…(Przedsiębiorca pogrzebowy) Jeśli we śnie widzi się zmarłego, który myje się przed pogrzebem, oznacza to ulgę dla podopiecznych i powiększenie ich majątku po nim. Mycie zmarłej osoby we śnie oznacza, że ​​ktoś pokutuje z ręki przedsiębiorcy pogrzebowego. Jeśli zmarły prosi kogoś, by we śnie umył mu ubranie, oznacza to, że potrzebuje kogoś, kto by się za niego modlił, wstawiał się w jego imieniu przed swoim Panem, płacił dobroczynność dla dobra swojej duszy lub spłacał swoje długi albo by wypełnić jego wolę, albo by szukać sprawiedliwości za jego śmierć. Jeśli we śnie umyje się szatę zmarłej osoby, oznacza to odkupienie tej osoby. Mycie zmarłej osoby wrzącą wodą we śnie oznacza, że ​​ta ostatnia cierpi w ogniu piekielnym. (Zobacz także Grave Digger | Hot water | Ritual bath | Undertaker)…

Widok myjki okien we śnie symbolizuje wyjaśnienie problemów, nowy obiektywizm w sytuacji, wgląd lub zdobyte nowe perspektywy.

Sen z oknem sklepu symbolizuje uczucia dotyczące możliwych celów lub pragnień bycia na wyciągnięcie ręki. Zobacz, co chcesz w życiu, ale uczucie powstrzymywane przez jakąś drobną przeszkodę. Samoświadomość jest w stanie coś osiągnąć, niezależnie od tego, czy podjęto pewne środki, czy też pojawiły się pewne możliwości. Negatywnie okno sklepu może odzwierciedlać uczucia związane z celowym trzymaniem się z dala od celu lub pragnienia. Uczucie zmuszony do ~udowodnić~ swoje cele, nigdy nie coraz do ich osiągnięcia. Może również reprezentować strach przed działaniem, aby osiągnąć swoje cele i zdecydować się żyć z pragnieniem zazdrości. Alternatywnie, może odzwierciedlać nadmierne ~prezentacja~ z celami życiowymi i mało akcji. Dużo mówi się o robieniu czegoś bez poważnego. Nie decydując się na coś zrobić, ponieważ ciągle czekasz, aż coś się wydarzy w przyszłości. Sen o rozbiciu okna sklepu może odzwierciedlać sytuacje życiowe, w których decydujesz się wziąć to, co chcesz, w niekonwencjonalny sposób. Frustracja z konieczności cierpliwości lub osiągnięcia celu uczciwie. Alternatywnie, rozbicie okna sklepu może odzwierciedlać żenujących ludzi, którzy afiszują się swoją słabością twarzą, kradnąc im moc (uderzając ich, oszukując ich od tyłu lub upokarzając, po prostu odpychając ich na bok). Przykład: Mężczyzna marzył o obrabowaniu sklepu, łamiąc okna i biorąc to, co chciał. W prawdziwym życiu potajemnie pracował za kulisami, aby zdzierać aroganckiego partnera, który nieświadomie wziął pieniądze i pochwalił się twarzą za to, że musiał czekać latami, aby go odzyskać. Wybijając okno sklepu przedstawiał marzyciela ~łamiącego~ swoje uczucie zazdrości pragnienie raz na zawsze, niespodziewanie upokarzając swojego partnera biznesowego z problemami prawnymi i zabierając wszystkie swoje pieniądze z powrotem.

We śnie widzisz podkładkę okienną, a następnie to marzenie pokazuje twoją zdolność do zrozumienia różnych okoliczności i przekazania tego innym.

Sen o myciu włosów symbolizuje zmianę negatywnych myśli lub złych postaw. Zaczynasz od nowa.

Kiedy ludzie w naszych snach pojawiają się z makijażem lub bardzo zadbani, jest to ostrzeżenie, że niektóre z naszych przyjaźni i związków są fałszywe. Jeśli wychowywaliśmy się w snach, oznacza to, że jesteśmy zmuszeni ukrywać nasze prawdziwe myśli i emocje lub dobrowolnie jesteśmy gotowi oszukać lub zdradzić kogoś. Atmosfera i ogólny przebieg snu wyjaśniają, która z tych dwóch wersji odpowiada każdemu z nich….

Śnienie, że się myjesz, oznacza, że ​​jesteś dumny z niezliczonych związków, które utrzymujesz. Patrz Miska do mycia lub Kąpiel….

