…Śnienie, że wybierasz się w podróż, oznacza zysk lub rozczarowanie, ponieważ podróże są przyjemne i udane lub jako wypadki i nieprzyjemne wydarzenia biorą czynny udział w Twojej podróży. Widzieć, jak twoi przyjaciele radośnie rozpoczynają podróż, oznacza rozkoszną zmianę i bardziej harmonijnych towarzyszy, niż ci dotychczas znali. Jeśli zobaczysz, jak odchodzą smutni, może upłynąć wiele księżyców, zanim znów je zobaczysz. Moc i strata są implikowane. Aby odbyć daleką podróż w czasie znacznie krótszym niż się spodziewałeś, oznacza to, że wykonasz jakąś pracę w zaskakująco krótkim czasie, co będzie satysfakcjonujące pod względem zwrotu kosztów….

Kiedy wyruszasz w podróż we śnie, marzę więc proponuję, abyś stał się czasem dla siebie. Może jesteś zbyt zmęczony psychicznie i fizycznie, więc postaraj się zrobić trochę wolnego czasu dla siebie. Sen może również zaoferować, aby niektóre odmiany w swoim życiu i uczynić go bardziej interesującym.

…Sen o podróżach w czasie symbolizuje pragnienie ucieczki od obecnej rzeczywistości. Zaabsorbowanie wydarzeniami z przeszłości lub spekulacjami na temat przyszłości. Podróż w czasie do przeszłości może odzwierciedlać sposób, w jaki robisz rzeczy, których nigdy nie robiłeś. Rozmawianie z ludźmi o przeszłości lub badanie przeszłości. Zauważanie lub rozmawianie z ludźmi o tym, jak wyglądało życie, gdy nie było cię w pobliżu. Oglądanie starych zdjęć, rozmowa o historii rodziny czy nostalgia. Podróże w czasie do przyszłości mogą odzwierciedlać dyskusje na temat tego, co ma się wydarzyć. Przebywanie wśród ludzi, którzy są przed tobą lub bardziej zaawansowani niż ty. Myślenie o tym, czego się spodziewasz. Idealizowanie potencjalnych wyników….

Marzenie, że wybierasz się w podróż, oznacza zyski, samopoznanie lub postęp. Scenariusz, który widzisz w podróży jest opowiedzieć o swoich uczuciach i okolicznościach, które mogą być obecnie stoi. Marząc, że twoi przyjaciele udają się na wycieczkę, oznacza harmonię i zmienić pyszne i mile widziane.

…Sen o podróży służbowej symbolizuje rozproszenie uwagi, którym należy się zająć, ponieważ czujesz, że leży to w twoim długoterminowym interesie. Oderwij się od tego, czego naprawdę chcesz, aby zająć się problemami, z którymi chcesz się uporać. Negatywnie, podróż służbowa może oznaczać, że masz trudności z odprężeniem się lub odczuwasz presję, aby poradzić sobie z niepożądanymi rozrywkami. Czuć się zaszczyconym. Konieczność znoszenia nieprzyjemnego rozproszenia uwagi, ponieważ może to przynieść korzyści….

Podróżowanie jest zawsze symbolem samego życia. Sen o podróżowaniu oznacza zyski lub straty w oparciu o to, co dzieje się we śnie, to znaczy: czy cierpisz lub radujesz się, czy jest to szczęśliwa podróż lub czy są wypadki. Śnienie, że przyjaciel szczęśliwie wyrusza w podróż, oznacza nadchodzącą zmianę w życiu, która przejawia się w harmonii z rodziną i przyjaciółmi. Śnienie o przyjaciołach, których ogarnia smutek z powodu podróży, może oznaczać, że śniący nie zobaczy swoich bliskich przez długi czas. Poza tym grozi mu utrata wartości. Śnienie o podróży w pojeździe przeładowanym pasażerami może oznaczać, że angażujesz się w ryzykowne przedsięwzięcia i zadania, w których wiele osób nie jest uczciwych. Sen o podróży w morzu sugeruje, że pragniesz nowego życia, nowych relacji i nowych możliwości, aby się rozwijać. Śnienie o podróży w nieznanych i ponurych miejscach świadczy o obecności wrogów i chorób. Jeśli podróżujesz po kamienistej i trudnej ścieżce, oznacza to pobliskie potknięcia i rozczarowania. Sen o samotnej podróży samochodem sugeruje, że wkrótce wybierzesz się w podróż, która będzie powodem do niepokoju. Jeśli podczas podróży zdarzają się jakiekolwiek katastrofy, może to oznaczać, że sprawy lub interesy, związki lub przyjaźnie idą źle z powodu braku szczerości ze strony śniącego lub innej osoby. Śnienie, że odbyłeś podróż w krótszym czasie niż oczekiwano, może oznaczać, że projekty marzyciela wkrótce zostaną pomyślnie zrealizowane. Śniąc o podróżowaniu pieszo, zapowiada potrzebę większego wysiłku w tym, co się robi, aby osiągnąć sukces. Marzenie o podróżowaniu konno sugeruje, że szans na sukces w krótkim czasie jest wiele. Sen o podróżowaniu z bronią sugeruje, że należy unikać wszelkiego rodzaju problemów, w tym rodzinnych, a zwłaszcza z partnerami….

Sen o podróży w czasie może wskazywać na przeszłość i teraźniejszość, w zależności od tego, gdzie podróżowałeś. Sen, w którym podróżowałeś przez ostatni czas, oznacza, że tęsknię za starymi dobrymi czasami. Być może było kilka ważnych wydarzeń, które miały ogromny wpływ na jego życie. Sen o podróży w przeszłości może pokazać swoją niezdolność do bycia szczęśliwym w tym momencie swojego życia. Należy wziąć pod uwagę, że rzeczy, których już nie masz lub nie żyją dłużej, nie są tak dobre, jak się wydaje. Czas podróży w przyszłość zwykle wskazuje na nieprzyjemny prezent, którego doświadczasz. Może chcesz zignorować ten moment swojego życia. Alternatywnie, przyszłość może wskazywać na nadchodzące wydarzenia w twoim życiu lub po prostu wskazać rzeczy, które cię ekscytują i niepokoją. Może jest coś, czego nie można się spodziewać?

