…(Pasek | Cięcie | Szarfa | Pas) We śnie szeroka opaska noszona wokół talii, zwana również szarfą lub pasem pasowym, reprezentuje ojca, matkę lub wuja ze strony ojca. Zawiązanie we śnie pasa pasowego wokół talii oznacza, że ​​wyczerpałeś połowę swojego życia. Posiadanie wielu cummerbundów we śnie oznacza długowieczność. Pas we śnie reprezentuje również syna lub może oznaczać dużego mężczyznę. Jeśli władca oferuje komuś we śnie pas do pasa, oznacza to, że mianuje go na wysokie stanowisko. Noszenie we śnie pasa do pasa bez ozdób oznacza, że ​​otrzyma się pomoc wielkiego i szlachetnego człowieka, w tym wsparcie moralne i finansowe. Jeśli ktoś jest bogaty, oznacza to, że będzie miał wspaniałego przyjaciela, który będzie go wspierał i którego wewnętrzne myśli i intencje są lepsze niż to, co mogłoby się wydawać. Jeśli biedny człowiek we śnie zawiązuje pas do pasa, oznacza to dodatkowe zarobki lub władzę. Jeśli pas jest we śnie wysadzany ćwiekami i ozdobiony klejnotami, wówczas takie klejnoty reprezentują naszych pomocników, zwolenników lub posłusznych poddanych. Tacy towarzysze będą wykonywać jego polecenia, niezależnie od tego, czy będą twierdzić, że są dobre, czy złe. W jakiś sposób taki przywódca będzie też niesprawiedliwy i obłudny. Jeśli we śnie ozdoby są wykonane z żelaza, oznacza to, że jego towarzysze to grupa silnych ludzi. Jeśli ozdoby są wykonane z miedzi, to takim towarzyszom zależy tylko na doczesnych zdobyczach. Jeśli ozdoby są wykonane z ołowiu we śnie, oznacza to, że są to słabi ludzie. Jeśli we śnie ozdoby są wykonane ze srebra, oznacza to, że mistrz lub przywódca jest osobą zamożną, a za nim będzie silny syn, który będzie nosił dzieło swojego ojca. Jeśli ktoś dostaje pas do pasa i nie nosi go we śnie, oznacza to podróże. Zerwany pas we śnie oznacza utratę mocy lub śmierć. Jeśli we śnie widzi się raczej węża niż pas do pasa wokół jego talii, przedstawia to pas pieniędzy. Pas we śnie oznacza również pracę dla bezrobotnego, żony dla niezamężnej, a jeśli ma przy sobie wiele ozdób, to oznacza dodatkowe błogosławieństwo posiadania kilkorga dzieci. (Zobacz także Pasek | Cięcie | Pas | Pas biodrowy)…

…(Cincture | Cummerbund | Zapinanie | Szarfy | Pas biodrowy) We śnie pasek przedstawia nosiciela ciężarów. Oznacza również podróże, pieniądze, oszczędności lub skąpstwo. Może też oznaczać poważne wysiłki i wytrwałość w poszukiwaniu wiedzy. Pasek lub pasek we śnie może reprezentować żonę lub jego własność. Jeśli kobieta widzi, że nosi pasek, oznacza to jej brata, szwagra lub teścia. Jeśli jest w ciąży, oznacza to, że urodzi córkę. Jeśli mężczyzna widzi, że we śnie nosi pasek, oznacza to kobietę z jego rodziny, z którą małżeństwo jest niezgodne z prawem. Zerwany pas we śnie oznacza walkę z żoną. Jeśli czyjś pasek we śnie staje się wężem, oznacza to wrogość do jego szwagra. Jeśli we śnie jego pas jest przesiąknięty krwią, oznacza to, że może zginąć z powodu swojej żony lub że może spiskować, by zabić swoją żonę. Noszenie paska we śnie również reprezentuje wiązki pieniędzy, które ktoś nosi, lub nieoczekiwane nieszczęście, które może przyciągnąć. Kupowanie nowego paska we śnie oznacza ochronę swojej własności, pieniędzy lub wiedzy. (Zobacz także Cincture | Cummerbund | Pas | Pas biodrowy)…

