…Jeśli liście są zielone, oznacza to pomyślność. Jeśli liście są suche i opadają, oznacza to chorobę i problemy….

Aby zobaczyć liście jest wyjaśnione jako sen z ważną symboliką dla marzyciela. To marzenie oznacza nowe szczęście i poprawę w różnych aspektach twojego życia. Jest symbolem płodności, wzrostu i otwartości. Alternatywnie reprezentuje upływ czasu lub podkreślenie określonego okresu czasu. Aby zobaczyć zwiędłe lub brązowe liście jest wyjaśnione jako sen z symboliką ważne dla marzyciela. To marzenie oznacza utratę, rozpacz, smutek i upadłe nadzieje.

…(Gałąź palmowa | Spadix) We śnie liście palmowe reprezentują maść, oczyszczenie, czystość, pielęgniarkę, oblubieńca lub lekarza dokonującego obrzezania. (Zobacz także gałąź Palm)…

Marząc o lub widząc marzycielski złote liście, symbolizuje przyjemną przyszłość przed Tobą.

(Liść) We śnie liście drzew przedstawiają ubranie, z wyjątkiem liści drzewa figowego, ponieważ symbolizują smutek.

Śnienie o tym, że nosisz ciężar, oznacza długie życie pełne miłości i miłosierdzia. Upadek pod ciężarem oznacza niezdolność do osiągnięcia komfortu, który jest niezbędny dla tych, którzy szukają u Ciebie utrzymania. Widzieć innych tak zaangażowanych oznacza dla nich próby, którymi będziesz zainteresowany….

To oznacza, że ​​mamy mało interesujących, trudnych i bolesnych zajęć. Ciągnięcie za brzemię, nieszczęście i smutek. Widząc, jak inni ludzie ciągną ładunek, będziesz miał zmartwienia i smutki. Zabranie ich samochodem, ciekawe obietnice finansowe….

(Zobacz ładunek)

W tym śnie sam sen jest tak samo ważny, jak odczuwane w nim doznania. Jeśli spacerujemy po miejscach porośniętych liśćmi i czujemy się bezpiecznie, co świadczy o tym, że jesteśmy sami, cieszymy się zdrowym rozsądkiem. Jeśli zgubimy się w dżungli i odczuwamy strach, jeśli bestie ryczą lub wydają się groźne, jeśli cisza jest ponura, to we wszystkich tych przypadkach nadal nie mamy nad sobą kontroli. Ale jeśli widzimy, jak słońce świeci, jeśli światło pozwala nam zobaczyć, dokąd chodzimy, jest to znak, że ostatecznie zrozumiemy przyczynę naszych wewnętrznych lęków i ostatecznie je pokonamy….

Śnienie o złotych liściach oznacza, że ​​masz przed sobą pochlebną przyszłość….

Sen o liściach na podłodze symbolizuje wyniki lub konsekwencje wielkiej zmiany. Pozytywnie, masz do czynienia z wynikami bardzo pozytywnej zmiany. Negatywnie, możesz czuć, że musisz radzić sobie z konsekwencjami straty. Sen o liściach drzewa symbolizuje pewność, że coś się nigdy nie zmieni. Pozytywnie, czujesz, że nie możesz przegrać. Negatywnie obawiasz się, że coś nie może się znowu zawieść. Sen o zobaczeniu liścia symbolizuje twoją świadomość czegoś w twoim życiu, nie robiąc tego, co kiedyś. Nastąpiła zmiana.

Aby lepiej zrozumieć to marzenie, przeczytaj również interpretacje kołdry.

Zobacz znaczenie kołdry

Sen o liściach herbaty symbolizuje emocje związane z twoją przyszłością. Możesz marzyć o długoterminowych celach lub czuć się dobrze o planach, które masz. To mnie ekscytuje, aby zrealizować możliwości, które nadchodzą dla Ciebie. Negatywnie, mogą być zabawy życząc komuś lub coś, co nie jest realistyczne. Przykład: Człowiek, który marzył o rozsiewaniu liści herbaty na ścianach. W prawdziwym życiu pisał książkę i lubił myśleć o tym, jak dobra będzie przyszłość, kiedy skończy książkę.

