(Waga) We śnie odmierzona waga reprezentuje wskazówki, wiedzę, mądrość, żonę, zyski, cierpienie, kłopoty lub ubóstwo. (Zobacz także Waga)…

(zool.) Kret we śnie oznacza ślepotę, niepewność, nieuniknione okoliczności, zniknięcie z kręgów społecznych lub może oznaczać niekompetencję w swojej dziedzinie. Kret we śnie może również oznaczać ostry słuch lub poprawienie wzroku, jeśli ktoś ma problemy ze słuchem lub wzrokiem. Jeśli we śnie widzimy kret obok zmarłej osoby, oznacza to ogień piekielny. Widzenie kreta we śnie może również wskazywać na znalezienie wsparcia w przyziemnych przedsięwzięciach. To także podstęp, bezczelność czy znalezienie stałego miejsca zamieszkania….

(Zobacz Wiszące ubrania)

(Zobacz Shock)

Jaja są symbolem bogactwa, potencji, obfitości. Aby zobaczyć jaja we śnie jest omen szczęścia. Jedzenie jaj we śnie reprezentuje płodność, potencjał dla każdego rodzaju urodzenia i swoją kreatywność. Marzenie o jajach może sugerować, że wkrótce wydarzy się coś nowego. Znalezienie gniazda pełnego jaj we śnie oznacza ogromne korzyści finansowe; im więcej i większe jaja, tym ważniejszy zysk. Widząc pęknięte lub złamane jaja we śnie wskazuje, że będziesz cierpieć z powodu wielu niezadowolenia i nieszczęść. Ujawniasz kruchy stan swojego życia i poczucie bezbronności. Alternatywnie, można zerwać powłoki i być wygodne z prawdziwym siebie. Aby zobaczyć jasne kolorowe jaja we śnie oznacza święto szczęśliwego wydarzenia. Dla marzeń o zgniłych jajach oznacza to utratę i uszkodzenie. Być może pozwoliłeś na jakiś warunek, aby skręcić na gorsze. Aby zobaczyć ikrę ryb we śnie wskazuje na pomysł, który zmaterializował się z jego podświadomości.

…Jeśli ktoś marzy o jedzeniu żółtka jaja, to zwykle jest to oznaka nieszczęścia, chyba że śniący zmieni swój dotychczasowy styl życia. Jeśli podczas snu żółtko się rozprzestrzeni, to zwykle jest to wyraźna zapowiedź nadchodzących sukcesów zawodowych lub akademickich….

Śnienie w wyzwaniu samochodowym „Kurczak” symbolizuje ryzykowanie wszystkiego, co udowodni, że nie jesteś tchórzem lub że masz więcej „jaj” niż ktoś inny. Negatywnie, gra w kurczaka może oznaczać zbyt duże ryzyko, aby się wykazać. Za dużo ego, żeby zobaczyć, co jest najważniejsze. Za dużo arogancji, żeby po prostu odejść i powiedzieć sobie, że coś nie ma znaczenia. Przerażając przyjaciół lub rodzinę, zaryzykowałeś wszystko, co musisz, żeby wyglądać na silniejszego lub odważniejszego niż ktoś inny….

Sen i zobaczyć, że ptasie gniazdo jest wyjaśnione jako sen z ważną symboliką dla marzyciela. To marzenie oznacza komfort, bezpieczeństwo i ochronę. Sen może również symbolizować nowe możliwości. Śniąc i widząc gniazdo pełne złamanych lub złych jaj symbolizuje rozczarowanie i porażkę.

