…(Aleja | Kierunek | Ścieżka | Szlak | Droga) Droga we śnie reprezentuje boskie prawo. Widok wielu dróg we śnie oznacza zejście ze ścieżki Boga lub może oznaczać religijną innowację. Chodzenie boczną drogą lub ustępowanie na rozwidleniu we śnie oznacza zbłądzenie. Jeśli włamywacz zaatakuje kogoś we śnie, oznacza to, że ucierpi z powodu utraty przyjaciela. Jeśli we śnie widzi się władcę spacerującego wyboistą drogą, oznacza to, że ustanowi sprawiedliwość i utoruje drogę do prawości i dobrobytu. Prosta droga we śnie reprezentuje Bożą ścieżkę lub może reprezentować prawdziwą wiarę w Boże objawienia lub postępowanie zgodnie z praktyką Posłańca Boga, z którym spoczywa pokój, lub podążanie za przewodnictwem nauczyciela lub szejka. Kroczenie prostą ścieżką we śnie oznacza odpokutowanie za grzechy i znalezienie wskazówek. Widzenie we śnie wielu dróg oznacza wahanie, wahania wiary, zwątpienie, niedbałość lub odstępstwo. Droga we śnie reprezentuje również rzemiosło, wieczność, przeszłość, starzenie się, ciągłość, dobry przykład lub zły przykład. Łódź podążająca we śnie właściwym szlakiem morskim oznacza zbawienie. Droga we śnie reprezentuje również kobietę, swoje źródło utrzymania, prawdę lub śmierć. Jeśli kupiec we śnie widzi siebie idącego drogą, oznacza to, że znajdzie nowe sposoby, aby zarobić więcej pieniędzy. Ukryta droga we śnie oznacza dumę, innowacje i oszukiwanie samego siebie. (Zobacz także Lane | Teren bezdrożny | Wbijanie drogi)…

Szeroka i prosta droga świadczy o dobrym rozwoju Twojej firmy. Wąska i trudna droga o stromym zboczu przyniesie wiele niepowodzeń. Budowa drogi to strata pieniędzy….

Drogi we śnie symbolizują los. Crossroads mówi nam, że mamy kilka opcji. Jeśli droga jest prosta i szeroka, wróży nam sukces i szczęście. Jeśli jest blisko, to pokazuje, że nasza droga działania jest ograniczona. Jeśli przebiega przez płaski teren, oznacza to, że nie napotkamy zbyt wielu problemów. Jeśli zakrętów jest wiele, nasza firma będzie skomplikowana….

(Zobacz Droga)

Sen o płatnej drodze symbolizuje osobisty koszt, który trzeba zapłacić, aby móc kontynuować pewne decyzje. Kierunek życia, który wymaga obowiązku. Droga płatna może również stanowić łapówkę, przysługę, stratę lub obietnicę, która musi zostać rozwiązana, aby kontynuować swoje plany. Uczucie, że nie ma to jak darmowa jazda.

Drogi we śnie symbolizują przeznaczenie. Crossroads mówi nam, że mamy kilka opcji. Jeśli droga jest prosta i szeroka, wróży nam sukces i szczęście. Jeśli jest wąska, nasza ścieżka działania jest ograniczona. Jeśli pójdzie na płaską ziemię, oznacza to, że nie napotkamy zbyt wielu problemów. Jeśli zakrętów jest wiele, nasza firma będzie skomplikowana….

…Podróż we śnie wyboistą, nieznaną drogą to nowe przedsięwzięcia, które przyniosą niewiele więcej niż smutek i stratę czasu. Jeśli droga jest otoczona drzewami i kwiatami, czeka Cię przyjemna i nieoczekiwana fortuna. Jeśli towarzyszą ci przyjaciele, uda ci się zbudować idealny dom, ze szczęśliwymi dziećmi i wierną żoną lub mężem. Stracić drogę, przepowiada, że ​​popełnisz błąd przy podejmowaniu decyzji o handlu i poniesiesz w konsekwencji stratę….

We śnie, że straciłeś drogę, nie jest to bardzo pozytywny znak. To zwiastuje porażkę lub nieszczęście w osiąganiu swoich celów. Musisz być bardzo uważny, gdy ważne decyzje lub wybrać swoich partnerów.

(Zobacz Ascent)

Zobacz znaczenie Highway

Zobacz znaczenie autostrady

Podróżowanie po drodze oznacza, że ​​pokonasz trudności i triumf będzie po twojej stronie.

Zobacz znaczenie Highway

…(Aleja | Bramy miasta | Ścieżka | Droga | Szlak) Widzenie drogi we śnie jest jak oglądanie bram miasta. Jeśli we śnie jest zamknięty w porze dziennej, oznacza to, że do wypadku dojdzie w mieście lub na końcu pasa, i że taki wypadek będzie wymagał zamknięcia jego bram lub zablokowania pasa ruchu. . Droga we śnie również reprezentuje sługę lub konkubent. Jakikolwiek kształt przybierze ścieżka we śnie, zobaczysz to samo na jawie. Idąc tym tropem myślenia, chodzenie ścieżką we śnie oznacza cierpienie z powodu złego traktowania kupca, osoby u władzy lub rzemieślnika. Otwarta droga we śnie oznacza, że ​​można pracować dla kogoś w rządzie. (Zobacz także Alley | Road)…

Aby zobaczyć drogę, kiedy marzysz, ma symboliczny sens swojego życia. Autostrada we śnie sugeruje twoje poczucie kierunku i ścieżkę swojego życia. Zastanów się nad warunkami autostrady, które ujawnią wiele o twoim życiu i twojej osobowości. Warunki drogowe we śnie są jak zwierciadło twojego obecnego życia w przebudzeniu. To pokazuje, jak odpowiedzialny czujesz się za swoje życie. Gładka, prosta droga pozostaje symbolem i znakiem równowagi, harmonii i wewnętrznego spokoju w jego stanie emocjonalnym i duchowym. Zła droga, jak kręta droga, wyboista droga we śnie jest odzwierciedleniem obecnego stanu i reprezentuje dysharmonię, brak równowagi i trudnej sytuacji.

