(Świnia) Doświadczenie tego we śnie w okresie letnim oznacza korzyści, zyski lub nowe i drogie ubrania, ale doświadczanie gorącej pogody we śnie w okresie zimowym oznacza coś przeciwnego.

Jeśli we śnie widzi się siebie pijącego zimną, orzeźwiającą wodę ze zwykłej tabletki, oznacza to komfort i radość. (Zobacz także Napój)…

Odnoszą się one do kategorii emocji więcej symboliki.

Więcej symboliki znajdziesz w kategorii emocji.

Sen o paraliżu symbolizuje poczucie bezradności lub bezradności. Uczucie uwięzione lub nie zdolne do reagowania na problemy w pożądany sposób. Możesz czuć się niezdolny do reagowania na osobę lub sytuację, która cię dominuje lub manipuluje. Zdając sobie sprawę, że nic nie działa lub pomaga. Możesz czuć się niezdolny do radzenia sobie z sytuacją lub podjąć kroki w celu zmiany sytuacji. Dominująca postać w twoim życiu, która nie pozwala na podejmowanie decyzji dla siebie. Alternatywnie, paraliż we śnie może odzwierciedlać sytuacje, które wydarzyły się tak szybko, że czujesz się niezdolny do racjonalnej reakcji. Siły przeciwko tobie były tak silne i nagłe, że nie mogły nic z tym zrobić. Marzenia o paraliżu często mogą być związane z kosmitami, czarownicami lub demonami, zwykle dlatego, że odzwierciedlają one, jak niezwykły lub straszny jest czynnik paraliżujący w twoim życiu. Uczucie emocjonalnie sparaliżowany. Trudno wyrazić swoje uczucia. Uczucie niezdolności do zakończenia związku lub porozmawiania z szefem o czymś. Uczucie zahamowania.

Sen o ukąszeniu symbolizuje twoje uczucia dotyczące szkodliwego działania lub obserwacji. Uczucie zranienia rozczarowaniem. Głupie uczucie, że zbliżył się zbyt blisko kogoś niegrzecznego lub niewrażliwego. Marzenie o ukąszeniu przez pszętą symbolizuje uczucie tkwienia w ciężkiej pracy lub obowiązkach, które uważasz za nie do zniesienia. Uczucie głupoty za angażowanie się w coś.

…Śnienie, że jesteś w potrzebie (pragnieniu), symbolizuje uczucie bezsilności. Beznadziejność. Może to być również reprezentacja silnego uczucia zazdrości lub zażenowania. Poczucie depresji. Negatywne uczucie, że jesteś w potrzebie, symbolizuje uczucie niedowierzania, że ​​nigdy więcej nie będziesz mieć czegoś takiego. Trudność w odpuszczaniu. Uczucie, że potrzebujesz czegoś, co może powstrzymywać cię przed robieniem postępów….

Sen o Elysium może reprezentować uczucia o ludziach w twoim życiu arogancko ciesząc się łatwym życiem, wykluczając je lub ignorując. Poczucie, że wszystkie owoce jego pracy są doceniane przez kogoś aroganckiego, który chce wymazać jego znaczenie. Poczucie, że to nie ma znaczenia teraz, ponieważ ktoś jest bardzo szczęśliwy, że idealne życie. Poczucie bycia ważniejszym od innych, które daje ci prawo do ignorowania innych na swój koszt. Alternatywnie, Elysium może odzwierciedlać sprzeczne sytuacje między ~bogatymi~ a ~ubogimi~. Uczucie żalu na zawsze pomogło samolubnym człowiekom, którzy woleliby bawić się niż martwić się o swoje uczucia. Dobre samopoczucie nigdy nie słysząc od kogoś o mniejszej mocy niż ty. Pozytywnie, Elysium może odzwierciedlać poczucie posiadania większego stopnia przywileju lub troski o swoje samopoczucie. Uczucie doskonale odizolowane i chronione przed koniecznością martwienia się, gdy inni ludzie. Czujesz, że zasługujesz na lepsze, gdy inni ludzie nie. Przykład: Człowiek marzył o walce z ludźmi w Elysium. W przebudzeniu życia, że jego zazdrosny ojciec próbował okraść go z obietnicy 200.000 dolarów po domów rodzinnych zostały sprzedane, ponieważ jego ojciec był tak arogancki o 1 milion dolarów w banku, że nigdy nie chciał puścić uczucie bogatsze niż wszyscy wiedzieli. Jego ojciec starał się żyć doskonale, zasługując na więcej pieniędzy, a jednocześnie arogancko ignorując zapotrzebowanie syna na pieniądze.