(Zobacz Zwrot)

(Zobacz ‘Aqlq canyons | Night of Power)…

Jeśli jesteś w drodze podczas snu, sen tak reprezentuje dziedzictwo. Jeśli coś złego wydarzyło się podczas jego podróży, to przewiduje o złych związkach.

…Śnienie, że wsiadasz do samochodu, oznacza, że ​​podróż, o której już myślisz, nastąpi wkrótce, ale w innych warunkach niż te, o których wcześniej myślałeś. Sen o zejściu z samochodu sugeruje, że rzeczy, które zaczęły się dobrze, mogą się nie udać, jeśli nie będziesz zwracać uwagi na szczegóły. Sen o jeździe samochodem w miejscu lub ulicy, w której jest dużo ludzi, oznacza sukces, ale oznacza również, że zazdrośni ludzie próbują zniszczyć to, co osiągnąłeś. Marzenie o jeździe samochodem po drodze, na której widać przed Tobą wysokie góry, wskazuje na chęć wspięcia się po drabinie, aby dotrzeć do ważnych hierarchii, można to osiągnąć dzięki ciężkiej pracy, wytrwałości i wysiłku. Góry są symbolem wysiłku i wysokiego statusu. Sen o wielu poruszających się samochodach sugeruje, że w najbliższej przyszłości odbędą się krótkie podróże, a niektóre problemy zakłócające spokój zostaną opanowane. Śnienie o tym, że martwisz się utratą własnego samochodu, ale znalezienie go oznacza, że ​​te niepowodzenia, których doświadczasz, wkrótce znikną. Rozwiązania i czas, w którym znajdujesz samochód, są takie same, rozwiążesz swoje problemy w prawdziwym życiu. Sen o nowym luksusowym samochodzie oznacza, że ​​chcesz go mieć, choć nie luksusowy. Oznacza to również wizytę bardzo drogich ludzi lub że będziesz musiał odbyć krótką wycieczkę, aby odwiedzić kogoś po prostu dla uczucia i przyjemności. Marząc o prowadzeniu luksusowego samochodu, zwłaszcza czarnego, insynuuje choroby z powodu zaniedbania zdrowia. W rzeczywistości jest to ostrzeżenie, dzięki któremu możesz uniknąć większego zła. Sen o zwykłej jeździe wskazuje, że pomimo przyjemnych warunków życia jesteś niespokojny; zapowiada również, że wkrótce zmienisz sprawy, którymi się zajmujesz, iw tym przypadku powinieneś być bardzo ostrożny ze swoim zachowaniem i charakterem, ponieważ wszelkie błędy będą miały fatalne konsekwencje. Sen o prowadzeniu samochodu w towarzystwie kogoś i przy okazji wypadku sugeruje, że choć Twoje sprawy idą dobrze, istnieje ryzyko, że nagle się skończą i zakończą się negatywnym skutkiem. Sen o uratowaniu przed rozjechaniem przez samochód wskazuje, że śniący musi uciekać od sytuacji lub wątpliwych interesów, lekkich spraw i wszelkiego rodzaju rywalizacji. Krótko mówiąc, jest to ostrzeżenie, aby wycofać się z wszystkiego, co nie jest jasne w umyśle śniącego. Marzenie o poszukiwaniu lub próbie zdobycia luksusowego samochodu wskazuje na ogromne ambicje, których nie da się zaspokoić prostymi wysiłkami zawodowymi. Śnienie o podróżowaniu jakimkolwiek starym i zniszczonym samochodem jest oznaką pecha w najbliższej przyszłości (zły interes, niepowodzenia, choroby itp.)….

…Śnienie o tym, że jesteś daleko od swojego miejsca zamieszkania, oznacza, że ​​wkrótce wyruszysz w podróż, w której możesz spotkać wielu nieznajomych, którzy odegrają kluczową rolę w zmianie życia z dobrego na złe. Śnienie o przyjaciołach na odległość oznacza lekkie rozczarowania. Marzenie o odległości oznacza podróż i długą podróż. Widok ludzi orających woły na odległość, na szerokich polach, oznacza postęp w dobrobycie i honor. Mężczyzna, który widzi w półmroku, z daleka dziwne kobiety i rzuca mu pocałunki, przepowiada, że ​​podejmie zaręczyny z nową znajomą, co zaowocuje nieszczęśliwymi ujawnieniami….

…(Kanapa | Materac | Karimata) Leżanka bez pokrowców we śnie reprezentuje podróże, żonę, honor lub wysoką rangę. Siedzenie na łóżku we śnie oznacza odzyskanie władzy lub władzy nad czymś, nad czym ktoś stracił kontrolę. Jeśli łóżko jest nakryte, oznacza to panowanie nad grupą hipokrytów, którzy żyją niedbale. Jeśli nie jest objęte, oznacza podróż. Jeśli we śnie widzi się siebie w butach i siedzącego na łóżku, oznacza to, że wyruszy w podróż w towarzystwie ostentacyjnej osoby. Siedzenie na łóżku w przyjemnym otoczeniu we śnie oznacza honor i moc. Narzuty na łóżko we śnie przedstawiają jego żonę, jego źródło utrzymania lub kochankę. Cokolwiek stoi na łóżku, reprezentuje dzieci płci męskiej, a wszystko, co jest pod nim, reprezentuje dzieci płci żeńskiej. Łóżko we śnie to także szczęście, radość i godność. Może również przedstawiać żonę, statek lub trumnę. Jeśli we śnie ktoś rozpadnie się lub rozpadnie na kawałki, oznacza to utratę władzy, zwolnienie z pracy, rozwód z żoną lub może oznaczać jej śmierć. Jeśli we śnie widzi się siebie siedzącego nad nieznanym łóżkiem, oznacza to małżeństwo lub poczęcie dziecka. Siedzenie nad łóżkiem bez materaca to śmierć lub podróż służbowa. Jeśli kobieta widzi, jak we śnie wnosi łóżko do swojego domu, oznacza to, że wyjdzie za mąż. Jeśli chory widzi, że siedzi we śnie we śnie, oznacza to, że wyzdrowieje z choroby. (Zobacz także Kanapa | Materac)…

