą osobę, to widział dobrego przyjaciela. Patrzenie we śnie w czyste i lśniące lustro oznacza rozproszenie cierpienia. Skorodowane lustro we śnie oznacza zły stan lub trudną sytuację. Jeśli lustro jest fałszywe lub nie autentyczne we śnie, oznacza to wielkie cierpienie lub nieszczęście. Patrzenie w lustro i intensywne patrzenie na siebie we śnie oznacza, że ​​Bóg Wszechmogący nie jest z niego zadowolony i że jest nieposłuszny Bożym nakazom zarówno publicznie, jak i prywatnie. W konsekwencji ktoś poniesie straty finansowe lub poczuje się przygnębiony. Jeśli chory patrzy w lustro we śnie, oznacza to jego śmierć. Lustro we śnie to także podróże lub ciąża. Jeśli kobieta we śnie patrzy w lustro, oznacza to, że spłodzi dziewczynę, a jeśli mężczyzna we śnie patrzy w lustro, oznacza to, że spłodzi chłopca. Spojrzenie w lustro i zobaczenie we śnie odbicia kogoś innego oznacza halucynacje, szaleństwo lub utratę pieniędzy. Jeśli mężczyzna patrzy w lustro i widzi we śnie odbicie kobiety, oznacza to albo spłodzenie córki, albo ślub. Jeśli więzień spojrzy we śnie w lustro, oznacza to, że zostanie zwolniony z więzienia. Jeśli ktoś we śnie staje się lustrem, oznacza to, że spotka się z ludzkim gniewem i pogardą. (Zobacz także Basin)…

…(Kubek do picia | Czara | Kubek) We śnie kubek do picia przedstawia kobietę, syna lub służącego. Złote lub srebrne kubki we śnie są lepsze niż szklane. Kubek we śnie to także ujawnianie ukrytych tajemnic. Wypełniony kubek we śnie przedstawia kobietę w ciąży, jeśli woda zniknie we śnie, oznacza to, że urodzi nowe dziecko. Stłuczone szkło we śnie oznacza śmierć. Stłuczone szkło we śnie również oznacza śmierć żony. Jeśli widzi się siebie niosącego szklankę wody, to jeśli szklanka spadnie i pęknie, podczas gdy woda we śnie pozostaje w jego dłoni, oznacza to, że jego żona może umrzeć wkrótce po urodzeniu nowego syna. Jeśli szklanka nie pęknie, a we śnie rozleje się woda, oznacza to, że będzie żyła, a noworodek umrze. Kubek we śnie reprezentuje również gospodynię lub może oznaczać pieniądze. Substancja filiżanki we śnie jest interpretowana w taki sam sposób, jak kobieta. Zjedzenie szklanej filiżanki we śnie oznacza cierpienie z przeciwności losu. (Zobacz także Picie | Kubek)…

…Złote kolczyki ostrzegają przed dumą. Srebrne kolczyki zwiastują korzyści; jest ostrzeżeniem przed fałszywą próżnością i zarozumiałością. Złamane kolczyki to wróżba frustracji. Zużyte i brudne kolczyki są oznaką problemów biznesowych. Zgubienie kolczyków oznacza problemy z naszym majątkiem osobistym. Znalezienie kolczyków to niebezpieczne pokusy. Kupowanie kolczyków to strata pieniędzy. Jeśli ktoś daje nam je w prezencie, radzimy nie pożyczać ani nie pożyczać. Noszenie kolczyków oznacza obmawianie. Na znacznie wyższym poziomie klejnoty nabierają znaczenia prawd duchowych, symboli wyższej wiedzy. Śnić, że klejnoty odkryte w jaskini symbolizują mądrość ukrytą i ignorowaną w naszej podświadomości. (Możemy też poszukać znaczenia ucha)….

