…(Klatka | Mieszkania) We śnie dom ma różne znaczenia. Jedną z nich jest żona. Jeśli ktoś widzi, jak we śnie wchodzi do swojego domu, oznacza to, że się ożeni lub odbędzie stosunek seksualny z żoną. Budowanie własnego domu we śnie oznacza, że ​​chory wyzdrowieje z choroby. Jeśli taka konstrukcja jest trudna i jeśli w tej rodzinie jest zwyczaj grzebania zmarłych na terenie tego samego majątku, oznacza to śmierć chorego w rodzinie. Jeśli w tym domu nikt nie choruje, a budowie we śnie towarzyszy muzyka i świętowanie, to oznacza to przeciwności, próby i trudy. Jeśli w takich okolicznościach osoba we śnie jest niezamężna, oznacza to małżeństwo, a jeśli jest żonaty, oznacza to, że poślubi jedną ze swoich córek. Jeśli ktoś we śnie widzi siebie związanego i uwięzionego w domu, oznacza to, że otrzyma radosną nowinę lub może to oznaczać dobre zdrowie i dobrobyt. Jeśli we śnie widzi się siebie niosącego dom na ramionach, oznacza to, że opiekuje się potrzebującą kobietą lub żoną. Jeśli ktoś we śnie widzi swój dom ze złota, oznacza to, że spłonie go ogień. Jeśli dom nie ma dachu, przez który we śnie można zobaczyć niebo, słońce lub księżyc, oznacza to małżeństwo kobiety z tego domu. Jeśli ktoś we śnie widzi duży dom we własnym domu, oznacza to, że sprawiedliwa kobieta będzie mieszkać lub wprowadzać się do tej rodziny, aby stać się błogosławieństwem dla takiego domu. Jeśli we śnie znajduje się tunel pod takim domem, oznacza to oszustwo lub dostęp do tego gospodarstwa domowego perfidna osoba. Dom bez świateł we śnie przedstawia kobietę o złym charakterze, a jeśli kobieta widzi ten dom we śnie, oznacza to mężczyznę o złym charakterze. Burzenie domu we śnie oznacza walkę w tej rodzinie. Jeśli we śnie widzi się trawę rosnącą w jego domu, oznacza to ślub. (Zobacz także Cage | Mieszkania | Szklany dom)…

sen o ścianie w domu symbolizuje kody zachowania, przekonania i postawy. Rzeczy, które myślisz i czujesz, że zachowujesz to tak, jak jesteś, lub że boisz się tam wyjść. Powodem tego jest to, że są to ściany w domu, w którym wieszasz zdjęcia, kalendarze lub obiekty, które definiują, kim jesteś jako osoba. Są one również, że oddzielasz się od sąsiadów.

Dom symbolizuje fizyczne ciało osoby | dlatego też, w zależności od stanu, w jakim znajduje się dom, tak fizycznie będzie się czuł śniący. Kiedy śniący widzi swój własny dom w obecnym czasie i wygląda pięknie, oznacza to radość z sukcesu w sprawach i biznesie, które marzyciel zarządza. Jeśli we śnie pojawiają się nowe domy zastępcze, zwłaszcza dzieci, oznacza to spokój i przyjemne życie domowe i zawodowe. Kiedy we śnie są małe, stare i zaniedbane domy, oznacza to, że stan zdrowia śniącego pogarsza się i że biznes, praca itp. Zmienią się ze złego na gorszy, jeśli nie otrzyma się natychmiastowej i skutecznej uwagi. Jeśli śniący opuszcza swój własny dom, oznacza to, że istnieje wewnętrzny niepokój związany z podjęciem nowych działań w poszukiwaniu szczęścia. Śnienie o odwiedzeniu starego domu, w którym śniący mieszkał w dzieciństwie, oznacza, że ​​otrzyma on dobrą wiadomość. Wejście do domu świadczy o dużej satysfakcji z osiągniętego sukcesu w niektórych czynnościach. Kiedy stary dom wydaje się być opuszczony, zaniedbany i częściowo zniszczony, oznacza to, że śniący będzie cierpieć na bolesną chorobę, jeśli nie zostanie leczony na czas. Może również wskazywać na chorobę, a nawet śmierć krewnego lub znajomego. Kiedy śniącą jest bardzo młoda kobieta, oznacza to głęboki smutek z powodu utraconej przyjaźni. Marzenie o przeprowadzce do innego domu wskazuje na chęć zmiany życia, która może nastąpić niedługo. W zależności od warunków, w jakich pojawi się dom, zmiana ta będzie dobra lub zła (do dobrobytu lub pogorszenia zarówno zdrowotnego, jak i ekonomicznego)….

