…(Opaska | Bransoletka) We śnie bransoletki reprezentują dumę lub ozdoby kobiece, a dla mężczyzn stanowią wsparcie brata. Jeśli bransoletka jest wykonana ze złota we śnie, oznacza to karę. Jeśli pasuje ciasno do snu, oznacza to trudności. Jeśli każdy nadgarstek nosi we śnie srebrną bransoletkę lub bransoletkę, oznacza to rozczarowanie lub straty spowodowane przez przyjaciół. Jeśli mężczyzna widzi, że we śnie nosi bransoletkę, oznacza to napięte warunki finansowe. Noszenie złotej bransoletki we śnie może przedstawiać prawą osobę, która całym sercem stara się czynić dobro. Jeśli ktoś ma wrogów, Bóg Wszechmogący go wesprze i wzmocni przeciwko nim. Noszenie złotej bransoletki we śnie może oznaczać, że zostanie wykorzystany lub skrępowany, albo może oznaczać, że zostanie zakuty w kajdanki. Jeśli władca lub ktoś u władzy widzi, że we śnie nosi bransoletkę, oznacza to, że utrzyma tę pracę przez jakiś czas, że będzie tylko dla swoich poddanych, a oni będą żyć szczęśliwie i cieszyć się dobrymi zarobkami podczas jego regencji. . Jeśli we śnie widzi się jego ramiona z opaskami, oznacza to rozszerzenie lub szerzenie jego autorytetu wraz ze sławą. Bransoletka przedstawia również syna, służącego lub bliskiego pracownika. Jeśli kobieta widzi, że we śnie nosi bransoletkę, oznacza to błogosławieństwa, przysługi i radość. Srebrna bransoletka we śnie to wzrost zysków. Na ogół mężczyźni noszący bransoletki we śnie oznaczają cierpienie, a dla kobiet ozdoby. Jeśli we śnie widzi się zmarłą osobę w bransoletce, oznacza to, że jest w raju. Noszenie złotej bransoletki jest również interpretowane jako otrzymanie spadku, małżeństwo lub urodzenie dziecka. Srebrne bransoletki we śnie również można zinterpretować jako pobożność i przestrzeganie obowiązków religijnych. Bransoletki we śnie również reprezentują szlachetnych ludzi z miasta, pieniądze lub piękno. Jeśli bransoletki są wykonane z kości, kości słoniowej lub żeliwa, to reprezentują nikczemnych mieszkańców tego miasta. Bransoletki we śnie można również interpretować jako smutki, imitacje, nadchodzące wydarzenia z miasta lub wydarzenia, które eksportuje. (Zobacz także Armlet | Bond ‘)…

…Sen o bransoletkach symbolizuje zauważenie, że lubisz coś zrobić. Radość z wyboru zobowiązania lub zobowiązania. Lubisz lub decydujesz się zrobić coś, w co jesteś zaangażowany. Bransoletki we śnie mogą odzwierciedlać twoją miłość lub dumę z tego, że zdecydujesz się poświęcić rodzinie lub związkowi. Pozytywnie, bransoletki mogą odzwierciedlać, jak dobrze czujesz się potrzebny do zrobienia czegoś, czemu jesteś oddany z wyboru. Sen o zepsutych bransoletkach może odzwierciedlać Ciebie lub kogoś innego, kto nie był wystarczająco doceniany, aby zdecydować się na zaangażowanie. Nie chcąc cieszyć się wyborem bycia pomocnym lub zaangażowanym nigdy więcej….

Sen z bransoletką symbolizuje uczucie sympatii do zrobienia czegoś. Skorzystanie z wyboru zobowiązania lub zobowiązania. Polubienie lub podjęcie decyzji o zrobieniu czegoś, co wiąże się z wielką sprawą. Bransoletki we śnie mogą odzwierciedlać twoją miłość lub dumę z wyboru, aby być oddanym rodzinie lub poważnemu związku. Pozytywnie, bransoletki mogą odzwierciedlać to, jak dobrze czujesz się potrzebny, aby zrobić coś, do czego jesteś oddany z wyboru. Sen ze złamaną bransoletką może odzwierciedlać ciebie lub kogoś innego, kto nie został doceniony na tyle, aby wybrać udział. Nie chcąc cieszyć się wybierając być przydatne lub popełnione, nigdy więcej.

