Marząc, że masz na sobie wysokie obcasy, reprezentuje kobiecość i glamour. Czujesz się pewny siebie i pewny siebie. Alternatywnie, możesz czuć się ograniczony i ograniczony w swojej roli jako kobieta. Nie sądzisz, że możesz całkowicie i swobodnie wyrazić siebie.

Marzenie o butach na wysokim obcasie symbolizuje podejście do sytuacji, które koncentruje się na tym, aby nigdy nie zostać odrzuconym ani przegranym. Ambicja lub dążenie do zagwarantowania wygranej. Czujesz się pewny siebie i pewny siebie. Dominująca postawa. Chęć „przypieczętowania umowy” lub bycia „bliżej”. Alternatywnie, buty na wysokim obcasie mogą odzwierciedlać kogoś lub coś, czemu trudno odmówić. Kobieca dominacja….

…Sen o łyżce do butów podpowiada, że ​​wkrótce nastąpi zmiana w sprawach, biznesie, przyjaźni i krewnych. Śnienie o trzymaniu lub używaniu łyżki do butów wskazuje, że wspomniana zmiana już istnieje i śniący musi uważać na słowa i czyny, ponieważ niedyskrecja może spowodować poważne problemy. Śnienie o dwóch łyżkach do butów wskazuje, że w niedalekiej przyszłości pojawią się dwie sytuacje i będą one równie trudne i śniący będzie musiał wybrać jedną z nich. Jeśli jedna z tych dwóch łyżek do butów jest normalna, co oznacza, że ​​jest w dobrym stanie do użycia, a druga jest uszkodzona lub w złym stanie, oznacza to dwie rzeczy: jedną poprawną, a drugą niewłaściwą lub niewłaściwą, ale to jest wywieranie bardzo silnego nacisku, a odrzucenie go lub zaakceptowanie ze świadomością ryzyka będzie zależało od własnej energii. Jeśli te łyżki do butów są w rękach śniącego, oznacza to, że problemy już istnieją i należy natychmiast przystąpić do ich rozwiązania….

…We śnie obcasy reprezentują dzieci lub spadkobierców. Jeśli ktoś odkryje, że we śnie nie ma obcasów, oznacza to, że nie ma spadkobierców w swojej rodzinie. Jeśli ktoś we śnie złamie lub ucina piętę, może to oznaczać śmierć jego dziecka. Złamana pięta we śnie to także przygoda, której będziesz żałować. Złamana pięta we śnie może również oznaczać depresję, nieszczęście, smutek, próbę lub śmierć. Prawa pięta we śnie przedstawia syna, a lewa pięta córkę. Obcasy we śnie oznaczają również zakończenie jego życia na tym świecie i jego sąd w zaświatach. Obcasy we śnie również reprezentują jego majątek. Silne obcasy we śnie reprezentują dobre uczynki. Ciemne obcasy we śnie reprezentują nieostrożność i nieposłuszeństwo wobec boskich przykazań Boga Wszechmogącego. Szpilki we śnie również oznaczają karę za grzechy. Obcasy we śnie mogą również przedstawiać syna, który jest hazardzistą. Niski obcas i ścięgno we śnie reprezentują osobę odważną, odważną i przodującą. Jeśli chodzi o kawalera, zobaczenie jego obcasów we śnie oznacza małżeństwo. Szpilki we śnie oznaczają również próżną rozmowę. Zabawa piętami we śnie oznacza cieszenie się sukcesem nad przeciwnikiem. Złamana pięta we śnie oznacza chorobę. Obcasy reprezentują również jego własność i pieniądze. Brak obcasów we śnie oznacza utratę bogactwa. Ładnie wyglądający obcas we śnie oznacza radosną nowinę i błogosławieństwo. (Zobacz także Body)…