…(Szklane kapcie | Kopyto | Ochrona | Drewniane chodaki | Drewniane pantofle.) Kapcie we śnie reprezentują własność, ochronę, pierścionek lub zapobieganie zdarzeniu się zła. Noszenie pary kapci we śnie oznacza również podróż, podróż morską lub może oznaczać zakup nowego pojazdu. Ciasne kapcie we śnie to ucisk w życiu, uwikłanie lub ściganie przez windykatorów. Zdejmowanie kapci we śnie oznacza położenie kresu napięciom. Noszenie we śnie haftowanych kapci połączonych z szalem na ramionach oznacza wzrost bogactwa i szacunku. Noszenie ich zimą jest korzystniejsze niż noszenie ich latem, kiedy oznaczają stres. Widok płonących kapci lub wpadania do studni we śnie może oznaczać śmierć żony. We śnie para nowych kapci, które są wydłużone jak łódź, oznacza napięte okoliczności i długi. Kapcie we śnie reprezentują również pieniądze zarobione w obcym kraju lub z firmy importowo-eksportowej. Jeśli kapcie we śnie są interpretowane jako ochrona, to utrata ich we śnie może oznaczać utratę pracy. Jeśli interpretuje się je jako oznaczające religię, to utrata ich we śnie oznacza uwolnienie się od trudności lub koniec własnych prób. Noszenie pary prostych kapci we śnie oznacza podróż w odległe miejsce lub małżeństwo z młodą dziewicą. Jeśli we śnie zniszczone są kapcie, oznacza to, że można poślubić niezamężną kobietę lub wdowę. Utrata pantofla we śnie oznacza utratę połowy majątku. Znalezienie pary zagubionych kapci we śnie oznacza zajęcie się światowymi sprawami, a nie służenie korzyściom w zaświatach, lub może to oznaczać przestępczość w wypełnianiu obowiązków religijnych. Noszenie drewnianych pantofli we śnie oznacza pokutę z grzechu, kłótnię, zdobywanie wiedzy lub ujawnianie tajemnicy, którą wolałby ukryć przed innymi. Chodzenie ze szklanymi kapciami we śnie oznacza bycie hipokrytą i złym towarzyszem, którego przyjaźń nie trwa długo, a ktokolwiek zaprzyjaźni się we śnie z kimś, kto nosi szklane pantofle, będzie cierpieć z powodu przeciwności losu i trudności z jego powodu. (Zobacz także drewniane chodaki)…

…Marzy o kufrach, przepowiada podróże i pecha. Spakowanie bagażnika oznacza, że ​​wkrótce wyruszysz w przyjemną podróż. Widzieć zawartość pnia rzucanego w nieładzie, przepowiada kłótnie i pospieszną podróż, z której narodzi się tylko niezadowolenie. Puste kufry zwiastują rozczarowanie miłością i małżeństwem. Dla perkusisty sprawdzenie swojego kufra to znak awansu i wygody. Jeśli stwierdzi, że jego kufer jest za mały na jego towary, wkrótce usłyszy o swoim awansie, a jego pragnienia zostaną zaspokojone. Dla młodej kobiety Śnienie, że próbuje odblokować swój kufer, a nie może, oznacza, że ​​podejmie wysiłek, aby zdobyć jakąś zamożną osobę, ale przez nieszczęście straci swoją szansę. Jeśli nie uda jej się zamknąć kuferka, będzie zawiedziona, udając się na upragnioną podróż….

…(Kraj | Gospodarstwo | Piętro | Glob | Ziemia | Miejscowość | Miejsce | Nieruchomość) We śnie każda miejscowość ma określone znaczenie, które jest związane z jej substancją i warunkami. Widzieć we śnie kraj wielkiego zgromadzenia w Dniu Zmartwychwstania oznacza spełnienie obietnicy lub to, że osoba, która widzi sen, jest godna zachowania tajemnic. Ziemia we śnie oznacza także wzbogacenie się po ubóstwie lub pokój po przeżyciu ekstremalnych trudności. Oznacza również małżeństwo z piękną młodą dziewicą lub może oznaczać otrzymanie przewodnictwa i osiągnięcie wysokiej rangi i zaszczytnej pozycji na świecie. Widok globu niesionego na grzbiecie wieloryba lub wołu bez zmiany warunków we śnie oznacza, że ​​król kraju zostanie zdetronizowany. Albo ustąpi, albo zostanie zastąpiony przez swojego ministra. Zamiatanie podłogi i dbanie o matę podłogową lub dywan we śnie oznacza troskę o swoją społeczność lub rodzinę. Ziemia we śnie również reprezentuje matkę lub zarządcę kraju. Praca na roli we śnie, widzenie jej narzędzi, żywiołów, nasion, wody, orki, zbiorów, kształtowania krajobrazu, kwitnienia jej kwiatów, ich zapachu, światła, wszelkich pozytywnych lub negatywnych skutków, które widzimy we śnie, reprezentują taki sukces lub porażkę . Widzenie nieznanej ziemi może oznaczać matkę, dziecko, męża, żonę, partnera, opiekuna, sługę lub może oznaczać spadkobierców. Ziemia we śnie może również oznaczać argumenty, wiedzę czy jasność mowy. Ziemia we śnie reprezentuje również element świata, tak jak niebo reprezentuje element zaświatów. Jeśli we śnie widzimy jednocześnie ziemię i niebo, oznacza to, że nigdy nie można ich połączyć, ponieważ świat i zaświaty nie istnieją w jednym miejscu. Jeśli wierzchnia gleba jest spękana we śnie, oznacza to, że ziemia jest bogata i uprawna. Takie pęknięcia we śnie oznaczają również powstanie wymyślonych dogmatów religijnych oraz rozprzestrzenianie się zła i innowacji. Widzenie we śnie fragmentu ziemi oznacza uwolnienie więźniów, aw przypadku kobiety ciężarnej – zbliżanie się do porodu. Jeśli we śnie widzi się trzęsienie ziemi i zniszczenie życia i mienia, element ten reprezentuje zboczenie ze ścieżki, dumę i nieostrożność. Jeśli we śnie wydaje się, że ziemia zawija się nad nim, oznacza to utratę pozycji na świecie, rozwód lub porażkę w interesach. Jeśli we śnie ziemia zmieni się w żelazo lub skały, oznacza to, że żona nie urodzi dzieci lub może oznaczać zmianę zawodu lub zawodu. Jeśli ziemia otwiera się i pochłania go we śnie, oznacza to, że wstydzi się czegoś, co zrobił, lub może to oznaczać przeszkody w jego interesach, podróż lub uwięzienie. Jeśli ziemia we śnie wygląda jak pustynna kraina, może to oznaczać, że taka osoba może odbyć pilną podróż. Pokonanie ziemi kijem we śnie oznacza podróż służbową. Jedzenie brudu we śnie oznacza zarabianie takiej samej ilości pieniędzy, jak to, co je się we śnie. Jeśli ziemia pęka i otwiera się, a bestia przychodzi i przemawia do ludzi we własnym języku we śnie, oznacza to, że ludzie będą świadkami cudu lub wydarzenia, które oszołomią wszystkich. Może to również oznaczać zbliżanie się do końca życia. Kopanie ziemi we śnie oznacza również spiskowanie i oszukiwanie innych. Jeśli Ziemia mówi do kogoś we śnie, oznacza to, że osiągnie to, co mu powiedzą. Z drugiej strony, jeśli ziemia strofuje kogoś we śnie, oznacza to, że musi on zmienić swoje postępowanie na lepsze i poprosić Boga o przebaczenie i kierownictwo….