…Osobista interpretacja spraw we śnie oznacza fałszywe raporty. Jeśli jednak znana, kompetentna i prawdomówna osoba interpretuje coś we śnie, należy wziąć pod uwagę jego zalecenia i wyjaśnienia. (Zobacz także Interpretator snów)…

…We śnie obrączki symbolizują syna. Noszenie złotych obrączek we śnie oznacza ciężką chorobę lub popełnienie poważnego grzechu. Jeśli jednak kobieta we śnie widzi, że nosi obrączki, oznacza to, że jest bezpieczna i chroniona. Jeśli jest niezamężna, oznacza to, że poślubi łaskawą i hojną osobę, z którą będzie żyła szczęśliwie i zadowolona. Jeśli mężczyzna widzi, że we śnie nosi parę złotych obrączek, oznacza to przeciwności losu, cierpienie lub uwięzienie. Mówi się, że obrączki na kostkę we śnie przedstawiają kajdany na jawie, z wyjątkiem obrączki lub naszyjnika. To, co kobieta we śnie postrzega jako piękno lub niedoskonałość w obrączkach, odbije się na jej mężu. Jeśli jest niezamężna, bransoletka na kostkę będzie odzwierciedlać jej zdobienie lub makijaż. We śnie obrączki reprezentują również honor, bogactwo, godność i piękno….

…Kiedy kobieta śni, że jej mąż ją porzuca, nie udzielając jej żadnego wyjaśnienia, sugeruje to poważne kłopoty między parą, ale wkrótce się pogodzą. Kiedy kobieta marzy, że zazdrosny mąż niesłusznie oskarża ją o niewierność, sugeruje to, że była niedyskretna i insynuowała innych mężczyzn. Kiedy kobieta śni o swoim zmarłym mężu, symbolizuje to, że wkrótce będzie miała problemy z jego rodziną. Kiedy kobieta śni, że jej mąż wydaje się wychudzony i chorowity, sugeruje to, że on lub jego rodzina w rzeczywistości mogą cierpieć na chorobę. Kiedy kobieta marzy, że jej mąż jest wesoły i świąteczny, oznacza to, że w domu wszystko dobrze się układa, a także może sugerować, że wszystko, czego pragnie, może się spełnić. Kiedy kobieta śni, że jej mąż jest niewierny, sugeruje to, że faktycznie idzie w złym kierunku, co powoduje problemy w domu. Kiedy kobieta marzy, że jej mąż jest na przyjęciu, sugeruje to problemy. Jeśli kobieta śni, że jej mąż zginął z powodu innej kobiety, oznacza to, że grozi ci rozwód lub poniesienie znacznych strat….

…Jeśli niezamężna kobieta śni, że widzi swojego ukochanego w lustrze, oznacza to, że otrzyma obietnicę miłosną, która może nie być szczera. Jeśli zamężna kobieta marzy, że widzi swojego męża w lustrze, to zapowiada chwile udręki, ponieważ wątpi w wierność męża. Kiedy młoda kobieta marzy, że patrzy na swoje odbicie w lustrze, sugeruje to, że pragnie mieć korzystne małżeństwo, ale nie będzie w stanie, a jeśli kobieta jest już mężatką, jej małżeństwo będzie miało bardzo poważne problemy i nieporozumienia. Kiedy mężczyzna śni, że patrzy na swoje odbicie w lustrze, oznacza to, że źle traktuje swoje zdrowie; może to również oznaczać to samo dla jego interesów i relacji społecznych, z powodu złego zarządzania jego zachowaniem. Śnienie, że tłuczesz lustro, zwykle oznacza przypadkową śmierć bliskiej ci osoby. Śnienie, że patrzysz w lustro, oznacza, że ​​popełniasz niebezpieczne błędy, które mogą spowodować straty i poważną chorobę. Śnienie, że widzisz siebie w lustrze, a jednocześnie możesz zobaczyć kilka innych osób, sugeruje, że niektórzy ludzie próbują cię skrzywdzić swoimi intrygami. Śnienie, że widzisz zwierzęta odbijane w lustrze, zapowiada problemy w najbliższej przyszłości. Kiedy zamężna kobieta śni, że stłukła lustro, ostrzega ją, że niektórzy z jej przyjaciół to hipokryci. Jeśli kobieta śni, że widzi swojego kochanka w lustrze, oznacza to, że wkrótce się zerwą….