…Powitanie kogoś we śnie oznacza otrzymanie od niego korzyści. Jeśli we śnie wita się przeciwnika, oznacza to zło lub wojnę między nimi. Jeśli widzi się nieznanego starca witającego go we śnie, oznacza to ochronę przed boską karą za swoje grzechy. Jeśli stary jest mu znany, oznacza to dobrobyt. Jeśli ktoś jest rolnikiem, oznacza to, że kupi sadzonki drzew owocowych do swojego gospodarstwa. Jeśli pozdrowienia złoży we śnie nieznana młoda osoba, oznacza to, że uciekniesz przed ciosem wroga. Jeśli ktoś szuka małżeństwa, pozdrowienia oznaczają pozytywną odpowiedź. W przeciwnym razie, jeśli we śnie wita się kogoś, kogo nie zna, a druga osoba nie odpowiada, oznacza to, że jego prośba o małżeństwo zostanie odrzucona. Jeśli dwóch kupców wita się we śnie, oznacza to, że ich biznes się powiedzie, a jeśli drugi kupiec nie odpowie na pozdrowienia we śnie, oznacza to, że ich partnerstwo się rozpadnie. Jeśli wróg go wita i we śnie przynosi mu prezent, oznacza to, że szuka pojednania i jest gotów zapłacić odszkodowanie za ugodę. Jeśli wita się kogoś nieznanym wyrazem twarzy i na co odpowiada we śnie powszechnym pozdrowieniem, oznacza to, że zostanie uratowany od śmiertelnego wypadku, chociaż zostanie nagrodzony za swoją odpowiedź. Jeśli jednak go nie zaakceptuje lub nie odpowie na to we śnie, oznacza to odwrotnie. Jeśli ktoś widzi, jak podaje komuś rękę, a następnie obejmuje go we śnie, oznacza to, że otrzyma radosną nowinę, dobrą nowinę, usłyszy dobre słowa, na które jego odpowiedź będzie taka sama, lub może to oznaczać wiedzę, której nauczy inni. Jeśli ktoś widzi, jak podaje we śnie dłonie i obejmuje wroga, oznacza to, że ich nieporozumienie ustanie. Jeśli widzisz aniołów witających go we śnie, oznacza to, że jego wgląd wzrośnie. Powitania we śnie reprezentują uległość, poddanie się lub potrzebę odpowiedzi na temat zainteresowania, jakie ma się z drugą stroną. Jeśli ktoś zaczyna rozmawiać z kimś przed powitaniem go we śnie, oznacza to innowację i taką samą interpretację podaje się, jeśli nie odpowiada na powitanie lub jeśli odpowiada gestem. Płacenie pozdrowień za pokój na zakończenie modlitwy we śnie oznacza podążanie własną drogą, przestrzeganie właściwych tradycji, wykonywanie pracy, rezygnację z pracy, zatrudnienie, zwolnienie, podróże i zyski. Jeśli ktoś kończy swoje modlitwy, rozpoczynając pozdrowienia od lewej strony, a następnie idąc we śnie w prawo, oznacza to, że podąża drogą zła i innowacji. Jeśli ktoś kończy swoje modlitwy bez tradycyjnych pozdrowień we śnie, oznacza to, że bardziej interesuje go zbieranie zysków niż ochrona inwestycji kapitałowej. (Zobacz także Modlitwy 2)…

Śniąc i widząc ścieżkę w procesie śnienia są wielkie omen dla Ciebie. To marzenie wskazuje twoje poczucie kierunku i dążenie do swoich celów. Dreaming i widząc kręte, krzywego lub wyboistej drodze jest interpretowany jako podświadomość zalecenie dla marzyciela, aby wziąć pod uwagę, że wystąpi wiele przeszkód i niepowodzeń, aby osiągnąć swoje cele. Możesz zostać znaleziony z nieoczekiwanymi trudnościami. Jeśli droga jest ciemna, odzwierciedla ciemniejsze lub najstraszniejsze wybory, których dokonałeś lub dokonałeś. Sen i widząc gładką drogę, w otoczeniu kwiatów i zielonych drzew, oznacza ciągły i stały postęp wspinaczki skali społecznej. Jeśli ścieżka jest prosta i wąska, oznacza to, że twoja droga do sukcesu idzie zgodnie z planem. W śnie widząc nieznaną drogę jest wyjaśnione jako sen z ważną symboliką dla marzyciela. To marzenie oznacza, że nowy projekt spowoduje więcej bólu niż jest to warte i stratę czasu. Marząc, że groźne stworzenie jest drogą, równolegle do wrogiej sytuacji / osoby, którą napotkasz w swoim życiu jawy. Jest to przeszkoda, którą musisz pokonać, bez względu na to, jak zastraszająca sytuacja lub osoba może się pojawić. Jeśli chcesz lepiej zrozumieć swoje marzenie, przeczytaj o ulicy.

