…(Organizm żyjący na innym | Dzieci | Owady | Pasożyty | Jedwabnik) We śnie robaki reprezentują córki lub dzieci żyjące pod opieką ojca. To samo dotyczy wszystkich robaków, pierścienic, robaków jelitowych lub pasożytów żyjących na zwłokach. Widok tasiemca wychodzącego z tyłu we śnie reprezentuje wnuki. Jeśli we śnie widzi się robaki wychodzące z jego ust, oznacza to, że niektórzy członkowie jego rodziny knują przeciwko niemu, choć on o tym wie, i w końcu ucieknie przed ich niebezpieczeństwem, ale na własny koszt. Jeśli we śnie widzi się robaki wychodzące z żołądka, oznacza to, że zdystansuje się od złych towarzyszy. W konsekwencji odzyska honor i czystość. Robaki opuszczające ciało we śnie oznaczają przezwyciężenie cierpienia lub płacenie jałmużny. Robaki we śnie również reprezentują wrogów. Jedwabnik we śnie oznacza klienta w swoim sklepie lub może reprezentować zawód. Jedwabniki we śnie zwykle oznaczają korzyści finansowe, chociaż w niektórych kręgach reprezentują nielegalne pieniądze lub domysły. (Zobacz także robak ziemi)…

Sen o dżdżownicach symbolizuje uczucia o preferując pozostać niezauważony. Może to być również przedstawienie uczucia bycia zakłóconym, że ktoś inny chce, abyś poszedł niezauważony, gdy próbujesz zwrócić na siebie uwagę. Irytujące osoby lub sytuacje wymykają się z twojego zasięgu, gdy zbliżysz się do nich. Marząc, że jesteś robakiem symbolizuje uczucia o sobie, żenujące lub irytujące innych ludzi, nigdy nie zwracając na nie uwagi lub będzie w miejscach publicznych. Możesz być świadomy siebie, decydując się zapobiec komuś z ewentualnym usprawiedliwieniem. W tym momencie możesz być szczególnie ~ziemisi~ lub na ziemię. Przykład: Nastoletnia dziewczyna marzyła o tym, aby jej najlepsza przyjaciółka zrzuciła robaki na nią. W prawdziwym życiu próbowała poprosić chłopca o taniec, a jej przyjaciółka zawsze przerywała jej, gdy była blisko chłopca. Robaki odzwierciedlają jej uczucia o irytacji, że była zmuszona nie zwracać uwagi, gdy jej przyjaciel przerwał.

Sen o robakach symbolizuje uciążliwość w twoim życiu. Problem, który cię denerwuje, że nie przejdzie. Ciągłe poczucie zaangażowania lub rozczarowania. Problemy i przeszkody, które stają ci na drodze. Coś niechcianego, który najechał swoją przestrzeń. Alternatywnie, robaki mogą reprezentować ludzi, czuć się oszukani lub konkurować brudne.

Aby zobaczyć robaki we śnie oznacza problemy i choroby. Istnieje możliwość, że będziesz musiał znać wiele rozpaczy i frustracji.

Aby zobaczyć larwy, kiedy śnisz, jest to ciekawy znak twojego marzenia. Ten znak wskazuje swoje niepokoje o śmierć. Może to również wskazywać na jakiś problem lub problem, który odrzuciłeś i teraz ~pożerają~ ciebie. Musisz się z nim zmierzyć, ponieważ niszczy jego poczucie równowagi i harmonii. W szczególności marzysz, że nadepniesz na larwy, wskazuje na poczucie winy i zanieczyszczenia. Próbujesz stłumić swoje niemoralne myśli lub zachowanie. Na pozytywne notatki, może symbolizować swoją odporność, wytrwałość, i zdolność do odzyskania od przeciwności losu.

Marzyć o robakach symbolizuje uczucie złego samopoczucia, dyskomfortu, żalu, nudności lub uczucia, że coś jest stracone na zawsze. Możesz być nieswojo z sytuacją lub czymś, co zrobiłeś. Możesz również żałować czegoś, co przegapiłeś lub błędu, którego nie można naprawić. Przykład: Młoda kobieta marzyła o robakach po tym, jak doświadczyła ojca, aby porzucić ją w prawdziwym życiu po tym, jak test ojcowski wrócił na pozytywne. Larwy odzwierciedlały jej niepokój ze świadomością ojca o niej i jej żalu za zdanie testu. Przykład 2: Młoda kobieta marzyła o robakach pełzających po niej. W prawdziwym życiu miała ogromne trudności z wybaczeniem sobie za zranienie swojego byłego chłopaka. Larwy odzwierciedlały wielki dyskomfort, który dał mu pomysł zranienia go.

Błędy i owady w snach prawie zawsze sugerują myśli lub sytuacje, które naprawdę Cię denerwują. Może to być również przedstawienie sytuacji, z którymi nie chcesz mieć nic wspólnego. Dominującą cechą błędu we śnie jest zwykle to, co jest ci przekazywane na temat twoich własnych myśli i emocji….

