Siekanie broni wskazuje na problemy w relacjach rodzinnych. Jeśli strzelasz bronią, oznacza to zaciekłość i agresję….

…Marzenie o jedzeniu pomidorów sygnalizuje podejście do dobrego zdrowia. Widzieć, jak rosną, oznacza radość i szczęście w domu. Dla młodej kobiety, aby zobaczyć dojrzałe, zapowiada jej szczęście w stanie małżeńskim….

…Jeśli ktoś ma we śnie czerwone, niedojrzałe daktyle, to reprezentują one pewien rodzaj choroby krwi, w której liczba czerwonych krwinek przekracza liczbę białych krwinek. (Zobacz także Daty)…

…Marzenie o pięknych bukietach kwiatów zwykle symbolizuje globalną radość i satysfakcję. To znaczenie może się różnić w zależności od stanu kwiatu. Śnienie, że dostaniesz jeden lub więcej bukietów, oznacza, że ​​wkrótce otrzymasz prezent, ważną propozycję lub będziesz miał łut szczęścia związany z loterią lub spadkiem. Kiedy młodzi ludzie śnią w ten sposób, zwykle oznacza to świętowanie i radości. Śnienie, że otrzymujesz bukiet zwiędłych kwiatów, oznacza, że ​​przyjaciel lub członek rodziny zapadnie na chorobę. Jeśli te kwiaty stały się czarne, oznacza to śmierć bliskiej osoby. Śnienie o jednym lub więcej bukietach czerwonych róż zwykle zapowiada zbliżające się małżeństwo; marzyciel, przyjaciel lub krewny weźmie ślub. Śnienie o tym, że wkładasz różę we włosy ukochanej osoby, może sugerować, że wkrótce doświadczysz kłopotów i rozczarowań….

Sen o wykładzinach symbolizuje myśli i emocje skoncentrowane na komforcie, luksusie i relaksie. Nie martwisz się o, lub nie chcesz skupić się na czymś niewygodnym lub negatywnym. Dobre uczucie, aby zauważyć wszystko pod kontrolą. Sen o czerwonym kobiercu (np. wydarzenia na czerwonym dywanie) symbolizuje ścieżkę w życiu, która sprawia, że czujesz się bardziej wyjątkowy lub ważny. Może to być również reprezentacja uczuć, które zawsze są w centrum uwagi. Zastanów się nad warunkami i projektami dywanu i jak może symbolizować to, czego doświadczasz w życiu (na przykład powtarzające się wzory mogą odzwierciedlać powtarzanie sytuacji lub uczuć) sen o dywanie lub dywanie symbolizuje coś, co zatuszowa lub ukryje twoje prawdziwe myśli i uczucia. Izolacja i ochrona. Czekając, aby czuć się lepiej coś zignorować. Czerwony dywan (z wyłączeniem czerwonych dywanów na przejściu) może odzwierciedlać, jak komfortowo czujesz się z negatywnym zachowaniem. Ciesząc się i ciesząc się kłamstwem, oszukiwaniem lub kradzieżą. Ciemnozielony dywan może odzwierciedlać to, jak wygodnie myślisz o tym samym. Korzyści i uczucie zrelaksowany z egoistycznym lub aroganckim zachowaniem. Dywan zielone światło może odzwierciedlać, jak dobre lub wygodne czuje się podczas leczenia lub odmładzania się.

…To bardzo dobry sen dla większości ludzi. Widzenie czerwonych jabłek na drzewach o zielonych liściach jest niezwykle korzystne dla marzyciela. Zjedzenie ich nie jest tak dobre, chyba że są nienaganne. Przyjaciel, który interpretuje sny, mówi: Dojrzałe jabłka na drzewie oznaczają, że nadszedł czas, abyś zrealizował swoje nadzieje | zastanów się, co zamierzasz zrobić, i idź naprzód bez strachu. Dojrzały na szczycie drzewa ostrzega, aby nie celować zbyt wysoko. Jabłka na ziemi sugerują, że fałszywi przyjaciele i pochlebcy wyrządzają ci krzywdę. Zepsute jabłka są przykładem beznadziejnych wysiłków….