Sen o liściach herbaty symbolizuje podekscytowanie związane ze swoją przyszłością. Możesz marzyć o długoterminowych celach lub czuć się dobrze z planami, które masz. Poczuj dreszczyk emocji, dostrzegając możliwości, które czekają na Ciebie. Negatywnie możesz czerpać przyjemność z pragnienia kogoś lub czegoś, co jest nierealne. Przykład: Mężczyzna marzył o rozrzuceniu liści herbaty na ścianach. W prawdziwym życiu pisał książkę i cieszył się myśleniem o tym, jak ładna będzie przyszłość, kiedy skończy książkę….

…Widok sałaty rosnącej zielono i oszczędnie oznacza, że ​​po nieistotnym zażenowaniu będziesz cieszyć się bardzo pożądanym dobrem. Jeśli zjesz sałatę, choroba oddzieli cię od kochanka lub towarzysza, a może może to być drobna zazdrość. Dla kobiety, która marzy o zasianiu sałaty, zapowiada, że ​​będzie przyczyną własnej wczesnej choroby lub śmierci. Zbieranie go oznacza twoją nadmierną wrażliwość i że twoja zazdrosna usposobienie spowoduje niepohamowany niepokój i ból. Kupno sałaty oznacza, że ​​będziesz dążyć do własnego upadku….

…Zielony liść (lub liście) na drzewie to zdrowie i radość. Suche liście oznaczają złe samopoczucie, niezadowolenie, melancholię i depresję. Spadające liście oznaczają straty ekonomiczne….

…Śnienie o liściach oznacza szczęście i cudowną poprawę w Twoim biznesie. Zwiędłe liście wskazują fałszywe nadzieje i ponure przeczucia, które nękają twojego ducha w wir przygnębienia i straty. Jeśli młoda kobieta marzy o uschniętych liściach, pozostanie samotna na drodze do małżeństwa. Czasami sugeruje się śmierć. Jeśli liście będą zielone i świeże, odziedziczy dziedzictwo i poślubi bogatego i zarozumiałego męża….

…Śniąc, że widzisz list polecony, zapowiada, że ​​niektóre sprawy pieniężne zerwą od dawna relacje. Dla młodej kobiety Śniąc, że otrzyma taki list, daje do zrozumienia, że ​​zostanie jej zaproponowana kompetencja, ale nie będzie to ze względów ściśle prawnych lub moralnych | inni mogą odegrać wobec niej niehonorową rolę. Dla kochanka oznacza to nieprzyjemne skojarzenia. Jego ukochana będzie pożądać innych darów niż jego własny. Śnienie o anonimowym liście oznacza, że ​​odniesiesz obrażenia z nieoczekiwanego źródła. Pisząc jeden, zapowiada, że ​​będziesz zazdrosny o rywala, którego przyznasz, że jest swoim przełożonym. Sen o otrzymywaniu listów z nieprzyjemnymi wiadomościami oznacza trudności lub chorobę. Jeśli wiadomość ma charakter radosny, będziesz mieć wiele powodów do wdzięczności. Jeśli list jest czuły, ale jest napisany na zielonym lub kolorowym papierze, zostaniesz zlekceważony w miłości i biznesie. Ogarnie cię przygnębienie. Niebieski atrament oznacza stałość i przywiązanie, a także świetlaną fortunę. Czerwone kolory listu sugerują wyobcowanie z podejrzliwości i zazdrości, ale można temu zaradzić przez mądre manewry podejrzanego. Jeśli młoda kobieta marzy o tym, że otrzymuje list od kochanka i kładzie go blisko serca, bardzo zmartwi ją przystojna rywalka. Prawdomówność często nagradzana jest zazdrością. Jeśli nie przeczytasz listu, stracisz coś biznesowego lub towarzyskiego. Listy prawie zawsze powodują zmartwienie. Aby Twój list został przechwycony, rywalizujący wrogowie pracują nad zniesławieniem Ciebie. Śni o próbie ukrycia listu przed ukochaną lub żoną, sugeruje, że interesują Cię niegodne zajęcia. Śnienie o liście z czarną obwódką oznacza cierpienie i śmierć jakiegoś krewnego. Otrzymanie listu napisanego na czarnym papierze białym tuszem oznacza, że ​​zaatakuje cię mrok i rozczarowanie, a przyjacielska interwencja przyniesie niewielką ulgę. Jeśli list przechodzi między mężem a żoną, oznacza to rozstanie pod sensacyjnymi zarzutami. Jeśli kochankowie, szukaj kłótni i groźby samobójstwa. Dla ludzi biznesu oznacza zazdrość i chciwość. Śnienie, że napiszesz list, oznacza, że ​​będziesz pospiesznie potępiać kogoś podejrzanego, a potem żal. Podarty list wskazuje, że beznadziejne błędy mogą zrujnować twoją reputację. Otrzymanie listu ręcznie oznacza, że ​​zachowujesz się nieuprzejmie w stosunku do swoich towarzyszy lub ukochanej, a także nie jesteś prawy w swoim postępowaniu. Często marząc o otrzymaniu listu od przyjaciela, przepowiada jego przybycie lub skontaktuje się z nim listownie lub w inny sposób….

