…Silny i przystojny mężczyzna to ulotne szczęście. Mały i słaby człowiek to lenistwo i niestałość. Nieznany człowiek jest oznaką niewdzięczności i zdrady. Uzbrojony człowiek to strach i niepewność….

…(Nastoletni chłopiec) Nieznany młody mężczyzna we śnie reprezentuje wroga. Jeśli młodzieniec jest znany we śnie, to niezależnie od siły, surowości, słabości, podstępu, perfidii czy charakteru, które on przejawia, oznaczają one ten sam charakter w stanie czuwania. Chodzenie za nieznanym młodym mężczyzną we śnie oznacza ściganie wroga i pokonanie go. Jeśli we śnie spotka się nieznanego młodzieńca, którego nie lubi, oznacza to, że taki wróg wyjdzie na powierzchnię i ludzie będą go brzydzić. Jeśli ktoś go polubi we śnie, oznacza to, że spotka się z wrogiem, którego większość ludzi lubi i któremu współczuje. Jeśli młody człowiek we śnie widzi, że zmienił się w starą osobę, oznacza to, że poniesie w życiu poważne straty. Młody mężczyzna lub nastolatek we śnie reprezentuje przeważnie wroga, ponieważ nastolatek rzadko szanuje lub słucha rad swoich rówieśników. Młody człowiek we śnie również reprezentuje oszustwo, zdradę, energię lub upór, chociaż może również reprezentować błogosławieństwo i wdzięczność….

…Przewlekła choroba, która charakteryzuje się powiększeniem niektórych części ciała, zwłaszcza nóg i nieżydów. We śnie człowiek-słoń przedstawia miłość do świata z niewłaściwej perspektywy….

…(Osoba) Kiedy mężczyzna zostaje rozpoznany we śnie, jest to ta sama osoba w stanie czuwania, może to być jego brat lub osoba o tym samym podobieństwie lub imieniu. Jeśli weźmie coś cennego lub cennego od osoby mającej sen, oznacza to odwrotnie, a od takiego człowieka otrzyma się to, czego życzy sobie na jawie. Jeśli we śnie weźmie koszulę lub linę, oznacza to, że przyjmie obietnicę od osoby, która widzi sen. Jeśli zabierze mu dziecko, oznacza to wrogość między nimi. Jak wyjaśniono w „Istota ludzka” s. 217, oglądanie dzieci Adama we śnie jest ogólnie wzniosłą rzeczą. Każda kategoria ludzi ma inną interpretację. Kategoria władców i sędziów we śnie oznacza sądy. Kategoria władze rządowe reprezentują strach. Żołnierze oznaczają podróże. Rzemieślnicy we śnie oznaczają zyski lub mogą reprezentować swoje zawody. Kobiety we śnie oznaczają pokusę, podczas gdy pobożni ludzie reprezentują oddanie. (Zobacz też: Człowiek? Ludzkość)…

Sen o nieznajomym, który cię zadowala, oznacza dobre zdrowie i przyjemne otoczenie | jeśli ci się nie podoba, szukaj rozczarowań. Śnienie, że jesteś kosmitą, oznacza trwałe przyjaźnie….

Marzenie o języku obcym oznacza sytuację mieszaną. W śnie słuchania, uczenia się lub mówienia w obcym języku, wskazuje to wiadomość z podświadomości, że nadal nie rozumiesz.

Sen o języku obcym symbolizuje sposób myślenia, którego nie rozumiesz lub z czym się zgadzasz. Uczucie wykluczony lub ~oprócz~ od czegoś. Alternatywnie, możesz czuć, że inni nie robią sobie jasno. Sen o studiowaniu języka obcego symbolizuje twoją próbę zrozumienia zachowania osoby lub sytuacji, która jest obecnie nieznana.

Sen obcokrajowca oznacza, że ​​znajdziesz nowych przyjaciół lub poprawią się sytuacja rodzinna.

Coś obcego we śnie oznacza początek nowych przyjaźni lub powrót dalekich krewnych lub przyjaciół.

