…Silny i przystojny mężczyzna to ulotne szczęście. Mały i słaby człowiek to lenistwo i niestałość. Nieznany człowiek jest oznaką niewdzięczności i zdrady. Uzbrojony człowiek to strach i niepewność….

…(Nastoletni chłopiec) Nieznany młody mężczyzna we śnie reprezentuje wroga. Jeśli młodzieniec jest znany we śnie, to niezależnie od siły, surowości, słabości, podstępu, perfidii czy charakteru, które on przejawia, oznaczają one ten sam charakter w stanie czuwania. Chodzenie za nieznanym młodym mężczyzną we śnie oznacza ściganie wroga i pokonanie go. Jeśli we śnie spotka się nieznanego młodzieńca, którego nie lubi, oznacza to, że taki wróg wyjdzie na powierzchnię i ludzie będą go brzydzić. Jeśli ktoś go polubi we śnie, oznacza to, że spotka się z wrogiem, którego większość ludzi lubi i któremu współczuje. Jeśli młody człowiek we śnie widzi, że zmienił się w starą osobę, oznacza to, że poniesie w życiu poważne straty. Młody mężczyzna lub nastolatek we śnie reprezentuje przeważnie wroga, ponieważ nastolatek rzadko szanuje lub słucha rad swoich rówieśników. Młody człowiek we śnie również reprezentuje oszustwo, zdradę, energię lub upór, chociaż może również reprezentować błogosławieństwo i wdzięczność….

Jeśli masz marzenie o nasieniu, przeczytaj interpretację nasienia.

…(Osoba) Kiedy mężczyzna zostaje rozpoznany we śnie, jest to ta sama osoba w stanie czuwania, może to być jego brat lub osoba o tym samym podobieństwie lub imieniu. Jeśli weźmie coś cennego lub cennego od osoby mającej sen, oznacza to odwrotnie, a od takiego człowieka otrzyma się to, czego życzy sobie na jawie. Jeśli we śnie weźmie koszulę lub linę, oznacza to, że przyjmie obietnicę od osoby, która widzi sen. Jeśli zabierze mu dziecko, oznacza to wrogość między nimi. Jak wyjaśniono w „Istota ludzka” s. 217, oglądanie dzieci Adama we śnie jest ogólnie wzniosłą rzeczą. Każda kategoria ludzi ma inną interpretację. Kategoria władców i sędziów we śnie oznacza sądy. Kategoria władze rządowe reprezentują strach. Żołnierze oznaczają podróże. Rzemieślnicy we śnie oznaczają zyski lub mogą reprezentować swoje zawody. Kobiety we śnie oznaczają pokusę, podczas gdy pobożni ludzie reprezentują oddanie. (Zobacz też: Człowiek? Ludzkość)…

…Przewlekła choroba, która charakteryzuje się powiększeniem niektórych części ciała, zwłaszcza nóg i nieżydów. We śnie człowiek-słoń przedstawia miłość do świata z niewłaściwej perspektywy….

Zobacz znaczenie plemników

Sen o spidermanie może oznaczać niezwykły stopień odwagi lub nerwów, gdy próbujesz sprawić, by ktoś sam się zawstydził. Ryzykując wszystko, aby zmusić kogoś do zrobienia tego, co dla siebie należy. Przykład: Mężczyzna marzył o zobaczeniu spidermana. Na jawie ryzykował związek ze swoim starszym ojcem, narzekając do miejskich inspektorów budowlanych na zaniedbany majątek ojca. Miał nadzieję, że jego ojciec zbankrutuje, próbując przestrzegać miejskich nakazów i zostanie zmuszony do sprzedaży, aby przejść na emeryturę i przestać mieszkać w rozpadającym się domu….

Marzenie o mężczyźnie reprezentuje twoją męską, silną, racjonalną, agresywną i / lub konkurencyjną stronę. Jeśli kobieta marzy o mężczyźnie, który ją obejmuje, oznacza wsparcie i pomoc. Co więcej, ten sen może podkreślać twoje pragnienie związku lub odzwierciedlać twój wizerunek idealnego mężczyzny. Sen starszego mężczyzny reprezentuje mądrość i doświadczenie….

