…Jeśli marzysz o znalezieniu pieniędzy, oznacza to, że wkrótce otrzymasz dobre wieści o swoim życiu gospodarczym. Stracić to oznacza chorobę lub śmierć. Liczenie pieniędzy to chwilowe szczęście. Oglądanie go bez dotykania oznacza straty ekonomiczne….

…Gdy kobieta marzy o obejrzeniu kolczyków bez ich dotykania, to znak do pracy lub ważnego interesu na przyszłość (a im cenniejszy i piękniejszy, tym lepiej). Jeśli śnisz, że nosisz kolczyki, oznacza to poważne ryzyko utraty prestiżu wśród znajomych, nawet jeśli śniący nie poda powodów. Ten sam sen zamężnej kobiety zwiastuje problemy w domu, z mężem lub rodziną, a zwłaszcza z mężem. Dla kobiety, która marzy o spojrzeniu na piękne kolczyki innej kobiety, oznacza to, że komuś bliskiemu grozi kilka problemów, w tym kwestie prawne, które w jakiś sposób wpłyną na śniącego. Dla kobiety lub mężczyzny, który marzy o zerwanych kolczykach, oznacza to, że grozi mu kłopoty, być może z powodu swojej lekkomyślności….

…Sen o winie lub jakimkolwiek innym napoju alkoholowym sugeruje, że myślimy o zorganizowaniu przyjęcia lub spotkania z przyjaciółmi, co przyniesie korzyści marzycielowi. Śnienie o samotności i piciu wina może oznaczać, że w swoich bieżących sprawach lub biznesach idziesz źle. Sen o kupnie wina wskazuje na egoizm i chęć sprzeniewierzenia czegoś. Jeśli zamiast kupować, sprzedajesz, ostrzega Cię, że zostaniesz oskarżony o swoje niewłaściwe postępowanie. Śnienie o beczkach lub butelkach wina, ale bez ich dotykania, sugeruje, że przyniosą korzyści ekonomiczne, ale dzięki smutnemu życiu rodzinnemu. Młody człowiek pijący lub sprzedający wino w snach pokazuje, że prowadzi rozwiązłe życie bez aspiracji do założenia domu. Sen będzie dobrym lub złym omenem w zależności od jakości wina. Jeśli jest to dobre wino, powinniśmy oczekiwać tylko dobrych rzeczy, a jeśli jest to wino słabej jakości, to ostrzega, że ​​będziemy się angażować w bójki i problemy w związkach….

…Marzenia o zdrowych, tłustych świniach sugerują, że w przyszłości będzie dobry biznes, ale nic wielkiego. Śnienie o chudych i chorych świniach jest znakiem, że w biznesie i sprawach, którymi zajmuje się śniący, będą złe chwile. Jeśli kobieta ma ten sen, oznacza to, że będą różne problemy, czy to w domu, czy z rodziną i przyjaciółmi. Sen o mięsie wieprzowym bez dotykania go i jedzenia to znak, że obecne problemy zostaną wkrótce rozwiązane i wszystko wróci do normy. Sen o chrząknięciu świń sugeruje, że przyjdą złe wieści o nieobecnych przyjaciołach, a także o niepowodzeniach w projektach. Sen o głaskaniu świni sugeruje, że śniący pragnie zdobyć fortunę w krótkim czasie, ale będzie musiał ciężko na to zapracować. Sen o jedzeniu wieprzowiny zapowiada występowanie poważnych problemów, w tym zdrowotnych….

…Sen o odpoczynku na luksusowej jedwabnej poduszce lub poduszce wskazuje, że są sprawy i bieda, które śniący próbuje naprawić kosztem wysiłku i poświęcenia innych. Sen o luksusowych jedwabnych poduszkach lub poduszkach bez ich dotykania jest zapowiedzią pomyślności lub sukcesu w sprawach, którymi marzyciel się zajmuje. Młoda kobieta, która marzy o uszyciu poduszki lub wykonaniu luksusowej jedwabnej poduszki, wskazuje, że pragnie poślubić dobrego mężczyznę. W przypadku, gdy poduszka jest wykonana z taniej tkaniny, oznacza to, że małżeństwo nie będzie zbyt dobre….

Sen o czerwonej lukrecji cukierki symbolizuje przyjemność masz z gry lub doświadczanie czegoś. Sen z czarną lukrecji symbolizuje przyjemność jest straszne lub straszne dla innych ludzi, grasz z. Przyjemność pochodzi z dotykania lub eksperymentowania z czymś, co nie ma osobistych korzyści. Przykład: Dziewczyna marzyła o słoiku z czerwoną lukrecji, siedząc na półce. W prawdziwym życiu właśnie straciła dziewictwo i czuła się dobrze, mając nadzieję na eksperymentowanie z innymi rodzajami seksu.

…Jedwab w dowolnej formie to symbol przyjemności erotycznych i fizycznych. Ogólnie rzecz biorąc, ten sen zwykle przewiduje satysfakcję fizyczną lub emocjonalną, a także wskazuje, że jest to dobry czas na miłość. Śnienie o odpoczynku na jedwabnej poduszce lub poduszce oznacza, że ​​próbujesz rozwiązać problemy, które masz we własnych sprawach i biedzie kosztem lub poświęceniem innych. Śnienie o jedwabnych poduszkach bez ich dotykania oznacza pomyślność lub sukces w sprawach, które prowadzisz. Młoda kobieta, która marzy o uszyciu lub wykonaniu jedwabnej poduszki, wskazuje, że chce się ożenić z kimś dobrym. Sen o noszeniu jedwabnych ubrań sugeruje, że masz zbyt wiele ambicji związanych z pieniędzmi, władzą i biznesem. Ujawnia także próżność i dumę. Jeśli jedwabna odzież jest brudna lub poplamiona, oznacza to rozczarowanie, smutek i niepowodzenia. Śnienie z jedwabnikami może oznaczać, że dostaniesz bardzo korzystną pracę, ale jeśli robak nie żyje, jest wręcz odwrotnie. Sen o jedwabnych chustach lub bandanach sugeruje, że masz przyjemną, magnetyczną i charyzmatyczną osobowość, którą projektujesz na otaczających Cię ludzi….