Sen o pistolet do paznokci lub moc kaznodzieja symbolizuje zdolność do bez wysiłku utrzymać sytuację, która koncentruje. Negatywnie, pistolet do paznokci może stanowić ciężkie podejście strony, aby zapobiec osoby lub sytuacji z wymknąć się spod kontroli. Przesaddź za burtę lub ryzykuj, że udasz się na morze, aby zapobiec zmianom. Przykład: Człowiek, który marzył o strzelaniu z pistoletu do paznokci. W prawdziwym życiu wysłał bardzo tępy e-mail do dwóch krewnych, którzy nie szanowali go z tyłu, aby je zatrzymać. Pistolet do paznokci odzwierciedla łatwość, z jaką uderzył swoją rodzinę.

…Marzenie o obcinaczkach do paznokci symbolizuje wybór lub możliwość poprawienia swojej pozycji lub utrzymania wyglądu szacownej osoby. Obcinacz do paznokci może odzwierciedlać zarządzanie swoim wyglądem fizycznym, samodoskonalenie, polerowanie swojej reputacji lub aktywne wykonywanie obowiązków, które mają wpływ na to, jak inni Cię postrzegają. Pomaganie sobie lub innym poczuć, że zasługują na szacunek. Negatywnie, obcinacz do paznokci może odzwierciedlać poczucie bycia zmuszonym do bycia osobą szanowaną. Strach lub frustracja, że ​​nie masz innego wyjścia, jak tylko wypolerować swój wygląd w sposób, który jest przerażający lub nieprzyjemny. Poczucie, że pozytywne zmiany wymagają od ciebie, idą za daleko. Zbytnia troska o zachowanie pozorów….

Sen z obcinaczem do paznokci symbolizuje wybór lub możliwość poprawy pozycji lub utrzymania się jako szanowana osoba. Obcinaki do paznokci mogą odzwierciedlać zarządzanie wyglądem fizycznym, samodoskonalenie, polerowanie reputacji lub aktywnie utrzymuje obowiązki, które mają znaczenie dla tego, jak inni cię postrzegają. Pomaganie sobie lub innym, aby czuli to, na co zasługują, aby być szanowanym. Negatywnie, obcinarki do paznokci może odzwierciedlać uczucia jest zmuszony do szacunku osoby. Strach lub frustracja, że nie masz wyboru, ale do polerowania swój wygląd w sposób, który jest nieprzyjemny lub straszny. Uczucia, które wymagały pozytywnych zmian od ciebie, aby posunąć się za daleko. Nadmierna troska o utrzymanie pozorów.

…Sen o wyczyszczeniu czegokolwiek symbolizuje negatywizm, który usuwasz z jakiejś dziedziny swojego życia. Samodoskonalenie, pokonywanie przeszkód lub poprawa relacji. Robić postępy lub iść naprzód. Czyszczenie może również przedstawiać stare problemy lub błędne relacje, dla których znalazłeś rozwiązania. Porzucenie złych nawyków lub wreszcie powiedzenie prawdy….

…Wymarzony lakier do paznokci symbolizuje coś, co dobrze widzisz w sobie. Może to być również przedstawienie tego, co czujesz się dobrze, pozwalając innym zauważyć o sobie….

(Zobacz Zamiatanie podłogi)

Sen o praniu symbolizuje zdolność do odwrócenia lub rozwiązania problemów bez konieczności ~kaczki~ lub napotykania trudności. Niech ktoś całkowicie rozwiąże problem, wtedy możesz skupić się tylko na zwycięskich lub wyższych wzorcach osiągnięć. Pokonaj przejście lub wyzwanie bez trudności. Poczucie, że nie trzeba tracić czasu na ~małe problemy~. Pralnia chemiczna może odzwierciedlać bogatego przyjaciela, nawyk lub połączenie, które łatwo ratuje cię od rzeczy, które uważasz, że są pod tobą. Negatywnie, pralnia chemiczna może odzwierciedlać zdolność do uniknięcia konsekwencji lub arogancji, ponieważ coś lub ktoś łatwo chroni cię przed nim. Nigdy nie wierzcie, że dobra rzecz nigdy się nie skończy lub że po prostu zasługuje na to, aby czuć się dobrze w władzy. Marzenie o pracy w pralni może być znakiem, że jesteś bardzo przydatny dla kogoś, kto na to nie zasługuje. Poczucie, że zawsze trzeba pomóc komuś arogancki uniknąć zakłopotania lub ducking.