Zobacz znaczenie budowniczego ciała

Zobacz znaczenie szamana

Kiedy marzysz o człowieku medycyny, takie marzenie oznacza dobre otoczenie, w którym żyjesz. Może masz bardzo silne relacje z krewnymi i przyjaciółmi.

Kiedy widzisz człowieka wojny we śnie, że sen symbolizuje zmiany w jego życiu, które odłączą go od jego codziennego życia.

Porozmawiaj z mędrcem: udzielą pożytecznych rad. Posłuchaj głosu doświadczenia….

Widzenie we śnie wojownika oznacza podróżowanie i walkę.

(Zobacz futro lisa)

Jeśli mężczyzna jest młody, to odzwierciedla zazdrość, rywalizację i problemy. Jeśli jest starszy, ujawnia ochronę, czasem opatrznościową i nieoczekiwaną. Ta ochrona będzie tym większa, im starszy jest mężczyzna we śnie….

Zobacz znaczenie mężczyzn

(Patrz Kocioł | Czajnik | Pieczenie)

…Śnienie o człowieku na wojnie oznacza dalekie podróże i oddzielenie od kraju i przyjaciół, zapowiada niezgodę w sprawach politycznych. Jeśli jest kaleką, obce elementy zaszkodzą interesom rodzinnym. Jeśli płynie po wzburzonych morzach, kłopoty z obcymi mocarstwami mogą zagrozić prywatnym sprawom. Sprawy osobiste również mogą się nie udać….

Śnienie o mężczyźnie, jeśli jest przystojnym, dobrze ukształtowanym i gibkim, oznacza, że ​​będziesz cieszyć się życiem i stać się bogatym. Jeśli jest zniekształcony i ma kwaśną twarz, spotkasz się z rozczarowaniami i będzie cię wiązało z wieloma kłopotami. Kobieta, która marzy o przystojnym mężczyźnie, prawdopodobnie otrzyma wyróżnienie. Jeśli jest brzydki, będzie miała kłopoty z kimś, kogo uważa za przyjaciela….

Sen o akrobatorze symbolizuje niezwykłą elastyczność w związku lub sytuacji. Pozytywnie, akrobata może odzwierciedlać Ciebie lub kogoś innego, kto „pochyla się do tyłu” dla przyjaciela lub robi bardzo trudną przysługę. Udowadniając, jak daleko zajdziesz dla kogoś. Negatywnie, akrobata może oznaczać, że posuwasz się za daleko, próbując komuś pomóc lub zaimponować. Może to również oznaczać, że od kogoś wymaga się zbyt wiele lub że nie jesteś doceniany. Udowodnienie, że zbłądziłem. Sen może być również metaforą dla kogoś, kto wyraźnie przekręca prawdę lub fakty dotyczące sytuacji….

Sen o kult symbolizuje niekwestionowane oddanie idei, ludziom czy sytuacjom. Niekwestionowana lojalność wobec członka rodziny, pracodawcy lub seniora. Negatywnie, kult może odzwierciedlać złudne pomysły lub poglądy, które niebezpiecznie nigdy nie są kwestionowane. Rezygnacja z indywidualności dla dobra kogoś lub czegoś, co czujesz, nie może być osądzona. Może to być również znak, że czujesz, że negatywne aspekty osoby lub sytuacji są ignorowane z powodu manipulacji taktyki. Poczucie, że alternatywne pomysły lub wybory nie są dozwolone. Poczucie, że coś lub ktoś jest bardzo zaborczy. Marzenie o byciu przywódcą kultu symbolizuje zdolność do manipulowania innymi, aby kochać swoje pomysły lub ufać, bez wątpienia. Może to być również reprezentacja twoich silnych umiejętności w tworzeniu, jak ludzie zakochują się w Tobie lub Twoich pomysłach. Potężna zdolność do tworzenia innych takich jak ty, bez względu na to, co im powiedzieć lub zrobić. Przykład: Człowiek marzył o byciu częścią sekty ~z powrotem~. W prawdziwym życiu przeżywał frustrację w pracy, ponieważ nie pozwolono mu odkrywać nowych pomysłów. Oddanie obecnemu nastawieniu korporacyjnemu było obowiązkowe. Kiedy doświadczył problemu z aktualnymi pomysłami w pracy, kazano nam znaleźć sposób na obejście go, zamiast korzystać z lepszego pomysłu. Zmiana była nie do przyjęcia. Przykład 2: Człowiek marzył o doświadczeniu kultu, z którego chciał uciec. W prawdziwym życiu próbował pośredniczyć w walce między rodzicami i musiał okłamywać każdego z rodziców, akceptując swoje złudzenia co do własnego zachowania, aby utrzymać uprzejmość. Symbolika kultu odzwierciedla niekwestionowany szacunek i złudne idee, które uważał za musiało zaakceptować w swoich rodzicach. Przykład 3: Młody człowiek marzył w sekcie, z którego chciał uciec. W prawdziwym życiu jego była dziewczyna chciała być przyjaciółmi po tym, jak zerwał z nią. Czuł się nieswojo z jego pomysły byłych dziewczyn o ich ciągłej przyjaźni, ponieważ była zbyt zaborcza.