Srebrny kolor w snach ma symbolikę intuicji, szczęścia lub zbiegów okoliczności. Twoja intuicja lub wewnętrzna wskazówka, pomagająca ci dokonywać wyborów, aby zabrać Cię do tego, czego potrzebujesz w życiu. Nowa wizja, moc lub wolność nabyte przez przypadek. Sen o srebrnych przedmiotach symbolizuje twoje poczucie intuicji lub szczęścia, które jest związane z tym, co symbolizuje obiekty. Sen o srebrnej kolorowej odzieży symbolizuje osobowość, która jest szczęśliwa lub intuicyjna. Negatywne kolory ze srebrem, takie jak fioletowy czerwony, czarny lub ciemny, mogą odzwierciedlać pecha, którego nie możesz uciec. Przykład: Mężczyzna marzył o zobaczeniu pięknej kobiety w srebrnej sukience. W prawdziwym życiu miał niezwykłe szczęście występując na dziewczynach, które chciał umówić.

…Noszenie srebrnej opaski we śnie oznacza oddanie swojej córki za żonę siostrzeńcowi. Noszenie bransoletki wykonanej z koralików we śnie oznacza odczuwanie presji i cierpienia spowodowanego przez brata lub siostrę. Każda biżuteria noszona przez kobietę we śnie reprezentuje jej męża. (Zobacz także Bransoletka)…

…Jeśli młoda kobieta marzy o pięknej bransoletce umieszczonej na ramieniu, to sugeruje, że chce się ożenić, a tak się prawdopodobnie stanie. Jeśli kobieta marzy, że zgubiła bransoletkę, oznacza to, że wkrótce będzie miała poważne kłopoty ze swoim chłopakiem. Jeśli mężczyzna lub kobieta marzy o znalezieniu bransoletki, oznacza to, że wkrótce poprawią swój biznes, ale jeśli bransoletka wygląda na zepsutą, zniszczoną, starą itp., Oznacza to, że to, czego pragną, bez względu na to, to zajmie długo, zanim to osiągną. Śnienie o otrzymaniu bransoletki, bez względu na to, dlaczego i jak, oznacza, że ​​niektórzy z twoich przyjaciół pomogą ci, jeśli to konieczne. Jeśli jednak bransoletka jest prezentem, ale wygląda na zepsutą lub źle traktowaną, oznacza to obłudne przyjaźnie, które w niczym nie pomogą….

Bransoletki są symbolem ciągłości przy jednoczesnej ochronie i izolacji. Jeśli masz w sobie kamienie szlachetne, znaczenie kamienia nadaje znaczenie bransoletce. Jeśli bransoletka jest zerwana, ogłasza rozpad małżeństwa. Zgubienie bransoletki zwiastuje kłótnię z osobą, która ci ją dała. Kiedy nakładasz go na inną osobę, oznacza to chęć zdominowania tej osoby….

…Kolor czarny we śnie oznacza dobrobyt i szczęście. We śnie wszystko, co czarne, reprezentuje pieniądze, panowanie i władzę, a szczególnie dla tych, którzy są przyzwyczajeni do noszenia czerni. W przeciwnym razie, jak dla tych, którzy nie są przyzwyczajeni do noszenia czarnych szat, noszenie ich we śnie oznacza smutek….

