…Marzenie o graniu w grę wideo na telefonie komórkowym symbolizuje wyzwanie, które zawsze jest w Twoim umyśle. Coś, co przez cały czas wydaje ci się ważne. Przykład: Mężczyzna marzył o graniu w gry na telefon komórkowy. Na jawie spędzał dużo czasu, próbując przekonać się, czy uda mu się skłonić urzędników miejskich do zmuszenia każdego z jego sąsiadów do wprowadzenia zmian w ich nieruchomościach, pisząc do nich e-maile. Gry na telefony komórkowe odzwierciedlały wyzwanie, jakim było napisanie idealnego listu, aby wymusić zmianę….

Kiedy marzysz o telefonie komórkowym, takie marzenie wskazuje na twoją zdolność do przystosowania się do nowych możliwości. Marzenie to również jego elastyczność w dostosowywaniu się do nowych środowisk. Jeśli nie możesz znaleźć telefonu lub go zgubisz, oznacza to konieczność większej komunikacji z osobami wokół ciebie. Aby uzyskać bardziej szczegółową interpretację marzeń, zobacz także znaczenie telefonu.

Sen o telefonie komórkowym symbolizuje bliskość emocjonalną lub psychologiczną. Pilne poczucie potrzeby czegoś. Pragnienia, przekonania, pragnienia lub uczucia, które uważasz za ważne lub których nie chcesz stracić. Telefony komórkowe mogą również reprezentować zasoby lub połączenia z innymi osobami, które chcesz zawsze być dostępne dla Ciebie. Rzeczy, które chcesz mieć, chcesz spróbować lub po prostu myśleć za dużo. Aby porozmawiać na telefon komórkowy we śnie symbolizuje skupić się na kwestiach, które są dla Ciebie ważne lub emocjonalnie cenne. Spędzasz dużo czasu na zastanawianiu się nad czymś lub dużym zainteresowaniu tym, aby coś się stało. Mówiąc na telefon komórkowy wielu również odzwierciedlają emocjonalne pilności. Czujesz, że potrzebujesz czegoś do pracy. Marzenie o utracie telefonu symbolizuje emocjonalne rozłączenie tego, co jest dla Ciebie ważne. Trudności, które rozpraszają cię lub uniemożliwiają ci myślenie lub odczuwanie, jak chcesz. Sen o tym, że nie jest w stanie skontaktować się z kimś w telefonie symbolizuje uczucie separacji lub odcięcia. Możesz nie być w stanie komunikować się z kimś, czy dbasz lub czujesz się odizolowany od czegoś, co jest emocjonalnie korzystne. Członkowie rodziny, którzy są oddzielone od bliskich często marzą o tym, że nie jest w stanie korzystać z telefonu komórkowego, aby skontaktować się z tą osobą. Przykład: Młody mężczyzna marzył o zobaczeniu starego przyjaciela, rozmawiając przez telefon komórkowy z dziewczyną, którą lubił. Ten stary przyjaciel był kimś, kto nigdy się nie poddaje. Budząc się życiem, że młody mężczyzna został odrzucony przez dziewczynę, lubił to i nie mógł przestać jej lubić. Stary przyjaciel na telefon komórkowy odzwierciedla jej potrzebę, aby ta dziewczyna do uruchomienia i jej niechęć do zaprzestania myślenia o niej.

…To brzmi natarczywie i nikt nie odpowiada: stan lęku, lęk przed określonymi problemami życiowymi. Rozmawiając przez telefon: otrzymasz telefon, który będzie dla Ciebie wielką niespodzianką….