Marzenie o posiadaniu szefa symbolizuje poczucie obowiązku z potencjalnymi konsekwencjami. Grawitacja lub konieczność dyscyplinowania. Poczucie, że musisz robić coś cały czas. Poczucie, że sytuacja, problem lub relacje muszą mieć pierwszeństwo. Ktoś lub coś, co ~prowadzi twoje życie~ lub ~bossing you around~. Alternatywnie, posiadanie szefa może odzwierciedlać kwestie związane z pracą. Negatywnie, posiadanie szefa może odzwierciedlać strach przed niezgodnością. Może to być również znak, że pozwalasz osobie lub problemowi mieć większą władzę nad tobą. Ograniczenie lub brak wolności. Może to być również reprezentacja obsesji na punkcie pracy lub bycia workahod. Być może podejmujesz bardzo poważną sytuację. Ślepo, robi to jest powiedziane. Sen o strachu przed szefem symbolizuje strach przed władzą lub problem stojący sam. Marzenie o byciu szefem symbolizuje twoją autorytarną lub asertywną osobowość. Zdając sobie sprawę z sytuacji przebudzenia życia, bycia całkowicie pod kontrolą. Przykład: Człowiek marzył o swoim szefie, dając mu tabliczkę czekolady. W prawdziwym życiu chciał podnieść, ale jego szef tylko dać mu komplementy na jego dobrą pracę. Przykład 2: Człowiek marzył o swoim byłym szefie, którego nie lubił. W prawdziwym życiu był promowany i znienawidzony. Przykład 3: Człowiek marzył o szefie. W prawdziwym życiu czuł się zmuszony do pomocy swojej siostrze w przeprowadzce. Przykład 4: Mężczyzna marzył o byciu kierownikiem hotelu. W prawdziwym życiu miał wielu chorych krewnych, którymi musiał się od razu zająć. Przykład 5: Mężczyzna marzył o zabraniu go do swojego szefa. W prawdziwym życiu czuł, że ważne jest, aby dbać o zdrowie żony, ponieważ obawiał się, że może umrzeć.

Sen o zobaczeniu czegoś płonącego we śnie symbolizuje intensywne emocje lub namiętne uczucia. Całkowity brak troski o coś. Celowo jest niegrzeczny, obraźliwe lub niewrażliwe. Może to być również reprezentacja emocjonalnego, spalonego lub znak, że musisz się zrelaksować. Sen o oparzeniach skóry symbolizuje zakłopotanie, nieprzyjemne konsekwencje lub bolesne czyny, które trwają. Osoba lub sytuacja pozostawiła ci przypomnienie, że twoje działania na zawsze są niepożądane lub nie zostaną powtórzone. Ostra lub bolesna reakcja w sytuacji społecznej. Ktoś mógł nie zgadzać się z tym, co myślisz. Marzyć, że jesteś spalony żywcem symbolizuje uczucia nigdy nie nazywa się ponownie. Rozpaczy. Inni ludzie ocierając się o swoje zaniedbania, porzucenie lub zło idą w ich kierunku. Bezduszność, że czujesz się jak inni. Spustoszenie, trudności czy coś, sytuacja tak pozbawiona wszelkiej wolności. Sen o innych ludzi spalania żywcem może reprezentować, jak pochłonięty jesteś przez własne ambicje. Celowe zaniedbywanie lub zabijanie niektórych obszarów swojego życia. Oglądanie sytuacji lub obszaru swojego życia idą w powietrze, celowo marudzić, lub być spożywane przez inną pasję. Przeżywamy obszar waszego życia, który jest pusty, ponury lub pełen trudności. Wrażliwość na rezygnację z czegoś ważnego na zawsze. Sen o domu w ogniu symbolizuje perspektywę na sytuację celowo opuszczony lub poważnie zaniedbane. Może to być również reprezentacja intensywnego gniewu lub urazy do innej osoby. Przykład: Człowiek, który marzył o zobaczeniu swojego przyjaciela ze śladami oparzeń na szyi. W prawdziwym życiu ten przyjaciel zabił się, a człowiek zaczął rozumieć rozpacz, jaką jego przyjaciel czuł o swoim życiu, co zmotywowało go do zabicia samego siebie. W prawdziwym życiu mąż oszukał. Przykład 3: Kobieta marzyła o wężu plującym na nią płonącą truciznę. W prawdziwym życiu czuła, że jej siostra miała zły wpływ i smutne bolesne rzeczy bardzo trwałe. Przykład 4: Człowiek marzył o tym, aby ktoś został spalony żywcem. W prawdziwym życiu czuł, że jego pragnienie bycia psychologiem jest całkowicie pochłonięte przez jego ambicję osiągnięcia sukcesu w innej dziedzinie.