(Polerka do mosiądzu | Zmywarka | Pralka) Zmywarka lub polerka do mosiądzu we śnie reprezentuje dekoratora wnętrz, kogoś, kto upiększa i upiększa ludzkie posiadłości lub przyciąga ludzi do siebie. Myjący we śnie jest również interpretowany jako prawy człowiek, gnostyk, kaznodzieja, nauczyciel lub ten, który oczyszcza ludzkie serca swoimi upomnieniami. (Patrz także Podkładka)…

Sen o umyciu się symbolizuje oczyszczenie emocjonalne lub sytuacyjne. Pozbyć się niechcianych aspektów siebie lub swojego życia. Chcąc zacząć od nowa. Może to również oznaczać, że starasz się być bardziej uczciwy. Sen o umyciu stóp reprezentuje oczyszczenie z twoich zasad moralnych. Zmiana siebie, aby stać się bardziej uczciwym, otwartym lub chętnym do przestrzegania zasad. Chcesz być bardziej szczery lub czuć, że uczciwie coś zarobiłeś. Sen o umyciu rąk symbolizuje chęć pozbycia się odpowiedzialności lub przeszłych działań. Nie podoba ci się to, co musisz zrobić, aby rozwiązać problem, a teraz chcesz od niego odejść. Marzenie o umyciu samochodu symbolizuje oczyszczenie się z trudności lub kłopotów, by zacząć od nowa w jakiejś roli decyzyjnej. Nie chcesz czuć się zawstydzonym wyglądając nieprofesjonalnie lub pozwalając innym zobaczyć Twoje błędy….

Sen o myciu włosów symbolizuje zmianę negatywnych myśli lub złych postaw. Zaczynasz od nowa….

…(Chłopiec | Miotła | Pracownik) Szczoteczka do zębów we śnie to znak higieny, dobrobytu, czystości, czystości, skruchy lub proszenia kogoś o wybaczenie. Mycie i mycie zębów we śnie jest również oznaką bycia religijnym, rodzinnym, zatroskanym krewnym i hojnym krewnym. Jeśli ktoś widzi, jak myje zęby, a jego dziąsła krwawią we śnie, oznacza to, że uwolni się od swoich grzechów i ograniczy swoje zło, lub może to oznaczać coś przeciwnego, to znaczy podjąć odrażające działania, wyrządzić krzywdę własną rodzinę, ukraść jej pieniądze lub zniesławiać ją. Mycie zębów we śnie może również oznaczać rezerwę i roztropność słowami, oczyszczenie się z grzechu, wiarę za niewiarą, spłacanie długów, robienie tego, co się podoba Bogu Wszechmogącemu, wypełnianie obietnic, ciążę lub małżeństwo. (Zobacz także Broom)…

…Widok okien we śnie to wielkie nadzieje i szerokie możliwości. Sen o wyjściu przez okno symbolizuje twój stosunek do życia, twoją intuicję i opinię. Może próbujesz podjąć decyzję. Śnienie, że patrzysz na zewnątrz przez okno, oznacza twój zmysł, intuicję, wiedzę i punkt widzenia. Sen o zajrzeniu do wnętrza przez okno oznacza, że ​​zastanawiasz się nad życiem. Zamknięte okna symbolizują dezercję i porzucenie. Widok rozbitych okien we śnie oznacza nieszczęście i nielojalność. Widok przyciemnianego okna we śnie oznacza, że ​​musisz zmienić niektóre aspekty swojego życia….

…Widok okien w twoich snach jest zapowiedzią fatalnej kulminacji jasnych nadziei. Zobaczysz, jak twoje najpiękniejsze życzenie ulegnie rozpaczy. Twoja porcja będzie bezowocna. Widzenie zamkniętych okien jest reprezentacją dezercji. Jeśli zostaną złamane, będziesz prześladowany przez żałosne podejrzenia nielojalności ze strony tych, których kochasz. Siedzenie w oknie oznacza, że ​​będziesz ofiarą głupoty. Wejście do domu przez okno oznacza, że ​​zostaniesz przyłapany, gdy użyjesz niehonorowych środków, aby zrealizować pozornie honorowy cel. Ucieczka jednym oznacza, że ​​wpadniesz w kłopoty, których trud będzie cię trzymał bezlitośnie blisko. Patrzenie przez okno, gdy przechodzisz i pojawiają się dziwne przedmioty, zapowiada, że ​​zawiedziesz w wybranym przez siebie zamiłowaniu i stracisz szacunek, dla którego ryzykowałeś zdrowie i zadowolenie….