…Sen o telefonie symbolizuje komunikację psychologiczną z aspektem siebie lub sprawami wymagającymi uwagi. Umiejętność „przedostania się” do ludzi, słuchania wewnętrznego głosu lub realizacji celu do woli. Może to być również przedstawienie sytuacji, które w razie potrzeby można by „wywołać” . Alternatywnie, telefon symbolizuje twoją komunikację i relacje z innymi. Sen o zadzwonieniu do kogoś symbolizuje chęć udostępnienia, przedostania się lub połączenia się z określonymi uczuciami, sytuacjami. Aspekt siebie, który masz „powołać do istnienia” lub od którego chcesz zwrócić uwagę. Przekonania, uczucia lub sytuacje, które chcesz mieć teraz do dyspozycji. Negatywnie, telefonowanie do kogoś może wskazywać na poleganie na złych nawykach lub negatywnych wzorcach myślenia. Śnienie, że telefon nie działa lub jest zepsuty, symbolizuje niemożność zainicjowania sytuacji lub pożądanej reakcji. Nie ma sposobu, żeby coś zacząć. Możesz tylko pomyśleć o chęci spróbowania czegoś. Poczucie odcięcia. Może to również oznaczać brak możliwości skontaktowania się z kimś. Poczucie odcięcia społecznego. Sen o zadzwonieniu do kogoś bez odpowiedzi symbolizuje frustrację lub niepowodzenie w osiągnięciu celu. Ewentualnie możesz czuć się niezdolny do skontaktowania się z kimś lub zwrócenia uwagi. Ludzie mogą cię nie słuchać lub nie szanować twoich życzeń. Sen o ignorowaniu podczas rozmowy telefonicznej może oznaczać, że nie posłuchasz swojego wewnętrznego głosu lub nie uzyskasz pomocy lub uwagi. Sen o dzwoniącym telefonie lub o tym, że ktoś do Ciebie dzwoni, symbolizuje aspekty Twojej osobowości, które „docierają” do Ciebie. Coś w twoim życiu wymaga uwagi. Jesteś bardziej otwarty lub spostrzegawczy na wgląd lub realizację. Sytuacja może stać się dla ciebie jaśniejsza. Możesz też być dużo bardziej współpracujący z inną osobą lub częściej kogoś słuchać. Negatywnie może to wskazywać na nieprzyjemne problemy, z którymi musisz się zmierzyć. Sen o dzwoniącym telefonie bez odpowiedzi symbolizuje obszary twojego życia, które ignorujesz. Problemy lub sytuacje, z którymi nie chcesz się zajmować lub których nie chcesz zobaczyć. Być może będziesz musiał zwrócić na coś większą uwagę. Sen o połączeniach alarmowych lub dzwonieniu pod numer 911 symbolizuje pilną potrzebę lub silne pragnienie uniknięcia czegoś. Desperacja, aby pozbyć się problemu. Sen o bardzo dużym telefonie symbolizuje znaczenie wiadomości, którą chcesz przekazać innym, lub znaczący wpływ, na który rozważasz otwarcie się. Ty lub ktoś inny może być bliski zaakceptowania wielkiego pomysłu lub dokonania dramatycznej zmiany. Sen o oderwaniu telefonu od wideł symbolizuje zamknięcie się. Problemy lub problemy, w których nie chcesz lub nie możesz się nimi zajmować. Sen o sygnale zajętości symbolizuje ludzi lub sytuacje, w stosunku do których czujesz się zmuszony do cierpliwości….