Jeśli śniłeś i we śnie widziałeś, że dajesz dar, oznacza to twoją hojność dla innych. Alternatywnie, może być trudny do wyrażenia jakiegoś uczucia lub mieć coś dziwnego do powiedzenia, że musi być starannie zapakowane. Jeśli spałeś i marzyłeś, że we śnie otrzymujesz prezent, oznacza to, że jesteś nagradzany i uznawany za swoją hojność i dawanie natury. Jesteś w posiadaniu z dużym szacunkiem przez tych wokół ciebie. Niezależnie od tego, czy marzysz w jakimkolwiek kontekście, czy widzisz wiele prezentów, symbolizuje nieużywane lub nierozpoznane talenty i możliwości.

widząc ze ściany we śnie symbolizuje psychiczną lub emocjonalną barierę, ograniczenie lub przeszkodę w rozwoju. Kolory lub wzory na ścianie pomoże podkreślić motyw przeszkód. Pomarańczowe ściany symbolizują bardzo potężną i dramatyczną przeszkodę, z którą należy się uporać, zanim postęp będzie mógł być kontynuowany. Czerwone ściany symbolizują bardzo negatywną przeszkodę, która musi być przetworzona. Sen o szklanej ścianie symbolizuje psychologiczną barierę, która nie czuje silnej potrzeby szacunku. Alternatywnie, może odzwierciedlać uczucia bycia powstrzymywanym i zmuszanym tylko do obserwowania. Sen o tym, jak dotrzeć przez ścianę symbolizuje próbę wypróbowania nowych pomysłów lub spojrzenia na problemy pod różnymi kątami. Nie pozwól, aby bieżące widoki oczekiwać, że z powrotem. Gotowość do nowego podejścia lub przekonania o problemie.

…Widzenie ściany we śnie symbolizuje mentalną lub emocjonalną barierę, ograniczenie lub przeszkodę w rozwoju. Kolory lub wzory na ścianie pomogą wskazać motyw przeszkody. Pomarańczowe ściany symbolizują bardzo potężną i dramatyczną przeszkodę, którą należy pokonać, zanim będzie można kontynuować postęp. Czerwone ściany symbolizują bardzo negatywną przeszkodę, którą należy usunąć. Sen o szklanej ścianie symbolizuje psychologiczną barierę, której nie odczuwasz silnej potrzeby. Ewentualnie może odzwierciedlać poczucie bycia powstrzymywanym i zmuszanym jedynie do obserwacji. Sen o sięgnięciu przez ścianę symbolizuje próbę spróbowania nowych pomysłów lub spojrzenia na problemy z różnych perspektyw. Nie pozwalając, by aktualne widoki Cię powstrzymywały. Chęć przyjęcia nowego nastawienia lub przekonania o problemie….

…Sen o czymś lub kimś, kto jest brudny, symbolizuje niską lub nieufną opinię, jaką masz o kimś. Może to być również reprezentacja niskich standardów, niegodności lub kogoś, kto oszukuje. Możesz nie chcieć angażować się w jakąś osobę lub sytuację. Ewentualnie widok kogoś brudnego może odzwierciedlać rozwiązłość seksualną. Sen o tym, że jesteś brudny, symbolizuje niską samoocenę lub poczucie bycia niegodnym. Możesz czuć, że nie jesteś wystarczająco dobry lub że inni ludzie mogą cię postrzegać jako podstępnego. Poczucie, że ludzie nie chcą się z tobą angażować….

