…Głośny kurczak we śnie to oszczerstwa i walki. Cichy kurczak do marzeń zapowiada bezpieczeństwo i dobre nadzieje….

…(Ptak | Ptak) Kurczak we śnie reprezentuje kobietę w domu, podczas gdy kogut we śnie reprezentuje mężczyznę w domu. Kurczak we śnie przedstawia również kobietę, która opiekuje się sierotami i dla ich dobra organizuje organizacje charytatywne, może też przedstawiać blondynkę lub służącą. Posiadanie kurczaka we śnie oznacza rozwiązywanie trudności lub może być pokazem szczęścia. Polowanie na kurczaka we śnie oznacza otrzymywanie legalnych i łatwych zysków. Ubój kurczaka we śnie oznacza rozdziewiczenie dziewicy służącej. Jeśli we śnie widzi się kurczaka lub samicę pawia pohukiwania w swoim domu lub ogrodzie, oznacza to nieszczęście, które spotyka się z wojowniczym charakterem. Widok własnego domu wypełnionego dużą liczbą kurczaków we śnie oznacza bogactwo lub przewodzenie ludziom, albo może oznaczać rozproszenie strachu i ugruntowanie rangi. (Zobacz także Peacock)…

sen o jedzeniu kurczaka symbolizuje sytuację w twoim życiu, która daje pewność siebie. Możesz przezwyciężyć strach lub niepokój, który miałeś.

…Śnienie o kurczakach sugeruje ciągłe złe samopoczucie i niepokój z powodu przewartościowanych problemów. Sen o jedzeniu kurczaka symbolizuje egoizm, który rani innych z powodu nietolerancji, uporu, itp. Własnego śniącego. Jest to rodzaj wyrzutów sumienia lub samokrytyki. Małe kurczaki: relacje biznesowe, romansowe lub miłosne, które dopiero się zaczynają. Kury w średnim wieku: biznes lub sprawy, które się rozwijają. Kury lub koguty, które są już dojrzałe: sprawy biznesowe lub firmowe. Pieczone kurczaki: ktoś, kto chce skrzywdzić śniącego, który jest już podejrzany….

…Sen o jedzeniu kurczaka symbolizuje sytuację w Twoim życiu, która dodaje Ci pewności siebie. Możesz przezwyciężyć strach lub niepokój, który miałeś….

…Jeśli śnimy o grupie kurczaków lub zagrodzie kurczaka, oznacza to obmawianie i plotki. Jeśli składa jaja, to ogłasza zyski. Jeśli to wysiadywanie jaj i jest białe, jest to oznaka wielu, choć niewielkich, korzyści. Jeśli jest czarny, oznacza to małe problemy….

Jeśli widzisz kota we śnie, to takie marzenie reprezentuje niewierność, zdradę i wadę. Kot może mieć również bardzo pozytywne znaczenie, zwłaszcza jeśli marzyciel jest miłośnikiem kotów, to marzenie wskazywałoby na komfort, miłość i przyjaźń. Jeśli kot jest agresywny, to takie marzenie pokazuje problemy z jego kobiecymi aspektami, które muszą zostać natychmiast rozwiązane. Koty w snach może również reprezentować seksualne pragnienia, które go mają. Być może brak seksu odbija się na twoich marzeniach. Kocięta w snach mają pozytywne znaczenie, ponieważ symbolizuje czystość, dziecinność i niewinność. Zastanów się, co jest bardzo powszechnym marzeniem kobiet w ciąży, ponieważ pokazuje instynkty do opieki nad niewinnymi małymi stworzeniami. Kot jest czarny oznacza tajne i ukryte aspekty jednostki. Być może marzyciel jest poza kontaktem z rzeczywistością, w jakiej żyje. Sen, w którym kot cię gryzie, pokazuje, że mają tendencję do dużo, ale to nie wraca wystarczająco. Biały kot w snach pokazuje problemy, z którymi przyjdzie mu się zmierzyć w najbliższej przyszłości. Jeśli widzisz wiele kotów w jednym miejscu, to takie marzenie pokazuje ogromną ilość złudzeń. Może nie widzisz rzeczy wyraźnie. Jeśli widzisz kota, który jest martwy, to znaczy, że próbujesz uzyskać trochę prywatności i niezależności dla swojego życia. Martwy kot może również pokazać, że można uniknąć poznania kobiecych aspektów siebie. Jeśli kot cię podrapał, oznacza to, że boisz się czegoś w swoim życiu. Koty, które grają we śnie oznacza, że ludicity w tobie, że muszą być odzyskane.