…Sen o wykładzinie symbolizuje myśli i emocje skoncentrowane na wygodzie, luksusie i relaksie. Nie przejmujesz się lub nie chcesz skupiać się na niczym niewygodnym lub negatywnym. Dobrze się czuć, gdy widzisz wszystko pod kontrolą. Sen o czerwonym dywanie biegowym (np. Impreza na czerwonym dywanie) symbolizuje ścieżkę życia, która sprawia, że ​​czujesz się bardziej wyjątkowy lub ważny. Może to być również reprezentacja uczucia bycia zawsze w centrum uwagi. Zastanów się nad stanem i wzorami dywanu oraz w jaki sposób może on symbolizować to, czego doświadczasz w życiu (np. Powtarzające się wzory mogą odzwierciedlać powtarzające się sytuacje lub uczucia) Sen o dywaniku lub rzucie dywanikiem symbolizuje zasłonięcie czegoś lub ukrycie prawdziwych myśli i uczucia. Izolacja i ochrona. Czekam, aż poczuję się lepiej, ignorując coś. Czerwone dywany (z wyjątkiem czerwonych dywanów biegowych) mogą odzwierciedlać, jak dobrze czujesz się z negatywnym zachowaniem. Czerpanie korzyści i czerpanie radości z kłamstwa, oszukiwania lub kradzieży. Ciemnozielona wykładzina może odzwierciedlać to, jak dobrze myślisz tylko o sobie. Korzystać i czuć się zrelaksowanym przez samolubne lub aroganckie zachowanie. Jasnozielony dywan może odzwierciedlać to, jak dobrze lub wygodnie się czujesz podczas leczenia lub odmładzania siebie….

…Sen o policzku symbolizuje świadomość tego, jak wrażliwy lub niewrażliwy się czujesz. Policzki mogą również odzwierciedlać twoje uczucia dotyczące troski lub obojętności przez cały czas. Jak miła lub okropna jest dla ciebie sytuacja. Zastanów się, jak urocze, wycofane lub brzydkie są policzki, aby określić stopień odczuwanej wrażliwości. Sen o czerwonych policzkach symbolizuje zażenowanie, że inni widzą Twoje prawdziwe uczucia lub myśli. Delikatne policzki reprezentują niewinność lub wysoki stopień wrażliwości. Wyrzeźbione policzki reprezentują niechęć do bycia traktowanym jak przegrany, rozmawiania z kimś lub poczucie, że nigdy nie jesteś zdesperowany. Wyciągnięte policzki reprezentują pewien aspekt Ciebie, któremu nie zależy na ponownym dobrym samopoczuciu. Pulchne policzki mogą odzwierciedlać wrażliwość na to, że zawsze czegoś potrzebuję. Sen o dziurce w policzku symbolizuje problem z utrzymaniem dobrego samopoczucia. Poczucie przymusu wrażliwości na problem, który wymyka się spod kontroli. Poczucie przymusu utraty. Sen o pocałunku w policzek symbolizuje podziw, cześć lub szacunek. Może być również wyrazem aprobaty dla swoich działań….

…Figi i drzewo figowe symbolizują obfitość i płodność, chyba że drzewo figowe jest suche, wówczas staje się symbolem ubóstwa i bezpłodności. Marzyć o dojrzałych figach i je jeść, oznacza, że ​​będziemy się cieszyć dobrym zdrowiem, dobrymi dochodami i obfitymi przyjemnościami bez żadnego wysiłku. Jeśli figi nie są dojrzałe, oznacza to, że nie jesteśmy jeszcze gotowi, aby cieszyć się wszystkimi tymi korzyściami. Jeśli owoce figi mają robaki lub zgniły, ta przyjemność zostanie osiągnięta, gdy nie będziemy już mogli się nimi cieszyć. Jeśli mamy to marzenie w sezonie, w którym figi są najlepsze, korzyści będą maksymalne. Jeśli mamy go w innym sezonie, możemy cierpieć z powodu skandali, rozstań, chorób i problemów….

…Ujawnia istnienie pragnienia zmysłowego, ekonomicznego lub duchowego. Są oznaką dostatku, dobrobytu i przyjemności. Śnienie o dojrzałych owocach do spożycia oznacza, że ​​będziemy się cieszyć dobrym zdrowiem, dobrymi zyskami i obfitymi przyjemnościami bez żadnego wysiłku. Jeśli owoc jest kwaśny lub zielony, to znak, że nie jesteśmy jeszcze gotowi, aby cieszyć się wszystkimi tymi korzyściami. Jeśli owoc ma robaki lub jest zgniły, to taki sen oznacza, że ​​przyjemności zostaną osiągnięte, gdy nie będziemy już mogli się nimi cieszyć. Jeśli mamy to marzenie w sezonie, w którym owoce smakują lepiej, korzyści będą maksymalne. Jeśli mamy go o innej porze roku, możemy cierpieć z powodu skandali, rozstań, chorób i problemów….