…Jeśli kobieta marzy, że ma piękne włosy i je czesze, będzie nieostrożna w sprawach osobistych i straci awans, zaniedbując umysłową aplikację. Dla mężczyzny, który śni, że przerzedza włosy, zapowiada, że ​​jego hojność stanie się biedny i będzie cierpieć na chorobę przez zmartwienia psychiczne. Widok twoich siwiejących włosów jest zapowiedzią śmierci i zarażenia rodziny jakiegoś krewnego lub przyjaciela. Widzieć siebie pokrytego włosami, znak pobłażania występkom w takim stopniu, że odgradza cię od społeczeństwa ludzi wyrafinowanych. Jeśli kobieta, poradzi sobie z własnym światem, domagając się prawa do działania dla własnej przyjemności niezależnie od zasad moralnych. Jeśli mężczyzna marzy, że ma czarne, kręcone włosy, oszuka ludzi swoim miłym adresem. Najprawdopodobniej oszuka kobiety, które mu ufają. Jeśli włosy kobiety wydają się czarne i kręcone, grozi jej uwodzenie. Jeśli marzysz o zobaczeniu kobiety o złotych włosach, okażesz się nieustraszoną kochanką i zostaniesz prawdziwym przyjacielem kobiety. Śniąc, że twoja ukochana ma rude włosy, kobieta, którą kochasz, potępi cię za niewierność. Rude włosy zwykle sugerują zmiany. Jeśli zobaczysz brązowe włosy, wybór zawodu będzie dla ciebie niefortunny. Jeśli zobaczysz dobrze utrzymane i starannie uczesane włosy, twoja fortuna się poprawi. Śnienie o obcięciu włosów blisko skóry głowy oznacza, że ​​będziesz hojny w stosunku do przyjaciela. Oszczędność będzie owocem wyrastającym z tego. Widok miękkich i bujnych włosów oznacza szczęście i luksus. Kobieta, która porównuje białe włosy z czarnymi, które zdejmuje z głowy, zapowiada, że ​​prawdopodobnie zawaha się między dwiema propozycjami pozornej fortuny i jeśli nie podejmie wielkiej ostrożności, wybierze tę, na którą jej stać. strata lub cierpienie zamiast przyjemnego szczęścia. Aby zobaczyć splątane i rozczochrane włosy, życie będzie istnym ciężarem, biznes się rozpadnie, a jarzmo małżeńskie będzie trudne do noszenia. Jeśli kobiecie nie uda się czesać włosów, straci imię godnego mężczyzny przez niepotrzebne okazywanie złości i pogardy. Dla młodej kobiety Sen o kobietach o siwych włosach oznacza, że ​​pojawią się one w jej życiu jako rywale w uczuciach męskiego krewnego lub zastąpią miłość narzeczonych. Śnienie o obcięciu włosów oznacza poważne rozczarowania. Kobieta, która marzy, że jej włosy wypadają, a łysina jest widoczna, będzie musiała zarabiać na własne życie, bo fortuna ją minęła. Dla mężczyzny lub kobiety Śnienie, że mają śnieżnobiałe włosy, oznacza, że ​​będą się cieszyć przyjemną i szczęśliwą podróżą przez życie. Mężczyzna, który pieści włosy kobiety, pokazuje, że będzie cieszył się miłością i pewnością pewnej godnej kobiety, która będzie mu ufać pomimo potępienia świata. Widzenie kwiatów we włosach zapowiada zbliżające się kłopoty, które, gdy nadejdą, sprawią mniej strachu niż oglądanie z daleka. Dla kobiety marzącej, że jej włosy zmieniają się w białe kwiaty, wróży, że staną jej przed kłopotami o różnej naturze , i dobrze sobie radzi, jeśli wzmocni swoją duszę cierpliwością i usiłuje znosić swoje próby z męstwem. Śnienie, że kosmyk twoich włosów szarzeje i wypada, jest oznaką kłopotów i rozczarowania twoimi sprawami. Choroba przyćmiewa jasne oczekiwania. Widzieć, jak w ciągu jednej nocy włosy stają się idealnie białe, a twarz pozornie młodą zapowiada nagłe nieszczęście i głęboki smutek. Dla młodej kobiety ten sen oznacza, że ​​straci kochanka z powodu nagłej choroby lub wypadku. Prawdopodobnie będzie żałować z powodu niedyskrecji z jej strony. Powinna uważać na swoich współpracowników….

…(Lekarstwo | Kałamarz) Przyjmowanie lekarstw we śnie oznacza korygowanie siebie lub może oznaczać wypełnienie zobowiązań religijnych. Jeśli ktoś we śnie zażywa lekarstwo na chorobę, oznacza to, że poprawi swoje postępowanie. Jeśli oznacza wiedzę we śnie, oznacza to, że odniesie on korzyści z tego, czego się nauczy i przyjmie dobrą radę. Jeśli ktoś odmówi zażywania leku we śnie, oznacza to, że zboczy ze ścieżki swego Pana i przeniesie swoje zainteresowania na swoją działkę lub szczęście na tym świecie. Lekarstwo we śnie oznacza również kałamarz. Lizanie leku palcem wskazującym we śnie oznacza głoszenie prawdy lub może oznaczać zyski z kierunku, w który wskazuje palec wskazujący we śnie. Połknięcie proszku leczniczego oznacza chciwość, samopochłanianie, wycofanie się i wycofanie. Przyjmowanie płynnych leków doustnie to zysk. Połknięcie pigułek we śnie oznacza zobowiązanie grzesznika do poprawienia siebie, pokuty lub pójścia prostą ścieżką. Może to również oznaczać troskę o nauczanie ignoranta. Jeśli kobieta we śnie nakłada makijaż leczniczy, oznacza to jej miesiączkę. Dla niezamężnej dziewczyny oznacza to małżeństwo, a dla niepłodnej – dziecko. Włożenie czopka do odbytnicy we śnie oznacza szpiegowanie lub podsłuchiwanie. Przyjmowanie środka przeczyszczającego we śnie oznacza próbę skorygowania oddania religijnego lub może oznaczać obmycie ciała z nieczystości. Sukces każdej próby zależy od siły jego lekarstwa. Poszukiwanie dobrego zdrowia we śnie oznacza próbę zmiany życia na lepsze. To samo dotyczy sytuacji, gdy widzimy, że używa maści do oczu. Żółte lekarstwo we śnie oznacza chorobę. Środek przeczyszczający we śnie oznacza lekarstwo dla chorego i ostrzeżenie dla zdrowej osoby, aby się poprawiła. Źle smakujący lek we śnie oznacza gorączkę, po której następuje chłód. Dobry smak lekarstwa we śnie jest korzystny dla bogatych, ale zły dla biednych. Interpretacja lekarstwa we śnie nie jest jak interpretacja powrotu do zdrowia bez leku. (Zobacz także Winogrona)…