Sen o telefonie symbolizuje komunikację psychologiczną z aspektem siebie lub problemami, które wymagają uwagi. Zdolność do ~przekazywania~ ludziom, słyszenia wewnętrznego głosu lub osiągnięcia celu do woli. Może to być również reprezentacja sytuacji, która może być ~wywoływana~ w pożądanym. Alternatywnie, telefon symbolizuje komunikację i relacje z innymi. Sen o powołaniu kogoś symbolizuje pragnienie, aby udostępnić, przejść obok lub być związane z pewnymi uczuciami, sytuacje, ludzie. Aspektem siebie, który jest ~powołaniem być~ lub chcą uwagi. Przekonania, uczucia lub sytuacje, które chcesz teraz ci udostępnić. Negatywnie, powiązanie z kimś może wskazywać na uzależnienie od złych nawyków lub negatywnych wzorców myślenia. Marzyć, że telefon nie działa lub jest uszkodzony symbolizuje niezdolność do rozpoczęcia sytuacji lub pożądanej reakcji. Nie ma sposobu, aby coś dostać. Możesz tylko myśleć o tym, że chcesz coś wypróbować. Uczucie cięcia. Może to być również reprezentacja niemożności skontaktowania się z kimś. Poczucie izolacji społecznej. Sen o powołaniu kogoś bez odpowiedzi symbolizuje frustrację lub niepowodzenie w osiągnięciu celu. Alternatywnie, możesz czuć, że nie możesz przekazać go komuś lub zwrócić na siebie uwagi. Ludzie mogą nie słuchać cię lub szanować twoje życzenia. Sen o ignorowaniu w telefonie może oznaczać, że nie usłyszysz twojego wewnętrznego głosu lub uzyskasz pomoc lub uwagę. Sen o dzwonieniu telefonu lub o tym, że ktoś do Ciebie dzwoni, symbolizuje aspekty Twojej osobowości, które są ~zrozumieniem~. Coś w twoim życiu chce uwagi. Jesteś bardziej otwarty lub spostrzegawczy dla wglądu lub osiągnięć. Sytuacja może być coraz bardziej wyraźna dla Ciebie. Możesz również znacznie bardziej współpracować z kimś innym lub słuchać kogoś innego. Negatywnie, może to wskazywać na nieprzyjemne problemy, które są zmuszane do konfrontacji. Sen o niereagowanym dźwięku telefonu symbolizuje obszary swojego życia, które ignorujesz. Pytania lub sytuacje, z którymi nie chcesz się zajmować lub których nie chcesz widzieć. Sen o połączeniach alarmowych lub dzwonienie pod numer 911 symbolizuje pilną potrzebę lub silne pragnienie, aby czegoś uniknąć. Desperacja, aby pozbyć się problemu. Sen o dużym telefonie symbolizuje znaczenie wiadomości, którą chcesz przekazać innym lub znaczący wpływ, który możesz rozważyć otwarcie. Ty lub ktoś inny może być bliski zaakceptowania świetnego pomysłu lub dokonania dramatycznej zmiany. Sen o pozostawieniu telefonu z haka symbolizuje odejście.

Jeśli marzysz o telefonie, to takie marzenie wskazuje na komunikację, którą próbujesz zrobić z kimś lub sobą. Jeśli nie odebrałeś telefonu, to takie marzenie oznacza nierozwiązane problemy z właściwą osobą, więc nie odebrałeś telefonu. Prawdopodobnie starasz się uniknąć rozwiązania wszystkich problemów. Jeśli rozmawiałeś przez telefon z kimś, kogo znasz, a następnie marzysz, więc przewidujesz, że istnieje potrzeba znalezienia tej osoby. Alternatywnie, telefon może nie znaczyć nic we śnie, który jest częścią ich życia i używać go na co dzień.

…Widzenie lub słyszenie telefonu we śnie oznacza wiadomość od twojej podświadomości. Możesz napotkać problemy, których próbujesz uniknąć. Telefon może też reprezentować Twoją komunikację i relacje z innymi. Śnienie, że nie będziesz rozmawiać przez telefon, oznacza sytuację, którą chcesz zakończyć. Sen o rozmowie telefonicznej z kimś oznacza, że ​​chcesz porozmawiać z tą osobą o problemie….