(Zobacz węże)

Sen o błędach oznacza, że ​​w Twoim codziennym życiu pojawią się obrzydliwe komplikacje. Rodziny będą cierpieć z powodu niedbałości sług i może to spowodować choroby….

Sen o robaku symbolizuje słabość, degradację, brud i ogólny negatyzm. Uczucia o czymś, co jest zepsute lub zrujnowane. Możesz mieć bardzo niską opinię o sobie lub kimś w swoim życiu. Alternatywnie, marzenia o robaku mogą odzwierciedlać osobę, która jest niezaufana lub gładka.

Sen o robaku symbolizuje słabość, degradację, plugastwo i ogólny negatywizm. Uczucia dotyczące czegoś, co jest zepsute lub zrujnowane. Możesz mieć bardzo złą opinię o sobie lub o kimś w swoim życiu. Alternatywnie, sen o robaku może odzwierciedlać osobę niegodną zaufania lub zręczną….

Śnienie o robakach oznacza, że ​​będziesz gnębiony przez niskie intrygujące osoby o złej reputacji. Dla młodej kobiety Dreaming czołgają się po niej, przepowiadają, że jej aspiracje zawsze będą dążyć do materiału. Jeśli je zabije lub wyrzuci, otrząśnie się z materialnego letargu i spróbuje żyć w moralności i duchowości. Używając ich w snach jako przynęty na ryby, przepowiadasz, że dzięki swojej pomysłowości wykorzystasz wrogów na dobre….

…Śnienie o robakach symbolizuje uczucie niepokoju, dyskomfortu, żalu, nudności lub poczucia, że ​​coś jest stracone na zawsze. Możesz czuć się nieswojo z powodu sytuacji lub czegoś, co zrobiłeś. Możesz także żałować czegoś, co straciłeś lub błędu, którego nie można naprawić. Przykład: młoda kobieta śniła o robakach po tym, jak jej ojciec porzucił ją w prawdziwym życiu po tym, jak wynik testu na ojcostwo był pozytywny. Robaki odzwierciedlały jej niepokój, wiedząc, że ojciec nie chciał mieć z nią nic wspólnego, i żałowała, że ​​wykonał test. Przykład 2: Młoda kobieta śniła o pełzających po niej robakach. W prawdziwym życiu miała ogromne trudności z wybaczeniem sobie krzywdy swojego byłego chłopaka. Robaki odzwierciedlały wielki dyskomfort, jaki sprawiała jej myśl o zranieniu go….

Robaki jelitowe we śnie reprezentują krewnych i ich dzieci. (Zobacz także wąż)…

Robaki, które pojawiają się w snach w owocach, mogą mówić o ukrytych zepsuciu w sytuacjach, które mają dobry i właściwy wygląd. Może również przedstawiać pojawienie się intruzów lub nieznajomych, co może powodować problemy w relacjach emocjonalnych….

…Śnienie, że pijesz herbatę, sugeruje, że dzięki nienagannemu zachowaniu prowadzisz spokojne i luźne życie. Sen o herbacie bez picia zwiastuje nadzieje lub złudzenia, które raczej się nie spełnią. Śnienie o jakiejkolwiek herbacie sugeruje, że niedyskrecje popełnione w obecności innych podkopują śniącego. Marzenie o piciu herbaty w gronie przyjaciół zapowiada sukces w społeczeństwie. Śnienie, że podczas picia herbaty są robaki, muchy lub komary, zapowiada przyszłe trudności w związkach emocjonalnych. Śnienie, że upuszczasz herbatę, którą pijesz na podłogę, zwiastuje problemy rodzinne z powodu nieporozumienia….

Robaki i owady w snach prawie zawsze wskazują na myśli lub sytuacje, które naprawdę Cię denerwują. Może to być również reprezentacja sytuacji, z którymi nie chcesz mieć nic wspólnego. Dominującą cechą błędu we śnie jest zwykle to, co jest przekazywane do ciebie o własnych myślach i emocjach.

…Figi i drzewo figowe symbolizują obfitość i płodność, chyba że drzewo figowe jest suche, wówczas staje się symbolem ubóstwa i bezpłodności. Marzyć o dojrzałych figach i je jeść, oznacza, że ​​będziemy się cieszyć dobrym zdrowiem, dobrymi dochodami i obfitymi przyjemnościami bez żadnego wysiłku. Jeśli figi nie są dojrzałe, oznacza to, że nie jesteśmy jeszcze gotowi, aby cieszyć się wszystkimi tymi korzyściami. Jeśli owoce figi mają robaki lub zgniły, ta przyjemność zostanie osiągnięta, gdy nie będziemy już mogli się nimi cieszyć. Jeśli mamy to marzenie w sezonie, w którym figi są najlepsze, korzyści będą maksymalne. Jeśli mamy go w innym sezonie, możemy cierpieć z powodu skandali, rozstań, chorób i problemów….

