…(Ciemność | Nieuwaga | Ignorancja) We śnie bezksiężycowa noc reprezentuje brak pracy, stagnację lub utratę pracy. Jeśli widzi się cały świat w ciemności, a księżyc wciąż jaśnieje na niebie we śnie, oznacza to, że gubernator tymczasowo zrzeknie się wszystkich obowiązków na rzecz swojego głównego ministra lub sekretarza, a złodzieje i rabusie będą gromadzić się wokół nich biznes. Jeśli wtedy we śnie ujrzy światło dzienne, oznacza to, że taka przeciwność minie. Jeśli ludzie są we śnie oblężeni, a po długiej ciemnej nocy we śnie świta, oznacza to, że ich oblężenie zostanie zniesione. Jeśli ludzie cierpią z powodu wysokich cen i ktoś widzi ten sen, oznacza to, że ceny wrócą do normy. Jeśli oni cierpią z powodu tyranii, to też minie. Noc we śnie to także stosunki małżeńskie, a dzień to rozstanie między nimi. We śnie ciemność nocy również reprezentuje nieostrożność, a zwłaszcza jeśli ktoś jest świadkiem piorunów i błyskawic we śnie. Widzenie we śnie całkowitej ciemności w domu oznacza długą podróż. Noc i dzień we śnie przedstawiają dwóch przeciwnych władców lub dwóch rywali lub przeciwników. Noc we śnie również reprezentuje ateistę, podczas gdy dzień we śnie reprezentuje wierzącego. Noc we śnie to także wygoda i odpoczynek, a dzień to trud i trudy. We śnie noc to także przyjemność seksualna , a dzień rozwód lub separacja. Noc we śnie to stagnacja gospodarcza, a dzień to biznes, podróże i hipokryzja. Jeśli interpretujemy noc we śnie jako ocean, wtedy dzień oznacza ląd. Noc we śnie oznacza również śmierć, podczas gdy dzień reprezentuje życie i zmartwychwstanie. Noc i dzień razem mogą przedstawiać dwóch aniołów stróżów, którzy rejestrują czyny każdego człowieka i którzy są świadkami Boga. Jeśli chory widzi świt we śnie, oznacza to, że wyzdrowieje z choroby lub umrze z jej powodu. Jeśli zostanie uwięziony, oznacza to, że zostanie zwolniony. Jeśli jest grzesznikiem, oznacza to, że pokutuje za swoje grzechy. Jeśli jest kupcem, a jego firma się nie rusza, oznacza to, że jego towar zostanie ostatecznie sprzedany. Zapadnięcie nocy pod koniec dnia we śnie również może oznaczać coś przeciwnego. Widzenie nocy we śnie oznacza także ciągłe zmiany w życiu, ubóstwo, głód, głód czy śmierć. Noc i dzień we śnie również reprezentują mądrość i protokoły lub oddawanie się czemuś, czego można żałować. Noc we śnie może również oznaczać zmieniające się czasy lub zmieniające się trendy. Noc we śnie może również przedstawiać kobietę afrykańską, a dzień kobietę rasy kaukaskiej lub kobietę w ciąży. Noc we śnie to także suknia wieczorowa, a dzień to praca. Noc we śnie oznacza również zasłanianie trudności i schronienie się w bezpiecznym miejscu, chyba że ten, kto widzi sen, jest podróżnikiem, wtedy noc w jego śnie oznacza niesprawiedliwość i ignorancję. Noc we śnie to także oddanie, nocne czuwanie, osiągnięcie celu czy spotkanie z ukochanymi. (Zobacz także Darkness | Evening | Moon | Night of power)…

…Jeśli we śnie otacza cię noc, możesz spodziewać się niezwykłego ucisku i trudności w biznesie. Jeśli wydaje się, że noc zanika, warunki, które dotąd wydawały się niekorzystne, teraz rozjaśnią się, a sprawy przejdą w fazę pomyślności. Zobacz Ciemność….

Marzyć, że jest noc symbolizuje koniec cyklu lub krok jest blisko. Będąc na skraju zmian lub że sytuacja jest prawie skończła. Negatywnie, noc może odzwierciedlać twoje uczucia dotyczące niezrealizowanych nadziei lub porażki. Poczucie, że niepożądana zmiana jest nieunikniona.