marzenie, abyś w sezonie symbolizował początek lub koniec okresu przejściowego w swoim życiu. Oczekiwanie na coś na stacji symbolizuje twoją cierpliwość lub oczekiwanie, że wkrótce rozpocznie się sytuacja lub zmiana. Oczekiwanie na podróż życia na początek. Opuszczenie stacji w pociągu lub autobusie symbolizuje ostateczny charakter wyboru. Trwa zmiana lub podróż życiowa. Sen o zatrzymaniu się na stacji symbolizuje okres regulacji po wyruszeniu w podróż życia. Twoje życie wraca do normy.

…(Dolina) Widzenie we śnie wąwozu lub doliny z suchym ciekiem wodnym oznacza wyruszenie w wielopoziomową podróż, długą podróż lub może przedstawiać trudną do pokonania osobę. Widzenie wadi we śnie oznacza dobre uczynki lub składanie ofiar, aby zadowolić Boga Wszechmogącego. Wadi we śnie reprezentuje również jego mieszkańców, plemię z tego regionu lub plantacje. Jeśli zobaczysz, jak wadi rozkwita drzewami owocowymi, pachnącymi kwiatami, ciekiem bieżącej wody, lub jeśli usłyszysz miłe słowa podczas takiego snu, oznacza to, że powstanie na stanowisku, spotka się z ludźmi u władzy lub zostanie umówiony na rząd, a dla człowieka sprawiedliwego oznacza to, że za pozwoleniem Bożym z jego rąk zostaną pokazane cudowne wydarzenia i błogosławieństwa. Widzenie wadi we śnie oznacza również deszcz, a wąwóz zostanie wypełniony wodą deszczową. Wadi we śnie może również przedstawiać więzienie ze względu na otaczające go strome góry i trudności w przekraczaniu go. Widzenie siebie w wadi unoszącym się w powietrzu, dopóki we śnie nie osiągnie pożądanej wysokości, oznacza pracę dla potężnej osoby. Wadi we śnie przedstawia również wojownika, bandytę, złodzieja autostrady lub lwa. Jeśli wadi utrudnia podróż we śnie, może to oznaczać napad, ulewny deszcz lub konieczność stawienia czoła niebezpiecznej osobie. Jeśli ktoś nie podróżuje, oznacza to cierpienie, przeciwności losu, krzywdę, uwięzienie, strach lub chorobę. Przekraczanie wadi zimą we śnie oznacza ucieczkę przed niebezpieczeństwem. Kopanie wadi we śnie oznacza śmierć członka rodziny. Wpadnięcie we śnie w stromą wadi i nie odczuwanie bólu lub wyrządzenie mu krzywdy we śnie oznacza, że ​​ktoś otrzyma prezent od kogoś u władzy lub od swojego przełożonego. Zamieszkiwanie we śnie doliny bez roślinności oznacza pielgrzymkę do Mekki. Błąkać się bez celu w wadi we śnie oznacza napisanie wiersza. (Zobacz także Latanie)…

…(Przędza) Jeśli kobieta widzi, jak pracuje na kołowrotku i szybko próbuje skończyć pracę we śnie, oznacza to, że podróżnik wkrótce wróci do domu lub pojawi się spodziewany gość. Jeśli widzi, że we śnie nie spieszy się z przędzeniem wełny, oznacza to, że albo ona, albo jej mąż wyruszą w podróż. Jeśli we śnie nić pęknie w szpulce, oznacza to anulowanie jej planów podróży. Jeśli widzi się we śnie wirującą bawełniane nici, oznacza to rozstanie z mężem. W czasie takiej rozłąki przestanie prosić męża o posag ślubny, a później do niego wróci. Jeśli we śnie widzi, jak przędza płótno, oznacza to, że będzie szukać towarzystwa prawych ludzi, aby zdobyć mądrość i wiedzę. Jeśli mężczyzna we śnie widzi, jak przędza bawełnę lub len, oznacza to, że dozna upokorzenia lub może zająć się pracą, której nie może dobrze wykonać. Jeśli nici, które wiruje, stają się cienkie we śnie, oznacza to, że ciężko pracuje, ale nie wykonuje jej prawidłowo. Jeśli we śnie nici zrobią się zbyt grube, oznacza to, że wyruszy w podróż służbową i odniesie z niej sukces. Jeśli mężczyzna we śnie widzi kobietę przędzącą bawełnę w swoim domu, oznacza to, że zdradzi męża z kimś innym. Jeśli we śnie widzi się, jak przędza wełnę, futro lub włosy, oznacza to, że wyruszy w opłacalną podróż służbową. Cofnięcie przędzonej nici we śnie oznacza wyrzeczenie się lojalności, złamanie obietnicy lub zaprzeczenie swojemu zaangażowaniu. (Zobacz także Kulka nici | Przysięga wierności | Wrzeciono)…