…(Ablucja | Ghusul | Rytualna ablucja | Mycie) Rytualna kąpiel (arb. Ghusul. Prawo islamskie) jest zwyczajowo wykonywana w święto lub przed piątkowymi zbiorowymi modlitwami, przed rozpoczęciem pielgrzymki, po wyzdrowieniu z choroby lub jest konieczna przez wydzielanie plemników podczas snu lub po stosunku małżeńskim. Rytualnej ablucji dokonuje się również zmarłemu przed jego pogrzebem i pochówkiem lub w inny sposób wykonuje go sam przedsiębiorca pogrzebowy po umyciu zmarłego. Wzięcie rytualnego ablucji we śnie przed piątkowymi modlitwami zborowymi oznacza oczyszczenie się, obmywanie się z grzechu, pokutowanie z grzechu, służenie rodzicom lub wierność przyjaciołom. Rytuał ablucji z któregokolwiek z powyższych powodów zimą i używanie zimnej wody we śnie oznacza cierpienie, kłopoty lub chorobę. Jeśli używana jest gorąca woda, oznacza to zyski, świadczenia i powrót do zdrowia po chorobie. Rytuał ablucji we śnie przed uczestnictwem w festiwalu oznacza ślub. Rytualne ablucji po zobaczeniu zaćmienia Słońca lub Księżyca we śnie oznacza przeciwności i to samo dotyczy sytuacji, gdy we śnie wykonuje się rytualną ablucję przed modlitwami proszącymi o deszcz. Wykonanie rytualnej ablucji po umyciu we śnie zmarłej osoby oznacza porzucenie kontaktu z niedbałymi ludźmi. Jeżeli osoba dokonująca takiej ablucji jest obłąkana psychicznie, to znaczy, że obudzi się wyleczona ze swojego stanu. Rytualna ablucja przed przyłączeniem się do świętej pielgrzymki we śnie oznacza szczęście, sukces, zwycięstwo nad wrogiem, spłatę długów lub ponowne połączenie się z ukochanymi. Wykonanie rytualnego ablucji przed okrążeniem we śnie świętego domu w Mekce oznacza pracę dla środków do życia, służenie bogatym ludziom lub opiekę nad żoną i rodzicami. Jeśli chory widzi, jak we śnie wykonuje rytualną ablucję, a następnie zakłada nową szatę, oznacza to, że wkrótce wyzdrowieje z choroby. Rytualna ablucja we śnie może również oznaczać uwolnienie więźnia, spłatę długów, złagodzenie cierpienia lub może oznaczać bogactwo, dobrobyt, udział w świętej pielgrzymce do Mekki lub udany interes. Jeśli ktoś we śnie nie założy nowego ubrania po rytualnym ablucji, oznacza to, że będzie mógł zmniejszyć swoje brzemię lub odzyskać zdrowie. Wejście do stawu, zejście do studni lub wejście do wanny we śnie oznacza małżeństwo. Mycie się mydłem podczas takiej ablucji oznacza spłatę długów lub rozładowanie stresu. Pranie odzieży po wzięciu Ghusula we śnie oznacza poprawianie własnego postępowania, prowadzenie właściwego życia religijnego, spłacanie długów lub zmywanie własnego brudu. Jeśli we śnie widzi się zmarłego myjącego się przed pogrzebem, oznacza to ulgę dla bliskich i powiększenie ich majątku po nim. Udzielenie rytualnej ablucji zmarłej osobie we śnie oznacza również, że ktoś pokutuje za swoje grzechy z ręki grabarza. Jeśli zmarły prosi kogoś we śnie, aby wyprał za niego ubranie, oznacza to, że potrzebuje on kogoś, kto by się za niego modlił, wstawiał się w jego imieniu przed swoim Panem, lub aby płacił dobroczynność dla dobra jego duszy lub spłacić jego długi, wypełnić jego wolę lub oddać mu sprawiedliwość. Jeśli ktoś spełni życzenie zmarłego i we śnie wypierze dla niego jego ubranie, oznacza to odkupienie takiej osoby. (Zobacz także Ablucja)…

…(Sauna | Łaźnia parowa | Pocisk | Wypoczynek) Mycie brudu gorącą wodą we śnie przynosi korzyści. Jeśli ktoś we śnie buduje łaźnię, oznacza to popełnienie grzechu lub poszukiwanie kobiety, która by w nim uczestniczyła, a potem cierpienie z tego powodu. Jeśli łaźnia jest podgrzewana, a woda we śnie jest letnia, oznacza to współczucie jego rodziny dla niego, próbując pomóc mu wydostać się z wyłomu. Jeśli łaźnia jest zimna, a woda w niej zimna we śnie, oznacza to, że jego rodzina go wyklęła lub wyrzuciła. Jeśli ktoś jest świadkiem pękania rur z ciepłą wodą, przez co nie mógł kontrolować przepływu wody we śnie, oznacza to, że ktoś go zdradzi z żoną, chociaż będzie próbował kontrolować sytuację, ale bezskutecznie. Wyciek wody z kotła, który we śnie przepływa przez podłogi w kąpieliskach, oznacza narodziny gniewu żony. Wejście do łaźni we śnie oznacza gorączkę. Picie we śnie gorącej wody bezpośrednio z kotła oznacza chorobę, stres, depresję i strach przed złymi duchami. Jeśli we śnie widzi się siebie pijącego zimną, orzeźwiającą wodę ze zwykłej tabletki, oznacza to komfort i radość. Kąpiel z zimną wodą we śnie oznacza powrót do zdrowia po chorobie. Łaźnia we śnie również reprezentuje ogień piekielny, a służący reprezentuje jego strażników. Łaźnia we śnie również reprezentuje sąd sędziowski, a jej opiekun reprezentuje samego sędziego. Łaźnia we śnie to także więzienie i jego strażnik, ocean i pilot statku, złe, sprośne domy i ich mieszkańcy, kobietę i alfonsa lub kadeta udającego jej męża. Jeśli ktoś idzie do publicznej łaźni, to po zakończeniu prania nosi białą szatę i we śnie wraca powozem do domu, to znaczy, że wkrótce umrze, a elementy jego snu przedstawiają jego mycie, okrycie, trumnę i pogrzeb . Element łaźni we śnie to także biblioteka, wiedza, posterunek straży, dom modlitwy, meczet, kościół, kult bożków, więzienie czy targ. Reprezentuje również pokutę, przewodnictwo, bogactwo, uzdrowienie, ocean lub małżeństwo. Jeśli ktoś we śnie widzi siebie kąpiącego się w ubraniu, oznacza to, że padnie ofiarą atrakcyjnej prostytutki, która go oszuka i doprowadzi do zmarnowania jego życia religijnego. (Zobacz także: Kąpiel | Łazienka | Ogień piekielny | Łaźnia turecka)…