…Jeśli matka lub ojciec marzy o dużej klatce, w której jest wiele śpiewających ptaków, to sugeruje, że żyje szczęśliwie w otoczeniu swoich dzieci i cieszy się dobrą kondycją ekonomiczną. Jeśli samotna kobieta śni o ptaku w klatce, to zapowiada, że ​​wkrótce poślubi mężczyznę o dobrej pozycji ekonomicznej. Sen o pustych klatkach dla ptaków sugeruje, że w najbliższej przyszłości doświadczysz smutku, choroby, straty, a nawet nieszczęść, w tym ryzyka uwięzienia. Śnienie, że trzymasz w klatce bestię, oznacza pewność siebie, siłę i energię do stawienia czoła problemom, które w końcu mogą się pojawić. Jeśli jednak śniący jest w klatce z jednym lub kilkoma zwierzętami, sugeruje to, że jest zaangażowany w poważne i niebezpieczne problemy, których nie można łatwo rozwiązać. Kiedy kobieta śni, że wypuszcza ptaki z klatki, symbolizuje to jej pragnienie posiadania otwartego umysłu, niezależnego sposobu myślenia oraz pragnienia pozbycia się własnych psychicznych i mentalnych ograniczeń….

…Kiedy kobieta śni, że jej mąż ją bije, sugeruje to, że na jej relacje rodzinne wpłynie zła wiara, intrygi i oszczerstwa. Kiedy mężczyzna śni o swojej żonie w jej normalnym zachowaniu, oznacza to, że rozumie, na czym polega życie, co daje mu spokój i ciszę. Śnienie, że masz najmilszą i zrozumiałą żonę, oznacza, że ​​wkrótce odniesiesz korzyści w swojej pracy lub biznesie. Jeśli mężczyzna marzy, że zaciekle kłóci się z żoną, symbolizuje to nieporozumienia w domu, w rodzinie lub w firmie. Sen, że twoja żona jest niewierna, sugeruje, że wkrótce będziesz mieć trudności w domu, pracy lub w firmie. To ostrzeżenie, abyś mógł na czas uniknąć takich problemów. Sen, że opuszczasz żonę lub konkubinę, sugeruje, że szukasz łatwych pieniędzy (np. Zakopany skarb lub nielegalny towar, który daje dużo pieniędzy)….

Śnienie, że stoisz pod orzeźwiającym i pięknym deszczem i że jest też słońce, sugeruje, że wkrótce doświadczysz radości i dobrobytu, które są w jakiś sposób związane z twoją młodością. Śnienie, że bardzo mocno pada, a śniący szuka schronienia, aby uniknąć zamoczenia, sugeruje, że odniesie sukces w swoich projektach i planach. Śnienie, że inni mokną w deszczu, oznacza, że ​​śniący oddala się od niektórych przyjaciół, ponieważ stracili pewność siebie. Śnienie, że deszcz przecieka w twoim pokoju, symbolizuje, że tęsknisz za romansami. Kiedy te wycieki są brudne i zabłocone, oznacza to, że śniący będzie miał poważne, a nawet niebezpieczne problemy. Ten sen jest właściwie ostrzeżeniem. Kiedy rolnik lub chłop marzy, że pada na ich uprawy i ten deszcz może je zniszczyć, symbolizuje to straty biznesowe lub spory społeczne. Śnienie, że pada, a chmury są bardzo ciemne, jest ostrzeżeniem, że w najbliższej przyszłości możesz doświadczyć nieporozumień i wpadek w swoich sprawach. Śnienie o burzliwym deszczu jest zawsze złym znakiem; przepowiada problemy w biznesie, w relacjach braterskich i społecznych, itp. Śnienie, że słyszysz deszcz padający na dach twojego domu, sugeruje szczęście i dobre samopoczucie w domu oraz przyszłą poprawę ekonomiczną. Jeśli pragniesz deszczu, gdy nie śpisz, a potem zasypiasz i śnisz, że pada i nie zmokniesz, to sugeruje, że masz potencjalną fortunę i wkrótce otrzymasz znaczny i nieoczekiwany dochód, w przeciwnym razie śniący brakuje prawdziwej miłości. Kiedy kobieta śni, że deszcz zmoczył ją i poplamił jej ubranie, oznacza to, że postępuje źle, oszukuje kogoś lub kłamie w delikatnej sprawie swoim znajomym, więc wkrótce będzie miała z tego powodu problemy. Kiedy kobieta śni, że moknie w deszczu, oznacza to, że z powodu niedyskretnych rozmów z innymi na temat ich upodobań i przyzwyczajeń padnie ofiarą podejrzeń i oszczerstw. Ten sen jest ostrzeżeniem, że powinna być bardziej dyskretna, zwłaszcza z nieznajomymi….

