(Spójrz na walizkę)

…Sen o ślubie symbolizuje zjednoczenie z jakimś aspektem siebie. Łączenie lub łączenie cech. Może to być również przedstawienie doświadczenia w twoim życiu, w którym zauważysz, że coś staje się trwałe. Często symbol nowych nawyków lub sytuacji, które stają się powszechne w Twoim życiu. Wesele może być również wydarzeniem katalizującym, które motywuje Cię do robienia czegoś przez cały czas. Czasami może odzwierciedlać transformujące wydarzenie. Negatywnie, ślub może odzwierciedlać negatywne sytuacje lub negatywne wzorce myślenia, które stają się powszechne w Twoim życiu i wzmacniają się w życiu na jawie. Negatywne sytuacje lub niepożądane aspekty łączenia się. Strach, pragnienie, zazdrość lub poczucie winy, które pojawiają się regularnie lub są trwałe. Sen o uczestnictwie w weselu może odzwierciedlać twoje odczucia dotyczące trwałych zmian, które zachodzą u kogoś innego. Może odzwierciedlać to, że jesteś świadkiem zmiany. Doświadczanie połączenia dwóch stron siebie. Sen o planowaniu ślubu symbolizuje przygotowania do trwałej lub poważnej zmiany. Sen o problemach lub walce na weselu może odzwierciedlać problemy związane z zaangażowaniem, pewnością siebie lub konsekwencją. Być może zastanawiasz się nad zmianą, którą rozważałeś. Ewentualnie może odzwierciedlać zazdrość, którą ty lub ktoś inny odczuwa, obserwując, jak inni osiągają coś. Nie lubić, gdy ktoś inny na stałe realizuje cel. Może również wskazywać na poczucie, że obserwowanie trwałej zmiany nie jest dobrym pomysłem. Jeśli bierzesz ślub w prawdziwym życiu, sny o katastrofach, ponieważ twój ślub może odzwierciedlać twój niepokój przed zawstydzeniem siebie. Widok byłego lub twojego partnera strasznie oszpeconego może odzwierciedlać twój strach przed popełnieniem błędu. Przykład: Kobieta marzyła o tym, by zobaczyć, jak jej nauczyciel projektowania wychodzi za mąż za swojego nauczyciela duchowego. Na jawie zaczęła projektować egzotyczną biżuterię. Przykład 2: Osoby starsze bliskie śmierci często marzą o ślubach. Śluby odzwierciedlają ich uczucia dotyczące bliskości trwałości śmierci. Doświadczając połączenia się z zaświatami….

…Widok ślubu we śnie symbolizuje dziś nowy początek lub zmianę w twoim życiu. Sny związane z weselami są często negatywne i uwydatniają niepokój lub strach. Często odnoszą się do uczuć goryczy, bólu i śmierci. Ponadto marzenia ślubne odzwierciedlają Twoje myśli o niezależności. Śnienie, że ponownie poślubisz swoją obecną żonę / męża, oznacza prawdę i szczęście. Może również oznaczać nową fazę (np. Rodzicielstwo) w Twoim życiu. Jeśli zamierzasz się pobrać i marzysz o swoim ślubie, to oznacza to stres związany z organizacją wesela. Przesadne szczegóły ślubu, konflikty i napięcia w rodzinie, lęk przed zaangażowaniem i utrata niezależności mogą być przyczyną niepokoju wywołanego przez ślub. Badania wykazały, że 40% panien młodych marzy o swojej ceremonii, mimo że przygotowania idą dobrze. Śniąc, że planujesz własny ślub, jest to metafora, która symbolizuje związek męskiej i żeńskiej strony. Reprezentuje fazę przejściową, w której szukasz pewnego rodzaju równowagi między stroną agresywną a stroną emocjonalną. Jeśli jesteś osobą, która poślubiasz, oznacza to, że będziesz bardzo szczęśliwy. Jeśli bierzesz udział w weselu, to od czasu do czasu chcesz dokonać zmian w swoim życiu. Jeśli widzisz wesele bez udziału, oznacza to, że zbliża się śmierć i gorycz….