…Jeśli we śnie widzi się, jak ściany jego domu zawalają się w wyniku powodzi, oznacza to śmierć jego żony. Jeśli ktoś widzi, jak jego dom zapada się na niego i powoduje we śnie wielką chmurę kurzu, oznacza to, że może chorował na odrę. Zawalony sufit we śnie oznacza dewastację. Jeśli we śnie widzi się zniszczony dom, który wznosi się na nowo, oznacza to duchowe przebudzenie jego właściciela. Jeśli ktoś oczekuje powrotu członka swojej rodziny lub oczekuje przybycia gościa, a część jego domu się zapada, oznacza to bliskie przybycie takiego podróżnika. Jeśli w tym domu mieszka córka, siostra lub inna kobieta, oznacza to, że gość będzie szukał jej ręki do małżeństwa. Jeśli huragan we śnie zniszczy cały jego dom, oznacza to, że śmierć zajmie miejsce w tym miejscu z rąk tyrana. Jeśli we śnie widzi się, jak burzy stary dom lub budowlę, oznacza to zło. Jeśli kobieta we śnie widzi, jak jej ściany zapadają się na nią, oznacza to śmierć jej męża. (Zobacz także Zniszczenie)…

Śniąc i widząc dom, kiedy marzysz, jest ciekawy znak swojego marzenia. Ten znak wskazuje własną duszę i siebie. Konkretne pokoje w domu wskazują na konkretny aspekt twojej psychiki. Ogólnie rzecz biorąc, poddasze reprezentuje twój intelekt, piwnica reprezentuje podświadomość itp. Jeśli dom jest pusty, to wskazuje na poczucie niepewności. Jeśli dom się zmienia, to sugeruje, że przechodzisz przez pewne osobiste zmiany i zmieniasz swój system przekonań. Marząc, że jesteś czyszczenia domu oznacza potrzebę czyszczenia myśli i pozbyć się starych nawyków. Szukasz samodoskonalenia. Jeśli mieszkasz z innymi ludźmi w swoim życiu, ale marzysz, że żyjesz w pokoju, sugeruje, że musisz podjąć nowe kroki w kierunku niezależności. Musisz przyjąć odpowiedzialność i być bardziej pewny siebie. We śnie zobaczenia starego, domu, kiedy marzysz, jest ciekawym znakiem twojego marzenia. Ten znak wskazuje twoje stare przekonania, postawy i to, jak kiedyś myślałeś lub czułeś. Sytuacja w twoim obecnym życiu może doprowadzić do tych samych starych postaw i uczuć. Alternatywnie, stary dom może symbolizować potrzebę aktualizacji sposobu myślenia o tobie. Śniąc i widząc nowy dom może być rozumiana jako przejaw podświadomości, ponieważ wchodzisz w nową fazę lub nowy obszar w swoim życiu. Dreaming, że twój dom jest najechany sugeruje, że czujesz się naruszone. Może odnosić się do konkretnego związku lub obecnej sytuacji w twoim życiu. Alternatywnie, wskazuje, że niektóre podświadomy materiał próbuje stać się znany. Są pewne aspekty siebie, że zaprzeczył. Marzenie o nawiedzonym domu oznacza kwestie emocjonalne związane z twoją rodziną z dzieciństwa, zmarłymi krewnymi lub stłumione wspomnienia i uczucia. Sen, że dom zniknął wskazuje, że czujesz się niezrozumiałe. Czujesz się wykorzędny przez szczególną okoliczność lub związek w swoim życiu.

Jeśli marzysz o zobaczeniu ściany podczas snu, to takie marzenie symbolizuje bariery i przeszkody. Sen sugeruje, że lepiej przyjrzeć się temu, co cię otacza. Jeśli zburzyłeś mur, oznacza to, że zacząłeś pokonać bariery, które stworzyły dla ciebie drogę. Jeśli zbudujesz ścianę, to pokazuje ograniczenia ustawione dla siebie, a teraz nie jesteś w stanie rozwiązać rzeczy. Jeśli schowałeś się za ścianą, oznacza to twoją nieśmiałą osobowość. Może chcesz dostać to, co chcesz, ale boisz się ze względu na swoją nieśmiałą postawę. Jeśli ktoś zastrzeli cię przez ścianę, musisz przygotować się na nieoczekiwane rzeczy.