…Widok kobiety z pralką to niewierność i / lub osobliwa przygoda. Marzenie o myjce okien reprezentuje twoją zdolność do wyjaśnienia sytuacji i rzucenia pewnego spojrzenia na problem….

…Jeśli w pokoju panuje przyjazna i serdeczna atmosfera, to symbolizuje dążenie i tęsknotę do dobra i bezpieczeństwa, a jeśli jest to sypialnia – dobre zrozumienie z rodziną i parą. Jeśli atmosfera jest nieprzyjemna i przytłaczająca, to odzwierciedla lęki i frustracje z niefortunnej przeszłości, a jeśli jest pełna wilgoci, pojawia się również strach przed ponownym nieszczęściem w przyszłości. Jeśli pokój nie ma okien ani drzwi, symbolizuje izolację, strach i brak woli….

…Sen o wystawie sklepowej symbolizuje uczucia dotyczące możliwych celów lub pragnień, które są w zasięgu ręki. Widzieć, czego chcesz w życiu, ale czuć się powstrzymywanym przez jakąś drobną przeszkodę. Świadomość, że jesteś w stanie coś osiągnąć, jeśli podjęto określone działanie lub pojawiły się pewne możliwości. Negatywnie, witryna sklepu może odzwierciedlać uczucia dotyczące celowego trzymania się z dala od celu lub pragnienia. Czujesz się zmuszony do „spróbowania” swoich celów bez ich realizacji. Może również oznaczać strach przed podjęciem działań, aby osiągnąć swoje cele i wyborem życia z zazdrosnym pragnieniem. Ewentualnie może odzwierciedlać nadmierne „robienie zakupów w oknie” z celami życiowymi i niewystarczającą ilością działań. Za dużo mówi się o robieniu czegoś bez bycia poważnym. Nie decydujesz się na zrobienie czegoś, ponieważ wciąż masz nadzieję, że coś się wydarzy w przyszłości. Marzenie o zbiciu witryny sklepowej może odzwierciedlać sytuacje życiowe, w których decydujesz się na niekonwencjonalne zabieranie tego, co chcesz. Frustracja związana z koniecznością cierpliwości lub uczciwego osiągnięcia celu. Alternatywnie, rozbicie witryny sklepowej może odzwierciedlać zawstydzających ludzi, którzy obnoszą się z twoją słabością, kradnąc ich moc (bijąc ich, oszukując za ich plecami lub upokarzając ich po prostu odsuwając ich na bok). Przykład: Mężczyzna marzył o obrabowaniu sklepu przez wybijanie okien i zabranie tego, co chciał. W życiu na jawie potajemnie pracował za kulisami, aby oszukać aroganckiego partnera biznesowego, który nieświadomie wziął pieniądze i chwalił się w twarz, że musi czekać latami, aby je odzyskać. Stłuczenie witryny sklepowej oznaczało, że marzyciel „przełamał” swoje uczucie zazdrości raz na zawsze, nieoczekiwanie upokarzając partnera biznesowego problemami prawnymi i zabierając z powrotem wszystkie jego pieniądze….

…Kiedy kobieta patrzy przez szybę we śnie, na kilku mężczyzn, którzy nie są jej mężem ani kochankiem, sugeruje to, że jej zachowanie nie jest zbyt uczciwe, co prowadzi do niesławy. Śnienie o sobie patrzącym przez kryształ zwykle oznacza, że ​​nadchodzą złe czasy i utrata nadziei. Śnienie, że w szklance lub lustrze obok ciebie znajduje się inna twarz, sugeruje, że śniący prowadzi podwójne życie, które doprowadzi go do kłopotów. Sen o rozbijaniu okularów, na przykład drzwi lub okien, może sugerować, że Twoje plany, zamiary lub projekty zawiodą. Jeśli we śnie jest rozbite szkło, prawie zawsze oznacza to, że otrzymamy smutną wiadomość. Marzenie o otrzymaniu ciętych szklanych przedmiotów świadczy o nadchodzącym sukcesie, aw niektórych przypadkach o zaszczytie, jeśli angażujesz się w działania artystyczne. Podarowanie innym szklanych przedmiotów oznacza upokorzenie się, które doprowadzi do porażki. Sen o patrzeniu przez szybę na ludzi, którzy pracują, sugeruje, że dostaniesz pracę lub interes, którego szukałeś, ale jeśli szkło wydaje się matowe, brudne itp., Twoje szanse się zmniejszą. Marzenia o posługiwaniu się szkłem płaskim, takim jak witraże, sugerują, że bierzesz udział w potencjalnie niezgodnych z prawem sprawach lub biznesach, które mogą powodować straty. Jeśli we śnie pęknie szkło, jest to ostrzeżenie przed krótkotrwałymi stratami. Sen o rozmowie z kimś przez szklankę wskazuje na poważne przeszkody w osiągnięciu krótkoterminowych celów….