Marzenie o małżeństwie symbolizuje zjednoczenie z pewnym aspektem samego siebie. Przyczepność lub mieszanie jakości. Może to być również reprezentacja doświadczenia w twoim życiu, w którym zauważysz, że coś staje się trwałe. Często symbolem nowych nawyków lub sytuacji, które stają się powszechne w twoim życiu. Ślub może również stanowić wydarzenie katalizatora, który motywuje do zrobienia czegoś przez cały czas. Czasami można odzwierciedlić zdarzenie transformacji. Negatywnie, małżeństwo może odzwierciedlać negatywne sytuacje lub negatywne wzorce myślowe, które stają się powszechne w twoim życiu jest wzmacniany w swoim życiu jawy. Negatywne sytuacje lub niepożądane aspekty samozrea fusion. Strach, pragnienie, zazdrość, poczucie winy lub które występują regularnie lub czują się trwałe. Marzenie o wezmąciu udziału w weselu może odzwierciedlać twoje uczucia dotyczące trwałych zmian, które zachodzą z kimś innym. Może odzwierciedlać świadków ruchu. Próbuje 2 strony, aby połączyć. Sen o planowaniu ślubu symbolizuje przygotowania do trwałej lub poważnej zmiany. Marząc o problemach lub zmaganiach w małżeństwie może odzwierciedlać problemy z zaangażowaniem, zaufaniem lub konsekwencją. Możesz mieć wątpliwości co do zmiany, którą rozważałeś. Alternatywnie, może to odzwierciedlać zazdrość o ciebie lub kogoś innego podczas oglądania innych coś osiągnąć. Nie lubię widzieć, jak inna osoba na stałe osiąga cel. Może również wskazywać na uczucia, że widząc trwałe zmiany wystąpić nie jest dobrym pomysłem. Jeśli bierzesz ślub w prawdziwym życiu, to marzenia o katastrofach, takich jak małżeństwo może odzwierciedlać swój niepokój o zakłopotanie siebie. Widząc ex lub jego partner jest strasznie oszpecony może odzwierciedlać ich strach przed popełnieniem błędu. Przykład: Kobieta marzyła, aby zobaczyć, jak jej nauczyciel rysunku poślubi swojego duchowego mistrza. W prawdziwym życiu zaczęła projektować egzotyczną biżuterię. Przykład 2: Osoby starsze bliskie śmierci często marzą o małżeństwach. Małżeństwa, które odzwierciedlają twoje uczucia co do bliskości trwałości śmierci. Eksperymentowanie z łączeniem się z życiem pozagrobowym.

…Aby wziąć udział w weselu we śnie, szybko zorientujesz się, że zbliża się do Ciebie okazja, która przysporzy Ci goryczy i opóźni sukces. Dla młodej kobiety Śnienie, że jej ślub jest tajemnicą, jest zdecydowanie niekorzystne dla charakteru. To oznacza jej prawdopodobny upadek. Jeśli zawrze świeckie lub zatwierdzone małżeństwo, oznacza to, że wzrośnie w ocenie tych, którzy ją otaczają, a oczekiwane obietnice i radości nie zostaną wstrzymane. Jeśli we śnie pomyśli, że rodzice mają zastrzeżenia, odkryje, że jej zaręczyny wywołują niezadowolenie wśród bliskich. Dla niej Dreaming jej kochanek poślubia innego, przepowiada, że ​​będzie przygnębiona niepotrzebnymi lękami, ponieważ jej kochanek wiernie wypełni swoje obietnice. Dla osoby, która marzy o ślubie, jest smutną zapowiedzią, bo śmierci umknie tylko cud. Jeśli ślub jest weselny i nie ma popielatych, bladych lub odzianych w czarne szaty ministrów nakazujących uroczyste śluby, można się spodziewać odwrotności. Dla młodej kobiety Śnienie, że widzi kogoś na swoim weselu ubranego w żałobę, oznacza, że ​​będzie miała tylko nieszczęście w życiu małżeńskim. Jeśli na ślubie kogoś innego, będzie zasmucona niekorzystnym losem jakiegoś krewnego lub przyjaciela. Może odczuwać niezadowolenie lub chorobę, gdy spodziewała się szczęścia i zdrowia. Przyjemne podróże innych lub jej własne, po tym śnie, mogą być bardzo zakłócone przez nieprzyjemne wtargnięcia lub niespodzianki. Zobacz Małżeństwo i Oblubienica….