Sen o grobie symbolizuje stałe przypomnienie czegoś w twoim życiu, które się zmieniło lub zawiodło. Zawsze zdając sobie sprawę, jak potężny byłeś kiedyś, nostalgia za tym, jak rzeczy były kiedyś, pamiętając o swojej młodości, lub zauważając wielkie osiągnięcie z przeszłości. Negatywnie, grób może odzwierciedlać poczucie, że straciłeś coś doskonałego, że nigdy nie będziesz czuć się dobrze. Może to również stanowić uczucie zmuszone myśleć o poważnej awarii. Sen o uwięzieniu w grobie może oznaczać uczucie niezdolności do przetrwania lub zapomnienia o przeszłości. Uczucie uwięziony konieczności kłótni lub przypomnieć, jak duży ty lub ktoś inny kiedyś. Czując się jak przegrany, że nie mogę mówić o niczym innym, nigdy więcej. Przykład: Kobieta marzyła o przejściu w pięknym grobie. W prawdziwym życiu, patrzyła na zdjęcia, które pokazały, jak piękna była przed posiadaniem dzieci. Grób odzwierciedlał pamięć o tym, jak doskonały był kiedyś.

Sen o trudnościach w oddychaniu symbolizuje nieprzyjemne uczucie, odczuwanie wielu ograniczeń, umieszczenie w tobie, bycie pod presją lub trudności w radzeniu sobie z problemem. Możesz również spróbować zrobić wiele na raz lub mieć trudności z uzyskaniem sytuacji. Negatywnie, trudności w oddychaniu może odzwierciedlać niepokój lub strach o zdolność do wykonywania w sytuacji. Poczucie, że nie możesz się zrelaksować ani być sobą w ogóle. Może to być również przedstawienie uczucia bycia emocjonalnie lub twórczo uduszony. Sen o próbie złapania oddechu symbolizuje potrzebę odzyskania lub spowolnienia. Czuję niepokój, napięcie lub strach w sytuacji, która jest doświadczana. Trzeba ~przekuć łożyska~. Używasz całej swojej energii lub zasobów, dopóki nie wyprzedzisz lub nie będziesz z kimś konkurować. Może ci również brakować ciśnienia. Sen o spokojnym lub spokojnym oddychaniu symbolizuje wysoki stopień komfortu przy sytuacji lub jej wydajności. Uczucie bez nacisku i trudności. Poczucie równowagi i kontroli. Bądź szczęśliwy lub zrelaksowany. Zen. Sen o wstrzymaniu oddechu symbolizuje tymczasową potrzebę rezygnacji z komfortu, aby przezwyciężyć problem lub trudną sytuację. Emocjonalnie strzeżone uczucie, jak narazić się na ryzyko lub nadzieję, aby uniknąć czegoś niebezpiecznego. Cięcie potrzeby. Sen o oddychaniu pod wodą symbolizuje wyższy stopień komfortu, podczas gdy przytłoczony negatywnymi emocjami lub niepewnymi sytuacjami. Zafunduj sobie dobrze. Sen o niemożna oddychać symbolizuje emocjonalne uduszenie. Osoby z astmą często marzą o tym, że nie mogą oddychać.

Sen z oknem sklepu symbolizuje uczucia dotyczące możliwych celów lub pragnień bycia na wyciągnięcie ręki. Zobacz, co chcesz w życiu, ale uczucie powstrzymywane przez jakąś drobną przeszkodę. Samoświadomość jest w stanie coś osiągnąć, niezależnie od tego, czy podjęto pewne środki, czy też pojawiły się pewne możliwości. Negatywnie okno sklepu może odzwierciedlać uczucia związane z celowym trzymaniem się z dala od celu lub pragnienia. Uczucie zmuszony do ~udowodnić~ swoje cele, nigdy nie coraz do ich osiągnięcia. Może również reprezentować strach przed działaniem, aby osiągnąć swoje cele i zdecydować się żyć z pragnieniem zazdrości. Alternatywnie, może odzwierciedlać nadmierne ~prezentacja~ z celami życiowymi i mało akcji. Dużo mówi się o robieniu czegoś bez poważnego. Nie decydując się na coś zrobić, ponieważ ciągle czekasz, aż coś się wydarzy w przyszłości. Sen o rozbiciu okna sklepu może odzwierciedlać sytuacje życiowe, w których decydujesz się wziąć to, co chcesz, w niekonwencjonalny sposób. Frustracja z konieczności cierpliwości lub osiągnięcia celu uczciwie. Alternatywnie, rozbicie okna sklepu może odzwierciedlać żenujących ludzi, którzy afiszują się swoją słabością twarzą, kradnąc im moc (uderzając ich, oszukując ich od tyłu lub upokarzając, po prostu odpychając ich na bok). Przykład: Mężczyzna marzył o obrabowaniu sklepu, łamiąc okna i biorąc to, co chciał. W prawdziwym życiu potajemnie pracował za kulisami, aby zdzierać aroganckiego partnera, który nieświadomie wziął pieniądze i pochwalił się twarzą za to, że musiał czekać latami, aby go odzyskać. Wybijając okno sklepu przedstawiał marzyciela ~łamiącego~ swoje uczucie zazdrości pragnienie raz na zawsze, niespodziewanie upokarzając swojego partnera biznesowego z problemami prawnymi i zabierając wszystkie swoje pieniądze z powrotem.

