To zawsze znak miłości i uczuć. (Spójrz także na znaczenie słowa „kwiaty”)…

Marzyć, że otrzymasz lub dać bukiet kwiatowy, pozostaje jako symbol szacunku i ciepłej aprobaty. Bukiet kwiatowy jest również znakiem miłości, życzliwości i miłości. To wskazuje na uzdrowienie znaku towarowego twojego marzenia. Bukiet stanowią pewnego rodzaju energii leczniczej. Pamiętaj, że kwiaty i ich kolory dla dodatkowych ważnych znaczeń.

Sen o kwiatowym bukiecie, który symbolizuje miłość, miłość, aprobatę, podziw i szacunek. Być może przechodzisz przez proces uzdrawiania lub puszczasz coś. Rozważmy rodzaj kwiatów i ich kolory dla dodatkowego znaczenia. Aby rzucić bukiet kwiatów na rzecz odzwierciedla uhonorowanie przeszłości osiągnięć lub ludzi z przeszłości. Możesz być nostalgiczny o czymś, co już nie wraca.

Zobacz znaczenie czerwonego

…Sen o użyciu różu oznacza, że ​​będziesz oszukiwać, aby spełnić swoje życzenia. Widząc innych z tym na twarzach, ostrzega cię, że jesteś pomysłowo wykorzystany do wspierania planów niektórych podstępnych osób. Jeśli zobaczysz to na rękach lub ubraniu, zostaniesz wykryty w jakimś schemacie. Jeśli wypadnie ci to z twarzy, zostaniesz upokorzony przed jakimś rywalem i stracisz kochanka, przyjmując nienaturalne maniery….

(Zobacz Rose)

…(Kwiaty | Pocałunek) We śnie róża przedstawia szlachetną osobę, kobietę, nowo narodzonego syna lub może przedstawiać powrót do domu długo oczekiwanego podróżnika. Zrywanie róż z krzewu róży we śnie oznacza zbieranie honoru, miłości, dobrobytu i błogosławieństw. Całowanie białej róży we śnie oznacza całowanie bogobojnej kobiety. Zrywanie czerwonej róży we śnie oznacza całowanie kochającej zabawę kobiety. Węchanie zapachu żółtej róży we śnie oznacza całowanie chorej kobiety. Bukiet róż we śnie oznacza pocałunki, jeden po drugim. Pączek róży we śnie oznacza poronienie. Róża we śnie reprezentuje również żonę, która jest w separacji, lub może oznaczać umierającą kobietę, przegrany interes, krótkotrwałe szczęście lub obietnicę, która nie jest trwała. Otrzymanie róży od młodego mężczyzny we śnie oznacza otrzymanie obietnicy, która również nie dotrzyma słowa. Widzenie we śnie korony róż nad głową oznacza ślub. Róże na tacy we śnie oznaczają nietrwałą radość młodości lub mogą oznaczać chwilową radość tego świata. Róże we śnie również oznaczają godność lub dobrą opinię. Olejek różany lub attar, który we śnie robiony jest z płatków róży damasceńskiej, to inteligencja, trzeźwość umysłu, przyjazna i łagodna osoba. Jeśli chory widzi, jak we śnie leży na łożu z kwiatów, oznacza to, że może umrzeć w ciągu czterdziestu dni, ponieważ czterdzieści dni oznacza długość życia kwiatu róży. Odcięcie krzewu róży we śnie oznacza cierpienie. Zbieranie róż we śnie oznacza radość….

To wezwanie do twoich emocji, albo dlatego, że je wyczuwamy, albo pragniemy tego, i aby wiedzieć, czy sen jest pomyślny, czy nie, musimy sprawdzić, czy kwiaty są żywe, czy zwiędłe.

…Marzenie o bukiecie pięknie i bogato kolorowym oznacza dziedzictwo jakiegoś bogatego i nieznanego krewnego | także przyjemne, radosne spotkania młodych ludzi. Widok zwiędłego bukietu oznacza chorobę i śmierć….

