…We śnie złoto jest nielubianym pierwiastkiem, który powoduje szkody, niepokój i straty. Noszenie złotej bransoletki we śnie oznacza otrzymanie spadku. Noszenie złotej ozdoby we śnie oznacza małżeństwo z niekompatybilną osobą. Każdy prezent ślubny od takiej osoby oznacza kłopoty. Otrzymanie złotej sztabki we śnie oznacza utratę pieniędzy lub biznesu. Jeśli ktoś widzi, jak we śnie topi sztabkę złota, oznacza to, że będzie prześladowany za popełnienie odrażającego czynu i stanie się rozmową w mieście. Widzenie we śnie połamanych kawałków złota lub całej monety złotej oznacza spotkanie z władcą kraju lub gubernatorem miasta. Bicie złota we śnie reprezentuje zło, śmierć lub zniszczenie. Widząc, jak we śnie twój dom zamienia się w złoto, oznacza, że ​​ogień strawi jego dom. Jeśli we śnie dłoń staje się złota, oznacza to, że może być sparaliżowana. Widząc, jak oczy we śnie zmieniają kolor na złoty, może stać się ślepy. Noszenie złotego naszyjnika, srebrnego naszyjnika lub naszyjnika wysadzanego klejnotami we śnie oznacza, że ​​zostanie się przywódcą lub może otrzymać coś godnego zaufania. Złoto we śnie reprezentuje również elementy uroczystości, radości, zysków, dobrych uczynków, rozpraszania stresu, małżeństwa, dzieci, wiedzy, duchowego przewodnictwa lub dosłownie działalności złotniczej. Jeśli we śnie widzi się, jak złoto zamienia się w srebro, oznacza to spadek wartości lub zmianę warunków w stosunku do kobiet, dzieci lub nieruchomości. Jest też odwrotnie. Jeśli we śnie widzi się, jak srebro zamienia się w złoto, oznacza to wzrost wartości, wschodzący księżyc żony, dzieci, firmy lub klanu. Każda haftowana złotem szata lub tkanina we śnie oznacza ofiary religijne. Wszelkie pozłacane ozdoby we śnie oznaczają naśladowanie zwykłych ludzi lub pozorne naśladowanie ludzi duchowych lub ostentacyjne zachowywanie się tak jak oni. Czyste złoto lub srebro we śnie oznacza czystość i szczerość intencji, zawarcie prawdziwego przymierza lub podpisanie traktatu pokojowego. Pozłacane lub posrebrzane ozdoby lub przedmioty ze złoconymi liśćmi we śnie przedstawiają krótkie życie, zmieniające się okoliczności, spędzanie długich i bezsennych nocy lub może oznaczać zapomnienie. Noszenie jakiejkolwiek wyprodukowanej lub ręcznie robionej biżuterii we śnie oznacza wieczne zarobki. Ta sama interpretacja dotyczy złotych folii. (Zobacz także Goldsmith)…

Sen o jo-jo symbolizuje dobre uczucie, aby zauważyć osobę lub sytuację, robiąc to, co chcesz przez cały czas. Trywialne podejście do czegoś, co kontrolujesz lub manipulujesz. Negatywnie, jo-jo może odzwierciedlać jego bezduszny stosunek do manipulowania inną osobą, lub zabawy z wyzysku. Nie mając wystarczająco dużo poważnych problemów lub problemów.

Złoto symbolizuje wszystko, co lepsze, światło, wiedzę, bogactwo, doskonałość i promieniowanie. Ponadto złoto wskazuje na stałą i niezmienną wartość dóbr oraz najwyższe duchowe oświecenie. Śnienie, którego szukamy, kopiąc w ziemi, mówi nam, że nasze pragnienia nie staną się rzeczywistością. Jeśli szukamy złota w piaskach rzeki, to znaczy, że nie jesteśmy pewni dobroci naszych uczuć. Śnienie, że produkujemy złoto, wskazuje, że w życiu marnujemy czas na fałszywe utopie i ambicje, zamiast wykorzystywać go do rzeczy pożytecznych. Wydanie lub utrata złota ogłasza, że ​​zostaniemy oszukani lub okradzeni z naszych towarów. Złoto jest dobrym omenem, jeśli je znajdziemy, zwłaszcza jeśli ma formę skarbu….