(Zobacz Kurczak)

Marzyć wyzwanie samochodu gry o nazwie ~Kurczak~ symbolizuje ryzyko wszystko udowodnić, że nie jest tchórzem lub że masz więcej ~piłki~ niż ktoś inny. Negatywnie, grając w grę kurczaka może odzwierciedlać ryzyko dużo udowodnić siebie. Ego i zobacz, co jest najważniejsze. Nie ma znaczenia, jak wiele arogancji do tyłu i powiedzieć coś. Przerażające, twoi przyjaciele lub rodzina ryzykujesz wszystko, co musisz wyglądać silniejszy lub odważniejszy niż ktoś inny.

…(Wojownik) We śnie kogut reprezentuje mężczyznę domu, a kurczak reprezentuje panią domu. Jeśli ktoś we śnie zaproponuje koguta, oznacza to, że spłodzi syna, który spędzi życie służąc innym. Kogut we śnie reprezentuje również człowieka o złym charakterze, który również łączy poważną rozmowę z żartem i którego słowa nie mają wagi. Kogut we śnie reprezentuje również sługę, który ma współczucie dla swojego pana. Otrzymanie koguta jako prezentu we śnie oznacza pogodzenie się z przyjacielem. Jeśli ktoś widzi, jak we śnie zabija koguta, oznacza to, że nie słucha wezwania do modlitwy. Zatem kogut reprezentuje wzywającego do modlitwy. Widzenie koguta we śnie oznacza również wzrost własnej mądrości i wiedzy lub odwiedzanie kręgów wiedzy. Jeśli ktoś we śnie staje się kogutem, oznacza to, że może wkrótce umrzeć lub może to oznaczać, że zdobędzie wiedzę na temat ustalania harmonogramu codziennych modlitw. Kogut we śnie reprezentuje także kaznodzieję, czytelnika kazań, piosenkarza, mężczyznę, który dobrze nakazuje, ale go nie praktykuje, osobę z obsesją seksualną, maklera, strażnika, hojnego mężczyznę, człowieka o dobrej woli i determinacji lub człowieka z dużą rodziną, który woli pomagać innym i zadowalać się niewielkim….

Kiedy marzysz o kurczaka, a następnie, że sen wskazuje rozmowy z powrotem. Może masz tendencję do mówienia dużo o sobie i o rzeczach, które osiągnąłeś. Kurczak we śnie jest również związany z kontaktem z matką i tym, co dzielisz.

…(Dziecko | Kurczak | Ptactwo) Pisklę we śnie przedstawia skradzione lub zaginione dziecko. Dźwięk piskląt we śnie reprezentuje głos zuchwałych ludzi. Jedzenie mięsa pisklęcia we śnie oznacza otrzymywanie nielegalnych lub skradzionych pieniędzy. Pisklęta we śnie to także coś, co szybko się rozwinie i przyniesie rezultaty bez większego wysiłku ze strony opiekującej się nimi osoby….

…Śnienie w wyzwaniu samochodowym „Kurczak” symbolizuje ryzykowanie wszystkiego, co udowodni, że nie jesteś tchórzem lub że masz więcej „jaj” niż ktoś inny. Negatywnie, gra w kurczaka może oznaczać zbyt duże ryzyko, aby się wykazać. Za dużo ego, żeby zobaczyć, co jest najważniejsze. Za dużo arogancji, żeby po prostu odejść i powiedzieć sobie, że coś nie ma znaczenia. Przerażając przyjaciół lub rodzinę, zaryzykowałeś wszystko, co musisz, żeby wyglądać na silniejszego lub odważniejszego niż ktoś inny….

…We śnie paw przedstawia próżną i dumną osobę. Paw we śnie może również przedstawiać piękną i zamożną kobietę lub wesoło wyglądających ludzi. Jeśli we śnie widzi się, że ma małpę i gołębia, oznacza to, że jest alfonsem. Samica pawia we śnie reprezentuje pannę młodą, dzieci lub bogactwo. Posiadanie pawia we śnie to także wędrówka, nieostrożność, duma, ostentacyjność, obmawianie, oszustwa, kłamstwa, zwierzenie się wrogowi, utrata błogosławieństw, doświadczanie ubóstwa po bogactwie i ciasnoty po obfitości. Widzenie pawia we śnie to także biżuteria, ubranie, prezydentura, piękna żona, małżeństwo i dobre dzieci. Jedzenie mięsa pawia we śnie oznacza śmierć żony i odziedziczenie jej bogactwa. Trzymanie we śnie promiennych piór pawia w kolorze deszczowym oznacza zyski osiągnięte dzięki kobiecie. Złapanie pisklęcia we śnie oznacza zysk z syna tej kobiety lub może oznaczać, że można spłodzić syna. (Zobacz także Kurczak)…