Sen o paznokciach symbolizuje myśli i uczucia dotyczące poczucia własnej wartości, pewności siebie, osiągnięć i wizerunku. Stan paznokci odzwierciedla, jak pozytywne lub negatywne czuje się o sobie, marzenie o paznokcie w pełni usunięte symbolizuje, że nie ma poczucia własnej wartości. Twoja pewność siebie została całkowicie zdziesiątkowana. Wszystko, co pozwala ci czuć się dobrze lub budować pewność siebie, jest poza twoim zasięgiem. Malowanie paznokci symbolizuje wysokie poczucie własnej wartości lub znaczenie swoich umiejętności. Negatywnie, może odzwierciedlać próżność lub domniemanie. Marzenie o długich paznokciach do mody symbolizuje wrażliwość w robieniu tego, co lubisz przez cały czas. Alternatywnie, może odzwierciedlać próżność lub niedostępność do ~get your hands dirty.~ Sen z długimi paznokciami, ponieważ już opuszczonych może reprezentować problemy osobiste, które trzeba spotkać lub które już zapomniały. Możesz poczuć potrzebę oczyszczenia sprawy osobistej, zanim poczujesz się komfortowo wokół innych ludzi. Sen z brudnymi paznokciami niskie poczucie własnej wartości. Możesz czuć, że nie jesteś wystarczająco dobry lub nie tak dobry jak ktoś inny. Marzenie o cięciu paznokci symbolizuje osobistą uwagę, gdy wydajesz się innym. Zmiękczanie lub polerowanie wyglądu tak, że wyglądasz szacunku. Może to być również przedstawienie osobistej uwagi na pozory po okresie zbyt skoncentrowania się na pracy lub poświęceniu czasu. Aby poczuć, że ważne jest, aby wyglądać jak jesteś ważny. Marzenie o cięciu paznokci w miejscach publicznych symbolizuje brak troski o prywatność i dyskrecję, jak radzić sobie z osobistymi problemami. Czyszczenie działania lub polerowanie wyglądu w sposób, który może być nieprzyjemny dla innych. Nie wstydź się być zauważonym, że nie jesteś doskonały. Sen o ostrych paznokciach może reprezentować Ciebie lub kogoś innego, kto przeraża innych, nie muszą zachowywać się z szacunkiem. Asertywna lub agresywna postawa w niezmienianiu czegoś o sobie, że inni nie lubią robisz.

…(Zdobycie | Paznokcie | Siła | Zwycięstwo) Paznokcie we śnie oznaczają zwycięstwo nad wrogiem. Posiadanie długich paznokci dla kogoś, kto potrzebuje ich do pracy we śnie, oznacza dobrobyt. Długie paznokcie we śnie to także trend, który sprzeciwia się temu, co powszechne i praktyczne. Długie paznokcie we śnie to także siła, moc i ochrona przed wrogiem. Długie paznokcie we śnie również oznaczają wstyd. Utrata paznokci z powodu choroby we śnie oznacza utratę bogactwa lub ślepą uliczkę. Obcinanie paznokci we śnie oznacza przestrzeganie powszechnych norm, pożyczanie pieniędzy lub zbieranie złotej biżuterii. Białe paznokcie we śnie oznaczają zrozumienie, czujność lub zapamiętywanie rzeczy. Walka z kimś gwoździami we śnie reprezentuje przebiegłą osobę. Długie i piękne paznokcie we śnie oznaczają pieniądze lub biznes. Jeśli długość paznokci zbliża się do złamania we śnie, oznacza to utratę dla innych tego, co w innym przypadku mogłoby pozostać pod kontrolą, lub może oznaczać konieczność płacenia jałmużny, podatku lub rozdawania jałmużny. Widok złamanych lub rozdrobnionych paznokci we śnie oznacza utratę pieniędzy, statusu lub zdrowia. Jeśli czyjeś paznokcie zamieniają się we śnie w pazury, oznacza to, że zatriumfuje nad swoim wrogiem. (Zobacz także Ciało 1 | Pazur)…

