Sen pary pokazuje, że utrzymujesz trochę złości lub atakujesz kogoś. Sen, w którym widzisz parę, może również wskazywać na stan duchowy twojego umysłu, gdzie istnieje wiele nierozwiązanych kwestii.

Wskazuje na dobre uczucia, szlachetność i możliwe radości.

(Czuły dotyk) We śnie głaskanie ptaka, psa, kota, konia, krowy itd. Oznacza posiadanie miękkiego serca, wypowiadanie delikatnych słów, umiejętność przyciągania ludzi do siebie. Pieszczenie kogoś we śnie w ciągu dnia oznacza oczernianie i obmawianie go. Pieszczenie kobiety we śnie oznacza, że ​​zostaniemy tłumaczem, może reprezentować osobę niepoważną lub kogoś, kto przemawia do śmiesznych ludzi, albo może oznaczać samouwielbienie lub niedostatek kunsztu….

Widzenie we śnie par rzeczy lub pojęć oznacza potrzebę zachowania równowagi w życiu.

Jeśli kobieta w każdym wieku śni o sobie w sukni ślubnej bez ślubu, może to oznaczać, że wkrótce otrzyma pewien rodzaj znęcania się i złe wieści, albo od rodziny, albo od bliskich jej przyjaciół. Kiedy młoda kobieta marzy o przebraniu panny młodej i całowaniu niektórych ludzi, nie oznacza to, że będzie ślub, ale oznacza, że ​​w przyszłości będzie miała wiele przyjaźni i będzie się też dobrze bawić. Kiedy to przyjaciele całują śniącą, może to oznaczać, że jej mąż odniesie w przyszłości znaczące korzyści ekonomiczne. Jeśli młoda i samotna kobieta marzy o przebraniu panny młodej i wykonywaniu wszystkich przygotowań do ślubu, może to oznaczać, że wkrótce odniesie znaczne korzyści ekonomiczne. Kiedy młoda i samotna kobieta marzy o sobie jako o pannie młodej, gotowej do małżeństwa, ale czującej się nieswojo, może to oznaczać, że wkrótce pojawią się nieprzyjemne sytuacje w jej związkach miłosnych i rodzinnych. Kiedy kobieta, która ma wyjść za mąż, marzy, że odpycha ją mężczyzna, który zostanie jej mężem, może to oznaczać, że wkrótce po ślubie pojawią się problemy. Ten sen jest ostrzeżeniem. Jeśli śniący całuje pannę młodą, która wygląda na chorą lub niewygodną, ​​może to oznaczać, że śniący wkrótce zobaczy, że jej interesy zostały zniszczone, a przyjaźnie zostaną utracone. Jeśli mężczyzna marzy o opuszczeniu swojej żony tuż przed ślubem, może to oznaczać, że w prawdziwym życiu traci różnego rodzaju wartości ludzkie, których nie będzie w stanie odzyskać, takie jak przyjaźnie czy rodzina. Mężczyzna, który marzy o przebraniu pana młodego i przygotowaniu się do małżeństwa, może oznaczać, że wkrótce będzie miał problemy w swoim życiu, na przykład chorobę, pracę lub biznes….

Sen o parze symbolizuje intensywność emocjonalną lub sytuacyjną. Jesteś uparty o dążeniu do problemu. Może to być również reprezentacja uwolnienia gniewu lub frustracji. Ty lub ktoś inny, kto będzie ~wypuścić strumień~.

(Patrz ramię)