Sen o piłce symbolizuje dobre uczucie, które ma być właśnie opracowane w jakiś sposób. Wyświetlanie lub świętowanie twoich osiągnięć. Ciesząc się jedną rzeczą, którą przesadziłeś nawet ciężko wygrać. Uczucie pod wrażeniem siebie. Piękne zakończenie trudnego momentu. Alternatywnie, piłka może odzwierciedlać uznanie kamienia milowego, który został osiągnięty. Wysokie oczekiwania lub entuzjazm na przyszłość. Sen, którego nie lubisz, może odzwierciedlać osobę lub sytuację, która ~pada na paradę~ lub ~kradnie grzmot~. Uczucie niemożna cieszyć się swoimi osiągnięciami.

…Sen o jedwabiu symbolizuje uczucie, że sytuacja jest wygodna lub łatwa. Cieszyć się, jak coś jest łatwe. Cieszenie się swobodną atmosferą towarzyską po wyjściu z trudnej lub sztywnej. Ciesz się płynnym postępem lub nigdy nie doświadczaj żadnego problemu. Sen o czarnym jedwabiu może odzwierciedlać uczucie strachu lub szoku, że ktoś inny czuje się komfortowo, myśląc, że coś strasznego powinno być łatwe. Nie lubię kogoś innego cieszącego się tym, jak łatwe jest coś. Strach, że coś będzie za łatwe dla wrogów. Sen o białym jedwabiu symbolizuje uczucia do siebie lub innych, dzięki którym dobrze się czujesz, gdy jest się doskonale. Robiąc wszystko, co w twojej mocy, aby sytuacja była jak najłatwiejsza dla innych. Dobrze się czujesz, zauważając, jak łatwo i bezproblemowo czujesz się w sytuacji. Ktoś w twoim życiu, który jest dla ciebie wyjątkowo miły. Negatywnie, biały jedwab może oznaczać, że za bardzo starasz się zadowolić kogoś innego, będąc zbyt miłym lub zbyt posłusznym, aby go zadowolić. Bardzo się staram być milszym niż ktokolwiek inny. Sen o noszeniu jedwabiu symbolizuje uczucie, że twoja osobowość jest gładka lub wyluzowana. Lubić siebie, będąc przez cały czas wygodnym i lubianym. Przykład: Kobieta marzyła o noszeniu białej jedwabnej sukienki, stojącej obok niebezpiecznego mężczyzny z bronią, który nie chciał, aby ktoś się do niej zbliżał. Na jawie stara się być bardzo miła i słodka dla mężczyzny, z którym się spotykała i do którego fizycznie pociągała. Mężczyzna był wobec niej bardzo podły i kontrolujący….

…Sen o podążaniu za czymś symbolizuje pogoń za czymś, pociąg do czegoś lub coś, czego szukasz na jawie. Negatywnie, podążanie za czymś we śnie może oznaczać, że nie myślisz samodzielnie lub ślepo nie dążysz do celu. Sen o podążaniu za płcią przeciwną może być oznaką, że kieruje tobą pragnienie lub nadzieja na coś dobrego lub satysfakcjonującego. Może również oznaczać, że kieruje się pociągiem seksualnym. Podążanie za snem podczas spaceru symbolizuje uczucie, że wszystko, co robisz, obserwujesz. Utrzymujące się poczucie, że ktoś czegoś od ciebie chce. Wspomnienie lub sytuacja, przed którą nie możesz uciec. Sen o tym, że ktoś cię śledzi i boi się, może oznaczać niepokój związany z problemem, który nigdy nie zniknie, niezależnie od tego, co zrobisz. Uczucie ścigania winy, bólu lub złej pamięci. Sen o byciu śledzonym przez przerażającego nieznajomego może odzwierciedlać uczucie niepokoju lub podejrzenia dotyczące negatywizmu z powodu powrotu do przeszłości. Może to być również reprezentacja uczucia niepokoju związanego z tajemniczą sytuacją lub problemem, który nie ustępuje….

Sen o uderzeniu kogoś symbolizuje ich zapotrzebowanie na szacunek. Możesz czuć, że ktoś przekroczył linię w prawdziwym życiu. Marzenie o byciu policzek w twarz symbolizuje decyzję, która przypomina o braku szacunku lub uznania lub sytuacji. Poczucie, że nie zrobiłeś wystarczająco dużo lub że twoje działania są poza linią. Tworzenie innej osoby prosto lub uczucie pamiętać jego arogancję. Negatywnie, jest uderzony w twarz może wskazywać na wrażliwość na sytuację, która pozostawia winnych lub uczucie wyrzutów sumienia. Uczucie, że jesteś nieostrożny lub kogoś zdradził. Poczucie, że ~przekroczyłeś linię~. Przykład: Kobieta marzyła o tym, by zostać uderzona w twarz przez dziadka. W prawdziwym życiu zaczęła się źle czuć, że nie dokończono niedokończonego grobu ojca.