Marząc o butach symbolizuje swoje podejście do życia lub sytuacji. Jak zdecydujesz się radzić sobie z sytuacjami. Twój styl lub metodologia rozwiązywania problemów. Nasze zasady, moralność, cele lub motywacje. Spójrz na kolor i styl buta dla dodatkowej symboliki. Marzenie o uzyskaniu nowej pary butów symbolizuje nowe metody zbliżania się do sytuacji lub życia. Nowe pomysły, nowa wiedza lub nowe umiejętności, które zmieniają twoje poglądy. W inny sposób borykasz się z problemami lub zmieniasz sposób interakcji z ludźmi. Marzenie o butach, które są zbyt ciasne, symbolizuje podejście do sytuacji, która jest bardzo ograniczona i nieskuteczna. Marzenie o zmianie butów symbolizuje zmianę podejścia do sytuacji. Stosowane są różne metody lub pomysły. Marzenie o zdejmowaniu butów symbolizuje rezygnację z podejścia do sytuacji. Być może okazało się, że niektóre pomysły lub metody nie są przydatne dla Ciebie. Wycofaj się z sytuacji lub wyzwania. Negatywnie, może to być znak, że dajesz się lub dając się łatwo. Sen z białymi butami symbolizuje podejście do sytuacji, która opiera się na dobrych intencjach lub chcąc zrobić nic złego. Alternatywnie, biały but może odzwierciedlać podejście do sytuacji lub życia, które koncentruje się na rozwiązywaniu problemów lub radzeniu sobie z negatywizmem na zawsze. Marzenie o niemożności znalezienia butów symbolizuje poczucie, że nie jest w stanie podejść do sytuacji z ufnością lub w sposób, do którego jesteś przyzwyczajony. Poczucie, że twoje metody rozwiązywania problemu nie będą działać tak, jak myślałeś. Sen o polerowaniu butów symbolizuje próbę idealnego lub ~wypolerowanego~ z ich metodami radzenia sobie z sytuacją. Nie chcąc wydawać się nerwowy, niedoświadczony lub niemoralne tak. Chcąc dobrze wyglądać wiedząc, co mówisz o innych lub jak wiarygodne może być. Możesz być zaniepokojony zrobienie dobrego pierwszego wrażenia lub które są poza krytyką. Przykład: Psychiatra marzył o noszeniu ciasnych butów. W prawdziwym życiu zaczęła odczuwać metody, które Freud ograniczała również jej pracę w zrozumieniu umysłów ludzi. Ciasne buty odzwierciedlają ich uczucia, że stosowanie freudowskie podejście do terapii ograniczało się zbyt nio, aby być skuteczne dla wszystkich swoich klientów. Przykład 2: Mężczyzna marzył o próbie podjęcia decyzji między dwiema parami butów. W prawdziwym życiu pisał książkę i próbował zdecydować, czy być całkowicie szczery o głupich rzeczy zrobił lub uniknąć pisania o nich całkowicie.