…Komplementowanie siebie we śnie oznacza popełnienie grzechu. Jeśli nieznany młody człowiek komplementuje go we śnie, oznacza to, że jego wróg mu ulegnie. Jeśli znany młody człowiek lub stary człowiek komplementuje go we śnie, oznacza to osiągnięcie sukcesu z ich ręki….

Sen o niebie, który symbolizuje potencjał, możliwość lub wizję przyszłości. Twoje uczucia dotyczące tego, w co wierzysz, mogą być zrealizowane. Przewidywanie lub zastanawianie się, co może się zdarzyć. Twoje postrzeganie pojawiających się zmian. Błękitne niebo reprezentuje pozytywne nastawienie, wolność słowa, niezależność i nadzieję. ~Niebo jest granicą~. Wierząc, że to, co chcesz, jest możliwe lub że dobre rzeczy się zdarzyć. Kreatywność. Sen o czerwonym niebie symbolizuje negatywne perspektywy na przyszłość, strach, katastrofę, konflikt lub rozczarowanie. Wierzyć, że złe rzeczy zawsze będą się dziać. Walka lub kłopoty są na horyzoncie. Sen o ciemnym niebie symbolizuje uczucia o sytuacji w twoim życiu, będąc pozbawionymi pozytywnych możliwości. Poczucie, że tylko negatywne, niebezpieczne lub nieprzyjemne rzeczy mogą się zdarzyć w tej chwili. Możesz czuć się bardziej wyczucie opieki, niebezpieczeństwo lub pecha. Możesz również próbować przezwyciężyć trudny czas. Znak, że możesz być zbyt pesymistyczny lub przerażający i możesz skorzystać z dotarcia do innych o pomoc. Sen o ciemnym pochmurnym lub szarym niebie symbolizuje smutek, depresję lub nieprzyjemne uczucia. Nie czujesz się dobrze w swoim życiu w tej chwili. Zobacz sekcję motywy, aby zapoznać się z innymi kolorami. Sen o rzeczach spadających z nieba symbolizuje nagłe pomysły, wgląd lub możliwości. Dużo szczęścia. Coś wyszło znikąd w twoim życiu. Negatywnie, rzeczy spadające z nieba może stanowić trudności w unikaniu problemów lub negatywnych wzorców myślenia. Przykład: Człowiek marzył o linze wznoszącej się do nieba. W prawdziwym życiu przeczytał książkę o buddyzmie, wierząc, że pomoże mu to odmienić jego życie. Przykład 2: Człowiek marzył o tym, aby zobaczyć ryby spadające z nieba. W prawdziwym życiu czuł się przytłoczony wszelkiego rodzaju pomysłami i możliwościami. Przykład 3: Kobieta marzyła o zobaczeniu motyli na niebie, które zawsze były poza zasięgiem. W prawdziwym życiu była wrażliwa na odroczenie jej cel podróży po całym świecie. Przykład 4: Człowiek marzył o zobaczeniu latającego spodka na niebie. W prawdziwym życiu rozpoczynał nową pracę, z którą nie miał doświadczenia.