…(Szklane kapcie | Kopyto | Ochrona | Drewniane chodaki | Drewniane pantofle.) Kapcie we śnie reprezentują własność, ochronę, pierścionek lub zapobieganie zdarzeniu się zła. Noszenie pary kapci we śnie oznacza również podróż, podróż morską lub może oznaczać zakup nowego pojazdu. Ciasne kapcie we śnie to ucisk w życiu, uwikłanie lub ściganie przez windykatorów. Zdejmowanie kapci we śnie oznacza położenie kresu napięciom. Noszenie we śnie haftowanych kapci połączonych z szalem na ramionach oznacza wzrost bogactwa i szacunku. Noszenie ich zimą jest korzystniejsze niż noszenie ich latem, kiedy oznaczają stres. Widok płonących kapci lub wpadania do studni we śnie może oznaczać śmierć żony. We śnie para nowych kapci, które są wydłużone jak łódź, oznacza napięte okoliczności i długi. Kapcie we śnie reprezentują również pieniądze zarobione w obcym kraju lub z firmy importowo-eksportowej. Jeśli kapcie we śnie są interpretowane jako ochrona, to utrata ich we śnie może oznaczać utratę pracy. Jeśli interpretuje się je jako oznaczające religię, to utrata ich we śnie oznacza uwolnienie się od trudności lub koniec własnych prób. Noszenie pary prostych kapci we śnie oznacza podróż w odległe miejsce lub małżeństwo z młodą dziewicą. Jeśli we śnie zniszczone są kapcie, oznacza to, że można poślubić niezamężną kobietę lub wdowę. Utrata pantofla we śnie oznacza utratę połowy majątku. Znalezienie pary zagubionych kapci we śnie oznacza zajęcie się światowymi sprawami, a nie służenie korzyściom w zaświatach, lub może to oznaczać przestępczość w wypełnianiu obowiązków religijnych. Noszenie drewnianych pantofli we śnie oznacza pokutę z grzechu, kłótnię, zdobywanie wiedzy lub ujawnianie tajemnicy, którą wolałby ukryć przed innymi. Chodzenie ze szklanymi kapciami we śnie oznacza bycie hipokrytą i złym towarzyszem, którego przyjaźń nie trwa długo, a ktokolwiek zaprzyjaźni się we śnie z kimś, kto nosi szklane pantofle, będzie cierpieć z powodu przeciwności losu i trudności z jego powodu. (Zobacz także drewniane chodaki)…

Marzenie pary symbolizuje solidność decyzji lub sytuacji. Jak szczęśliwa jest para odzwierciedla jako treść, że jesteś z czymś dzieje się w swoim życiu. Związek pary odzwierciedla ich emocjonalny lub psychologiczny związek z nawykiem lub sytuacją. Jak się czujesz lub zachowujesz się tak, jak doświadczasz czegoś lub zachowujesz się w określony sposób.

…(Majtki | Spodnie | Majtki) We śnie reprezentują stanowczą osobę, która starannie zarządza swoimi sprawami. Noszenie nowej pary spodni we śnie oznacza również, że znajdzie się nową pracę. (Zobacz także Majtki)…

…Ten sen ostrzega nas, byśmy czuwali nad naszą wolnością i niezależnością. Jeśli w naszych snach rozpoznamy, że osoba, która da nam Rosario, będzie tą, która przyniesie niebezpieczeństwo. Jeśli nie rozpoznamy osoby, która dała nam Rosario, niebezpieczeństwo przyjdzie od nas samych, z naszej próżności lub zmysłowości. Jeśli to my dajemy Rosario, oznacza to, że chcemy tej osoby jako pary lub tylko z powodu zmysłowości. Do tego możemy dodać znaczenie materiału, z którego wykonano Rosario….