…Sen o bukiecie kwiatowym symbolizuje szacunek, przywiązanie, aprobatę, podziw i miłość. Możesz przechodzić proces gojenia lub puścić coś. Rozważ rodzaj kwiatów i ich kolory, aby uzyskać dodatkowe znaczenie. Rzucenie na coś bukietu kwiatów jest wyrazem uhonorowania przeszłych osiągnięć lub ludzi z przeszłości. Możesz mieć nostalgię za czymś, czego już nie ma….

…Śnienie o kwitnących i pachnących różach oznacza, że ​​zbliża się jakaś radosna okazja i będziesz posiadać wierną miłość swojej ukochanej. Dla młodej kobiety, która marzy o zbieraniu róż, pokazuje, że wkrótce otrzyma propozycję małżeństwa, która bardzo jej się spodoba. Zwiędłe róże oznaczają brak bliskich. Białe róże, jeśli są widoczne bez słońca i rosy, oznaczają poważną, jeśli nie śmiertelną chorobę. Wdychanie ich zapachu przynosi czystą przyjemność. Dla młodej kobiety Śnienie o brzegach róż i to, że zbiera je i wiąże w bukiety, oznacza, że ​​będzie bardzo szczęśliwa, gdy złoży ofiarę osobie, którą bardzo wysoko ceni….

…Sen o różach oznacza szczęście, rozrywkę i szczerą miłość. Sen o zwiędłych różach zwiastuje rozczarowania i fałszywą miłość. Białe róże zapowiadają wewnętrzny spokój, ale słabe zdrowie. Jeśli młoda kobieta marzy o ścinaniu lub zbieraniu róż na bukiet, może oznaczać, że będzie miała chwile radości i pewnego sukcesu….

…Śnienie o zobaczeniu krzewu róży damasceńskiej w pełnym liści i rozkwicie oznacza, że ​​wkrótce w Twojej rodzinie odbędzie się ślub i wielkie nadzieje zostaną spełnione. Dla kochanka, który umieści tę różę we włosach, przepowiada, że ​​zostaniesz oszukany. Jeśli na wiosnę kobieta otrzyma bukiet róż adamaszku, będzie miała wiernego kochanka | ale jeśli otrzymała je zimą, będzie pielęgnować przeklęte nadzieje….

…Marzenie o pięknych bukietach kwiatów zwykle symbolizuje globalną radość i satysfakcję. To znaczenie może się różnić w zależności od stanu kwiatu. Śnienie, że dostaniesz jeden lub więcej bukietów, oznacza, że ​​wkrótce otrzymasz prezent, ważną propozycję lub będziesz miał łut szczęścia związany z loterią lub spadkiem. Kiedy młodzi ludzie śnią w ten sposób, zwykle oznacza to świętowanie i radości. Śnienie, że otrzymujesz bukiet zwiędłych kwiatów, oznacza, że ​​przyjaciel lub członek rodziny zapadnie na chorobę. Jeśli te kwiaty stały się czarne, oznacza to śmierć bliskiej osoby. Śnienie o jednym lub więcej bukietach czerwonych róż zwykle zapowiada zbliżające się małżeństwo; marzyciel, przyjaciel lub krewny weźmie ślub. Śnienie o tym, że wkładasz różę we włosy ukochanej osoby, może sugerować, że wkrótce doświadczysz kłopotów i rozczarowań….