…Śnienie, że jesteś zarejestrowany na liście, oznacza, że ​​zostaniesz członkiem niebezpiecznego społeczeństwa. Ten sen może być sygnałem niepokoju. Śnienie, że ktoś jest zarejestrowany na liście, oznacza, że ​​zostawiasz pracę innym, aby mogli ją dokończyć….

…Jabłoń we śnie reprezentuje dobrego człowieka, który służy swojej społeczności i dba o nią. Pęknięcie drzewa we śnie reprezentuje członków rodziny, którzy się przeciw niemu oprą. Drzewo palmiry we śnie przedstawia mędrca, poetę lub astronoma. Widzenie jednego lub siedzenie pod nim we śnie oznacza spotkanie takiej osoby. Dąb we śnie oznacza zyski, dobrobyt, honor, obcowanie z niedbałymi ludźmi mieszkającymi w górach, a może może oznaczać odwiedzanie prawych ludzi lub wyrzeczonego żyjącego na pustyni lub w niezamieszkanych ruinach. Drzewo mimozy we śnie reprezentuje skąpstwo, zło lub ściganie działań mieszkańców ognia piekielnego. Drzewo rokitnika, które we śnie wyrasta jak owoc, przedstawia szlachetną i hojną kobietę lub może przedstawiać szlachetnego i hojnego mężczyznę. Im bardziej zielony jest jego kolor, tym większa jest osoba. Widok tego drzewa we śnie oznacza, że ​​ktoś podniesie się na stanowisku, zdobędzie wiedzę i wzrośnie w pobożności. Jedzenie jego owoców we śnie oznacza chorobę. Wspinaczka na to drzewo we śnie oznacza stres i trudności. Jeśli ktoś uznaje stan określonego drzewa w stanie czuwania, to widzi to samo w swoim śnie, oznacza to, że taki stan będzie trwał. Ogólnie rzecz biorąc, drzewa we śnie przedstawiają kobiety lub mężczyzn o różnych temperamentach lub osobowościach. Drzewa we śnie również reprezentują walki. Nieznane drzewa oznaczają niepokój, zmartwienia, przeciwności losu i lęki, zwłaszcza jeśli widzi się je w ciemności we śnie. Siedzenie we śnie w cieniu drzewa oznacza zyski i pieniądze, może też oznaczać zależność od ludzi u władzy lub zaprzyjaźnienie się z bogatymi ludźmi za ich pieniądze. Jeśli chodzi o tego, kto podąża ścieżką innowacji, oznacza to, że będzie pokutował i podążał ścieżką prawości, jeśli jest to drzewo owocujące. Schronienie pod drzewem, które we śnie nie wydaje owoców, oznacza dążenie do czegoś, co nie przyniesie żadnego pocieszenia ani korzyści. Pachnące drzewa, kwitnące drzewa, drzewo Moringa lub henna we śnie reprezentują ludzi wiedzy, religijnych uczonych, nauczycieli lub kaznodziejów, którzy uczą tego, czego nie praktykują. Jeśli chodzi o drzewa cytrusowe we śnie, reprezentują one prawych ludzi, mędrców oraz ludzi o wewnętrznej i zewnętrznej świadomości, którzy praktykują to, co głoszą. Palmy, orzechy włoskie i tym podobne drzewa we śnie reprezentują ludzi z wyższej klasy społecznej, od których nikt nie może nic dostać lub nawet nie będzie próbował ich o cokolwiek prosić. Jeśli chodzi o topole, wiecznie zielone cyprysy lub święte drzewa we śnie, reprezentują skąpstwo i chciwość. We śnie każdy rodzaj klonu lub innych drzew, które co roku odnawiają swoje liście, reprezentuje biedę, bogactwo, zapamiętywanie rzeczy, zapomnienie, uroczystości lub smutek. We śnie jakiekolwiek duże drzewa, które nie zrzucają liści w zimie, reprezentują długowieczność, bogactwo, zazdrość lub niezłomność w religii. Wspinaczka na drzewo we śnie oznacza ucieczkę przed niebezpieczeństwem lub ostrożne unikanie czegoś niepokojącego. Widok we śnie nieznanego drzewa w domu oznacza, że ​​taki dom może strawić pożar lub że walka może rozdzielić rodzinę. Powszechne