…Sen o kimś, w kim potajemnie kochasz się na jawie, symbolizuje uczucie, że ta osoba lub pożądany cel mogą być dla ciebie zbyt dobre. Zazdrość, że nie sprostasz wymaganiom, nie będziesz wystarczająco atrakcyjny lub w ogóle czegoś nie doświadczysz. Spędzanie zbyt dużo czasu na szukaniu tego, czego chcesz, a za mało na zdobywaniu tego, czego chcesz. Sen o zakochaniu się w kimś, kogo nie lubisz lub nienawidzisz, może odzwierciedlać uczucie nieosiągalnego pragnienia pozbycia się czegoś nieprzyjemnego na dobre. Poczucie, że nie jesteś wystarczająco dobry, aby na dobre wyeliminować ze swojego życia coś, czego nie lubisz. Poczucie zazdrości, że nigdy nie będziesz dla kogoś złośliwy, nie zemścisz się na kimś ani nie zawstydzisz kogoś. Sen, w którym twoja sympatia cię odrzuca lub stoi, może odzwierciedlać obawy związane z ujawnieniem im twoich prawdziwych uczuć. Może to również oznaczać nadmierne zainteresowanie każdym sygnałem, który otrzymujesz od swojej sympatii, co oznacza, że ​​cię nie lubią. Alternatywnie, odrzucenie lub wstanie z powodu swojej sympatii może oznaczać rozczarowanie sytuacjami, których oczekiwałeś. Sen o zakochaniu się w celebrytce lub kimś, kogo nie znasz zbyt dobrze, symbolizuje pragnienie, aby sytuacja na jawie zaistniała w oparciu o cechy, które najbardziej wyróżniają tę osobę. Zadaj sobie pytanie, jakie uczucia lub wspomnienia są najsilniejsze, gdy myślisz o tej osobie, i spróbuj sprawdzić, czy któryś z twoich obecnych celów wywołuje te same uczucia. Możesz czuć, że nie jesteś do czegoś wystarczająco dobry. Sen o zakochaniu się w nieznajomym symbolizuje uczucie, że nowe lub nieoczekiwane możliwości są poza zasięgiem. Śnienie, że ktoś atrakcyjny się w tobie podkochuje, może oznaczać poczucie własnej wartości i zwiększać poczucie własnej wartości. Może to być również przedstawienie nieoczekiwanych dobrych wiadomości o nowych możliwościach lub możliwościach. Śnienie, że ktoś nieatrakcyjny dla ciebie podkochuje się w tobie, może być dobrą wiadomością lub nowymi możliwościami, które nie robią na tobie wrażenia. Sen o dawnym zauroczeniu może reprezentować uczucia związane z pożądaniem. W pozytywnym kontekście możesz doświadczyć szczęścia, nowych możliwości lub naprawdę przyjemnego doświadczenia. W negatywnym kontekście możesz doświadczać sytuacji, w których jesteś zbyt nieśmiały lub boisz się dążyć do swoich celów. Przyjmowanie niższej roli lub stanie, ponieważ nie będziesz mówić. Ewentualnie dawna sympatia może odzwierciedlać uczucia oparte na twoich najszczerszych uczuciach lub wspomnieniach z nich. Zadaj sobie pytanie, jakie wspomnienia lub uczucia najbardziej wyróżniają tę osobę i spróbuj sprawdzić, czy nie doświadczasz obecnej sytuacji, która odzwierciedla te uczucia lub wspomnienia….

…Sen o trudnościach w oddychaniu symbolizuje uczucie dyskomfortu, uczucie nałożenia na ciebie zbyt wielu ograniczeń, bycie pod presją lub trudności w radzeniu sobie z problemem. Możesz też próbować zrobić zbyt wiele na raz lub mieć trudności z opanowaniem sytuacji. Negatywnie, trudności w oddychaniu mogą odzwierciedlać niepokój lub strach przed twoją zdolnością do działania w danej sytuacji. Poczucie, że nie możesz się zrelaksować ani w ogóle być sobą. Może to być również przedstawienie uczuć duszenia się emocjonalnego lub twórczego. Sen o próbie złapania oddechu symbolizuje potrzebę odzyskania sił lub spowolnienia. Uczucie niepokoju, napięcia lub strachu w sytuacji, której doświadczasz. Potrzeba „poprawienia orientacji”. Wykorzystałeś całą swoją energię lub zasoby, aby wyprzedzić kogoś lub z kimś konkurować. Możesz narażać się na wyczerpanie. Może to być również reprezentacja pośpiechu lub strachu przed przegraną, która popycha cię zbyt mocno. Sen o spokojnym lub zrelaksowanym oddechu symbolizuje wysoki stopień komfortu w danej sytuacji lub wykonywaniu. Brak presji lub trudności. Poczucie równowagi i kontroli. Bycie szczęśliwym lub zrelaksowanym. Zen. Sen o wstrzymywaniu oddechu symbolizuje tymczasową potrzebę rezygnacji z komfortu, aby przejść przez problem lub trudną sytuację. Poczucie bezpieczeństwa emocjonalnego podczas podejmowania ryzyka lub nadziei na uniknięcie czegoś niebezpiecznego. Odcięcie się od konieczności. Sen o oddychaniu pod wodą symbolizuje wyższy poziom komfortu, gdy przytłoczony jest negatywnymi emocjami lub niepewnymi sytuacjami. Dobrze sobie radzisz. Sen o niemożności oddychania symbolizuje uduszenie emocjonalne. Osoby z astmą często mają sny o niemożności oddychania….