Sen o utwardzonej drodze symbolizuje twoją ścieżkę życia, która jest łatwa lub wytyczona dla ciebie. Twoje poczucie kierunku jest jasne lub zaspokojone. Płynne żeglowanie lub nic nie przeszkadza. Negatywnie, utwardzona droga może odzwierciedlać trudny okres w Twoim życiu, w którym wydaje się, że nie możesz uciec od codzienności. Może to być również reprezentacja zbyt prostej ścieżki życia. Jeśli znasz ulicę, wtedy twoje uczucia lub wspomnienia na jej temat symbolizują twoje mentalne lub emocjonalne miejsce w życiu. Stan drogi symbolizuje, jak trudny lub burzliwy emocjonalnie jest kierunek Twojego życia. Jeśli droga jest ciemna, ten człowiek oznacza zamieszanie, problemy lub brak zrozumienia, gdy dążysz do celu….

…(arb. £ alat) Wykonywanie wymaganych codziennych modlitw we śnie oznacza spełnienie obietnicy, osiągnięcie celów lub ulgę i pocieszenie po udręce. Modlitwa przy drzwiach lub przed łóżkiem we śnie oznacza pogrzeb. Jeśli ktoś widzi siebie samego, wzywającego do modlitwy (Azan), a następnie ustanawiającego go (Jqamah) we śnie, oznacza to, że będzie dążył do czynienia dobra i wyeliminowania zła w swoim życiu. Jeśli ktoś we śnie kończy swoje modlitwy tradycyjnymi pozdrowieniami po prawej, a następnie po lewej stronie, oznacza to, że jego zmartwienia i zmartwienia zostaną wyeliminowane, a on będzie podążał drogą miłości i jedności. Jeśli ktoś we śnie płaci pozdrowienie tylko po prawej stronie, oznacza to, że będzie starał się naprawić tylko niektóre ze swoich religijnych problemów. Jeśli pozdrawia lewą stronę tylko we śnie, oznacza to, że przez jakiś czas będzie się go niepokoił. Oddanie pozdrowienia za pokój (Saldm) na zakończenie modlitwy we śnie oznacza podążanie własną ścieżką, przestrzeganie właściwych tradycji religijnych, wykonywanie pracy, rezygnację z pracy, otrzymanie ważnego spotkania, zwolnienie z pracy, podróży lub zysków . Jeśli ktoś kończy swoje modlitwy, rozpoczynając pozdrowienia od lewej strony, a następnie idąc w prawo we śnie, oznacza to innowację lub podążanie ścieżką zła. Jeśli ktoś kończy swoje modlitwy bez tradycyjnych pozdrowień we śnie, oznacza to, że bardziej interesuje go zbieranie swoich bezpośrednich zysków niż ochrona inwestycji kapitałowej. (Zobacz także Wezwanie do modlitw | Pięć modlitw | Pozdrowienia | Imam | Nieczystości | Faraon | Pokłony)…

Musimy zinterpretować ten sen jako sposób, w jaki nasze nieświadome zmysły lub antycypacja naszego przeznaczenia. Tak więc wąska droga lub z przeszkodami lub trudnościami oznacza trudności i niewielki zakres podejmowania decyzji, natomiast droga szeroka i płaska to ułatwienia do realizacji naszych projektów….

…Sen o AIDS lub chorobach przenoszonych drogą płciową symbolizuje myśli i uczucia związane z wyborami lub błędami, które napełniają cię potężnym żalem. Możesz czuć się trwale zanieczyszczony, zrujnowany lub zagrożony. AIDS lub choroby przenoszone drogą płciową mogą być również symbolami żalu lub obawy o partnerów seksualnych, których miałeś. Możesz czuć się brudny lub naruszony. Przykład: młody mężczyzna miał powtarzające się sny o AIDS. Na jawie żałował utraty dziewictwa z kimś, na kim w ogóle nie dbał. Przykład 2: Mężczyzna marzył o zobaczeniu kogoś chorego na AIDS. Na jawie przeżywał całkowitą stratę finansową po tym, jak nie wysłuchał udzielonych mu rad….

Sen o AIDS lub chorób przenoszonych drogą płciową symbolizuje myśli i uczucia związane z wyborami lub błędami, które wypełniają się potężnym smutkiem. Możesz czuć się trwale zanieczyszczony, zniszczony lub zagrożony. AIDS lub chorób przenoszonych drogą płciową może być również żałować powiązanych symboli lub obaw o partnerów seksualnych, jakie kiedykolwiek miałeś. Możesz czuć się brudny lub naruszony. Przykład: Młody mężczyzna miał powtarzające się marzenia o AIDS. W prawdziwym życiu żałował utraty dziewictwa komuś, na czym w ogóle nie dbał. Przykład 2: Człowiek marzył o kimś z AIDS. W prawdziwym życiu poniósł całkowitą stratę finansową po tym, jak nie usłyszał porady, którą otrzymał.

…(Kierunek) Podążanie drogą, pójście drogą lub pójście w kierunku drzwi we śnie oznacza ustalenie biegu swojego życia na podstawie prawości lub znalezienie prawdziwej przyczyny rzeczy, lub może oznacza sukces, w zależności od tego, jak blisko celu we śnie zbliża się osoba. (Zobacz także Droga)…

…(Wzniesienie) We śnie wzgórze przedstawia potężną i niebezpieczną osobę. Każda budowla otaczająca takie wzgórze reprezentuje bogactwo. Jeśli we śnie widzi się płaską ziemię sąsiadującą z porzuconym wysokim terenem lub wzgórzem, takie wzgórze przedstawia bogatego człowieka, którego majątek jest porównywalny z wielkością otaczającej go posiadłości. Dolina zielonych pastwisk otaczająca wzgórze we śnie reprezentuje jego siłę, sprawiedliwość w sposobie postępowania z innymi lub może oznaczać oddanie religijne. Idąc za tym tokiem myśli, oznacza to również wzniesienie się w randze z ręki potężnej osoby. Przekraczanie wzgórz we śnie oznacza ucieczkę przed niebezpieczeństwem. Stanie we śnie na szczycie wzgórza oznacza przewodzenie osobie religijnej. Zejście ze wzgórza lub wzniesienie we śnie oznacza straty, migrenowy ból głowy lub upokorzenie. Uwięzienie na szczycie wzgórza we śnie oznacza wysoką rangę pracy. Jeśli wzniesienie jest zrobione ze śmieci we śnie, oznacza to światowy i materialny status. Wzniesienie we śnie również reprezentuje żonę….

