Śnienie o byciu oskarżonym o coś oznacza, że ​​zazdrość i waśnie wokół śniącego nie są w stanie wyrządzić śniącemu żadnej rzeczywistej szkody, ale nadal należy je zachować ostrożnie. Sen o oskarżeniu przez kobietę sugeruje, że będą złe wieści. Sen o potępieniu lub oskarżeniu kogoś przed władzami sugeruje, że z powodu niedyskrecji śniącego wkrótce będzie musiał stawić czoła problemom, które ostatecznie zdyskredytują śniącego. Śnienie o kimś, kto składa skargę lub oskarżenie, chociaż nie jest związane ze śniącym, oznacza, że ​​śniący może doznać poważnego uprzedzenia, które może być spowodowane chorobą, kradzieżą lub z innego powodu, nawet przez przypadek….

Śnienie, że zamierzasz złożyć skargę, wskazuje na nadchodzące trudności, które negatywnie wpłyną na twoje emocje i finanse.

Sen o zlizaniu czegoś symbolizuje wyczucie czegoś nowego. Ostrożne lub uważne „degustowanie” sytuacji. Ryzykujesz przetestowanie czegoś. Społeczne popychanie lub testowanie kogoś, zanim staniesz się bardziej poważny. Ewentualnie może odzwierciedlać stopień zadowolenia lub zadowolenia z osoby lub sytuacji. Wiara w coś nie jest wielka. Sen o lizaniu może odzwierciedlać osobę lub sytuację, która według ciebie ostrożnie cię testuje lub przeczuwa. Może to być również przedstawienie kogoś, kto jest zadowolony z Twojego zachowania. Przykład: Mężczyzna śnił o tym, że widział kota liżącego kamerę monitoringu. Na jawie, żartując z sąsiada, zwrócił się do niego z anonimową skargą, którą złożył, nie mając pojęcia, że ​​faktycznie ją złożył….