…Sen o malince symbolizuje uczucie zażenowania, że ​​ty lub ktoś inny za bardzo siebie lubisz. Frustracja lub irytacja z powodu zbytniego skupiania się na życiu prywatnym. Nie lubisz ciągłego omawiania czegoś, co uważasz za „starzenie się”. Hickey może również reprezentować zakłopotanie wynikające z tego, że lubiłeś ujawniać innym zbyt wiele o sobie. Pomysł pod wpływem chwili lub przypadek spontaniczności, który zawstydza cię, że posunąłeś się za daleko. Negatywnie, malinka może odzwierciedlać uczucie zażenowania związane z błędnym przekonaniem, że inni uważają, że podobało Ci się więcej niż szczerze. Nie lubienie innych, którzy myślą, że za dużo się bawiłeś. Pozytywnie, malinka może odzwierciedlać poczucie dumy, że masz dowód, że jesteś zbyt ważny lub zbyt lubiany. Sen o podarowaniu komuś malinki może oznaczać uczucie wstydu z powodu tego, że lubiłeś robić coś za bardzo. Obsesja lub przesadzanie z przyjemnością, aby wskazać, że powoduje to zakłopotanie siebie lub innych….

Sen o narodzie meksykańskim symbolizuje aspekty ich osobowości, które nie słyszą cudzego pomysłu. Ty lub ktoś inny, kto uważa, że sytuacja jest wystarczająco dobra, tak jest. Nie dbaj o nic. Pozytywnie, Meksykanin może odzwierciedlać zagorzałą postawę na temat utrzymania życia tak, jak jest, ponieważ lubisz to w ten sposób. Uchodź się z ludźmi, którzy chcą zmienić rzeczy, do których się przyzwyczaiłeś. Doskonale uparty handlu, gdzie pokazać komuś, że nie masz nic do stracenia. Negatywnie, Meksykanin może odzwierciedlać ciągłe rozczarowania, uczucie oszukany, lub coś, czego nie można ufać. Poczucie, że nie jesteś ważny. Poczucie, że dana osoba lub sytuacja nie jest naprawdę zainteresowany spotkaniem z Tobą lub wysłuchaniem ich pomysłów. Bezużyteczna postawa. Uczucie strachu, że ktoś lub coś nigdy nie zmieni ich drogi. Uczucie jak ktoś jest szalony o nie zmienia. Wrażliwość na niechciane zmiany lub utratę czegokolwiek chcesz. Konfrontacja z zakorzenionymi postawami lub nawykami. Arogancko pokazując ludziom, że cię to nie obchodzi. Przykład: Mężczyzna marzył o zobaczeniu pięknej Meksykaninki. W życiu nadal był rozczarowany, że kobieta, którą uważał za podobną, nigdy z nim nie porozmawia. Meksykańska kobieta odzwierciedla swoją wiedzę na temat tej kobiety zawsze sprawiając, że czuje, że go to nie obchodzi. Przykład 2: Człowiek marzył o zobaczeniu Meksykanów. W życiu, że nie udało mu się utrzymać się od papierosów z nową metodą rezygnacji z przebudzenia, starał się. Meksykanie odzwierciedlali preferencje, aby nie martwić się o palenie przed koniecznością rezygnacji.

Marzenie o byciu nazywanym ~lalką~ może reprezentować uczucie bycia głupim. Głupie uczucie, że pozwalasz komuś cię używać. Głupie uczucie, że nie rozumiesz czegoś, co powinno być proste.