…Śnienie, że jedziesz wzdłuż nasypu, przepowiada, że ​​grożą ci kłopoty i nieszczęście. Jeśli będziesz kontynuować jazdę bez nieprzyjemnych incydentów, uda ci się obrócić te przeczucia w pożyteczne znaczenie dla twojego postępu. Jazda konno na jednym z nich oznacza, że ​​nieustraszenie spotkasz i pokonasz wszystkie przeszkody na swojej drodze do bogactwa i szczęścia. Idąc jednym z nich, będziesz miał zmęczoną walkę o wzniesienie się, ale i sojusznik zgarnie udaną nagrodę….

…(Prorok Muhammad, błogosławieństwo i pokój niech będzie z nim | Pieczęć proroków | Ostatni Posłaniec) Mówi się, że Wysłannik Boga, z którym będzie pokój, powiedział: „Ten, kto widzi mnie we śnie, ujrzy mnie w swoim czuwanie, bo szatan nie może się mnie podszywać. ”Powiedział również -„ Ten, kto widzi mnie we śnie, to tak, jakby naprawdę mnie zobaczył, bo szatan nie może się mnie podszyć ”. Powiedział również -„ Ten, który mnie widzi we śnie nie wejdzie w ogień piekielny. ~ Muzułmańscy teolodzy i uczeni różnią się co do znaczenia widzenia proroka Bożego (uwbp) we śnie. Imam Ibn Seeri’n zwykł prosić kogoś, kto opowiada o takim śnie, aby opisał Proroka, z którym pokój. Jeśli jakiekolwiek szczegóły nie pasowały do ​​jego opisu, Ibn Seerin odpowiedział: „Nie widziałeś go”. Asim Bin Kulayb powiedział kiedyś – „Opowiedziałem Ibn Abbasowi, niech Bóg błogosławi jego duszę i jego ojca, że ​​widziałem we śnie proroka Boga (uwbp). Ibn Abbas odpowiedział:„ Opisz mi go ”. Asim Bin Kulayb dodał – „Opisałem go jako przypominającego Al-Hassana, syna ‘Alego, z obojgiem niech pokój.” Ibn Abbas odpowiedział – „Rzeczywiście, widzieliście go.” Ibn’ Arabi wyjaśnił kiedyś, że istota widzenia Proroka Boga (uwbp) jest poznanie Jego obecności i zrozumienie rzeczywistości jego charakteru i przykładu. Tak więc uznanie obecności błogosławionej istoty jest potwierdzeniem prawdy, podczas gdy widzenie fizycznej formy reprezentuje jego przykład i atrybuty, gdyż bycie ziemskim nie zmienia istoty proroctwa. Kiedy Prorok Boży (uwbp) powiedział – „On ujrzy mnie w przebudzeniu”, to znaczy – „Wyjaśniając to, co widział”, gdyż to, co widzi się w takim śnie, jest prawdą, która mieszka w królestwach niewidzialnych W drugim powiedzeniu, kiedy Prorok Boży, z którym pokój, powiedział – „Jest tak, jakby on naprawdę mnie widział ”oznacza to, że gdyby ktoś go widział w czasie wykonywania Bożego masażu, przykład byłby ten sam. Zatem pierwsze powiedzenie oznacza, co jest rzeczywiste i prawdziwe, podczas gdy drugie powiedzenie sugeruje fizyczną rzeczywistość i jej przykład. Jeśli widzi się proroka Bożego, z którym pokój, zbliża się do niego we śnie, oznacza to błogosławieństwa i korzyści, a jeśli widzi się proroka Boga (uwbp) odwracającego się od niego we śnie, to znaczy odwrotnie. Al-Qadi ‘Iyad, niech Bóg błogosławi jego duszę, zinterpretował słowa Proroka Bożego (uwbp) w swoim powiedzeniu – „Naprawdę mnie widział”, co znaczy – „naprawdę widział moją fizyczną postać”, o której wiedzieli błogosławieni towarzysze podczas gdy widzenie go we śnie w innej postaci oznacza, że ​​sen ten oznacza osobiste interpretacje. Idąc za wyjaśnieniem Al-Qadi ‘Iyad, Imam Al-Nawawi skomentował: „To jest słabe wyjaśnienie. Silniejszą interpretacją jest stwierdzenie, że ten, kto widzi proroka Boga (uwbp) we śnie, widział go w rzeczywistości jakkolwiek jego podobieństwo może się pojawić. Czy podobieństwo we śnie jest znane, czy nie. ~ W oddzielnym komentarzu Shaikh Al-Baqlani dodał: „To, co powiedział Al-Qadi ‘Iyad, nie jest sprzeczne z tym, co powiedział imam Al-Nawawi”. Dzieje się tak, ponieważ według Al-Qadi ‘Iyad pierwszy sen nie wymaga interpretacji. W drugim typie snu, który jest omawiany w komentarzach Imama Al-Nawawi, sen wymaga interpretacji lub analizy. Oznacza to, że skoro żaden szatan nie może podszywać się pod proroka Boga (uwbp), to każdy wygląd, jaki pojawia się we śnie, jest prawdziwy. Znaczenie wypowiedzi proroka Boga – „Szatan nie może się podszywać pod mnie” oznacza, że ​​skoro opieka Boża (‘Isma) jest nienaruszalna, a ponieważ Prorok Boży, z którym pokój jest, jest święty, to ponieważ był chroniony w czasie wyzwolenia Boże przesłanie dla ludzkości, nadal jest chroniony przez tę samą opiekę po tym, jak Bóg Wszechmogący zabrał go z powrotem do Siebie. Zatem ktokolwiek widzi Proroka Boga (uwbp) w jakimkolwiek wyglądzie we śnie, to tak, jakby widział go w rzeczywistości, niezależnie od tego, czy widzi się go jako młodego człowieka, czy w momencie przekazywania jego przesłania, czy jako starszego człowieka. . Jeśli we śnie widzi się go starszego, oznacza to spokój. Jeśli we śnie widzi się go młodo wyglądającego, oznacza