Zobacz znaczenie wypadku

Zobacz znaczenie Wypadku

…Śnienie, że masz wypadek, oznacza chwilowe straty w biznesie lub sprawach ekonomicznych; śnienie, że pomagasz ofierze wypadku, oznacza, że ​​ktoś bliski Cię zawiedzie….

…Sen o sytuacji kryzysowej symbolizuje poczucie pilności. Pilna sprawa, która wymaga Twojej natychmiastowej uwagi lub sytuacja, od której desperacko pragniesz uciec. Przykład: Mężczyzna marzył o niebezpieczeństwie, z którego musiał uciec. W życiu na jawie desperacko chciał uciec od aroganckiego kolegi, który go krępował. Nagły wypadek był odzwierciedleniem tego, jak pilna jest potrzeba odwrócenia się do swojego kolegi, który go zawstydzał, ale nie był w stanie tego zrobić….

…Sen o wypadku jest ostrzeżeniem, aby przez krótki czas unikać jakiegokolwiek środka transportu, ponieważ grozi ci utrata życia. Żeby wypadek przytrafił się inwentarzowi, oznacza, że ​​będziesz walczył z całych sił, aby zdobyć jakiś przedmiot, a następnie zobaczysz, jak przyjaciel traci własność o tej samej wartości, pomagając w twojej sprawie….

…Sen o bagażniku samochodowym symbolizuje sprawy, które nie są priorytetami lub obszary naszego życia, które są „przenoszone”. Drugorzędne znaczenie lub robienie czegoś tylko wtedy, gdy pojawia się problem. Przykład: pewnej kobiecie śniło się, że zobaczy swoją torebkę w bagażniku samochodu swojej narzeczonej. Na jawie czuła, że ​​wprowadzenie się do domu narzeczonej sprawia, że ​​niektóre obszary jej życia stają się drugorzędne lub mniej ważne. Czuła, że ​​część jej dawnej niepodległości była ważna tylko wtedy, gdy stała się między nimi kwestią sporną. Przykład 2: Kobieta śniła o przejrzeniu rzeczy swojego zmarłego ojca w jego samochodzie ciężarowym, czując presję, aby je usunąć, ponieważ mogą one później zniknąć. Na jawie odczuwała presję, aby nagrać swoje sny i zanieść je terapeucie. Czuła, że ​​lepiej je nagrać teraz, bo może później stracić zainteresowanie….

Sen o pniu symbolizuje stare wspomnienia, ideały, nadzieje lub przyzwyczajenia, które pamiętasz. Możesz gubić się w nostalgii lub wracać do dawnych czasów. Alternatywnie, bagażnik może odzwierciedlać problemy i uczucia, z którymi nie miałeś do czynienia….

Sen o spakowaniu swoich ubrań do bagażnika podpowiada, że ​​wkrótce udasz się w przyjemną podróż. Śnienie o zepsutym pniu z całą zawartością rozrzuconą dookoła wskazuje na brak porządku w życiu lub wymuszoną podróż, która spowoduje dyskomfort. Marzenie o pustym bagażniku oznacza niepotrzebne kłopoty w domu. Śnienie o czyimś bagażniku zwiastuje podróżowanie głównie w celach biznesowych lub na studia, ale pecha. Śnienie o próbie zmuszenia do otwarcia pnia oznacza, że ​​chcesz bogactwa, niezależnie od środków, których musisz użyć, aby to osiągnąć. Jeśli młoda kobieta marzy o tym, to znaczy, że chce bogatego męża….

Marzenie o salonie samochodowym symbolizuje otwartą próbę podjęcia nowego kierunku w życiu. Biorąc pod uwagę zupełnie nową formę stylu podejmowania decyzji. Marzenie o byciu w salonie samochodowym może być znakiem, że rozważasz nową pracę. Przykład: Osoba marzyła o tym, aby być w salonie samochodowym szukając nowego samochodu, wśród różnych wyborów samochodów. W prawdziwym życiu byli bardzo zestresowani w pracy i rozważali zmianę w swojej karierze.

We śnie kufer przedstawia żonę, piękną kobietę, dom lub sklep. We śnie kufer reprezentuje również małżeństwo dla niezamężnej osoby, dobrobyt dla biednej osoby, podróże lub ambasador. (Zobacz także Worek | Walizka | Skrzynia ze skarbami)…

Marzenie o baterii samochodowej, która symbolizuje twój poziom energii i zdolność do wykonywania pracy, projektów lub relacji. Jeśli marzysz o martwej baterii samochodu symbolizuje swoje myśli i uczucia są opróżniane, przepracowane, zestresowany lub zaangażowany w sytuacji w związku lub wyczerpania życia.