…(Miesiące księżycowe | 1 – Muharrama | 2 – Safar | 3 – Rab’i-‘ul Awal | 4 – Rab’i’u Than’I | 5 – Dżamadul Awwal | 6 – Dżamadu Thani | 7 – Radżab | 8 – Szatan | 9- Ramadan | 10- Shawwal | 11- Zul-Qi’dah | 12- Zul-H.ijjah) Widzenie snu w miesiącu Muharram oznacza, że ​​sen jest najbardziej prawdziwy, tak jak się go widzi. Tak więc sen w miesiącu muharrama można nazwać nawet wizją i nigdy nie zawodzi. Taki sen oznacza sukces, ulgę w trudnościach, uwolnienie z więzienia lub powrót do zdrowia po chorobie. Jeśli osoba wycofała się ze swojego miasta, wróci do niego. Ta interpretacja jest oparta na historii proroka Bożego Jonasza, z którym pokój wyłonił się z brzucha wieloryba. Być może osoba we śnie może stanąć przed wielkim duchowym wyzwaniem w swoim życiu, albo może to oznaczać śmierć wielkiego człowieka wiedzy lub pojawienie się takiego gnostyka lub mędrca w tym mieście. Jeśli osoba widząca sen jest grzesznikiem, oznacza to, że pokutuje za swoje grzechy, ponieważ Bóg Wszechmogący przyjął pokutę Adama, z którym będzie pokój, w ciągu tego miesiąca. Jeśli osoba we śnie jest osobą, która ma nadzieję na zaszczytne stanowisko, osiągnie to, ponieważ Bóg Wszechmogący wyniósł proroka Henocha (Idrisa), z którym będzie pokój, na wysoką pozycję w tym miesiącu. Jeśli podróżnik zobaczy sen w tym miesiącu, oznacza to, że bezpiecznie wróci do domu z długiej podróży, ponieważ jest to miesiąc, w którym prorok Noe, z którym pokój był, został zbawiony ze swoim ludem i jest to miesiąc w które łuk osiada na szczycie góry Judiyyi. Jeśli widzący pragnie syna, spłodzi sprawiedliwego syna, ponieważ jest to miesiąc, w którym urodzili się prorocy Boży, Abraham i Jezus, z obojgiem w pokoju. Jeśli osoba widząca sen cierpi z powodu trudnych warunków finansowych i jeśli pragnęła wyjścia, oznacza to, że ujrzy światło lub ucieknie przed niebezpieczeństwem swojego wroga, ponieważ jest to miesiąc, w którym prorok Boży Abraham został ocalony ogień Nimroda, a może, gdyby podążał ścieżką innowacji i fałszu, wróci do Boga Wszechmogącego i pokutuje za swój grzech, ponieważ jest to również miesiąc, w którym Bóg Wszechmogący przebaczył prorokowi Dawidowi, na którego pokój. Jeśli osoba we śnie zostanie pozbawiona stanowiska przywódczego lub pozbawiona statusu, wróci na swój urząd i odzyska honor, ponieważ jest to również miesiąc, w którym Bóg Wszechmogący przywrócił proroka Salomona do swojego królestwa. Jeśli ktoś jest przykuty do łóżka, to znaczy, że wyzdrowieje z choroby, bo to miesiąc, w którym prorok Hiob (uwbp) wyzdrowiał z choroby, a może może to oznaczać, że zostanie wysłany jako wysłannik z misją, lub jako ambasador, ponieważ w tym miesiącu Bóg Wszechmogący przemówił do swego proroka Mojżesza, z którym pokój. Jeśli chodzi o drugi miesiąc księżycowy, znany po arabsku jako Safar, sen podczas niego można zinterpretować następująco: Jeśli ktoś jest pesymistą co do tego, co zobaczył, może to oznaczać coś przeciwnego. Jeśli jest chory, oznacza to powrót do zdrowia po chorobie. Jeśli ktoś jest w potrzebie, oznacza to, że jego potrzeby zostaną zaspokojone. Jeśli ktoś cierpi z powodu stresu i zmartwień, oznacza to, że nie mogą mu zaszkodzić. Jeśli ktoś zobaczy swój sen w trzecim miesiącu księżycowym, znanym po arabsku jako Rabi-Hil Awwal, a jeśli jest kupcem, oznacza to, że jego biznes będzie się rozwijał, prosperował i że jego pieniądze będą błogosławione lub może pocznie dziecko w tym miesiącu. Jeśli jest pod wpływem stresu i zmartwień, zostaną rozwiane. Jeśli będzie prześladowany lub niesprawiedliwie potraktowany, zakończy się triumfem lub może to oznaczać, że usłyszy dobrą nowinę, może zostać wyznaczony na gubernatora lub może napominać ludzi, aby czynili dobro