…Kiedy kobieta śni, że poślubia starszego mężczyznę, sugeruje to, że wkrótce będzie miała kilka problemów, w tym bolesną chorobę. Jeśli podczas tego małżeństwa pan młody jest zły, oznacza to kłopoty z przyjaciółmi, których darzyłeś wielkim szacunkiem. Sen o małżeństwie sugeruje nadchodzące dobre wieści i radości, ale kiedy kobieta wychodzi za mąż i uczestnicy ceremonii pojawiają się ubrani na czarno, sugeruje to, że śniący doświadczy rozczarowań i smutków. W niektórych przypadkach oznacza śmierć ukochanej osoby, krewnego lub przyjaciela. Kiedy śniący widzi, jak wypełnia wniosek o ślub, symbolizuje to złe wieści. Jeśli śniący jest na przyjęciu weselnym i zachowuje się jak krewny młodej pary, symbolizuje to, że inni ludzie go oceniają, a więc jego sprawy biznesowe będą się rozwijać. Jeśli podczas ceremonii zaślubin wydarzy się nieszczęście, oznacza to, że wkrótce ktoś z rodziny zapadnie na chorobę lub może umrzeć. Kiedy młoda niezamężna kobieta marzy o sobie jako panna młoda, ale nie wygląda na szczęśliwą, symbolizuje to bardzo bliskie frustracje w związkach miłosnych (jeśli w ogóle), chorobach lub przeciwników i hipokrytów, którzy próbują ją skrzywdzić w ramach zemsty (ten sen sugeruje że śniąca postąpiła źle lub kogoś zraniła, a jej podświadomość uświadamia jej to.) Sen, że jesteś na czyimś ślubie, sugeruje, że nadejdzie wiele imprez i radości, zwłaszcza jeśli sen jest bardzo kolorowy, i widzisz wiele ozdób, ale jeśli nie możesz wymyślić jasnych kolorów, a goście mają na sobie ciemne lub czarne ubrania, oznacza to, że w najbliższej przyszłości śniący będzie cierpiał smutki i trudności. Śnienie o byciu prawnym świadkiem małżeństwa oznacza, że ​​inni naprawdę cię szanują. Jeśli śnisz, że podczas małżeństwa dzieje się coś nieprzyjemnego, symbolizuje to, że negatywny okres, nieprzyjemne niespodzianki lub choroby czekają na śniącego. Kiedy młoda kobieta we śnie widzi siebie jako pannę młodą, ale jest obojętna na ceremonię i wszystko, co się wokół niej dzieje, sugeruje to, że z natury jest osobą depresyjną lub grozi jej groźna choroba. Może również wskazywać, że jej codzienne postępowanie doprowadzi ją do doświadczania szkodliwych plotek….

Marząc o butach symbolizuje swoje podejście do życia lub sytuacji. Jak zdecydujesz się radzić sobie z sytuacjami. Twój styl lub metodologia rozwiązywania problemów. Nasze zasady, moralność, cele lub motywacje. Spójrz na kolor i styl buta dla dodatkowej symboliki. Marzenie o uzyskaniu nowej pary butów symbolizuje nowe metody zbliżania się do sytuacji lub życia. Nowe pomysły, nowa wiedza lub nowe umiejętności, które zmieniają twoje poglądy. W inny sposób borykasz się z problemami lub zmieniasz sposób interakcji z ludźmi. Marzenie o butach, które są zbyt ciasne, symbolizuje podejście do sytuacji, która jest bardzo ograniczona i nieskuteczna. Marzenie o zmianie butów symbolizuje zmianę podejścia do sytuacji. Stosowane są różne metody lub pomysły. Marzenie o zdejmowaniu butów symbolizuje rezygnację z podejścia do sytuacji. Być może okazało się, że niektóre pomysły lub metody nie są przydatne dla Ciebie. Wycofaj się z sytuacji lub wyzwania. Negatywnie, może to być znak, że dajesz się lub dając się łatwo. Sen z białymi butami symbolizuje podejście do sytuacji, która opiera się na dobrych intencjach lub chcąc zrobić nic złego. Alternatywnie, biały but może odzwierciedlać podejście do sytuacji lub życia, które koncentruje się na rozwiązywaniu problemów lub radzeniu sobie z negatywizmem na zawsze. Marzenie o niemożności znalezienia butów symbolizuje poczucie, że nie jest w stanie podejść do sytuacji z ufnością lub w sposób, do którego jesteś przyzwyczajony. Poczucie, że twoje metody rozwiązywania problemu nie będą działać tak, jak myślałeś. Sen o polerowaniu butów symbolizuje próbę idealnego lub ~wypolerowanego~ z ich metodami radzenia sobie z sytuacją. Nie chcąc wydawać się nerwowy, niedoświadczony lub niemoralne tak. Chcąc dobrze wyglądać wiedząc, co mówisz o innych lub jak wiarygodne może być. Możesz być zaniepokojony zrobienie dobrego pierwszego wrażenia lub które są poza krytyką. Przykład: Psychiatra marzył o noszeniu ciasnych butów. W prawdziwym życiu zaczęła odczuwać metody, które Freud ograniczała również jej pracę w zrozumieniu umysłów ludzi. Ciasne buty odzwierciedlają ich uczucia, że stosowanie freudowskie podejście do terapii ograniczało się zbyt nio, aby być skuteczne dla wszystkich swoich klientów. Przykład 2: Mężczyzna marzył o próbie podjęcia decyzji między dwiema parami butów. W prawdziwym życiu pisał książkę i próbował zdecydować, czy być całkowicie szczery o głupich rzeczy zrobił lub uniknąć pisania o nich całkowicie.