Marzenie o byciu w Afryce symbolizuje mentalność, która dotyczy niczego, ale próbuje to udowodnić. Zdając sobie sprawę, nic nie działa i stara się jak najlepiej, aby wykonać zadanie. Możesz skupić się na kwestiach, które uważasz za niemożliwe do pokonania lub celach, które są niemożliwe do osiągnięcia. Pozytywnie, Afryka symbolizuje praktykę i szkolenie przez cały czas. Regularnie się potwierdzaj. Bądź pełen nadziei, bez względu na wszystko. Negatywnie, Afryka symbolizuje uczucie trzeba udowodnić cały czas, tylko po to, aby przetrwać. Poczuj to, co inni ludzie udowadniają, że są w życiu przed tobą. Zazdrosny, że nic nie działa tak, jak chcesz. Bardziej martwisz się o to, że chcesz lub marzysz o tym, co chcesz, nie idąc poważnie po nim. Uczucie strachu, że nigdy nie może iść do przodu. Uczucie przytłoczeni groźbą utraty. Przykład: Starszy samotny ojciec marzył o byciu w Afryce. W prawdziwym życiu najmłodszy syn chciał odejść, a ojciec nie chciał go, bo bał się być sam. Afryka w tym śnie odzwierciedlała ojca, wierząc, że nic w jego życiu w tym czasie nie pracował dla niego, jak starał się opóźnić wszystko, co mógł, aby zapobiec jego syn z przejściem do życia całkowicie bez niego. Przykład 2: Kobieta marzyła o spacerze po Afryce. W prawdziwym życiu walczyła z rakiem. Afryka odzwierciedla jej uczucia o konieczności walki, aby przetrwać raka z żadnym z jej leczenia leczyć ją.

Następne marzenie, że coś symbolizuje dążenie do rzeczy, atrakcją do czegoś, lub coś w życiu, że szukasz się obudzić. Negatywnie, podążanie za czymś we śnie może być znakiem, że nie myślisz o sobie lub ślepo dążysz do celu. Sen z płcią przeciwną poniżej może być znakiem, że jesteś napędzany przez swoje pragnienie lub nadzieję na coś dobrego lub satysfakcjonującego dzieje. Może również reprezentować prowadzone przez pociąg seksualny. Marzyć, aby być przestrzegane podczas spaceru symbolizuje uczucie posiadania wszystkiego, co widziałem. Utrzymujące się uczucie, że ktoś chce czegoś od ciebie. Pamięć lub sytuacja, która nie może uciec. Sen o byciu śledzonym i boi może reprezentować niepokój o problem, który nigdy nie znika, bez względu na to, co robisz. Uczucie prześladowane z powodu winy, bólu lub złej pamięci. Sen o byciu śledzonym przez przerażającego nieznajomego może odzwierciedlać uczucia niepokoju lub podejrzenia o negatyzm twojej przeszłości resurfacing. Może to być również przedstawienie uczucia niepokoju o tajemniczej sytuacji lub problem nie zniknie.

…Sen o zdeformowanej osobie lub zwierzęciu symbolizuje aspekt twojej osobowości, który czuje się trwale zepsuty lub nie wyszedł tak, jak powinien. Coś, co czuję, nie może być naprawione ani zmienione. Deformacja może być również reprezentacją uczucia bycia kaleką emocjonalną lub bezradnością. Sen o zdeformowanym dziecku lub dziecku symbolizuje uczucie, że coś jest trwale nie tak z nową lub rozwijającą się dziedziną twojego życia. Sen o zdeformowanej twarzy symbolizuje uczucie, że coś jest trwale nie tak z twoją osobowością. Uczucie niezdolności do zmiany, bycia szczęśliwym lub brak zdolności do bycia tak interesującym, jak chcesz. Poczucie nieudolności lub słabości społecznej. Odzwierciedla również twoje uczucia wobec kogoś, kto ma osobowość, której Twoim zdaniem nie jest w stanie być normalnym….

Sen na wzgórzu symbolizuje przeszkodę w twoim życiu. Walka o osiągnięcie celu. Nachylenie wzgórza odzwierciedla, jak wielkie jest wyzwanie, przed którym stoisz. Sen o poruszaniu się symbolizuje twoją próbę walki z przeszkodą. Odczuwanie trudności w sytuacji lub że coś jest coraz trudniejsze. Uczucie, że problem jest dla Ciebie zbyt duży. Możesz również doświadczyć ogromnego wyzwania lub dużej presji, aby dotrzymać terminu. Walka wbrew wszelkim przeciwnościom. Znak, że trzeba ~ciężko~. Cierpliwość i poświęcenie przyniesie ci korzyści. Sen o zjeździe symbolizuje uczucie łatwości z przeszkodą lub poczucie, że odchodzisz od problemu. Życie może czuć się coraz łatwiejsze. Zejście w bardzo szybkim ruchu może odzwierciedlać poprawę, która dzieje się bardzo szybko reagować. Marzenie o stanie na szczycie wzgórza symbolizuje sukces lub pokonanie wyzwania. Zdajesz sobie sprawę, że walka się skończyła. Sen na stromym wzgórzu symbolizuje uczucia o przeszkodę w swoim życiu, jest szczególnie trudne. Wyzwanie, które wymaga, aby spróbować najciężej lub być uparty, aby go pokonać. Uczucia o potrzebie pchania się trudne do osiągnięcia swoich celów. Negatywnie, strome wzgórze może odzwierciedlać uczucia o tym, jak wiele przeszkoda jest wymagająca od ciebie. Uczucie jest dużo pracy, aby przezwyciężyć wyzwanie, że inni ludzie nie mogą myśleć o jest trudne.