…Sen o paznokciach symbolizuje myśli i uczucia dotyczące własnej wartości, pewności siebie, osiągnięć i obrazu siebie. Stan paznokci odzwierciedla Twoje pozytywne lub negatywne nastawienie do siebie Sen o całkowitym usunięciu paznokci symbolizuje brak poczucia własnej wartości. Twoja pewność siebie została całkowicie zdziesiątkowana. Wszystko, co pozwoliłoby ci poczuć się dobrze lub zbudować pewność siebie, jest poza twoim zasięgiem. Malowanie paznokciami symbolizuje podwyższone poczucie własnej wartości lub znaczenia Twoich możliwości. Negatywnie może odzwierciedlać próżność lub próżność. Marzenie o długich paznokciach do mody symbolizuje wrażliwość na robienie tylko tego, co lubisz przez cały czas. Ewentualnie może odzwierciedlać próżność lub niechęć do „brudzenia rąk”. Sen o długich paznokciach, ponieważ przerosły, może oznaczać osobiste problemy, którymi musisz się zająć lub które zaniedbałeś. Możesz poczuć potrzebę uporządkowania swojej osobistej sprawy, zanim poczujesz się komfortowo w towarzystwie innych. Sen o brudnych paznokciach to niskie poczucie własnej wartości. Możesz czuć, że nie jesteś wystarczająco dobry lub nie tak dobry, jak ktoś inny. Sen o obcięciu paznokci symbolizuje osobistą uwagę na to, jak wyglądasz dla innych. Zmiękczanie lub polerowanie wyglądu, aby wyglądać szanująco. Może to być również reprezentacja osobistej uwagi na wyglądy po okresie zbytniego skupienia się na pracy lub urlopie. Poczucie, że ważne jest, aby wyglądać tak, jakbyś był ważny. Sen o publicznym obcinaniu paznokci symbolizuje brak troski o prywatność lub dyskrecję podczas rozwiązywania problemów osobistych. Porządkowanie swojego aktu lub polerowanie swojego wyglądu w sposób, który może być niepochlebny dla innych. Nie krępuj się, gdy zauważysz, że nie jesteś doskonały. Sen o ostrych paznokciach może przedstawiać Ciebie lub kogoś innego, kto przeraża innych tym, że nie musisz zachowywać się z szacunkiem. Agresywna lub asertywna postawa polegająca na niezmienianiu w sobie czegoś, czego inni nie lubią….

…Marzyć o paznokciach na dłoniach i stopach, własnych lub innych, oznacza zbyt wiele pracy i wysiłku w porównaniu z uzyskaną nagrodą. Sen pokazuje, że istnieje intymne niezadowolenie. Sen o uszkodzonych i bolesnych paznokciach sugeruje, że w wielu przypadkach pojawią się problemy zdrowotne lub niepowodzenia. Sen o wyrwaniu paznokci oznacza niebezpieczeństwo poważnej choroby, która może nawet doprowadzić do śmierci, jeśli nie zostaną podjęte środki ostrożności. Sen o białych paznokciach, własnych lub innych, sugeruje, że wkrótce pojawią się różne problemy, zarówno w domu, jak iw biznesie. Sen o zrobieniu paznokci sugeruje, że zaczniesz biznes i transakcje pozornie honorowe, ale mogą one być bezproduktywne. Marzenie o obcinaniu własnych paznokci oznacza, że ​​będziesz miał wysokie oprocentowanie, a także będziesz miał pewne wady w środowisku rodzinnym, ale jeśli inni obcinają sobie paznokcie, to inni będą cię skrzywdzić i musisz działać ostrożnie , ponieważ jesteśmy narażeni na choroby wymagające szczególnej opieki. Marzenie o bardzo krótkich paznokciach oznacza, że ​​problemy stają się coraz gorsze, będziesz musiał stawić czoła niepowodzeniom i porażkom ze stratą. Śnienie o długich paznokciach drugiej osoby sugeruje, że ktoś będzie traktowany obojętnie, a twoje zasługi nie zostaną docenione. Śnienie o długich paznokciach może oznaczać, że obrażasz innych, przyjmując postawę samowystarczalności próżności. Złamanie paznokci może oznaczać, że zdrowie nie jest dobre….

