…Sen o kaczce symbolizuje ciebie lub kogoś innego na jawie, który jest świadomy wszystkiego, co dzieje się wokół nich. Pozytywnie, kaczki mogą odzwierciedlać gotowość i rozsądek. Bycie przebiegłym poinformowanym lub posiadanie informacji wewnętrznych. Uczucie, że łatwo jest się z czymś dostosować lub uciec. Negatywnie, kaczka może przedstawiać plotki lub rozmawiać o innych ludziach za ich plecami. Irytujący „twerp” w twoim życiu, który nie odejdzie lub który zawsze uchodzi z czymś negatywnym. Może to również oznaczać, że nie lubisz być tak dobrze poinformowany jak jesteś. Przykład: pewnej kobiecie marzyła się widok kaczki na swoim podwórku pod drzewem. Budząc się, była głęboko zaniepokojona gotowością na koniec świata. Kaczki na podwórku odzwierciedlały jej uczucia, że ​​jest bardziej niż inni informowani o globalnych wydarzeniach i potencjale apokaliptycznych wydarzeń, a jednocześnie czuła, że ​​niewiele z tym zrobi….

…Marzenie o zobaczeniu dzikich kaczek na czystym strumieniu oznacza pomyślne podróże, być może przez morze. Białe kaczki na farmie wskazują na oszczędność i dobre zbiory. Polować na kaczki, oznacza przesiedlenie w trakcie wykonywania planów. Widzenie ich zastrzelonych oznacza, że ​​wrogowie wtrącają się w twoje prywatne sprawy. Widzieć, jak latają, wróży ci jaśniejszą przyszłość. Oznacza również małżeństwo i dzieci w nowym domu….

Sen o kaczce symbolizuje ciebie lub kogoś innego w życiu, który jest świadomy wszystkiego, co dzieje się wokół ciebie, aby się obudzić. Pozytywnie, kaczki mogą odzwierciedlać przygotowanie i savviness. Bycie poinformowanym o przebiegłości lub posiadaniu informacji poufnych. Poczucie, że łatwo się dostosować lub coś zrobić. Negatywnie, kaczka może reprezentować plotki lub mówić o innych ludzi za ich plecami. Nudne ~pokryte~ w swoim życiu, że nie odejdzie, lub że czuje się zawsze ucieka coś negatywnego. Może to być również znak, że nie podoba ci się to, będąc tak poinformowanym, jak ty. Przykład: Kobieta marzyła o zobaczeniu kaczek na podwórku pod drzewem. Budząc się była głęboko zaniepokojona tym, że jest gotowa na koniec świata. Kaczki na podwórku odzwierciedlają ich uczucia o sobie, są lepiej poinformowani niż inni o globalnych wydarzeniach i możliwości apokaliptycznych wydarzeniach, a jednocześnie czując, że nie może wiele z tym zrobić.

…Sen o dzikich kaczkach pływających spokojnie w czystych i spokojnych wodach sugeruje, że śniący jest w pokoju ze sobą, a może też oznaczać, że marzyciel przygotowuje długą podróż, która będzie przyjemna i produktywna. Śnienie o dzikich kaczkach latających na słonecznym i cichym niebie może oznaczać, że sprawy śniącego wymagają czasu, aby osiągnąć owoce. Sen o polowaniu na kaczki sugeruje, że śniący myśli o zmianie pracy, biznesie itp. Jeśli podczas snu inni ludzie strzelają i zabijają latające kaczki, oznacza to niepowodzenie w planach śniącego z powodu interwencji innych….

…(Dziecko | Kurczak | Ptactwo) Pisklę we śnie przedstawia skradzione lub zaginione dziecko. Dźwięk piskląt we śnie reprezentuje głos zuchwałych ludzi. Jedzenie mięsa pisklęcia we śnie oznacza otrzymywanie nielegalnych lub skradzionych pieniędzy. Pisklęta we śnie to także coś, co szybko się rozwinie i przyniesie rezultaty bez większego wysiłku ze strony opiekującej się nimi osoby….

…Śniąc, że twoja ukochana jest uprzejma i ma przyjemną sylwetkę, zapowiada, że ​​będziesz zabiegać o kobietę, która okaże się radością twojej dumy i przyniesie ci dobre dziedzictwo. Jeśli wyda się inaczej, będziesz niezadowolony ze swojego wyboru, zanim śluby małżeńskie zostaną skonsumowane. Śnienie o niej jako chorej lub w niebezpieczeństwie oznacza, że ​​smutek będzie zmieszany z radością. Jeśli śnisz, że twoja ukochana jest trupem, będziesz miał długi okres zwątpienia i niekorzystny los. Zobacz: Kochanie, przytulanie i całowanie….