…Śnienie, że patrzysz przez szkło, oznacza, że ​​gorzkie rozczarowania przesłaniają twoje najjaśniejsze nadzieje. Widzieć swój obraz w lustrze, zapowiada niewierność i zaniedbanie w małżeństwie oraz bezowocne spekulacje. Zobaczenie w lustrze innej twarzy ze swoją własną oznacza, że ​​prowadzisz podwójne życie. Oszukasz swoich przyjaciół. Stłuczenie lustra zapowiada wczesną i przypadkową śmierć. Stłuczenie szklanych naczyń czy okien zapowiada niekorzystne zakończenie dla przedsiębiorstw. Otrzymanie szlifowanego szkła oznacza, że ​​będziesz podziwiany za swój błyskotliwość i talent. Robienie prezentów z ciętych szklanych ozdób oznacza, że ​​twoje przedsięwzięcia nie powiodą się. Kobieta, która zobaczy swojego kochanka w lustrze, oznacza, że ​​będzie miała powód do ustanowienia naruszenia obietnicy. To, że zamężna kobieta zobaczy swojego męża w lustrze, jest ostrzeżeniem, że będzie miała powód do niepokoju o swoje szczęście i honor. Aby wyraźnie patrzeć przez szklane okno, będziesz miał zatrudnienie, ale będziesz musiał pracować podrzędnie. Jeśli szkło jest zachmurzone, niestety zostaniesz położony. Jeśli kobieta widzi w lustrze mężczyznę, który nie jest mężem czy kochankiem, zostanie odkryta w jakiejś niedyskretnej sprawie, która będzie dla niej upokarzająca i źródłem zmartwień w jej bliskich. Dla mężczyzny marzącego o zobaczeniu w lustrze dziwnych kobiet, zrujnuje swoje zdrowie i interes przez głupie przywiązania….

…Jeśli we śnie zwracamy uwagę na orientację drzwi i okien, oznacza to, że jest to odzwierciedlenie kierunku, w jakim zmierza nasze życie. Sen może również podpowiadać nam, abyśmy powrócili do naszych początków, do potrzeby introspekcji….

…Jeśli zgolimy brodę, to oznacza, że ​​czas zacząć mocne i bezpośrednie działanie. Jeśli ten, kto go goli, jest inną osobą, sytuacja, w której się znajdujemy, wymaga zdecydowanego i zdecydowanego działania. Jeśli mamy brodę, każe nam ona stłumić naszą żądzę władzy i pieniędzy. Pojawienie się brodatych ludzi świadczy o tym, że w tym, co robimy, aby osiągnąć nasze cele, powinna dominować wyobraźnia i pomysłowość. Im piękniejsze i ciemniejsze, tym większe szanse na sukces. Jeśli będzie biały, zdobędziemy prestiż i godność. Jeśli jest ich mało lub słabo, nasza szansa na sukces będzie niewielka. Farbując go, będziemy kusić, aby się ukryć. Mycie go jest oznaką niepokoju. Jeśli pojawia się fryzjer, ujawnia współpracę i pomoc ważnych osób….

…Pełne oznacza rodzinną radość. Puste podstawy oznaczają trudności finansowe. Mycie się w nim, problemy emocjonalne….

…We śnie mydło reprezentuje zmycie grzechów, złagodzenie cierpienia i przeciwności lub spłatę długów. Widok kotła mydlanego w domu we śnie oznacza wizytę przedsiębiorcy pogrzebowego. Kostka mydła we śnie również przedstawia zabawną osobę. Mycie koszuli mydłem we śnie oznacza wyzdrowienie z choroby lub pokutę z grzechu. Kostka mydła we śnie oznacza również wysłuchanie historii, napisanie historii, wniesienie zeznania przed sąd lub po prostu umycie się brudu….

…Śnienie o misce do mycia oznacza, że ​​zainteresują Cię nowe troski i sprawią, że inni będą się dobrze bawić. Mycie twarzy i rąk w misce z czystą wodą oznacza, że ​​wkrótce spełnisz namiętne życzenia, które będą cię wiązać z kimś, kto cię zainteresuje, ale zanim namiętność cię ogarnie. Jeśli miska jest zabrudzona lub pęknięta, będziesz żałować nielegalnego zaręczyn, które sprawią innym ból i sprawią ci niewielką przyjemność….