sen o biciu ciała z kimś symbolizuje uczucie całkowicie dobre, aby zawstydzić kogoś, kogo nie musisz się o nich troszczyć lub cokolwiek, o czym w ogóle myślą. Spraw, aby inni czuli to, co są całkowicie nieistotne. Pozytywnie, ciało trzaskanie może odzwierciedlać uczucia zabawne sprawianie problemów lub wrogowie czują się żałośnie nieistotne. Uczucie zbyt duże, aby martwić się o problemy. Negatywnie, ciało uderzające kogoś może być oznaką, że idziesz za burtę, aby inni czuli, że nie mają żadnego znaczenia. Nadmierne wykorzystanie władzy sprawia, że inni czują się jak całkowita porażka w porównaniu do ich całkowitej wyższości. Sen o tym, że ktoś inny jest pobity, symbolizuje poczucie wstydu czyjejś wyższej mocy. Uczucie bardzo łatwo obsługiwane lub anulowane.

…Sen o słyszeniu głosu może reprezentować wewnętrzny głos, na który nie zwracasz wystarczającej uwagi. Subtelne uczucie, urzeczywistnienie lub myśl, która przyszła ci do głowy. Wybór, zainteresowanie lub uczucie, które masz z tyłu głowy. Alternatywnie, głos może reprezentować aspekt ciebie lub obszar twojego życia, który zwraca na siebie uwagę. Pomysły lub sytuacje, które się pojawiają. Może to być również reprezentacja aspektu Twojej osobowości, który zaczyna być dla Ciebie ważniejszy. Sen o utracie głosu symbolizuje uczucie braku możliwości wyrażenia opinii lub uczuć innym. Możesz czuć, że nie możesz mówić za siebie ani zwracać uwagi na swoje potrzeby. Sen o głosie Boga symbolizuje twoją intuicję dotyczącą tego, jak ważna lub niebezpieczna jest sytuacja. Przed tobą może być możliwość trwałej zmiany, trudnej ofiary. Sen o kimś z głosem płci przeciwnej może odzwierciedlać aspekt ciebie, który wyraża się w sposób niezgodny z charakterem. Wyrażenie słabości lub asertywności, gdy jest to niezwykłe lub nieoczekiwane….

Sen o paznokciach symbolizuje określenie poczucia własnej wartości w oparciu o obszary swojego życia, które nie są łatwo zauważone przez innych. Rzeczy, z których jesteś dumny, w szczególności. Odbicie tego, jak cenne wiesz, jak być bez wyświetlania go. Paznokcie mogą symbolizować samooceny o tym, jak wykwalifikowanych, utalentowanych, inteligentnych, potężnych lub bogatych czujesz się. Marzenie o malowaniu paznokci symbolizuje dobre uczucie, aby zauważyć swoje mocne strony lub rzeczy, o których jesteś bezpieczny. Silne poczucie pewności siebie, że jesteś zbyt dobry, aby kaczka w sposób, że inni. Uczucie, że nie możesz przegrać. Negatywnie, malowanie paznokci może reprezentować próżność, próżność lub uczucie, jakbyś był lepszy od innych ludzi. Marzenie o długich paznokciach może stanowić zaniedbanie twoich mocnych stron. Puszczania. Znak, że nie jesteś tak zmotywowany lub skoncentrowany, jak mógłbyś być, może być również reprezentacją wielkiego rozproszenia w twoim życiu. Marzenie o cięciu paznokci symbolizuje utrzymanie lub ochronę bezpiecznego aspektu twojego życia. Upewniając się, że obszar swojego życia jesteś całkowicie pewny siebie jest bezpieczny. Upewniając się, że twoja reputacja, umiejętności lub zasoby nie są zmniejszone. Upewnij się, że inni nigdy nie widzą swoich wad.