…Marzenie o butach symbolizuje Twoje podejście do życia lub sytuacji. Jak radzisz sobie w sytuacjach. Twój styl lub metodologia rozwiązywania problemów. Nasze zasady, moralność, cele lub motywacje. Zwróć uwagę na kolor i styl buta, aby uzyskać dodatkową symbolikę. Marzenie o nowej parze butów symbolizuje nowe sposoby radzenia sobie z sytuacjami lub radzenia sobie z życiem. Nowe pomysły, nowe spostrzeżenia lub nowe umiejętności, które zmieniają Twój pogląd. Stawianie czoła problemom w inny sposób lub zmiana sposobu interakcji z ludźmi. Sen o butach, które są zbyt ciasne, symbolizuje podejście do sytuacji, która jest zbyt ograniczająca i nieskuteczna. Marzenie o zmianie butów symbolizuje zmianę podejścia do sytuacji. Stosowane są różne metody lub pomysły. Sen o zdjęciu butów symbolizuje rezygnację z podejścia do sytuacji. Być może zauważyłeś, że pewne pomysły lub metody nie są dla Ciebie przydatne. Wycofanie się z sytuacji lub wyzwania. Negatywnie może to oznaczać, że poddajesz się lub zbyt łatwo poddajesz. Marzenie o białych butach symbolizuje podejście do sytuacji, które opiera się na dobrych chęciach lub chęci zrobienia nic złego. Alternatywnie, białe buty mogą odzwierciedlać podejście do sytuacji lub życia, które koncentruje się na rozwiązywaniu problemów lub radzeniu sobie z negatywizmem na dobre. Sen o niemożności znalezienia butów symbolizuje poczucie niemożności podejścia do sytuacji z pewnością siebie lub w sposób, do którego jesteś przyzwyczajony. Poczucie, że twoje metody rozwiązania problemu nie zadziałają tak, jak myślałeś. Marzenie o polerowaniu butów symbolizuje próbę perfekcyjnego wyglądu lub „dopracowania” metod radzenia sobie z sytuacją. Nie chcą wyglądać na zdenerwowanych, niedoświadczonych lub niemoralnych w jakikolwiek sposób. Chcesz dobrze wyglądać, wiedząc, o czym rozmawiasz z innymi lub jak tobie, można zaufać. Możesz obawiać się zrobienia dobrego pierwszego wrażenia lub braku krytyki. Przykład: psychiatra marzył o noszeniu zbyt ciasnych butów. W prawdziwym życiu zaczynała czuć, że metody Freuda zbytnio ograniczały jej pracę polegającą na zrozumieniu ludzkich umysłów. Ciasne buty odzwierciedlały jej odczucia, że ​​stosowanie freudowskiego podejścia do terapii było zbyt ograniczające, aby było skuteczne dla wszystkich jej klientów. Przykład 2: Mężczyzna marzył o próbie wyboru między dwiema parami butów. Na jawie pisał książkę i próbował zdecydować, czy być całkowicie szczerym w stosunku do niektórych głupich rzeczy, które zrobił, czy też całkowicie unikać pisania o nich….

…Śnienie o pastach do butów symbolizuje troskę o swoje metody lub sposób, w jaki robisz rzeczy, aby wyglądać imponująco lub bez zarzutu. Chęć wyglądania na doskonale kompetentnego, inteligentnego lub szanowanego w swoim stylu działania. Utrzymanie dobrej reputacji lub silnego wizerunku wygranej….

Marzyć o polerce do butów symbolizuje troskę o swoje metody lub sposób, w jaki robisz rzeczy, aby wyglądać oszałamiająco lub bez zarzutu. Pragnienie, aby wyglądać doskonale kompetentny, inteligentny lub szacunku ze swoim stylem pracy. Utrzymuj reputację jakości lub silnego wyglądu, aby wygrać.

…(Koszt utrzymania) Widzenie we śnie skrzydlatego bochenka chleba oznacza wysokie ceny. (Zobacz także Chleb)…

…Sen o butach ogólnie pokazuje twój stosunek do życia i przekonania. Sugeruje również, że powinieneś postawić stopy na ziemi. Sen o zmianie butów oznacza, że ​​zmienisz swoje zachowanie w stosunku do nowych wydarzeń i ludzi. Śnienie, że zapomnisz butów, oznacza, że ​​próbujesz porzucić swoją dawną opinię, zwykle nieprzychylną, opartą na niewystarczającej wiedzy, irracjonalnym uczuciu lub nieścisłym stereotypie. Sen o zgubieniu butów oznacza, że ​​znajdziesz to, czego chcesz. Sen o nie noszeniu butów oznacza brak pewności siebie i niską pewność siebie. Marzenie o nowych butach oznacza, że ​​nie powinieneś być taki pewien sukcesu. Sen o założeniu nowego buta wskazuje na Twoje podejście do życia. Widzenie starych lub znoszonych butów oznacza, że ​​dzięki sumienności i ciężkiej pracy odniesiesz sukces. Śnienie, że nosisz niewłaściwe buty, oznacza, że ​​twoja ścieżka bieżącej aktywności będzie pracochłonna. Może również oznaczać, że musisz ponownie przemyśleć swoje cele. Widok bucików we śnie świadczy o czystości, niewinności i chęci kochania. Jeśli planujesz lub już masz dziecko, oznacza to, że dziecko stawia stopy na ziemi. Z drugiej strony buty dziecięce wskazują, że przez większość czasu jesteś zrootowany w witrynie bez wychodzenia. Widok drewnianego buta we śnie oznacza samotność i smutek. Noszenie lub oglądanie trampek oznacza, że ​​masz małe przeszkody i wygodę. Co więcej, ten sen wskazuje, że prowadzisz aktywne życie i zawsze się poruszasz….