…Sen o obcym języku symbolizuje sposób myślenia, którego nie rozumiesz lub z którym się nie zgadzasz. Ktoś może mieć pomysł lub system wierzeń, którego nie subskrybujesz. Poczucie wykluczenia lub „oddzielenia” od czegoś. Ewentualnie możesz czuć, że inni nie wyrażają się jasno. Sen o nauce języka obcego symbolizuje twoją próbę zrozumienia zachowania osoby lub sytuacji, której obecnie nie znasz….

Symbolizuje lub wróży zmiany. Może również wskazywać na skłonność do niestabilnego myślenia i potrzebę panowania nad naszym umysłem. Niektórzy autorzy sugerują, że jeśli cudzoziemcem jest ktoś inny, to znaczy, że nasi wrogowie lub rywale wkrótce się poddadzą….

Sen, że w twoim domu mieszka jeden lub więcej cudzoziemców, świadczy o tym, że twoja rodzina i stosunki braterskie mają się dobrze. Śnienie o tym, że jesteś obcokrajowcem, oznacza, że ​​szukasz nowych przyjaciół, którzy pomogą Ci osiągnąć dowolny cel, który przyniesie Ci zyski. Śnienie, że miły i sympatyczny obcokrajowiec służył ci życzliwie, oznacza, że ​​cieszysz się dobrym zdrowiem, a także pomyślną przyszłość. Śnienie, że zostałeś zaatakowany i obrażony przez jednego lub więcej cudzoziemców, oznacza, że ​​doświadczysz nieprzyjemnej sytuacji….

Kiedy widzisz człowieka wojny we śnie, że sen symbolizuje zmiany w jego życiu, które odłączą go od jego codziennego życia.

Sen o spidermanie może oznaczać niezwykły stopień odwagi lub nerwów, gdy próbujesz sprawić, by ktoś sam się zawstydził. Ryzykując wszystko, aby zmusić kogoś do zrobienia tego, co dla siebie należy. Przykład: Mężczyzna marzył o zobaczeniu spidermana. Na jawie ryzykował związek ze swoim starszym ojcem, narzekając do miejskich inspektorów budowlanych na zaniedbany majątek ojca. Miał nadzieję, że jego ojciec zbankrutuje, próbując przestrzegać miejskich nakazów i zostanie zmuszony do sprzedaży, aby przejść na emeryturę i przestać mieszkać w rozpadającym się domu….

Porozmawiaj z mędrcem: udzielą pożytecznych rad. Posłuchaj głosu doświadczenia….

(Zobacz futro lisa)

Kiedy marzysz o człowieku medycyny, takie marzenie oznacza dobre otoczenie, w którym żyjesz. Może masz bardzo silne relacje z krewnymi i przyjaciółmi.

Marzenie o mężczyźnie reprezentuje twoją męską, silną, racjonalną, agresywną i / lub konkurencyjną stronę. Jeśli kobieta marzy o mężczyźnie, który ją obejmuje, oznacza wsparcie i pomoc. Co więcej, ten sen może podkreślać twoje pragnienie związku lub odzwierciedlać twój wizerunek idealnego mężczyzny. Sen starszego mężczyzny reprezentuje mądrość i doświadczenie….

Jeśli mężczyzna jest młody, to odzwierciedla zazdrość, rywalizację i problemy. Jeśli jest starszy, ujawnia ochronę, czasem opatrznościową i nieoczekiwaną. Ta ochrona będzie tym większa, im starszy jest mężczyzna we śnie….

Zobacz znaczenie mężczyzn

(Patrz Kocioł | Czajnik | Pieczenie)

Śnienie o mężczyźnie, jeśli jest przystojnym, dobrze ukształtowanym i gibkim, oznacza, że ​​będziesz cieszyć się życiem i stać się bogatym. Jeśli jest zniekształcony i ma kwaśną twarz, spotkasz się z rozczarowaniami i będzie cię wiązało z wieloma kłopotami. Kobieta, która marzy o przystojnym mężczyźnie, prawdopodobnie otrzyma wyróżnienie. Jeśli jest brzydki, będzie miała kłopoty z kimś, kogo uważa za przyjaciela….