i odrzucali zło, ponieważ jest to miesiąc, w którym prorok Boży Mahomet, w którym pokój był, urodził się na tym świecie. Jeśli sen ma miejsce w czwartym miesiącu księżycowym, znanym po arabsku jako Rabihi Tha ru. a jeśli sugeruje dobrą nowinę, to być może trzeba będzie czekać i wykazać się cierpliwością, ale jeśli sugeruje zło, to takie wydarzenie nadejdzie szybko. W tym miesiącu zobaczenie snu oznacza również zwycięstwo nad wrogiem lub może oznaczać poczęcie błogosławionego syna, który wyrosnie na gnostyka lub bohatera, ponieważ w tym miesiącu Imam Ali, niech Bóg błogosławi jego narodził się oblicze i na zawsze z niego zadowolony. Jeśli chodzi o piąty miesiąc księżycowy, znany po arabsku jako Jamadul Awwal, sen w tym miesiącu oznacza, że ​​należy spowolnić lub dokładnie przyjrzeć się jego kupowaniu i sprzedawaniu, lub może to oznaczać, że może stracić córkę lub żonę, ponieważ jest to w w tym miesiącu zmarła Fatima, córka Wysłannika Bożego, z którym pokój był. Niech Bóg będzie z niej zadowolony na zawsze. Jeśli sen wydarzy się w szóstym miesiącu księżycowym, znanym po arabsku jako Jamadu Thani. a jeśli sen ma dobre znaczenie, przyjdzie, ale będzie powolny i nie należy mu zaprzeczać. Jeśli ktoś zobaczy ten sen w siódmym miesiącu księżycowym, znanym po arabsku jako radżab, oznacza to, że zdobędzie honor i status, ponieważ jest to miesiąc Wniebowstąpienia proroka (Mi’raj) i jego nocnej podróży do siódmego nieba. Sen ósmego miesiąca księżycowego, znany po arabsku jako Sha * ban, reprezentuje honor i stopnie, ponieważ w tym miesiącu każdy dobry uczynek zostanie uhonorowany. Co do dziewiątego miesiąca księżycowego, znanego po arabsku jako Ramadan, w nim wszelkie trudności zostaną zawieszone, zło zostanie wystrzegane, a skąpstwo zostanie rozwiane. W tym miesiącu wszystko, co dobre, objawi się, a zły sen rozproszy się i stanie się nieważny. W tym miesiącu sny wierzącego mogą być interpretowane inaczej niż sen niewierzącego. Jeśli ktoś we śnie widzi miesiąc Ramadanu, jego sen oznacza błogosławieństwa, zyski, nakazanie dobra i zakazanie zła. Jeśli osoba szuka wiedzy, otrzyma wiedzę, ponieważ to właśnie w tym wielkim miesiącu został objawiony Święty Koran. Jeśli dana osoba zostanie dotknięta epilepsją, wyzdrowieje z niej, ponieważ diabły i wszystkie złe duchy są spętane i pozbawione mocy w tym miesiącu. Co do dziesiątego miesiąca księżycowego, znanego po arabsku jako Shawwal. jeśli czyjś sen sugeruje wojnę lub konflikt, oznacza to, że on w nim zajmie pierwsze miejsce i odniesie zwycięstwo. Jeśli ktoś we śnie widzi miesiąc Szawwal, oznacza to, że wyjdzie z trudności i znajdzie szczęście i oddanie, ponieważ jest to miesiąc, w którym zbudowano ten Boży Dom, znany jako Ka’aba. Co do jedenastego miesiąca księżycowego, znanego po arabsku jako Zul-Qi’dah, jeśli we śnie sugeruje się podróż, to osoba ta powinna powstrzymać się od jej wyjazdu lub może powinna ją odłożyć na lepsze. Powinien też strzec się tam, gdzie mieszka. Jeśli sen oznacza stres lub zmartwienia, powinien unikać wszystkiego, co może je wywołać. Jednakże, jeśli sen ma miejsce w dwunastym miesiącu księżycowym, znanym po arabsku jako Zul-Hijjah, oznacza podróż, to można go podjąć, lub jeśli oznacza dobry interes, należy go szukać, ponieważ jest to najbardziej błogosławiony miesiąc i to miesiąc uroczystości i ofiar. Jeśli ktoś widzi ten miesiąc w swoim śnie lub widzi siebie składającego w nim ofiary, lub jeśli widzi siebie modlącego się w tym święcie modlitw Ofiarnych, jego sen oznacza spłatę długów lub wypełnienie ślubów, pokutę z grzechu, przewodnictwo lub może jego marzenie może oznaczać śmierć wielkich ludzi wiedzy, oskarżenie gubernatorów, zmianę rządów lub nagłą wojnę….