…We śnie środek do czyszczenia podłóg reprezentuje kogoś, kto bada stan ludzi i lubi im pomagać. Sprzątanie ziemi we śnie oznacza szukanie towarzystwa prawych ludzi. Sprzątanie winnicy we śnie oznacza zbadanie stanu życia kobiety. Czyszczenie drzewa we śnie oznacza badanie warunków życia ludzi religijnych. Zamiatanie ulicy we śnie oznacza pokonanie takiej samej odległości do takiej ulicy. Jeśli we śnie widzi się, jak czyści drogę do Mekki, oznacza to, że odprawi pielgrzymkę. Czyszczenie trawy bez znajomości właściciela we śnie oznacza wyrzeczenie się. Czyszczenie podłóg czyjegoś domu we śnie oznacza sprawdzenie, jak się czuje. (Zobacz także Zamiatanie podłogi | Pralka | Mycie)…

…Sen o paznokciach u stóp symbolizuje determinację własnej wartości w oparciu o obszary twojego życia, które nie są łatwe do zauważenia przez innych. Rzeczy, z których jesteś dumny prywatnie. Odbicie tego, jak cenny wiesz, że jesteś, bez popisywania się tym. Paznokcie u nóg mogą symbolizować samoocenę tego, jak wykwalifikowany, utalentowany, inteligentny, potężny lub bogaty się czujesz. Pewność, o której nie czujesz potrzeby rozmowy. Sen o pomalowaniu paznokci u stóp symbolizuje dobre samopoczucie, dostrzeganie swoich mocnych stron lub rzeczy, które są bezpieczne. Silne poczucie pewności, że jesteś zbyt dobry, aby obniżyć się w sposób, w jaki robią to inni. Czując, że nie możesz stracić. Negatywnie, malowanie paznokci u stóp może oznaczać zarozumiałość, próżność lub poczucie, że jesteś lepszy od innych ludzi. Sen o długich paznokciach może oznaczać lekceważenie twoich mocnych stron. Pozwalając sobie odejść. Znak, że nie jesteś tak zmotywowany ani skoncentrowany, jak możesz. Może to być również reprezentacja dużego rozproszenia w Twoim życiu. Sen o obcięciu paznokci u stóp symbolizuje utrzymanie lub ochronę bezpiecznego aspektu Twojego życia. Upewnij się, że obszar Twojego życia, co do którego jesteś całkowicie pewien, pozostaje bezpieczny. Upewnij się, że Twoja reputacja, umiejętności lub zasoby nie zostaną zmniejszone. Zapewnienie, że inni nigdy nie zobaczą twoich wad….

Sen o paznokciach symbolizuje określenie poczucia własnej wartości w oparciu o obszary swojego życia, które nie są łatwo zauważone przez innych. Rzeczy, z których jesteś dumny, w szczególności. Odbicie tego, jak cenne wiesz, jak być bez wyświetlania go. Paznokcie mogą symbolizować samooceny o tym, jak wykwalifikowanych, utalentowanych, inteligentnych, potężnych lub bogatych czujesz się. Marzenie o malowaniu paznokci symbolizuje dobre uczucie, aby zauważyć swoje mocne strony lub rzeczy, o których jesteś bezpieczny. Silne poczucie pewności siebie, że jesteś zbyt dobry, aby kaczka w sposób, że inni. Uczucie, że nie możesz przegrać. Negatywnie, malowanie paznokci może reprezentować próżność, próżność lub uczucie, jakbyś był lepszy od innych ludzi. Marzenie o długich paznokciach może stanowić zaniedbanie twoich mocnych stron. Puszczania. Znak, że nie jesteś tak zmotywowany lub skoncentrowany, jak mógłbyś być, może być również reprezentacją wielkiego rozproszenia w twoim życiu. Marzenie o cięciu paznokci symbolizuje utrzymanie lub ochronę bezpiecznego aspektu twojego życia. Upewniając się, że obszar swojego życia jesteś całkowicie pewny siebie jest bezpieczny. Upewniając się, że twoja reputacja, umiejętności lub zasoby nie są zmniejszone. Upewnij się, że inni nigdy nie widzą swoich wad.