Widok potomstwa piskląt ujawnia potrzebę lub pragnienie małżeństwa i macierzyństwa. Jeśli obok piskląt pojawi się groźny lęg, który nie pozwoli nam się do nich zbliżyć, to znaczy, że pojawią się przeszkody i problemy wynikające z bliskich, które utrudnią spełnienie naszych życzeń….

Śniąc, że zobaczysz miód, będziesz posiadał znaczne bogactwo. Widzenie napiętego miodu oznacza bogactwo i łatwość, ale w twoim życiu będzie ukryta przyczyna bezprawnego zaspokajania materialnych pragnień. Śniąc o jedzeniu miodu, przepowiada, że ​​osiągniesz bogactwo i miłość. Dla kochanków oznacza to szybki pęd do małżeńskich radości….

Zjedzenie go oznacza słodką radość, którą zapewniają Twoi bliscy.

Miód symbolizuje Wyższe Ja jako ostatni rezultat wewnętrznej pracy nad wewnętrznym rozwojem. Miód jest także zapowiedzią bogactwa, dobrobytu i szczęścia, a zwłaszcza szczęścia miłosnego….

Sen o miodzie symbolizuje hojność. Sytuacje, w których Ty lub ktoś inny jesteście cudowni lub dajecie. Robić wszystko, aby ktoś inny czuł się dobrze lub zrobił wszystko za niego. Sen o miodzie w ulu symbolizuje ryzykowną nagrodę. Wykorzystanie szansy, aby poczuć się dobrze lub coś zyskać. Cel lub cel, którego osiągnięcie jest niebezpieczne. Przykład: dziewczyna marzyła o darmowym miodzie, który ją zniesmaczył. Na jawie bardzo potrzebowała pracy i zaproponowano jej jedynie bezpłatny staż. Miód, który ją zniesmaczył, odzwierciedlał możliwość bycia całkowicie hojnym lub poświęcenia się na bezpłatny staż, który wcale jej nie interesował….

(Miłość) We śnie miód reprezentuje zgodne z prawem pieniądze, miłość, dobrobyt lub bogactwo zgromadzone dzięki partnerstwu biznesowemu lub odnoszącemu sukcesy biznesowi. Jeśli chodzi o osobę pobożną, miód we śnie symbolizuje radość z życia zakonnego i dobrych uczynków, podczas gdy dla ludzi świeckich i świeckich oznacza małe zarobki, które można zdobyć dzięki pracy i trudnościom. Jeśli we śnie widzi się niebo z deszczem miodu, oznacza to potwierdzenie porządku społecznego, pielęgnowanie właściwych norm moralnych, łagodności, religijnej wytrwałości, błogosławieństwa i pełni. Miód we śnie może również przedstawiać męża i żonę, ich prywatną chwilę, odpoczynek lub związek małżeński. Jednak miód we śnie oznacza również cierpienie, kłopoty, zły humor, zazdrość lub martwienie się o ludzką perfidię, ponieważ miód przyciąga również muchy i osy. Oczyszczony miód we śnie oznacza ulgę po depresji, wyzdrowieniu z załamania nerwowego lub urodzeniu dziecka po ukończeniu pełnej ciąży, lub może oznaczać poślubienie kobiety po tym, jak obserwowała swoją Iddah albo odejście jej męża lub rozwód (patrz Iddah), lub może to oznaczać czyste pieniądze lub zarobki, które są oczyszczane poprzez płacenie należnej jałmużny i datków charytatywnych, lub może oznaczać wiedzę wolną od innowacji, wątpliwości lub podejrzeń, lub ostateczne wskazówki, po których nie ma nieostrożności. Oczyszczony miód we śnie to także ciężko zarobione pieniądze, lekarstwo czy uściski i pocałunki kochanków. Lizanie miodu we śnie oznacza ślub. Jedzenie chleba i masła z miodem we śnie oznacza bogate życie. (Zobacz także Lick | Love)…

Nowo narodzone dziecko symbolizuje początek, genezę lub narodziny. Śnienie noworodka ujawnia duchową lub psychiczną metamorfozę. Jeśli ten sen, który mamy w wieku rozrodczym, zwykle odnosi się do upragnionego macierzyństwa. Dziecko jako symbol dzieciństwa to marzenie o regresie, ucieczce w przeszłość, do świata bez zmartwień iz domową ochroną. Sny, w których widzimy siebie jako dorosłych, ale w krajobrazie naszego dzieciństwa, dostarczą nam informacji, o których zapomnieliśmy, i ułatwią zrozumienie napięć i ukrytych kompleksów. Ten sen może wskazywać na zwycięstwo nad złożonością i niepokojem. To krok w zdobywaniu wewnętrznego spokoju i zaufania do siebie….

