…Sen o piciu kawy oznacza dezaprobatę przyjaciół dla twoich intencji małżeńskich. Jeśli jest żonaty, sugeruje się nieporozumienia i częste kłótnie. Marzenie o handlu kawą zwiastuje niepowodzenia biznesowe. Jeśli sprzedajesz, pewna strata. Kupując go, możesz z łatwością zachować swój kredyt. Młoda kobieta, która widzi kawę lub ma do czynienia z kawą, zostanie zrobiona po słowie, jeśli nie będzie dyskretna w swoich działaniach. Śnienie o paleniu kawy dla młodej kobiety oznacza ucieczkę od zła poprzez szczęśliwe małżeństwo z nieznajomym. Zobaczyć mieloną kawę zapowiada udaną walkę z przeciwnościami losu. Spieczona kawa ostrzega przed złą uwagą nieznajomych. Zielona kawa oznacza, że ​​masz odważnych wrogów, którzy nie pokażą ci nic, ale będą walczyć o twoje obalenie….

Sen o kawie symbolizuje sytuacje w twoim życiu, w których poznajesz coś lub kogoś. Coś nowego otrzymujesz od poznania, zapoznania się z, lub stara się lepiej zrozumieć. Proces wprowadzający w twoim życiu. Alternatywnie, kawa może odzwierciedlać nowy aspekt twojej osobowości, o której się uświadamiasz. Picie kawy z osobą jest odzwierciedleniem tego, jak poznajesz tę osobę w prawdziwym życiu. Może to być również reprezentacja cech, które widzisz najbardziej w tej osobie, powoli staje się bardziej widoczne w twoim życiu.

…Sen o kawie symbolizuje sytuacje w Twoim życiu, w których poznajesz coś lub kogoś. Coś nowego, co poznajesz, poznajesz lub próbujesz lepiej zrozumieć. Wprowadzenie do twojego życia. Ewentualnie kawa może odzwierciedlać nowy aspekt Twojej osobowości, którego stajesz się świadomy. Picie kawy z osobą jest odbiciem tego, jak poznajesz tę osobę na jawie. Może to być również reprezentacja cech, które widzisz najbardziej w tej osobie, które powoli stają się coraz bardziej widoczne w Twoim życiu….

Sen o kawie odzwierciedla twoją mentalność, czekając na coś. Może to być również reprezentacja przyjemności mówić o czymś, co naprawdę lubisz i że jest traktowany przez ciebie. Możesz być szczęśliwy, że możesz być cierpliwy. Czuję się dobrze wiedząc, że to, co chcesz, ma się wydarzyć. Pozytywna interakcja społeczna przy jednoczesnym zadowoleniu. Przykład: Kobieta marzyła, siedząc w kawiarni. W prawdziwym życiu czekała na eksperta internetowego, aby odpowiedzieć na kilka pytań do niej. Kawiarnia odzwierciedlała pozytywne rozmowy z przyjaciółmi, które prowadziła na temat pytań do niej, gdy czekała na odpowiedzi od niej.

Sen o kawiarni symbolizuje wybór, aby coś rozpocząć. Decydując się na zapoznanie się z nowymi pomysłami, nawykami lub sytuacjami. Rozpoczynanie relacji lub nowego doświadczenia. Chcąc lub decydując się spróbować czegoś nowego.

Jeśli śniłeś i we śnie widziałeś, że pijesz lub potrzebujesz kawy, mogą one wskazywać, że powinieneś zdobyć wiedzę i wiedzę przed podjęciem decyzji lub zbliżaniem się do związku / projektu. Możesz działać zbyt pochopnie i trzeba zwolnić. Alternatywnie, może to oznaczać konieczność zmiany rutyny. Jeśli śniłeś i we śnie, widziałeś, że pijesz kawę z kimś, wskazuje, że możesz mieć uczucia do tej osoby. Niezależnie od tego, czy marzysz w jakimkolwiek kontekście, czy widzisz dzbanek do kawy, oznacza gościnność i dzielenie się wiedzą, czekanie, zmartwienia i / lub pomysły. Może również reprezentować dobre sąsiedztwo, komfort i towarzystwo.

Widok kawy we śnie zapowiada sukcesy w pracy umysłowej, chyba że ją rozlewamy, w takim przypadku zapowiada irytację.

Jeśli marzysz o wypiciu go, doświadczysz silnych emocji, które będą Cię denerwować.

Marzenie o robieniu interesów z kawą oznacza poważne problemy, a nawet niepowodzenia w biznesie i nie tylko. Jeśli we śnie sprzedajesz kawę, wkrótce poniesiesz straty. Jeśli kupujesz kawę, ryzyko jest mniejsze. Kiedy kobieta marzy o zarządzaniu kawą, jest to ostrzeżenie, że brakuje jej niezbędnej dyskrecji, przez co będzie miała problemy. Młoda kobieta, która marzy o paleniu kawy, wskazuje, że pragnie podróżować w celu znalezienia męża. Sen o zielonych lub niedojrzałych ziarnach kawy sugeruje, że wrogowie będą próbowali przeszkodzić śniącemu w osiągnięciu jego celów w biznesie, uczuciach itp. Sen o młynku do kawy oznacza poważne ryzyko, które należy podejmować ostrożnie i uczciwie. Jeśli młynek do kawy nie jest w stanie zmielić kawy, oznacza to, że we wszystkim, co próbuje zrobić śniący, będą niepowodzenia. Sen o piciu samej kawy sugeruje, że przyjaźnie rozpadają się, ponieważ nie akceptują zachowania śniącego. Jeśli śniący ma się ożenić, oznacza to, że w małżeństwie będą ciągłe trudności, które będą dotyczyły krewnych. Sen o byciu w kawiarni sugeruje, że śniący próbuje odnosić się do ludzi znanych już jako wrogowie lub konkurenci, co nie przyniesie żadnych pozytywnych rezultatów….