…Śnienie, że Twoje paznokcie szybko rosną, oznacza, że ​​ktoś wkrótce się z Tobą skontaktuje. Śnienie, że paznokieć się łamie, oznacza, że ​​będziesz próbował uniknąć odpowiedzialności. Marzenie o pomalowaniu paznokci jest symbolem przepychu. Sen o obgryzaniu paznokci oznacza, że ​​masz problem, który jest trudny do rozwiązania….

…Długie paznokcie to obfitość. Krótkie paznokcie oznaczają trudności ekonomiczne. Obcinanie paznokci oznacza kochające kłótnie, problemy, rozstanie. Zrywanie paznokci oznacza złość i niepowodzenia….

…Widzenie paznokci w snach oznacza dużo trudu i niewielką nagrodę. Zajmowanie się gwoździami pokazuje, że będziesz angażować się w honorową pracę, nawet jeśli będzie to niska. Widzenie zardzewiałych lub połamanych paznokci oznacza chorobę i niepowodzenie w biznesie….

…Sen o zobaczeniu latarni idącej przed tobą w ciemności oznacza nieoczekiwany dostatek. Jeśli latarnia nagle zniknie z pola widzenia, twój sukces przybierze niekorzystny obrót. Noszenie latarni w snach oznacza, że ​​twoja życzliwość zdobędzie wielu przyjaciół. Jeśli zgaśnie, nie zdobędziesz pożądanego znaczenia. Jeśli się potkniesz i złamiesz, będziesz starał się pomagać innym, przez co stracisz swoją pozycję lub będziesz rozczarowany jakimś przedsięwzięciem. Czyszczenie latarni oznacza, że ​​masz przed sobą ogromne możliwości. Zgubienie latarni oznacza depresję biznesową i niepokój w domu. Jeśli kupisz latarnię, oznacza to szczęśliwe transakcje. Dla młodej kobiety Śniącej, że zapala latarnię swojego kochanka, przepowiada jej godnego mężczyznę i wygodny dom. Jeśli to zdmuchnie, przez własną nieostrożność straci szansę na ślub….

…Sen o toalecie symbolizuje możliwość lub okazję do pozbycia się negatywnej sytuacji. Przekonania lub doświadczenia, którym możesz się poddać. Możesz mieć problemy osobiste, nawyki lub sytuację życiową, z której możesz się porzucić. Sen o niemożności znalezienia toalety symbolizuje lub że wszystkie są zużyte, symbolizuje frustracje, które hamują zdolność do osobistego dbania o siebie. Zbyt wiele się dzieje, aby przeszkadzać w rozwiązaniu problemu. Sen o jedynej dostępnej toalecie znajdującej się na otwartym widoku dla innych symbolizuje brak prywatności lub czasu osobistego. Ludzie w sytuacjach życiowych o ograniczonej prywatności często mają to marzenie. Czyszczenie toalety symbolizuje odrodzenie się energii lub motywacji do pozbycia się przekonań, nawyków lub doświadczeń, które masz. Dając problem, dostałeś kolejną szansę. Przygotowanie się na czystą przerwę z czymś negatywnym lub niepożądanym. Spłukiwanie toalety symbolizuje niepożądane sytuacje lub negatywne wzorce myślenia, z których odpuszczasz. Pozbyć się czegoś, czego już nie lubisz lub nie cenisz. Sen o zatkanej toalecie symbolizuje problemy lub niepowodzenia, które hamują postęp. Nie możesz skończyć problemu ani przejść dalej. Emocjonalne uwikłania. Wypełniona lub przepełniona toaleta może odzwierciedlać poczucie osobistych potrzeb, których nie można zaspokoić, ponieważ potrzeby innych ludzi są zawsze na pierwszym miejscu. Poczucie, że ktoś się odmienił lub nie ma takiej samej ilości czasu na osobiste problemy, jakie mają inni. Możesz potrzebować więcej prywatności, dbania o siebie lub wyrażania siebie. Przykład: Kobieta marzyła o naprawieniu toalety z kopią zapasową. Na jawie w końcu po latach goryczy odzyskała grzeczność i przyjaźń ze swoim byłym mężem. Toaleta odzwierciedlała ich zdolność do pozbycia się emocjonalnego uwikłania….