…Symbolizuje moc i siłę. Jeśli widzimy duże rozmiary dębu i dużo listowia, oznacza to, że korzyści i jakość ochrony będą duże i obfite. Jeśli śnimy, że jest słaby, bez listowia lub nawet martwy, oznacza to utratę ochrony, którą mieliśmy, lub słabości naszej postaci….

…Sen o koniu symbolizuje ambicję i mocne popędy. Wskazuje na wytrzymałość, wytrzymałość lub zdolność do ciężkiej pracy. Konie mogą również reprezentować popęd seksualny i libido. Biały koń symbolizuje ambicję lub dążenie do sukcesu w oparciu o dobre intencje. Samokontrola i wyważone poglądy podczas dążenia do celu. Czarny koń to znak, że możesz być zbyt skoncentrowany na celu lub zbyt kiepski seksualnie. Brązowy koń (ciemnobrązowy) symbolizuje buntownicze ambicje i siły napędowe. Jesteś bardzo zmotywowany i odporny na przeszkody. Możesz tracić problemy lub ~martwy ciężar~, gdy dążysz do celu. Konie często pojawiają się w snach ludzi, którzy bardzo ciężko pracują, uczniów, którzy są bardzo zmotywowani, ludzi o bardzo silnych zainteresowaniach seksualnych lub każdego, kto jest bardzo zmotywowany. Przykład 1: Młoda studentka marzyła o płaczu, widząc, jak jej koledzy bawią się koniami. W prawdziwym życiu zawodziła lekcje w szkole i zauważyła, że ​​jej przyjaciele radzą sobie bardzo dobrze. Konie odzwierciedlały dążenie do sukcesu w szkole. Przykład 2: Świeżo poślubiona kobieta śniła o kojarzeniu jej konia w stajni. W prawdziwym życiu właśnie skonsumowała swoje małżeństwo. Konie odzwierciedlały popęd płciowy jej i jej męża….

…(Kanał | Przejście wodne | Ciek wodny) We śnie kanał przedstawia kobietę, pieniądze lub uczonego. Prowadzenie we śnie cieku wodnego lub kanału oznacza zawarcie małżeństwa, zbudowanie firmy lub może oznaczać znalezienie pracy i służenie rodzinie i społeczności. Widok kanału we śnie oznacza również cierpienia spowodowane przez członka rodziny. Kanały wodne we śnie przedstawiają służbę lub gospodynię. Kanał we śnie może również oznaczać toaletę, ścieki, targowisko lub może oznaczać sklep. Zatem wykopanie kanału we śnie może również oznaczać dobrobyt i wydawanie pieniędzy na utrzymanie rodziny i osób na utrzymaniu. Zablokowanie kanału we śnie oznacza rozwód, separację męża i żony, zerwanie więzów krwi, opuszczenie ojczyzny lub separację z klanem. Zablokowanie kanału we śnie oznacza również rezygnację z pracy lub anulowanie długu lub może oznaczać zamknięcie firmy. Widok we śnie cieku wodnego płynącego w domu oznacza błogosławieństwo i pomyślność. Oddanie moczu w kanale lub cieku wodnym we śnie oznacza popełnienie grzechu, popełnienie bezprawia lub molestowanie sługi. Kanał we śnie może również przedstawiać gospodynię, która sprząta ludziom brud, zamiatacz ulic lub może oznaczać zakazane małżeństwo. Suchy kanał we śnie oznacza zaprzestanie działalności, niedopuszczalny towar, martwy rynek lub niezgodę z żoną, cierpienie na pęcherz moczowy lub problemy z nerkami. Jeśli ktoś wykopie kanał i we śnie przez niego nie płynie woda, oznacza to oszustwo….

