Jeśli widzisz niebieską wronę we śnie, oznacza to, że masz dużo zaufania do siebie. Może jesteś bardzo arogancką osobą. Z drugiej strony, niebieska wrona może sugerować, że przyjrzeć się bliżej rzeczy, których nie zauważyłeś.

Zobacz znaczenie Dead Body

Sen o liposukcji symbolizuje potężne lub drastyczne środki, aby zmniejszyć problemy w życiu, które zawstydzają lub uniemożliwiają bycie doskonałym. Szybko wyciąć ~dead weight~ lub nieodpowiedzialne zachowanie. Możesz martwić się o wrażenie, jakie robisz na innych. Negatywnie, liposukcja może odzwierciedlać szybkie korekty i brak podstawowej dyscypliny. Znajdź najprostszy sposób na problem, który daje tylko krótkoterminową przewagę. Niezrównoważone zmiany, aby zaimponować innym.

Zobacz znaczenie Dead Body

…Śnienie o duchu któregokolwiek z rodziców oznacza, że ​​jesteś narażony na niebezpieczeństwo i powinieneś zachować ostrożność podczas nawiązywania relacji partnerskich z nieznajomymi. Aby zobaczyć ducha zmarłego przyjaciela, przepowiada, że ​​wyruszysz w długą podróż z nieprzyjemnym towarzyszem i doświadczysz rozczarowań. Aby duch przemówił do ciebie, zostaniesz wciągnięty w ręce wrogów. Dla kobiety jest to zapowiedź wdowieństwa i oszustwa. Widzenie anioła lub ducha pojawiającego się na niebie oznacza utratę krewnych i nieszczęść. Widok kobiecego ducha po twojej prawej stronie na niebie i mężczyzny po twojej lewej, oboje o przyjemnej twarzy, oznacza szybki wzrost od zapomnienia do sławy, ale honor i pozycja zostaną wypełnione tylko przez krótką chwilę, tak jak śmierć będzie gościa i zniesie cię. Widok kobiecego ducha w długich, przylegających szatach, unoszących się spokojnie po niebie, oznacza, że ​​zrobisz postępy w badaniach naukowych i zdobędziesz bogactwo niemal w cudowny sposób, ale w twoim życiu będzie nutka smutku. Śnienie, że widzisz ducha żyjącego krewnego lub przyjaciela, oznacza, że ​​grozi ci złośliwość jakiegoś przyjaciela i jesteś ostrzegany, aby uważnie pilnować swoich spraw pod osobistym nadzorem. Jeśli duch wydaje się wynędzniały, może to oznaczać przedwczesną śmierć przyjaciela. Zobacz Death, Dead….

Zobacz znaczenie Dead

…Słyszenie dźwięku trąby Dnia Zmartwychwstania we śnie oznacza usłyszenie prawdy. Dmuchanie w trąbę anioła łukowego Israfila (uwbp) we śnie oznacza zbawienie sprawiedliwych. We śnie dźwięk tej trąbki wywołuje strach nadciągający wieści, które wywołują dreszcze i drżenie ludzkich serc. Jeśli słyszy się to sam, wiadomości są przeznaczone wyłącznie dla niego. Jeśli wszyscy słyszą jego dźwięk we śnie, jest to sprawa publiczna. Jeśli ktoś słyszy dźwięk trąbki i przewiduje, że wszyscy słyszeli go także we śnie, oznacza to plagi i przeciwności losu, gdyż pierwszy cios oznacza koniec świata i śmierć wszystkich na nim. Drugi cios oznacza ich wskrzeszenie do życia, po którym nastąpi Wielkie Zgromadzenie w Dzień Sądu. Jeśli chory usłyszy pierwszy cios we śnie, oznacza to, że wkrótce wyzdrowieje z choroby. Jeśli miasto zostanie dotknięte nieszczęściem, usłyszenie go we śnie oznacza, że ​​przeciwności losu zostaną usunięte. Jeśli dojdzie do suszy, zakończy się, a ceny żywności wrócą do normy. Jeśli we śnie słyszy się drugi dźwięk trąby zmartwychwstania, oznacza to dobrobyt, ujawnienie tego, co jest ukryte, ujawnienie długo skrywanych tajemnic, wyzdrowienie z choroby, uwolnienie z więzienia, ponowne spotkanie ukochanych, czy spotkanie z właśnie przybyłymi z długiej podróży. (Zobacz także Blowing | Rising of the dead | Resurrection)…