…(Opaska | Pas | Szata kapłańska | Lina) Pasek kapłana we śnie reprezentuje syna. Zerwany pas we śnie oznacza śmierć syna. Noszenie opaski we śnie jest również oznaką oddania, wstrzemięźliwości, ascetycznego dystansu i oznaką posłuszeństwa chrześcijanom. Jeśli chodzi o muzułmanina, noszenie paska we śnie jest oznaką wiary, pewności i determinacji, wypełniania Bożych przykazań, dobrej woli lub przeciwstawiania się błędom. Cięcie we śnie oznacza również cudzołóstwo, rozpustę lub bycie osobą w średnim wieku. Cokolwiek dobrego lub złego, co może przytrafić się czyjegoś z kręgosłupa we śnie, odbije się w jego życiu. Jeśli ktoś we śnie nosi nowe pasmo na sukni, oznacza to spłodzenie syna. Jeśli ktoś we śnie nosi opaskę pod suknią, oznacza to zwodnictwo, sprzeciw, ohydne zepsucie w życiu duchowym i zło w jego ziemskich aspiracjach. (Zobacz także Pasek | Pas | Pas biodrowy)…

…(Pasek | Cięcie | Pas) Pas biodrowy we śnie reprezentuje żonę, która jest właścicielem domu lub nieruchomości. Pasek w talii we śnie może również przedstawiać szczęśliwe dzieci, a dla bogatych ludzi reprezentuje ich gospodynię lub służbę. Jak dla wszystkich innych, pas biodrowy we śnie oznacza ozdobę lub pieniądze w zależności od jego jakości i wartości we śnie. (Zobacz także Pasek | Cięcie | Pas)…

…(Pasek | Cięcie | Pas biodrowy) Jeśli osoba z depresją widzi we śnie pasek, oznacza to ulgę od stresu. Brudny pas we śnie oznacza depresję i problemy dla zwykle szczęśliwej osoby. (Zobacz także Pas | Cięcie)…

aby zobaczyć pas, kiedy marzysz, wyróżnia się jako symbol ograniczenia w energii życia. Pas jest również oznaką problemów moralności. Możesz być sprzeczne uczucie między swoimi myślami i emocjami. Dzielą to, co myślisz, że jest twoim intelektualnym rozumowaniem, a to, co czujesz, to twoja instynktowna natura, te dwa aspekty siebie. Z drugiej strony, może być inne wyjaśnienie, pas symbolizujący litość i karę, ze względu na brak dyscypliny.

Sen z pasem, który symbolizuje wsparcie lub pomoc. Jako osoba lub sytuacja ma być ubezpieczona, ubezpieczona lub wstrzymana. Może odzwierciedlać to, w jaki sposób ty lub ktoś inny pomagasz lub ~nosisz~ kogoś innego. Kolor paska może wskazywać intencje. Przykład: Mężczyzna marzył o tym, aby zobaczyć kobietę, którą lubił nosić różowy pas. W prawdziwym życiu pomagał tej kobiecie tylko dlatego, że pożądał jej seksualnie. Różowy pas odzwierciedla jego pożądliwe intencje, które doprowadziły go do pomocy lub wsparcia kobiety.

…Śnienie, że masz pas w nowym stylu, oznacza, że ​​wkrótce spotkasz się i podejmiesz zaręczyny z nieznajomym, co zdemoralizuje twój dobrobyt. Jeśli jest nieaktualny, zostaniesz sowicie potępiony za niegrzeczność….

We śnie pas napędowy oznacza spłodzenie syna lub wyruszenie w podróż.

…Sen o zobaczeniu kobiety noszącej pas do pończoch symbolizuje pożądaną sytuację, która się zapewnia. Coś, czego chcesz w życiu, gwarantując sobie lub uświadamiając sobie, że jest gwarantowane. Pewne przewidywanie pożądanego rezultatu. Możesz być bardzo pewny siebie, wiedząc, że możesz coś mieć lub zrobić. Marzenie o noszeniu pasa do pończoch symbolizuje własne próby zapewnienia sobie sytuacji, czyli „schylić się do tyłu”, aby upewnić się, że coś się wydarzy. Ewentualnie noszenie pasa do pończoch może również odzwierciedlać twoją chęć zaproponowania komuś innej osoby….

…Sen o pasie symbolizuje wsparcie lub pomoc. Jak osoba lub sytuacja jest zabezpieczana, ubezpieczona lub zatrzymana. Może odzwierciedlać to, jak Ty lub ktoś inny pomaga lub „prowadzi” inną osobę. Kolor paska może wskazywać na zamiary. Przykład: Mężczyzna marzył o zobaczeniu kobiety, którą lubił nosić na różowym pasku. W prawdziwym życiu pomagał tej kobiecie tylko dlatego, że pożądał jej seksualnie. Różowy pas odzwierciedlał jego pożądliwe zamiary, które skłoniły go do pomocy lub wsparcia kobiety….