…Śniąc i widząc konia, kiedy marzysz, jest ciekawy znak swojego marzenia. Sygnał ten wskazuje na silną energię fizyczną. Musisz oswoić brutalne siły. Sen może oznaczać, że byłeś żartem. A może musisz być mniej arogancki i ~Wysiądź z konia~. Śniąc i widząc czarnego lub ciemnego konia jest wyjaśnione jako sen z symboliką ważne dla marzyciela. To marzenie oznacza tajemnicę, dzikość i nieznane. Możesz zaryzykować lub obstawiać w nieznanym obszarze. Może nawet nie reprezentować ukrytych sił. Jeśli koń jest biały, to znaczy czystość, dobrobyt i szczęście. Dreaming ów you’ trwający ścigany przy pewien biały koń mogą być pewien kalambur u Casto. Może masz problemy z radzeniem sobie z problemami intymności i seksualności. Śniąc i widząc, że martwy koń jest ciekawy znak we śnie. Podświadomość wysyła wiadomość z sugestią, że coś w jego życiu, że początkowo oferowane mu opór jest teraz obecnie. Może to odnosić się do relacji lub sytuacji. Śniąc i widząc stółkół dzikich koni jest wyjaśnione jako sen z symboliką ważne dla marzyciela. To marzenie oznacza poczucie wolności i brak odpowiedzialności / obowiązków. Być może może to również wskazywać na twoje niekontrolowane emocje. Marząc, że jedziesz konno oznacza, że osiągniesz sukces za pomocą ukrytych środków. Brakuje ci jakości bycia uczciwym i nie będziesz miał silnych zasad moralnych. Jeśli jedziesz konno, który jest poza kontrolą, oznacza to, że są zabierane przez swoje pasje. Marzenie o zobaczeniu opancerzonego lub średniowiecznego konia we śnie odnosi się do jego okrucieństwa, agresywności, mocy i / lub sztywności. Możesz być postrzegany jako bardzo konfrontacyjny. Alternatywnie, może być stara się chronić się przed podświadomości materiału lub seksualnych pragnień, które pojawiają się. Marząc, że kąpiesz konia, stanowi odnowę siły i wigoru. Doświadczasz eksplozji energii w pewnym aspekcie swojego życia….

Sen o koniu symbolizuje ambicję i mocne napędy. Wskazuje na wytrzymałość, wytrzymałość lub zdolność do ciężkiej pracy. Konie mogą również reprezentować libido i popęd seksualny. Biały koń symbolizuje ambicję lub dążenie do sukcesu w oparciu o dobre intencje. Samokontrola i wyważone widoki podczas realizacji celu. Czarny koń jest znakiem, który może być bardzo skoncentrowany na celu lub również napędzany seksualnie. Brązowy koń (ciemnobrązowy) symbolizuje wyzwanie ambicji i sił napędowych. Jesteś bardzo zmotywowany i odporny na przeszkody. Możesz być rzuca problemy lub ~martwy ciężar~ podczas pracy w kierunku celu. Konie często pojawiają się w marzeniach ludzi, którzy pracują bardzo ciężko, studentów, którzy są bardzo zmotywowani, ludzi o bardzo silnych zainteresowaniach seksualnych lub kogoś, kto jest bardzo zmotywowany. Przykład 1: Młody uczeń marzył o płaczu, gdy zobaczył swoich kolegów bawiących się końmi. W prawdziwym życiu zawodziła w klasie w szkole i naprawiała swoich przyjaciół, którzy radzili sobie w niej bardzo dobrze. Konie odzwierciedlają dążenie do sukcesu w szkole. Przykład 2: Nowożeńcówka marzyła o tym, aby jej koń był kojarzony ze stajnią. W prawdziwym życiu skonsumowała tylko małżeństwo. Konie odzwierciedlają jej i jej męża pożądania seksualnego.