rodzaje drzew i drzew miejskich we śnie reprezentują wrogów lub ludzi szukających legalnego zarobku. Sadzenie sadzonki we śnie oznacza ślub z dziewczyną ze znanej rodziny i zdobycie rangi. Platan, jawor lub podobne drzewa we śnie przedstawiają wielkich, silnych i sławnych ludzi, którzy nie mają bogactwa i nikomu nie przynoszą pożytku. Kolczaste drzewo we śnie przedstawia zakłopotanego człowieka. Jeśli ktoś ściąga drzewo we śnie, może to oznaczać śmierć jego żony, naruszenie kontraktu lub zerwanie przymierza. Jeśli drzewo wyschnie we śnie, oznacza to, że podróżny może zginąć w wypadku lub chory może umrzeć z powodu choroby. Jeśli ktoś we śnie widzi króla lub mężczyznę u władzy, który wyrzeźbia jakieś emblematy na pniu drzewa, oznacza to, że opracowuje plan zniszczenia kogoś. Jeśli ściął go we śnie kosą lub sierpem, oznacza to, że czegoś żąda, a druga strona nie może tego dostarczyć. Jeśli ktoś we śnie bierze pieniądze z drzewa, oznacza to, że zarobi legalne i błogosławione pieniądze od ludzi, którzy mają do czynienia z tym samym rodzajem drzew lub że będzie mieszkał w ich pobliżu. Sadzenie drzew w ogrodzie we śnie oznacza rodzenie dzieci. Platan reprezentuje długowieczność. Brzoskwinie lub śliwki we śnie reprezentują krótkie życie. Widok grupy drzew otoczonych aromatycznymi roślinami we śnie oznacza, że grupa mężczyzn zbierze się, aby opłakiwać kogoś lub opłakiwać stratę. Liście drzew we śnie reprezentują pieniądze. Drzewo poza domem we śnie reprezentuje klan lub sługę. Żeńskie drzewo w domu reprezentuje kobietę, a męskie drzewo – mężczyznę. Widok zakazanego drzewa we śnie to zły znak. We śnie ujrzeć drzewo, w pobliżu którego Bóg Wszechmogący przemówił do Mojżesza, z którym pokój, oznacza bliskość Boga Wszechmogącego. Martwe drzewo we śnie reprezentuje wskazówki i bogactwo, ponieważ jest źródłem paliwa. Siedzenie w cieniu drzewa wraz z grupą ludzi, wychwalanie i wychwalanie atrybutów Boga we śnie oznacza otrzymywanie Bożych błogosławieństw na tym świecie i w zaświatach. Widzenie we śnie niebiańskiego drzewa Tuba oznacza dobry koniec, ascetyczne życie lub może oznaczać pomaganie innym. Widzenie górskich drzew we śnie oznacza wykonywanie nadobowiązkowego oddania, pracy lub otrzymywanie nieoczekiwanych zysków. Palma we śnie to dobre i prawdziwe słowo. Reprezentuje również świadectwo wiary muzułmanów – „Nie ma Boga oprócz Allaha, Mahomet jest Wysłannikiem Allaha”. Widzenie we śnie czosnku, cebuli, wieloletniej winorośli z rodziny tykwy lub drzewa colocynth (Citrullus colocynthis | bot.) Oznacza słyszenie ostrych słów lub złej mowy. Zrywanie owoców innych niż te, które nosi drzewo matki we śnie, oznacza noszenie cudzych pieniędzy lub majątku. Drzewo rodzące we śnie owoc inny niż własny przedstawia cudzołożną żonę, która rodzi dziecko od kogoś innego niż jej mąż. Ścinanie drzewa we śnie oznacza zabicie kogoś lub może oznaczać chorobę. Wspinaczka na drzewo we śnie oznacza spotkanie z silnym mężczyzną. Zejście z drzewa we śnie oznacza rozstanie się z kimś. Spadnięcie we śnie z drzewa oznacza śmierć w wyniku walki. Jeśli we śnie łamie się prawa ręka przed takim upadkiem, oznacza to śmierć jego brata lub siostry w walce. Jeśli noga złamie się we śnie, oznacza to utratę pieniędzy. Jeśli ktoś we śnie widzi błogosławione drzewa, takie jak drzewo oliwne z cierniami, oznacza to, że takie ciernie uchronią go przed złym postępowaniem lub wpadnięciem w