…(Sandały) We śnie para butów przedstawia syna, pojazd, przyjaciela, brata, partnera biznesowego lub podróże. Noszenie we śnie pary butów bez obcasów oznacza posiadanie brzydkiej żony. Chodzenie z jednym butem we śnie oznacza rozstanie męża i żony lub zerwanie partnerstwa biznesowego. Zdejmowanie butów we śnie oznacza zwycięstwo i zdobycie pozycji….

Marzenie o butach na wysokim obcasie symbolizuje podejście do sytuacji, która koncentruje się na tym, że nigdy nie zostanie odrzucona lub przegrana. Ambicja lub jedność, aby zapewnić zwycięstwo. Czujesz się pewny siebie i pewny siebie. Dominująca postawa. Chcąc ~zamknąć transakcję~ lub być ~bliżej~. Alternatywnie, wysokie obcasy mogą odzwierciedlać kogoś lub coś, co trudno powiedzieć ~nie~. Kobieca dominacja.

…Młoda kobieta, która marzy o innych ludziach, którzy podziwiają jej nowe buty, musi być ostrożna w stosunku do nowych przyjaciół, zwłaszcza mężczyzn, gdy podchodzą do niej z niezwykłą intymnością, ponieważ mogą być obłudnymi pochlebcami. Kiedy śnisz o butach bez żadnego szczegółu, to widać zmiany w najbliższej przyszłości. Jeśli buty są nowe, to sugeruje, że wkrótce przyniosą korzyści finansowe. Jeśli są stare i zepsute, oznacza to biedę. Jeśli śniąca pracuje nad butami, oznacza to, że ktoś ją zdradza. Kiedy śnisz, że lśnisz swoje własne buty, oznacza to nadchodzącą poprawę w kwestiach, biznesie, miłości itp., A wszystko to przyniesie satysfakcję. Kiedy śnisz o tym, że jesteś w brudnych, starych lub zepsutych butach, może to oznaczać, że łatwo robisz sobie wrogów ze względu na swój charakter i zjadliwą krytykę. Kiedy śnisz, że masz za ciasne buty, może to oznaczać, że wkrótce pojawią się przykre sytuacje z udziałem przyjaciół i członków rodziny; na przykład, że wyśmieją cię publicznie poprzez ostrą i obraźliwą krytykę. Kiedy śnisz, że masz buty, które są zawiązane lub sklejone ze sobą, symbolizuje to różnorodne kłótnie i straty materialne lub zdrowotne. Kiedy śnisz o zgubieniu butów lub o tym, że ktoś ci je ukradł, oznacza to różnego rodzaju straty, które prawdopodobnie nie zostaną odzyskane. Jeśli we śnie ma się zapasowe buty, może to oznaczać, że straty nie będą trwałe i że śniący wróci do zdrowia zawodowo, być może z nowymi korzyściami. Kiedy śnisz, że nosisz buty płci przeciwnej, może to oznaczać, że twoje imię i osobowość są oczerniane i zniesławiane. Kiedy śnisz o kimś, kto nosi twoje buty, ostrzega cię przed rywalem w twoim życiu miłosnym. Kiedy marzysz o sobie w nowej parze butów, oznacza to sukces i poprawę w sprawach, z którymi masz do czynienia, takich jak zatrudnienie czy biznes. Kiedy śnimy o sneakersach, to ostrzega nas o ryzyku podjęcia niebezpiecznych zobowiązań, na przykład relacji z niewiarygodnymi ludźmi. Jeśli kobieta marzy o własnych butach lub tenisówkach jako bardzo atrakcyjnych i wysoko ocenianych przez inne osoby, to jest to ostrzeżenie o jej flircie, który, jeśli nie będzie kontrolowany, przyniesie jej bóle głowy i zniewagę….