…Śnienie o opuszczaniu i kwitnieniu sadów z ukochaną zapowiada rozkoszne zakończenie długich zalotów. Jeśli sad jest wypełniony dojrzewającymi owocami, oznacza to wynagrodzenie za wierną służbę panom i pełne urzeczywistnienie zamierzeń dla liderów przedsiębiorstw. Szczęśliwe domy dla żon, z lojalnymi mężami i posłusznymi dziećmi. Jeśli jesteś w sadzie i widzisz świnie jedzące upadły owoc, jest to znak, że próbując odebrać rzeczy, które tak naprawdę nie należą do Ciebie, stracisz własność. Zbieranie dojrzałych owoców to szczęśliwy znak obfitości dla wszystkich klas. Sady porażone zarazą oznaczają nędzną egzystencję wśród radości i bogactwa. Zostanie złapanym w jeżyny podczas przechodzenia przez sad, ostrzega cię przed zazdrosnym rywalem lub, jeśli jest żonaty, przed prywatną, ale dużą awanturą z partnerem. Jeśli marzysz o zobaczeniu jałowego sadu, możliwości wzniesienia się w życiu na wyższe stanowiska zostaną zignorowane. Jeśli widzisz kogoś okradzionego z zieleni przez pozorną zimę, oznacza to, że nie obchodzi cię przyszłość, ciesząc się teraźniejszością. Widok sadu ogarniętego burzą, przynosi niepożądanego gościa lub obowiązki….

Sen o byciu w operze symbolizuje sytuacje, w których ty i inni staracie się pokazać inny mądry, odpowiedzialny lub wyrafinowany pokaz, że jesteś. ~Noszenie najlepszej twarzy~ na specjalną okazję. Obszar swojego życia, w którym czujesz potrzebę działania doskonałe. Przykład: Młoda dziewczyna marzyła o walce na noże w operze. W prawdziwym życiu ubrała się jak Goth i uczęszczała do szkoły z grupą uczniów, którą opisała jako ~bogatych chłopców~. Opera odzwierciedla jej środowisko szkolne, mając wysokie standardy dojrzałych zachowań.

…Sprzyja osobom pracującym umysłowo. Zobaczyć śniadanie ze świeżego mleka i jajek oraz dobrze wypełnioną potrawę z dojrzałych owoców oznacza pospieszne, ale korzystne zmiany. Jeśli jesz sam, oznacza to, że wpadniesz w pułapkę wrogów. Jeśli jesz z innymi, to dobrze. Zobacz posiłki….

…Sen o zoo symbolizuje sytuacje, w których zauważasz u innych negatywne lub prymitywne zachowanie. Czujesz się dobrze, że inni ludzie są głupsi od ciebie. Poczucie izolacji od szalonych zachowań. Możesz przebywać w pobliżu osób mniej dojrzałych lub inteligentnych niż ty. Nie chce angażować się w głupie lub „głupie” sprawy. Może również oznaczać eksplorację lub obserwację czegoś niebezpiecznego przy zachowaniu bezpieczeństwa. Nie chce rozmawiać z „głupimi” ludźmi ani angażować się w nie. Z drugiej strony zoo może odzwierciedlać niedowierzanie w to, jak szalona, ​​dziecinna lub arogancka jest sytuacja. Przykład: kobieta marzyła o wizycie w zoo. Na jawie dawała swojemu chłopakowi drugą szansę po walce. Zoo odzwierciedlało jej warunki życiowe z „głupim” chłopakiem, którego nie czuła, że ​​naprawdę się zmieni….

…Śliwki, jeśli są zielone, o ile nie są widoczne na drzewach, są oznakami osobistego i względnego dyskomfortu. Zobaczenie ich dojrzałych oznacza radosne okazje, które jednak będą krótkotrwałe. Zjedzenie ich oznacza, że ​​będziesz angażować się w flirt i inne ulotne przyjemności. Aby je zebrać, spełnisz swoje pragnienia, ale nie okażą się one tak solidne, jak sobie wyobrażałeś. Jeśli zbierzesz je z ziemi i znajdziesz zgniłe wśród dobrych, będziesz zmuszony przyznać, że twoje oczekiwania są niezrealizowane i nie ma życia wypełnionego wyłącznie przyjemnością….