Marzy o kufrach, przepowiada podróże i pecha. Spakowanie bagażnika oznacza, że ​​wkrótce wyruszysz w przyjemną podróż. Widzieć zawartość pnia rzucanego w nieładzie, przepowiada kłótnie i pospieszną podróż, z której narodzi się tylko niezadowolenie. Puste kufry zwiastują rozczarowanie miłością i małżeństwem. Dla perkusisty sprawdzenie swojego kufra to znak awansu i wygody. Jeśli stwierdzi, że jego kufer jest za mały na jego towary, wkrótce usłyszy o swoim awansie, a jego pragnienia zostaną zaspokojone. Dla młodej kobiety Śnienie, że próbuje odblokować swój kufer, a nie może, oznacza, że ​​podejmie wysiłek, aby zdobyć jakąś zamożną osobę, ale przez nieszczęście straci swoją szansę. Jeśli nie uda jej się zamknąć kuferka, będzie zawiedziona, udając się na upragnioną podróż….

…Sen o wypadku symbolizuje budzące się na jawie błędy w ocenie lub popełnione błędy. Uczucia dotyczące przeoczenia, którego dokonałeś lub nie myślałeś o działaniach. Wypadki we śnie mogą być również reprezentacją zderzenia pomysłów lub planów z innymi ludźmi. Przykład: młody mężczyzna marzył o wypadku samochodowym. W rzeczywistości wdał się w bójkę z przyjacielem, ponieważ spał ze swoją dziewczyną….

Zobacz znaczenie Crash

…Może to być ostrzeżenie przed możliwymi wypadkami samochodowymi w przyszłości. Być może twój umysł podpowiada ci, żebyś był ostrożny. To może być dobry moment, aby trochę zwolnić i stawić czoła swoim lękom i wątpliwościom. Czy masz kontrolę nad swoim życiem? Czy czujesz się winny z powodu czegoś? Wskazuje również, że Twoje opinie, styl życia lub ambicje kolidują z opiniami innej osoby. Kiedy jeden z Twoich znajomych ginie w wypadku samochodowym, oznacza to, że musisz sprawdzić lub odzyskać swój związek z tym znajomym w prawdziwym życiu. Jeśli marzysz o katastrofie lotniczej, może to oznaczać, że cele, które sobie stawiasz, są zbyt wysokie. A może sam tak naprawdę nie wierzysz, że jesteś w stanie je osiągnąć….

Sen o rozbiciu samochodu symbolizuje sprzeczne pomysły, cele lub sytuacje. Twoja zdolność do podejmowania decyzji lub kontynuowania swojego kierunku w życiu została przez kogoś ograniczona. Sen o katastrofie samolotu symbolizuje plany, projekty lub coś, co właśnie zacząłeś, a teraz zawiodło. Przykład: młody człowiek marzył o rozbiciu swojego samochodu na inny samochód. Na jawie przyjaciel tego mężczyzny dowiedział się, że sypia ze swoją byłą dziewczyną i musi przerwać romans. Katastrofa odzwierciedlała sprzeczny kierunek ich życia dobiegającego końca….

Śnienie o wypadku, w którym jesteś biernym świadkiem, to znak, że tchórzostwo pomoże śniącemu. Jeśli ofiara otrzymuje pomoc, jest to zwiastun zdrady przyjaciela….

…Jeśli we śnie spoglądasz w głęboki dół, będziesz narażać się na głupie ryzyko w przedsięwzięciach biznesowych i będziesz niepokoić się swoimi zalotami. Wpadnięcie do dołu oznacza nieszczęście i głęboki smutek. Budzenie się, gdy zaczynasz czuć, że wpadasz do dołu, wyprowadza cię z cierpienia w dość dobrej formie. Śnienie, że schodzisz do jednego, oznacza, że ​​świadomie zaryzykujesz zdrowie i fortunę, aby osiągnąć większy sukces….

…Śnienie o pustym grobowcu lub studni oznacza, że ​​podejmujesz niepotrzebne ryzyko w rzeczach, które planujesz lub robisz. Sen o wpadnięciu do grobu lub jamy zwiastuje nieszczęścia. Śnienie o wejściu do grobu, grobowca, dołu lub dziury w podłodze oznacza, że ​​podejmujesz ryzyko, ponieważ musisz to zrobić, nawet wbrew swojej woli. Śnienie o grobach jest zawsze złym znakiem, ponieważ zapowiada pech i straty. Śnienie o zniszczonym grobie zapowiada smutki lub choroby w Twojej rodzinie. Czytanie napisu grobu oznacza, że ​​będziesz musiał wykonać nieprzyjemne czynności. Jeśli we śnie odwiedzasz grób, oznacza to, że wkrótce nastąpi wypadek, ale nie będzie to śmiertelne. Sen o znajomym lub przyjacielu przed grobem jest wskazówką, że ta osoba może nas potrzebować i powinniśmy jej pomóc….

…Sen o zapięciu pasów symbolizuje środki ostrożności, które podejmujesz przy podejmowaniu decyzji. Potrzeba ubezpieczenia na wypadek pomyłki. Coś, co robisz lub mówisz sobie „na wszelki wypadek”, podejmując nowe wyzwania lub odkrywając nowe rzeczy….