Złote guziki we śnie kojarzą się z pozytywnymi wspomnieniami z przeszłości. Przyciski mogą również wskazywać na potrzebę słodyczy i przyjemności w twoim życiu.

Znak kłamstwa i hipokryzji w twoim kręgu przyjaciół.

Widzenie złotego cielca we śnie oznacza podążanie ścieżką chciwości lub nieposłuszeństwa lub celebrowanie kłamstwa.

Zobacz znaczenie pierścienia

Zobacz znaczenie Ring

…Widzenie lub noszenie pasa cnoty we śnie symbolizuje nadopiekuńczą postawę. Czekanie na odpowiedni czas lub idealne warunki przed realizacją celów. Sen może również wskazywać, że twoje myślenie jest przestarzałe. Ewentualnie sen może odzwierciedlać konserwatywny lub wstrzemięźliwy stosunek do seksu….

(Zobacz Portfel)

Zobaczenie lub noszenie pasa czystości we śnie symbolizuje nadopiekuńcze nastawienie. Czekanie na odpowiedni czas lub doskonałe warunki przed realizacją celów. Sen może również wskazywać, że twoje myślenie jest przestarzałe. Alternatywnie, sen może odzwierciedlać konserwatywną postawę lub abstynencję seksualną.

…Sen o założeniu nowego paska wskazuje, że wkrótce będzie dochodowy interes z nieznajomymi, ale śniący powinien uważać, aby uniknąć porażki. Ten sen jest ostrzeżeniem w tym sensie, że śniący powinien działać inteligentnie i spokojnie, nie rezygnując z tego samego….

Sen o jockstrapie symbolizuje chęć ochrony poczucia siły, męskości lub zdolności do zachowania własnej wartości. Obrona przed impotencją w związku….

…(Aleja | Bramy miasta | Ścieżka | Droga | Szlak) Widzenie drogi we śnie jest jak oglądanie bram miasta. Jeśli we śnie jest zamknięty w porze dziennej, oznacza to, że do wypadku dojdzie w mieście lub na końcu pasa, i że taki wypadek będzie wymagał zamknięcia jego bram lub zablokowania pasa ruchu. . Droga we śnie również reprezentuje sługę lub konkubent. Jakikolwiek kształt przybierze ścieżka we śnie, zobaczysz to samo na jawie. Idąc tym tropem myślenia, chodzenie ścieżką we śnie oznacza cierpienie z powodu złego traktowania kupca, osoby u władzy lub rzemieślnika. Otwarta droga we śnie oznacza, że ​​można pracować dla kogoś w rządzie. (Zobacz także Alley | Road)…

…Sen o pasie drogi symbolizuje twój kierunek w życiu podczas zajmowania się innymi sprawami lub innymi ludźmi robiącymi to samo co ty. Zmiana pasów może odzwierciedlać zmianę nastawienia lub stylu myślenia. Może to być również wyraz chęci skopiowania lub zastosowania się do cudzych metod robienia czegoś. Robienie czegoś inaczej, mając nadzieję na ten sam wynik….

Zobacz znaczenie Catwalk

Kupowanie go lub noszenie oznacza, że ​​musisz dostosować swoje wydatki, aby jak najlepiej wykorzystać swoje pieniądze.

…Śnienie o noszeniu pasa, które cię uciska, oznacza, że ​​będziesz pod wpływem projektowania ludzi. Widok innych noszących aksamitne lub wysadzane klejnotami pasy zapowiada, że ​​będziesz dążyć do bogactwa bardziej niż honoru. Otrzymanie go przez kobietę oznacza, że ​​otrzyma zaszczyt….

…(Korytarz | Przedpokój | Pas | Długi, wąski pas) Wjazd na pas we śnie oznacza podejrzenie, zwłaszcza jeśli ma on zakręty. Droga we śnie oznacza również złamanie przysięgi lub pomieszanie i pomieszanie wartości lub może oznaczać drogę, sposób prowadzenia firmy lub techniki stosowane przez rzemieślnika w jego fachu. (Zobacz także Lane | Road)…

…(Złoty liść) We śnie pozłotnik reprezentuje dekoratora, kogoś, kto sprawia, że ​​rzeczy stają się atrakcyjne i przyjemne, lub kogoś, kto pokrywa rzeczy cukrem. Ogólnie rzecz biorąc, pozłotnik we śnie reprezentuje kogoś, kto jest prawdomówny w swoich słowach i czynach. Jeśli pozłotnik nakłada złoty liść na okładkę książki we śnie, oznacza to, że kłamie, fałszuje rzeczy, wprowadza innowacje i jest nieuważną osobą, która traci pieniądze na odrażających rozrywkach, korupcji lub może to oznaczać, że on pracuje dla instytucji religijnej….