…Sen o parze symbolizuje solidność decyzji lub sytuacji. To, jak szczęśliwa jest para, świadczy o tym, jak bardzo jesteś zadowolony z tego, co dzieje się w Twoim życiu. Związek pary odzwierciedla twoje psychiczne lub emocjonalne połączenie z nawykiem lub sytuacją. Jak się czujesz lub działasz, gdy czegoś doświadczasz lub zauważasz, że zachowujesz się w określony sposób….

Sen rybaka symbolizuje aspekt jego osobowości, który czegoś szuka. Ogólnie rzecz biorąc, to ~coś~ jest rozwiązaniem problemu lub spostrzeżeń o sobie. Ryby we śnie reprezentuje nieświadome myśli lub rzeczy, które zauważamy bez pełnego zrozumienia. Tak więc wędkarstwo ma symbolikę szukania rozwiązania lub wglądu, który przynosi odpowiedź na powierzchnię. Łowienie rzeczy oprócz ryb we śnie symbolizuje szukanie odpowiedzi na podstawie wszystkiego, co obiekty, które łowią. Na przykład łowienie gęsi stanowiłoby próbę znalezienia sposobu na dobrobyt. Łowienie pary butów, które symbolizują twoje dążenie do nowego podejścia do życia lub nowego sposobu robienia rzeczy.

…Śnienie o wielu spodniach, a co gorsza, jeśli są niezorganizowane, sugeruje ryzyko zniesławienia w wyniku niewłaściwych postaw lub intryg innych. Śnienie o intensywnym szukaniu pary spodni, aby je założyć, oznacza, że ​​śniący żyje w stanie zagubienia w wyniku problemów, których nie można odszyfrować lub których rozwiązanie jest poza zasięgiem. Sen o założeniu spodni, ale w niewłaściwy sposób, a co gorsza, jeśli spodnie są kogoś innego, sugeruje, że istnieją fałszywe nadzieje, które zmieniają osobowość śniącego….

…Sen o założeniu nowych rękawiczek oznacza, że ​​będziesz ostrożny i oszczędny w kontaktach z innymi, ale nie najemnikiem. Będziesz mieć procesy sądowe lub kłopoty biznesowe, ale rozwiążesz je w sposób zadowalający dla siebie. Jeśli nosisz stare lub podarte rękawiczki, zostaniesz zdradzony i poniesiesz stratę. Jeśli śnisz, że zgubisz rękawiczki, zostaniesz opuszczony i będziesz zarabiać na własne utrzymanie. Znalezienie pary rękawiczek oznacza małżeństwo lub nowy romans. Aby mężczyzna zapiął damską rękawiczkę, ma lub będzie miał na rękach kobietę, która grozi mu ujawnieniem. Jeśli zdejmiesz rękawiczkę, odniesiesz słaby sukces w biznesie lub miłości….

…(Sandały) We śnie para butów przedstawia syna, pojazd, przyjaciela, brata, partnera biznesowego lub podróże. Noszenie we śnie pary butów bez obcasów oznacza posiadanie brzydkiej żony. Chodzenie z jednym butem we śnie oznacza rozstanie męża i żony lub zerwanie partnerstwa biznesowego. Zdejmowanie butów we śnie oznacza zwycięstwo i zdobycie pozycji….

Sen o pustym zbiorniku gazu symbolizuje potrzebę ponownego pobudzenia lub ożywienia swojego życia w jakiś sposób. ~Utrata pary~ w twoim życiu lub związkach. Możesz czuć się osuszony lub przytłoczony.