…Kwiaty we śnie są oznaką radości i korzyści. Jeśli we śnie widzi się, że jest ukoronowany girlandą z kwiatów, oznacza to, że się ożeni, nadmiernie cieszyć się życiem małżeńskim i czerpać przyjemność z przeżywania sukcesu na tym świecie. Widzenie we śnie kwiatów poza sezonem oznacza depresję. Jeśli oszust widzi, że we śnie nosi bukiet kwiatów, oznacza to zaparcie, a jeśli chory widzi to we śnie, oznacza to jego śmierć. Bukiet wielu odmian kwiatów i kolorów we śnie przedstawia świat, jego nieustannie odnawiającą się młodość i materialne przyjemności. Jeśli chodzi o kobietę, widzenie kwiatów we śnie oznacza zajście w ciążę lub pokonanie jej trudności. (Zobacz także Kwiaty | Ziemia | Irys)…

…(Bulbs | Gem | Sapphire) Te bulwiaste i dzwonkowate kwiaty we śnie różnią się znaczeniem w zależności od ich rodzaju, kształtu i zapachu. Jeśli we śnie wyczuje się hiacyntowy kwiat, oznacza to ulgę od smutku, koniec przeciwności, dobre uczynki lub złożenie prawdziwej obietnicy. Jeśli widzimy zmarłą osobę niosącą taki kwiat lub ofiarowującą mu we śnie hiacyntowy kwiat, oznacza to, że zmarła mieszka w raju. Jeśli niezamężna osoba zobaczy we śnie hiacyntowy kwiat, oznacza to, że się ożeni. Jeśli mężatka widzi we śnie hiacyntowy kwiat, oznacza to, że spłodzi syna, może zdobyć wiedzę lub specjalizować się w naukowym projekcie, który doda mu dumy. Być może pachnący hiacynt we śnie może oznaczać niepokój, cierpienie lub chorobę. Mówi się, że każdy kwiat z rodziny lilii może oznaczać śmierć, gdy zostanie przedstawiony choremu we śnie. Zdrowa roślina hiacyntowa w ziemi to piękny syn lub dobre słowa. Girlanda z hiacyntowych kwiatów we śnie oznacza honor. Sprzedawca kwiatów hiacyntowych we śnie przedstawia osobę niepokojącą, ponieważ takie kwiaty nie pozostają długo w jego posiadaniu. Jeśli którykolwiek z kwiatów rodziny lilii zostanie pocięty lub zrobiony we śnie w bukiet, oznacza to smutek, a jeśli zobaczy się je na ich matce, oznaczają szczęście, męża lub syna. Jeśli we śnie widzi się hiacyntowy kwiat unoszący się do nieba, oznacza to śmierć gnostyka lub znanego uczonego. Hiacynt we śnie również przedstawia syna stojącego wyprostowanego na polach i przedstawia kobietę zebraną jako bukiet kwiatów, podczas gdy oznacza nieszczęście, jeśli zostanie pocięty i umieszczony w doniczce, wazonie lub w nieodpowiednie miejsce. Hiacyntowy kwiat we śnie również reprezentuje piękną kobietę lub błogosławieństwo, jego zapach reprezentuje miłość do żony, a jego czułość reprezentuje troskę i wsparcie dla jego rodziny. Widzenie we śnie gałęzi hiacyntu rozłożonych w domu oznacza wychwalanie lub pochwalanie kogoś. Jeśli ktoś zaproponuje kwiat hiacyntowy, ale we śnie okaże się, że nie ma on zapachu, oznacza to nieszczęście. Jeśli ktoś we śnie rzuci kwiat hiacyntowy innej osobie, oznacza to, że odbiorca doświadczy smutku z jego ręki i że ich przyjaźń zostanie utrudniona. Jeśli ktoś we śnie widzi inną osobę siedzącą w meczecie i otoczoną hiacyntem, oznacza to, że ta druga osoba go obmawia, chociaż to, co mówi, nie jest prawdą. (Zobacz także konwalia | lilia wodna | kamień 2)…

…Marzenie o zobaczeniu kwitnących kwiatów w ogrodach oznacza przyjemność i korzyść, jeśli są jasne i świeże | biały oznacza smutek. Zwiędłe i martwe kwiaty oznaczają rozczarowania i ponure sytuacje. Dla młodej kobiety, która otrzyma bukiet mieszanych kwiatów, zapowiada, że ​​będzie miała wielu wielbicieli. Widok kwiatów kwitnących na jałowej glebie bez pozostałości listowia zapowiada ciężkie przeżycia, ale twoja energia i radość pozwolą ci wspiąć się przez nie do rangi i szczęścia. {Trzymana w miękkim uścisku snu, wkracza do królestw kwiecistej wdzięku, Gdzie czuła miłość i czułe pieszczoty, Budzi ją do szczęścia.} Zobacz Bukiet….

