…(Błogosławione drzewo) We śnie oliwki symbolizują pieniądze, przyjemności lub dobrobyt. Drzewo oliwne we śnie przedstawia błogosławionego mężczyznę, który przynosi korzyści swojej rodzinie, cnotliwą kobietę lub może oznaczać syna, który może zostać gubernatorem. Żółta oliwka we śnie reprezentuje poważne obawy dotyczące życia religijnego. Jeśli we śnie tłoczy się oliwki do oliwy, oznacza to, że otrzyma błogosławieństwa i korzyści. Jeśli we śnie widzi się siebie podlewającego drzewo oliwne oliwą z oliwek, oznacza to, że śpi z matką. Ta sama interpretacja ma zastosowanie, gdy widzimy siebie, jak podlewa ogród octem. Jeśli ktoś we śnie kupuje drzewo oliwne, je z niego lub pije z jego oliwy, oznacza to błogosławieństwo lub że poślubi szlachetną i czystą kobietę. Widzenie we śnie liści drzewa oliwnego oznacza podążanie prostą ścieżką lub wypełnianie swoich duchowych obowiązków, przewodnictwo, światło, czytanie Koranu, pocieszanie czyjegoś serca, zarabianie pieniędzy dla biednej osoby, chyba że je się oliwę na surowo we śnie oznacza to odwrotnie, lub oznacza ubóstwo, zadłużenie lub może oznaczać miejsce lub kierunek, z którego pochodzi. Liście drzewa oliwnego reprezentują prawych ludzi lub duchowych przywódców. Owoc drzewa oliwnego oznacza łatwe pieniądze lub bogate i szczęśliwe życie. Wybieranie oliwek lub tłoczenie ich na oliwę we śnie to trud lub trudy. Jeśli chodzi o chorego, oliwki we śnie oznaczają odzyskanie sił i powrót do zdrowia po chorobie. Sam owoc i liście również świadczą o wytrwałości i zdecydowaniu, jednak oliwki we śnie również oznaczają powolny wzrost. (Zobacz także olej)…

…Sen, że weźmiesz oliwki ze słoika i zjesz je, sugeruje, że wkrótce odniesiesz sukces społeczny. Śnienie, że szczęśliwie stoisz w cieniu drzewa oliwnego zrywającego oliwki, oznacza, że ​​odniesiesz sukces w tym, co robisz, lub że uzyskasz to, za czym tęskniłeś. Sen o rozbiciu słoika z oliwkami sugeruje, że łączysz pracę z przyjemnością, co przyniesie złe rezultaty….

Sen o oliwkach symbolizuje radość z poczucia bezpieczeństwa przez cały czas. Gotowość do robienia wszystkiego, gdy jesteś bezpieczny. Ciesz się czymś, co nie jest idealne. Negatywnie, oliwka może stanowić akceptację dużo dyskomfortu w jednej dziedzinie swojego życia, aby cieszyć się wysokim stopniem bezpieczeństwa w innym. Utrzymanie wielkiej tajemnicy, ponieważ chronisz ją. Przykład: Młody mężczyzna marzył o pięknej kobiecie, która kochała oliwki. W prawdziwym życiu prowadził bardzo dochodowy biznes i umiejętnie uchylał się od płacenia podatków. Musiał spędzać dużo czasu kłamiąc lub patrząc głupio na ludzi z nietypowych wyborów, bo nie chciał, aby ktokolwiek zdawał sobie sprawę, jak on uciec z nim. Wolał bezpieczeństwo wiedząc, że ucieka z jego uchylania się od opodatkowania, przede wszystkim w swoim życiu.

Aby zobaczyć lub jeść oliwki, symbolizuje zadowolenie i wiernych przyjaciół. Oliwka we śnie odnosi się również do wiecznego stanu bycia kompletnym i całościowym. W śnie zobaczenia gałęzi Oliveiry oznacza to pojednanie, pokój i nadzieję. Możesz również znaleźć rozwiązanie swoich konfliktów i wziąć od siebie ciężar.