Dreaming i widząc ślub jest wyjaśnione jako sen z ważną symboliką dla marzyciela. To marzenie oznacza zaangażowanie, harmonię lub okres przejściowy. Przechodzisz przez ważny etap rozwoju w swoim życiu. Sen może również reprezentować zjednoczenie wcześniej oddzielone lub przed aspektami siebie. W szczególności jest to Unia męskich lub żeńskich aspektów samej siebie. Zastanów się nad cechami i cechami osoby, którą poślubiasz. Są to cechy, które musisz zajrzeć w siebie. Marząc o propozycji małżeństwa, sugeruje, że niektóre sytuacje będą się skręcić na gorsze. Dreaming, że masz zamiar poślubić ex sugeruje, że już akceptowane aspekty tego związku i nauczył się na błędach z przeszłości. Alternatywnie, oznacza to, że bieżąca relacja dzieli pewne wspólne cechy z poprzedniego związku z ex. Jednak nie popełnisz tych samych błędów. Jeśli chcesz lepiej zrozumieć swoje marzenie, przeczytaj o małżeństwie.

marzenie o zaaranżowanym małżeństwie symbolizuje stały wybór, który nie może podjąć decyzji. Może to być również reprezentacja wymuszonego uczucia w czymś. Niechęć do posunięcia się naprzód w sytuacji lub na nowym etapie. Negatywnie, zaaranżowane małżeństwo może odzwierciedlać twoje uczucia, że nie masz głosu z poważną decyzją.

(Zobacz Grave)

…Obecność na weselu dla jednej osoby oznacza obietnicę bliskiego szczęścia. Dla małżonka przepowiada troski rodzinne. Udział we własnym weselu to dobry znak, zwłaszcza jeśli jesteś singlem, pozytywne zmiany w swoim życiu. Jeśli jest żonaty, oznacza to kłopoty małżeńskie. Jeśli jesteś żonaty i widzisz, jak twój partner wychodzi za mąż, taki sen również przynosi trudności małżeńskie….

…Jeśli się ożenisz, oznacza to szczęście w twoim domu. Jeśli zajmiesz się jednym, oznacza to, że od czasu do czasu chcesz nadać swojemu życiu zwrot. Jeśli widzisz wesele bez udziału w nim, oznacza to śmierć i / lub gorycz….

…Jeśli ktoś widzi siebie jako oblubieńca w noc poślubną w towarzystwie muzyków i tancerzy we śnie, oznacza to, że może umrzeć w tym miejscu. Jeśli ktoś widzi siebie podczas stosunku małżeńskiego ze swoją oblubienicą, ale nie mógł jej zobaczyć ani rozpoznać, ani też nie została mu nazwana we śnie, oznacza to również jego śmierć. Jeśli ktoś zobaczy i rozpozna swoją oblubienicę lub jeśli we śnie zostanie nazwana jego oblubienicą, oznacza to zdobycie bogactwa. (Zobacz także Panna młoda | Ślusarz | Gwiazda)…

Aby marzyć o byciu o małżeństwie, oznacza to nieprzyjemny stan, który będziesz miał. Uważaj na ludzi, którzy mogą uszkodzić twoje życie. Może powinieneś też sprawdzić swoje zachowanie.