Śniąc i widząc wąż, kiedy marzysz, jest ciekawy znak swojego marzenia. Ten znak oznacza odnowienie, odmłodzenie i czyszczenie. Musisz zamknąć te emocjonalne rany, abyś mógł nadal rosnąć jako osoba. Alternatywnie, może to być metafora seksu i satysfakcji seksualnej.

…(Sprzątanie | Sanitacja) Zamiatanie podłogi lub dbanie o matę podłogową lub dywan we śnie oznacza dbanie o swoją społeczność lub rodzinę. Zamiatanie brudu lub czyszczenie podłogi we śnie to korzyści finansowe dla osób, które zajmują się tym zawodowo. Zamiatanie cudzego domu we śnie oznacza otrzymywanie od niego pieniędzy. Jeśli bogacz widzi, jak we śnie zamiata podłogę, oznacza to biedę lub utratę firmy. (Zobacz także Sprzątanie | Śmieci | Urządzenia sanitarne | Kosz na śmieci)…

…Sen o popiołach symbolizuje twoją świadomość, że jakiś obszar twojego życia zniknął. Zauważenie szczątków lub pozostałości czegoś, co zostało utracone. Rozczarowania, żale, porażki, zmiany i straty. Popioły mogą być również reprezentacją nieudanej relacji lub przedsięwzięcia biznesowego. Poczucie, że dobre czasy się skończyły lub że w Twoim życiu nie zostało nic wartościowego. Alternatywnie, popiół może być znakiem, że musisz nauczyć się odpuszczać przeszłość. Śnienie, widok lub czyszczenie popiołów kominka lub pieca, symbolizuje świadomość, że przyjemny lub pomyślny moment dobiegł końca. Nadszedł czas, aby przejść dalej lub zacząć od nowa. Sen, w którym coś zamienia się w popiół, symbolizuje uczucie, że obszar twojego życia został całkowicie zniszczony, zmarnowany lub niedbale zaniedbany. Uczucie, że coś jest nadużywane do tego stopnia, że ​​jest bezużyteczne. Uczucia związane z czymś, co mogłoby być wspaniałe, gdybyś ty lub ktoś inny był bardziej ostrożny. Poczucie, że wszystko, co z czegoś zostało, to puste wspomnienie….

…Sen o praniu lub robieniu prania symbolizuje celowe oczyszczenie się z negatywnych nawyków lub negatywnych cech osobowości. Celowe pragnienie zmiany siebie lub innego myślenia. Skończyłeś z pewnymi przekonaniami, nawykami lub sytuacjami i chcesz spróbować czegoś innego. Zmiany w sposobie myślenia lub stylu życia, które przyczyniają się do samodoskonalenia lub większego szczęścia. Ubrania we śnie odzwierciedlają naszą osobowość. Style i kolory symbolizują sposób, w jaki myślimy, czujemy lub działamy. Czyszczenie ubrania symbolizuje usunięcie lub oczyszczenie negatywnych aspektów Twojej osobowości….

Sen o szafie symbolizuje rzeczy o tobie, które ukrywasz, ponieważ nie chcesz, aby ktokolwiek inny o nich wiedział, lub dlatego, że nie czujesz się komfortowo przyjmując je w sobie. Czyszczenie szafy symbolizuje coraz bardziej wygodne z tym, kim jesteś, i jest bardziej akceptując własnej przeszłości lub aspektów swojej osobowości, że nie może być wcześniej bardzo wygodne.