…Sen o oliwkach symbolizuje radość z ciągłego poczucia bezpieczeństwa. Gotowość do zrobienia wszystkiego, o ile jesteś bezpieczny. Cieszyć się czymś, co nie jest idealne. Negatywnie, oliwka może oznaczać akceptację dużego dyskomfortu w jednej dziedzinie życia, aby cieszyć się wysokim stopniem bezpieczeństwa w innej. Utrzymywanie wielkiego sekretu, ponieważ zapewnia bezpieczeństwo. Przykład: młody mężczyzna marzył o pięknej kobiecie, która kochała oliwki. Na jawie prowadził wysoce dochodową firmę i sprytnie unikał płacenia podatków. Musiał dużo czasu kłamać lub wyglądać głupio na ludzi z niecodziennymi wyborami, ponieważ nie chciał, aby ktokolwiek zdawał sobie sprawę, jak mu się to udaje. Wolał bezpieczeństwo wynikające ze świadomości, że uchylanie się od płacenia podatków uchodzi mu na sucho przed wszystkim innym w życiu….

…Sen o wiecznie zielonym drzewie symbolizuje dziedzinę twojego życia, która nigdy nie zawodzi. Pozytywnie odzwierciedla relacje lub sytuacje, na których zawsze można polegać bez względu na wszystko. Niemożność przegrania. Negatywnie, wiecznie zielone drzewo odzwierciedla problem, który przetrwa wszystkie próby jego usunięcia….

Sen o zielonym drzewie symbolizuje obszar twojego życia, który nigdy się nie kończy. Pozytywnie, odzwierciedla relacje lub sytuacje, które mogą być wywoływane, gdy coś się dzieje. Niezdolność do stracenia. Negatywnie zielone drzewo odzwierciedla problem, który przetrwa wszystkie próby jego anulowania.

Śniąc o ryjówce, zapowiada, że ​​będziesz miał za zadanie utrzymać przyjaciela w pogodnym nastroju i że nie nadasz się do codziennych doświadczeń….

…Widzenie lub jedzenie oliwek symbolizuje radość i wiernych przyjaciół. Odnosi się również do nieśmiertelności. Oglądanie zielonej gałązki oliwnej oznacza pojednanie, pokój i nadzieję. Możesz także znaleźć rozwiązanie swoich konfliktów i usunąć wszelkie problemy, które nosisz na swoich barkach….

Zobacz je na drzewie to radosna zapowiedź. Jeśli są na ziemi, zapowiadają problemy emocjonalne….

(Zobacz Ekstrakcja olejów z nasion)

Zbieranie oliwek w wesołym gronie przyjaciół zapowiada dobre wyniki w biznesie i wspaniałe niespodzianki. Jeśli weźmiesz je z butelek, zapowiada biesiadność Rozbić butelkę oliwek, oznacza rozczarowania w przededniu przyjemności. Zjedzenie ich oznacza zadowolenie i wiernych przyjaciół….

Jasnozielony kolor we śnie symbolizuje uzdrowienie. Kiedy widzisz to we śnie, odzwierciedla to usunięcie przeszkód lub pozytywną zmianę. Postęp lub postęp z problemem. Może również reprezentować problemy psychologiczne lub emocjonalne, które pokonujesz. Jasnozielony może również oznaczać, że doświadczasz fizycznego uzdrowienia. Alternatywnie, jaśniejsze odcienie zieleni mogą być również reprezentacją zazdrości, chciwości lub egoizmu. Ludzie często marzą o jasnozielonym kolorze, rozpoczynając nową karierę lub związek. Istnieje poczucie, że zaczynasz od nowa lub odnawiasz….

…Sen o zielonej fasolce symbolizuje nieprzyjemne doświadczenia lub wybory, o których wiesz, że leżą w Twoim najlepszym interesie. Decydowanie się na odpowiedzialność, kiedy nie musi. Coś nieprzyjemnego dzieje się w twoim życiu, o czym wiesz, że jest dla ciebie dobre. Może to być również przedstawienie niezbyt ekscytującej długoterminowej decyzji, która jest dla Ciebie dobra. Pozytywnie, fasolka szparagowa może odzwierciedlać sytuacje, w których jesteś zadowolony z tego, że postępujesz właściwie, gdy jest to trudne….