Sen o małżeństwie symbolizuje poczucie jedności lub trwałości. Aspekty ciebie, które pracują razem przez cały czas. Sytuacja, w którą zawsze jesteś zaangażowany. Zachowanie lub nawyki, których nie widzisz, przerywania. Zależność od pewnego sposobu myślenia lub działania. Małżeństwo może być znakiem, że powtarzasz bardzo zdeterminowane zachowanie lub przechodzisz przez coś, co uważasz za trwałe. Negatywnie, małżeństwo może odzwierciedlać sytuacje, które czujesz się zatrzymany. Przykład: Mężczyzna marzył o ślubie z Evangeline Lilly. Jakość, która wyróżniała się najbardziej z nim o Evangeline Lilly była niechęć do ~podnieść śmieci~ od wszystkich. W prawdziwym życiu, człowiek spędzał dużo czasu krzycząc na swojego partnera biznesowego, który był nieodpowiedzialny. Będąc w związku małżeńskim z Evangeline Lilly odzwierciedla, jak myślał, że musiał udowodnić swojemu partnerowi, że nie zaakceptuje bzdury przez cały czas. Przykład 2: Młoda kobieta marzyła o małżeństwie z wampirem. W prawdziwym życiu zauważyła, że jest zależna za pomocą swojej przyjaciółki, aby przejść przez klasę w szkole.

Sen o małżeństwie zazwyczaj symbolizuje początek i nowe cele twojego życia. Ludzie, którzy przygotowują się do zawarcia małżeństwa w swoim życiu jawy często marzą o małżeństwie, ze względu na znaczenie dnia, niepokoju i rzeczy, których się boją. Wiele osób marzy o małżeństwie, które idzie źle, ale tylko z powodu strachu, że muszą umieścić wszystko na swoim miejscu. Małżeństwo jest jednym z najważniejszych dni w naszym życiu, więc chcemy, aby wszystko poszło zgodnie z planem. Stres i wiele problemów, które są spowodowane przez małżeństwo, odzwierciedla się w naszych marzeniach. Symbol małżeństwa w snach wiąże się ze smutkiem i złymi emocjami, ale tylko w przypadkach, gdy marzyciel cierpi nad pewnymi rzeczami w swoim życiu budzącym się. Z drugiej strony, marzenie o małżeństwie oznacza zaangażowanie, poświęcenie i obietnice złożone. Jeśli marzyciel ożenił się ze swoją obecną partnerką życiową, to takie marzenie pokazuje silną więź między nimi. Takie marzenie można było również znaleźć na nowy okres jego życia. Jeśli masz małżeństwo z kimś, kogo nie znasz, to reklamuje się o własnej osobowości i jak kobiece lub jesteś virile. Może próbujesz dotrzeć do punktu, w którym twoje emocje spotykają się z twoją inteligencją. Jeśli chcesz uzyskać więcej interpretacji swojego marzenia, zobacz również znaczenie małżeństwa.

Zobacz znaczenie małżeństwa

Sen o upadku symbolizuje zejście, utratę, porażkę i pogorszenie się warunków. Możesz doświadczać niższego poziomu świadomości, negatywnych myśli lub odchodzenia od celów. Zbyt szybkie zejście w dół symbolizuje utratę mocy, statusu lub negatywną sytuację życiową. Zejście w dół może również symbolizować uziemienie lub powrót do normalności po bardzo pozytywnym lub euforycznym doświadczeniu….

Niebo we śnie reprezentuje duchowość marzyciela. Marzenie o pisaniu w niebie ma również symboliczne znaczenie tajnego przesłania, które odnosi się do treści niematerialnych lub religijnych. Alternatywnie, sen o słowach nieba, w postaci śladów dymu wykonanych przez samolot, jako symbol związku i Unii między duchowością a materialnością. Niebo we śnie oznacza, że sfera duchowa i świat fizyczny łączą się ze sobą. Być może starałeś się o podjęcie działań mających na celu usunięcie wątpliwości lub obaw. Niebo jest przesłaniem twojej podświadomości, które przewiduje całkowity spokój dla waszego sukcesu w przyszłości waszego życia.

…Widzieć we śnie mężczyzn z ubezpieczenia na życie oznacza, że ​​wkrótce spotkasz nieznajomego, który przyczyni się do twoich interesów biznesowych, a zmiana w twoim życiu rodzinnym jest zapowiedziana, ponieważ interesy będą wzajemne. Jeśli wydają się zniekształcone lub nienaturalne, sen jest bardziej niefortunny niż dobry….