…We śnie środek do czyszczenia podłóg reprezentuje kogoś, kto bada stan ludzi i lubi im pomagać. Sprzątanie ziemi we śnie oznacza szukanie towarzystwa prawych ludzi. Sprzątanie winnicy we śnie oznacza zbadanie stanu życia kobiety. Czyszczenie drzewa we śnie oznacza badanie warunków życia ludzi religijnych. Zamiatanie ulicy we śnie oznacza pokonanie takiej samej odległości do takiej ulicy. Jeśli we śnie widzi się, jak czyści drogę do Mekki, oznacza to, że odprawi pielgrzymkę. Czyszczenie trawy bez znajomości właściciela we śnie oznacza wyrzeczenie się. Czyszczenie podłóg czyjegoś domu we śnie oznacza sprawdzenie, jak się czuje. (Zobacz także Zamiatanie podłogi | Pralka | Mycie)…

…Wykonanie ablucji poprzez zwrócenie szczególnej uwagi na szczegóły we śnie oznacza zaspokojenie własnych potrzeb. Wzięcie drugiej ablucji w celu wykonania modlitwy one’a bez rytualnej potrzeby robienia tego we śnie oznacza wzrost światła. Branie ablucji mlekiem lub miodem we śnie oznacza długi. Ablucja jest czynem właściwym we wszystkich religiach. Jest strażą, łaską, zapewnieniem Boskiej ochrony i nietykalnością. Branie ablucji podczas modlitwy we śnie oznacza wejście pod opiekę Boga przed tym, czego można się obawiać. Według tradycji Bóg Wszechmogący powiedział Mojżeszowi, z którym pokój będzie: „Kiedy ogarnia cię strach, weź ablucję i pokieruj swoją rodziną, aby przystąpiła do sakramentu modlitwy”. Mycie ciała we śnie odbywa się w ramach przygotowań do modlitwy lub w celu zmywania nieczystości. Zabranie ablucji w tunelu lub rytualna kąpiel we śnie oznacza odzyskanie skradzionego przedmiotu. Zabranie ablucji i modlitwa we śnie oznacza uwolnienie się od udręki i składanie wdzięczności Bogu Wszechmogącemu za Jego ochronę i prowadzenie. Jeśli kupiec widzi, że modli się we śnie bez ablucji, oznacza to, że rozpoczął przedsięwzięcie biznesowe bez kapitału. Jeśli pracownik widzi ten sen, oznacza to, że nie ma domu, w którym mógłby go schronić. Jeśli władca zobaczy ten sen, oznacza to, że nie ma żołnierzy, którzy by go chronili. Jeśli chory widzi, jak we śnie bierze ablucję, oznacza to rozłąkę z żoną lub bliskim przyjacielem. Wzięcie ablucji w domu we śnie oznacza, że ​​przeprowadzi się do nowego domu. Publiczne branie ablucji na ulicy, targu lub w łaźni we śnie oznacza skandal, stratę i przekleństwo. Wzięcie ablucji nad brzegiem morza lub w odpowiednim miejscu ablucji we śnie oznacza pozbycie się strachu, smutku lub zmartwienia. Przyjmowanie ablucji podczas stania nad głową przyjaciela we śnie oznacza odziedziczenie go. Widok przyjaciela biorącego ablucję nad głową we śnie oznacza cierpienie lub skandal, który zostanie spowodowany przez takiego przyjaciela. Zabranie ablucji we śnie oznacza także rozwianie lęków, wyzdrowienie z choroby, spłatę długów lub pokutę z grzechu. Branie ablucji gorącą wodą we śnie oznacza zachorowanie. Chęć wzięcia ablucji i niemożność znalezienia odpowiednich środków do jej wykonania we śnie oznacza niepowodzenie projektu lub stawienie czoła przeciwnościom. (Zobacz także Tayammum | Enacting | Prayers | Ritual bath)…