Śnienie, że utrzymujesz harem, oznacza, że ​​marnujesz swoją najlepszą energię na niskie przyjemności. Życie składa się z dobrych obietnic, jeśli twoje pragnienia są właściwe. Jeśli kobieta śni, że jest więźniem haremu, będzie szukała przyjemności tam, gdzie przyjemność jest niezgodna z prawem, tak jak jej pragnienia będą z reguły dotyczyć żonatych mężczyzn . Jeśli śni, że jest ulubieńcem haremu, będzie preferowana przed innymi w przyjemnościach materialnych, ale różnica będzie ulotna….

…Sen o jakimkolwiek rodzaju pończochach lub skarpetach wydaje się być związany z seksem, aw niektórych przypadkach może wiązać się z zahamowaniem, represją lub impotencją seksualną, chociaż z pewnymi odmianami: Kiedy kobieta śni z czarnymi pończochami niskiej jakości, sugeruje to, że wkrótce nadejdą trudności. Ale jeśli są białe, sugeruje to sentymentalną niechęć, kłótnie i nieporozumienia. Jeśli kobieta śni o swoich pończochach, nie widząc wielu szczegółów, oznacza to, że szuka niepożądanej zabawy w gronie nikczemnych przyjaciół lub że z powodu swojej nieostrożności lub słabości może znaleźć się w kompromitującej sytuacji. Jeśli skarpetki są w porządku i luksusowe, oznacza to, że śniący jest próżną osobą i stara się przyciągnąć uwagę mężczyzn. Śnienie o sobie, że tkasz lub usiłujesz robić na drutach własne pończochy lub skarpetki, sugeruje, że wkrótce twoje działania będą miały negatywny wpływ, być może będziesz doświadczać nieporozumień zwykle z osobami płci przeciwnej….

…Marzenie o medalionach sugeruje, że Twoja efektywność w pracy, w biznesie, w zachowaniu itp. Przyniesie Ci dobre rezultaty, aw niektórych przypadkach także wyróżnienia. Śnienie, że zgubiłeś medalion, oznacza frustracje i porażki. Sen, że medalion wisi na szyi, sugeruje, szczególnie kobietom, co następuje: Kiedy młoda kobieta śni, że mężczyzna, którego kocha, ma medalion, sugeruje to, że spotka różnych wielbicieli i zalotników. Śnienie, że młody mężczyzna nosi medalion, sugeruje zbliżające się małżeństwo, ale jeśli medalion zaginie we śnie, ostrzega cię, że twój związek jest zagrożony rozpadem lub też, że członek rodziny może zarazić się chorobą. Kiedy młoda kobieta śni, że zwraca ukochanej osobie medalion, symbolizuje to oddanie pierścionka zaręczynowego. Jeśli młoda kobieta jest bliska zawarcia małżeństwa i marzy o złamaniu lub zgubieniu medalionu, to symbolizuje to, że jej zalotnik nie będzie dobrym mężem i że powinna zakończyć ten związek….

Śnienie, że używasz nowej miotły, przepowiada, że ​​wkrótce pokonasz wszystkie przeszkody i problemy, i wreszcie osiągniesz sukces. Kiedy inna osoba używa miotły, sugeruje to, że stracisz pieniądze, jeśli zaryzykujesz, bez dokładnego przemyślenia. Kiedy kobieta śni, że straci miotłę, sugeruje to, że ma problemy emocjonalne z powodu braku dyskrecji, a także trudności z rodziną, a zwłaszcza ze służebnością. Jeśli starsza kobieta śni, że używa miotły, oznacza to, że jest zamieszana w plotki i pogłoski….