…Marzenie o otwarciu pudełka z zabawkami symbolizuje duży wybór wolnego czasu, wypoczynku lub samozadowolenia. Posiadanie wielu różnych sposobów na dobrą zabawę. Negatywnie, pudełko na zabawki może odzwierciedlać zazdrość lub zażenowanie, że ktoś inny nigdy nie musi być poważny. Może to również oznaczać, że jesteś zbyt zajęty wypoczynkiem lub domagasz się dobrego samopoczucia. Sen o odłożeniu zabawek do pudełka na zabawki symbolizuje opóźnienie samozadowolenia, wypoczynku lub czasu wolnego. Odkładanie tego, co lubisz. Ewentualnie może to być znak, że dojrzewasz lub zostawiasz za sobą dziecinne sposoby. Możesz odnieść wrażenie, że czas być poważny….

…Sen o wózku na instrumenty medyczne symbolizuje poczucie, że uporanie się z problemem jest żmudne, skrupulatne i wymagające pełnej uwagi. Zawsze skupiasz się na usunięciu problemu. Zauważenie, że masz do czynienia z poważnym problemem z wyczerpującą dbałością o szczegóły. Poczucie, że nie możesz zrobić nic, co byłoby dobre, lub że bycie całkowicie poważnym przez długi czas jest jedynym sposobem rozwiązania problemu….

…Sen o torbie na ciało symbolizuje ukrywanie dowodów, porażek lub zmianę. Ty lub ktoś inny, kto nie chce, aby skutki złej sytuacji były widoczne przez innych lub wpływały na inne obszary Twojego życia….

Marząc, że wyjeżdżasz za granicę, przedstawia cię jako osobę niestabilną i zdezorientowaną. Przebywanie za granicą we śnie wskazuje również, że są zmiany w twoim życiu, które trzeba zrobić. Być może zmiana środowiska, w którym jesteś obecnie, może być przydatna. Oznacza to jednak, że w życiu są rzeczy, które muszą stać się przeciwne niż teraz. Być może trzeba będzie zmienić pracę, wyjechać na wakacje, zerwać lub rozwieść kogoś. Jest to znak waszego wzrostu jako osoby duchowej. Sen za granicą może również reprezentować, że masz zamiar uciec od czegoś, może relacji lub sytuacji.

Sen o byciu lub wyjęciu za granicę symbolizuje twój zmieniający się stan umysłu. Nastroje, postawy lub czynniki motywacyjne są różne. Jednym z obszarów twojego życia lub systemu przekonań jest transformacja lub doświadczanie tymczasowej zmiany. Kraj, który odwiedzasz, symbolizuje, jak może się zmieniać Twój stan psychiczny. Zobacz sekcję tematów dla krajów, aby uzyskać bardziej szczegółowe spojrzenie na symbolikę kraju.

(Zobacz Canopy)

…Sen o ramie na zdjęcia symbolizuje chęć zapamiętania czegoś doskonałego. Nigdy więcej nie przejmuj się sytuacją, która ma z tym coś złego. Czarne ramki do zdjęć mogą wskazywać na obsesję na punkcie bycia doskonałym lub strach przed byciem doskonałym….

…Marzenie o biletach na koncert może symbolizować plan lub zaproszenie na wydarzenie, w którym cały czas koncentruje się na dobrym samopoczuciu. Możesz mieć zaproszenie na spotkanie towarzyskie lub ekscytującą sytuację. Przykład: młody człowiek marzył o kupieniu biletów na koncert od znajomego. Na jawie ten przyjaciel zaprosił go, aby przyszedł do jego domu i obejrzeć film później tego samego dnia….

…Śniąc o piwnicy z winami, przepowiadasz, że na twojej drodze pojawią się wspaniałe rozrywki lub przyjemności, których pozbędziesz się zgodnie z twoją wolą….

Ujawnia nasze problemy, aby zmienić nasze życie.

Marzenie o pisaniu w niebie symbolizuje absolutną pewność co do planów, obietnic czy możliwości. ~Wiesz~ możesz coś zrobić, ale możesz zostać odłożony na później.

…Spienianie się ust we śnie oznacza podniecenie, szaleństwo lub wściekłość na jawie. (Zobacz także Pianka)…