Sen o seksie na pieska symbolizuje osobę lub sytuację na jawie, która dobrze się czuje będąc łatwą do kontrolowania. Cieszyć się, że ktoś w swoim życiu pozwala ci nim rządzić. Lubisz czuć, że musisz mieć niekwestionowaną kontrolę. Radość z posiadania całkowitej kontroli lub władzy. Podporządkowanie, które sprawia przyjemność będąc łatwym i automatycznym. Cieszyć się kontrolowaniem kogoś, ponieważ jesteś bardziej atrakcyjny lub interesujący niż oni. Negatywnie, seks na pieska we śnie może odzwierciedlać zbyt dużą przyjemność z kontrolowania kogoś innego. Wykorzystywanie kontrolowania czyjejś dobrej natury dla zabawy. Cieszyć się myśleniem, że jesteś zbyt atrakcyjny lub ważny, aby go kwestionować. Jeśli zauważysz, że uprawiasz seks z dziewczyną, która jest pochylona w pozycji na pieska, może to symbolizować coś, co chciałeś w życiu otrzymać. Coś, co chciałeś pomyśleć, poczuć lub doświadczyć, łatwo się dzieje. Łatwa moc, kontrola lub zyski. Jeśli znajdziesz się w pozycji na pieska, może to oznaczać, w jaki sposób dajesz komuś łatwą władzę, kontrolę lub zyski. Pozwalanie komuś innemu dobrze się bawić, kontrolując cię lub łatwo dostać coś, czego od ciebie chciał. Może to być również reprezentacja twoich uczuć, że ktoś inny jest zbyt atrakcyjny, aby je zignorować lub odrzucić. Cieszyć się biernością. Negatywnie, pochylenie się nad pozycją na piesku może odzwierciedlać uczucia, które ktoś jest zbyt duży lub potężny, aby je zignorować. Upokorzenie, że ktoś inny może cię kontrolować bez pytania. Przykład: Mężczyzna marzył o seksie na pieska z kobietą, którą znał. Na jawie dobrze się bawił, całkowicie kontrolując tę ​​kobietę za jego radą. Kobieta była w nim ogromnie zakochana i robiła prawie wszystko, o co ją prosił….

Sen o seksie canzana symbolizuje osobę lub sytuację w przebudzeniu życia, które czuje się dobrze, że jest łatwe do kontrolowania. Ciesząc się zauważyć kogoś w pozwalając swoje życie szef wokół. Lubię czuć się jak muszę być pod niewątpniowym kontroli. Ciesząc się pełną kontrolą lub mocą. Podporządkowanie, które czuje się dobrze jest łatwe i automatyczne. Ciesząc się kontrolowaniem kogoś, ponieważ jesteś bardziej atrakcyjny lub interesujący, to są. Negatywnie, piesek styl seks we śnie może odzwierciedlać wiele radości z kontrolowania innej osoby. Odkrywanie kontrolowania kogoś dobroduszny dla zabawy. Ciesząc się myśląc, że jesteś zbyt atrakcyjny lub ważny, aby być kwestionowanym. Jeśli znajdziesz się seks z dziewczyną, która jest wygięta w pozycji canzana może symbolizować coś, co chciałeś w życiu dostarczane do Ciebie. Coś, co chciałem myśleć, czuć lub doświadczać, dzieje się łatwo. Łatwa moc, kontrola lub zyski. Jeśli znajdziesz się w pozycji szczeniaka, może to reprezentować, jak dajesz komuś innemu łatwe do zasilania, kontroli lub wygrać. Niech ktoś dobrze się bawi ć kontrolowaniem lub uzyskaniem czegoś, czego chcieli od ciebie łatwego. Może to być również przedstawienie swoich uczuć innej osoby jest zbyt atrakcyjne, aby zignorować lub odrzucić. Lubię być bierny. Negatywnie, jest pochylony nad pozycją może odzwierciedlać uczucia, że ktoś jest zbyt duży lub potężny, aby zignorować. Upokorzenie, że niektórzy bardziej dostać się do kontroli to bez wątpienia. Przykład: Mężczyzna marzył o seksie z kobietą, którą znał. W prawdziwym życiu świetnie się bawił całkowicie kontrolując tę kobietę za pomocą jego rad. Kobieta miała dla niego wielką tajną pasję i robiła prawie wszystko, o co jej prosił.