…(Noc, w której został objawiony Święty Koran). Widzenie i przeżywanie nocy mocy we śnie oznacza, że ​​czyjeś życzenie się spełni, nawet jeśli pragnie się królestwa lub wielkiego skarbu. Ta sama interpretacja odnosi się do obchodów nocy Nocnej Podróży, podczas której Prorok Mahomet, z którym będzie pokój, wstąpił do niebios, aby spotkać się ze swoim Panem. Taką samą interpretację daje się widzieć we śnie piątkowy wieczór….

…Sen o ciemnej nocy wskazuje na poważne przeszkody w osiągnięciu twoich celów. W twoim życiu są trudne kwestie, które nie są zbyt jasne. Musisz je odłożyć na bok, aby oczyścić umysł. Alternatywnie, noc jest synonimem śmierci, odrodzenia i nowych początków….

…Pozytywny aspekt wieczoru jest reprezentowany przez obecność księżyca, a wraz z nim noc traci swoje niebezpieczeństwo. Chociaż często mamy nocne sny, które są negatywnymi, prawdziwymi koszmarami, w których odzwierciedlają się wszystkie nasze lęki, wahania, lęki, niebezpieczeństwa i smutki. Jeśli sen o nocy jest nieustannie powtarzany, ujawnia się wyraźny kompleks niższości….

(Zobacz noc)

…Sen o doświadczaniu nocy symbolizuje zamęt, przeszkody lub niepowodzenia. W twoim życiu jest problem, którego nie możesz zrozumieć, który uniemożliwia ci pójście naprzód lub który cię powstrzymuje. Noc może być również reprezentacją sytuacji, które nie są już pozytywne lub które zmieniły się na najgorsze. Coś nie jest tak dobre, jak kiedyś….

Jeśli marzyłeś, że nadeszła noc, oznacza to koniec cyklu, starzenie się lub śmierć. Może być również symbolem niezrealizowanych nadziei.

Aby mieć marzenie o zachodzie słońca o wschodzie słońca, stanowi kilka poważnych niepowodzeń i przeszkód w osiągnięciu swoich celów. Istnieją pewne problemy w twoim życiu, że masz do czynienia, które nie są bardzo jasne. Musisz odłożyć pytania na bok, aby można było oczyścić głowę, zanim wrócisz do niego. Alternatywnie, noc może być synonimem śmierci, odrodzenia i nowych początków. Zobacz także ciemność

Sen o przeżywaniu nocy symbolizuje zamieszanie, przeszkody lub niepowodzenia. Jest problem w twoim życiu, że nie można dowiedzieć się, uniemożliwia przejście dalej, lub który utrzymuje cię z powrotem. Noc może być również reprezentacją sytuacji, które nie są już pozytywne lub które zwracają się na gorsze. Coś nie jest tak dobre, jak kiedyś.

Chodzenie nocą bez światła to zapowiedź choroby, śmierci, straty, smutku, niebezpieczeństwa lub śmiertelnego wypadku.

…Jeśli nocy snu towarzyszy ciemność i strach, symbolizuje to nasz strach, udrękę i poczucie nieznanego i nieuświadomionego niebezpieczeństwa. Niektórzy autorzy uważają, że jeśli ten sen powtarza się wielokrotnie, może to wskazywać na ostre poczucie niższości lub niską samoocenę….

…Jeśli ktoś widzi siebie jako oblubieńca w noc poślubną w towarzystwie muzyków i tancerzy we śnie, oznacza to, że może umrzeć w tym miejscu. Jeśli ktoś widzi siebie podczas stosunku małżeńskiego ze swoją oblubienicą, ale nie mógł jej zobaczyć ani rozpoznać, ani też nie została mu nazwana we śnie, oznacza to również jego śmierć. Jeśli ktoś zobaczy i rozpozna swoją oblubienicę lub jeśli we śnie zostanie nazwana jego oblubienicą, oznacza to zdobycie bogactwa. (Zobacz także Panna młoda | Ślusarz | Gwiazda)…

Sen o fluorescencyjnej rurce symbolizuje dobre uczucie rozpraszające się podczas negatywnej lub irytującej sytuacji w tej chwili. Dobrze się bawiąc robiąc coś, czego nigdy wcześniej nie robiłem, gdy nie ma nic do zrobienia. Przykład: Człowiek marzył o zabawie z lampką fluorescencjową. W prawdziwym życiu spędził noc bawiąc się pomagając kobiecie w zalanej piwnicy podczas zaciemnienia.