…Sen o prowadzeniu pojazdu, takiego jak samochód, i uderzenie nim w coś wskazuje na niekontrolowaną agresję, która może być bardzo niebezpieczna. To ciągła obsesja na punkcie czegoś, co zawsze prowadzi do niepotrzebnych problemów. Śnienie o zderzeniu się z czymś i prawie uderzeniu w kogoś lub prawie uderzenie przez inny pojazd wskazuje, że z powodu niewłaściwego zachowania śniącego jego czynności stają się skomplikowane i zawodzą. Sen o kontuzji z powodu wypadku lub przejechania oznacza, że ​​wkrótce śniący napotka wiele niepowodzeń i problemów, jeśli śniący nie poprawi swojego zachowania. Sen o uratowaniu przed katastrofą lub o przejechaniu przez własne zasługi wskazuje, że dzięki umiejętnościom i zachowaniu śniącego wszelkie sprawy, które może mieć śniący, będą miały dobry wynik. Sen o byciu świadkiem wypadku samochodowego, a co gorsza bycie częścią wypadku samochodowego, jest ostrzeżeniem, że należy przedsięwziąć środki ostrożności, ponieważ śniącemu grozi wypadek lub bardzo nieprzyjemna niespodzianka w pracy, biznesie lub rodzinie i związki miłosne. Młoda kobieta, która widzi we śnie jakikolwiek wypadek, musi podjąć natychmiastowe i zdecydowane decyzje dotyczące uczuć, ponieważ w przeciwnym razie mogłoby to wywołać problemy między dwoma mężczyznami lub między rodzinami….

…To miejsce naszych relacji rodzinnych. Jeśli jest to stół prostokątny, oznacza to, że organizacja rodziny jest bardziej hierarchiczna. Jeśli jest kwadratowy, nie ma dużej hierarchii, tak jakby była prostokątna. Jeśli jego runda wskazuje, że w naszej rodzinie nie ma hierarchii. Dobrze serwowany stół symbolizuje wspólnotę rodzinną i miłą przyszłość. Jeśli nie ma nikogo przy stole, odzwierciedla to nasze pragnienie komunikacji i tworzenia więzi rodzinnych. Jeśli stół pęknie, upadnie lub zdarzy się jakikolwiek wypadek, może się zdarzyć, że nasz związek rodzinny zostanie zerwany lub to, co symbolizuje wypadek, stanie się z nami….

…Marzenie o sklepie spożywczym symbolizuje twoją próbę znalezienia łatwego rozwiązania problemu. Zasób, osoba lub nawyk ułatwiający rozwiązywanie problemów. Negatywnie, sklep spożywczy może symbolizować niechęć do spróbowania czegoś nowego lub trudnego. Zawsze sięgam po najłatwiejsze rozwiązanie. Przykład: młody mężczyzna marzył o pójściu do sklepu spożywczego, który wymagałby przejścia przez ulicę. Na jawie wpadł na pomysł, aby kupić dużą liczbę książek, które pomogłyby mu zmienić sposób studiowania hobby….

Sen o sklepie spożywczym symbolizuje próbę znalezienia łatwych rozwiązań problemu. Zasób, osoba lub nawyk, który ułatwia rozwiązywanie problemów. Negatywnie, sklep spożywczy może symbolizować niechęć do wypróbowania czegoś nowego lub trudnego. Zawsze szukasz najprostszego rozwiązania. Przykład: Młody człowiek, marzę o pójściu do sklepu spożywczego, który musi przejść przez ulicę. W prawdziwym życiu wpadł na pomysł zakupu dużej liczby książek, aby pomóc mu zmienić sposób, w jaki studiował hobby.