…We śnie grzebień przedstawia dobrego człowieka, który stara się pomagać, służyć, pocieszać i bawić innych. Grzebień we śnie to także pomyślny czas na nawiązanie partnerstwa biznesowego lub podjęcie pracy w dużej korporacji, ponieważ zęby grzebienia są równe. Jeśli zęby czyjegoś grzebienia są zakryte złotymi lub srebrnymi nasadkami, to reprezentują pracowników. Złote czapki reprezentują godnych zaufania pracowników, a srebrne czapki przedstawiają zdradzieckich i nielojalnych pracowników. Czesanie włosów we śnie oznacza płacenie podatku od jałmużny lub może oznaczać rozdawanie datków charytatywnych. Grzebień we śnie można również interpretować jako oznaczający uczciwego i sprawiedliwego człowieka, godzinę szczęścia lub mądrą osobę, sędziego, lekarza lub kaznodzieję, z której można skorzystać. Grzebień we śnie przedstawia również fryzjera lub matkę. Czesanie włosów nieznanej kobiety we śnie reprezentuje wiatr, który pomoże zapylić drzewa. We śnie grzebień reprezentuje również przesiewacz lub sito. Zęby grzebienia mogą reprezentować zęby własne lub zęby piły. Mówi się również, że czesanie włosów we śnie oznacza tkanie dywanu. Czesanie włosów lub brody we śnie oznacza rozwiewanie przeciwności losu i niepokoju. We śnie grzebień przedstawia również dobrego człowieka, który jest sprawiedliwy i sprawiedliwy wobec wszystkich swoich przyjaciół, lub może oznaczać długowieczność, bogactwo i zwycięstwo nad wrogiem….

Sen o wazonie oznacza wyobraźnię i twórcze czynniki marzyciela. Jest to również symbol kobiecej mocy, ze względu na kształt naczynia i podobną konstrukcję łona samicy.

…Jeśli pijemy wino w miłym miejscu, to zapowiada szczęśliwe czasy. Jeśli pijemy z luksusowego kieliszka, fortuna będzie nam sprzyjała. Jeśli to, co pijemy, jest gorzkie, ostrzega nas przed możliwą chorobą. Jeśli wierzymy i marzymy o zwierzętach pijących z naczynia lub fontanny i to głównie w parach, to przewiduje, że wkrótce będziemy w stanie przyswoić prawdziwą doktrynę Boga….

Sen o potrawach symbolizuje idee, przekonania lub sytuacje, które są ~dostarczane~ do marzyciela. To, co ktoś otrzymał lub oczekuje, aby otrzymać od innych. Możesz czuć, że życie daje ci pewną ~doświadczenie~ tacy. Sen o złamanych potraw symbolizuje złamane obietnice lub brak oczekiwań. Jedna rzecz, którą uważałeś za gwarantowaną, nie jest już możliwa. Poczucie nieadekwatności, ubóstwa i braku. Sen o naczyniach na półce symbolizuje możliwości, które czekają na realizację. Możesz podać coś w dowolnym momencie. Sen o zmywaniu naczyń symbolizuje przejście lub zaplanowanie kolejnej fazy życia. Kończysz z czymś lub całkowicie pozbywasz się pewnych przekonań, które miałeś. Przykład: Mężczyzna marzył o zobaczeniu kobiety, którą lubił myć naczynia. W prawdziwym życiu zdał sobie sprawę tylko, że ma chłopaka i że to może być dobry pomysł, aby zakończyć ją całkowicie.

…Marzenie o aluminium oznacza zadowolenie z każdej fortuny, nawet małej. Kobieta, która zobaczy swoje nadszarpnięte aluminiowe ozdoby lub naczynia, przepowiada dziwny i nieoczekiwany smutek, a strata ją spotka….

…Jeśli naczynia są wypełnione, oznacza to ulgę ekonomiczną. Kiedy je wypełnisz, twoja sytuacja będzie ewoluować zgodnie z twoimi aspiracjami. Pusta lub zepsuta przyniesie trudności finansowe….

…Marzy o alabastrze, przepowiada sukces w małżeństwie i wszystkie słuszne sprawy. Złamanie alabastrowej figury lub naczynia oznacza smutek i skruchę. Zgubienie przez młodą kobietę alabastrowego pudełka zawierającego kadzidło oznacza, że ​​utraci kochanka lub majątek z powodu nieuwagi….

Sen o zlewie symbolizuje troskę o ukończenie jakiegoś aspektu swojego życia. Zwróć uwagę na pozbycie się pomysłów, uczuć, planów lub sytuacji. Chcesz lub wybierz, aby zakończyć sposób myślenia lub życia. Sen o zlewie kuchennym jest często symbolizuje przygotowanie do końca lub pozbyć się niektórych obszarów swojego życia. Często intuicyjny symbol zmiany myślenia, która jest prawie na ciebie. Masz zamiar poczuć, że to dobry pomysł, aby zmienić lub planowania. Przykład: Mężczyzna marzył o tym, aby zobaczyć naczynia myte w zlewie. W życiu zdawał sobie sprawę, że to może być dobry pomysł, aby przestać budzić się pragnąc dla dziewczyny lubił.