…(Bezpieczne) We śnie szafa reprezentuje żonę, kryjówkę, ochronę lub zasłonę. Jeśli ktoś we śnie widzi zniszczoną szafę, może to oznaczać śmierć jego żony. Szafa we śnie to także zrobiona, skrywająca tajemnice, poufność lub intymność między mężem i żoną, chroniąca reputację czystych kobiet, piękna szata lub może reprezentować dzień i noc. Jeśli ktoś we śnie wkłada coś do szafy, to znaczy, że znajdzie to tam, kiedy będzie tego potrzebował….

…Sny, w których akcja toczy się po południu, mówią nam, że pozostały czas jest ograniczony, zbliża się ostatnia linia, a koniec będzie znacznie bliżej, gdy zbliża się noc. W zależności od okoliczności po południu, takich jak czyste lub pochmurne niebo, zrozumiemy prognozę snu….

…Śnienie o wejściu przez drzwi oznacza, że ​​śniący może stać się ofiarą pomówień ze strony wrogów, przed którymi śniący próbował uciec. Jeśli drzwi są tymi z dzieciństwa marzyciela, oznacza to, że w przyszłości będzie natychmiastowa radość. Sen o otwartych drzwiach oznacza triumf w miłości. Jeśli są to drzwi rezydencji, oznacza to sukces gospodarczy. Jeśli to drzwi do ogrodu, oznacza to, że będą imprezy i wycieczki. Śnienie, że ktoś próbuje zamknąć drzwi, przez które śniący próbuje przejść, a drzwi spadają z powodu rozłączenia zawiasów, sugeruje, że ktoś potrzebuje pomocy śniącego, ale śniący nie będzie w stanie pomóc, nawet jeśli on lub naprawdę może chcieć. Sen o otwarciu drzwi sugeruje, że wkrótce pojawią się nowe udane działania. Marzenie o namalowaniu starych i częściowo zniszczonych drzwi wskazuje, że marzyciel pragnie zmiany życia w nadziei, że dzięki wysiłkowi i ciężkiej pracy zarobi fortunę. Śnienie o innych ludziach przechodzących przez drzwi bez żadnych trudności oznacza, że ​​śniący ma frustrację z powodu sytuacji, które nie idą dobrze. Jeśli osoba, która marzy o tym śnie, jest politykiem, oznacza to niekorzystne zmiany. Dla artysty, wynalazcy czy pisarza może to oznaczać, że jego praca nie zostanie przyjęta, co jest dla nich ostrzeżeniem, aby sprawdzili to, co stworzyli. Kiedy drzwi są zamknięte, a śniący nie może ich otworzyć, sugeruje to, że śniący nie jest na dobrej drodze, co spowoduje trudności w rodzinie, biznesie i przyjaciołach. Sen o zniszczeniu drzwi sugeruje, że wkrótce śniący będzie miał kilka problemów, w tym z władzami. Śniąc o tym, co dzieje się za drzwiami, wskazuje, że niektórzy przyjaciele knują przeciwko śniącemu lub że śniący próbuje zrobić coś, co jest złe. Śnienie o próbie przejścia przez drzwi i rozłączeniu drzwi i zranieniu kogoś może oznaczać, że rady i zalecenia śniącego mogą poważnie zranić osobę, która je przyjmuje, dlatego śniący powinien dokładnie przemyśleć, zanim je poda. Jeśli kobieta śni, że w deszczową noc przechodzi przez drzwi, może to oznaczać, że zamierza przeżyć nieprzyjemne przygody. Jeśli mężczyzna ma ten sam sen, oznacza to występki i naganne zachowanie. Według Freuda, kiedy mężczyzna marzy o drzwiach, symbolizuje to coś seksualnego, co oznacza, że ​​istnieją seksualne pragnienia i impulsy, które nie zostały zaspokojone. Sen o przejściu przez drzwi, bez względu na kształt czy rozmiar, sugeruje, że wkrótce śniący otrzyma wiadomości, być może nieprzyjemne, związane z załatwianymi sprawami. Sen o otwarciu drzwi świadczy o braku powagi i uczciwości w działaniach śniącego. Śnienie o zamkniętych drzwiach i trudności z ich otwarciem może oznaczać, że są szanse, które zostały zmarnowane i że śniący nie będzie w stanie się zregenerować. Sen o zobaczeniu zepsutych drzwi, a co gorsza, jeśli spadają, sugeruje, że nie ma szans na osiągnięcie tego, co jest pożądane, dlatego lepiej poszukać innych opcji. Sen o próbie sforsowania zamkniętych drzwi, aby przez nie przejść, oznacza, że ​​nie ma prawdopodobieństwa sukcesu w tym, czego pragnie śniący….