Sen o urodzinach symbolizuje wysokie poczucie priorytetów. Budzące się doświadczenie życiowe, które cię upokarza lub pamiętasz o tym, co jest najważniejsze w twoim życiu. Znak, że być może będziesz musiał poświęcić drobne problemy lub odłożyć rzeczy, które nie są kluczowe. Sen urodzinowy wskazuje na wysokie poczucie moralności, stawienie czoła własnej arogancji lub konieczności stawienia czoła problemom, których uniknąłeś. Może to być również reprezentacja potrzeby ~rozlania tłuszczu~ lub pozbycia się śmieci w swoim życiu. Sen o rocznicy ślubu rodziców symbolizuje sytuację życiową, która wzmacnia osąd dźwięków. Coś, co sprawia, że robisz to, co należy, niezależnie od tego, jak się z tym czujesz.

…Sen o rybaku symbolizuje aspekt twojej osobowości, który czegoś szuka. Zwykle to „coś” jest rozwiązaniem problemu lub wglądem w siebie. Ryby we śnie reprezentują nieświadome myśli lub rzeczy, które zauważamy bez pełnego zrozumienia. Tak więc wędkarstwo ma symbolikę szukania rozwiązania lub wglądu, który wydobywa odpowiedź na powierzchnię. Łowienie we śnie rzeczy innych niż ryby symbolizuje twoje poszukiwanie odpowiedzi w oparciu o to, co reprezentują przedmioty, które łowisz. Na przykład łowienie gęsi oznaczałoby, że próbujesz znaleźć sposób na zapewnienie sobie dobrobytu. Łowienie butów symbolizowałoby twoje poszukiwanie nowego podejścia do życia lub nowego sposobu robienia rzeczy….

Do marzenia o butach stanowią wymarzony widok na życie w ogóle. Sen wskazuje, ile kary to uczucie. Zmiana butów na inną oznacza, że zmienia się część twojego życia. Zapomnieć o butach oznacza, że to, co pozostawia stare czasy w przeszłości lub trudności w radzeniu sobie z nim. Zgodnie z marzeniem o starych butach oznacza to, że marzyciel jest bardzo konserwatywną osobą, która ma stare pomysły. Alternatywnie, stare buty oznaczają akceptację tego, kim jesteś. Jeśli buty nie pasują, oznacza to, że jesteś w sytuacji, w której nie powinieneś być, może jest coś, co czujesz się nieswojo, więc buty nie pasują. Noszenie n buty oznacza brak poczucia własnej wartości. Stracić buty oznacza, że szukasz, kim jesteś, buty dzieci lub niemowląt, symbolizuje czystość i niewinność. Jeśli masz już dzieci pokazuje bardzo silny między tobą a dziećmi.

Sen o lornetki symbolizuje twoje zainteresowanie przyszłością. Patrząc w przyszłość lub jest bardzo martwi się o to, co może się zdarzyć. Przykład: Mężczyzna marzył o lornetce wychodzącej z butów. W prawdziwym życiu był całkowicie zaniepokojony perspektywą przyszłej pracy i to miało wpływ na jego życie. Ciągle myślał o wszystkim, co może się zdarzyć w przyszłości, jeśli dostał pracę.