…(Księżyc w nowiu) Jeśli nowy półksiężyc pojawia się we śnie we właściwej pozycji, oznacza to spłodzenie błogosławionego syna lub otrzymanie ważnego spotkania lub zysków z własnego biznesu. Widzenie we śnie gromadzenia się kilku półksiężyców oznacza uczestnictwo w pielgrzymce do Mekki. Czerwony półksiężyc we śnie oznacza poronienie. Jeśli we śnie półksiężyc spadnie na ziemię, oznacza to noworodka. Widzenie nowego półksiężyca, gdy wszyscy inni patrzą na to, że nie widzi go we śnie, oznacza śmierć lub może oznaczać, że ktoś będzie nienormalny i zepsuty w tym roku swojego życia. Widzenie we śnie nowiu w czasie innym niż czas jego narodzin oznacza radosne wieści, radosną wieść, powrót do domu długo oczekiwanego podróżnika lub narodziny noworodka. Narodziny nowiu we śnie oznaczają również prawdę obietnicy lub może oznaczać otrzymanie pieniędzy, ponieważ czynsz jest zwykle należny na początku każdego miesiąca. Pojawienie się księżyca w nowiu lub półksiężyca w niewłaściwej pozycji, na przykład na południu lub północy we śnie, oznacza popełnienie lub bycie świadkiem nikczemnego działania, które budzi odrazę i które może szybko umrzeć, w zależności od tego, jak długo ten nowy półksiężyc pozostanie w to stanowisko. Nowy półksiężyc we śnie przedstawia również przywódcę, nieoczekiwaną radosną wiadomość lub może przedstawiać płacz noworodka lub buntownika. Jeśli nowy półksiężyc stoi otoczony mroczną ciemnością lub jeśli woda lub krew kapie z niego, nawet jeśli tej nocy nie ma deszczu we śnie, oznacza to przybycie podróżnika z jego podróży lub wejście na muezina do minaretu, aby wezwać modlitwę lub stanąć kaznodziei na kazalnicy, aby wygłosić kazanie, spłacić swoje długi, odbyć obowiązkową pielgrzymkę lub zakończyć życie. Jeśli nowy półksiężyc jest nieprzejrzysty, lub jeśli został stworzony z żółtej miedzi, lub jeśli ma kształt węża lub skorpiona we śnie, oznacza to zło. Widok nowego półksiężyca we śnie tej samej nocy, w której ma się narodzić, oznacza, że ​​żona pocznie dziecko. We śnie nowy półksiężyc reprezentuje również małe dziecko, pokutę z grzechu, rozwiewanie przeciwności, uwolnienie z więzienia lub powrót do zdrowia po chorobie. Widzenie we śnie sierpu wschodzącego jest lepsze niż zobaczenie go, gdy się zmniejsza. Jeśli nowy półksiężyc nagle zniknie we śnie, oznacza to, że projekt, przedmiot lub zamiar nie zostaną spełnione. (Zobacz także Moon)…

…Sen o telefonie komórkowym symbolizuje bliskość emocjonalną lub psychologiczną. Pilne uczucie, że czegoś potrzebuję. Życzenia, przekonania, pragnienia lub uczucia, które uważasz za ważne lub których nie chcesz stracić. Telefony komórkowe mogą również reprezentować zasoby lub połączenia z innymi osobami, które zawsze chcesz mieć do dyspozycji. Rzeczy, które chcesz mieć, czego chcesz doświadczyć lub po prostu dużo o nich myślisz. Rozmawianie przez telefon we śnie symbolizuje skupienie się na sprawach, które są dla Ciebie ważne lub cenne emocjonalnie. Spędzasz dużo czasu na myśleniu o czymś lub jesteś zainteresowany tym, aby coś się wydarzyło. Rozmowy przez telefon komórkowy również odzwierciedlają pilną potrzebę emocjonalną. Czujesz, że potrzebujesz czegoś, aby funkcjonować. Sen o utracie telefonu komórkowego symbolizuje emocjonalne odłączenie się od tego, co jest dla Ciebie ważne. Trudności, które rozpraszają cię lub uniemożliwiają myślenie lub odczuwanie, jak chcesz. Sen o niemożności skontaktowania się z kimś za pomocą telefonu komórkowego symbolizuje poczucie separacji lub odcięcia. Możesz nie być w stanie komunikować się z kimś, na kim ci zależy, lub czujesz się odcięty od czegoś, co wspiera Cię emocjonalnie. Członkowie rodziny, którzy są oddzieleni od bliskich, często marzą o tym, że nie mogą użyć telefonu komórkowego, aby skontaktować się z tą osobą. Przykład: młody człowiek marzył o tym, że zobaczył starego przyjaciela rozmawiającego przez telefon z dziewczyną, którą lubił. Ten stary przyjaciel był kimś, kto nigdy się nie poddaje. Na jawie młody człowiek został odrzucony przez dziewczynę, którą lubił i nie mógł przestać ją lubić. Stary przyjaciel rozmawiający przez telefon komórkowy odzwierciedlał swoją potrzebę pragnienia tej dziewczyny, aby funkcjonować, i niechęć do zaprzestania o niej myślenia….