(Zobacz Kamfora)

Sen oznacza sarkazm, kpinę lub śmiech osoby, która jest gorsza od śniącego.

(Zobacz Przytnij)

Oliwki symbolizują pokój, płodność, oczyszczenie, siłę, zwycięstwo i nagrodę. Zarówno drzewo, jak i bukiet kwiatów zawsze nawiązują do pokoju i pojednania. Oliwki i oliwa z oliwek odnoszą się do korzyści w każdym aspekcie życia….

…(Płodne | Dobre zbiory | Długowieczność | Raj | Młodość) Noszenie zielonej szaty we śnie jest oznaką pobożności, religijnej obecności, wytrwałości i oddania. Zielone jedwabiste szaty to szaty mieszkańców raju. Widok zmarłej osoby w zielonej szacie we śnie oznacza, że ​​żyje ona w dobrym stanie i czerpie korzyści ze swoich czynów na świecie. Może to również oznaczać dziedziczenie po zmarłej osobie. Jeśli chodzi o samego zmarłego, może to również oznaczać, że opuścił ten świat w stanie męczeństwa. Wszystkie zielone ubrania we śnie oznaczają korzyści. Zieleń we śnie jest również interpretowana jako poddanie się woli Bożej. (Zobacz także odzież)…

…(Czarny | Blond | Niebieskawo-czarny | Zielony | Bordowy | Fioletowy | Czerwony | Czerwonawo-brązowy | Biały | Żółty) Kolor czarny we śnie oznacza dobrobyt, szczęście lub chorobę. Kolor blond we śnie oznacza wojnę, chorobę, pobożność, honor lub osobę religijną. We śnie kolor blond oznacza również pogardę, podłość, podłość lub zepsucie. Czarne oczy we śnie przedstawiają osobę religijną. Niebieskawo-czarne oczy we śnie kojarzą się z przeciwstawieniem się religii. Niebieskie oczy we śnie pociągają za sobą religijne innowacje. Zielone oczy we śnie reprezentują religię inną niż wszystkie religie. Kolor zielony we śnie również reprezentuje dobre zbiory lub dobrobyt. Zielony we śnie oznacza także młodość lub strach przed złym postępowaniem. We śnie kolor niebieski reprezentuje cierpienie, depresję, wrogość lub może oznaczać nieszczęście. Kolor czerwony we śnie oznacza radość, świętowanie, duchowość lub panowanie. Kolor czerwony oznacza świat lub zyski materialne. We śnie kolor bordowy lub czerwonawo-brązowy oznacza godność, szlachetność, władzę lub może przedstawiać zamożną kobietę. Fioletowy kolor we śnie przedstawia genialną, zręczną i piękną kobietę lub może oznaczać zapach, niestabilność, chorobę, miłość i harmonię. Biel we śnie oznacza również piękno lub może reprezentować osoby starsze. Czarna flaga we śnie oznacza człowieka wiedzy, biała oznacza zazdrość, żółta flaga oznacza chorobę epidemiczną, a zielona oznacza podróż lądową. Czarna chmura we śnie przedstawia sprawiedliwego sędziego, podczas gdy biała chmura przedstawia błogosławioną, szlachetną i prawdziwą sprawiedliwość. Biała nić we śnie reprezentuje świt, a czarna nić we śnie reprezentuje noc. Jeśli we śnie widzi się jego promiennie białe policzki, oznacza to honor, nagrodę lub może oznaczać osiągnięcie wysokiej rangi w swojej społeczności. Nieznane białe lub zielone namioty w obozie we śnie przedstawiają groby męczenników. Żółty symbolizuje napięcie, chorobę, skruchę, syna lub może oznaczać rycerskość. (Zobacz także Flaga | Odzież)…

Sen o sygnalizacji świetlnej symbolizuje czynnik kontrolny dla twoich postępów w sytuacji. Negatywnie, może to być znak, że ktoś kontroluje ich zdolność do postępu. Czerwone światło wskazuje, że osoba lub sytuacja musi czekać lub trzymać w tej chwili. Możesz czuć się powstrzymywany lub niecierpliwy. Zielone światło wskazuje na gotowość lub o tym, że otrzymałeś ~zielone światło~. Warunki postępują zgodnie z ich celami lub decyzjami.