Kiedy śniący śni, że robi lub naprawia buty, o ile praca marzyciela nie polega na szyciu butów, jest to zwykle omen i ostrzeżenie przed zdradą ze strony osoby, której ufa.

…(Obsada | Forma) We śnie forma reprezentuje to, do czego została stworzona. Srebrna forma odlewnicza we śnie to zysk. Formy do ciasta we śnie również oznaczają zyski. Forma do butów we śnie reprezentuje własność, po której się chodzi, a forma na kapelusz reprezentuje osobę prowadzącą, głowę firmy lub głowę gospodarstwa domowego. (Zobacz także Molder)…

…Sen o butach symbolizuje odważną postawę lub zdecydowaną postawę. Ty lub jakaś dziedzina twojego życia, która robi, co chce i nic nie rezygnuje. Posuwanie się naprzód pomimo wszelkich zastrzeżeń lub sprzeciwu. Negatywnie, buty mogą odzwierciedlać sytuacje, które „dają ci but” lub sprawiają, że czujesz się „przeszedł”. Możesz czuć się zagrożony. Kolor butów wskazuje na intencje, uczucia lub motywacje….

…(Przytul | Objąć | Przytrzymaj) Objąć we śnie żyjącą osobę oznacza przebywać z nią w towarzystwie i kochać ją. Krótkie przytulenie zmarłej osoby we śnie oznacza długowieczność. Długie i ciągłe objęcie zmarłego we śnie oznacza jego własną śmierć. Objąć kobietę we śnie oznacza zaakceptować przyjemności i atrakcje tego świata i rozpaczać o jakąkolwiek nagrodę w życiu ostatecznym. Trzymanie się mocno owocu lub rozkoszowanie się pewnym jedzeniem, które kocha się we śnie, oznacza łatwe zyski lub legalne zarobki. Jeśli niezamężna osoba we śnie mocno trzyma lub obejmuje ubranie, oznacza to, że się ożeni. Jeśli ktoś we śnie przytula parę butów, oznacza to, że będzie zajmował nowe stanowisko lub pracę, która sprawi mu ogromną radość. (Zobacz także Objęcie | Chwytanie | Chwytanie | Współżycie seksualne)…

Sen rybaka symbolizuje aspekt jego osobowości, który czegoś szuka. Ogólnie rzecz biorąc, to ~coś~ jest rozwiązaniem problemu lub spostrzeżeń o sobie. Ryby we śnie reprezentuje nieświadome myśli lub rzeczy, które zauważamy bez pełnego zrozumienia. Tak więc wędkarstwo ma symbolikę szukania rozwiązania lub wglądu, który przynosi odpowiedź na powierzchnię. Łowienie rzeczy oprócz ryb we śnie symbolizuje szukanie odpowiedzi na podstawie wszystkiego, co obiekty, które łowią. Na przykład łowienie gęsi stanowiłoby próbę znalezienia sposobu na dobrobyt. Łowienie pary butów, które symbolizują twoje dążenie do nowego podejścia do życia lub nowego sposobu robienia rzeczy.

…(Kosmetyczka | Handlarz | Kobieta) Szewc we śnie to ktoś, kto zapewnia pokój i jedność między adwersarzami, prawnik, rozjemca, uczony lub szejk, który specjalizuje się w orzecznictwie dotyczącym prawa spadkowego. Szewc we śnie ma wiele znaczeń. Niektórzy szewcy specjalizują się w naprawie butów damskich. W takim przypadku we śnie reprezentuje alfonsa lub właściciela burdelu. Dla tych, którzy specjalizują się w butach męskich, zobaczenie go we śnie oznacza podróż lub zatrudnianie ludzi do pracy w swoim biznesie. (Zobacz także Tailor)…