(Zobacz przyjemność)

(Patrz Przyjemność | Stosunek płciowy)

…(Przyjemność | Orgazm | Punkt kulminacyjny | Przyjemność seksualna) We śnie przyjemność oznacza coś, co jest tymczasowe lub krótkotrwałe korzyści. Przyjemność seksualna we śnie oznacza również popełnienie zakazanego aktu cudzołóstwa lub może oznaczać lichwę lub zwodniczą sprzedaż. Przyjemność seksualna we śnie może również oznaczać arogancję, dumę ze swojego majątku, partnerstwo biznesowe lub małżeństwo, w którym żona będzie cieszyć się tym, co otrzymuje, a mąż skorzysta na zaspokojeniu jego pragnienia. (Zobacz także stosunek seksualny)…

Aby zobaczyć włosy we śnie jest symbolem wielkiego szczęścia. Ogólnie rzecz biorąc, marzenie o włosach oznacza zdrowie, uwodzenie, zmysłowość, próżność i męskość seksualną. To świadczy o twoich wybitnych postawach. Jeśli twoje włosy są węzłem lub plątaniną, to ma symboliczne znaczenie niepewności w związku lub zamieszania w twoim życiu. Zwinięte lub związane włosy mogą również wskazywać na niezdolność do jasnego myślenia. Czy jesteś w obecnym stanie swojego życia, aby myśleć prosto? Marząc, że jesteś cięcia włosów sugeruje, że masz do czynienia z utratą siły, witalności i seksualności. Możesz czuć, że ktoś próbuje cię ograniczyć, blokując niektóre ważne aspekty twojej osobowości. Alternatywnie, można zmienić swoje myślenie lub ambicje i eliminując niechciane myśli. Może masz też jakiś zły nawyk i chcesz ocenzurować się z tego zachowania. Marząc, że czesasz, głaszcząc lub stylizacji włosów, proponuję, aby założyć i ocenić nowy pomysł, koncepcji, perspektywy lub sposobu myślenia. Możesz uporządkować swoje myśli i fakty, aby pozostać prosto. Bardziej dosłowna interpretacja sugeruje jego obawy dotyczące jego zdolności, wyglądu, osobowości i godności. Marzyć, że masz za dużo włosów wskazuje, że myślisz bardzo i bardzo ostrożnie przed podjęciem jakiejkolwiek ważnej decyzji. Osiągasz nowe cele lub skupiasz się na planie lub naprawiasz jakąś sytuację. Marzyć, że tracisz włosy oznacza, że martwisz się o pojęcie, że starzejesz się i tracisz swoją seksualność. Czy tęsknisz za atrakcyjnością seksualną lub męskością? Twój umysł jest zaniepokojony myślami o starzeniu się i jego wyglądzie. Utrata włosów oznacza również brak siły i to, że nie masz wystarczającej mocy, aby odnieść sukces w firmie. Może czujesz się słaby i bezradny. Śniąc, że ktoś pachnie włosami, wskazuje na erotyczną ciekawość, zainteresowanie seksualne i potrzebę fizycznej stymulacji lub zmysłowej zachęty. Może masz wiele do nauczenia się o intymnych relacjach. Zapach lub zapach cudzych włosów może przypominać zapach konkretnej osoby. Marzyć, że pochodzą z czyichś włosów reprezentuje, że próbujesz dołączyć do tej osoby na poziomie fizycznym, duchowym lub intelektualnym. Odnosi się również do autorytetu, współczucia, ochrony i braterskiej miłości. Marzyć, że wiatr wieje przez włosy oznacza wolność do wyrażania hamowany przez myśli lub porzucone uczucie. Aby marzyć, że włosy są białe lub obraca się z innego koloru na biały, wskazuje, że coś ważnego zostało zrobione dla Ciebie. Może coś próbuje przyciągnąć twoją uwagę. Również białe włosy są symbolem mądrości, wiedzy i percepcji. Sen może być również metaforą, która sugeruje, że czujesz się wolny w zdolności do myślenia bez ograniczeń.