…(Sea Life | Człowiek) We śnie, jeśli ich liczba jest znana, ryby reprezentują kobiety, ale jeśli ich liczba nie jest znana, reprezentują pieniądze z wątpliwego źródła. Jeśli ktoś widzi kolonię ryb gromadzącą się na dnie morskim, gdzie łowi ryby, wychowuje i zjada je na surowo, jak mu się podoba, lub jeśli we śnie umieszcza je w koszach i dzieli na parcele, oznacza to, że będzie mu się powodziło i zainwestuje. jego bogactwo w różnych przedsięwzięciach i planach oszczędnościowych. Wieloryb we śnie reprezentuje ministra życia morskiego, podczas gdy samo morze reprezentuje króla lub kraj. Wieloryb w stawie z otwartą paszczą we śnie przedstawia więzienie. Duża kolonia ryb we śnie reprezentuje pogardzane zarobki lub zarabianie dużej kwoty jest odpowiedzialne za jej wydatki. Łowienie w studni oznacza homoseksualizm lub może przedstawiać kogoś, kto próbuje skusić swojego sługę lub jego pomocnika, by oddał się odrażającemu czynowi. Jeśli ktoś we śnie widzi, jak łowi ryby w mętnych wodach, niesie ze sobą zło, smutek lub cierpienie, jakkolwiek by się nie zdarzyło. Jeśli we śnie widzi się siebie łowiącego na czystych wodach, oznacza to pieniądze, słyszenie miłych słów lub poczęcie syna, podczas gdy łowienie w słonych wodach we śnie oznacza trudności. Jeśli we śnie widzi się siebie łowiącego na haczyku wędkarskim, oznacza to podekscytowanie, przyjemność lub utratę korzyści. Ryba o miękkiej skórze we śnie oznacza korzyści dla kogoś, kto zamierza oszukać lub wyłudzić pieniądze. Przeważnie łowienie z tyczką i haczykiem wędkarskim we śnie oznacza trudności lub wolno nadchodzące korzyści lub powolny i luźny interes. Każda duża ryba słodkowodna lub brzana (cyprinus bynni | barbus) we śnie oznacza pozytywne korzyści dla kogoś, kto zamierza się pobrać lub nawiązać partnerstwo biznesowe. Widzenie we śnie śledzia lub którejkolwiek z jego ryb typu clupeid przedstawia złą pracę lub trud, którego się nigdy nie dostanie. Ryba w stawie we śnie jest również oznaką korzyści, chociaż mogą to być niewielkie korzyści. Widzenie we śnie martwych ryb unoszących się w wodzie ma złowieszcze konotacje lub może stanowić beznadziejny przypadek. Wyciąganie ryb z wody i jedzenie ich żywości to zysk lub wizyta w wysokiej pozycji do gryzienia w stanie czuwania. Jeśli we śnie chory lub podróżnik znajdzie rybę w swoim łóżku, oznacza to również złą lub bolesną chorobę lub cierpienie na artretyzm, lub może utonąć, ponieważ spałby z nimi. Widok ryb morskich pokrytych solą we śnie oznacza trwałe bogactwo, ponieważ ryby są przechowywane w soli lub może to oznaczać ciężary. Jeśli żona jest w ciąży i widzi we śnie rybę wychodzącą z męskiego organu, oznacza to, że jego żona urodzi syna. Jeśli ryba wychodzi z jego ust, oznacza to mówienie źle o kobiecie. Smażona ryba we śnie oznacza, że ​​modlitwy zostaną wysłuchane. Pieczona ryba we śnie oznacza podróże lub poszukiwanie wiedzy. Duża ryba we śnie to pieniądze, mała ryba to trudności, obciążenia i stres, ponieważ niesie więcej kolców niż mięso, poza tym małe rybki są trudniejsze do spożycia. Mieszane rozmiary różnych rodzajów ryb we śnie reprezentują pieniądze, kłopoty, lubienie wydarzeń towarzyskich lub przebywanie z różnymi typami ludzi, dobrymi i złymi. Kupowanie ryby we śnie może oznaczać małżeństwo. Jedzenie