Sen o gnieździe symbolizuje świadomość twoich celów lub pragnie być możliwy, jeśli jesteś wystarczająco cierpliwy. Zdając sobie sprawę z wszystkiego, co chcesz się powoli w rozwoju. Komfort, bezpieczeństwo, ochrona, rustykalne lub nowe możliwości. Alternatywnie, gniazdo może również odzwierciedlać zależność emocjonalną. Marzenie o gnieździe pełnym jaj symbolizuje duży potencjał, aby cokolwiek wydarzyło się w Twoim życiu, jeśli jesteś cierpliwy. Przykład: Młoda kobieta marzyła o byciu w gnieździe. W prawdziwym życiu, robiła wielu specjalistów przygotowanych na możliwość pracy, która została zabezpieczona z nią. Gniazdo odzwierciedlało jej poczucie pewności siebie, że w czasie, gdy będzie miała wszystkie kwalifikacje potrzebne do rozpoczęcia kariery i nowego życia.

…Jeśli śnimy o grupie kurczaków lub zagrodzie kurczaka, oznacza to obmawianie i plotki. Jeśli składa jaja, to ogłasza zyski. Jeśli to wysiadywanie jaj i jest białe, jest to oznaka wielu, choć niewielkich, korzyści. Jeśli jest czarny, oznacza to małe problemy….

Marzenie o świeżych lub zamkniętych jajach symbolizuje potencjał, aby wydarzyć się coś nowego. Potencjał twórczy. Sen o pękniętych lub otwartych jajach symbolizuje działanie, które należy podjąć lub coś, co w końcu się dzieje. Urodzenia. Sen o jedzeniu jaj symbolizuje imminence. Pewność, że coś się wydarzy. Sytuacja lub doświadczenie, które znasz, jest nie do powstrzymania. Negatywnie, może to odzwierciedlać potrzebę zaakceptowania konsekwencji swoich działań. Jeśli jaja są jajecznica może to odzwierciedlać kompromis w gruboistym zestawie. Brak znaczenia odczuwana przez sytuację, która zaczyna się dziać. Przykład: Mężczyzna marzył o swojej babci, serwując mu gotowane jajka. W prawdziwym życiu jego babcia zmusiła ojca od leniwego mężczyzny, który w końcu zaczął sprzątać swoje podwórko. Gotowane jajka odzwierciedlały imminencję czystości, która miała się wydarzyć.

…Marzyć o ptasim gnieździe to bezpieczeństwo, ochrona i wygoda. Może również symbolizować nowe możliwości i możliwości w Twoim prawdziwym życiu. Sen o gnieździe pełnym połamanych lub zgniłych jaj symbolizuje rozczarowanie i porażkę….

Jeśli marzysz we śnie, to takie marzenie oznacza spokój umysłu. Z drugiej strony, sen może być oznaką twojej niezdolności do otwarcia oczu i zaakceptowania okoliczności, w których jesteś. Kiedy marzysz o spaniu z osobą, której nie znasz, pokazuje, że trudno jest poradzić sobie z sytuacją, która została dostarczona przez kogoś. Kiedy widzę innych ludzi śpiących, zwykle symbolizuje to, co czujesz i sposób, w jaki akceptujesz innych. Należy wziąć pod uwagę, że spanie wiąże się również ze śmiercią, gdy osoba śpi nie zdaje sobie sprawy z tego, co dzieje się wokół niego. Nowy początek jest również symbolem snu, co oznacza, że możesz zacząć od nowa, a wszystko to od początku, gdy się obudzisz.

Sen o albumie fotograficznym symbolizuje nostalgię lub pamiętanie czegoś z przeszłości. Myśląc o tym, jak kiedyś rzeczy, może to być również przedstawienie wrażenia o dużej lub skomplikowanej sytuacji. Przykład: Młody mężczyzna marzył o obejrzeniu albumu fotograficznego i widzę, jak jego była dziewczyna wychodzi za mąż. Wyglądała na bardzo szczęśliwą obok pana młodego, którego twarzy nie mogła zobaczyć.

Sen o pchlim targu symbolizuje twoje pragnienie, aby uzyskać najlepszą możliwą okazję. Możesz być w dół na szczęście i szukasz przerwy lub szansę na ~krok pieszo w drzwiach~. Pozytywnie, pchli targ symbolizuje savviness lub motywację, aby uzyskać lepszą okazję lub porozumienie niż zarabiasz. Widzę tylko, co się stanie, jeśli ktoś poprosi o pomoc.