Sen o córce symbolizuje pasywne idee, nawyki lub zmiany, które są wspierane lub które mają się rozwijać. Sytuacje lub aspekty siebie, które zachęcasz, a które nie mają kontroli ani mocy. Córka może również reprezentować rozwój sytuacji, które przekazują innym kontrolę lub władzę. Rozwijający się kobiecy aspekt Twojej osobowości lub życia. Aspekt twojej osobowości lub życia, który jest podrzędny. Ewentualnie córka we śnie może odzwierciedlać problemy z twoją relacją z nią na jawie. Sen o posiadaniu córki, której nie rozpoznajesz, symbolizuje nowe pasywne pomysły, nawyki lub zmiany. Pasywny aspekt siebie, o którym wcześniej nie myślałeś ani nie doświadczyłeś. Złe córki symbolizują negatywne lub zepsute pasywne aspekty twojej osobowości, które zachęcasz. Może to oznaczać, że musisz bardziej się bronić. Jeśli masz więcej niż jedną córkę w prawdziwym życiu, każda z nich będzie reprezentować inny aspekt Twojego życia w oparciu o Twoje najszczersze odczucia na ten temat….

…Widok domku dla lalek we śnie lub zabawa nim sugeruje, że idealizujesz sytuację w swoim życiu. Obszar Twojego życia, w którym wierzysz, że wszystko musi być idealne lub bezproblemowe. Doskonały i wyidealizowany obraz życia domowego lub wyidealizowany obraz własnej osobowości. Negatywnie możesz zaprzeczać swoim problemom lub mieć problemy z przejęciem kontroli. Alternatywnie, domek dla lalek we śnie może odzwierciedlać sposób na rozwiązanie i rozwiązanie problemów na jawie, które chciałbyś zobaczyć idealnie. Relacja lub praktyka społeczna….

Marzenie o twoich przebudzonych związkach wskazuje na spełnienie pragnienia. W swoim wymarzonym stanie możesz mieć problemy, które normalnie ignorować lub boisz się kształcić. Porównaj swoją wymarzoną relację ze swoją relacją czuwania. Marząc o relacji z nieznajomym, reprezentuje różne twarze jego osobowości.

Dreaming i widząc ślub jest wyjaśnione jako sen z ważną symboliką dla marzyciela. To marzenie oznacza zaangażowanie, harmonię lub okres przejściowy. Przechodzisz przez ważny etap rozwoju w swoim życiu. Sen może również reprezentować zjednoczenie wcześniej oddzielone lub przed aspektami siebie. W szczególności jest to Unia męskich lub żeńskich aspektów samej siebie. Zastanów się nad cechami i cechami osoby, którą poślubiasz. Są to cechy, które musisz zajrzeć w siebie. Marząc o propozycji małżeństwa, sugeruje, że niektóre sytuacje będą się skręcić na gorsze. Dreaming, że masz zamiar poślubić ex sugeruje, że już akceptowane aspekty tego związku i nauczył się na błędach z przeszłości. Alternatywnie, oznacza to, że bieżąca relacja dzieli pewne wspólne cechy z poprzedniego związku z ex. Jednak nie popełnisz tych samych błędów. Jeśli chcesz lepiej zrozumieć swoje marzenie, przeczytaj o małżeństwie.