…Sen o byciu w operze symbolizuje sytuacje, w których ty i inni staracie się pokazać sobie, że jesteście inteligentni, odpowiedzialni lub wyrafinowani. Sytuacja lub czynnik, który motywuje Cię do zachowania lub bycia bardziej dojrzałym niż zwykle. „Nakładanie najlepszej twarzy” na specjalną okazję. Obszar twojego życia, w którym czujesz potrzebę działania doskonale. Przykład: młoda dziewczyna marzyła o walce na noże w operze. Na jawie ubierała się jak gotka i chodziła do szkoły z wieloma uczniami, które opisała jako „bogate przygotowania”. Opera odzwierciedlała jej szkolne otoczenie o wysokich standardach zachowań dojrzałych….

…(Mielenie | Tłoczenie) Mielenie lub wyciskanie orzechów lub nasion w celu wydobycia ich olejów lub masła we śnie oznacza pieniądze i dobrobyt. Tłoczenie dojrzałych oliwek we śnie to ojczyzna. Wyciskanie oliwek we śnie do ich oliwy oznacza ulgę od ciężarów lub przezwyciężanie przeciwności lub może reprezentować prawdziwych uczonych, zaspokajanie cielesnych pragnień, angażowanie się w złe uczynki, otrzymywanie wskazówek, widzenie światła, odchodzenie z ciemności do światła lub może to przedstawiać swoje zarobki lub świadczenia. Tłoczenie nasion sezamu lub orzechów włoskich we śnie oznacza dobrobyt i wzrost finansowy. Olej sezamowy we śnie przedstawia pobożną osobę, która napomina ludzi i zachęca ich do zerwania z przywiązaniem do świata lub do chwilowych przyjemności. Wyciskanie nasion sezamu we śnie również reprezentuje odnoszącego sukcesy biznesmena. Wydobywanie związku z orzecha laskowego we śnie oznacza pieniądze, które zarabia się w trudnych warunkach lub może oznaczać pieniądze, które wciąż rosną. (Zobacz także Sok | Prasa do oleju | Prasa do wina)…

…Marzenie o krojeniu niedojrzałych brzoskwiń jest objawem rozkładu, różnych bólów i smutków, szczególnie z powodu starych wspomnień i zaginionych ludzi. Śnienie, że brzoskwinie są ścięte na zielono, a jedzenie ich sugeruje chorobę w rodzinie i inne problemy. Marzenie o zjedzeniu jednej dojrzałej i soczystej brzoskwini prosto z drzewa oznacza radość z życia, rozsądne zyski w biznesie lub pracy, które zaowocują spokojem, harmonią i zdrowiem w domu. Śnienie tylko o zobaczeniu brzoskwiń na drzewie zwiastuje choroby krewnych lub dyskomfort związany z koniecznością załatwiania nieprzyjemnych spraw biznesowych, które uniemożliwiają cieszenie się podróżami i rozrywką. Kiedy brzoskwinie są na drzewie z dużą ilością listowia, oznacza to, że z wysiłkiem osiągniesz swoje cele. Śnienie brzoskwiń na początku ich wzrostu na drzewie wskazuje, że cele śniącego są nadal bardzo dalekie od osiągnięcia, a także pojawią się problemy i smutek. Sen o zjedzeniu niedojrzałych brzoskwiń wskazuje na trudności spowodowane wyprzedzeniem siebie. Sen o innych jedzących brzoskwinie wskazuje, że niektórzy członkowie rodziny lub przyjaciele będą cierpieć z powodu niepowodzeń i trudności. Śnienie o osobie, którą znasz, jedzącej brzoskwinie, które nie są jeszcze dojrzałe, sugeruje, że osoba ta postępuje źle i marnuje czas, próbując osiągnąć coś siłą. Marzenie o drzewkach brzoskwiniowych lub morelowych z pięknymi i dojrzałymi owocami to dobry znak, choć przed osiągnięciem upragnionego sukcesu będą pewne problemy. Sen o zjedzeniu smacznych i dojrzałych brzoskwiń wskazuje, że sukces, którego pragnie śniący, jest bardzo bliski….

…Śnienie o martwej kukurydzy lub ścierniskach wskazuje marzycielowi ponure perspektywy na przyszłość. Widzenie zielonych pól lub dojrzałych kukurydzy lub zboża oznacza wielką obfitość i szczęście dla wszystkich klas. Widok świeżo zaoranych pól oznacza wczesny wzrost bogactwa i szczęśliwe awansowanie na honorowe miejsca. Widzieć pola świeżo bronowane i gotowe do sadzenia, oznacza, że ​​wkrótce odniesiesz korzyści ze swoich wysiłków i długich zmagań o sukces. Zobacz Cornfields and Wheat….