…Sen o telefonie jest negatywnym omenem, ponieważ zapowiada niebezpieczne związki z nieznanymi lub obcokrajowcami, którzy szukają jedynie osobistych korzyści. Kiedy kobieta śni o sobie rozmawiającą przez telefon, insynuuje, że jest zazdrosna i podejrzewa, że ​​jest rywalem….

Przeczytaj również interpretację przez telefon.

…Marzenie o nowym roku oznacza dobrobyt i małżeńskie oczekiwania. Jeśli w zmęczeniu kontemplujesz nowy rok, zaręczyny będą niepomyślne….

Sen o Nowym Roku oznacza dobrobyt i nadzieję. To nowy początek. Na poziomie duchowym sugeruje oświecenie lub nowe zrozumienie znalezione.

…Marzenie o Nowym Roku oznacza dobrobyt i nadzieję. Jest to nowy początek na nowym poziomie duchowym, który sugeruje wyjaśnienie lub znalezienie nowego zrozumienia….

…Świętowanie Nowego Roku we śnie oznacza krótkotrwałe szczęście, wspomnienie przeszłości, przemijanie smutków i przeciwności losu lub odzyskiwanie utraconych pieniędzy. We śnie, jeśli nowy rok przypada na piątek, oznacza to rozprzestrzenianie się zła, korupcji lub zawirowań politycznych na ten rok. Jeśli jest sobota, to susza, trudy w trudnym roku, zarazy i choroby. Jeśli jest niedziela, oznacza to mroźną zimę i błogosławiony plon na ten rok. Jeśli jest poniedziałek, oznacza to powodzie, chorobę zimową i być może częściową utratę plonów. Jeśli jest wtorek, oznacza to brak deszczu i mroźną zimę. Jeśli jest środa, oznacza to niedobór i niedobór wody oraz chłód pod koniec lata i początek jesieni. Jeśli jest czwartek, oznacza to pomyślny rok, z wyjątkiem bydła. Taka interpretacja została podana przez Ptolemeusza, astronoma aleksandryjskiego 367-283 pne podczas jego pobytu w Egipcie….

Śniąc i widząc nowy dom może być rozumiana jako przejaw podświadomości umysłu, ponieważ bierzesz na nową identyfikację i rozwijanie nowych mocnych stron. Starasz się być bardziej dojrzały emocjonalnie o rzeczach. Aby zobaczyć nowe buty jest interpretowany jako podświadome zalecenie dla marzyciela, aby myśleć o tym może on lub ona jest zbyt pewny swojego sukcesu. Alternatywnie, możesz być na ścieżce życia, która jest ci nieznana. Śniąc i widząc siebie lub kogoś innego we śnie o byciu nową szkołą oznacza, że czujesz się nie na miejscu w jakiejś sytuacji. Ogólnie rzecz biorąc, marząc o nowych rzeczach i nowych miejscach odpowiada temu, co jest nowe w twoim życiu budzącym się. Być może próbujesz nauczyć się i przeanalizować to, co już wiesz z przeszłych doświadczeń.