Sen o akrobatorze symbolizuje niezwykłą elastyczność w związku lub sytuacji. Pozytywnie, akrobata może odzwierciedlać Ciebie lub kogoś innego, kto „pochyla się do tyłu” dla przyjaciela lub robi bardzo trudną przysługę. Udowadniając, jak daleko zajdziesz dla kogoś. Negatywnie, akrobata może oznaczać, że posuwasz się za daleko, próbując komuś pomóc lub zaimponować. Może to również oznaczać, że od kogoś wymaga się zbyt wiele lub że nie jesteś doceniany. Udowodnienie, że zbłądziłem. Sen może być również metaforą dla kogoś, kto wyraźnie przekręca prawdę lub fakty dotyczące sytuacji….

Zobacz znaczenie szamana

Zobacz znaczenie budowniczego ciała

Widzenie we śnie wojownika oznacza podróżowanie i walkę.

…Śnienie o człowieku na wojnie oznacza dalekie podróże i oddzielenie od kraju i przyjaciół, zapowiada niezgodę w sprawach politycznych. Jeśli jest kaleką, obce elementy zaszkodzą interesom rodzinnym. Jeśli płynie po wzburzonych morzach, kłopoty z obcymi mocarstwami mogą zagrozić prywatnym sprawom. Sprawy osobiste również mogą się nie udać….

Sen o kult symbolizuje niekwestionowane oddanie idei, ludziom czy sytuacjom. Niekwestionowana lojalność wobec członka rodziny, pracodawcy lub seniora. Negatywnie, kult może odzwierciedlać złudne pomysły lub poglądy, które niebezpiecznie nigdy nie są kwestionowane. Rezygnacja z indywidualności dla dobra kogoś lub czegoś, co czujesz, nie może być osądzona. Może to być również znak, że czujesz, że negatywne aspekty osoby lub sytuacji są ignorowane z powodu manipulacji taktyki. Poczucie, że alternatywne pomysły lub wybory nie są dozwolone. Poczucie, że coś lub ktoś jest bardzo zaborczy. Marzenie o byciu przywódcą kultu symbolizuje zdolność do manipulowania innymi, aby kochać swoje pomysły lub ufać, bez wątpienia. Może to być również reprezentacja twoich silnych umiejętności w tworzeniu, jak ludzie zakochują się w Tobie lub Twoich pomysłach. Potężna zdolność do tworzenia innych takich jak ty, bez względu na to, co im powiedzieć lub zrobić. Przykład: Człowiek marzył o byciu częścią sekty ~z powrotem~. W prawdziwym życiu przeżywał frustrację w pracy, ponieważ nie pozwolono mu odkrywać nowych pomysłów. Oddanie obecnemu nastawieniu korporacyjnemu było obowiązkowe. Kiedy doświadczył problemu z aktualnymi pomysłami w pracy, kazano nam znaleźć sposób na obejście go, zamiast korzystać z lepszego pomysłu. Zmiana była nie do przyjęcia. Przykład 2: Człowiek marzył o doświadczeniu kultu, z którego chciał uciec. W prawdziwym życiu próbował pośredniczyć w walce między rodzicami i musiał okłamywać każdego z rodziców, akceptując swoje złudzenia co do własnego zachowania, aby utrzymać uprzejmość. Symbolika kultu odzwierciedla niekwestionowany szacunek i złudne idee, które uważał za musiało zaakceptować w swoich rodzicach. Przykład 3: Młody człowiek marzył w sekcie, z którego chciał uciec. W prawdziwym życiu jego była dziewczyna chciała być przyjaciółmi po tym, jak zerwał z nią. Czuł się nieswojo z jego pomysły byłych dziewczyn o ich ciągłej przyjaźni, ponieważ była zbyt zaborcza.