Sen o miodzie, a nawet lepiej, jeśli jest prosto od pszczół, wskazuje, że śniący ma dobre zdrowie. Sen o rozpryskiwaniu miodu na stole, podłodze itp. Wskazuje, że śniący naraża swoje zdrowie na błahostki. Sen o jedzeniu miodu symbolizuje zdrowie, miłość i chęć życia….

…We śnie kaczka przedstawia kobietę lub pokojówkę. Jeśli we śnie widzi się siebie jedzącego mięso kaczki, oznacza to pieniądze zarobione dzięki pracy swoich pracowników. Oznacza to również, że można poślubić bogatą kobietę. Kaczki żyją w wodzie i nie mocnieją. Kaczki we śnie są również interpretowane jako wzniosłych ludzi pobożnych, czystych i cnotliwych, którzy żyją na tym świecie i nie są nim dotknięci. Jeśli kaczka rozmawia z kimś we śnie, oznacza to, że zostanie wychowana na cześć przez kobietę. Reprezentuje także wygodę i satysfakcję w życiu, które płynie z jedzenia jej mięsa, a przypowieść o jej zależności od wody jest podobna do przypowieści o żeglarzach i rybakach oraz z powodu jej łagodności. Jeśli jednak ktoś we śnie słyszy szarlatanie kaczki w swoim domu, oznacza to trudności w tym miejscu lub zapowiedź czyjejś śmierci. (Zobacz także mięso łabędzia)…

…Sen o kochaniu się z partnerem oznacza harmonię i sukces w biznesie. Kochanie się z nieznaną osobą oznacza szczęście. Kochanie się z brzydką kobietą oznacza poważną chorobę. Kochanie się w różnych witrynach odzwierciedla pewne szczególne potrzeby związane z Twoją seksualnością….

…(Ukochany | Zakochany | Kochanie | Zakładnik | Kochanek | Miłość platoniczna) Miłość we śnie oznacza próby i pokusy. Jeśli ktoś we śnie robi coś, co kocha, oznacza to, że zaangażuje się w czyn, który nie ma ograniczeń. Jeśli mężczyzna mówi do kobiety – „kocham cię” we śnie, oznacza to, że naprawdę jej nienawidzi. Jeśli ktoś widzi, że oddaje się i zaspokaja każde jego pragnienie i nie odczuwa żadnych ograniczeń we śnie, oznacza to, że zejdzie z Bożej ścieżki i będzie żył zepsutym życiem. Miłość we śnie oznacza także cierpienie, zmartwienia i smutek. Miłość we śnie oznacza również zdolność wyrażania czegoś. W przeciwnym razie może to oznaczać, że trzyma się dla siebie. Miłość we śnie to także próby i sława, które pociągają za sobą współczucie ludzi dla zakochanej osoby. Miłość we śnie oznacza także biedę, chorobę i śmierć. W rzeczywistości śmierć we śnie może również oznaczać miłość, życie z dala od ukochanej osoby lub życie po śmierci. Palenie się w ogniu we śnie oznacza również miłość. Wejście do raju we śnie oznacza również miłość, a wejście we śnie do ognia piekielnego oznacza oddzielenie się od ukochanej osoby. Tęsknota za ukochaną osobą we śnie oznacza nieostrożność, a miłość we śnie oznacza również zepsucie w życiu religijnym lub utratę pieniędzy. Kochać kogoś we śnie we śnie, oznacza miłosierdzie między ludźmi. W przeciwnym razie kochanie się nawzajem dla osobistych korzyści we śnie oznacza związek partnerski, który zakończy się zdradą lub może oznaczać małżeństwo bez zgody rodziny. Udawanie zakochania we śnie oznacza zejście z Bożej ścieżki. Jeśli osoba posiadająca wiedzę lub uczony udaje, że jest zakochany we śnie, oznacza to, że oszuka ludzi swoimi ozdobnymi prezentacjami i zaprzecza ich standardom. (Zobacz także Zakochani | Kochanie | Lizanie | Udawanie)…

Kaczki lub gęsi symbolizują szczęście w miłości i przeznaczeniu. Kaczka lub gęś ze swoim skrzeczeniem ostrzega nas, że grozi nam jakieś niebezpieczeństwo. Jeśli śnimy, że latają, to zapowiada wizyty lub wiadomości. Jeśli idą pływać lub latać samotnie, oznacza szczęście małżeńskie. Jeśli jemy kaczki lub gęsi, oznacza to korzyści i szczęście domowe….