…Śnienie o jednej lub kilku ścieżkach zwykle wskazuje, że śniący ma ciągłą troskę z powodu wątpliwych warunków panujących w jego sprawach, interesach, miłości itp., Co wywołuje ciągłą chęć dokonywania zmian w swoim życiu. Prawdopodobieństwa tych zmian prawie zawsze pojawiają się w tym samym śnie, pokazując trudności lub możliwości ich wykonania. Na przykład: Duża, długa i czysta ścieżka, łatwa do pokonania, wskazuje, że w życiu śniącego wszystko jest w porządku i tak pozostanie przez jakiś czas. Wręcz przeciwnie, wąska, błotnista, kamienista i trudna w nawigacji ścieżka wskazuje na wiele problemów, wskazując, że pożądana zmiana nie będzie łatwa ani natychmiastowa. Ścieżka, która wydaje się nagle zablokowana przez ścianę lub jakąkolwiek inną przeszkodę, taką jak ogromna skała, lub która po prostu się nie kończy, wskazuje, że nie należy oczekiwać sukcesu w pożądanej zmianie, ponieważ problemy byłyby większe i niemożliwe do rozwiązania . Taki sen sugeruje, że należy zmienić taktykę, a także cele, a nawet racje, dlatego należy dokonać ogólnego przeglądu spraw śniącego, co zwykle wymaga czasu i cierpliwości. Marzenie o kilku przecinających się ścieżkach wskazuje, że nie ma pewności siebie, a to uniemożliwi śniącemu skorzystanie z okazji, które się pojawiają. Śnienie o jednej lub więcej ścieżkach, chodnikach, drogach itp. Wskazuje na nadchodzące wycieczki. Sen o chodzeniu i obserwowanie jednej lub więcej nieznanych ścieżek wskazuje, że śniący wkrótce będzie musiał zająć się nowymi problemami, a czas zostanie stracony na pewne nowe działania. Śnienie o ogrodzonej drodze z pięknymi drzewami i kwiatami wskazuje, że śniący jest bliski sukcesu w tym, co podjął. Marzenie o pięknej drodze w towarzystwie kilku osób świadczy o radości i dobrobycie w domu. Jeśli śniący, mężczyzna lub kobieta, ma się pobrać, oznacza to szczęście z drugą połówką. Śnienie o zgubieniu się na nieznanej ścieżce wskazuje, że popełniane są błędy, które zagrażają temu, co zostało osiągnięte, i mogą wystąpić poważne niepowodzenia i straty. Sen o chodzeniu po wąskiej kamienistej ścieżce zwiastuje problemy i trudności, których rozwiązanie wymaga wiele poświęcenia i pracy. Śnienie, że ścieżka została utracona, wskazuje na zdezorientowanie psychiczne, które wyjaśnia problemy, przez które przechodzi śniący. Śnienie o pójściu łatwą ścieżką, wysadzaną zieloną trawą i bujnymi kwiatami, wskazuje, że wszystkie sprawy marzyciela idą dobrze i wkrótce osiągną sukces. Sen o chodzeniu w ciemną noc po nieznanej ścieżce wskazuje, że śniący interweniuje w ryzykowne sprawy, które mogą prowadzić do poważnych problemów. Kiedy kobieta marzy o szybkim spacerze, oznacza to, że tęskni za czymś trudnym do zdobycia, ale w końcu to dostanie. Spacer ścieżką lub wąską ścieżką zwykle oznacza, że ​​śniący będzie miał romantyczny romans z osobą zamężną….