…We śnie ludzki głos reprezentuje reputację lub sławę, a jego siła lub słabość odzwierciedla stan umysłu lub stan zdrowia. Podniesienie głosu we śnie oznacza niesprawiedliwe rządzenie tłumem ludzi. Słyszenie ludzkiego głosu we śnie oznacza podjęcie ważnej odpowiedzialności. Jeśli głos ludzki emanuje ze zwierzęcia we śnie, oznacza to wielkie korzyści, a zwłaszcza jeśli zwierzę wypowiada przyjemne i kojące słowa lub słowa prawdy. Jeśli ktoś we śnie podniesie głos ponad głos człowieka wiedzy, szejka lub nauczyciela, oznacza to, że popełni grzech. Słaby głos we śnie reprezentuje mężczyznę. Celowe ściszanie głosu we śnie oznacza bycie dłużnikiem lub może oznaczać pokorę. Jeśli autorytet lub policjant we śnie ścisza głos, oznacza to, że być może został zwolniony z pracy lub może ukarany lub ukarany za swoje przewinienie. Dźwięk wydawany przez bicie monet we śnie reprezentuje pokusę, pokusę lub walkę między maklerami lub kantorami wymiany walut. Brzęk pieniędzy we śnie oznacza również dobre lub złe wieści, lub może oznaczać usłyszenie dobrych słów, mądrej przemowy lub słów, o których lubi się więcej słyszeć, jeśli są podawane jako znak przyjaźni lub posag. Jeśli brzęk pieniędzy jest żartem we śnie, oznacza to walkę, której nie chce się zakończyć. Dźwięk szerszenia reprezentuje osobę, która zniesławia lub dyskredytuje innych, lub której zła nie można usunąć bez pomocy podobnej osoby. Beczenie owcy we śnie oznacza dobroć okazywaną przez kochankę, żonę lub łaskawego mężczyznę. Beczenie kozła lub barana we śnie oznacza szczęście i dobrobyt. Rżenie koni we śnie oznacza otrzymywanie wskazówek od szlachetnej osoby lub może przedstawiać odważnego żołnierza. Ryk osła we śnie oznacza ohydę lub brzydki charakter nikczemnego wroga. Ryczenie muła we śnie oznacza trudności, które łączą się z trudną osobą lub może oznaczać próżną rozmowę lub oddawanie się podejrzanym czynom. Ryk cielaka, krowy lub wołu we śnie oznacza zamieszki. Bulgotanie wielbłąda we śnie oznacza błogosławioną podróż, pielgrzymkę, udaną podróż służbową lub trud i trudy. Ryk lwa we śnie reprezentuje niepokój, szacunek, strach lub zagrożenie ze strony kogoś u władzy. Ogólnie rzecz biorąc, dźwięk zwierząt we śnie kojarzy się z przeciwnościami losu lub strachem. Rżenie koni we śnie oznacza inwazję lub siłę. Słyszenie psów we śnie oznacza próżną rozmowę, ingerencję w sprawy innych, żal, zamiar skrzywdzenia innych, wrogość wobec innych lub dysonans. Ryk lamparta we śnie oznacza kokieterię, próżność i rozpustę. Ryk rysia we śnie oznacza fałszywą obietnicę od chwiejnej, często wahającej się lub chciwej osoby i wykorzystującą ją. Gruchanie gołębi we śnie oznacza rozpaczanie lub współżycie małżeńskie. Świergot jerzyków we śnie oznacza dobre słowa lub napomnienie od mądrego człowieka. Kichanie żab we śnie reprezentuje bicie dzwonów, radość, zatrudnienie nauczyciela, dojście do przywództwa lub może oznaczać słyszenie ostrych słów. Syk węża we śnie oznacza ostrzeżenie lub walkę z kimś, kto ukrywa swoją wrogość. Ryk osła we śnie oznacza przeklinanie przeciwników. Ryk lwa we śnie oznacza groźby lub przechwałki. Wycie kocura we śnie oznacza wrzawę, obmawianie, zniesławienie i insynuacje. Pisk myszy we śnie oznacza zyski, ponowne zjednoczenie, miłość i pokój lub może oznaczać krzywdę, jaką ktoś może doznać z powodu przeszkadzającej osoby lub złodzieja. Płacz gazeli we śnie oznacza tęsknotę za ojczyzną. Szczekanie lisów we śnie oznacza ostrzeżenie przed ucieczką, przejściem z jednego pola na drugie lub może oznaczać cierpienie z powodu zazdrości, wiarołomstwa lub kłamstwa. Wycie wilka we śnie oznacza rabunek lub strach przed brutalnym złodziejem. Szczekanie szakala we śnie oznacza misję dobrej woli, nadchodzące zło, wołanie kobiet o pomoc lub wołanie ludzi, którzy porzucili wszelką nadzieję. Dźwięk świni we śnie oznacza wykorzystanie głupiego wroga i odebranie mu pieniędzy. Dźwięk strusia we śnie oznacza zatrudnienie godnego zaufania i odważnego służącego lub wprowadzenie nowego pracownika do swojej firmy. Większość tłumaczy snów nie lubi interpretować znaczenia odgłosów pawia lub kurczaka i zauważa, że ​​przeważnie oznaczają one smutek i cierpienie, podczas gdy inni interpretują krakanie wron jako oznaczające separację lub ogłaszanie czyjejś śmierci. Jednak we śnie każdy brzydki lub szorstki dźwięk reprezentuje smutek i niepokój, podczas gdy każdy przyjemny dźwięk we śnie reprezentuje szczęście i radość. (Zobacz także Invisible caller)…