…We śnie pierścionek symbolizuje spokój, spokój, autorytet, żonę, dziecko lub pracę, której nagroda będzie równa wartości i wielkości umieszczonego na nim kamienia szlachetnego. Jeśli żona jest w ciąży i widzi, że we śnie nosi złoty pierścionek, oznacza to, że urodzi syna. Pierścień króla we śnie reprezentuje jego królestwo. Odcięcie ciasnego pierścienia szczypcami we śnie oznacza koniec władzy. Wszelkie inkrustacje na pierścieniu we śnie reprezentują jego cele. Jeśli kamień szlachetny czyjegoś pierścionka spadnie we śnie, może to oznaczać śmierć jego dziecka lub utratę jego firmy. Zepsuty pierścień we śnie oznacza rozwód. Noszenie we śnie pierścienia wykonanego z żelaza oznacza, że ​​odniesie się korzyści, choć przy dużym wysiłku. Noszenie we śnie złotego pierścienia z cennym kamieniem oznacza, że ​​takie korzyści przyjdą z łatwością. Jeśli jest to zwykły pierścionek lub obrączka bez kamienia, oznacza to zaangażowanie się w ciężki projekt i nic z niego nie wynika. Pierścionki wykonane z kości słoniowej lub z rogu zwierzęcia we śnie to radosna nowina dla kobiety. Widok kogoś u władzy, który we śnie stempluje dokument swoim pierścieniem jako pieczęcią, oznacza, że ​​otrzyma się ważne stanowisko polityczne. Jeśli ktoś, kto jest przyzwyczajony do noszenia srebrnego pierścienia, widzi, że oferuje go jako prezent komukolwiek zechce we śnie, oznacza to, że będzie przewodniczył zaszczytnemu stanowisku. Noszenie we śnie pierścienia gubernatora oznacza nominację na stanowisko dostojnika lub odziedziczenie takiej rangi po ojcu. Jeśli czyjś ojciec nie zajmuje takiego stanowiska, oznacza to przeciwieństwo jego życzeń. Znalezienie zagubionego pierścionka we śnie oznacza zarabianie pieniędzy na obcej ziemi, posiadanie nowo narodzonego syna lub może oznaczać małżeństwo ze sprawiedliwą kobietą. Jeśli kamień na czyjejś pierścieni wydaje się niestabilny we śnie, oznacza to, że ktoś zostanie zwolniony z pracy. Usunięcie pierścionka we śnie oznacza, że ​​można usunąć z pracy. Jeśli kobieta widzi, jak we śnie zdejmuje obrączkę, oznacza to śmierć jej męża lub bliskiego krewnego. Pierścień we śnie oznacza również opaskę, obciążenie lub kajdany. Jeśli czyjś pierścionek znika, a we śnie pozostaje tylko kamień, oznacza to, że gdy znikną obowiązki, pozostaną dobre wspomnienia o tej osobie. Mężczyzna noszący złoty pierścionek we śnie reprezentuje innowację, a jej rezultaty przyniosą cierpienia, zdradę lub bunt. Noszenie ciasnego pierścienia we śnie oznacza, że ​​ktoś zostanie zwolniony od złej kobiety lub że zostanie oszczędzony od nikczemnego obowiązku. Pożyczona obrączka ślubna we śnie reprezentuje własność, która nie będzie trwała. Jeśli ktoś we śnie kupi wygrawerowany pierścionek, oznacza to, że będzie posiadał coś, czego nigdy wcześniej nie posiadał, na przykład dom, samochód, może się ożenić lub urodzić dziecko. Jeśli we śnie widzi się pierścionki sprzedawane na wolnym rynku, oznacza to, że majątki wyższych sfer są na sprzedaż lub może reprezentować przejęcie. Jeśli we śnie widzi się niebo spadające z pierścieni, oznacza to, że w tym roku pocznie dziecko. Jeśli jest niezamężny, oznacza to, że w tym samym roku poślubi bogatą i dziewicę młodą kobietę. Jeśli we śnie są złotymi pierścieniami, oznacza to, że taka kobieta straciła swoje bogactwo. Jeśli ktoś umieści pierścionek w swoim małym palcu, a następnie zdejmie go, aby położyć go na palcu serdecznym, a następnie zdejmie go ponownie, aby umieścić go na środkowym palcu we śnie, oznacza to, że szuka klientów dla prostytutki. Jeśli kiedyś zauważy się jego pierścionek w małym