grzech. Orzech we śnie to ciężko zarobione pieniądze. Drzewa we śnie reprezentują również sklepy, biznesy, stoły, uroczystości, służbę, bydło, restauracje, pieniądze, ukryte skarby, magazyny, religie lub sekty. Jeśli burza uszkodzi drzewo, spali je lub spowoduje, że spadnie ono we śnie, oznacza to śmierć lub zabójstwo mężczyzny lub kobiety. Randka lub palma we śnie reprezentuje również sławną osobę, męża wiedzy, żonę króla lub matkę prezydenta. Jeśli jest to drzewo oliwne, to reprezentuje człowieka wiedzy, kaznodzieję, pasażera, sędziego lub lekarza. W ten sposób drzewa są interpretowane zgodnie z ich substancją, wartością lub szkodą lub korzyścią, jaką przynoszą, ich korzeniami, pochodzeniem lub wiekiem. Widok we śnie winnicy z winogronami zimą oznacza, że ​​podczas transakcji biznesowej zostaniemy oszukani przez kobietę lub mężczyznę, myśląc, że są bogaci. Drzewo pigwy we śnie reprezentuje inteligentną osobę, która nie używa swojej inteligencji, aby przynosić korzyści sobie lub innym. Migdałowiec we śnie przedstawia obcokrajowca lub pasażera. Trzcina lub trzcina we śnie reprezentują sprzeciw, karę lub pomoc. Drzewo granatu we śnie przedstawia osobę pobożną i religijną, a jego ciernie przedstawiają przeszkody, które mogą uniemożliwić mu popełnienie grzechu. Drzewo lotosu we śnie przedstawia szlachetną i wdzięczną osobę. Drzewo kolocyntowe we śnie przedstawia dobrego, ale tchórzliwego i łatwo wystraszonego człowieka, który nie ma prawdziwego oddania i nie wypełnia swoich religijnych obowiązków. Dąb we śnie reprezentuje króla, gnostyka, poetę lub wróżbitę. Indygo we śnie reprezentuje doświadczonego Araba. Wysuszona palma we śnie reprezentuje hipokrytę. Jeśli burza wyrywa drzewo we śnie, oznacza to nieszczęście lub zarazę. Drzewo bananowe we śnie reprezentuje bogatą osobę, która prawidłowo zarządza swoim życiem religijnym i materialnym. Drzewo jujube we śnie reprezentuje radosną i szczęśliwą osobę lub może reprezentować władzę i przywództwo. Drzewo figowe we śnie reprezentuje kogoś, kto przynosi korzyści swojej rodzinie i traktuje swojego wroga sprawiedliwie. Drzewo jagodowe we śnie reprezentuje hojną osobę. Drzewo pistacjowe we śnie reprezentuje osobę zamożną, która ma również dobry humor i jest hojna dla swojej rodziny i przyjaciół. Drzewo brzoskwini we śnie przedstawia właściwą osobę, chociaż niewielu może z niego skorzystać, lub może przedstawiać hipokrytę lub przystojnie wyglądającą osobę, a może bogatą kobietę. Jeśli ktoś zrywa jego owoce we śnie, oznacza to, że się z nią ożeni. Jabłoń we śnie reprezentuje osobę o niezłomności i determinacji. Śliwa we śnie przedstawia bogatego i odważnego człowieka. Grusza we śnie przedstawia Persa praktykującego ziołolecznictwo. Drzewo tamaryszka we śnie reprezentuje hipokrytę lub może oznaczać złodzieja, który przynosi korzyści biednym ludziom i szkodzi bogatym. Abullace, dzikie małe drzewo śliwowe lub drzewo damson we śnie reprezentuje kogoś, kto przynosi korzyści wszystkim. Drzewo jaworowe we śnie reprezentuje dobrego człowieka, który jest wytrwały w służbie innym, choć jest również mocny, sprawiedliwy, potężny i bogaty. Drzewo chleba świętojańskiego we śnie przedstawia człowieka, który nie przynosi innym korzyści. Drzewo cytrynowe we śnie reprezentuje pożyteczną osobę lub bogatą kobietę, znaną ze swoich działań charytatywnych. (Zobacz także jawor | wiecznie zielony | dąb | palma | etcetera)…