…Śnienie o kotle lub jakimkolwiek naczyniu, w którym wytwarza się dużo pary, wskazuje, że śniący musi ciężko pracować, zanim osiągnie pożądany sukces. Sen o zepsutych i bezużytecznych kotłach lub garnkach zapowiada nadchodzące awarie….

…Śnienie, że nosisz rękawiczki, sugeruje, że musisz być ostrożny, głównie w zakresie zarządzania pieniędzmi. To jest ostrzeżenie, dzięki któremu możesz zapobiec problemom prawnym. Śnienie, że używasz pary brudnych i podartych rękawiczek, ostrzega cię przed podjęciem środków ostrożności, ponieważ możesz doświadczyć różnych strat; możesz nawet stracić cenne przedmioty. Śnienie, że zgubiłeś rękawiczki, oznacza, że ​​nie powinieneś liczyć na pomoc innych; powinieneś zaplanować samodzielne rozwiązywanie problemów. Śnienie, że znajdziesz rękawiczki, wskazuje na prawdopodobieństwo zawarcia małżeństwa lub nowej firmy. Kiedy mężczyzna śni, że trzyma w dłoni kobiecą rękawiczkę, oznacza to, że kobieta będzie próbowała go zdominować i szantażować. Sen, że zdejmujesz rękawiczkę, sugeruje, że Twoje firmy będą miały problemy, a jeśli nie rozwiążesz ich odpowiednio, pogorszą się….

Pary rzeczy lub koncepcji, kiedy śnisz, jest ciekawy znak swojego marzenia … Ten znak wskazuje na potrzebę równowagi w twoim życiu. Ogólnie rzecz biorąc, rówieśnicy są naprzeciwko siebie i służą jako sposób dla umysłu do podziału rzeczy dla lepszego zrozumienia….

…Sen o pustym zbiorniku gazu symbolizuje potrzebę ponownego naładowania lub ożywienia w jakiś sposób. „Utrata pary” w Twoim życiu lub związkach. Możesz czuć się wyczerpany lub przeciążony….

…We śnie kolczyki lub naszyjnik kobiety, jeśli są wykonane z pereł, stanowią prezent od męża. Jeśli we śnie są zrobione ze srebra, oznacza to fizyczną dolegliwość, a jeśli są zrobione z koralików we śnie, mają na myśli zawód przyjaciół. Widok żony noszącej kolczyki we śnie oznacza angażowanie się w dochodowy biznes. Jeśli mężczyzna widzi, że ma we śnie parę pięknych kolczyków, na których są osadzone perły, oznacza to, że będzie się cieszyć bogactwem, dobrobytem i wygodą w tym życiu lub może to oznaczać, że zapamięta Koran. Jeśli kobieta widzi, że ma we śnie parę srebrnych kolczyków, oznacza to, że pocznie syna, który wyrosnie na pobożnego mężczyznę. Jeśli są wykonane z pereł, jej przyszły syn będzie śpiewał z muzyką. Jeśli chodzi o niezamężną kobietę, noszenie kolczyków we śnie oznacza małżeństwo. Jeśli we śnie widzi się dziecko noszące parę kolczyków, przedstawia to piękno, chociaż nie jest godne pochwały, gdy widzimy we śnie dorosłego lub mężczyznę noszącego parę kolczyków lub nawet pojedynczy kolczyk. W ich przypadku oznacza to podjęcie odrażającej i haniebnej akcji. Noszenie pary kolczyków we śnie oznacza również zdobycie wiedzy, która wywyższa osobę i podnosi ją na stanowisku. Może to również oznaczać posiadanie skłonności muzycznych lub piknik. (Zobacz także Złoto | Ozdoby)…

Widok pary krycia się zwierząt wskazuje na narodziny w rodzinie śniącego lub wieści o jakichś urodzinach.