…Widzenie dziecka we śnie symbolizuje nowe początki, nowe sposoby myślenia, nowe pomysły lub nowe wydarzenia życiowe. Dziecko może również symbolizować nowy projekt lub nowy potencjał. Odkrywanie nowych umiejętności. Negatywnie, dziecko we śnie może odzwierciedlać nowe obowiązki lub nowe problemy, które wymagają stałej opieki. Niemowlęta mogą również reprezentować ludzi w twoim życiu, którymi czujesz potrzebę uważnej opieki, na przykład osoby starsze. Sen o małym chłopcu może reprezentować męskie cechy dla doświadczenia lub problemu, takiego jak niewrażliwość, asertywność lub dominacja społeczna. Sen o małej dziewczynce może reprezentować kobiece cechy dla doświadczenia lub problemów, takich jak wrażliwość, współczucie, podporządkowanie społeczne. Sen o płaczącym dziecku symbolizuje problem lub delikatną sytuację na jawie, która wymaga uwagi. Część ciebie, która jest pozbawiona. Sen o tonącym dziecku symbolizuje nową wrażliwą sytuację w twoim życiu, całkowicie przytłoczoną niepewnością lub negatywnymi emocjami. Niepowodzenie spowodowane zbyt dużą niepewnością lub problemami z czymś, co dopiero zaczynało się w Twoim życiu. Negatywnie, może to odzwierciedlać problemy, z którymi bardzo uważasz, że nie możesz się nimi zająć z powodu nadmiernej niepewności, problemów lub strachu. Sen o upuszczeniu dziecka symbolizuje niepokój związany z byciem nieodpowiedzialnym w nowej sytuacji lub problemie wymagającym opieki. Sny o porzuceniu dzieci są powszechne wśród nowo narodzonych matek, bardziej z powodu ich strachu przed byciem nieodpowiedzialną matką niż z powodu faktycznego upuszczenia dzieci. Sen o zapomnieniu dziecka symbolizuje uczucia związane z czymś, co zacząłeś w życiu, a potem porzuciłeś. Odłóż na bok coś, co kochasz lub na co ciężko pracowałeś. Odkładanie czegoś specjalnego. Pozytywnie zapominanie o dziecku we śnie może oznaczać, że jest jeszcze czas na poprawienie czegoś, co odłożyłeś. Sen o zaniedbanym dziecku może wyrażać uczucia związane z zaniedbaniem przyszłego projektu lub odpowiedzialności. Może to być również przedstawienie wrażliwego problemu, któremu nie zajmujesz się wystarczająco. Sen o wcześniaku symbolizuje nowe sytuacje lub nowe problemy w Twoim życiu, które następują szybciej, niż tego chcesz. Konieczność zrobienia czegoś wcześniej niż planowałeś. Widzenie martwego dziecka symbolizuje zakończenie nowego rozwoju lub pokonanie negatywizmu. Coś, co się zaczęło lub było w trakcie prac, zostało zatrzymane. Pozytywnie, martwe dziecko może odzwierciedlać poczucie, że oszczędzono mu odpowiedzialności lub przewlekłego problemu. Sen o dziecku bez nóg symbolizuje nowy rozwój w stagnacji. Nowa sytuacja bez przyczepności i pędu. Sen o zdeformowanym dzieckiem symbolizuje nowy odpowiedzialności ani dokuczliwy problem, który nie okazał się zgodny z oczekiwaniami go. Jeśli faktycznie spodziewasz się dziecka, może to odzwierciedlać obawę, że coś jest nie tak z dzieckiem. Sen o frustracji lub stresie podczas opieki nad dzieckiem symbolizuje frustrację i trudności związane z problemem lub odpowiedzialnością. Sen o dziecku spoza twojej rasy symbolizuje nowy rozwój, nową sytuację lub nową odpowiedzialność, na którą ma wpływ symbolika tej rasy. Na przykład biała osoba śniąca o czarnym dziecku symbolizuje nową sytuację w twoim życiu, w której liczy się lub myślisz, że czujesz się dobrze. Czarni ludzie śniący o białych dzieciach symbolizują nowe sytuacje lub obowiązki, w których czujesz, że masz przewagę. Może to również oznaczać nowe problemy, z którymi nie możesz nic zrobić. Zapoznaj się z sekcją poświęconą tematyce rasy, aby uzyskać bardziej szczegółowe spojrzenie na symbolikę koloru skóry i kultury. Kobiety w ciąży mają tendencję do snu o seksie ich nienarodzonych dzieci częściej jako mężczyzn niż kobiet. Prawdopodobnie odzwierciedla to ich odczucia dotyczące tego, jak niewrażliwa lub trudna jest rzeczywistość urodzenia dziecka. Może to być również przedstawienie kontroli, jaką matka twierdzi, że jest rodzicem ze względu na dziecko. Młode kobiety i dziewczęta mogą marzyć o urodzeniu dziecka, aby odzwierciedlić ich strach przed zajściem w ciążę lub chęć zajścia w ciążę. Przykład: kobieta marzyła o utracie dziecka. Na jawie odłożyła studia ze względu na małżeństwo. Przykład 2: Kobieta marzyła o trzymaniu nowego dziecka. Na jawie rozpoczynała nowy romans, zdradzając męża. Przykład 3: Starsza kobieta marzyła o opiece nad dzieckiem. Na jawie jej starzejący się mąż był bardzo chory. Przykład 4: Kobieta marzyła o przypadkowym pozostawieniu dziecka w sklepie. Na jawie był autorem, który czuł, że zbyt długo zaniedbała książkę, którą pisała….