…(Kiść winogron) We śnie grona winogron o słodkim smaku oznacza otrzymywanie korzyści za pośrednictwem krewnego lub bliskiego przyjaciela. Jeśli winogrona smakują kwaśno we śnie, oznaczają żal. Winogrona we śnie reprezentują również pieniądze, zyski, zarobki, rosnący kapitał, oszczędności lub kapitał potrzebny do wsparcia przedsięwzięcia biznesowego. Widok winogron w sezonie we śnie oznacza zyski materialne, a poza sezonem szybkie zyski lub nielegalne zarobki. Zbieranie kiści winogron we śnie oznacza otrzymanie pieniędzy od kobiety. Czarne winogrona we śnie reprezentują noc, a białe winogrona reprezentują światło dzienne. Czarne winogrona we śnie mają niewielką korzyść w stanie czuwania i mogą reprezentować pieniądze, które nie są trwałe. Białe winogrona we śnie reprezentują powrót do zdrowia po chorobie, ponieważ prorok Noe (uwbp) został kiedyś dotknięty gruźlicą, a Bóg Wszechmogący zainspirował go we śnie do jedzenia białych winogron i dzięki Bożemu urlopowi doprowadzili do jego wyzdrowienia. Winogrona wiszące na winorośli we śnie oznaczają strach. Wyrywanie nasion i wyrzucanie miazgi we śnie oznacza kłótnię z żoną, która zakończy się żalem. Widok winogron w sezonie we śnie może oznaczać cierpienie, a poza sezonem oznacza chorobę. Widok winogron w sezonie we śnie może również oznaczać sukces związany z kobietami, miłością, czułością i współczuciem. Jedzenie winogron we śnie oznacza również picie wina. (Zobacz także Gruźlica | Wino)…

…Księżyc w pełni, jasny i piękny, oznacza romans, radość i spokój u drzwi. Nowy, młody księżyc oznacza nowe projekty lub firmy do wykonania. W trzeźwą noc jest oznaką nieszczęścia i straty….

…Trzymanie nitki w dłoni we śnie oznacza szukanie alibi lub dowodu na poparcie własnej argumentacji i wygranie sprawy. Skręcenie nici lub zawiązanie jej wokół szyi kogoś, a następnie przeciągnięcie go we śnie przedstawia alfonsa szukającego klientów dla prostytutki. Węzły w nitce oznaczają magię lub złe zaklęcia. Biała nić we śnie reprezentuje świt, a czarna nić przedstawia noc. (Zobacz także Kulka nici | Pimp | Lina | Szpula)…

(Patrz Ciemność | Wieczór | Noc)

…Zwiedzanie Meczetu Proroka w Medynie we śnie oznacza szukanie bliskości Boga i Jego przyjemności poprzez dobre uczynki. Oznacza to również poczucie bezpieczeństwa, przebywanie z ludźmi wiedzy, przebywanie z ludźmi o randze religijnej, dołączanie do towarzystwa poszukiwaczy wiedzy i rozwijanie szczerej miłości do rodziny Proroka Bożego, z którym pokój, służenie i kochanie tych, którzy kochają Jego potomstwo . Zwiedzanie Meczetu Proroka we śnie oznacza również miłość, wiedzę i przewodnictwo. Zwiedzanie Świętego Meczetu Al-Aksa w Jerozolimie we śnie oznacza błogosławieństwa, zrozumienie wewnętrznego znaczenia ważnych duchowych tematów i cudownych wydarzeń lub refleksję nad Nocną Podróż Wysłannika Boga (uwbp), noc, w której osiem niebios zostało udekorowanych na przyjęcie i czcij go, gdy został wezwany do stawienia się przed Bogiem Wszechmocnym. Zwiedzanie grobu proroka Boga Abrahama, z którym pokój, we śnie oznacza posłuszeństwo rodzicom, bycie im wiernym, szukanie ich miłości, błogosławieństw i przyjemności ze szczerością i wiernością słowom i czynom. Odwiedzanie świętych miejsc we śnie oznacza także poszukiwanie wiedzy i mądrości, miłość do ludzi dobroczynnych, przebywanie z dobrymi ludźmi, próbę poznania swojej religii z ręki pobożnego nauczyciela, aby otrzymać błogosławieństwa i korzyści w tym życiu i w następnym. (Zobacz także Mahometa, z którym pokój będzie | Mekka | Medyna)…