Aby zobaczyć kaczki, reprezentuje również duchową wolność (jeśli leci) lub reprezentuje podświadomość (jeśli pływanie). Kaczki są dość utalentowanych zwierząt, które mogą chodzić, pływać i latać, a zatem może reprezentować ich elastyczność i mieszanie w różnych sytuacjach. Alternatywnie, sen może również wskazywać, że konfigurujesz siebie lub jest ustawiony na zabicie, jak związane z wyrażeniem ~łatwy cel~. Ponadto, kaczka może być kalambur z ~ucieka~ jakiś problem lub sytuacji, zamiast konfrontacji z nim head-on. Jeśli marzysz w jakimkolwiek kontekście o, lub widzisz białą kaczkę, oznacza to kłamstwo i oszustwo.

…(Anioł śmierci | Łamacz kości | Orzeł) We śnie rybołow przedstawia potężnego i potężnego wojownika oraz bezlitosnego człowieka, któremu nikt nie ufa. Jeśli ktoś widzi rybołowa nad swoim dachem, w domu lub stojącego nad jego głową we śnie, przedstawia to anioła śmierci. Złapanie rybołowa we śnie oznacza częste odwiedzanie władcy i ciągłą ostrożność w stosunku do niego, czy ktoś jest mu posłuszny, czy też mu ​​się przeciwstawia. Jeśli rybołow drapie kogoś we śnie pazurami, oznacza to depresję i straty finansowe. Jedzenie mięsa rybołowa we śnie to osoba wymagająca. Rybołów we śnie przedstawia również władcę, o którym ludzie rzadko mówią, ale który jest bezpośrednią przyczyną upadku wielu sąsiednich władców. Widok rybołowa na drzewie oznacza zyski, przysługi i błogosławieństwa. Latający rybołow we śnie oznacza zwycięstwo w życiu. Rybołów stojący we śnie na szczycie góry, skały lub na klifie oznacza sukces dla osoby rozpoczynającej nową pracę lub nowy biznes. Może to jednak oznaczać złe wieści, jeśli się czegoś boi lub podróżuje. Dla bogatych i szlachetnych ludzi jazda na rybach we śnie oznacza śmierć, a dla biednych to zyski i sukcesy, które przyniosą korzyści ich rodzinom i sąsiadom. Rybołów we śnie to także powrót z podróży. Cieszy też wieść o sukcesie i zyskach, jeśli rybołow zbliży się do kogoś we śnie i z nim porozmawia . Jeśli kobieta w ciąży we śnie spłodzi rybę, oznacza to, że urodzi syna, który wyrosnie na odważnego żołnierza lub przywódcę swojej społeczności. Martwy rybołow we śnie oznacza śmierć. Jeśli złodzieje lub rabusie zobaczą we śnie rybołowa, oznacza to, że poniosą konsekwencje swojego zła. Jeśli rybołow we śnie próchnicy kogoś w powietrzu, oznacza to podniesienie się na pozycję i honor. Walka z rybołowem we śnie oznacza walkę z ludźmi u władzy. Noszenie we śnie emblematu rybołowa oznacza zwycięstwo nad wrogiem. Samica rybołowa we śnie reprezentuje bezdomne kobiety, które są zmuszane do prostytucji, podczas gdy pisklęta rybołowa we śnie to dzieci urodzone z cudzołóstwa….