…(Komunikacja | Komunia | Inwokacje | Modlitwy | arb. Salat) Aby zobaczyć siebie wykonującego swoje obowiązkowe modlitwy {arb. Fardh) we śnie oznacza otrzymanie wysokiej rangi nominacji, duchowy postęp, przywództwo, przewodniczenie ludziom, dostarczanie przesłania, wypełnianie obowiązków, płacenie składek, przekazywanie zaufania lub spełnianie obowiązkowych czynów i cieszenie się pokojem. Jeśli we śnie widzi się siebie, wykonującego na czas jedną z pięciu obowiązkowych modlitw, wykonując właściwą ablucję i prawidłowo wykonując hołd w prawidłowej pozycji stojącej, kłaniającej się i pokłonowej, stojąc z czcią i pobożnością oraz twarzą do Kaaba, oznacza, że ​​będzie wypełniał obowiązki religijne lub uczestniczył w corocznej pielgrzymce w Mekce. Oznacza to również, że wyzwoli się z niesprawiedliwego czynu, w który wpadł i pokutuje, lub może to oznaczać unikanie zła. Wykonywanie we śnie modlitw wyświęconych przez Boga oznacza również wierność obietnicy, zatrudnienie dla osoby, która nie mogła znaleźć pracy, czy pojednanie z dawno zapomnianym przyjacielem lub krewnym. Jeśli ktoś prowadzi modlitwy we śnie, oznacza to, że komuś coś zagwarantuje lub może to oznaczać, że pożyczy pieniądze na pewien okres. Jeśli ktoś modli się we śnie za imamem, oznacza to, że stanie się ciężarem dla innych. Modlitwy południowe znane w języku arabskim jako Zuhur oznaczają manifestację, proklamację lub ujawnienie tego, co ukryte. Modlitwa do Zuhura we śnie oznacza osiągnięcie celu, zaspokojenie każdej potrzeby, uzyskanie wszystkiego, o co prosiliśmy, z ziemskich zdobyczy na tym świecie, lub może to oznaczać duchowe korzyści w zaświatach, a szczególnie jeśli widzi się, że wypełnia swoje modlitwy we śnie. Zakończenie modlitwy oznacza osiągnięcie celu. Jeśli ktoś jest uwięziony z powodu długu i widzi, jak we śnie wypełnia swoje modlitwy Zuhur, oznacza to, że ktoś spłaci za niego dług i uwolni go z więzienia, a wtedy będzie mu się powodziło. Jeśli ktoś widzi siebie wykonującego swoje modlitwy Zuhur w pogodny dzień i czuje się z tego powodu szczęśliwy we śnie, oznacza to, że zaangażuje się w jakąś pracę, która uczyni go sławnym i będzie cieszył się owocami swojej pracy tak samo jak on. w ten jasny i piękny dzień z jego snu. Jeśli ktoś we śnie odprawia południowe modlitwy Zuhur w pochmurny dzień, oznacza to, że jego praca będzie nieprzyjemna. Jeśli chodzi o modlitwy popołudniowe, znane po arabsku jako „Asr”, wykonanie ich we śnie oznacza złożenie ślubowania lub złożenie przyrzeczenia. Ta modlitwa we śnie również przedstawia odpowiedzialność. Jeśli we śnie widzi się siebie wykonującego modlitwy Asr, oznacza to, że to, o co prosi, urzeczywistni się, chociaż po pewnych trudnościach i przeciwnościach. Jeśli ktoś nie wypełni swoich modlitw Asr we śnie, oznacza to, że to, o co prosi, może się nie wydarzyć. Jeśli we śnie widzi się siebie wykonującego modlitwy o zachodzie słońca, znane po arabsku jako Maghrib, oznacza to, że to, czego szuka, osiągnęło swój termin. Jeśli ktoś we śnie dokona modlitw Maghrib, oznacza to, że dostanie to, czego pragnie jego serce. Co do modlitwy nocnej, znanej po arabsku jako „Isha”. Jeśli ktoś widzi, jak we śnie wykonuje swoje modlitwy Tsha, oznacza to, że dokończy swoją pracę i dostanie to, czego chce, lub może to oznaczać koniec jego życia, po którym zwykle spędza się czas odpoczynku, który jest podobny do śmierci. Jeśli we śnie widzi się siebie odprawiającego modlitwy o świcie przed świtem, oznacza to, że nadszedł ranek i wkrótce usłyszy dobre lub złe wieści. Na innym poziomie, jeśli ktoś widzi siebie modlącego się we śnie wieczornymi modlitwami „Isha”, oznacza to, że jest zaangażowany w zaspokajanie potrzeb swojej rodziny zgodnie z poleceniami Boga Wszechmogącego, takich jak zapewnienie im pożywienia, odzieży, schronienia i nauk. Jeśli ktoś we śnie widzi siebie modlącego się w środku nocy (arb. Witter), oznacza to, że rzeczywiście troszczy się o potrzeby swojej rodziny i być może czuje pociechę w jego obecności. Jeśli we śnie widzi się siebie wykonującego modlitwy Fajr o świcie, oznacza to, że zacznie od tego, co nieuniknione, na przykład do pracy, aby zapewnić utrzymanie swojej rodzinie. Jeśli we śnie widzi się siebie wykonującego południowe modlitwy Zuhur w czasie popołudniowych modlitw, oznacza to, że spłaci swoje długi. Jeśli czyjeś południowe modlitwy Zuhur lub popołudniowe modlitwy Asr zostaną przerwane we śnie, oznacza to, że zapłaci połowę tego, co jest winien. Jeśli we śnie widzi się siebie odprawiającego popołudniowe modlitwy, oznacza to, że jego praca wkrótce zostanie ukończona i pozostanie mu tylko niewiele pracy do wykonania. Modlitwa o zachodzie słońca Maghrib we śnie oznacza zakończenie swoich obowiązków i czas na odpoczynek. Nocne modlitwy Isha we śnie oznaczają zasłanianie rzeczy lub wejście do zacisza własnego domu. Na trzecim poziomie, południowe modlitwy guhur oznaczają