zepsutej ryby we śnie oznacza dążenie do cudzołóstwa i unikanie legalnego małżeństwa. Jeśli ktoś widzi, jak we śnie usilnie próbuje złapać wieloryba w małym stawie, oznacza to pieniądze, o które będzie walczył, chociaż nie może ich zdobyć bez konieczności pokonywania większych przeszkód. Jeśli ktoś we śnie znajdzie perłę lub dwie w brzuchu ryby, oznacza to, że poślubi bogatą kobietę i pocznie z nią jednego lub dwóch synów. Jeśli we śnie znajdzie pierścień w brzuchu ryby, oznacza to, że zyska władzę i moc. Znalezienie tłuszczu w brzuchu ryby we śnie oznacza zdobycie pieniędzy od kobiety. Widzenie siebie łowiącego ryby na lądzie oznacza popełnienie cudzołóstwa, grzechu lub może oznaczać usłyszenie dobrej nowiny. Złapanie ryby z nadmiernymi kośćmi i łuskami oznacza konieczność płacenia składek lub rozłożenia jałmużny na majątek płynny, ponieważ z połowu nie można się cieszyć, dopóki go nie oczyści. Widok ryb morskich płynących w kierunku słodkich wód lub ryb rzecznych pływających w kierunku morza we śnie oznacza hipokryzję, fałsz lub powstanie innowatora lub oszusta. Jeśli we śnie widzi się rybę pływającą po powierzchni wody, oznacza to łatwość w osiąganiu swoich celów, ujawnianie tajemnic, odkrywanie ukrytej przeszłości, przeglądanie starych książek lub redystrybucję starego dziedzictwa. Jeśli we śnie widzi się ryby, które wyglądają jak ludzie, oznacza to interesy, wymianę handlową, spotkanie z tłumaczem, czy też obcowanie z ludźmi o dobrym charakterze. Jeśli taka ryba o ludzkiej twarzy wygląda pięknie, to dobrzy są jej towarzysze. W przeciwnym razie, jeśli ryba wygląda brzydko we śnie, oznacza to, że związał się ze złymi towarzyszami. Jeśli we śnie widzi się akwarium pełne wszelkiego rodzaju sumów, skalarów lub podobnych ryb, które żyją w domowym akwarium, oznacza to charytatywność, opiekę nad sierotami lub adopcję dzieci. Jeśli ktoś widzi siebie sięgającego ręką do dna morskiego, aby we śnie łowić ryby, oznacza to, że zdobędzie rozległą wiedzę w swoim zawodzie i będzie prosperował w swoim fachu. W przeciwnym razie może to oznaczać, że zostaniesz szpiegiem. Jeśli morze się otworzy i odsłania swoje skarby, i jeśli ktoś we śnie złapie złotą rybkę z jego brzucha, oznacza to, że Bóg Wszechmogący objawi mu nową duchową wiedzę, aby pomóc mu zrozumieć jego religię i otrzymać wskazówki. Jeśli złota rybka opuści jego rękę i we śnie wróci do morza, oznacza to, że dołączy do grona prawych ludzi i świętych, od których dowie się o wewnętrznej duchowej wiedzy, lub że znajdzie dobrego towarzysza podróży on zamierza. Jeśli ktoś we śnie zjada rybę bez czyszczenia lub gotowania jej, to znaczy, że będzie źle mówił o swoich przyjaciołach, oczerniał swoich współpracowników, popełniał cudzołóstwo, zarabiał pieniądze na oszustwach i fałszu, zapadał na groźną chorobę lub cierpiał z powodu udar. Jeśli we śnie widzi się rybę na brzegu, a nie w wodzie, oznacza to, że może zmienić zawód. Różne rodzaje ryb we śnie przedstawiają ludzi i ich zawody. Ryba we śnie może również oznaczać, że śmierć nastąpi tam, gdzie zostanie znaleziona, z powodu odejścia jej duszy, jej smrodu, ciężaru i odpowiedzialności za pochowanie zmarłego. Jedzenie ryby we śnie oznacza również otrzymywanie łatwych, zgodnych z prawem i przyjemnych zarobków. (Zobacz także Mięso)…