…(Mały jastrząb) We śnie latawiec oznacza niefrasobliwego lub ospałego władcę, który jest zuchwały, zbezczeszczony i bezczelny. Jeśli ktoś złapie i wyszkoli dzikiego latawca, aby na niego polował, a we śnie stwierdzi, że nie jest mu posłuszny ani nie trzyma się go mocno za nadgarstek, oznacza to, że urodzi syna, który zostanie władcą. W przeciwnym razie, jeśli we śnie latawiec odleci od jego nadgarstka, oznacza to, że płód może umrzeć przed urodzeniem. Jego pisklęta przedstawiają chłopców i dziewczynki, którzy zbierają się w niewłaściwym postępowaniu. Latawiec we śnie reprezentuje również cudzołożną żonę i tajemniczy romans. (Zobacz wprowadzenie)…

…(Gołąb | Ringdove | Turtledove) Widzenie gołębia we śnie oznacza dobrą nowinę. Mówi się również, że Bóg Wszechmogący przyjmie modlitwy tego, kto we śnie widzi gołębie. We śnie gołąb przedstawia również godnego zaufania posłańca, prawdziwego przyjaciela, pocieszającego ukochanego, czystą żonę, która stara się utrzymać swoją rodzinę lub płodną kobietę z dużą rodziną. Grudanie gołębi we śnie oznacza lament. Jajka gołębi we śnie przedstawiają córki lub sąsiadki. Udomowiony gołąb we śnie przedstawia piękną kobietę z Arabii. Gołębie gniazdo we śnie reprezentuje kobiece imprezy. Pisklęta gołębi we śnie reprezentują chłopców w rodzinie. Dudnienie lub ryk gołębia we śnie oznacza naganę lub naganę za błąd. Biały gołąb we śnie oznacza duchowość, zielony gołąb reprezentuje pobożność, a czarny gołąb oznacza mistrzostwo. Przestraszony gołąb we śnie oznacza rozwód lub śmierć. Gołąb lądujący we śnie reprezentuje długo oczekiwane przybycie ukochanej. Jedzenie gołębia we śnie oznacza kradzież pieniędzy od swoich pracowników, oszukanie ich lub oszukanie służby. Polowanie na gołębie we śnie oznacza zarabianie dobrych pieniędzy od bogatych ludzi. Jeśli chodzi o osobę niezamężną, zobaczenie we śnie gołębia w domu oznacza małżeństwo. Jeśli gołąb zaatakuje kogoś, a potem odlatuje z nim we śnie, oznacza to, że szczęście i radość wejdą w jego życie. Jednak gołębie we śnie mogą oznaczać śmierć. Jeśli we śnie widzi się, jak rzuca czymś w gołębia, oznacza to, że oczernia kobietę lub pisze z nią tajną korespondencję. Sięgnięcie do gniazda gołębia, aby we śnie zabrać jego jaja, oznacza wykorzystanie kobiety lub wyłudzenie jej pieniędzy. Polowanie na gołębie we śnie oznacza cudzołóstwo. Widzenie we śnie gołębia stojącego nad głową lub przywiązanego do szyi lub ramion kojarzy się z relacją z Panem. Jeśli w tym sensie gołąb jest brzydki, oznacza to, że czyjeś działania mają tę samą naturę. W przeciwnym razie oznacza to odwrotnie. Skubanie piór gołębia we śnie oznacza pieniądze. Zabicie gołębia we śnie oznacza małżeństwo. (Zobacz także Ringdove | Turtledove)…

…To symbol wyniesienia. Jeśli to stado, to zwiastuje ogromne zyski i triumfy. Jeśli widzimy łanię i jej pisklęta, oznacza to płodność i szczęście. Jeśli to, co widzimy, jest porzuconym porożem, to zapowiada, że ​​odziedziczymy po starszej osobie….

Sen o zimorodek symbolizuje godność. Możesz być odmowa kaczki lub poddać się sytuacji, która pozwala komuś zawstydzić.

…Widok kaczki wskazuje na dawne radości, korzyści ekonomiczne lub dobre zbiory. Z drugiej strony oznacza, że ​​Twoja rodzina zmieni dom….

Sen o praniu symbolizuje zdolność do odwrócenia lub rozwiązania problemów bez konieczności ~kaczki~ lub napotykania trudności. Niech ktoś całkowicie rozwiąże problem, wtedy możesz skupić się tylko na zwycięskich lub wyższych wzorcach osiągnięć. Pokonaj przejście lub wyzwanie bez trudności. Poczucie, że nie trzeba tracić czasu na ~małe problemy~. Pralnia chemiczna może odzwierciedlać bogatego przyjaciela, nawyk lub połączenie, które łatwo ratuje cię od rzeczy, które uważasz, że są pod tobą. Negatywnie, pralnia chemiczna może odzwierciedlać zdolność do uniknięcia konsekwencji lub arogancji, ponieważ coś lub ktoś łatwo chroni cię przed nim. Nigdy nie wierzcie, że dobra rzecz nigdy się nie skończy lub że po prostu zasługuje na to, aby czuć się dobrze w władzy. Marzenie o pracy w pralni może być znakiem, że jesteś bardzo przydatny dla kogoś, kto na to nie zasługuje. Poczucie, że zawsze trzeba pomóc komuś arogancki uniknąć zakłopotania lub ducking.