…Śnienie o tym, że twoje buty są poszarpane i zabrudzone, oznacza, że ​​zrobisz sobie wrogów, kierując się nieczułą krytyką. Zamknąć je w snach, zapowiada poprawę w twoich sprawach, a jakieś ważne wydarzenie przyniesie ci satysfakcję. Nowe buty zapowiadają korzystne zmiany. Jeśli uszczypną Ci stopy, będziesz nieprzyjemnie wystawiony na praktyczne żarty kochających zabawę towarzyszy Twojego seksu. Znalezienie ich rozwiązanych oznacza straty, kłótnie i zły stan zdrowia. Utrata ich jest oznaką dezercji i rozwodów. Śnienie, że buty zostały skradzione w nocy, ale masz dwie pary rajstop, oznacza, że ​​poniesiesz stratę, ale zyskasz na innej pogoni. Dla młodej kobiety marząc, że jej buty są podziwiane, gdy stoi, ostrzega ją, by była ostrożna w pozwalaniu nowo wprowadzonym ludziom i mężczyznom wszelkiego rodzaju zbliżyć się do niej w znajomy sposób….

…Marzenie o gołębiach łączących się w pary i budujących swoje gniazda reprezentuje spokój świata i radosne domy, w których dzieci okazują posłuszeństwo, a miłosierdzie jest okazywane wszystkim. We śnie, aby usłyszeć samotny, żałobny głos gołębicy, zwiastuje smutek i rozczarowanie śmiercią osoby, u której szukałeś pomocy. Często zapowiada śmierć ojca. Widok martwego gołębia we śnie jest złowieszczym rozdziałem męża i żony, czy to na skutek śmierci, czy niewierności. Widzenie białych gołębi oznacza obfite zbiory i najwyższą wiarę w lojalność przyjaciół. Marzenie o zobaczeniu stada białych gołębi oznacza spokojne, niewinne przyjemności i szczęśliwe wydarzenia w przyszłości. Jeśli ktoś przyniesie ci list, napomknie o miłej wieści od nieobecnych przyjaciół, a także pojednanie kochanków. Jeśli gołąb wydaje się wyczerpany, po pojednaniu przeniknie nuta smutku, lub można przekazać przyjemną wiadomość o smutnym dotyku, wspominając o niepełnosprawnym przyjacielu | jeśli tak, może nastąpić niewielki spadek. Jeśli list zawiera przesłanie, że jesteś skazany, zapowiada, że ​​rozpaczliwa choroba, twoja lub krewnego, może spowodować nieszczęście finansowe….