Aby odkryć długą, wąską ścieżkę, zwykle ze ścianami po obu stronach, która umożliwia dostęp między budynkami lub do różnych pomieszczeń w budynku we śnie, równolegle do czegoś nowego i / lub ekscytującego, co dzieje się w twoim życiu budzącym się. Może odnosić się do nowych możliwości, nowego związku lub nowego podejścia do życia. Jeśli obudzisz się przed pełnym zbadaniem tych fragmentów, sugeruje to, że możesz nie wiedzieć, jak wykorzystać te możliwości lub jak przejść z relacją. Być może nowość i niepewność tego odkrycia również sprawia, że jesteś trochę bardziej ostrożny. To pozytywne marzenie.

Sen o skarbie symbolizuje wartość, którą widzisz w czymś lub kogoś, kogo cenisz. Zasób, sytuacja lub relacja, które cenisz i nigdy nie chcesz stracić. Poczucie bezcenności, że dajesz coś lub kogoś. Alternatywnie, skarb może reprezentować bardziej żywe poczucie zaradności lub zaufania. Nigdy nie wierz, że nigdy nie można stracić. Negatywnie, skarb może odzwierciedlać brak uznania dla tego, co masz lub troskę o zgromadzonych rzeczy.

…Śnienie o aktorach grających i wesołych sugeruje frywolność, której należy unikać. Sen o jakiejkolwiek aktorce wskazuje, że biznes i inne sprawy, którymi możesz zarządzać, nie zmieniają się od dłuższego czasu. Sen o aktorce na forum sugeruje, że wkrótce zawiedzie Cię coś nieoczekiwanego. Jeśli śniący zakochuje się w aktorce (lub aktorze), oznacza to, że wkrótce będziesz cierpieć. Sen o rozmowie z aktorem lub aktorką jest oznaką próżności. Śnienie o cierpiącej aktorce wskazuje, że śniący może pomóc komuś, kto go potrzebuje, pomóc mu wydostać się z otaczającej go hańby. Sen o romansie z aktorem lub aktorką wskazuje na pragnienie romansu; oznacza to również, że śniący z powodu swojej próżności uważa się za wystarczająco utalentowanego, aby pokonywać przeszkody i uzyskać lepsze życie… A to oznacza, że ​​obecnie nie jest zadowolony z tego, co posiada. Śnienie o zmarłych aktorach to oznaka pecha spowodowanego nieprawidłowym zarządzaniem firmą, co może prowadzić do aktów przemocy lub niepowodzeń, które mogą prowadzić do ubóstwa. Śnienie o aktorach lub aktorkach błądzących bez kierunku i przejawiających smutek jest ostrzeżeniem, że istnieje ryzyko, że śniący zawiedzie w swoich relacjach społecznych, biznesie, pracy itp. W wyniku zaniedbania swoich obowiązków i odpowiedzialności. Jeśli ktoś marzy o sobie jako aktor (zwłaszcza, gdy jest młody), oznacza to, że będzie musiał pracować, aby przeżyć, nawet jeśli nie jest to miłe, lepiej pracuj z entuzjazmem i rezygnacją. Gdy kobieta marzy o zamążpójściu, zaręczynach lub przeprowadzce do słynnego aktora, odsłania jej wyobraźnię, co oznacza, że ​​nie stoi na ziemi. Dlatego jest to sen, który ostrzega, że ​​iluzje nigdzie cię nie prowadzą. Kiedy mężczyzna marzy o tym, żeby bawić się ze słynną aktorką, okazuje się, że pragnie uwolnić się od presji, być może w wyniku napiętych relacji z żoną (lub dziewczyną, jeśli nie jest żonaty) lub bliskim krewnym (zwykle matka, ciocia itp.), a także oznacza, że ​​z każdym dniem relacja ta staje się coraz bardziej napięta….

Sen o wymiotach symbolizuje odrzucenie pewnych przekonań, pomysłów lub uczuć. Często znak, że ktoś rezygnuje z negatywnych wzorców myślowych. Wymioty mogą również wskazywać na chęć zmiany swojego życia w jakiś sposób. Sytuacja lub relacja mogą być destrukcyjne dla Ciebie lub nie są już interesujące dla Ciebie.