…Góra we śnie przedstawia wielkiego i szlachetnego człowieka, który posiada silny i rozkazujący głos, dobrze zarządza swoimi sprawami i ma doskonałe przywództwo. Może być również interpretowany jako syn, trudna i surowa kobieta lub biznesmen. Jeśli we śnie góra jest zaokrąglona lub płaska, oznacza to trudności lub niepokój. Góra we śnie może również oznaczać osiągnięcie celu, podróż lub spełnienie obietnicy. Jeśli góra stoi odrębnie od innych gór we śnie, powyższe znaczenia stają się silniejsze. Jeśli góra ma pastwiska i przechowuje źródło wody i jest używana jako stały posterunek straży, to reprezentuje pobożnego władcę. Jeśli jednak nie przechowuje wody i jeśli we śnie nie rośnie na nim pastwisko, reprezentuje tyrana i władcę, który jest ateistą, ponieważ w tym przypadku jest martwy i nie gloryfikuje Boga Wszechmogącego, a ludzie nie mogą z niego korzystać. to. We śnie góra, która stoi wysoko, żyje, ale rozpadająca się góra, która zamieniła się w stos kamieni, jest martwa. Jeśli ktoś widzi siebie wspinającego się na wzniesioną górę, jedzącego z jej roślin i pijącego wodę, i jeśli ma kwalifikacje do rządzenia, oznacza to, że zostanie wyznaczony na stanowisko kierownicze pod auspicjami surowego władcy, chociaż jego poddani to robią. otrzymywać świadczenia od swojego rządu. Wielkość korzyści, jakie uzyska gubernator, jest równa ilości pożywienia i miary wody, jaką pije z niego we śnie. Jeśli dana osoba jest kupcem lub biznesmenem, góra we śnie oznacza zyski i dobrą reputację. Jeśli wspinaczka na górę jest łatwa, to wspinaczka we śnie nie przynosi żadnych korzyści, ponieważ nie ma korzyści bez trudności. Jeśli pod koniec wspinaczki ktoś dziękuje Bogu Wszechmogącemu za to, co osiągnął we śnie, oznacza to, że zostanie sprawiedliwym władcą. Jeśli wzywa do modlitwy na szczycie góry lub odprawia je we śnie, oznacza to, że zostanie wyznaczony do rządzenia. Jeśli we śnie widzi się, jak schodzi z góry, oznacza to utratę pozycji, straty biznesowe lub żal. Jeśli ktoś we śnie towarzyszy jego królowi i żołnierzom, oznacza to, że jest w towarzystwie Boga Wszechmogącego i Jego aniołów, dlatego odniesie zwycięstwo, dzięki czemu może wygrać wojnę, pokonać wroga lub wyrzeka się przywiązania do świata. Jeśli wspinaczka na górę z trudnością oznacza cierpienie, zejście z niej we śnie oznacza ulgę. Jeśli wspinaczka oznacza zdobycie wyższej stacji, to zejście we śnie oznacza utratę rangi. Jeśli ktoś widzi siebie wspinającego się na górę, chociaż na pewnej wysokości nie jest już w stanie się wspinać ani zejść we śnie, oznacza to, że umrze młodo. Jeśli ktoś we śnie widzi, jak spada z góry, oznacza to, że popadnie w grzech. Jeśli we śnie upadnie i złamie nogę , oznacza to, że przełożeni go pogardzą. Płonąca góra we śnie przedstawia śmierć niebezpiecznej osoby. Oparcie się we śnie o górę oznacza przyjaźń z kimś u władzy. Życie we śnie w cieniu góry oznacza zarabianie na życie od takiej osoby i szczęśliwe życie tam. Noszenie góry we śnie oznacza ponoszenie odpowiedzialności za zarządzanie biznesem znanego kupca, a takie obowiązki będą go ciężkie. Jeśli góra jaśnieje światłami, oznacza to, że nasze obowiązki również będą lekkie. Jeśli we śnie zobaczy górę zstępującą z niebios, oznacza to wizytę lokalnego namiestnika w tej miejscowości. Jeśli we śnie widzi się górę wznoszącą się w niebo, oznacza to, że gubernator tego miasta zostanie odwołany. Rzucanie kamieniami ze szczytu góry we śnie oznacza obrażanie innych. Jeśli góra jest pięknie ubrana we śnie, oznacza to, że ktoś będzie dowodził większym autorytetem. Widzenie we śnie góry z daleka oznacza podróż. Jeśli we śnie widzi się trzęsienie ziemi uderzające w górę, oznacza to, że nieszczęścia spadną na tę ziemię lub kraj. Jeśli złoczyńca widzi we śnie górę, oznacza to, że z pewnością będzie cierpiał za swoje grzechy. Połknięcie góry we śnie oznacza dowodzenie i kontrolowanie bezwzględnych i silnych ludzi. Wspinaczka na górę, aż we śnie osiągnie się płaską powierzchnię, oznacza służenie sierotom lub opiekę nad chorymi. Wejście do jaskini wewnątrz góry we śnie oznacza osiągnięcie bezpieczeństwa. Dobro lub zło emanujące z widoku góry we śnie zależy od jej płodności lub nagości. Wspinaczka na górę i cieszenie się jej roślinnością i słodkimi, słodkimi wodami we śnie oznacza zachowanie czystości w towarzystwie żony lub zdobycie wiedzy lub zawodu, który zaspokoi nasze potrzeby. Wspinanie się we śnie na górę prostą ścieżką oznacza stawianie czoła wszystkim takim, jakie są. Jeśli widzi się góry idące naprzód z nim, oznacza to wojnę lub poważny konflikt między ludźmi wiedzy. Spadnięcie ze szczytu góry w sam środek bestii, wron, sępów, węży, ssaków, bagien, brudu lub szczurów i ich różne rodzaje we śnie oznacza powstrzymanie się od grzechów lub powstrzymanie się od innowacji, jeśli ucieczka od nich prowadzi do meczetu, do którego może wejść, aby się modlić, lub ogrodu, w którym może odpocząć w pokoju. Jeśli góra się rozpadnie i jeśli we śnie zamieni się w popiół lub ziemię, oznacza to, że ktokolwiek jest przeznaczony w tym śnie, straci oddanie i zmarnuje życie. (Zobacz także Ascending in the skies)…