pokutę, odrzucenie lub uchylenie praw. Południowe modlitwy Zuhur mogą również oznaczać walkę z szatanem i wrogami, która to walka toczy się zwykle w czasie południowej drzemki. Popołudniowe modlitwy Asr we śnie również reprezentują zwycięstwo w życiu lub mogą oznaczać przewodnictwo, błogosławieństwa i przestrzeganie praw Bożych. Modlitwy o zachodzie słońca Maghrib we śnie oznaczają utratę rodzica, śmierć opiekuna, śmierć bliskiego przyjaciela lub oskarżenie osoby, o której marzy sen. Widzenie siebie modlącego się nocnymi modlitwami Isha we śnie oznacza przygotowanie się do podróży lub może oznaczać małżeństwo, przeniesienie się z jednego miejsca w drugie, może oznaczać cierpienie na kataraktę, osłabienie wzroku lub może oznaczać ogrom co ma nadejść, ponieważ modlitwy Isha są odległe od modlitw Fajr o świcie. Odprawianie we śnie modlitw Fajr o świcie oznacza ślubowanie, które składa się przysięgą. Odmawianie popołudniowych modlitw „Asr” we śnie oznacza osiągnięcie spokoju po cierpieniu z powodu trudności. Odprawianie we śnie modlitw Maghrib o zachodzie słońca oznacza przekroczenie czegoś, co powróci później, a wykonywanie nocnych modlitw „Isha we śnie” oznacza oszustwo i sztuczki. Jeśli we śnie widzi się siebie wykonującego piątkowe modlitwy zbiorowe, oznacza to, że osiągnie to, na co ma nadzieję. Jeśli ktoś we śnie widzi siebie modlącego się w ogrodzie, oznacza to, że błaga Boga Wszechmogącego o przebaczenie. Jeśli we śnie widzi się siebie modlącego się na farmie, oznacza to spłatę swoich długów. Jeśli modli się we śnie w rzeźni, oznacza to, że dopuści się odrażającego aktu sodomii. Jeśli ktoś we śnie widzi siebie modlącego się siedzącego bez usprawiedliwienia, oznacza to, że dokona czynu, którego jego Pan nie akceptuje. Jeśli we śnie modli się leżąc na boku w łóżku, oznacza to, że będzie w łóżku. Jeśli ktoś odmawia modlitwę w meczecie, a następnie we śnie zostawia go, by zająć się innymi obowiązkami, oznacza to, że cokolwiek będzie robił, będzie błogosławione i odniesie z tego korzyść. Jeśli ktoś widzi siebie modlącego się podczas jazdy we śnie, oznacza to, że ogarnia go strach lub może stawić czoła walce. Jeśli we śnie widzi się siebie wykonującego obowiązkowe (arb. Fardh) modlitwy skrócone do dwóch grup pokłonów (arb. Rak’at), oznacza to podróże. Jeśli ktoś we śnie widzi siebie modlącego się jedząc miód, oznacza to, że może odbyć stosunek seksualny z żoną w godzinach postu. Jeśli kobieta widzi, jak we śnie wykonuje obowiązkowe (arb. Fardh) modlitwy skrócone do dwóch grup pokłonów, oznacza to, że w tym dniu będzie miała miesiączkę. Jeśli ktoś odkryje, że spóźnił się z zalecaną modlitwą i nie mógł znaleźć miejsca ani czasu na jej wykonanie we śnie, oznacza to, że będzie miał trudności z ukończeniem czegoś lub spłaceniem długu lub spełnieniem doczesnego celu. Jeśli ktoś celowo zaniedbuje modlitwę obowiązkową lub planuje odprawić ją później (arb. Qada ‘) we śnie, oznacza to, że lekceważy swoje religijne zobowiązanie i ma nadzieję, że później skoryguje swoje nastawienie. Odprawianie we śnie piątkowych modlitw zbiorowych jest oznaką szczęścia, radości, uroczystości, uroczystości, okresu pielgrzymkowego, powstrzymania się od pożyczania pieniędzy na akcesoria czy luksusy. Odprawianie we śnie świątecznych modlitw (arb. Eid) pod koniec miesiąca Ramadanu oznacza spłatę długów, powrót do zdrowia, rozwiewanie trudności i rozpraszanie zmartwień. Odprawianie we śnie modlitw związanych z festiwalem ofiar (arb. Eid-ulAdha. Patrz: Spalenie | Uwolnienie) oznacza kontrolowanie swoich interesów, poszanowanie obietnic lub wypełnianie przysięgi. Odprawianie modlitw przedpołudniowych (arb. Dhuha) we śnie to amnestia, niewinność, złożenie prawdziwej przysięgi, szczęście i wolność od politeizmu. Jeśli ktoś we śnie odmawia modlitwę chorego, oznacza to brak szczęścia i zwątpienie w swoją wiarę. Zgrupowanie dwóch modlitw na raz lub skrócenie ich we śnie oznacza podróż lub pokusę. Odmawianie modlitw bezpośrednio na brudnej, mokrej i nieczystej ziemi bez maty modlitewnej oznacza ubóstwo, upokorzenie i potrzeby. Jeśli ktoś widzi siebie modlącego się bez odpowiedniego zakrycia swojej skromności, jak wymaga tego sen, oznacza to popełnienie zła podczas postu lub dawania jałmużny z nielegalnych zarobków, podążanie za innowacjami, padanie ofiarą namiętności lub wyznawanie, że ma rację, niezależnie od tego, jak modli się. Jeśli ktoś we śnie odmawia modlitwy, aby się czegoś bać, oznacza to nawiązanie partnerstwa biznesowego, prowadzenie działalności gospodarczej lub cierpienie w bólu śmierci. Rozmawianie podczas modlitw we śnie oznacza proszenie o zwrot podarowanego prezentu, zaniechanie skupienia się na swoich zamiarach lub publiczne mówienie o swoich organizacjach charytatywnych. We śnie, podczas modlitwy, jeśli ktoś czyta głośno, kiedy powinien czytać w głębi, lub jeśli czyta w duchu, kiedy ma wzywać na zewnątrz, i jeśli zostanie