Aby zobaczyć zorzę polarną, kiedy marzysz, jest ciekawym znakiem swojego marzenia. Ten znak wskazuje na odnowioną energię, witalność i młodość. Sytuacja lub relacja jest w końcu wyjaśnione do Ciebie. Alternatywnie, oznacza to, że wiesz, co musisz zrobić, ale może to być lenistwo lub strach przed wejściem do akcji.

…Sen o lalce symbolizuje osobę lub sytuację w Twoim życiu, która całkowicie kształtuje Twoje życzenia. Coś, co robi dokładnie to, czego chcesz. Doskonała zgodność. Relacja lub praktyka społeczna. Negatywnie, lalka może odzwierciedlać to, że wyładowujesz na kimś swoją frustrację lub uspokajasz się zwodniczą fantazją. Fantazja, aby być kimś innym, aby wygrać lub uciec od obecnych problemów i obowiązków. Twoje środki, aby spełnić swoje życzenia. Może to być również przedstawienie tego, jak rozmawiasz ze sobą lub z kimś, kto nigdy się z tobą nie zaprzecza. Ewentualnie lalka może odzwierciedlać twoją własną skłonność do bycia idealną dla kogoś innego. Śnienie, że lalka budzi się do życia, symbolizuje urzeczywistnienie pragnienia posiadania czegoś idealnie takiego, jakiego pragniesz. Wszystko dzieje się samoistnie. Może to być również odzwierciedlenie potrzeby, aby coś było doskonałe, co napędza podejmowanie decyzji….

(Gołąb | Ringdove | Turtledove) Widzenie gołębia we śnie oznacza dobrą nowinę. Mówi się również, że Bóg Wszechmogący przyjmie modlitwy tego, kto we śnie widzi gołębie. We śnie gołąb przedstawia również godnego zaufania posłańca, prawdziwego przyjaciela, pocieszającego ukochanego, czystą żonę, która stara się utrzymać swoją rodzinę lub płodną kobietę z dużą rodziną. Grudanie gołębi we śnie oznacza lament. Jajka gołębi we śnie przedstawiają córki lub sąsiadki. Udomowiony gołąb we śnie przedstawia piękną kobietę z Arabii. Gołębie gniazdo we śnie reprezentuje kobiece imprezy. Pisklęta gołębi we śnie reprezentują chłopców w rodzinie. Dudnienie lub ryk gołębia we śnie oznacza naganę lub naganę za błąd. Biały gołąb we śnie oznacza duchowość, zielony gołąb reprezentuje pobożność, a czarny gołąb oznacza mistrzostwo. Przestraszony gołąb we śnie oznacza rozwód lub śmierć. Gołąb lądujący we śnie reprezentuje długo oczekiwane przybycie ukochanej. Jedzenie gołębia we śnie oznacza kradzież pieniędzy od swoich pracowników, oszukanie ich lub oszukanie służby. Polowanie na gołębie we śnie oznacza zarabianie dobrych pieniędzy od bogatych ludzi. Jeśli chodzi o osobę niezamężną, zobaczenie we śnie gołębia w domu oznacza małżeństwo. Jeśli gołąb zaatakuje kogoś, a potem odlatuje z nim we śnie, oznacza to, że szczęście i radość wejdą w jego życie. Jednak gołębie we śnie mogą oznaczać śmierć. Jeśli we śnie widzi się, jak rzuca czymś w gołębia, oznacza to, że oczernia kobietę lub pisze z nią tajną korespondencję. Sięgnięcie do gniazda gołębia, aby we śnie zabrać jego jaja, oznacza wykorzystanie kobiety lub wyłudzenie jej pieniędzy. Polowanie na gołębie we śnie oznacza cudzołóstwo. Widzenie we śnie gołębia stojącego nad głową lub przywiązanego do szyi lub ramion kojarzy się z relacją z Panem. Jeśli w tym sensie gołąb jest brzydki, oznacza to, że czyjeś działania mają tę samą naturę. W przeciwnym razie oznacza to odwrotnie. Skubanie piór gołębia we śnie oznacza pieniądze. Zabicie gołębia we śnie oznacza małżeństwo. (Zobacz także Ringdove | Turtledove)…