palcu, potem w środkowym, a potem serdecznym bez jego robienia we śnie, oznacza to, że jego żona zdradzi go z innym mężczyzną. Jeśli sprzedaje swój pierścionek za grosze lub garść sezamu, albo za małą mąkę we śnie, oznacza to, że rozstanie się z żoną, chociaż będą się wzajemnie szanować, lub może to oznaczać, że zaoferuje jej dobry układ finansowy. Otrzymanie we śnie pierścionka inkrustowanego drogocennym kamieniem od syna reprezentuje dobry charakter i cechy takiego syna. Kamień wykonany we śnie z bezwartościowych szklanych koralików oznacza słaby autorytet. Pierścionek inkrustowany we śnie zielonym szafirem oznacza spłodzenie inteligentnego syna, który stanie się wielkim mężem wiedzy. Drewniany pierścionek we śnie przedstawia obłudną kobietę. Jeśli kobiecie we śnie zaoferuje się pierścionek, oznacza to, że wyjdzie za mąż, a dla zamężnej kobiety oznacza to, że urodzi syna. Jeśli zinterpretować pierścionek we śnie jako oznaczający pieniądze lub ubranie, to reprezentuje on status i wysoki szacunek dla jego dziedziny. Otrzymanie pierścionka jako prezentu we śnie to również radosna wiadomość lub małżeństwo z piękną kobietą. Widząc ateistę, który publicznie przechwala się swoimi działaniami i myślami, nosząc pierścionek i obracając we śnie kamień w stronę dłoni, oznacza to, że angażuje się w sodomię. Jeśli wierzący odwraca swój pierścień do środka podczas modlitwy we śnie, oznacza to jego skromność. Noszenie we śnie pierścienia, który przenosi dwa kamienie szlachetne, jeden na zewnątrz, a drugi do wewnątrz, oznacza, że ​​można przewodniczyć dwóm ważnym spotkaniom, materialnym i duchowym, lub wewnętrznemu i zewnętrznemu. Noszenie we śnie pierścionka z czerwonym kamieniem karneolu oznacza koniec biedy. Jeśli osoba pobożna, osoba religijna lub asceta we śnie otrzyma srebrny pierścień od Boga Wszechmogącego, oznacza to jej zbawienie w Dniu Sądu. Jeśli we śnie otrzyma srebrny pierścień od Wysłannika Boga (uwbp), oznacza to dar większej wiedzy. Jeśli jest to złoto, żelazo lub miedź, ma to negatywne konsekwencje, ponieważ żelazne pierścienie reprezentują łańcuchy mieszkańców ognia piekielnego. W jakiś sposób noszenie prostego opaski we śnie jest lepsze niż noszenie ciężkiego pierścionka. Ciężkie dzwonki we śnie również mogą kojarzyć się z zamachem lub oszustwem. Z drugiej strony, duże pierścienie we śnie również można zinterpretować jako coś wielkiego lub coś, co pociąga za sobą spore korzyści. Pierścienie ołowiu we śnie oznaczają słaby autorytet. Jeśli ktoś wysyła swój pierścionek do jakiejś osoby, która mu go we śnie zwraca, to znaczy, że prosi o zaręczyny z kimś z takiej rodziny, ale jego prośba zostanie odrzucona. Jeśli ktoś we śnie widzi, jak jego pierścień jest siłą wyciągany z palca, oznacza to, że straci swoją rangę lub cokolwiek ten pierścień mu reprezentuje. Jeśli ktoś zgubi pierścień we śnie, oznacza to, że doświadczy czegoś, czego nienawidzi, gdy to się z nim dzieje. (Zobacz także Gry | Pierścień Salomona)…

…We śnie sprzedawca perfum przedstawia gnostyka, ascetę, oddanego czciciela lub literata. Każdy, kto z nim usiądzie, będzie nosił jakiś zapach jego perfum lub nauczy się etykiety, przyjmie dobre maniery, nauczy się czegoś o swojej sztuce, cieszy się szczęśliwym otoczeniem lub zasłuży na pochwały, z wyjątkiem sytuacji, gdy sprzedawca perfum pali kadzidło dla dymu które we śnie emanuje z palącego się kadzidła oznacza ukryte pochwały. Sprzedawca perfum we śnie to także kosmetyczka. Widzenie go we śnie oznacza również wiedzę, wskazówki, zdobywanie pochwał lub pochwałę. (Zobacz także Amber | Musk | Perfume)…