Zobacz znaczenie Telefonu

Zobacz znaczenie telefonu

Zobacz znaczenie prostytutek

…Śniąc o telefonie, przepowiada, że ​​spotkasz nieznajomych, którzy będą cię nękać i oszukiwać w twoich sprawach. Dla kobiety, która marzy o rozmowie z jednym, oznacza, że ​​będzie miała dużo zazdrosnej rywalizacji, ale przezwycięży wszelkie złe wpływy. Jeśli nie słyszy dobrze podczas rozmowy przy jednym, grozi jej złe plotki i utrata kochanka….

…Symbolizuje sentymentalne i romantyczne relacje. Jeśli nie jesteśmy w stanie nawiązać komunikacji telefonicznej, to ujawnia się strach przed niemożliwością takiego związku emocjonalnego lub pokazuje, że te relacje zostaną zerwane. Jeśli komunikacja jest doskonała, relacje emocjonalne i romantyczne będą równie dobre….

Zobaczenie dziecka we śnie symbolizuje nowe początki, nowe sposoby myślenia, nowe pomysły czy nowe wydarzenia życiowe. Dziecko może również symbolizować nowy projekt lub nowy potencjał. Odkrywanie nowych umiejętności. Negatywnie, dziecko we śnie może odzwierciedlać nowe obowiązki lub nowe problemy, które wymagają stałej opieki. Niemowlęta mogą być również reprezentacją ludzi w twoim życiu, że czujesz potrzebę opieki ostrożnie jak osoby starsze. Marzenie chłopca może reprezentować męskie cechy dla doświadczenia lub problemu, takiego jak niewrażliwość, asertywność lub dominacja społeczna. Sen dziewczyny może reprezentować kobiece cechy dla doświadczenia lub problemów, takich jak wrażliwość, sympatia, podporządkowanie społeczne. Marzenie o płaczdziecie symbolizuje problem lub delikatną sytuację w przebudzeniu życia, które wymaga uwagi. Część z was jest prywatna. Sen o tonącym dziecku symbolizuje delikatną nową sytuację w twoim życiu, będąc całkowicie przytłoczony niepewnością lub negatywnymi emocjami. Porażka spowodowana zbyt dużą niepewnością lub problemami z czymś, co zaczynało się w twoim życiu. Negatywnie, może to odzwierciedlać problemy, które są bardzo ostrożni, że są niemożliwe do opieki ze względu na nadmierną niepewność, problemy lub strach. Sen o upuszczeniu dziecka symbolizuje uczucie niepokoju o bycie nieodpowiedzialnym z jakąś nową sytuacją lub problemem, który wymaga twojej opieki. Marzenia o porzuceniu niemowląt są powszechne dla matek noworodków, bardziej ze względu na ich strach przed nieodpowiedzialną matką, która z powodu faktycznego upuszczenia swoich dzieci. Sen o zapomnieniu dziecka symbolizuje uczucia o czymś w swoim życiu, które zaczął, ale potem opuszczony. Odkładając na bok coś, co kochasz lub ciężko pracowałeś. Odkładanie czegoś wyjątkowego. Na pozytywne notatki zapomnieć dziecko we śnie może być oznaką, że jest jeszcze czas, aby naprawić coś odłożyć. Sen o zaniedbanym dziecku może reprezentować uczucia związane z zaniedbywaniem przyszłego projektu lub odpowiedzialności. Może to być również reprezentacja Irvinga delikatny problem, nie uczestniczysz wystarczająco. Marzenie o wcześniaków symbolizuje nowe sytuacje lub nowe problemy w twoim życiu, które dzieją się szybciej niż chcesz. Trzeba zrobić coś wcześniej niż planowano. Widzenie martwego dziecka symbolizuje nowe zakończenie rozwoju lub pokonanie przez negatywizm. Coś, co się zaczęło lub było w pracach zostało przerwane. Pozytywnie, martwe dziecko może odzwierciedlać poczucie oszczędzone długi problem lub odpowiedzialność. Sen o beznogim dziecku symbolizuje nowy rozwój, który jest w stagnacji. Nowa sytuacja bez trakcji i tempa. Sen o zdeformowanym dziecku symbolizuje nową odpowiedzialność lub irytujący problem, który nie wydarzył się zgodnie z oczekiwaniami. Jeśli naprawdę spodziewasz się dziecka, może to odzwierciedlać strach przed czymś, co jest nie tak z dzieckiem. Marzył o byciu sfrustrowanym lub zestresowanym podczas opieki nad dzieckiem symbolizuje ich frustracje i trudności z problemem lub odpowiedzialnością. Sen o dziecku, które nie jest twoją rasą, symbolizuje nowy rozwój, nową sytuację lub nową odpowiedzialność, na którą wpływa symbolika rasy. Na przykład, biała osoba marząca o czarnym dziecku symbolizuje nową sytuację w twoim życiu, w której czekasz lub myślisz o dobrym samopoczuciu jest priorytetem. Czarni marzący o białych dzieciach symbolizują nowe sytuacje lub obowiązki, w których czujesz, że masz przewagę. Może również stanowić nowe problemy, które są bardzo bezpieczne, aby cokolwiek zrobić. Zobacz sekcję tematów wyścigów dla bardziej szczegółowe spojrzenie na symbolikę koloru skóry i kultury. Kobiety w ciąży mają tendencję do marzących o ich nienarodzonego seksu dziecka jako mężczyźni częściej niż kobiety. To prawdopodobnie odzwierciedla twoje uczucia o tym, jak niewrażliwe lub trudne jest rzeczywistość posiadania dziecka. Może to być również reprezentacja kontroli matki asseasserting się jako rodzice ze względu na dziecko. Dziewczęta i młode kobiety mogą marzyć o urodzeniu dziecka, aby odzwierciedlić ich strach przed zajściem w ciążę lub chęć zajścia w ciążę. Przykład: Kobieta marzyła o utracie dziecka. W prawdziwym życiu przełożyła studia na swój ślub. Przykład 2: Kobieta marzyła o posiadaniu nowego dziecka. W prawdziwym życiu zaczynała nowy romans, jednocześnie oszukując męża. Przykład 3: Starsza kobieta marzyła o konieczności opieki nad dzieckiem. W prawdziwym życiu starzejący się mąż był bardzo chory. Przykład 4: Kobieta przypadkowo marzyła, pozostawiając swoje dziecko w sklepie. W przebudzeniu życia był autorem, który czuł, że zaniedbywała książkę, którą pisała przez długi czas.