…(1) Zęby we śnie reprezentują tożsamość, wiek, klan, chłopca, dziewczynę, jego rodzinę, pieniądze, służbę, zwierzęta domowe, pracowników, broń, życie, śmierć, jedność, separację, fundusze lub oszczędności. We śnie górne zęby mężczyzny lub kobiety przedstawiają męskich członków rodziny od strony ojca, a zęby dolnej szczęki reprezentują żeńskie członki rodziny od strony matki. Im bliżej siekacza znajdują się zęby, tym bliżej jest krewny. Podzielony na dwie części, górny prawy siekacz reprezentuje ojca, a górny lewy siekacz reprezentuje wuja lub może reprezentować siostry, synów lub bliskiego przyjaciela. Górne kły reprezentują kuzyna lub dwóch przyjaciół, którzy są tak bliscy jak kuzyni. Przedtrzonowce reprezentują wujków ze strony matki i ich dzieci, podczas gdy zęby trzonowe reprezentują dziadków i wnuki. Dolny prawy siekacz reprezentuje matkę, a dolny lewy siekacz reprezentuje ciotkę ze strony ojca lub dwie siostry, dwie córki lub dwie bliskie przyjaciółki, które mają to samo współczucie, troskę i miłość. Dolne kły reprezentują kuzynkę ze strony ojca lub matki. Dolny ząb kły, czyli oko, reprezentuje ojca domu lub właściciela. Górne i dolne zęby trzonowe reprezentują również najdalszych członków rodziny, w tym babcię i jej wnuczki. Jeśli we śnie ząb porusza się na swoim miejscu, oznacza to chorobę. Jeśli spadnie lub zostanie zgubiony, oznacza to śmierć osoby, której jest przypisany, lub może oznaczać, że zostanie od niego oddzielony i nie będzie mógł go już widzieć. Jeśli ktoś uratuje utracony ząb i nie zakopie go we śnie, oznacza to, że ktoś wyjdzie i będzie dla niego tak samo dobry jak ten krewny. W przeciwnym razie, jeśli go zakopie, oznacza to śmierć jego krewnego. p: We śnie ludzkie kończyny reprezentują również członków jego rodziny, a każdy stan, jaki przedstawiają we śnie, może stać się widoczny w członkach jego rodziny. Podobnie wszystko, co może wpływać na zęby we śnie, można interpretować jako wpływające na takich członków rodziny. Jeśli czyjeś siekacze we śnie wyglądają pięknie i jasno, oznaczają moc, honor i dobrobyt, jakie zdobędzie jego ojciec lub wujek. Jeśli we śnie pojawią się w ustach dodatkowe siekacze, oznacza to, że rodzina powiększy się o nowo narodzonego brata lub syna. Jeśli ktoś we śnie zauważy, że jego zęby lekko się pogarszają, oznacza to próbę lub że jego rodzina zaangażuje się w haniebny czyn, który przyniesie mu wstyd. Jeśli ktoś próbuje wyrwać zęby we śnie, oznacza to, że może niechętnie wydać pieniądze, zapłacić grzywnę lub rozstać się z rodzicami, odcinając w ten sposób więzy krwi, lub może okazać się nieprawdziwy wobec swoich bliskich. Jeśli we śnie czyjeś zęby żółkną lub czernieją, sen taki reprezentuje również haniebny czyn, który przyniesie wstyd rodzinie. Żółte zęby we śnie oznaczają wydawanie pieniędzy na odbudowę reputacji lub może oznaczać posiadanie wiedzy we własnym szacunku. Rozwijanie się nieprzyjemnego zapachu z ust we śnie to złe skojarzenia wynikające z pochwał, jakie może otrzymać rodzina. Pogarszające się zęby we śnie oznaczają słabość rodziny. Jeśli we śnie widzi się ludzi gryzących go, oznacza to, że mógł udawać coś publicznie, choć na szczęście się powstrzymał. (3) Jeśli czyjeś usta we śnie są interpretowane jako reprezentujące jego domostwo, wtedy zęby prawej strony reprezentują chłopców, a te po lewej stronie dziewczynki. Z drugiej strony zęby po prawej stronie mogą reprezentować starsze pokolenie, a zęby po lewej stronie mogą reprezentować młodsze pokolenie. Siekacze reprezentują młodych mężczyzn w rodzinie, a kły reprezentują młode dziewczyny. Jeśli chodzi o zęby trzonowe, to reprezentują one osoby starsze. Jeśli ktoś we śnie straci ząb trzonowy, oznacza to śmierć starszej osoby w jego gospodarstwie domowym. „„ Ludzkie zęby we śnie również reprezentują interesy i zarządzanie jego życiem. W takim przypadku zęby trzonowe reprezentują życie prywatne, oko przedstawia to, co jest półpubliczne, podczas gdy przednie siekacze reprezentują to, co jest otwarcie praktykowane, czyjś publiczny charakter , słowa i czyny. Jeśli we śnie widzi się połamane zęby, oznacza to, że powoli spłaca swoje długi. Długie zęby we śnie oznaczają wrogość lub walkę między domownikami. Jeśli ktoś widzi, że jego zęby są zakrzywione i niszczą się, jeśli ktoś zdecyduje, że we śnie lepiej je wyciągnąć, to znaczy, że ucieknie przed wielkimi przeciwnościami