…(Kobieta) Srebro we śnie to ciężko zarobione pieniądze lub oszczędności. W interpretacji snów substancja srebra i kobieca są takie same. Srebrna moneta we śnie przedstawia piękną kobietę. Wydobywanie srebra we śnie oznacza wykorzystywanie kobiety. Jeśli ktoś znajdzie we śnie mnóstwo srebra, oznacza to, że odkryje skarb. Topienie srebra we śnie oznacza kłótnię z żoną, która stanie się tematem rozmów w mieście. Otrzymanie srebrnych sztućców lub srebrnych filiżanek jako prezentu we śnie oznacza powierzenie pieniędzy lub rzeczy osobistych do bezpiecznego przechowywania. Ta sama interpretacja dotyczy otrzymania srebrnego lustra we śnie, o ile się w nie nie patrzy. Kiedy we śnie spojrzy w lustro, oznacza to przeciwności losu, zniesławienie i utratę szacunku, ponieważ tylko szkoda może wyniknąć z spojrzenia we śnie w srebrne lustro. Sztućce, srebrne puchary czy srebrne dzbany, a także złote we śnie mogą również oznaczać dobre uczynki, które prowadzą do raju lub mogą oznaczać dobry interes i dobrobyt. Widzenie we śnie drogich srebrnych przedmiotów zmieszanych z trywialnymi imitacjami oznacza innowację i podejrzane zachowanie. Srebrne ozdoby we śnie oznaczają forsowanie się lub zobowiązanie zazdrosnej osoby do odwrócenia biegu swoich działań. Kupowanie czegoś za srebrne monety niewiadomego pochodzenia lub umieszczenie ich we śnie w srebrnej misce oznacza ukrycie czegoś podejrzanego lub otrzymanie czegoś jako zaufania, które należy uczciwie dotrzymać, a następnie zwrócenie prawowitemu właścicielowi, gdy zostanie o to poproszony….

Śnienie o klejnotach, zwłaszcza srebrnych, może wskazywać na nieszczęście, jednak jeśli we śnie śniący sprzedaje te klejnoty, jest to oznaka poprawy w biznesie. Kupowanie biżuterii, zwłaszcza srebrnych sztućców, wskazuje na figlarność. Zmiana srebra na dowolny przedmiot zazwyczaj przewiduje rozpacz. Znalezienie srebrnej biżuterii to ruina. Marzenie o srebrnych sztabkach to symbol ekonomii….

…Kolor srebrny w snach ma symbolikę intuicji, szczęścia lub zbiegów okoliczności. Twoja intuicja lub wewnętrzne wskazówki, które pomogą Ci dokonywać wyborów, które doprowadzą Cię do tego, czego potrzebujesz w życiu. Nowy wgląd, moc lub wolność zdobyte przez przypadek. Sen o srebrnych przedmiotach symbolizuje poczucie intuicji lub szczęścia, które jest związane z tym, co symbolizuje przedmiot. Sen o srebrnych ubraniach symbolizuje osobowość, która ma szczęście lub intuicję. Negatywne kolory ze srebrem, takie jak czerwony, czarny lub ciemny fiolet, mogą odzwierciedlać pecha, przed którym nie możesz uciec. Przykład: Mężczyzna marzył o zobaczeniu pięknej kobiety w srebrnej sukience. Na jawie miał niezwykłe szczęście biegać z dziewczynami, z którymi chciał się umawiać….

Sen o bransoletce symbolizuje zobowiązanie do zrobienia czegoś. Ręce w snach odzwierciedlają nasze poczucie zdolności, a następnie bransoletka symbolizuje więź, obietnicę lub obowiązek zrobienia czegoś. Ty lub ktoś inny mógł obiecywać lub sugerować, że coś się stanie lub będzie możliwe. Przykład: Młody chłopak marzył o poddaniu bransoletki dziewczynie, którą znał. W prawdziwym życiu obiecał tej dziewczynie, że będzie z nią wychodzić po ukończeniu szkoły. Bransoletka odzwierciedla zobowiązanie, które podjął, aby być dla niej ~możliwe~.