wezwany do osądzenia między ludźmi, oznacza to, że jego osąd będzie źle lub że może podążać za własnym umysłem, lub może to oznaczać udawanie, fałsz, hipokryzję, ukrywanie prawdy lub niesprawiedliwe konfiskowanie czyichś pieniędzy. Jeśli ktoś zmienia kolejność rytualnych modlitw we śnie, oznacza to, że jest nieposłuszny swoim rodzicom lub sprzeciwia się komuś, kogo powinien słuchać i być posłusznym, albo być może będzie cierpieć z powodu zapomnienia lub pozostawania bezsennymi nocami, albo może oznacza, że ​​brakuje mu inteligencji lub że nie jest w stanie zapamiętać lub zapamiętać rzeczy. Odprawianie nocnych modlitw (arb. Tarawih) we śnie oznacza trud, wyczerpanie, spłatę długów i otrzymywanie wskazówek. Odprawianie specjalnej modlitwy o deszcz {arb. Istisqa) we śnie oznacza lęki, ospałość, rosnące ceny, otępienie rynku, kłopoty, nieszczęście, przywiązanie i stagnację branży budowlanej. Odprawianie we śnie modlitw o zaćmienie Słońca lub Księżyca oznacza dążenie do pocieszenia lub uspokojenia kogoś, a może może oznaczać pokutę grzesznika, powrót na ścieżkę Boga Wszechmogącego, w obawie przed władzami, trudnościami lub przejawem głównych oznak szybko zbliżająca się godzina rozrachunku. Odprawianie specjalnej modlitwy strachu (arb. Khawf) we śnie oznacza jedność, zgodę, powszechną zgodę, spokój i ciszę. Odprawianie modlitw pogrzebowych (arb. Janaza) we śnie oznacza wstawiennictwo za zmarłym. Jeśli zmarły jest nieznany, wówczas odprawianie modlitw pogrzebowych oznacza zatrudnienie bezrobotnego, zyski ze związku partnerskiego lub może oznaczać zaniedbanie regularnych obowiązkowych modlitw, zapominanie lub rozpraszanie się podczas modlitwy. Jeśli we śnie widzi się siebie prowadzącego modlitwy pogrzebowe, a następnie po zakończeniu modlitw wstawia się przesadnie specjalnymi wezwaniami w imieniu zmarłego we śnie, oznacza to, że zostanie wyznaczony przez władcę, który jest hipokrytą, do zarządzania sektorem jego działalności. Jeśli ktoś widzi siebie, błogosławiącego zmarłego we śnie, oznacza to, że Bóg Wszechmogący przebaczył mu jego grzechy. Jeśli we śnie widzi się siebie siedzącego na zgromadzeniu ludzi modlących się za dusze departowane, oznacza to, że modli się na pogrzebie. Widzenie siebie we śnie podczas modlitwy pogrzebowej oznacza, że ​​ktoś wstawia się za grzesznikiem. Jeśli ktoś widzi siebie wykonującego piątkowe zbiorowe modlitwy {arb. Jumu’a) we śnie, oznacza to, że nadchodzi ulga, może oznaczać ponowne spotkanie z ukochaną lub zaspokojenie potrzeby, o którą się prosi. Jeśli we śnie widzi się, jak modli się samotnie piątkowe modlitwy, oznacza to, że taka pomoc jest wyłączna dla niego. Jeśli ktoś coś zgubi i we śnie zobaczy siebie z okazji jednego z dwóch islamskich festiwali, oznacza to, że odnajdzie swój zagubiony przedmiot. Jeśli ktoś widzi siebie wykonującego modlitwy festiwalowe {arb. Eid) końca miesiąca ramadanu we śnie, to znaczy troski, a jeśli jest to święto poświęcenia we śnie, to spłata jego długów, rozładowanie stresu, awans w życiu lub pracy czy uwolnienie od więzienie. Odprawianie modlitw za zaćmienie Słońca lub Księżyca {arb. Kusiif lub Jthusiif) we śnie oznacza, że ​​nieszczęście spotka przywódców kraju lub jego znanych ludzi, lub może oznaczać śmierć wielkiej osoby wiedzy, na której wszyscy wezmą udział. Co do specjalnej modlitwy o deszcz {arb. Istisqa), wykonanie go we śnie może oznaczać wypadek lub niepokoje polityczne. Jeśli ludzie będą odmawiać tę modlitwę od początku do końca we śnie, oznacza to, że ich przeciwności zostaną usunięte. Odmawianie wszelkich modlitw ponadobowiązkowych {arb. Nafl) we śnie reprezentuje pobożność i oddanie wiodącemu przykładowi {arb. Sunna) praktykowane przez Wysłannika Boga, z którym pokój. Jeśli kobieta we śnie widzi siebie prowadzącą mężczyzn w modlitwach, oznacza to, że wkrótce umrze. Odprawianie dodatkowych modlitw {arb. Sunnah) naśladując wiodący przykład posłańca Boga, z którym pokój, we śnie oznacza służenie swojej społeczności ze szczerością, czystością i dobrymi cechami. Jeśli ktoś widzi, że we śnie wykonuje dodatkowe, supererogacyjne modlitwy, oznacza to, że troszczy się o sukces swojego życia w zaświatach i że będzie się cieszył owocem swego oddania zarówno na tym świecie, jak i w zaświatach. Wykonywanie obowiązkowych modlitw {arb. Fardh) we śnie oznacza zapewnienie niezbędnej opieki swojej rodzinie, przy jednoczesnym odprawianiu modlitw uzupełniających {arb. Sunna) oznacza pracę nad zapewnieniem dodatkowego komfortu swojej rodzinie. Ta sama interpretacja jest przewidziana dla odprawiania zbiorowych nocnych modlitw w miesiącu Ramadan, znanych po arabsku jako Taraw’ili. Widzenie tego we śnie oznacza dbanie o potrzeby rodziny i przynoszenie pocieszenia ich sercom. Jeśli podczas modlitwy zbiorowej rzędy są proste we śnie, oznacza to, że tacy ludzie są w ciągłym stanie wysławiania chwały Bożej. Modlitwy supererogacyjne we śnie