Sen o rekinach symbolizuje przerażające słabości lub poczucie bezpośredniego niebezpieczeństwa. Możesz czuć się tak, jakby nie możesz nic zrobić, aby zaakceptować oczekiwanie na negatywne wydarzenie, aby zrujnować go powoli. Uczucie bardzo zdenerwowany o wyniku, który wydaje się niebezpieczne lub nieuniknione. Rekiny są symbolami, które często pojawiają się, gdy ludzie mają bardzo trudne sytuacje życiowe, gdzie obawiają się strasznych konsekwencji, mają wątpliwości, czują, że problem prowadzi wprost do porażki, podczas gdy nie mogą nic z tym zrobić. Niespokojne wody w twoim życiu lub spodziewając się najgorszego. Chęć uniknięcia problemu lub konfrontacji za wszelką cenę. Znak, że jesteś zbyt niezdecydowany lub cichy o swoich problemach. Alternatywnie, rekiny mogą również reprezentować ludzi lub sytuacje, które postrzegasz jako nieustępliwe, lub że nie mam wyrzutów sumienia. Może również reprezentować własną jednostkę ~have it all~ za wszelką cenę. Marzenie o jeździe na rekina może symbolizować osobę bez wyrzutów sumienia lub sytuacji, która ci pomaga. Marzenie o byciu rekinem symbolizuje twoją obojętną jazdę do osiągnięcia. Jest jakiś obszar swojego życia, w którym nie masz wyrzutów sumienia. Sen o martwym rekinie symbolizuje przerażające słabości, które przeszły lub mają kres. Może to być również reprezentacja nieudanego wroga bezlitosnego. Alternatywnie, martwy rekin może odzwierciedlać swoje własne niepowstrzymane ambicje, aby stracić zainteresowanie lub być zakłopotany koniecznością zaprzestania jazdy, aby kogoś zniszczyć. Przykłady: Młody człowiek marzył o rekina pływającego wokół niego. W prawdziwym życiu miał chorobę, która jego zdaniem powoli niszczyła jego życie. Przykład 2: Kobieta marzyła o chodzeniu po rekinach. W prawdziwym życiu była w rozwodzie i w częstym kontakcie z prawnikiem, który starał się pomóc jej śruby męża o i ~mieć to wszystko~. Przykład 3: Młody człowiek marzył o rekina, aby pływać bliżej niego. W prawdziwym życiu myślał o samobójstwie, ponieważ jego biznes powoli zawodził. Przykład 4: Kobieta marzyła, że rekin ugryzł jej nogi. W prawdziwym życiu została zaproponowana tylko przez swojego chłopaka i nie była pewna, jak zareagować.

…Widzieć krzew róży na liściach, ale bez kwiatów, oznacza, że ​​otaczają cię pomyślne okoliczności. Widzieć martwy krzew róży, przepowiada nieszczęście i chorobę dla ciebie lub krewnych….