…(Zieleń ogrodowa | Leguminosae) Świeży kiełek we śnie oznacza cierpienie, ale jeśli jest suchy, oznacza to dobre zbiory lub czyste pieniądze, na które zarabia się z radością. Jeśli we śnie widzi się siebie zbierającego kiść zielonych kiełków, oznacza to ostrzeżenie. Jeśli ktoś rozpozna jego substancję we śnie, zinterpretowanie tego elementu wraca do jego wrodzonej jakości. Wejście na pole kiełków we śnie oznacza małżeństwo z rodziną, która jest właścicielem tej ziemi uprawnej, lub może oznaczać partnerstwo biznesowe. Jeśli we śnie widzi się siebie wymieniającego zielone kiełki na chleb, oznacza to niechęć do ubóstwa. Jedzenie gotowanych kiełków we śnie oznacza korzyści pod każdym względem. Jeśli we śnie widzi się siebie wymieniającego przepiórki i mannę (patrz Manna) na zielone kiełki i czosnek, oznacza to, że zostanie poddany ubóstwu i upokorzeniu. Portulaka we śnie reprezentuje kogoś, kto ma wyolbrzymione nadzieje. Dlatego ten typ kiełków jest również nazywany – „Głupi kiełek”. (Zobacz także Zioła ogrodowe | Soczewica)…

…Widok latających skowronków oznacza wzniosłe cele i zamierzenia, przez których osiągnięcie odrzucisz samolubstwo i będziesz pielęgnować łaski umysłu. Aby usłyszeć ich śpiew podczas lotu, będziesz bardzo szczęśliwy w nowej zmianie miejsca zamieszkania, a biznes rozkwitnie. Aby zobaczyć, jak spadają na ziemię i śpiewają, gdy upadają, rozpaczliwy mrok ogarnie cię oszałamiających rozkoszy. Ranny lub martwy skowronek zwiastuje smutek lub śmierć. Zabicie skowronka zwiastuje zranienie niewinności przez rozpustę. Jeśli latają dookoła i rzucają się na ciebie, Fortune zwróci do ciebie obiecujące oblicze. Aby złapać je w pułapki, łatwo zdobędziesz honor i miłość. Widzieć, jak jedzą, oznacza obfite zbiory….

…Sen o odległych małpach zwykle odnosi się do odległych krewnych lub przyjaciół, którzy znajdują się w trudnej sytuacji moralnej i wkrótce zwrócą się o radę lub pomoc. Śnienie o małych małpkach, które nerwowo wiercą się i wspinają na drzewa, sugeruje, że w pobliżu śniącego znajdują się hipokryci, którzy próbują go zranić lub przynajmniej zdenerwować śniącego. Śnienie o małpach, które są w pobliżu i które krzyczą, poruszają się i skaczą, pociągają za sobą nadchodzące rozczarowania z powodu plotek i intryg fałszywych przyjaciół. Śnienie cichych i obojętnych małp wskazuje, że śniący cierpi na narastającą depresję. Śnienie o małpach, które coś chwytają, a następnie biegają z tym i jedzą, jest ostrzeżeniem, że śniący może paść ofiarą rabunku. Śnienie małp, które patrzą bezpośrednio na śniącego, jest jak patrzenie w lustro, które sugeruje, że śniący nie ma wystarczającej samoświadomości (kompleks niższości), co powoduje problemy. To marzenie jest przestrogą, by się spełnić i przewartościować życie….