…Śnienie, że żyje jeszcze krewny, jest zapowiedzią przyszłych niepowodzeń i smutków. Ten rodzaj snów jest powszechny u ludzi, którzy ponieśli porażki w prawdziwym życiu, na przykład frustrację z powodu złudzeń, nadziei, pasji, itp. Te poczucie porażki to te, które przybierają postać trupa, wskazując, że nadzieje a sny są martwe. W takich przypadkach powinieneś znaleźć rozwiązanie swoich problemów, zamiast zakładać, że członek rodziny umrze. Sen o martwym ciele znanej osoby wskazuje, że śniący obwinia drugą osobę za własne problemy i że ma ukryte pragnienie zemsty. Śnienie o zwłokach to także efekt negatywnych wpływów w życiu codziennym, takich jak bogate wieści o wojnach, zbrodniach, napadach czy czytaniu o terrorze czy zemście, może też być wynikiem otrzymywania gróźb. Sen o zwłokach pokrytych kwiatami zwiastuje smutek. Jeśli kwiaty są czerwone lub ciemne, oznacza to, że zbliżają się problemy. Jeśli kobiecie, zwłaszcza młodej kobiecie, marzy się starannie ogolone, ubrane i wystylizowane zwłoki, to sugeruje, że czuje pokusę popadnięcia w moralne zepsucie lub romans. Jeśli we śnie spróbujesz dotknąć twarzy trupa, a gdy to zrobisz, jego głowa spadnie, oznacza to niebezpieczne i ukryte wrogości, które sprawią, że wszystko będzie możliwe, aby zaszkodzić ci plotkami. Sny te zwykle ujawniają, że śniący naprawdę pragnie spokoju, wyciszenia i przebywania z dala od problemów, które go dotyczą. Dzieje się tak, ponieważ czuje się otoczony wrogością i zazdrością, chociaż w rzeczywistości może to być bardzo bliski krewny. Dla każdego sny o pocałowaniu zwłok wskazują, że śniący ma się pożegnać z czymś, co bardzo kocha. To marzenie o określonej stracie, ale także o rozpoczęciu nowej formy życia. Śnienie, że obraźliwe przedmioty są umieszczane na zwłokach, na przykład pieniądze, zwłaszcza na twarzy, ustach lub oczach, oznacza, że ​​podejdą do ciebie nieuczciwi ludzie i przez pomyłkę będziesz im ufać, podczas gdy będą próbowali cię oszukać, pozostawiając cię z niewielką szanse na odzyskanie tego, co zostało utracone. Jeśli wahasz się przed umieszczeniem tych przedmiotów na ciele, oznacza to, że albo nie dasz się oszukać, albo że uda ci się odzyskać część rzeczy, które ci zabrali. Kiedy we śnie zidentyfikujesz zwłoki jako członka rodziny, sugeruje to, że śmierć może być blisko tej osoby lub innego bliskiego krewnego. Widok zwłok ubranego na czarno we śnie sugeruje niepowodzenia i problemy w biznesie i innych czynnościach, którymi się zajmujesz. Wskazuje również, że osoba, którą bardzo kochasz, może umrzeć lub że w rodzinie mogą wystąpić nieporozumienia, które mogą spowodować znaczne straty materialne. Widok zwłok w jego trumnie zwiastuje natychmiastowe problemy, ponieważ odnosi się do czegoś bardzo drogiego, co jest stracone, jak przyjaciele, biznes, praca, nieruchomości itp. Widzenie zwłok w snach wskazuje na nieufność do załatwianych interesów i spraw, i że będzie smutek i nieobecność twoich bliskich. To marzenie głównie młodych ludzi, kiedy cierpią lub boją się rozczarowania. Sen o polu bitwy pokrytym świeżymi trupami insynuuje wojny, bitwy, katastrofy, które poważnie dotkną wielu ludzi, w tym marzyciela. Widok zwłok jednego lub więcej zwierząt wskazuje, że nie masz dobrego zdrowia lub że Twoja firma nie idzie dobrze….

…Kazirodztwo w snach może być trudnym symbolem do zdefiniowania. Marzycielski umysł zwykle nie rozróżnia tego, co jest moralne lub niemoralne. Sam akt seksualny symbolizuje połączenie dwóch cech osobowości lub cech. Tak więc seks z rodzicami, rodzeństwem lub innymi członkami rodziny jest często symbolem różnych cech osobowości lub cech fuzji. Członkowie rodziny są zwykle jak inne symbole marzeń … cechy osobowości, w oparciu o ich opinie, uczucia lub wspomnienia z nich. Jeśli nie jesteś świadomy kazirodztwa, ponieważ dzieje się to we śnie i czujesz, że nie ma w tym nic złego, kazirodztwo jako symbol jest prawdopodobnie bez znaczenia. Seks jest najważniejszym symbolem. Członek rodziny jest po prostu emocjonalnie żenujący lub niewygodny symbol. Seks z rodzicami może odzwierciedlać pozytywne doświadczenie, które trzeba było dokonać wyboru. Świadomość kazirodztwa we śnie, słyszenie o nim lub poczucie, że jest źle, symbolizuje tabu lub brak akceptacji dla czegoś. Alternatywnie, możesz mieć problemy osobiste z członkiem rodziny, który potrzebuje adresu. Jeśli doświadczyłeś kazirodztwa w prawdziwym życiu, możesz mieć problemy z radzeniem sobie z nim lub ponownie ocenić przeszłość. Przykład: Mężczyzna marzył o tym, aby jego ojciec powoli wepchnął penisa w dupę. W prawdziwym życiu był świadomy siebie, że staje się złą decyzją, która będzie miała konsekwencje. Jego ojciec próbuje uprawiać seks analny z nim odzwierciedla jego sumienie lub zdolność do podjęcia decyzji, która miała się z nim wkręcić….