…Sen o Nowym Jorku symbolizuje interakcje społeczne z innymi, w których zauważasz, że w pewnym sensie jesteś lepszy od innych ludzi. Możesz zauważyć, że jesteś bogatszy, mądrzejszy, szczęśliwszy lub bardziej dojrzały niż inni ludzie….

…Sen o czymś nowym symbolizuje nowe pomysły, perspektywy lub doświadczenia. Możesz także doświadczać nowych uczuć lub nowego związku. Ewentualnie nowość może odzwierciedlać nowe umiejętności, zasoby lub mocne strony. Zauważasz, że w jakiś sposób dojrzewasz. Nowa tożsamość. Marzenie o nowym domu może oznaczać nowe spojrzenie na sytuację lub nowe życie. Postrzeganie życia w inny sposób. Dojrzewający pogląd na siebie, swoje życie lub świat….

Jeśli nosiłeś garnitur we śnie, to symbolizuje twoje pragnienie bycia znanym i docenionym. Istnieje kilka wskaźników w twojej osobowości, które chcesz pokazać.

* Proszę zobaczyć garnitur, smoking

Marzenie o przyjęciach lub spotkaniach sylwestrowych zwykle wskazuje, a nawet zapowiada ważne sukcesy w najbliższej przyszłości, zapewniając zyski i radość.

Zapowiedź przyszłych pozytywnych warunków dla Twoich życzeń.