…W niektórych kulturach regułą jest zdejmowanie butów przed wejściem do świątyni lub domu innej osoby jako wskazanie, że jesteśmy do dyspozycji właściciela. But reprezentuje nas i ujawniamy to jako symbol, że nie rości sobie prawa do osobistego autorytetu. Stąd niektóre sny o butach wskazują na chęć posiadania właściciela buta. Ale buty to także symbol spacerów i ścieżek. Śnienie, że masz brudne buty, może oznaczać poczucie winy. Jeśli we śnie chodzimy boso, może to symbolizować strach, że zostaniemy poddani niepożądanym sytuacjom upokorzenia. Jeśli we śnie nasze buty nie są wygodne, odzwierciedlają sytuację w życiu codziennym, która sprawia, że ​​czujemy się niekomfortowo, być może nie mamy swobody działania ani władzy, by narzucić swój osąd….

…Widok nowego domu we śnie wskazuje, że znów nabrałeś sił i identyfikuje nowe projekty. Starasz się być bardziej dojrzały emocjonalnie w kilku sprawach. Widok nowych butów we śnie sugeruje, że możesz pochwalić się swoim sukcesem. Ewentualnie jesteś na ścieżce życia, która jest nowa i nieznana. Sen o byciu w nowej szkole oznacza, że ​​czujesz się nie na miejscu w określonej sytuacji. Generalnie marzenie o nowych rzeczach lub nowych miejscach przypomina coś nowego w Twoim życiu. Możesz spróbować dowiedzieć się i przeanalizować to, co już wiesz z poprzednich doświadczeń….

Sen o butach symbolizuje pogrubioną pozycję lub mocną pozycję. Ty lub jakiś obszar swojego życia, który robi to, co chcesz i przychodzi do niczego. Idąc dalej, pomimo wszystkich zastrzeżeń lub sprzeciwu. Negatywnie, buty mogą odzwierciedlać sytuacje, które ~dać but~ lub czujesz się ~chodził~. Możesz czuć się zaangażowany. Kolor butów wskazuje motywacje, uczucia lub intencje.

…We śnie oznacza trud życia i wyczerpanie. Jest to zatem interpretowane, jeśli ktoś w rzeczywistości nie widzi siebie przechodzącego przez ruch zdejmowania butów i chodzenia boso. W przeciwnym razie w takim przypadku oznacza to, że otrzyma nominację na wysokie stanowisko. Chodzenie boso we śnie jest również interpretowane jako rozładowanie ciężarów i ulga od presji, rozwodu lub śmierci w rodzinie. Jeśli ktoś widzi, że podróżuje boso, oznacza to dług, którego nie był w stanie spłacić. Jeśli ktoś widzi siebie chodzącego z jedną nogą bosą, a drugą dopasowaną we śnie, oznacza to zerwanie partnerstwa biznesowego. (Zobacz także Walking)…

…Sen o lornetce symbolizuje zainteresowanie przyszłością. Patrzeć w przyszłość lub być bardzo zaniepokojonym tym, co może się wydarzyć. Przykład: Mężczyzna marzył o tym, że z butów wychodzi lornetka. W prawdziwym życiu był całkowicie pochłonięty perspektywą przyszłej pracy i to wpłynęło na jego życie. Nie mógł przestać myśleć o wszystkim, co może się wydarzyć w przyszłości, jeśli dostanie pracę….

Kiedy marzysz o zobaczeniu baletu wskazuje equipoise, spółgłoska i praca zespołowa. Jeśli marzysz o noszeniu butów baletowych, oznacza to, że wiesz, że zawsze są jakieś łuski w twoim życiu i które przypuszczają, nawet jeśli chcesz żyć w harmonii i bez stresu. To marzenie reprezentuje go jako o spokojnej i przyjaznej osobowości.

…Widok Świętego Mikołaja we śnie wskazuje, że powinieneś być bardziej chętny i pełen szacunku. Sen, że jesteś ubrany jak Święty Mikołaj, sugeruje, że powinieneś traktować innych tak, jak sam chciałbyś być traktowany. Noszenie butów Świętego Mikołaja oznacza bardzo długą podróż….