…Śniąc, że znajdziesz ścianę utrudniającą postęp, z pewnością ulegniesz niekorzystnym wpływom i stracisz ważne zwycięstwa w swoich sprawach. Aby go przeskoczyć, pokonasz przeszkody i spełnisz swoje pragnienia. Aby sforsować wyłom w murze, spełnisz swoje życzenia przez zwykłą wytrwałość. Aby go zniszczyć, obalisz swoich wrogów. Aby go zbudować, przepowiada, że ​​będziesz starannie układać plany i umocnić swoją fortunę, wykluczając porażkę lub projektowanie wrogów. Dla młodej kobiety chodzenie po ścianie pokazuje, że jej przyszłe szczęście będzie wkrótce zabezpieczone. Ukrywanie się za ścianą oznacza, że ​​utworzy połączenia, których wstydzi się przyznać. Jeśli idzie obok ściany podstawy. wkrótce osiągnie gamę swoich atrakcji i prawdopodobnie zostanie opuszczona w niepewnym czasie….

…Sen o ścianie w twoim domu symbolizuje twoje kodeksy zachowania, systemy wierzeń i postawy. Rzeczy, które myślisz i czujesz, a które sprawiają, że jesteś taki, jakim jesteś, lub których boisz się wyjść na zewnątrz. Powodem tego jest to, że ściany w domu są miejscem, w którym wieszasz zdjęcia, kalendarze lub przedmioty, które określają, kim jesteś jako osoba. Są także tym, co oddziela cię od sąsiadów….

…Sen, w którym masz dom, oznacza, że ​​Twoje cele są dobrze zdefiniowane i na dobrej drodze; wskazuje również, że twoje życie rodzinne jest pełne satysfakcji. Marzenie o budowie domu oznacza, że ​​obietnice zostaną wkrótce zrealizowane….

…Sen o nawiedzonym domu symbolizuje spojrzenie na życie, które jest skazane na nierozwiązane problemy. Są złe wspomnienia lub negatywne aspekty twojego życia, które nadal wpływają na ciebie po dziś dzień. Nawiedzony dom to znak, że musisz zacząć przetwarzać negatywizm z przeszłości. Być może będziesz musiał stawić czoła lękom, nauczyć się wybaczać lub spróbować rozwinąć pewność siebie, aby móc odpuścić przeszłość….

…(Mieszkania | Dom) Siedzenie we śnie na dachu szklanego domu oznacza małżeństwo z piękną kobietą ze szlacheckiej rodziny, która może umrzeć wkrótce po ślubie. (Zobacz także Mieszkania)…

…Aby zobaczyć szklany dom, zapowiada się, że słuchając pochlebstw, prawdopodobnie odniesiesz obrażenia. Dla młodej kobiety Śniącej, że mieszka w szklanym domu, podkreśla się jej nadchodzące kłopoty i grożącą utratą reputacji….

Jeśli marzysz w jakimkolwiek kontekście o, lub widzisz dom psa, może to wskazywać, że jesteś w tarapatach. Jesteś karany za swoje czyny.

…Sen o Białym Domu symbolizuje spojrzenie na sytuację, w której dostrzegasz inne osoby, które znajdują się pod Twoją kontrolą. Władza, autorytet lub świadomość innych, którzy ci służą. Przykład: Mężczyzna marzył o tym, by zobaczyć w oddali Biały Dom. W życiu na jawie był bliski uzyskania dużego awansu w pracy….

…Symbolizuje naszą istotę i osobowość. Front domu symbolizuje zewnętrzność marzyciela, a wnętrze domu – życie intymne. Jadalnia i kuchnia reprezentują pożywienie i trawienie. Sypialnia oznacza odpoczynek i seks. Łazienka – czystość fizyczna i moralna. Górne piętra reprezentują głowę i umysł. Magazyn wskazuje na podświadomość. Drzwi reprezentują dostęp do naszej duszy. Stary, zrujnowany dom symbolizuje przestarzały stan życia i myśli. Podłoga lub sufit, który tonie, symbolizuje upadek ideałów i zasad….

Kiedy widzisz dom ptaków we śnie, to marzenie reprezentuje domowe szczęście, które znalazłeś w swoim domu. Sen może również sugerować, aby spojrzeć głębiej w siebie i dowiedzieć się o przekonaniach, które masz. Sen może również stanowić początek czegoś nowego.