…Sen o byciu w środowisku przemysłowym symbolizuje twoje uczucia dotyczące nieprzerwanej pracy lub jakiejś dziedziny życia, do której masz motywację, aby zapewnić, że nigdy się nie skończy. Robię coś przez cały czas. Możesz bardzo ciężko pracować, aby osiągnąć cel lub ciągnąć „całą noc”. Poczucie, że jakaś dziedzina twojego życia musi trwać bez względu na wszystko. Negatywnie, ustawienie typu przemysłowego może odzwierciedlać nadmierną pracę lub całkowity brak szacunku dla uczuć, aby coś zrobić. Czując, że praca to wszystko, co robisz. Czujesz się wyczerpany, utrzymując jakiś obszar swojego życia. Przykład: Mężczyzna marzył o byciu w parku przemysłowym. Na jawie był w trakcie bardzo długich i męczących testów narkotykowych jako pacjent, aby pomóc lekarzom dowiedzieć się o leku eksperymentalnym….

…Sen księżyca reprezentuje coś ukrytego, tajemniczego z kobiecym aspektem twojego wnętrza. Symbolizuje także cykle życia, zależność, wiedzę pośrednią, mobilność, wzrost, wyobraźnię, podświadomość, psychikę i wszystko, co jest podatne na wpływy i wrażenia. Marzenia o księżycu są związane ze wszystkimi kobiecymi i owocnymi rzeczami, zwłaszcza z miłością i romansem. Sen o pochmurnym księżycu w ciemną noc to sygnał nieszczęść i strat. Sen o półksiężycu wskazuje na zmiany, odnowę i cykliczny ruch. Płynnie podążasz na swojej ścieżce. Sen księżyca w pierwszej kwadrze reprezentuje czasami rosnącą płonącą miłość. Sen o krajobrazie oświetlonym przez księżyc wskazuje na romantyczną miłość. Fazy ​​księżyca wskazują stopień ewolucji. Pełnia oznacza cele i cele. Jasny i piękny księżyc w pełni oznacza nowy romans, radość i spokój. Księżyc w nowiu symbolizuje nowe projekty lub biznes do wykonania i rozwoju. Księżyc w nowiu jest także oznaką harmonii, płonącej miłości. Śnić, że księżyc się zmniejsza, oznacza niewierność kochanka i rozczarowania w biznesie. Sen o zaćmieniu Księżyca oznacza, że ​​twoja kobieca strona przesłania twoją męską stronę. Ostrzega również przed chorobą bliskiej osoby….

…(Gryzoń | Złodziej | Kobieta) Mysz we śnie reprezentuje rozwiązłą i grzeszną kobietę, złodzieja lub kogoś, kto czuje się pochlebiony, ujawniając ludzkie życie. Widzieć we śnie dużą rodzinę myszy w domu oznacza pieniądze i dobrobyt. Jeśli ktoś zobaczy mysz bawiącą się w swoim domu, w którym we śnie jest mnóstwo jedzenia, oznacza to ulgę i pieniądze. Jeśli mysz opuszcza dom we śnie, oznacza to, że błogosławieństwa odejdą z tego domu, a jej zarobki zmniejszą się. Posiadanie myszki dla zwierząt domowych we śnie oznacza posiadanie służącej lub gospodyni. Czarna mysz i biała mysz we śnie reprezentują noc i dzień. Widzenie we śnie myszy w kolorze czarnym lub białym zajmuje się własnym biznesem w świetle dziennym, oznacza długowieczność. Jeśli we śnie widzi się mysz skubiącą jego ubranie, oznacza to, że ogłasza swoje zamiary lub cele. Mysz kopiąca dziurę we śnie reprezentuje złodzieja. Mysz we śnie może również reprezentować dziewczynę, oportunistyczną kobietę lub przyjaciółkę, która ukrywa swoje prawdziwe intencje. Złapanie myszy we śnie oznacza również zaprzyjaźnienie się z kobietą lub małżeństwem. Myszy we śnie również oznaczają uniesienie lub ekstazę, chyba że są mieszanych kolorów. Myszy we śnie również reprezentują domowników. Zabicie lub złapanie myszy we śnie oznacza wykorzystanie kobiety. Rzucanie kamieniem lub strzelanie strzałą w mysz we śnie oznacza obmawianie lub oczernianie godnej pogardy kobiety, albo korespondowanie z jej wywoływaniem tego, co bezprawne. Widzenie we śnie rodziny myszy w studni lub w pobliżu pochyłej krainy oznacza zbliżanie się do końca życia. Widzenie we śnie dużej rodziny myszy w domu może również oznaczać spotkanie kobiet lub przyjęcie w domu. Mysz w koszuli we śnie reprezentuje przyjaciółkę, z której nic dobrego nie może wyjść. Skóra myszy we śnie to małe pieniądze, które zabiera się podłej kobiecie….