Marzenie o posiadaniu szefa symbolizuje poczucie obowiązku z potencjalnymi konsekwencjami. Grawitacja lub konieczność dyscyplinowania. Poczucie, że musisz robić coś cały czas. Poczucie, że sytuacja, problem lub relacje muszą mieć pierwszeństwo. Ktoś lub coś, co ~prowadzi twoje życie~ lub ~bossing you around~. Alternatywnie, posiadanie szefa może odzwierciedlać kwestie związane z pracą. Negatywnie, posiadanie szefa może odzwierciedlać strach przed niezgodnością. Może to być również znak, że pozwalasz osobie lub problemowi mieć większą władzę nad tobą. Ograniczenie lub brak wolności. Może to być również reprezentacja obsesji na punkcie pracy lub bycia workahod. Być może podejmujesz bardzo poważną sytuację. Ślepo, robi to jest powiedziane. Sen o strachu przed szefem symbolizuje strach przed władzą lub problem stojący sam. Marzenie o byciu szefem symbolizuje twoją autorytarną lub asertywną osobowość. Zdając sobie sprawę z sytuacji przebudzenia życia, bycia całkowicie pod kontrolą. Przykład: Człowiek marzył o swoim szefie, dając mu tabliczkę czekolady. W prawdziwym życiu chciał podnieść, ale jego szef tylko dać mu komplementy na jego dobrą pracę. Przykład 2: Człowiek marzył o swoim byłym szefie, którego nie lubił. W prawdziwym życiu był promowany i znienawidzony. Przykład 3: Człowiek marzył o szefie. W prawdziwym życiu czuł się zmuszony do pomocy swojej siostrze w przeprowadzce. Przykład 4: Mężczyzna marzył o byciu kierownikiem hotelu. W prawdziwym życiu miał wielu chorych krewnych, którymi musiał się od razu zająć. Przykład 5: Mężczyzna marzył o zabraniu go do swojego szefa. W prawdziwym życiu czuł, że ważne jest, aby dbać o zdrowie żony, ponieważ obawiał się, że może umrzeć.

Sen o zobaczeniu czegoś płonącego we śnie symbolizuje intensywne emocje lub namiętne uczucia. Całkowity brak troski o coś. Celowo jest niegrzeczny, obraźliwe lub niewrażliwe. Może to być również reprezentacja emocjonalnego, spalonego lub znak, że musisz się zrelaksować. Sen o oparzeniach skóry symbolizuje zakłopotanie, nieprzyjemne konsekwencje lub bolesne czyny, które trwają. Osoba lub sytuacja pozostawiła ci przypomnienie, że twoje działania na zawsze są niepożądane lub nie zostaną powtórzone. Ostra lub bolesna reakcja w sytuacji społecznej. Ktoś mógł nie zgadzać się z tym, co myślisz. Marzyć, że jesteś spalony żywcem symbolizuje uczucia nigdy nie nazywa się ponownie. Rozpaczy. Inni ludzie ocierając się o swoje zaniedbania, porzucenie lub zło idą w ich kierunku. Bezduszność, że czujesz się jak inni. Spustoszenie, trudności czy coś, sytuacja tak pozbawiona wszelkiej wolności. Sen o innych ludzi spalania żywcem może reprezentować, jak pochłonięty jesteś przez własne ambicje. Celowe zaniedbywanie lub zabijanie niektórych obszarów swojego życia. Oglądanie sytuacji lub obszaru swojego życia idą w powietrze, celowo marudzić, lub być spożywane przez inną pasję. Przeżywamy obszar waszego życia, który jest pusty, ponury lub pełen trudności. Wrażliwość na rezygnację z czegoś ważnego na zawsze. Sen o domu w ogniu symbolizuje perspektywę na sytuację celowo opuszczony lub poważnie zaniedbane. Może to być również reprezentacja intensywnego gniewu lub urazy do innej osoby. Przykład: Człowiek, który marzył o zobaczeniu swojego przyjaciela ze śladami oparzeń na szyi. W prawdziwym życiu ten przyjaciel zabił się, a człowiek zaczął rozumieć rozpacz, jaką jego przyjaciel czuł o swoim życiu, co zmotywowało go do zabicia samego siebie. W prawdziwym życiu mąż oszukał. Przykład 3: Kobieta marzyła o wężu plującym na nią płonącą truciznę. W prawdziwym życiu czuła, że jej siostra miała zły wpływ i smutne bolesne rzeczy bardzo trwałe. Przykład 4: Człowiek marzył o tym, aby ktoś został spalony żywcem. W prawdziwym życiu czuł, że jego pragnienie bycia psychologiem jest całkowicie pochłonięte przez jego ambicję osiągnięcia sukcesu w innej dziedzinie.