…(Błogosławione drzewo) We śnie oliwki symbolizują pieniądze, przyjemności lub dobrobyt. Drzewo oliwne we śnie przedstawia błogosławionego mężczyznę, który przynosi korzyści swojej rodzinie, cnotliwą kobietę lub może oznaczać syna, który może zostać gubernatorem. Żółta oliwka we śnie reprezentuje poważne obawy dotyczące życia religijnego. Jeśli we śnie tłoczy się oliwki do oliwy, oznacza to, że otrzyma błogosławieństwa i korzyści. Jeśli we śnie widzi się siebie podlewającego drzewo oliwne oliwą z oliwek, oznacza to, że śpi z matką. Ta sama interpretacja ma zastosowanie, gdy widzimy siebie, jak podlewa ogród octem. Jeśli ktoś we śnie kupuje drzewo oliwne, je z niego lub pije z jego oliwy, oznacza to błogosławieństwo lub że poślubi szlachetną i czystą kobietę. Widzenie we śnie liści drzewa oliwnego oznacza podążanie prostą ścieżką lub wypełnianie swoich duchowych obowiązków, przewodnictwo, światło, czytanie Koranu, pocieszanie czyjegoś serca, zarabianie pieniędzy dla biednej osoby, chyba że je się oliwę na surowo we śnie oznacza to odwrotnie, lub oznacza ubóstwo, zadłużenie lub może oznaczać miejsce lub kierunek, z którego pochodzi. Liście drzewa oliwnego reprezentują prawych ludzi lub duchowych przywódców. Owoc drzewa oliwnego oznacza łatwe pieniądze lub bogate i szczęśliwe życie. Wybieranie oliwek lub tłoczenie ich na oliwę we śnie to trud lub trudy. Jeśli chodzi o chorego, oliwki we śnie oznaczają odzyskanie sił i powrót do zdrowia po chorobie. Sam owoc i liście również świadczą o wytrwałości i zdecydowaniu, jednak oliwki we śnie również oznaczają powolny wzrost. (Zobacz także olej)…