…(Anioły | Podróż) Żołnierze we śnie przedstawiają aniołów Bożych i żołnierzy miłosierdzia, podczas gdy najemnicy we śnie reprezentują żołnierzy kary. Jeśli ktoś widzi siebie jako żołnierza jedzącego posiłek w komnatach króla we śnie, oznacza to, że będzie kontrolował kraj bez większego wysiłku z jego strony. Jeśli ktoś we śnie figuruje jako żołnierz, oznacza to jego dobro, satysfakcję lub to, że będzie kontynuował naukę. Jeśli osoba przykuta do łóżka postrzega siebie jako żołnierza w obozie lub we śnie zostaje zwolniony z wojska, oznacza to, że jego choroba zakończy się śmiercią lub może oznaczać trudności, cierpienie i straty. Zgromadzenie żołnierzy we śnie oznacza zniszczenie grzeszników i zwycięstwo prawych. Żołnierz niosący we śnie plagę lub strzały również reprezentuje dobre postępowanie. Liczba stu żołnierzy we śnie przedstawia karę i nieszczęście, które Bóg Wszechmogący zadaje ludziom na ziemi z powodu ich grzechów pod koniec każdego stulecia lub na początku nowego. Widok tysiąca żołnierzy we śnie reprezentuje błogosławioną Noc Mocy, która ma miejsce pod koniec miesiąca Ramadanu. Jeśli żołnierzami kieruje prorok, król, mędrzec lub człowiek wiedzy we śnie, oznacza to zwycięstwo wierzących. Jeśli we śnie widzi się armię wkraczającą do miasta, może to przedstawiać deszcz. (Zobacz także Night of Power)…

Godziny w snach są zwykle symbolami miesięcy, lub jak wiele cykli pełni księżyca trzeba czekać na zdarzenie występuje. Każda pełnia księżyca miesięcy jest definiowana jako godzina na zegarze zodiaku omówiona w sekcji tematów dla czasu. 12 faz zodiaku reprezentują godziny z Baranem jako 12:00 i funtem jako 6:00. Jeśli ktoś we śnie wspomina określony czas, na przykład 7:00, to po prostu odnoszą się do godzin, aby zobaczyć, że Zodiak 7:00 odnosi się do zmiany, że będzie doświadczenie w swoim życiu wokół pełni księżyca w Skorpiona. Czas we śnie może być również symbolem, który używa numerologii do opisania tego, co dzieje się teraz w twoim życiu. Jeśli ktoś mówi, że jesteś 18:00 to symbol negativism można zauważyć. Czas odzwierciedlający zauważenie i noc odzwierciedlającą rzeczy, których nie można zauważyć. Czas we śnie prawie zawsze odnosi się do zmiany w twoim życiu lub sposobu, w jaki myślisz, że używasz numerologii, aby symbolizować to, co się dzieje. Aby uzyskać więcej informacji, zobacz sekcję tematów dla liczb

…Sen o patrzeniu w niebo sugeruje, że wkrótce w życiu śniącego nastąpi dobrobyt. Sen o usianym gwiazdami niebie w spokojną noc wskazuje na pragnienia przekraczające ambicje marzyciela, które mogą prowadzić do niepowodzeń. Śnienie o niebie i zamiast widzieć gwiazdy, widzenie postaci, które nie są dokładnie aniołami, wskazuje, że istnieją duchowe pragnienia, które nie zostały zaspokojone z powodu niesprzyjających warunków życia. Sen o byciu w niebie i widzenie znajomych ludzi wskazuje, że istnieją nieuczciwe przyjaźnie, które obserwują zachowanie śniącego, aby wykorzystać jego błędy. Sen o czystym niebie oznacza, że ​​śniący otrzyma awans lub przynajmniej miły gest od znajomego. Jeśli niebo wydaje się ciemne, a co gorsza, gdy jest groźna burza, oznacza to, że będą różne problemy, w tym sentymentalne. Sen o czerwonym niebie wskazuje, że zbliżają się zbiorowe problemy, które wpłyną na śniącego….