…Śnienie o klejnotach sugeruje, że cieszysz się lub chcesz cieszyć się wygodnym i przyjemnym życiem, chociaż szanse na to, by je przeżyć, jeśli nie robisz tego w tej chwili, są minimalne. Jeśli takie klejnoty są zepsute lub brudne, sugeruje to zły interes. Śnienie, że nosisz biżuterię, oznacza, że ​​jesteś zbyt ambitny i że będziesz cierpieć z powodu bolesnych niepowodzeń i frustracji. Śnienie, że inni noszą biżuterię, oznacza, że ​​spotkałeś lub chcesz spotkać wybitnych ludzi. Marzenie o kobiecej sukience pełnej biżuterii sugeruje, że chcesz zdobyć fortunę, wygrywając na przykład na loterii lub spekulując na giełdzie. Śnienie, że dostajesz biżuterię, to dobra wiadomość. Śnienie, że dostarczasz lub rozdajesz biżuterię, ostrzega przed nieuchronnym ryzykiem poważnych strat. Kiedy młoda kobieta marzy, że dostanie biżuterię, sugeruje to, że tęskni za korzystnym małżeństwem. Jeśli młoda kobieta śni, że straci swoje klejnoty, sugeruje to, że ukryta wrogość będzie próbowała ją skrzywdzić. Sen, że znajdziesz klejnoty na ziemi, sugeruje nadchodzący sukces. Śnienie, że kupujesz biżuterię, sugeruje, że w tym momencie Twoja sytuacja ekonomiczna ma się dobrze i utrzymałeś dobrą pozycję społeczną….

…Jeśli we śnie poradzisz sobie ze złotem, odniesiesz niezwykłe sukcesy we wszystkich przedsięwzięciach. Kobieta, która marzy o tym, że otrzymuje prezenty ze złota, w postaci pieniędzy lub ozdób, poślubi bogatego, ale najemnego mężczyznę. Znalezienie złota oznacza, że ​​twoje nadrzędne zdolności pozwolą ci z łatwością wyprzedzić cię w wyścigu o zaszczyty i bogactwo. Jeśli stracisz złoto, przez zaniedbanie stracisz największą szansę w swoim życiu. Śnienie o znalezieniu złotej żyły oznacza, że ​​zostanie ci narzucony jakiś niełatwy honor. Jeśli śnisz, że myślisz o pracy w kopalni złota, będziesz starał się przywłaszczyć sobie prawa innych i wystrzegać się domowych skandali….

Kiedy marzysz o pudełku z biżuterią, to takie marzenie wskazuje na potencjał, poczucie własnej wartości i wartości twojej osobowości. Być może marzenie sugeruje, że zaczynasz używać swoich umiejętności, aby osiągnąć sukces.

…Kolor złoty we śnie symbolizuje moc lub wolność robienia, co chcesz. Gwarantowane doświadczenie lub nagroda. Dostrzeganie okazji lub możliwości, które są dla Ciebie dostępne przez cały czas. Coś, co możesz zrobić, jeśli zechcesz. Może również oznaczać szczęście, bogactwo, uzdrowienie, oświecenie, szczęście i osiągnięcia. Cokolwiek negatywnego związanego ze złotem we śnie będzie wskazywać na zepsucie lub nadmiar….

Kolor złota we śnie symbolizuje moc lub swobodę robienia tego, co chcesz. Gwarantowane doświadczenie lub nagroda. Zrealizuj możliwości lub możliwości, które są dostępne dla Ciebie przez cały czas. Coś, co możesz zrobić, jeśli wybierzesz. Może również reprezentować szczęście, bogactwo, uzdrowienie, oświecenie, szczęście i spełnienie. Nic negatywnego związanego ze złotem we śnie nie będzie wskazywało na korupcję lub nadmiar.

We śnie o znalezieniu złota oznacza to, że odkryłeś coś cennego o sobie. Może to być jakiś ukryty talent lub wiedza. Pogrzebanie złota może wskazywać, że próbujesz ukryć coś o sobie.

…Śnienie o byciu w kopalni lub w innym miejscu i praca ze złotem może oznaczać, że istnieje ambicja na coś, co nie należy do marzyciela, co spowoduje poważne problemy. Marzenie o posługiwaniu się złotem, nawet jeśli nie jest twoje, sugeruje, że śniący jest na właściwej drodze do osiągnięcia sukcesu w pewnych działaniach. Marzenie o utracie złota, zwłaszcza w postaci monet, może oznaczać, że z własnej winy śniącego naraża się na znaczne straty. Marzenie o znalezieniu jakiegokolwiek złota sugeruje duże szanse odniesienia sukcesu w czymkolwiek jest to pożądane. Kiedy kobieta marzy o otrzymaniu prezentów w postaci złota, sugeruje to, że w rzeczywistości pragnie poślubić bogatego mężczyznę, niezależnie od pochodzenia i reputacji….

…Znalezienie złota to sygnał bogactwa, fortuny w biznesie i dobra wróżba. Kupno lub sprzedaż to pewność i bezpieczeństwo….