…We śnie złoto jest nielubianym pierwiastkiem, który powoduje szkody, niepokój i straty. Noszenie złotej bransoletki we śnie oznacza otrzymanie spadku. Noszenie złotej ozdoby we śnie oznacza małżeństwo z niekompatybilną osobą. Każdy prezent ślubny od takiej osoby oznacza kłopoty. Otrzymanie złotej sztabki we śnie oznacza utratę pieniędzy lub biznesu. Jeśli ktoś widzi, jak we śnie topi sztabkę złota, oznacza to, że będzie prześladowany za popełnienie odrażającego czynu i stanie się rozmową w mieście. Widzenie we śnie połamanych kawałków złota lub całej monety złotej oznacza spotkanie z władcą kraju lub gubernatorem miasta. Bicie złota we śnie reprezentuje zło, śmierć lub zniszczenie. Widząc, jak we śnie twój dom zamienia się w złoto, oznacza, że ​​ogień strawi jego dom. Jeśli we śnie dłoń staje się złota, oznacza to, że może być sparaliżowana. Widząc, jak oczy we śnie zmieniają kolor na złoty, może stać się ślepy. Noszenie złotego naszyjnika, srebrnego naszyjnika lub naszyjnika wysadzanego klejnotami we śnie oznacza, że ​​zostanie się przywódcą lub może otrzymać coś godnego zaufania. Złoto we śnie reprezentuje również elementy uroczystości, radości, zysków, dobrych uczynków, rozpraszania stresu, małżeństwa, dzieci, wiedzy, duchowego przewodnictwa lub dosłownie działalności złotniczej. Jeśli we śnie widzi się, jak złoto zamienia się w srebro, oznacza to spadek wartości lub zmianę warunków w stosunku do kobiet, dzieci lub nieruchomości. Jest też odwrotnie. Jeśli we śnie widzi się, jak srebro zamienia się w złoto, oznacza to wzrost wartości, wschodzący księżyc żony, dzieci, firmy lub klanu. Każda haftowana złotem szata lub tkanina we śnie oznacza ofiary religijne. Wszelkie pozłacane ozdoby we śnie oznaczają naśladowanie zwykłych ludzi lub pozorne naśladowanie ludzi duchowych lub ostentacyjne zachowywanie się tak jak oni. Czyste złoto lub srebro we śnie oznacza czystość i szczerość intencji, zawarcie prawdziwego przymierza lub podpisanie traktatu pokojowego. Pozłacane lub posrebrzane ozdoby lub przedmioty ze złoconymi liśćmi we śnie przedstawiają krótkie życie, zmieniające się okoliczności, spędzanie długich i bezsennych nocy lub może oznaczać zapomnienie. Noszenie jakiejkolwiek wyprodukowanej lub ręcznie robionej biżuterii we śnie oznacza wieczne zarobki. Ta sama interpretacja dotyczy złotych folii. (Zobacz także Goldsmith)…

…Mówi się, że wszystkie okrągłe figury, takie jak pierścionki, bransoletki itp., Wskazują na ciągłość i kompletność, ale mogą też stanowić element izolacji lub ochrony, jeśli marzeniu towarzyszy uczucie przebywania w takich kręgach. Utrata pierścionka we śnie zapowiada dyskusje i włożenie pierścionka komuś innemu może ujawnić nasze pragnienie wywierania na tę osobę jakiejś domeny, czy to emocjonalnej, duchowej, czy tylko materialnej….

Jeśli nosiłeś bransoletkę we śnie, symbolizuje bezpieczeństwo złych poza światem. Najbardziej szczegółowy sen można wskazać, jeśli marzyciel zwrócił uwagę na kolor i symbolikę bransoletki.

…Widzenie lub noszenie biżuterii w kształcie bransoletki we śnie symbolizuje silne poczucie osobistej elastyczności lub pewności siebie. Poczucie, że coś w Twoim życiu jest gwarantowane lub obiecane. Odbicie czegoś, co daje absolutną pewność siebie lub całkowitą osobistą dyskrecję. Marzenie o zamknięciu się w mankietach na kostkę symbolizuje ograniczenie osobistej elastyczności. Osoba lub sytuacja, która nie chce, abyś podejmował decyzje lub robił, co chcesz….

…Marzenie o bransoletce symbolizuje zobowiązanie do zrobienia czegoś. Ręce w snach odzwierciedlają nasze poczucie możliwości, dlatego bransoletka symbolizuje więź, obietnicę lub zobowiązanie do zrobienia czegoś. Ty lub ktoś inny mógł obiecać lub zasugerować, że coś się wydarzy lub stanie się możliwe. Przykład: Młody chłopak marzył o podarowaniu bransoletki znajomej dziewczynie. W prawdziwym życiu obiecał tej dziewczynie, że umówi się z nią, gdy skończy się szkoła. Bransoletka odzwierciedlała zobowiązanie, jakie podjął, aby być dla niej dostępnym lub „możliwym”….