…Kiedy kobieta śni, że zbiera kolby kukurydzy, czyli młodą kukurydzę, oznacza to, że wkrótce znajdzie się w pozycji, do której tęskniła, ale może się to zdarzyć, o ile będzie nadal pracować z takim samym entuzjazmem. Marzyć o kolbach kukurydzy jest pozytywne; zapowiada dobre czasy, dobre wieści i dostatnie życie. Śnienie o sobie, zastanawiając się nad polem kukurydzy i widząc, jak wykiełkowało, tj. Że zielone rośliny wyrosły nad ziemią, sugeruje, że to, co robisz w swoim codziennym życiu, przyniesie dobre rezultaty w krótkim okresie. Jeśli jednak rośliny, które widzisz, zwiędną, symbolizuje to złą wiadomość. Śnienie o sobie, potrząsając trzcinami, które niosą kolby, sugeruje, że jesteś zbyt chętny do efektów swojej pracy, co nie jest takie dobre. Ten sen jest rodzajem ostrzeżenia przed przesadnym uczuciem zniecierpliwienia. Sen o tym, jak wyciągasz kolby kukurydzy z ziemi, oznacza, że ​​stosujesz niewłaściwe kryterium i wysiłek w swoich sprawach, co spowoduje negatywny wynik. Śnienie, że ścinasz kolby kukurydzy bezpośrednio z trzciny, oznacza sukces w bardzo bliskiej przyszłości. Śnienie o sobie, usuwając liście kolb, sugeruje, że jesteś na dobrej drodze do osiągnięcia sukcesu. Śnienie, że inni usuwają liście z kolb, sugeruje, że wkrótce będziesz miał lub zaczniesz relacje towarzyskie lub rodzinne z ważnymi i odnoszącymi sukcesy ludźmi. Kiedy rolnik marzy o nim stojącym pośród pięknych upraw kukurydzy przed ich zbiorami, oznacza to dobry rok na polu i dobre zbiory. Dla ludzi z miasta lub biznesu to samo marzenie oznacza pomyślny biznes i dobrobyt w najbliższej przyszłości. Kiedy młodzi ludzie marzą o polach kukurydzy, oznacza to, że czeka ich przyjemna przyszłość. Kiedy śnisz o zwiędniętych strąkach lub o tym, że urosły one mało lub zostały przez kogoś zniszczone, oznacza to straty, choroby, aw niektórych przypadkach prawdziwą katastrofę. Śnienie o sobie, łuskanie kolb kukurydzy symbolizuje, że to, co robisz w swoim codziennym życiu, jest złe i wkrótce poniesiesz konsekwencje. Sen o jedzeniu duszonych, delikatnych kolb oznacza satysfakcję i pewność siebie, które przyniosą dobre rezultaty….