to wojnę. Jeśli widzisz go uśmiechniętego we śnie, oznacza to, że naprawdę naśladujemy jego tradycje. Widok proroka Boga (uwbp) w jego znanym i rozpoznawalnym pojawieniu się we śnie oznacza, że ​​ten, kto widzi sen, jest osobą pobożną, że jego prawość jest nienaruszalna, a jego sukces jest niepodważalny. Widzenie go (uwbp) we śnie marszczy brwi reprezentuje zły stan tego, kto widzi sen. Ibn Abi Jumrah powiedział kiedyś – „Widzenie Go (uwbp) w pięknym wyglądzie oznacza dobrą postawę religijną osoby widzącej sen. Widzenie go we śnie z pewnymi wadami, brakiem lub wypaczeniem w wypełnianiu obowiązków religijnych, za Prorok Boży (uwbp) jest jak lustro, które przedstawia tego, kto stoi przed nim ”. W tym sensie osoba widząca sen może rozpoznać swój stan. Taką interpretację podaje również Ibn Hajar Al-Hutaymi, niech Bóg błogosławi jego duszę. W ten sposób w księdze Imama Al-Tirmithi „gharh al-S_hama-il” jest również powiedziane, że Szatan nie może podszywać się pod Boga Wszechmogącego, Jego znaków, proroków ani aniołów. Jeśli ktoś cierpiący na niedolę zobaczy we śnie proroka Bożego (uwbp), oznacza to, że jego trudności zostaną usunięte. Jeśli więzień zobaczy go we śnie, oznacza to, że zostanie zwolniony z więzienia. Jeśli ktoś żyje w czasach ekonomicznego chaosu i jeśli wysokie ceny wyzyskują ludzi na tej ziemi, lub jeśli niesprawiedliwość tyranizuje wszystkich, to ujrzenie we śnie Proroka Bożego, z którym jest pokój, oznacza koniec takich przeciwności. Widzenie go w jego pięknym, promiennym i nieskazitelnym wyglądzie, najlepiej opisanym przez jego towarzyszy we śnie, oznacza radosną wieść o pomyślnym zakończeniu życia na tym świecie i w zaświatach. Stan i czystość serca oraz to, jak dobrze wypolerowane jest jego własne lustro, decyduje o tym, w jakim wyglądzie może go zobaczyć, z kim będzie pokój. Jeśli Prorok Boży (uwbp) zbliża się do kogoś we śnie lub prowadzi go w modlitwie, lub jeśli widzi, że towarzyszy mu w drodze, lub jeśli ktoś zjada coś słodkiego z jego błogosławionej ręki lub otrzymuje płaszcz lub odpowiednią koszulę lub jeśli Prorok Boży coś mu obiecuje lub modli się za niego, to jeśli ten, kto widzi sen, kwalifikuje się do przywództwa, a jeśli jest sprawiedliwym i sprawiedliwym człowiekiem, który nakazuje dobro i zabrania tego, co jest złe, a jeśli jest nauczył się i praktykował to, co wie, a jeśli jest pobożnym czcicielem i pobożnym muzułmaninem, wówczas osiągnie pozycję i towarzystwo błogosławionych. Jeśli ten, kto widzi sen, jest nieposłusznym sługą Boga Wszechmogącego, oznacza to, że pokutuje za swoje grzechy i wróci do swego Pana. Jeśli żyje nierozważnie, oznacza to, że będzie prowadzony. Być może mógłby osiągnąć swoje cele w zdobywaniu wiedzy lub nauczyć się, jak zrekonstruować swoją najgłębszą istotę, aby przystoiła człowiekowi, który jest wdzięczny swojemu Panu. Jeśli ktoś obawia się ucisku, prześladowań lub utraty majątku i bogactwa, widzi go we śnie, oznacza to położenie kresu takim lękom, ponieważ jest najlepszym orędownikiem, aby przywrócić kogokolwiek przed Bogiem Wszechmogącym. Jeśli ten, kto podąża za innowacjami, widzi we śnie proroka Boga (uwbp), oznacza to, że powinien bać się Boga Wszechmogącego, słuchać Jego ostrzeżeń i korygować siebie, a zwłaszcza jeśli widzi Go (uwbp) odchodzącego od niego lub odwracającego się plecami do mu. Widzenie Proroka Bożego (uwbp) we śnie oznacza również otrzymywanie radosnych wieści i radosnych wieści lub może oznaczać sprawiedliwość, ustalenie prawdy, wypełnienie obietnicy, osiągnięcie wysokiej rangi wśród członków rodziny, a może może oznaczać, że ktoś może cierpieć z powodu ich zazdrości i zazdrości, opuścić ojczyznę i wyemigrować do innego kraju, albo może to oznaczać, że może stracić rodziców i zostać sierotą. Widzenie go (uwbp) we śnie może również oznaczać zobaczenie cudownych wydarzeń (Karamat), ponieważ jego towarzysze byli świadkami i zeznawali, jak witał go jeleń, wielbłąda, który całował jego stopę, pieczona noga baraniny rozmawiająca z nim, drzewa poruszające się, by dać jego osłonę, kamyki wychwalające chwałę Boga w jego dłoni, wśród niezliczonych cudów, w tym jego Nocnej Podróży i wniebowstąpienia (Mi’rdj) do niebios, aby spotkać swojego Pana. Jeśli okulista zobaczy go we śnie, oznacza to, że zdobędzie wielką wiedzę w swojej dziedzinie i stanie się sławny w kraju, ponieważ prorok Boży, z którym będzie pokój, przywrócił oko swego towarzysza Kutady na swoje miejsce i sprawił, że przejrzał ostrzejszy niż za pozwoleniem Boga, po tym, jak Kutadah stracił oko podczas jednej z bitew z niewierzącymi. Jeśli podróżnik na pustyni widzi proroka Boga (uwbp) we śnie lub gdzieś jest susza, oznacza to, że spadnie deszcz i wytrysną źródła, tak jak woda tryskała spomiędzy jego błogosławionych palców, gdy położył swoją błogosławioną rękę napełniony do połowy kubek, aby ugasić pragnienie całej armii. Jeśli na krainę spadły nieszczęścia, głód i susza i ktoś we śnie Go zobaczy (uwbp), to znaczy, że takie nieszczęścia zostaną zniesione i życie w tym miejscu wróci do normy. Jeśli kobieta widzi go we śnie, oznacza to, że osiągnie wysoką pozycję duchową, honor, prawość, czystość, wiarygodność i być może otrzyma błogosławione potomstwo, lub jeśli jest bogata, oznacza to, że wyda swoje bogactwo na Boża ścieżka. Widzenie go (uwbp) we śnie oznacza także stawianie czoła przeciwnościom, znoszenie cierpliwości i cierpienie z powodu wroga. Jeśli widzi go sierota (uwbp) we śnie, to znaczy, że dotrze do wywyższonej stacji i to samo dzieje się, gdy we śnie zobaczy go cudzoziemiec. Jeśli lekarz widzi go (uwbp) we śnie, oznacza to, że ludzie odniosą korzyści z jego leku. Widzenie go (uwbp) we śnie oznacza także zwycięstwo nad wrogiem, utrwalenie i spłatę długów, wyzdrowienie z choroby, pielgrzymkę do domu Bożego w Mekce, triumf nad własnymi próbami, ustanie przeciwności, albo płodność jałowej ziemi albo ciąża jałowej kobiety. Jeśli odwiedzający jego meczet widzi siebie we śnie przed Prorokiem Bożym (uwbp) i widzi go stojącego, oznacza to właściwą pozycję religijną, a to oznacza, że ​​będzie miał władzę nad imamem swoich czasów. Jeśli we śnie znajdzie się go (uwbp) zmarłego, oznacza to, że szlachetna osoba z rodziny osoby widzącej sen wkrótce umrze. Jeśli we śnie widzi się pogrzeb Proroka Bożego (uwbp), oznacza to, że ten kraj spadnie na nieszczęście. Podążanie za jego konduktem pogrzebowym do jego grobu (uwbp) we śnie oznacza, że ​​osoba widząca sen ulegnie innowacjom. Zwiedzanie jego grobu (uwbp) we śnie oznacza otrzymanie wielkiego skarbu. Jeśli ktoś we śnie widzi siebie jako syna proroka Bożego (uwbp), a nawet jeśli nie jest jednym z jego potomków, oznacza to jego szczerość, prawdziwą wiarę i pewność. Widok Proroka Bożego (uwbp) przez jedną osobę nie wyklucza pozostałych wierzących, ale błogosławieństwa obejmują ich wszystkich. Otrzymanie od niego czegoś (uwbp), na przykład jedzenia lub napoju we śnie, oznacza korzyści i zyski. Jeśli ktoś otrzymuje pożywienie, którego substancja kojarzy się z negatywnymi okolicznościami, takimi jak melon lub tym podobne elementy we śnie, oznacza to, że ucieknie on przed wielkim niebezpieczeństwem, chociaż będzie się trudził i cierpiał z powodu trudności podczas swoich prób. Jeśli ktoś widzi, że jedna z kończyn należących do Boga Proroka (uwbp) stała się jego własnymi we śnie, oznacza to, że podąża za innowacjami i wprowadza zmiany w prawach, które Bóg Prorok (uwbp) przyniósł ludzkości. Jeśli ktoś we śnie widzi siebie wcielającego się w postać Proroka Bożego, z którym spoczywa pokój, nosi jedno ze swoich szat, albo otrzymuje swój pierścień lub miecz, to jeśli osoba stara się rządzić, osiągnie to i lud zaakceptuje jego przywództwo. Jeśli ktoś cierpi z powodu prześladowań lub upokorzenia na ziemi, to widok Proroka Bożego (uwbp) stojącego we śnie oznacza, że ​​Bóg Wszechmogący da mu zwycięstwo i sprawi, że wzniesie się ponad swoich wrogów. Jeśli ktoś jest biedny, jego potrzeby zostaną zaspokojone, a jeśli nie jest żonaty, ożeni się. Jeśli we śnie zobaczymy go (uwbp) w zrujnowanym miejscu, to znaczy, że takie miejsce zostanie odbudowane. Jeśli wejdzie się do pokoju i znajdzie go (uwbp) siedzącego tam we śnie, oznacza to, że w takiej miejscowości będzie miał miejsce cudowny znak lub jakieś wielkie wydarzenie. Jeśli we śnie widzi się go (uwbp) wołającego do modlitwy, oznacza to, że w tym miejscu rozprzestrzeni się dobrobyt. Jeśli we śnie widzi się go ustanawiającego modlitwy (Iqdmah), oznacza to, że muzułmanie zjednoczą się i rozwiążą swoje różnice. Jeśli we śnie widzi się go (uwbp) nakładającego kohl na powieki, oznacza to, że odnajdzie bezpieczeństwo i skoryguje swoje stanowisko religijne, lub może to oznaczać, że będzie studiował i zostanie uczonym w dziedzinie proroczych powiedzeń (Ahadith ). Jeśli kobieta w ciąży widzi go (uwbp) we śnie, oznacza to, że spłodzi syna. Jeśli we śnie zobaczymy go (uwbp) z czarną brodą bez siwych włosów, przyniesie to szczęście, radość i pomyślność w życiu. Jeśli Boży Prorok (uwbp) jest widziany we śnie jako starzec, oznacza to siłę w życiu i zwycięstwo nad wrogiem. Widząc go (uwbp) w jego najbardziej wzniosłym stanie we śnie, oznacza to, że imam, czyli władca kraju, podniesie swoją pozycję i że jego władza będzie się rozszerzać. Jeśli