…(Kanał słuchowy | Cerumen) Jeśli ktoś widzi siebie oczyszczającego żółtawą woskową wydzielinę znajdującą się w kanale jego ucha zewnętrznego lub jeśli oczyszcza ją we śnie z czyjegoś uszu, oznacza to, że zdobędzie potrzebne antidotum lub truciznę lub uwolnij się od spisku zazdrosnych ludzi. Jeśli ktoś we śnie oczyści uszy z woskowiny lub innego brudu, oznacza to, że usłyszy dobre i przyjemne wieści. Jeśli we śnie widzi się siebie jedzącego woskowinę, którą wydziela z własnych uszu, oznacza to, że jest pedofilem. Czyszczenie woskowiny we śnie oznacza również słuchanie przyjemnych wiadomości. (Zobacz także Ucho)…

…(Fowl | Mężczyzna | Kobieta) Nieznany ptak we śnie przedstawia anioła śmierci. Jeśli zobaczysz ptaka nurkującego na ziemi, aby podnieść kamyk, papier lub robaka, to jeśli odleci on we śnie z domu, w którym przebywa chory, oznacza to, że chory wkrótce umrze z powodu swojej choroby . Jeśli we śnie widzi się ptaka nurkującego w jego kierunku, oznacza to podróż. Jeśli widzimy go stojącego nad głową, nad ramionami lub siedzącego na kolanach we śnie, oznacza to jego pracę lub zawód. Jeśli ptak jest biały we śnie, oznacza to, że czyjaś praca jest czysta. Jeśli jego kolor jest opalony we śnie, oznacza to, że praca jest skażona. Jeśli samiec we śnie siedzi na kolanach kobiety w ciąży, oznacza to, że spłodzi chłopca. Jeśli samica ptaka siedzi na jej kolanach we śnie, oznacza to, że spłodzi dziewczynę. Duże lub drapieżne ptaki we śnie reprezentują królów, prezydentów, przywódców, tyranów, ludzi wiedzy lub kupców. Ptaki wodne, mewy morskie itp. Reprezentują honorowych ludzi, którzy osiągnęli rangę w dwóch sferach – w sferze wody i w powietrzu. Mogą też oznaczać podróż. Jeśli kwakają we śnie, reprezentują lament lub płacz. Śpiewające ptaki we śnie reprezentują muzyków i śpiewaków. Widzieć we śnie stado ptaków oznacza pieniądze i władzę, a szczególnie dla kogoś, kto się nimi opiekuje. Widok ptaków przelatujących nad głową oznacza zdobycie autorytetu i władzy. Jeśli we śnie widzi się ptaki latające w jego domu lub robiące zakupy, oznacza to anioły. Jeśli we śnie wlatuje nam do ręki ptak, oznacza to radosną nowinę. Ptak we śnie to także praca. Nieznany ptak we śnie oznacza ostrzeżenie, radę lub upomnienie. Jeśli czyjś ptak we śnie wygląda pięknie, świadczy to o jakości jego pracy. Jeśli we śnie widzi się siebie niosącego brzydko wyglądającego ptaka, oznacza to również jakość jego działań lub to, że posłaniec może mu przynieść dobrą nowinę. Nieznany ptak to zyski. Widzenie we śnie czarnych ptaków oznacza złe uczynki, a białe ptaki – dobre uczynki. Kolorowe ptaki we śnie reprezentują mieszane działania. Widok ptaka we śnie może również oznaczać honor, władzę, ozdobę autorytetu lub zyski. Ptak we śnie to także zabawny i najbardziej zabawny towarzysz. Ptak we śnie również przedstawia chłopca. Jeśli ktoś we śnie zabije ptaka, oznacza to, że spłodzi dziecko, które będzie chorowało w dzieciństwie i że jego ojciec będzie się bał o jego śmierć. Mówi się, że ptak we śnie reprezentuje również bogatego i podstępnego przywódcę, który nieustannie walczy o swoje zarobki i zapewnia sobie sukces lub wyższość. Ptak we śnie również reprezentuje piękną kobietę. Śpiew ptaków we śnie oznacza słyszenie dobrych słów lub otrzymanie cennej wiedzy. Stado ptaków we śnie reprezentuje łatwo zdobyte bogactwo. Ptak we śnie również przedstawia chłopca. Złapanie ptaka we śnie oznacza przejęcie kontroli nad potężną osobą. Zabicie ptaka we śnie oznacza osiągnięcie celu. Skubanie piór, czyszczenie i jedzenie ptaka we śnie to zarobki, dobrobyt lub kobieta. Zabicie ptaka we śnie oznacza zgwałcenie sługi. Trzymanie ptaka w dłoni lub trzymanie go we śnie w klatce oznacza chorobę, która dotknie syna. Jeśli ptak we śnie odlatuje z ręki lub z klatki, oznacza to śmierć. Stado ptaków we śnie reprezentuje również zgromadzenie miłości, jedności, zjazdów rodzinnych i uroczystości. Jednak gromadzenie się ptaków we śnie może również oznaczać bandowanie się w celu popełnienia błędu lub rozproszenie rodziny lub przyjaciół, lub może oznaczać straty biznesowe. (Zobacz także Blackbird | Bustard | Nest | Osprey | Roller)…