Jeśli widzisz kota we śnie, to takie marzenie reprezentuje niewierność, zdradę i wadę. Kot może mieć również bardzo pozytywne znaczenie, zwłaszcza jeśli marzyciel jest miłośnikiem kotów, to marzenie wskazywałoby na komfort, miłość i przyjaźń. Jeśli kot jest agresywny, to takie marzenie pokazuje problemy z jego kobiecymi aspektami, które muszą zostać natychmiast rozwiązane. Koty w snach może również reprezentować seksualne pragnienia, które go mają. Być może brak seksu odbija się na twoich marzeniach. Kocięta w snach mają pozytywne znaczenie, ponieważ symbolizuje czystość, dziecinność i niewinność. Zastanów się, co jest bardzo powszechnym marzeniem kobiet w ciąży, ponieważ pokazuje instynkty do opieki nad niewinnymi małymi stworzeniami. Kot jest czarny oznacza tajne i ukryte aspekty jednostki. Być może marzyciel jest poza kontaktem z rzeczywistością, w jakiej żyje. Sen, w którym kot cię gryzie, pokazuje, że mają tendencję do dużo, ale to nie wraca wystarczająco. Biały kot w snach pokazuje problemy, z którymi przyjdzie mu się zmierzyć w najbliższej przyszłości. Jeśli widzisz wiele kotów w jednym miejscu, to takie marzenie pokazuje ogromną ilość złudzeń. Może nie widzisz rzeczy wyraźnie. Jeśli widzisz kota, który jest martwy, to znaczy, że próbujesz uzyskać trochę prywatności i niezależności dla swojego życia. Martwy kot może również pokazać, że można uniknąć poznania kobiecych aspektów siebie. Jeśli kot cię podrapał, oznacza to, że boisz się czegoś w swoim życiu. Koty, które grają we śnie oznacza, że ludicity w tobie, że muszą być odzyskane.

…(Atmosferyczne) Niska temperatura we śnie oznacza biedę. Wietrzna i zimna pogoda we śnie oznacza pogłębienie się biedy. Jeśli jest słonecznie i zimno, a ktoś zobaczy siebie siedzącego na słońcu, stan jego ubóstwa zostanie usunięty. Jeśli ktoś widzi siebie we śnie pod żarem słońca i szuka schronienia przed nim w cieniu, oznacza to, że jego stres i smutek znikną. Jeśli widzi ten sen latem, oznacza to dobrobyt. Jeśli we śnie widzi się siebie szukającego ognia lub dymu, aby się nim ogrzać, oznacza to, że szuka pracy, która wiąże się z niebezpieczeństwem. Jeśli pali węgiel, którego we śnie szuka ciepła, to znaczy, że wyłudzie pieniądze od sieroty. Mroźna pogoda zimą jest znikoma, a latem we śnie oznacza, że ​​plany podróży się nie spełnią. (Zobacz także Zimna pogoda)…

…(Sauna | Łaźnia parowa | Pocisk | Wypoczynek) Mycie brudu gorącą wodą we śnie przynosi korzyści. Jeśli ktoś we śnie buduje łaźnię, oznacza to popełnienie grzechu lub poszukiwanie kobiety, która by w nim uczestniczyła, a potem cierpienie z tego powodu. Jeśli łaźnia jest podgrzewana, a woda we śnie jest letnia, oznacza to współczucie jego rodziny dla niego, próbując pomóc mu wydostać się z wyłomu. Jeśli łaźnia jest zimna, a woda w niej zimna we śnie, oznacza to, że jego rodzina go wyklęła lub wyrzuciła. Jeśli ktoś jest świadkiem pękania rur z ciepłą wodą, przez co nie mógł kontrolować przepływu wody we śnie, oznacza to, że ktoś go zdradzi z żoną, chociaż będzie próbował kontrolować sytuację, ale bezskutecznie. Wyciek wody z kotła, który we śnie przepływa przez podłogi w kąpieliskach, oznacza narodziny gniewu żony. Wejście do łaźni we śnie oznacza gorączkę. Picie we śnie gorącej wody bezpośrednio z kotła oznacza chorobę, stres, depresję i strach przed złymi duchami. Jeśli we śnie widzi się siebie pijącego zimną, orzeźwiającą wodę ze zwykłej tabletki, oznacza to komfort i radość. Kąpiel z zimną wodą we śnie oznacza powrót do zdrowia po chorobie. Łaźnia we śnie również reprezentuje ogień piekielny, a służący reprezentuje jego strażników. Łaźnia we śnie również reprezentuje sąd sędziowski, a jej opiekun reprezentuje samego sędziego. Łaźnia we śnie to także więzienie i jego strażnik, ocean i pilot statku, złe, sprośne domy i ich mieszkańcy, kobietę i alfonsa lub kadeta udającego jej męża. Jeśli ktoś idzie do publicznej łaźni, to po zakończeniu prania nosi białą szatę i we śnie wraca powozem do domu, to znaczy, że wkrótce umrze, a elementy jego snu przedstawiają jego mycie, okrycie, trumnę i pogrzeb . Element łaźni we śnie to także biblioteka, wiedza, posterunek straży, dom modlitwy, meczet, kościół, kult bożków, więzienie czy targ. Reprezentuje również pokutę, przewodnictwo, bogactwo, uzdrowienie, ocean lub małżeństwo. Jeśli ktoś we śnie widzi siebie kąpiącego się w ubraniu, oznacza to, że padnie ofiarą atrakcyjnej prostytutki, która go oszuka i doprowadzi do zmarnowania jego życia religijnego. (Zobacz także: Kąpiel | Łazienka | Ogień piekielny | Łaźnia turecka)…