ktoś widzi jego błogosławioną szyję szeroko, oznacza to, że imam mocno trzyma się jego zaufania. Jeśli we śnie widzi się go (uwbp), który ma wielką skrzynię, oznacza to, że imam lub władca kraju jest hojny dla swoich poddanych. Jeśli we śnie widzi się, że jego błogosławiony żołądek (uwbp) jest pusty, oznacza to, że skarb państwa jest pusty. Jeśli we śnie widzi się prawą rękę zamkniętą, oznacza to, że imam lub władca kraju nie płaci swoim pracownikom ani nie rozdziela pobranego podatku od jałmużny. Jeśli we śnie widzi się jego błogosławioną prawą rękę (uwbp) otwartą, oznacza to szczodrość władcy i jego przestrzeganie przy rozdzielaniu datków na cele charytatywne i jałmużny, zgodnie z zaleceniami księgi Bożej. Jeśli jego ręce są zamknięte we śnie, oznacza to komplikacje w życiu imama lub władcy kraju. To samo wpłynie na życie osoby widzącej sen, w tym na cierpienie i przeciwności losu. Jeśli we śnie zobaczysz swoją błogosławioną nogę piękną i owłosioną, oznacza to, że jego klan stanie się silniejszy, a jego plemię będzie rosło. Jeśli we śnie widzi się błogosławione uda Proroka Bożego, oznacza to długowieczność imama lub władcy kraju. Jeśli zobaczymy go (uwbp) stojącego pośród żołnierzy i wszyscy we śnie śmieją się i żartują, to znaczy, że armia muzułmańska zostanie pokonana i upokorzona na wojnie. Jeśli widzi się go z małą armią, która jest źle wyposażona i wszyscy patrzą w dół we śnie, oznacza to, że armia muzułmańska zatriumfuje w tym roku. Jeśli we śnie zobaczymy go (uwbp) czeszącego swoje błogosławione włosy i brodę, oznacza to, że jego cierpienie i przeciwności zostaną rozwiane. Widzieć go (uwbp) we własnym meczecie, czy w jakimkolwiek meczecie, lub w jego zwykłym miejscu we śnie oznacza zdobycie władzy i honoru. Jeśli zobaczysz go stojącego pośród swoich towarzyszy, przekazującego objawienie we śnie, oznacza to, że zdobędziesz większą wiedzę, mądrość i duchowe zrozumienie. Widzenie grobu Proroka Bożego (uwbp) we śnie oznacza dobrobyt i zyski dla kupca lub uwolnienie więźnia z więzienia. Widzenie siebie we śnie jako ojca proroka Bożego (uwbp) oznacza, że ​​osłabnie wiara i osłabnie jego pewność. Jeśli kobieta we śnie widzi siebie jako jedną z żon Proroka Bożego (uwbp), oznacza to jej rosnącą wiarę. Jeśli we śnie widzi się go (uwbp), który przygląda się swoim sprawom, oznacza to, że Prorok Boży (uwbp) upomina widzącego sen i nakazuje mu oddać żonie należne jej prawa. Chodzenie za nim (uwbp) we śnie oznacza podążanie za jego (sunną) tradycją w stanie czuwania. Jedzenie z nim (uwbp) we śnie oznacza, że ​​nakazuje się płacić roczny podatek od jałmużny (prawo islamskie) należny od aktywów służących do zarabiania pieniędzy lub aktywów płynnych, złota, srebra, biżuterii, oszczędności itp., Z wyjątkiem domu lub pojazd. Jeśli we śnie widzi się proroka Bożego (uwbp) jedzącego samotnie, oznacza to, że ten, kto widzi sen, odmawia dawania datków charytatywnych i gardzi pomaganiem tym, którzy proszą o jego pomoc. W tym sensie jest to tak, jakby Prorok Boży, z którym pokój był, nakazuje danej osobie rozdawanie datków charytatywnych i pomaganie potrzebującym. Jeśli we śnie widzi się go boso (uwbp), oznacza to, że zaniedbał regularne modlitwy. Widzieć go (uwbp) i uścisnąć mu dłoń we śnie oznacza, że ​​jest się naprawdę jego naśladowcą. Jeśli we śnie widzi się jego krew zmieszaną z krwią Proroka Bożego (uwbp), oznacza to, że poślubi kobietę spośród jego potomków lub że poślubi córkę wielkiego uczonego religijnego. Jeśli Prorok Boży (uwbp) we śnie podaruje komuś jakiś rodzaj zieleniny lub ziół, oznacza to, że ucieknie on przed wielkim niebezpieczeństwem. Jeśli we śnie da mu (uwbp) coś świeżego lub miodu, oznacza to, że nauczysz się Koranu i zdobędziesz wielką wiedzę i mądrość stosownie do kwoty, którą otrzyma we śnie. Jeśli ktoś zwróci dar prorokowi Bożemu (uwbp), oznacza to, że pójdzie za innowacjami. Widzieć go (uwbp) wygłaszającego kazanie we śnie oznacza, że ​​nakazuje ludziom czynić dobro i unikać zła. Jeśli we śnie widzi się kolor swojej skóry (uwbp) opalenizny, oznacza to, że będziemy myśleć o odpokutowaniu za swoje grzechy i powstrzymaniu się od ignorancji młodych ludzi. Jeśli kolor jego skóry jest biały we śnie, oznacza to, że ktoś pokutuje za swoje grzechy i zwróci się do Boga Wszechmogącego o przyjęcie. Jeśli (uwbp) upomina kogoś we śnie, oznacza to, że należy powstrzymać się od innowacji i przestrzegać prorockich tradycji. Jeśli ktoś stwierdzi, że Prorok Boży (uwbp) umarł we śnie w określonym miejscu, oznacza to, że osoba widząca sen umrze w tym samym miejscu i Bóg wie najlepiej. (Zobacz także: Odwiedzanie świętych miejsc)…