…Zwiedzanie Meczetu Proroka w Medynie we śnie oznacza szukanie bliskości Boga i Jego przyjemności poprzez dobre uczynki. Oznacza to również poczucie bezpieczeństwa, przebywanie z ludźmi wiedzy, przebywanie z ludźmi o randze religijnej, dołączanie do towarzystwa poszukiwaczy wiedzy i rozwijanie szczerej miłości do rodziny Proroka Bożego, z którym pokój, służenie i kochanie tych, którzy kochają Jego potomstwo . Zwiedzanie Meczetu Proroka we śnie oznacza również miłość, wiedzę i przewodnictwo. Zwiedzanie Świętego Meczetu Al-Aksa w Jerozolimie we śnie oznacza błogosławieństwa, zrozumienie wewnętrznego znaczenia ważnych duchowych tematów i cudownych wydarzeń lub refleksję nad Nocną Podróż Wysłannika Boga (uwbp), noc, w której osiem niebios zostało udekorowanych na przyjęcie i czcij go, gdy został wezwany do stawienia się przed Bogiem Wszechmocnym. Zwiedzanie grobu proroka Boga Abrahama, z którym pokój, we śnie oznacza posłuszeństwo rodzicom, bycie im wiernym, szukanie ich miłości, błogosławieństw i przyjemności ze szczerością i wiernością słowom i czynom. Odwiedzanie świętych miejsc we śnie oznacza także poszukiwanie wiedzy i mądrości, miłość do ludzi dobroczynnych, przebywanie z dobrymi ludźmi, próbę poznania swojej religii z ręki pobożnego nauczyciela, aby otrzymać błogosławieństwa i korzyści w tym życiu i w następnym. (Zobacz także Mahometa, z którym pokój będzie | Mekka | Medyna)…

…Sen o byciu w amerykańskim stanie Oklahoma symbolizuje sposób myślenia, który lubi być zauważany podczas ciężkiej pracy. Może to być również przedstawienie radości z oglądania siebie lub innych próbujących z całych sił. Kochanie zarabia wszystko sam. Możesz czuć, że nikt wokół ciebie nie chce się lenić, zepsuć lub mieć tego łatwo. Robienie rzeczy ciężko przez cały czas, ponieważ jest to dla ciebie dobre….

…Marzenie o ujrzeniu księżyca z zachowaniem normalnego wyglądu nieba zapowiada sukces w miłości i sprawach biznesowych. Dziwny i niesamowity księżyc oznacza nieprzyjazne kochanie się, domowe nieszczęścia i rozczarowujące przedsięwzięcia o charakterze biznesowym. Księżyc w zaćmieniu oznacza, że ​​zaraza zniszczy twoją społeczność. Widzieć nowiu oznacza wzrost bogactwa i sympatycznych partnerów w małżeństwie. Dla młodej kobiety Śnienie, że apeluje do księżyca, by poznał swój los, oznacza, że ​​wkrótce zostanie nagrodzona małżeństwem z wybranym przez siebie. Jeśli zobaczy dwa księżyce, straci kochanka, będąc najemnikiem. Jeśli zobaczy, jak księżyc przyćmiewa, pozwoli, by najwyższe szczęście jej życia zniknęło z braku kobiecego taktu. Zobaczyć krwistoczerwony księżyc oznacza wojnę i walkę, a ona zobaczy, jak jej kochanek maszeruje w obronie swojego kraju….

…Marzy o przejściu po schodach, przepowiada szczęście i dużo szczęścia. Jeśli spadniesz ze schodów, będziesz przedmiotem nienawiści i zazdrości. Schodząc na dół, będziesz miał pecha w swoich sprawach, a twoje kochanie będzie niekorzystne. Widzieć szerokie, przystojne schody, zapowiada zbliżające się bogactwa i zaszczyty. Widzenie innych schodzących po schodach oznacza, że ​​miejsce przyjemności zajmie nieprzyjemne warunki. Siedzenie na stopniach schodów oznacza stopniowy wzrost szczęścia i radości….