Podróż to fantazja, niebezpieczeństwo wypadku, niepewność; jeśli faktycznie wybierasz się w podróż, będzie to przyjemne i ekscytujące….

(Mieszkania | Trud | Dom | Podróż) Kupno lub otrzymanie mieszkania jako prezentu we śnie oznacza wyruszenie w daleką i trudną podróż.

…Zapowiada dobre samopoczucie i bogactwo, które przyjdzie z wysiłkiem. Jeśli świece zgasną podczas snu, taki sen zapowiada, że ​​nasza praca pójdzie na marne. Kiedy płomień świecy jest mocny, lekki i unosi się pionowo z niewielką ilością dymu, to pokazuje, że bardzo dobrze wiemy, czego chcemy w życiu. Migotliwy płomień świecy, który z trudem płonie, oznacza to, że nasze pomysły są kruche i niestabilne. Jeśli zadziała, to pokazuje, że zbliżamy się do granic naszych możliwości. Wymusza przerwę. Kiedy zapalamy świeczkę, aby oświetlić ciemne miejsce i dobrze się oświetliło, oznacza to, że podejmiemy zdecydowaną i skuteczną podróż duchową. Jeśli pali się z trudem, oznacza to, że nie jesteśmy jeszcze gotowi na tę podróż….

…(Fowl | Mężczyzna | Kobieta) Nieznany ptak we śnie przedstawia anioła śmierci. Jeśli zobaczysz ptaka nurkującego na ziemi, aby podnieść kamyk, papier lub robaka, to jeśli odleci on we śnie z domu, w którym przebywa chory, oznacza to, że chory wkrótce umrze z powodu swojej choroby . Jeśli we śnie widzi się ptaka nurkującego w jego kierunku, oznacza to podróż. Jeśli widzimy go stojącego nad głową, nad ramionami lub siedzącego na kolanach we śnie, oznacza to jego pracę lub zawód. Jeśli ptak jest biały we śnie, oznacza to, że czyjaś praca jest czysta. Jeśli jego kolor jest opalony we śnie, oznacza to, że praca jest skażona. Jeśli samiec we śnie siedzi na kolanach kobiety w ciąży, oznacza to, że spłodzi chłopca. Jeśli samica ptaka siedzi na jej kolanach we śnie, oznacza to, że spłodzi dziewczynę. Duże lub drapieżne ptaki we śnie reprezentują królów, prezydentów, przywódców, tyranów, ludzi wiedzy lub kupców. Ptaki wodne, mewy morskie itp. Reprezentują honorowych ludzi, którzy osiągnęli rangę w dwóch sferach – w sferze wody i w powietrzu. Mogą też oznaczać podróż. Jeśli kwakają we śnie, reprezentują lament lub płacz. Śpiewające ptaki we śnie reprezentują muzyków i śpiewaków. Widzieć we śnie stado ptaków oznacza pieniądze i władzę, a szczególnie dla kogoś, kto się nimi opiekuje. Widok ptaków przelatujących nad głową oznacza zdobycie autorytetu i władzy. Jeśli we śnie widzi się ptaki latające w jego domu lub robiące zakupy, oznacza to anioły. Jeśli we śnie wlatuje nam do ręki ptak, oznacza to radosną nowinę. Ptak we śnie to także praca. Nieznany ptak we śnie oznacza ostrzeżenie, radę lub upomnienie. Jeśli czyjś ptak we śnie wygląda pięknie, świadczy to o jakości jego pracy. Jeśli we śnie widzi się siebie niosącego brzydko wyglądającego ptaka, oznacza to również jakość jego działań lub to, że posłaniec może mu przynieść dobrą nowinę. Nieznany ptak to zyski. Widzenie we śnie czarnych ptaków oznacza złe uczynki, a białe ptaki – dobre uczynki. Kolorowe ptaki we śnie reprezentują mieszane działania. Widok ptaka we śnie może również oznaczać honor, władzę, ozdobę autorytetu lub zyski. Ptak we śnie to także zabawny i najbardziej zabawny towarzysz. Ptak we śnie również przedstawia chłopca. Jeśli ktoś we śnie zabije ptaka, oznacza to, że spłodzi dziecko, które będzie chorowało w dzieciństwie i że jego ojciec będzie się bał o jego śmierć. Mówi się, że ptak we śnie reprezentuje również bogatego i podstępnego przywódcę, który nieustannie walczy o swoje zarobki i zapewnia sobie sukces lub wyższość. Ptak we śnie również reprezentuje piękną kobietę. Śpiew ptaków we śnie oznacza słyszenie dobrych słów lub otrzymanie cennej wiedzy. Stado ptaków we śnie reprezentuje łatwo zdobyte bogactwo. Ptak we śnie również przedstawia chłopca. Złapanie ptaka we śnie oznacza przejęcie kontroli nad potężną osobą. Zabicie ptaka we śnie oznacza osiągnięcie celu. Skubanie piór, czyszczenie i jedzenie ptaka we śnie to zarobki, dobrobyt lub kobieta. Zabicie ptaka we śnie oznacza zgwałcenie sługi. Trzymanie ptaka w dłoni lub trzymanie go we śnie w klatce oznacza chorobę, która dotknie syna. Jeśli ptak we śnie odlatuje z ręki lub z klatki, oznacza to śmierć. Stado ptaków we śnie reprezentuje również zgromadzenie miłości, jedności, zjazdów rodzinnych i uroczystości. Jednak gromadzenie się ptaków we śnie może również oznaczać bandowanie się w celu popełnienia błędu lub rozproszenie rodziny lub przyjaciół, lub może oznaczać straty biznesowe. (Zobacz także Blackbird | Bustard | Nest | Osprey | Roller)…

…Przygotowanie go oznacza stworzenie nowych zainteresowań, które dadzą Ci przewagę. Jeśli w rzeczywistości masz zamiar wyruszyć w podróż i marzysz o zrobieniu walizki, będziesz miał przyjemną i szczęśliwą podróż….

…Sen o nieznanym podróżniku wskazuje, że planujesz bezużyteczną i niepotrzebną podróż, która może doprowadzić do strat. Kobieta, która marzy, że podróżuje z nieznanym podróżnikiem, może oznaczać, że wyruszy w nieoczekiwaną podróż z niepewnymi wynikami….

Śniąc, że jesteś wioślarstwo wskazuje na trudną i trudną drogę lub podróż. Może ci powiedzieć, że robisz rzeczy w trudny sposób. Alternatywnie, może reprezentować swój duchowy postęp i emocjonalną podróż.

Sen o podróży w czasie symbolizuje twoje pragnienie ucieczki od obecnej rzeczywistości. Troska o przeszłe wydarzenia lub spekulacje na temat przyszłości. Podróż w czasie do przeszłości może odzwierciedlać to, jak robisz rzeczy, których nigdy nie byłem w stanie zrobić. Rozmowa z ludźmi z przeszłości lub badanie przeszłości. Zwróć uwagę lub porozmawiaj z ludźmi o tym, jak wyglądało życie, kiedy cię nie było. Patrząc na stare zdjęcia, omawiając historię rodziny, lub nostalgia. Podróż w czasie w przyszłość może odzwierciedlać dyskusje na temat tego, co ma się wydarzyć. Bądź blisko ludzi, którzy są przed tobą lub bardziej zaawansowane niż ty. Myśląc o tym, czego się spodziewasz. Idealizuj potencjalne wyniki.

Marzenie o podróży symbolizuje ciągły postęp w osiąganiu celów. Wiedząc, co chcesz i dokąd idziesz, jak pracujesz dla niego. Podróżowanie może odzwierciedlać codzienną rutynę, postępy lub oczekiwanie na pożądany wynik. Wierzyć, że przed nami dużo pracy. Praca na rzecz osiągnięcia długoterminowego celu. Twoje przeznaczenie. Kierunek i funkcja twojego osobistego rozwoju. Podróżowanie może być również odzwierciedleniem tego, jak łatwe lub trudne czujesz, że twoje życie jest jak pracujesz w kierunku celu. Zastanów się nad terenem lub wszelkimi przeszkodami, które możesz napotkać. Negatywnie, podróżowanie może odzwierciedlać, jak trudne lub niebezpieczne jest osiągnięcie celu. Zastanów się nad środkiem transportu, tempem, pogodą, przeszkodami lub tym, co możesz nosić, aby uzyskać dodatkowe znaczenie bagażu. Sen o decydują się na podróż do odległych krajów może odzwierciedlać pragnienie, aby zrozumieć różne nastawienie lub wchłonąć różne opinie. Twoja decyzja, aby pracować na rzecz celu. Może to być również reprezentacja rozrywki lub błędne uczucie. Jeśli twoja podróż dobiegła końca, symbolizuje pomyślne ukończenie celu.