…Sen o rekinach symbolizuje przerażające słabości lub poczucie zbliżającej się zagłady. Możesz czuć, że nie możesz nic zrobić, zaakceptować czekanie, aż negatywne wydarzenie powoli cię zrujnuje. Czuję się bardzo zdenerwowany wynikiem, który wydaje się niebezpieczny lub nieunikniony. Rekiny to symbole, które często pojawiają się, gdy ludzie mają bardzo trudne sytuacje życiowe, w których boją się strasznych konsekwencji, mają wątpliwości, czują, że problem prowadzi prosto do porażki, podczas gdy nie mogą nic na to poradzić. „Niespokojne wody” w swoim życiu lub spodziewając się najgorszego. Chęć uniknięcia problemu lub konfrontacji za wszelką cenę. Znak, że jesteś zbyt niezdecydowany lub milczysz odnośnie swoich problemów. Alternatywnie, rekiny mogą również reprezentować ludzi lub sytuacje, które postrzegasz jako bezwzględne lub które nie mają wyrzutów sumienia. Może również reprezentować twoje własne dążenie do „posiadania wszystkiego” za wszelką cenę. Sen o jeździe na rekinie może symbolizować bezlitosną osobę lub sytuację, która Ci pomaga. Marzenie o byciu rekinem symbolizuje twoją nieczułą chęć osiągnięcia. Jest taki obszar twojego życia, w którym nie masz wyrzutów sumienia. Sen o martwym rekinie symbolizuje przerażające słabości, które minęły lub dobiegły końca. Może to być również przedstawienie niepowodzenia bezlitosnego wroga. Ewentualnie martwy rekin może odzwierciedlać twoje własne niepowstrzymane ambicje, utratę zainteresowania lub wstyd, że musisz przestać zmuszać kogoś do zniszczenia. Przykłady: młody człowiek marzył o pływającym wokół niego rekinie. W prawdziwym życiu miał chorobę, która, jak sądził, powoli zniszczy jego życie. Przykład 2: Kobieta marzyła o jeździe na rekinie. W rzeczywistości była w trakcie rozwodu i często kontaktowała się ze swoim prawnikiem, który próbował jej pomóc wyruchać męża i „załatwić wszystko”. Przykład 3: Młody człowiek marzył o tym, by rekin płynął bliżej niego. W prawdziwym życiu rozważał samobójstwo, ponieważ jego biznes powoli upadał. Przykład 4: Kobieta śniła o rekinie gryzącym jej nogi. W prawdziwym życiu właśnie zaproponował jej chłopak i nie była pewna, jak zareagować….

…Symbolizuje ochronę lub siłę naszej własnej siły, która ułatwi sukces. Jeśli widzimy, że jest duży i obfity w liście, oznacza to, że korzyści i jakość ochrony będą duże i obfite. Jeśli jest słaby, bez liści lub martwy, oznacza to utratę obrońcy lub słabość naszej postaci….

Aby zobaczyć psa we śnie symbolizuje umiejętności nie używane, ignorowane lub nawet zapomniane. Ta zdolność musi być aktywowana. Alternatywnie, psy mogą wskazywać intuicję, lojalność, ochronę, hojność i wierność. Marząc o psich wystawach, że ich własne wartości i intencje pozwolą im rozwijać się w świecie i odnieść sukces. Jeśli ten pies jest okrutny i/ albo marzy ów pies jest chrapanie, wtedy ono oznacza an wewnętrzny konflikt w sobie. Może to wskazywać na zdradę i zdyskredytowanie. Jeśli pies jest martwy lub umiera we śnie, to symbolizuje utratę dobrego przyjaciela. Alternatywnie, stanowi pogorszenie instynktów. Sen, że pies gryzie nogę, sugeruje, że straciłeś zdolność do równowagi aspektów swojego życia. Możesz być niezdecydowany, aby podejść do nowej sytuacji lub nie mam ochoty iść do przodu z twoimi celami. Aby zobaczyć psa szczeka szczęśliwie we śnie, wskazać przyjemności, przyjaźń i wiele aktywności społecznej w swoim życiu. Jeśli pies szczeka zaciekle, to reprezentuje swój zwyczaj wymagania od ludzi i kontrolowania sytuacji wokół niego. Może również wskazywać wrogich lub niebezpiecznych towarzyszy. Aby marzyć, że kupujesz psa, wskazuje na swoją skłonność do przekupywania lub kupowania znajomych lub kupowania komplementów / przysług. Alternatywnie, sugeruje potrzebę znalezienia przyjaźni, towarzystwa i nowego miejsca w społeczeństwie. Śniąc, że nosisz psa z ubraniami oznacza twoje próby zatuszowania własnych niedoskonałości postaci, uzależnień i nawyków. Należy również ponownie rozważyć koncepcje związane ze słowem pies, takie jak lojalność (najlepszy przyjaciel) i ~traktować jak pies~.

Śniąc i widząc zielony trawnik, reprezentuje nadzieję, przyjemność i dobre samopoczucie. Jesteś pod kontrolą i dokonywania stałego i płynnego postępu. Śniąc i widząc martwy lub brązowy trawnik jest wyjaśnione jako sen z symboliką ważne dla marzyciela. To marzenie oznacza niezadowolenie z jakiegoś aspektu twojego życia domowego. Możesz być również bardzo zaniepokojony tym, co myślą inni.