Sen o niani symbolizuje twoje uczucia związane z dbaniem o czyjś problem. Możesz czuć się znudzony swoim życiem lub powstrzymywany z powodu cudzych problemów. Upewniając się, że ktoś głupszy lub bardziej arogancki niż ty nie czyni go gorszym. Pilnowanie kogoś, kogo uważasz za ryzykowne. Negatywnie, niania może odzwierciedlać odpowiedzialność lub problemy, które uważasz, że został po cenach dumpingowych dla Ciebie. Poczucie, że musisz chronić lub dbać o kogoś, kto jest wrażliwy, bo nikt inny nie będzie. Alternatywnie, niania może odzwierciedlać jej uczucie bycia przytłoczonym aroganckim lub dziecinnym zachowaniem innych ludzi. Czyszczenie lub opieka nad świnią w twoim życiu. Może to być również przedstawienie uczucia bycia podporządkowanym komuś, kto ma niezasłużoną władzę nad tobą. Jest kontrolowany przez kogoś zepsute. Ponadto opieka nad dziećmi we śnie może odzwierciedlać twoje uczucia dotyczące edukacji dzieci w prawdziwym życiu, jeśli masz jakiekolwiek. Przykład: Mężczyzna marzył o dziecku opieki nad dziećmi. W prawdziwym życiu czuł się kontrolowany przez zepsutego leniwego ojca, który arogancko kontrolował go po tym, jak zapłacił mu wszystkie rachunki, aby utrzymać go z długów. Członek rodziny przechowywane nieodpowiedzialnie wydatki wymagają więcej rachunków do zapłaty. Przykład 2: Kobieta, która marzyła o tym, aby dziecko się nią zaopiekowała, o które naprawdę nie chciała się tym zająć. W prawdziwym życiu była nauczycielką, która zaczynała odczuwać, że nauczanie jest dla niej właściwą pracą. Czuła się bardziej jak opiekunka niż nauczycielka.

Czyszczenie pieca we śnie oznacza nowe cele poprawek, zwrot, który chcesz wprowadzić w swoje życie. Piece są symbolem wysiłków na rzecz poprawy….

Jeśli goliłeś się we śnie, to pokazuje to, że robisz małe różnice w swoim życiu. Może zacząłeś robić coś nowego lub znalazłeś hobby, które ci się podoba, które zmienia codzienną rutynę. Cięcie jest również symbolem twojego wyglądu przed innymi, co pokazuje, jak schludny i czysty jesteś. Golenie może również wskazywać jedną rzecz, którą już pokazałeś innym, co oznacza, że pozbyłeś się czegoś, co nie jest już potrzebne. W niektórych kulturach golenie jest nieodłączną częścią twojego umysłu, czyszczenie, zwłaszcza gdy to, co sprawia, że broda goli nie tylko włosy brody, ale także głowę, więc jeśli ogoliłeś głowę, chcesz być bardziej otwarty na to, kim jesteś.

Sen o czymś oczyszczającym symbolizuje negatywizm, który usuwasz z jakiegoś obszaru swojego życia. Samodoskonalenie, pokonywanie przeszkód lub poprawa relacji. Postępy lub postępy. Czyszczenie może być również reprezentacją starych problemów lub złych relacji, dla których znalazłeś rozwiązania. Dając złe nawyki lub wreszcie mówi prawdę.