…Sen o wilku symbolizuje aspekt twojej osobowości, który jest „zdany na siebie”. Może odzwierciedlać obszar twojego życia, w którym czujesz się samotny lub masz ochotę coś zrobić sam. Negatywnie, wilk symbolizuje problemy, które Ci zagrażają, powodują, że czujesz się bezbronny lub powodują, że czujesz się niebezpiecznie samotnie. Biały wilk we śnie zwykle symbolizuje obszar twojego życia, w którym jesteś samotnikiem lub samotnym. Sytuacja, której nikt inny nie rozumie lub którą musisz zrobić sam. Czarny wilk we śnie zwykle symbolizuje zagrożenie lub poczucie bezbronności. Możesz mieć wrażenie, że nikt nie może Ci pomóc lub nie może uzyskać odpowiedzi, których potrzebujesz. Negatywnie, może to odzwierciedlać strach przed byciem odebranym lub twoje własne pragnienie odebrania innym tego, co chcesz, kiedy tylko chcesz. Sen o stadzie wilków symbolizuje poczucie izolacji, osaczenia i podatności na zabranie. Konieczność ochrony przed wieloma kątami. Alternatywnie, wataha wilków może odzwierciedlać zachowanie grupy, które ma mentalność zorganizowanego tłumu. Pozytywnie, wataha wilków może odzwierciedlać poczucie braterstwa lub walczyć o przyjaciół. Przykład: Kiedyś człowiek śnił, że wilki jedzą jego nogę. W rzeczywistości lek, którego potrzebował, paraliżował jego nogę, a lekarze nie mieli pojęcia, jak temu zapobiec. Przykład 2: Gejowi śnił się biały wilk, który podszedł do niego i przytulił go. Na jawie godził się na akceptację swojego homoseksualizmu i poczucia izolacji, które mu to dawało….

…Śniąc, że jesz lody, zapowiada szczęśliwy sukces w podjętych sprawach. Widzieć, jak dzieci je jedzą, oznacza dobrobyt, a szczęście będzie ci towarzyszyć najbardziej przychylnie. Dla młodej kobiety, która zdenerwuje swoje lody w obecności swojego kochanka lub przyjaciela, oznacza, że ​​będzie flirtować z powodu jej nieżyczliwości dla innych. Aby zobaczyć kwaśne lody, oznacza to, że nieoczekiwany problem zakłóci twoje przyjemności. Jeśli się stopi, Twoja oczekiwana przyjemność osiągnie stagnację, zanim zostanie zrealizowana….

Sen o wilku symbolizuje aspekt jego osobowości, który jest ~sam~. Może odzwierciedlać obszar twojego życia, w którym czujesz się samotny lub jak musisz zrobić coś dla siebie. Negatywnie, wilk symbolizuje problemy, które zagrażają, sprawiają, że czujesz się bezbronny, lub czujesz się niebezpiecznie sam. Biały wilk we śnie zwykle symbolizuje obszar swojego życia, w którym jesteś samotnikiem, lub na własną rękę. Sytuacja, której nikt nie rozumie lub że trzeba zrobić wszystko sam. Czarny wilk we śnie zwykle symbolizuje zagrożenie lub poczucie bezbronności. Możesz czuć się tak, jakby nikt nie mógł ci pomóc lub nie możesz uzyskać dokładnych odpowiedzi. Negatywnie, może to odzwierciedlać strach przed odebraniem lub własne pragnienie, aby wziąć to, co chcesz od innych, kiedy chcesz. Sen o stado wilków symbolizuje uczucia są odizolowane, opanowane i podatne na usunięcie. Trzeba chronić się przed wieloma kątami. Alternatywnie, stado wilków może odzwierciedlać zachowanie grupy, która jest zorganizowana mentalność mob. Pozytywnie, stado wilków może odzwierciedlać uczucia braterstwa lub obrony przyjaciół. Przykład: Pewnego razu mężczyzna marzył, że wilki jedzą jego nogę. W prawdziwym życiu leki, których domagał się, paraliżują jego nogę, a lekarze nie wiedzieli, jak go powstrzymać. Przykład 2: Homoseksualista marzył o białym wilku chodzącym z nim i przytulającym go. W prawdziwym życiu pogodził się z zaakceptowaniem swojego homoseksualizmu i uczucia bycia odizolowanym, które mu dały.