Aby zobaczyć kwitnące róże jest wyjaśnione jako sen z ważną symboliką dla marzyciela. To marzenie oznacza wierność w miłości i przybycie bardzo szczęśliwej okazji. Róże symbolizują również miłość, pasję, kobiecość i romans, zwłaszcza jeśli są to czerwone róże. Jeśli widzisz białą różę, to symbolizuje dziewictwo, czystość i tajemnicę. -Widzisz różowy, żółty następnie odnosi się do niewierności lub zazdrości. Aby zobaczyć zwiędłe róże jest wyjaśnione jako sen z ważną symboliką dla marzyciela. To marzenie oznacza śmierć lub separację lub brak bliskich. Zapach róż we śnie, oznacza niewyobrażalną przyjemność i szczęście.

Marzenie róży krzew może mieć symbolikę luksusu. Zapowiada okres sukcesu w działalności zawodowej i rentowności w biznesie. Sen o martwym krzewie róż symbolizuje pewną szansę na pecha i smutek z powodu złego stanu zdrowia ciebie lub twoich krewnych.

…Niebieski to kolor nieba, uczuć, myśli religijnych i niewinności. To kolor oddania. Zielony to kolor natury, płodności, sympatii i zdolności adaptacyjnych. To kolor wrażeń i percepcji. Żółty jest znany jako symbolika słońca, złota, hojności i światła. To kolor intelektu. Czerwony to kolor wojny, krwi, ognia i pasji. To kolor uczucia. Fiolet to kolor wspomnień, tęsknoty i granicy z zaświatem. Szary to kolor przygnębienia, bezwładności, obojętności i popiołu. Jest to kolor neutralny. Pomarańczowy to kolor dumy i ambicji. To kolor intelektu (żółty) i (czerwony) pasji. Róż to bardzo świeży kolor, który zapowiada zmysłowość i uczucie. To kolor granicy i odrodzenia (biały) i (czerwony) pasji. Kolor złoty symbolizuje mistyczny aspekt słońca. Srebrny kolor symbolizuje mistyczny aspekt księżyca. Kolor biały symbolizuje granicę i odrodzenie….

Marząc o lub widząc w kwiatach kolorowy sen, oznacza życzliwość, współczucie, czułość, przyjemność, piękno i zysk. Jest to również symbol doskonałości i duchowości. Twoje marzenie może być wyrazem miłości, radości i szczęścia. Alternatywnie, kwiaty mogą oznaczać określony czas lub pora roku. Jeśli kwiaty są białe, to symbolizuje smutek. Śniąc lub widząc we śnie usycha lub martwe kwiaty, oznacza ciemne sytuacje i rozczarowania. Możesz nie wykorzystywać pełnego potencjału i talentów. Jeśli spałeś i marzyłeś, że we śnie dostaniesz bukiet kwiatów, reprezentuje szacunek, podziw, aprobatę i nagrody. Śniąc lub widząc w kwiaty snu kwitnie w jałowej glebie, oznacza, że energia i wesoła natura pozwoli Ci przezwyciężyć swoje skargi.