…Sen o sałaty symbolizuje wybory, które uważasz za nie poważne lub nikomu nie przeszkadzają. Problemy, które nie uważasz, są wystarczająco ważne, aby materii lub spowodować konflikt. Sytuacje lub wybory, które zakładasz, są miłe dla wszystkich. Nie posiadamy żadnych recenzji w: – nie musisz mieć pozwolenia, ani też nie potrzebujesz kogoś, kto zapyta, co myśli. Negatywnie, sałata może być oznaką, że jesteś bardzo pewny, że problem nie jest wrażliwy na inną osobę. Ślepe założenia….

Jeśli widzisz sałatę w ogrodzie, to takie marzenie obiecuje szczęśliwe chwile swojego życia. Być może będziesz mógł cieszyć się spokojem i istotnymi aspektami życia. Kiedy sadzenia sałaty we śnie, to znaczy, że będzie przyczyną chorób. Jeśli kupiłeś sałatę n sen, to znaczy, że będziesz cierpieć rozczarowania, rzeczy, które robisz. Jeśli jedliście sałatę, to takie marzenie ostrzega przed nieuczciwym zachowaniem innych znaczących.

…Symbol ochrony materialnej. W zależności od tego, jak liściaste i mocne są dłonie, które widzimy, wskaże, jak duża jest ochrona. Jeśli palmy są słabe, oznacza to, że jesteśmy bezradni. Pełne kwiatów i owoców, ale poza sezonem wskazują na smutek. Jeśli zdarzy się to we właściwym czasie, oznacza to przyjaźń i miłość. Suche palmy wskazują na nieszczęście. Palma ze złamanymi gałęziami reprezentuje chorobę. Zielone liście symbolizują zyski. Kiedy się wspinasz, zdobędziesz zaszczyty i fortunę. Spadnięcie z palmy oznacza utratę łask u naszych przełożonych….

Sen o con artysty symbolizuje aspekt siebie, że inne liście czuć się zawstydzony lub głupi. Uczucie importu lub szczęścia przed pozostawieniem go z każdym z nich. Czujesz, że nic złego nie jest złe lub że wszystko jest idealne, zanim się zawstydzi. Uczucie dotknięcia, manipulacji lub uprzężyć. Marzenie o byciu artystą con symbolizuje zdolność do manipulowania lub ~grać~ sytuacji lub relacji. Sen może odzwierciedlać brak świadomości lub próbę zawstydzenia kogoś. Celowo oszukuje kogoś.

(Zobacz gałąź palmowa | liście palmowe | pyłek kwiatowy)

…Symbolizuje ochronę lub siłę naszej własnej siły, która ułatwi sukces. Jeśli widzimy, że jest duży i obfity w liście, oznacza to, że korzyści i jakość ochrony będą duże i obfite. Jeśli jest słaby, bez liści lub martwy, oznacza to utratę obrońcy lub słabość naszej postaci….

…(Piękno | Trawa | Zieleń | Wiedza | Raj | Mądrość) We śnie łąka przedstawia łatwe i bezproblemowe pieniądze lub może przedstawiać żonę, która ma niewielkie rezerwy i taktowność. Widzenie we śnie łąki oznacza również otrzymanie wewnętrznej wiedzy, która jest przekazywana bezpośrednio przez Boga Wszechmogącego poprzez mistyczne natchnienia lub może oznaczać ustanowienie darowizny na cele charytatywne. Łąka ze swymi pastwiskami, strumieniami, bylinami i iglicami we śnie reprezentuje świat, jego ozdoby, atrakcje i bogactwo. Łąka we śnie może również oznaczać miejsce prowadzenia działalności lub miejsce pracy. Widzieć i pielęgnować zieloną łąkę bez możliwości rozwinięcia jej we śnie, reprezentuje ogrom i istotę islamu. Jeśli biedak widzi, jak idzie przez łąki, zbiera trawę, liście, zioła, kwiaty i zjada je we śnie, oznacza to pomyślność. Jeśli bogaty widzi to we śnie, oznacza to, że jego bogactwo wzrośnie. Jeśli ktoś, kto wyrzekł się przyjemności tego świata lub asceta, widzi taki sen, to znaczy, że wróci do tego pragnienia, albo że znowu zostanie uwiedziony przez świat. Spacerowanie we śnie między łąkami to wyjazd służbowy lub zmiana zawodu. Ta sama interpretacja jest podana, gdy widzimy siebie spacerującego między dwoma różnymi rynkami. Jeśli we śnie widzi się zmarłego siedzącego na łąkach, oznacza to, że jest w raju. Łąki we śnie również reprezentują świat i jego przyjemności lub mogą przedstawiać bogatą żonę. Widok niezwykłej łąki, którą podziwiamy tylko wtedy, gdy się ją ogląda i którą cieszy się szczególnie, gdy odwiedza się ją we śnie, przedstawia czczone miejsce, dom Boży, meczet, grób proroka lub groby prawych. Łąka we śnie może również reprezentować Księgę Objawień, Koran, wiedzę, mądrość lub raj. Jeśli ktoś we śnie widzi siebie idącego z pośród łąk do słonego bagna lub bagna, oznacza to, że podąża za innowacjami lub oddaje się grzesznym czynom. Słyszenie wezwania do modlitwy z wnętrza łąki we śnie oznacza dobry uczynek, przewodnictwo po niedbałości, pokutę, uczestnictwo w modlitwach zbiorowych lub procesję pogrzebową….