…Sen o dostarczonej paczce symbolizuje potwierdzenie z jakiejś dziedziny twojego życia, na którą czekałeś. Widzę oczekiwane rezultaty. Osoba lub sytuacja robi to, co myślałeś, że zrobią. Marzenie o dostarczeniu paczki może oznaczać dotrzymanie obietnic lub zrobienie tego, czego się od ciebie oczekiwano….

W przeciwieństwie do powszechnego paraliżu przekonania snu, lub ~Zespół Starego Czarownica~ nie jest zaburzeniem snu. Całe doświadczenie jest w rzeczywistości stanem marzeń, który symbolizuje, jak sparaliżowany jesteś w życiu przez problemy, lub negatywne wzorce myślowe, że trzeba się obudzić. Sparaliżowany stan symbolizuje waszą świadomość problemów w waszym życiu, że jesteś bezsilny, aby się zmienić. Stara czarownica, która często popycha ludzi do klatki piersiowej, symbolizuje intuicyjny aspekt siebie, który jest negatywny, nawet wie najlepiej. Ta część z was dusi wewnętrzną prawdę lub paraliżuje waszą zdolność do rozwoju w życiu z powodu negatywnych wzorców myślowych, których nie widzę w zmianach. Paraliż senny jest oznaką, że trzeba rozpocząć przetwarzanie negativism w swoim życiu. Po pierwsze, musisz zmierzyć się ze strachem, gdy czujesz i zrobić czas na obawy przed twarzą, która wie, że masz. Następnie musisz oprzeć się woli atrakcyjnych ludzi i rzeczy materialnych, w które tak naprawdę nie wierzysz, że możesz mieć. Następną rzeczą, którą musisz zrobić, to zacząć przepraszać za wszystko, co zrobiłeś w swoim życiu i wziąć odpowiedzialność za swoje czyny. Więc chcesz wybaczyć komuś, kto już się myli i nauczyć się zapominać o przeszłości. Należy również zająć się zazdrością, poczuciem winy i goryczą. To, co to wszystko robi, pomaga oczyścić świadomość i podnieść poziom świadomości i świadomości tego, o czym myślisz. Zaleca się również, aby rozpocząć monitorowanie swoich myśli i zacząć zastanawiać się, dlaczego myślisz o wszystkim, co myślisz o. Co motywuje te myśli lub uczucia? Wreszcie, możesz zacząć szukać profesjonalnej porady lub pomocy od bardziej doświadczonych ludzi, aby uzyskać nowe perspektywy dla swoich problemów.

…Marzenie o wędce symbolizuje chęć poznania siebie lub poznania nieznanego. Widzę, co się dzieje. Może to być również wyraz chęci znalezienia rozwiązania problemu, z którym nie masz doświadczenia. Wędkarstwo często pojawia się w snach osób przechodzących terapię lub próbujących samodoskonalić się. Gotowość do konfrontacji z problemami lub trudnymi emocjami….

…Sen o haczykach na ryby symbolizuje pomysł lub koncepcję, która jest używana do zwabienia kogoś innego. Widzę, co się stanie, jeśli czegoś spróbujesz. Próba wzbudzenia zainteresowania. Ewentualnie może odzwierciedlać kogoś innego, kto próbuje wciągnąć Cię w pomysł….

Sen o kwiat lilii symbolizuje dobre uczucie, aby pamiętać, że nie ma nic złego w sytuacji. Pozytywne uczucia, że to, co się obecnie dzieje, jest dobrą rzeczą. Przykład: Kobieta marzyła o tym, aby mężczyzna otrzymał kwiat lilii. W prawdziwym życiu oszukiwała męża z mężczyzną, który nie chciał poważnego związku i chciał zachować ten sam związek seksualny. Kwiat lilii przedstawiony jako mężczyzna miał romans z chciał jej czuć się dobrze nie widzę nic złego w jej pozamałżeński romans.