…Widok dalii we śnie, jeśli są świeże i jasne, oznacza szczęście dla marzyciela. Zobacz Bukiet

…Fioletowy kolor we śnie przedstawia genialną i zręczną pokojówkę. Jeśli we śnie widzi się siebie podnoszącego coś w kolorze fioletowym, oznacza to, że zatrudni lub pocałuje pokojówkę. Fiolet we śnie jest również interpretowany jako piękna kobieta. Ogólnie rzecz biorąc, słodki aromat fioletowej rośliny pośród innych pachnących roślin reprezentuje kobietę, która nie dba o stabilność, może reprezentować krótkotrwałe dziecko lub może oznaczać problemy zdrowotne. Jeśli kolor fioletowy miesza się we śnie w bukiet kwiatów, oznacza to miłość, uczucie i harmonię. (Zobacz także Kolory)…

Jeśli marzysz w jakimkolwiek kontekście o, lub widzisz Damaszek krzew różany rośnie w przyrodzie, ogłasza się ślub rodzinny. Jeśli spałeś i marzyłeś, że we śnie otrzymasz bukiet róży z Damaszku, przewiduje, że znajdziesz wiernego i prawdziwego kochanka. Dla kobiety, marzyć, że masz różę z Damaszku i umieścić go we włosach, oznacza to, że będzie ona nabrać przez kogoś, kto myślał, że był dobrym przyjacielem.

…Sen o kolorowych kwiatach symbolizuje dobroć, współczucie, czułość, piękno i zyski. Sen może oznaczać wyraz miłości, radości i szczęścia. Zwiędłe lub białe kwiaty symbolizują rozczarowanie i smutne sytuacje. Śnienie, że ktoś daje ci bukiet kwiatów, jest oznaką szacunku, podziwu i uznania innych wobec ciebie. Sen o kwiatach na pustyni oznacza, że ​​Twoja energia i pozytywne nastawienie pomogą Ci pokonać aktualne problemy….

…Oliwki symbolizują pokój, płodność, oczyszczenie, siłę, zwycięstwo i nagrodę. Zarówno drzewo, jak i bukiet kwiatów zawsze nawiązują do pokoju i pojednania. Oliwki i oliwa z oliwek odnoszą się do korzyści w każdym aspekcie życia….

…(bot.) We śnie kwiat narcyza przedstawia kobietę. Girlanda narcyza we śnie reprezentuje krótkotrwałe małżeństwo. Jeśli niezamężna kobieta widzi, jak we śnie nosi koronę narcyza, oznacza to krótkotrwałe małżeństwo, które zakończy się rozwodem lub śmiercią męża. Kwitnący narcyz we śnie reprezentuje syna. Bukiet narcyza we śnie oznacza śmierć syna. Widok kwiatu narcyza we śnie oznacza także szczęście, pieniądze, złoto lub srebro. Kwiat narcyza we śnie również oznacza długowieczność lub siwe włosy. (Zobacz także Woda destylowana)…

…(Zieleń ogrodowa | Zioła | Rośliny strączkowe | Kiełki) Bukiet świeżych ziół ogrodowych we śnie przedstawia mężczyznę pogrążonego w smutku i rozpaczy. Zbieranie we śnie kiści mieszanki ziół ze swojego ogrodu oznacza kłopoty spowodowane przez żeńską członkinię rodziny. Jeśli jest to pęczek świeżych kiełków, należy uważać na zły wypadek. Suche kiełki we śnie oznaczają pieniądze, które uratują złą inwestycję. (Zobacz także Kiełki)…

Marząc o lub widząc w stokrotkach sen, symbolizuje świeżość, piękno, niewinność, prostotę, łatwość użycia i czystość. Jeśli śnisz, że ktoś daje bukiet stokrotek, symbolizuje smutek i / lub utraconej miłości. Jeśli we śnie idziesz w polu stokrotek, to takie marzenie reprezentuje szczęście i dobrobyt. Ktoś będzie tam, aby zaoferować Ci pomocną dłoń i wskazówki dotyczące twoich problemów.

…Omen nadziei i miłości. Jeśli zobaczymy, jak kwitnie we własnej roślinie, miłość będzie prawdziwa. Jeśli to bukiet tych kwiatów, oznacza to drobny romans….