to także dążenie do jedności ze swoją wspólnotą, miłość do braci oraz nieustanne staranie się, by służyć im i zadowolić ich czynami, pieniędzmi, wsparciem moralnym i finansowym. Jeśli osoba widząca sen jest niezamężna, oznacza to, że się ożeni. Jeśli jest żonaty, oznacza to, że spłodzi dwoje dzieci. Jeśli ubogi widzi, że we śnie wykonuje dobrowolne modlitwy, oznacza to, że zarobi wystarczająco dużo, aby zaspokoić swoje potrzeby. Jeśli ktoś we śnie wykonuje w środku nocy modlitwy znane po arabsku jako Tahajjud, oznacza to, że powstanie na miejscu. Odprawianie specjalnych modlitw o spełnienie pewnych życzeń we śnie oznacza uczestniczenie w oficjalnych ceremoniach lub punktualność w spotkaniach. Odprawiać modlitwy po wyznaczonym czasie {arb. Qada ‘) we śnie oznacza spłatę długów, pokutę z grzechów lub wypełnienie ślubów. Odmawianie modlitw we śnie oznacza chorobę, niepowodzenia, zadowolenie lub ostrzeżenie przed dolegliwością, która spotka ojca, nauczyciela lub ukochaną osobę. Odprawianie specjalnej modlitwy o przebaczenie {arb. Istighfar) we śnie oznacza przebaczenie grzechów i akceptację skruchy. Jeśli ta modlitwa jest wykonywana w zborze we śnie, oznacza to deszcz, dobrobyt, spłodzenie dzieci dla bezpłodnej osoby, obfite plony lub zakup nowej nieruchomości. Odprawianie specjalnych modlitw ku czci Boga, znanych po arabsku jako Tasab’ih. we śnie oznacza otrzymanie prezentu, dar boskiej łaski, błogosławieństw i pomyślności. Odprawianie specjalnej modlitwy proszącej o przewodnictwo w konkretnej potrzebie lub okoliczności we śnie (arb. Istikhfirah) oznacza rozwiewanie wątpliwości lub zamieszania, otrzymywanie wskazówek dotyczących własnego problemu lub może oznaczać sukces projektu. Jeśli wiadomo, że osoba wykonująca taką specjalną modlitwę postępuje zgodnie ze wskazówkami duchowego nauczyciela lub szejka, to jego sen oznacza obniżenie jego duchowego statusu, ponieważ prawdziwy poszukiwacz nie ma pytań. Odprawianie specjalnej modlitwy o bezpieczny powrót podróżnika we śnie {arb. G_ha’ib) oznacza proszenie o odpowiednie warunki pogodowe dla własnych potrzeb lub potrzeb ludzi. Odprawienie specjalnej modlitwy nad grobem zmarłego we śnie oznacza ofiarowanie specjalnych prezentów, które nie gwarantują żadnej nagrody, lub może oznaczać rozdawanie jałmużny potrzebującym. Odprawianie specjalnej modlitwy na powitanie meczetu we śnie oznacza wydawanie pieniędzy na pomoc bliskim i potrzebującym wśród jego przyjaciół. Wykonywanie nagłej i nieoczekiwanej modlitwy we śnie oznacza potajemne dawanie dobrodziejstw lub proszenie o zatrudnienie niesprawiedliwych ludzi. Odprawianie jakiejkolwiek modlitwy nadobowiązkowej, czy to w dzień, czy w nocy we śnie, oznacza dokonanie dobrego uczynku, który zbliża kogoś do Pana, pojednanie przeciwników lub wspieranie miłości między ludźmi. Jeśli ktoś widzi, jak śmieje się podczas swoich modlitw we śnie, oznacza to, że często zapomina o swoich modlitwach i popełnia przestępstwo, wykonując je prawidłowo i na czas. Jeśli ktoś we śnie widzi siebie modlącego się po pijanemu, oznacza to, że złoży fałszywe zeznanie w sądzie. Jeśli we śnie widzi się siebie modlącego się bez wymaganej ablucji, oznacza to, że jego religijne działanie jest bezwartościowe, a jego przynależność jest godna pogardy. Jeśli ktoś widzi, że we śnie modli się w złym kierunku, oznacza to, że robi coś przeciwnego do tego, do czego jest zobowiązany, lub że postępuje przeciwnie do tego, co zarządził Bóg Wszechmogący. Jeśli ktoś widzi, jak we śnie odwraca się plecami do Domu Bożego, oznacza to, że jest odstępcą, który odrzuca religię Boga lub że go to nie obchodzi. Jeśli we śnie widzi się ludzi w meczecie zwróconych w innym kierunku, oznacza to, że ich przywódca lub sędzia zostanie odwołany ze swojego urzędu lub że zaniedbuje przestrzeganie przepisanych reguł swojej religii lub że podąża za własnym umysłem i pragnienie dokonywania interpretacji religijnych. Jednak odprawianie modlitw i zwracanie się bezradnie w jakimkolwiek kierunku i wołanie o pomoc we śnie oznacza szukanie bliskości Boga lub proszenie o akceptację innych wierzących za niedopuszczalną pobłażliwość lub niedopuszczalną opinię, lub może to oznaczać podróżowanie po kierunek, w jakim stawał w swoim śnie. Jeśli ktoś we śnie widzi siebie modlącego się na wschód lub na zachód i poza granicę Domu Bożego w Mekce, oznacza to, że jest nikczemną osobą pełną arogancji, która obmawia i oczernia innych oraz która ośmiela się oddawać grzechowi i nieposłuszeństwu do swego Pana. Jeśli ktoś nie mógł znaleźć kierunku Ka’aba w swoim śnie, oznacza to, że ma wątpliwości co do swojej wiary. Jeśli jednak we śnie widzi się siebie twarzą do świętego Ka’aby, oznacza to, że idzie prostą ścieżką. Jeśli ktoś widzi siebie w białej szacie i czytający we śnie Koran, oznacza to, że dołączy do karawany pielgrzymów do Mekki. Bóg wie najlepiej. (Zobacz także Śmierć | Imam | Faraon)…