…(Winogrona | Trzcina cukrowa | Wino) Tłoczenie winogron do produkcji wina we śnie oznacza dobrobyt i dobre zbiory. Ta sama interpretacja dotyczy tłoczenia trzciny cukrowej lub innych owoców. Jeśli ubogi widzi, jak we śnie wyciska winogrona, aby zrobić wino, oznacza to, że będzie mu się powodziło. Jeśli we śnie widzi się, jak wszyscy tłoczą winogrona do produkcji wina lub tłoczą oliwki do jedzenia oliwy we śnie, gdy warunki ekonomiczne w ojczyźnie są gorsze, oznacza to ożywienie gospodarcze. Jeśli uczony lub student na ścieżce albo więzień to zobaczy, oznacza to, że ucieknie przed potencjalnym niebezpieczeństwem. Jeśli pożyczkodawca to zobaczy, oznacza to, że odzyska pieniądze od ludzi. Jeśli uczeń na ścieżce to zobaczy, oznacza to, że odniesie sukces w swojej pogoni za wiedzą. Jeśli kawaler to zobaczy, oznacza to, że się ożeni i będzie miał wiele dzieci. Robienie wina we śnie oznacza szczęście ze znajomymi lub zarabianie nielegalnych i skażonych pieniędzy. (Zobacz także Ekstrakcja olejów z nasion)…

…(Jedzenie) Namaszczenie się olejem we śnie oznacza otrzymanie błogosławionego i zgodnego z prawem zarobku lub może oznaczać powrót do zdrowia po chorobie. Picie oleju we śnie ma złe konotacje i oznacza zły omen, zły czar lub chorobę. Jednak oliwa z oliwek we śnie reprezentuje również wiedzę, mądrość, duchowe przewodnictwo, wewnętrzne światło, błogosławieństwa i zgodne z prawem zarobki. Picie we śnie innego rodzaju oleju, takiego jak olej z nasion rzepaku z rodziny krzyżowców (Brasica napus) lub olej z nerkowca z drzewa terebintowego (Pistacia terebinthus), oznacza zarabianie pieniędzy z podejrzanego źródła lub otrzymywanie nielegalnych pieniądze. Olej we śnie reprezentuje również światło serca, rozwój duchowy, rosnący wgląd lub może oznaczać kontrolę urodzeń, morderstwa, zabójstwa lub łamanie czyichś kości. Ropa we śnie oznacza również brokera. Jeśli dobry olej we śnie staje się gnijący lub zwietrzały, oznacza to zerwanie przymierza, a jeśli zgniły lub nieświeży olej we śnie staje się dobry, oznacza to wzrost świadomości, pewności i przyjęcie dobrego standardu postępowania z innymi. (Zobacz także: Ekstrakcja olejów z nasion | Oliwki)…

…(Przyprawa | Weteran) We śnie sól oznacza łatwe pieniądze, zwykłych ludzi i dobrą osobę. Widząc kłótnię między dwoma przeciwnikami i widząc sól umieszczoną między nimi we śnie, oznacza, że ​​rozwiążą oni swoje różnice i zawrą pokój. Jeśli we śnie sól pospolita zepsuje się, oznacza to, że na mieszkańców tej miejscowości spadnie zaraza, niesprawiedliwość lub susza. Sól we śnie również oznacza ciężką pracę lub chorobę. Sól kuchenna we śnie to także asceza, wyrzeczenie i oderwanie się od materialnego świata. Oznacza również błogosławieństwa, uczciwość i wygodę. Jedzenie chleba z solą we śnie oznacza zadowolenie z niewielkiej ilości z tego świata. Solniczka we śnie przedstawia dobrą i obowiązkową kobietę. Odkrywanie soli we śnie to przeciwności losu i ciężka choroba. Sól we śnie oznacza również równowagę, użyteczność rzeczy i akceptowalność wszystkiego. Obejmuje to wiedzę, religię, żonę, pieniądze, dziecko i legalne zarobki. Sól we śnie to także ukojenie strachu, spokój, rozwijająca się cierpliwość i wyrozumiałość. Sól we śnie reprezentuje także lekarstwo, lekarstwo, narkotyki, miłość, czułość, jedność, współczucie, zarabianie podejrzanych pieniędzy lub spisek. Otrzymanie we śnie ryby konserwowanej w soli to dobra wiadomość. Oliwki we śnie solone oznaczają zrzeczenie się obietnicy….