…Sen o skarbie symbolizuje wartość, którą widzisz w czymś lub kimś, kogo kochasz. Zasób, sytuacja lub relacja, które bardzo cenisz i których nigdy nie chciałbyś stracić. Poczucie bezcenności, które dajesz czemuś lub komuś. Ewentualnie skarb może oznaczać zwiększone poczucie zaradności lub pewności siebie. Nigdy nie wierząc, że możesz kiedykolwiek przegrać. Negatywnie, skarb może odzwierciedlać brak uznania dla tego, co masz, lub zajęcie się gromadzeniem rzeczy….

Sen o raku choroby symbolizuje rozpad emocjonalny lub sytuacyjny. Obszar twojego życia, który powoli osłabia twoje samopoczucie, szczęście lub moc. Może również odzwierciedlać poczucie beznadziejności, ograniczenia lub podstawowe braki. Poczucie, że sytuacja może się pogorszyć lub rozprzestrzeni się na inne obszary swojego życia, jeśli nie zaczniesz podejmować działań. Przykładowe sytuacje, które mogą zachęcić do snu o raku, mogą być trudną chorobą, problemami finansowymi lub relacją, która cię dusi. Alternatywnie, rak może również odzwierciedlać rzeczywistych sytuacji były rak jest realną możliwością lub ktoś, kogo znasz, kto mieszka z nim.

Sen o tornada w Twoim symbolizuje emocjonalnie niestabilną lub delikatną sytuację. Burza emocjonalna. Nagły argument, konflikt lub niepokojące doświadczenie. Coś, co ma potencjał, aby się znacznie pogorszyć, spowodować wybuchy emocjonalne, napady złości lub sprawi, że bardzo zdenerwowany. Być może czeka Cię trudna sytuacja lub relacja, która naciska przyciski. Tornada odzwierciedlają gniew, utratę temperamentu, wysoki poziom stresu, frustracji, niepokoju, zmartwień lub silnych wybuchów emocjonalnych. Tornada w snach mogą również wskazywać na sen o ucieczce z tornada może stanowić poczucie hiper-odpowiedzialności jako próbę uniknięcia konfliktu lub utrzymania spokoju.

Marząc o lub do znajomych, widząc we śnie oznacza aspekty swojej osobowości, które zostały odrzucone, ale są gotowe do integracji tych odrzuconych części siebie. Relacje, które masz z tymi wokół ciebie, są ważne w poznawaniu siebie. Ponadto, ten symbol przewiduje radosne wieści od nich i przybycie dobrych wiadomości. Śniąc lub widząc we śnie, twój przyjaciel z dzieciństwa, oznacza regresję w przeszłości, gdzie nie miał żadnych obowiązków i rzeczy były znacznie prostsze i beztroskie. Być może chcesz uciec od presji i stresów dorosłości. Zastanów się nad relacją, jaką miałeś z tym przyjacielem i lekcjami, które zostały wyciągnięte. Alternatywnie, przyjaciel z dzieciństwa może sugerować, że działałeś w dziecinny sposób i musisz zacząć zachowywać się jak dorosły. Jeśli marzyłeś, że twój najlepszy przyjaciel umiera, może to wskazywać, że jakiś aspekt lub jakość posiadania najlepszego przyjaciela umiera w sobie.