Sen o podwodnym statku symbolizuje całkowitą samokontrolę, wytrwałość i silną przewagę w okresach niepewności lub negatyzmu. Całkowicie manipulując sobą lub będąc w stanie siedzieć w decyzjach tak długo, jak to konieczne, gdy czasy są trudne. Przykład: Młoda dziewczyna marzyła, że podwodny statek wpadł na mieliznę. W prawdziwym życiu zrezygnowała z bycia wiernym swojemu chłopakowi, który był w więzieniu.

…Sen o trójkącie symbolizuje kreację, kreatywność lub chaos. Trójkąt skierowany do góry może reprezentować negatywny aspekt stworzenia. Trójkąt skierowany w dół symbolizuje pozytywny aspekt stworzenia. Gwiazda Dawida to symbol, który używa trójkątów skierowanych do góry i do dołu, aby przedstawić bitwę między pozytywnym i negatywnym tworzeniem naszego życia….

…Sen o łasicy symbolizuje osobę lub sytuację, której nie można ufać. Zachowanie, które jest podstępne, dwulicowe lub „bękarte”. Kogoś, kto okłamuje Cię lub uśmiecha się do Ciebie, zanim Cię oszuka. Może to być również reprezentacja osoby, która powie ci wszystko, co chcesz usłyszeć w twarz, zanim oszuka za twoimi plecami. Ewentualnie może odzwierciedlać twoje własne zachowanie, które jest oszukańcze dla innych. Przykład: Mężczyzna śnił o łasicy gryzącej go w rękę. Na jawie został zwolniony. Czuł, że jest w to zaangażowany współpracownik i starał się ukraść mu pracę od dołu….

…Sen o dole symbolizuje uczucia, że ​​sytuacja lub związek są bezwartościowe. Coś do wykorzystania i nigdy więcej się nie przejmowało. Poczucie beznadziejności w sytuacji, której doświadczasz. Może to być również przedstawienie potencjału doświadczania najgorszego możliwego wyniku w danej sytuacji. Sen o wydostaniu się z dołu może odzwierciedlać pokonanie porzucenia lub zaniedbania przez kogoś innego. Poczucie „odrzucenia na bok”, wykorzystania i konieczności radzenia sobie. Może to być również reprezentacja uczuć związanych z przezwyciężeniem sytuacji „dna skały”….

Marząc o czymś mniej niż średnia wysokość od góry do dołu lub nad ziemią, reprezentuje wyższość marzyciela. Marzyć- ktoś, kto jest niski oznacza coś, co jest pod tobą. Możesz być najlepszym powietrzem lub jesteś na coś lub kogoś. Alternatywnie, sen oznacza, że możesz go przeoczyć.