Jeśli marzysz w jakimkolwiek kontekście o, lub widzisz szklany dom, oznacza to, że pochlebstwa może cię skrzywdzić. Jeśli śniłeś i we śnie, widziałeś, że mieszkasz w szklanym domu, co oznacza zagrożoną utratę reputacji. Alternatywnie, może to wskazywać, że jesteś obserwowany.

…Sen o rowerze terenowym symbolizuje podejmowanie decyzji ze świadomością, że jesteś niebezpieczny lub buntowniczy. Robi wszystko, aby wygrać. Wiedząc, że Twoje decyzje nie są lubiane przez innych. Kontrola i bunt. Czujesz się dobrze, zawstydzając innych, że zamierzasz robić, co chcesz, ponieważ możesz. Sposób myślenia, który ma kontrolę i koncentruje się na tym, że nie mówi się, co robić. Mentalność, która nie przejmuje się tym, co ktoś myśli. Motocykl może również reprezentować mentalność upartego słabszego zawodnika. Postawa, która mówi „pieprzyć cię, i tak to robię”. Negatywnie możesz przerażać innych ludzi, że nigdy nie będziesz musiał się dostosowywać. Popisywanie się ryzykownym, niebezpiecznym lub niezależnym. Radość z łamania zasad i wyprzedzania. Sen o rozbiciu motocykla może być znakiem, że z buntowniczym wyborem lub postawą posuniesz się za daleko. Zasady lub autorytet, których nie można prześcignąć. Zbyt daleko popisywanie się lub bycie wyzywającym….

Jeśli usłyszysz ścianę we śnie, oznacza to ból i smutek, który będziesz cierpieć. We śnie marudzenie, oznacza emocje, które zostały uruchomione podczas snu. Być może powstrzymywałeś te negatywne emocje i twój nieświadomy umysł.

Aby usłyszeć ścianę, kiedy śnisz, ma sens smutku i bólu w tych wokół ciebie. Jeśli marudzisz we śnie, może to zasygnalizować, że może swobodnie uwalniać smutne emocje. Wszystko, co może nie być odpowiednie w twoim życiu czuwania, można łatwo wyeliminować.

Sen o domu towarowym symbolizuje inteligentne spełnianie celów, potrzeb lub pragnień, które masz. Zadawanie pytań, prowadzenie badań lub negocjowanie, co chcesz. Nie odczuwaj żadnej presji na wybór, który rozważasz. Przykład: Mężczyzna marzył przed domem towarowym, do którego miał wejść. W prawdziwym życiu miał rozpocząć negocjacje ze stacją radiową, aby umieścić reklamę na antenie. Przykład 2: Kobieta marzyła o zakupach w domu towarowym z mężem. W prawdziwym życiu, jej mąż chciał rozwodu, kiedy nie. Zakupy w domu towarowym odzwierciedla chęć, aby poświęcić swój czas lub zachować biorąc pod uwagę wszystkie możliwe opcje, aby zapisać małżeństwo. Chcąc nie czuć żadnej presji, podczas gdy oni rozważali pojednanie.

…Kiedy marzysz o życiu w silniku domowym, to takie marzenie oferuje ci iść z s rozważyć kilka czynników jesteś swoje życie budzi. Może zostałeś przez długi czas w jakiejś sytuacji lub miejscu … a teraz nadszedł czas, aby przejść dalej. Z drugiej strony, jesteś gotów stać się wolnym i niezależnym….

…Sen o byciu w domu symbolizuje zażyłość, bezpieczeństwo lub normalność. Czuć się komfortowo z obecnym stanem rzeczy lub przyzwyczajać się do tego, jakie są. Chaotyczna sytuacja mogła się skończyć. Możesz czuć się jak u siebie w domu lub zadowalać się nową pracą lub sytuacją….

Pojazd rekreacyjny we śnie jest znany jako symbol zmęczenia. Sen sugeruje, że bierzesz tout całego życia, które może zaoferować.

Marzenie o domu oznacza, że ​​twoje cele są dobrze określone; satysfakcja w rodzinie. Marzenie o budowie domu to spełnienie obietnic….

To marzenie jest wezwaniem do zjednoczenia rodzinnego, powrotu do tradycyjnych przyzwyczajeń i uczuć, lepszej komunikacji między wszystkimi członkami rodziny.