Sen o kanalizacji symbolizuje problemy lub sytuacje, które można znaleźć najbardziej kontrowersyjne. To poczucie, jak podły lub zgniły problem lub stary związek. Pytania, na których Ci zależy, nigdy więcej nie muszą myśleć. Nie chcąc zauważyć rzeczy, które uważasz, że skończyło się na. Negatywność lub problemy czujesz, że zostały potraktowane lub zbyt stary, aby być ważne. Przykład: Człowiek marzył o zobaczeniu złego człowieka, rozglądając się za kanałem. W prawdziwym życiu był w terapii i był zmuszony do zbadania negatywnych wydarzeń z przeszłości, o których nie chciał mówić. Terapeuta nawet powtórzył pytania ze swoich starych pamiętników, które go rozgniewały. Przykład 2: Człowiek marzył o tym, aby zobaczyć, że jego ojciec jest zasysany przez właz głęboko do kanału. W prawdziwym życiu jego ojciec zmarł z powodu przedawkowania narkotyków. Kanalizacja przedstawiana jako budząca zastrzeżenia i marnotrawstwo była uzależnieniem ojca.

…Sen o pałce boleniowej symbolizuje uczucia do siebie lub innych „oznaczające biznes” tylko wtedy, gdy jest to ważne lub wystarczająco poważne. Ujawnianie agresywnego lub odpornego zachowania tylko wtedy, gdy staje się wystarczająco niebezpieczne. Negatywnie, boleń może odzwierciedlać arogancję lub groźby w ostatniej chwili. Doprowadzić kłamcę do punktu, w którym prawda jest obowiązkowa i zauważyć, że staje się wojowniczy. Asertywne tworzenie reguł w miarę postępów lub zmienianie zasad, gdy sytuacja nie jest dla Ciebie dobra. Przykład: Młody człowiek śnił o osobie, której nie lubił grozić mu boleniem. Na jawie młody człowiek doświadczył, jak jego ojciec stał się całkowicie arogancki, że kiedykolwiek dał mu pieniądze w ostatniej chwili sprzedaży domu po tym, jak obiecał mu 200 000 dolarów. Ojciec zaczął grozić, że odbierze młodemu mężczyźnie inne rzeczy, jeśli nie zdecyduje się zignorować obietnicy, ponieważ ojciec nigdy nie zamierzał jej dotrzymać….

…(Kąt śmierci | Łamacz kości | Śmierć | Długowieczność) Archanioł śmierci. Widzenie go we śnie oznacza męczeństwo, jeśli ktoś się nim zainspiruje. Jeśli we śnie ujrzy się gniewnego na niego archanioła Izraila, oznacza to, że umrze bez skruchy. Jeśli widzi się Izraila stojącego nad nim lub walczącego z nim we śnie, oznacza to, że wyzdrowieje z ciężkiej choroby. Widzenie we śnie archanioła ‘Izraela oznacza także długowieczność Izraela, czyli przechodzenie przez nieuniknione okoliczności lub doświadczanie skrajnego strachu. Jeśli ktoś widzi siebie jako ‘Izrai’l we śnie, oznacza to podniesienie statusu, by rządzić i gnębić innych, albo może zostać katem, albo może z jego ręki mogą wydarzyć się jakieś ważne wydarzenia. Całowanie Izraila we śnie oznacza otrzymanie spadku. Widok Izraila we śnie to także rozstania, śmierć chorych, straty, zniszczenia, pożar, złe wieści, przepadek majątku, stagnacja gospodarki, utrata źródła utrzymania, więzienie, złamanie obietnicy, zapomnienie o swojej wiedzy, ne – wychwalanie modlitw, utrudnianie organizacji charytatywnych, utrudnianie dystrybucji jałmużny, negowanie praw innych, wycofywanie się w swoją prywatność, rosnące ceny, złe zbiory, tyranski władca, dmuchanie szkła lub bankructwo. Dla tego, kto kocha spotykać się ze swoim Panem, ujrzenie we śnie archanioła Izraila oznacza osiągnięcie celu, wypełnienie obietnicy, uwolnienie się z więzienia, dobrą nowinę i radosną wieść. Jeśli nieznany lub zwykły człowiek podchodzi do kogoś na ulicy i szepcze mu coś do ucha w zaufaniu, plebejusz reprezentuje anioła śmierci. Mówi się, że każdy człowiek ujrzy archanioła ‘Izraila trzy razy w ciągu swego życia, a’ Izrail, na którym pokój, będzie ……