…(Bloodsucker | Sponger) We śnie pijawka reprezentuje grobowe robaki, które zjadają czyjeś mięso, lub może oznaczać własne dzieci. Jeśli we śnie pijawka wypadnie z nosa, oznacza to, że jego żona poroni. Pijawka we śnie również reprezentuje bazę i nikczemnego wroga….

(Zobacz Motyl | Gąsienica | Robaki)

…(Chłopiec | Godna pogardy osoba | Wróg | Ukryty skarb | Bałwochwalstwo | Innowatorzy | Władza | Niesprawiedliwy władca | Kobieta) Wąż we śnie reprezentuje osobę mieszkającą w dolinie. Wąż we śnie oznacza również wrogość ze strony teściów lub dzieci lub może reprezentować zło i zazdrość sąsiada. Śpiący wąż we śnie oznacza śpiącego wroga. Jeśli chodzi o osobę niesprawiedliwą, wąż wodny we śnie oznacza otrzymanie pomocy lub może stanowić werdykt. Posiadanie węża we śnie oznacza zdobycie władzy i autorytetu. Jego ciało reprezentuje pieniądze wroga lub może oznaczać radość. Jeśli we śnie widzi się, jak nosi skórę węża, oznacza to, że zdemaskuje swoją wrogość wobec innych. Zabicie we śnie węża i zabrudzenie rąk krwią oznacza zniszczenie wroga. Wąż we śnie również reprezentuje bogatego wroga, ponieważ jego trucizna oznacza pieniądze. Jeśli ktoś we śnie widzi zabijane węże na ulicach, oznacza to wojnę. Mały wąż we śnie przedstawia małe dziecko. Polowanie na węże we śnie oznacza oszukiwanie lub oszukiwanie wrogów. Czarny wąż we śnie reprezentuje silnego wroga. Biały wąż we śnie reprezentuje słabego wroga. Jeśli we śnie widzi się węża rozmawiającego z nim i mówiącego mu miłe słowa, oznacza to cieszenie się przyjemnymi chwilami ze swoim przeciwnikiem lub czerpanie korzyści z rąk wroga. Jeśli wąż mówi do niego ostro we śnie, oznacza to cierpienie z powodu tyranii i ucisku spowodowanego przez wroga. Stanie się wężem we śnie oznacza pogardę wobec własnej religii. Postrzeganie siebie we śnie jako pół-węża, pół-człowieka oznacza możliwość zneutralizowania połowy mocy wroga. Odkrycie we śnie skóry węża ze złota oznacza, że ​​odkryje się ukryty skarb. Jeśli wąż połknie kogoś we śnie, oznacza to, że osiągnie potężną pozycję. Jeśli we śnie widzi się węża siedzącego nad jego głową, oznacza to, że zdobędzie szacunek ludzi u władzy. Pole pokryte we śnie wężami przedstawia niszczycielski deszcz. Wąż z rogiem we śnie reprezentuje dochodowy biznes. Czarne węże i pytony we śnie reprezentują generałów armii. Węże wodne we śnie reprezentują pieniądze. Jeśli we śnie zobaczysz swój ogród pokryty wężami, oznacza to, że jego drzewa przyniosą owoce i przewyższą normalne zbiory. Wąż wychodzący z nory we śnie reprezentuje syna. Wąż opuszczający we śnie dom oznacza jego zniszczenie lub zburzenie. Zabicie węża we śnie oznacza małżeństwo. Tasiemce lub inne robaki jelitowe we śnie reprezentują krewnych i ich dzieci. Widzenie we śnie węży jedzących na stole oznacza rozłąkę między przyjaciółmi. Pustynne węże we śnie reprezentują złodziei autostrad. Ogólnie rzecz biorąc, wąż lub wąż we śnie reprezentują zazdrość, zawiść, perfidię, oszukiwanie ludzi, oszustwo i jawną wrogość. (Zobacz także Pas | Żądło)…

…Ujawnia istnienie pragnienia zmysłowego, ekonomicznego lub duchowego. Są oznaką dostatku, dobrobytu i przyjemności. Śnienie o dojrzałych owocach do spożycia oznacza, że ​​będziemy się cieszyć dobrym zdrowiem, dobrymi zyskami i obfitymi przyjemnościami bez żadnego wysiłku. Jeśli owoc jest kwaśny lub zielony, to znak, że nie jesteśmy jeszcze gotowi, aby cieszyć się wszystkimi tymi korzyściami. Jeśli owoc ma robaki lub jest zgniły, to taki sen oznacza, że ​​przyjemności zostaną osiągnięte, gdy nie będziemy już mogli się nimi cieszyć. Jeśli mamy to marzenie w sezonie, w którym owoce smakują lepiej, korzyści będą maksymalne. Jeśli mamy go o innej porze roku, możemy cierpieć z powodu skandali, rozstań, chorób i problemów….