Sen o nimfomance symbolizuje twoje postrzeganie siebie lub innych, którzy mają obsesję na punkcie dobrej zabawy. Trzeba się dobrze bawić bez względu na wszystko. Negatywnie, nimfomanka może być znakiem, że ty lub ktoś inny jest niebezpieczny o konieczności posiadania przyjemnych doświadczeń przez cały czas. Idąc za daleko lub jest ryzykowne, aby zachować zabawy. Może to być również znak, że ty lub ktoś, kogo znasz, nie myślisz o innych uczuciach, ciesząc się wszystkim, co chcą.

Sen o nielegalnych narkotykach symbolizuje niezdrowe potrzeby emocjonalne, które uważasz, że muszą być przestrzegane. Nadmierne ilości przyjemności lub przyjemności zachowują się w określony sposób. Możesz być emocjonalnie uzależniony od pewnych uczuć lub złych nawyków. Masturbacja, pornografia, władza nad innymi, hazard, zarabianie pieniędzy i martwienie się o atrakcyjność fizyczną to wszystkie możliwe kwestie, symbolizowane przez narkotyki. Sen o odurzaniu symbolizuje niebezpieczne nadmierne zachowanie. Możesz być świadomy siebie, idąc nad brzegiem morza i ciesząc się nim. Krótkotrwałe uczucie ekstazy. Może to być również reprezentacja uzależnienia od przyjemności lub władzy. Alternatywnie, będąc pod wpływem narkotyków może odzwierciedlać, jak jesteś ogarnięcie złych nawyków, myśląc, że nigdy nie będzie konsekwencje dla niego. Sen o przedawkowaniu narkotyków symbolizuje nadmierną przyjemność, przyjemność lub nadużycie władzy, które spowodowało samookaleczenie. Niszcząc siebie lub zawstydzając cię sposób, aby przejść za burtę jakoś. Znak, że istnieje problem z praktykowaniem umiaru, siły woli lub samokontroli. Ważny jest również rodzaj leku. Marihuana, crack, kokaina, heroina lub ekstaza mają różne znaczenia. Leki mogą wskazywać na pewne rodzaje myśli, uczucia lub nawyki, które trzeba utrzymać w celu emocjonalnego uzdrowienia lub odzyskania negatywnej sytuacji. Weź urlop lub kontroluj siebie, aby wymusić zmiany.

Sen o pegasusie symbolizuje realizację i całkowitą aktualizację jego ambicji. Idąc po sukcesie i coraz wszystko, co chcesz. Ambicje nie są ograniczone. Negatywnie, pegasus może być znakiem, że są bardzo zaniepokojeni robi cokolwiek to jest, proszę. Może to być również znak, że wolisz robić to, co chcesz, nawet jeśli oznacza to bycie samotnym lub nigdy nie przepraszać partnera, którego zostawiłeś. Zazdrosny o nic, będąc świadomym siebie jako totalnego idioty.

Sen o Ferrari symbolizuje podejmowanie decyzji, które obraca się wokół nigdy nie trzeba robić to, co powiedział nigdy więcej. Przychodząc i idąc, jak chcesz, mimo że jest zbyt potężny, aby zatrzymać. Nigdy nie musisz nikomu tłumaczyć swoich decyzji. Wybory, które dokonujesz tam, gdzie jesteś zbyt duży, aby zostać przerwanym lub powiedziane, co robić. Negatywnie, Ferrari może odzwierciedlać chęć ucieczki z arogancji lub złe zachowanie od ludzi.