…Marzenie o garnku złota symbolizuje nagrodę lub wolność po zakończeniu kłopotów, trudności lub wyzwań. Może to być również przedstawienie okazji do kradzieży władzy lub zasobów….

…Mógłby symbolizować trudności ekonomiczne i brak soli mineralnych. Sen mówi o pragnieniu bogactwa i jego gromadzeniu….

…Noszenie czapki i sukni we śnie oznacza, że ​​przechodzisz na wyższy poziom w swoim życiu. Jesteś gotowy, aby przejść do następnego etapu….

Sen o rybach i frytkach symbolizuje pragnienie dobrego samopoczucia, zdając sobie sprawę z problemu bycia i nieważnym. Ciesząc się zamknięciem w sytuacji i nie chcąc się tym martwić. Stara się uzyskać entuzjazm, jak iść naprzód. Wymarzony symbol, który może pojawić się, jeśli niedawno skończyłeś lub martwisz się o bycie singlem.

(Zobacz Miasto | Lot ‘)…

…Śniąc o bordowej filiżance lub ponczu, przepowiada, że ​​będziesz bardzo zadowolony z uwagi, jaką okażą ci nowi znajomi….

…(arb. Odosobnienie | Odosobnienie) We śnie reprezentuje duchowe odosobnienie, modlitwy, głód, post, depresję, ukorzenie się, opanowanie swoich pasji i pragnień. (Zobacz także Odwrót)…

…Chimera to mitologiczny potwór z głową lwa, ciałem kozła i smoczym ogonem. Jego głowa symbolizuje dominujące tendencje, które niszczą wszystkie relacje międzyludzkie. Jego ciało symbolizuje kapryśną i przewrotną seksualność. Jego smoczy ogon symbolizuje duchowe wypaczenie próżności. Ten sen oznacza, że ​​mamy niezmierzoną i niekontrolowaną wyobraźnię, która może być niebezpieczna….

…Najczęstsze znaczenie ma charakter seksualny, zwłaszcza jeśli śniący są młodzi. Symbolizuje także mądrość i moc uzdrawiania. Widok śpiącego węża wskazuje, że nasze instynktowne siły śpią. Jeśli budzi się i wierci, nie wywołując strachu, ujawnia pragnienia duchowej ewolucji. Śnienie o wężowej skórze lub widzenie zmiany wskazuje, że nadchodzi głęboka zmiana ewolucyjna. Jeśli pojawiają się jadowite węże, oznacza to strach przed znajdowaniem się w kłopotliwych sytuacjach….

…Jeśli jemy słodycze, oznacza to, że mamy pozytywne i emocjonalne doświadczenia. Jeśli sen informuje nas o jego cenie lub kradniemy cukierki, ujawnia on nadmiar sentymentalizmu….

…Aby zobaczyć nowo pomalowane domy we śnie, wróży ci sukces z jakimś wymyślonym planem. Aby mieć farbę na ubraniu, będziesz nieszczęśliwy przez bezmyślną krytykę innych. Śnienie, że sam używasz pędzla, oznacza, że ​​będziesz bardzo zadowolony z obecnego zawodu. Sen o oglądaniu pięknych obrazów oznacza, że ​​przyjaciele przyjmą wobec ciebie fałszywe stanowisko, a przekonasz się, że przyjemność jest złudna. Dla młodej kobiety marzącej o namalowaniu obrazu, zostanie oszukana w swoim kochanku, który przekaże swoją miłość drugiemu….

(Zobacz miesiące arabskie)

Jeśli marzysz o użyciu modemu we śnie, to takie marzenie oznacza, jak komunikujesz się z innymi.

Duże projekty do uruchomienia, dobre wieści i szczęście.

…Kolejne narodziny w rodzinie. Sukces emocjonalny i zawodowy….

…Jeśli go osiągniemy, oznacza to, że osiągniemy swoje cele w prawdziwym życiu. Jeśli właśnie tam dotarliśmy, upadniemy lub nie osiągniemy tego, nie osiągniemy sukcesu z powodu słabości charakteru….

Wskazuje na naszą chęć zarabiania pieniędzy.

Jeśli marzysz w jakimkolwiek kontekście o, lub widzisz gopher, może to wskazywać, że czujesz się używany i manipulowane przez innych. Sen może być kalambur na ~dzieje~. W ten sposób może reprezentować twoją inicjatywę działania.

Sen o molestowaniu symbolizuje uczucie lub naruszone w jakiś sposób. Możesz czuć się upokorzony. Może być osoba, która ma dominujący wpływ na ciebie lub z kim masz gorzki spór. Marzenia o molestowaniu mogą być objawem stresu pourazowego. Jeśli byłeś molestowany w prawdziwym życiu, musisz porozmawiać z profesjonalistą.