…(Ostrze | Moc | Pochwa) We śnie miecz przedstawia syna, króla, klan, plemię, farmę, posiadłość lub kobietę. Jeśli miecz jest interpretowany jako siła, oznacza to pracowitość, a jeśli jest interpretowany jako słowa, oznacza to jasność mowy. Jeśli jest interpretowane jako czyjś ojciec, to reprezentuje dumę ojca ze swojego syna. Jeśli czyjś miecz waży ciężki i jest z trudem ciągnięty we śnie, oznacza to spotkanie, które jest trudne do zniesienia, chociaż odniesie z niego korzyści. Jeśli ktoś we śnie poda żonie ostrze, oznacza to, że urodzi syna. Jeśli wręczy jej miecz schowany we śnie, oznacza to, że urodzi córkę. Żelazny miecz we śnie przedstawia syna. Abrass miecz we śnie oznacza bogatego syna. Ołowiany miecz we śnie oznacza zniewieściałego syna. Drewniany miecz we śnie oznacza syna, który jest hipokrytą, a zmatowiały miecz we śnie reprezentuje nieatrakcyjnego syna. Wyciągnięcie miecza z pochwy we śnie może oznaczać kilka słów, które ktoś jest gotów powiedzieć. Jeśli miecz jest zaostrzony, jasny i lśniący we śnie, oznacza to, że jego słowa będą słodkie i prawdziwe. Jeśli we śnie wygląda na zardzewiałą lub zmatowiałą, oznacza to, że jego słowa będą szorstkie i fałszywe. Jeśli miecz jest ciężki we śnie, oznacza to, że wypowie słowa, których nawet nie może znieść. Jeśli miecz ma pęknięcie we śnie, oznacza to, że jego słowa zostaną odrzucone, a jego intencja będzie drażnić. Jeśli we śnie miecz upadnie na podłogę, oznacza to, że można się rozwieść z żoną. Jeśli we śnie widzimy czyjś miecz leżący obok niego, oznacza to, że jest on autorytetem. Jeśli pętla lub pas pękną i miecz spadnie we śnie, oznacza to utratę mocy. Jeśli rękojeść pęknie we śnie, może to oznaczać śmierć żony. Jeśli ktoś we śnie otrzyma pochwę bez miecza, oznacza to, że zachowa coś w zaufaniu. Jeśli rękojeść miecza złamie się we śnie, oznacza to, że ojciec, wujek, ciocia lub matka mogą wkrótce umrzeć. Jeśli ostrze pęknie we śnie, oznacza to, że służący lub pomocnik może wkrótce umrzeć. Jeśli we śnie widzi się miecze latające w powietrzu, reprezentują one plagę. Miecz we śnie może również reprezentować złość lub jego napiętą sytuację finansową. Połknięcie miecza we śnie oznacza zebranie łupów wojennych. Jeśli miecz połknie kogoś we śnie, oznacza to ukąszenie węża. We śnie pochwa miecza przedstawia kobietę. Bicie kogoś mieczem we śnie oznacza obrażanie go ostrymi słowami. Schowanie miecza we śnie oznacza małżeństwo. Jeśli ostrze przestanie ciąć we śnie, oznacza to, że czyjeś słowa nie będą miały wagi. Jeśli ktoś zostanie trafiony mieczem i jeśli straci rękę, nogę lub odniesie rany we śnie, oznacza to kłótnię, która dotyczy ojca, syna lub brata itd., W zależności od tego, która kończyna i który członek rodzinę, którą reprezentuje. Jeśli we śnie odcina się głowę mieczem, oznacza to, że ten, który otrzymał cios, zatriumfuje nad tym, który go ściął, lub otrzyma przez niego korzyści. Jeśli we śnie ktoś rozczłonkuje ciało mieczem, oznacza to, że może podróżować daleko lub że jego potomstwo rozproszy się po całej krainie. Miecz we śnie również reprezentuje bogactwo, władzę lub wiedzę. Machanie mieczem podczas pojedynku we śnie oznacza bycie znanym w swojej dziedzinie lub zawodzie. (Zobacz także Pojedynek | Nóż)…