Marząc o zmarłych lub widząc we śnie umarłych, to uniemożliwia ci być pod wpływem negatywnych ludzi i są tam niewłaściwi ludzie. Możesz cierpieć z powodu strat materialnych. To marzenie może być również sposobem na rozwiązanie swoich uczuć z tymi, którzy odeszli. Jeśli marzysz o osobie, która zmarła dawno temu, może to wskazywać, że sytuacja lub relacja życia przypomina jakość osoby zmarłej. Sen może opisać, jak trzeba pozwolić tej sytuacji lub związku umrzeć i zakończyć go. Marząc o lub widząc we śnie i rozmawiając ze zmarłymi rodzicami w snach, reprezentuje ich strach przed ich utratą lub ich sposób radzenia sobie ze stratą. Możesz chcieć tej ostatniej szansy, aby pożegnać się z nimi. Marząc lub widząc we śnie, twój zmarły brat, krewny lub żywy przyjaciel, wskazuje, że ich brakuje i starają się przeżyć swoje stare doświadczenia, które miałeś z nimi. Starając się dotrzymać kroku pamiętnikowi z prawdziwego życia, marzenia mogą służyć jako jedyne wyjście z radzenia sobie i pogodzić się z utratą bliskiej osoby. Jeśli chcesz lepiej zrozumieć swoje marzenie, przeczytaj o umieraniu lub umieraniu.

Sen na chodniku lub ulicy symbolizuje ścieżkę w życiu, która jest gwarantowana lub bezpieczna. Wiedząc, że nie można stracić, bez względu na wszystko. Czuję się dobrze, będąc wspieranym lub gwarantowanym sukcesem. Poczucie, że nigdy nie może zawieść lub że ludzie, których znasz, zawsze upewniają się, że nigdy nie będziesz. Relacja, która może wytrzymać wszelkie stresy lub naciski. Miłość, zaufanie lub lojalność w twoim życiu, które zawsze są na pierwszym miejscu. Przykład: Kobieta marzyła o przejściu brukowanej drogi. W prawdziwym życiu była zbyt biedna, aby zapłacić za małżeństwo, ale czuła, że jej związek jest silniejszy niż pieniądze.

Sen o sprawiedliwych symbolizuje konflikt ambicji lub samochodu. Chcąc coś tak złego, jak ktoś, kto nie chce go mieć. Pchnij do przodu ze swoimi celami, mimo że powiedziano im nie. Robi wszystko, co w możesz, aby udowodnić, że jesteś mądrzejszy, silniejszy lub szybszy. Alternatywnie, targi mogą odzwierciedlać podbój seksualny lub konkurencję seksualną.

Dla mężczyzn sen o haremie zapowiada przyszłą obecność okoliczności, które mają tendencję do rozpraszania i zakłócania drogi do celu. W przypadku kobiet sen ukazuje skłonność do wartości materialnych, a także niezbyt dobrze zdefiniowaną orientację seksualną….

Marząc o hot dog ma falliczny symboliki. Hot dogi we śnie reprezentują energię seksualną, męskość i wigor.