Martwy oznacza zły omen, zniszczenie, stratę lub ruinę. Rozmowa ze zmarłymi oznacza niemożność lub bezsilność w rozwiązywaniu pewnych konfliktów. Oglądanie śmierci osoby już nieżyjącej jest oznaką nadmiernej pasji. Martwa osoba w trumnie to problemy, które są trudne do przezwyciężenia. Pochowanie zmarłych przepowiada fatalne wydarzenia i przeciwności….

…Symbolizuje poświęcenie, cierpliwość, pracę i siłę. Jeśli widzimy, że świeci i ma dobre poroże, to przewiduje obfitość dóbr materialnych. Bez rogów zwiastuje ubóstwo. Jeśli jest wściekły, choroba. Śpiąca lub bardzo chuda bieda. Martwy, nędza i nieszczęście….

…(Anioł śmierci | Łamacz kości | Orzeł) We śnie rybołow przedstawia potężnego i potężnego wojownika oraz bezlitosnego człowieka, któremu nikt nie ufa. Jeśli ktoś widzi rybołowa nad swoim dachem, w domu lub stojącego nad jego głową we śnie, przedstawia to anioła śmierci. Złapanie rybołowa we śnie oznacza częste odwiedzanie władcy i ciągłą ostrożność w stosunku do niego, czy ktoś jest mu posłuszny, czy też mu ​​się przeciwstawia. Jeśli rybołow drapie kogoś we śnie pazurami, oznacza to depresję i straty finansowe. Jedzenie mięsa rybołowa we śnie to osoba wymagająca. Rybołów we śnie przedstawia również władcę, o którym ludzie rzadko mówią, ale który jest bezpośrednią przyczyną upadku wielu sąsiednich władców. Widok rybołowa na drzewie oznacza zyski, przysługi i błogosławieństwa. Latający rybołow we śnie oznacza zwycięstwo w życiu. Rybołów stojący we śnie na szczycie góry, skały lub na klifie oznacza sukces dla osoby rozpoczynającej nową pracę lub nowy biznes. Może to jednak oznaczać złe wieści, jeśli się czegoś boi lub podróżuje. Dla bogatych i szlachetnych ludzi jazda na rybach we śnie oznacza śmierć, a dla biednych to zyski i sukcesy, które przyniosą korzyści ich rodzinom i sąsiadom. Rybołów we śnie to także powrót z podróży. Cieszy też wieść o sukcesie i zyskach, jeśli rybołow zbliży się do kogoś we śnie i z nim porozmawia . Jeśli kobieta w ciąży we śnie spłodzi rybę, oznacza to, że urodzi syna, który wyrosnie na odważnego żołnierza lub przywódcę swojej społeczności. Martwy rybołow we śnie oznacza śmierć. Jeśli złodzieje lub rabusie zobaczą we śnie rybołowa, oznacza to, że poniosą konsekwencje swojego zła. Jeśli rybołow we śnie próchnicy kogoś w powietrzu, oznacza to podniesienie się na pozycję i honor. Walka z rybołowem we śnie oznacza walkę z ludźmi u władzy. Noszenie we śnie emblematu rybołowa oznacza zwycięstwo nad wrogiem. Samica rybołowa we śnie reprezentuje bezdomne kobiety, które są zmuszane do prostytucji, podczas gdy pisklęta rybołowa we śnie to dzieci urodzone z cudzołóstwa….

Sen o duchach symbolizuje wspomnienia lub pytania, które są pozostałościami przeszłości. Może to być również reprezentacja ludzkich wspomnień z ich przeszłości. Istotą tego, kim był ktoś. Sen o złych duchach symbolizuje negatywne doświadczenia lub problemy twojej przeszłości, które nie zostały rozwiązane. Sen o duchach zmarłych krewnych lub przyjaciół może reprezentować twoje uczucia dotyczące twojej śmierci. Może to być również przedstawienie twojej intuicji lub wizji o zbliżającej się śmierci. Marząc o zmarłej ukochanej może ewentualnie nie mieć związku z jego śmiercią w ogóle i po prostu odzwierciedlać aspekt jego osobowości w oparciu o wspomnienia lub uczucia, które wyróżniają się najbardziej o nich. Na przykład, jeśli sen twojego ojca jest martwy, osoba może po prostu odzwierciedlić problem, który ma ze swoim sumieniem lub decyzją, którą podjął.