i niebezpieczeństwami. Jeśli zęby we śnie złocą, to pożytek dla nauczyciela lub kaznodziei. W przeciwnym razie złote zęby dla wszystkich innych we śnie oznacza pożar, chorobę, Candidę lub chorobę wywołaną żółcią. Jeśli we śnie zęby zamieniają się w szkło lub drewno, oznacza to jego śmierć. Jeśli we śnie zmieniają kolor na srebrny, oznacza to krzywdę lub straty. Jeśli wypadną przednie zęby i n nowe rosną zamiast tego we śnie, reprezentują poważne zmiany w życiu. Jeśli widzimy, jak we śnie mocno wciska język w zęby, oznacza to, że źle mówi o swojej rodzinie lub może to oznaczać problemy w domu. Jeśli korona lub szkliwo oka jest uszkodzone lub jeśli spadnie we śnie, oznacza to śmierć syna. (5) Zęby we śnie przedstawiają klan, bliskich krewnych lub dalekich kuzynów. Zęby trzonowe reprezentują członków męskich, a siekacze – członków płci żeńskiej. Niepotrzebne wyrywanie zębów we śnie oznacza zapłacenie grzywny, utratę kapitału lub zerwanie relacji z członkami rodziny. Odkrywanie we śnie jednej lub dwóch ubytków w zębach oznacza, że ​​można spłodzić jednego lub dwóch synów. Rozwijanie nieprzyjemnego zapachu z ust we śnie oznacza umniejszanie czyichś pomysłów lub może oznaczać kłótnię rodzinną. Opadłe zęby we śnie mogą oznaczać, że mąż i żona śpią w oddzielnych łóżkach, może to oznaczać biedę, śmierć na obcym świecie lub wydłużenie życia na tym świecie. Jeśli ktoś wyrwie zęby i zakopie je we śnie, oznacza to, że cały jego klan lub rodzina umrze przed nim. Wyrywanie zębów we śnie oznacza również ujawnianie swoich sekretów. Utrata zęba we śnie może oznaczać karę za wykroczenie. Jeśli we śnie zobaczysz, że zęby jego górnej szczęki i dolnej szczęki są wymieszane, oznacza to, że kobiety kontrolują mężczyzn w jego lub rodzinie. Mycie zębów we śnie oznacza rozproszenie rodziny lub utratę pieniędzy i mienia. Jeśli po nitkowaniu zębów we śnie tkwi między zębami jakieś włókno mięsne, oznacza to, że obgryza członków swojej rodziny. (6) Zęby we śnie również przedstawiają naszyjnik z pereł, szlifierkę lub formację armii. Prawe skrzydło, lewe skrzydło i przednia formacja szturmowa lub mogą oznaczać zerwanie więzów krwi. Siekacze mogą reprezentować serce człowieka. Zęby w kieszeni lub w dłoni we śnie reprezentują braci. Jeśli ktoś ma uwięzionego krewnego i widzi we śnie wyrywany mu zęby, oznacza to wypuszczenie jego krewnego z więzienia. Wyrywanie zębów we śnie mogło oznaczać powrót podróżnika do ojczyzny. Tatar we śnie reprezentuje słabości w rodzinie. Czarne lub połamane zęby we śnie oznaczają smutek spowodowany przez bliskich. Zęby mądrości we śnie reprezentują wyznawców, podczas gdy siekacze i kły reprezentują jego bogactwo, ozdoby, dumę lub dziecko. Zmiana ich koloru na żółty lub czarny we śnie oznacza zmiany w życiu. Jeśli we śnie zęby zamieniają się w żelazo, oznaczają siłę. Utrata zębów we śnie może również oznaczać utratę pracy. Wyrywanie zębów we śnie, aby nikt ich nie widział, oznacza bezpłodność lub utratę firmy, utratę oszczędności, złe relacje z rodziną, zły uczynek wobec rodziny lub może oznaczać, że spróbuje aby utrzymać swoją firmę dzięki pożyczce, a następnie zbankrutował. Posiadanie zepsutego zęba w stanie czuwania i wyrwanie go we śnie oznacza próbę pocieszenia lub uspokojenia trudnej osoby, której krzywda ostatecznie ustąpi. Zastąpienie zęba mostem we śnie oznacza odzyskanie strat lub zrównoważenie własnego biznesu. Dodatkowy ząb we śnie oznacza utratę jednego zęba w stanie czuwania. (Zobacz także Ciało | Ból | Zęby)…

…(Toaleta) We śnie toaleta to odprężenie, zaspokojenie wrodzonych potrzeb, łaźnia, rytualny ablucja, miejsce ujawnienia tajemnic, miejsce, w którym chowa się pieniądze, skarbiec, szkatułkę, pokój wypoczynkowy lub miejsce do refleksji. Mycie podłogi w toalecie we śnie oznacza zubożenie. Zalana toaleta we śnie oznacza cierpienie, ciążę lub dobrobyt. Wpadnięcie do toalety we śnie oznacza uwięzienie. Wlewanie miodu lub mleka do muszli klozetowej lub oddawanie moczu krwi we śnie oznacza sodomię. Patrzenie do muszli klozetowej i znajdowanie w niej krwi we śnie oznacza, że ​​ktoś angażuje się w zabroniony stosunek seksualny z żoną podczas jej miesiączki. Toaleta we śnie również reprezentuje strażnika. (Zobacz także Łazienka)…

Mycie zmarłego we śnie wrzącą wodą oznacza, że ​​ten ostatni już cierpi z powodu piekła we własnym grobie. (Zobacz także Gorąca woda)…