…(Ciemność | Nieuwaga | Ignorancja) We śnie bezksiężycowa noc reprezentuje brak pracy, stagnację lub utratę pracy. Jeśli widzi się cały świat w ciemności, a księżyc wciąż jaśnieje na niebie we śnie, oznacza to, że gubernator tymczasowo zrzeknie się wszystkich obowiązków na rzecz swojego głównego ministra lub sekretarza, a złodzieje i rabusie będą gromadzić się wokół nich biznes. Jeśli wtedy we śnie ujrzy światło dzienne, oznacza to, że taka przeciwność minie. Jeśli ludzie są we śnie oblężeni, a po długiej ciemnej nocy we śnie świta, oznacza to, że ich oblężenie zostanie zniesione. Jeśli ludzie cierpią z powodu wysokich cen i ktoś widzi ten sen, oznacza to, że ceny wrócą do normy. Jeśli oni cierpią z powodu tyranii, to też minie. Noc we śnie to także stosunki małżeńskie, a dzień to rozstanie między nimi. We śnie ciemność nocy również reprezentuje nieostrożność, a zwłaszcza jeśli ktoś jest świadkiem piorunów i błyskawic we śnie. Widzenie we śnie całkowitej ciemności w domu oznacza długą podróż. Noc i dzień we śnie przedstawiają dwóch przeciwnych władców lub dwóch rywali lub przeciwników. Noc we śnie również reprezentuje ateistę, podczas gdy dzień we śnie reprezentuje wierzącego. Noc we śnie to także wygoda i odpoczynek, a dzień to trud i trudy. We śnie noc to także przyjemność seksualna , a dzień rozwód lub separacja. Noc we śnie to stagnacja gospodarcza, a dzień to biznes, podróże i hipokryzja. Jeśli interpretujemy noc we śnie jako ocean, wtedy dzień oznacza ląd. Noc we śnie oznacza również śmierć, podczas gdy dzień reprezentuje życie i zmartwychwstanie. Noc i dzień razem mogą przedstawiać dwóch aniołów stróżów, którzy rejestrują czyny każdego człowieka i którzy są świadkami Boga. Jeśli chory widzi świt we śnie, oznacza to, że wyzdrowieje z choroby lub umrze z jej powodu. Jeśli zostanie uwięziony, oznacza to, że zostanie zwolniony. Jeśli jest grzesznikiem, oznacza to, że pokutuje za swoje grzechy. Jeśli jest kupcem, a jego firma się nie rusza, oznacza to, że jego towar zostanie ostatecznie sprzedany. Zapadnięcie nocy pod koniec dnia we śnie również może oznaczać coś przeciwnego. Widzenie nocy we śnie oznacza także ciągłe zmiany w życiu, ubóstwo, głód, głód czy śmierć. Noc i dzień we śnie również reprezentują mądrość i protokoły lub oddawanie się czemuś, czego można żałować. Noc we śnie może również oznaczać zmieniające się czasy lub zmieniające się trendy. Noc we śnie może również przedstawiać kobietę afrykańską, a dzień kobietę rasy kaukaskiej lub kobietę w ciąży. Noc we śnie to także suknia wieczorowa, a dzień to praca. Noc we śnie oznacza również zasłanianie trudności i schronienie się w bezpiecznym miejscu, chyba że ten, kto widzi sen, jest podróżnikiem, wtedy noc w jego śnie oznacza niesprawiedliwość i ignorancję. Noc we śnie to także oddanie, nocne czuwanie, osiągnięcie celu czy spotkanie z ukochanymi. (Zobacz także Darkness | Evening | Moon | Night of power)…

Słyszenie ich we śnie symbolizuje strach przed plotkami o tobie, ale jeśli to ty szeptasz, może to wskazywać na orientację seksualną lub romantyczne relacje, które chcesz ukryć. Śnienie, że ktoś szepcze ci coś do ucha, nawet jeśli nie rozumiesz przesłania, jest uważane za zwiastun nieprzewidzianej, ważnej pomocy dla twoich projektów….

Sen o czymś lub kogoś, kto jest brudny symbolizuje niską lub podejrzaną opinię, którą masz o kimś. Może to być również reprezentacja niskich standardów, niegodności lub kogoś, kto oszukuje. Możesz nie chcieć angażować się w osobę lub sytuację. Alternatywnie, widząc kogoś brudnego może odzwierciedlać rozwiązłość seksualną. Sen o byciu brudnym symbolizuje niską samoocenę lub poczucie bycia niegodnym. Możesz czuć, że nie jesteś wystarczająco dobry lub że inni ludzie mogą cię zobaczyć jako przebrany. Poczucie, że ludzie nie chcą być z tobą związani.

Sen na ustach, który symbolizuje zaproszenie, lub pokusę. Coś, co zaczyna oferować pewien sposób myślenia lub robienia czegoś, co lubisz. Usta z czerwoną szminką stanowią pokusę seksualną. Ogólnie negatywne w perspektywie jako pożądanie seksualne dla kogoś, kogo nie obchodzi. Usta z czerwoną szminką mogą być również reprezentacją aspektu twojej osobowości, który cię kusi.