Gotowanie na ogniu we śnie oznacza osiągnięcie celu lub osiągnięcie celu. Jeśli ktoś widzi siebie przygotowującego jedzenie na ogniu i jeśli jego jedzenie jest dobrze ugotowane we śnie, oznacza to, że odniesie sukces i stanie się sławny. W przeciwnym razie, jeśli jego jedzenie nie jest dobrze ugotowane we śnie, oznacza to, że nie uda mu się osiągnąć swojego celu. Gotowanie we śnie oznacza również prowokowanie ciekawych rzeczy. Jeśli jedzenie jest dobrze ugotowane we śnie, oznacza to pieniądze i zyski. Gotowanie we śnie surowego mięsa i trudności w gotowaniu oznacza zaangażowanie się w coś, co nie dojrzeje. W przeciwnym razie, jeśli gotuje i można z niego jeść we śnie, oznacza to sukces. Gotowanie baraniny we śnie oznacza uczciwe życie, bycie hojnym i zarabianie legalnych pieniędzy. Jeśli ktoś we śnie gotuje wołowinę, oznacza to wygodne życie, korzystając z pracy rzemieślników. Jeśli we śnie widzi się, jak gotuje mięso lwa, oznacza to, że wzrośnie do przywództwa nad niesprawiedliwymi ludźmi, chociaż trzeba będzie zachować czujność i żyć w ciągłym strachu. Jeśli we śnie widzi się siebie gotującego psie mięso, oznacza to, że poradzi sobie z skromną robotą. Jeśli we śnie ugotuje na nim tłuszcz, oznacza to, że zarobi nielegalne pieniądze. W przeciwnym razie bez tłuszczu oznacza to, że będzie wykonywał niską pracę i pozostanie biedny i ubogi. Jeśli we śnie widzi się siebie gotującego ptaka, oznacza to kierowanie lub zarządzanie firmą lub zarabianie legalnych pieniędzy na obcowaniu z bogatymi i szlachetnymi ludźmi. Jeśli ktoś we śnie gotuje posiłek z mięsem sępa, oznacza to rządzenie lub handel z nieinteligentnymi lub niedbałymi ludźmi i zarabianie nielegalnych pieniędzy. (Zobacz także Garnek | Gulasz)…

…Sen o worku fasoli symbolizuje problem w twoim życiu lub twoim nastawieniu, który nie jest groźny, nie jest poważny, nie jest potężny lub nie jest niebezpieczny. Worki fasoli mogą pojawiać się w snach, gdy doświadczasz lub grozisz postępowaniem dyscyplinarnym, które nie ma wpływu lub poważnych konsekwencji….

…Ugotowanie posiłku oznacza, że ​​spoczywa na tobie przyjemny obowiązek. W najbliższej przyszłości odwiedzi Cię wielu znajomych. Jeśli jest niezgoda lub brak radości, możesz spodziewać się nękających i rozczarowujących wydarzeń….

Jeśli we śnie gotujemy jedzenie, to zapowiada dobre korzyści zdrowotne i finansowe.

reprezentuje wszystko, co dotyczy naszej żywności. Jeśli kuchnia jest dobrze zaopatrzona w naczynia, wskazuje to na umiejętności organizacyjne marzyciela. Jeśli brakuje Ci w kuchni najpotrzebniejszych rzeczy, oznacza to, że nie jesteś przygotowany na przyszłość. Dobrze zaopatrzona kuchnia wskazuje na dobre warunki materialne do stawienia czoła przyszłości. Jeśli jedzenie jest przypalone lub nie ugotowane, ostrzega Cię, że musisz się wiele nauczyć, aby odnieść sukces….

Jeśli to kobieta, która marzy o tym, żeby ktoś gotował, oznacza to wielką radość i satysfakcję w rodzinie. Jeśli to człowiek, który marzy o tym, jest to wielki znak dużej i haniebnej pracy….

Sen o gotowaniu zwykle wskazuje, że śniący myśli o dobrych przyjaciołach, którzy zdystansowali się i ze względu na przyjemne spędzone razem chwile śniący pragnie ich z powrotem. Sen o kłopotach lub kłótni z kimś podczas gotowania, na przykład o uderzeniu jedzenia o ziemię lub rozbiciu czegoś, wskazuje, że oczekiwani przyjaciele będą stwarzać problemy marzycielowi. Sen o gotowaniu na kuchence wskazuje, że wkrótce problemy się zmniejszą. Kiedy śniącą jest kobieta, oznacza to, że jej obojętność i brak uczucia powoduje, że traci przyjaźnie. Sen o kuchni wskazuje na zaskakujące sytuacje, które będą niepokoić marzyciela. Kobieta, która marzy o tym, by jej kuchnia była czysta i zorganizowana, podpowiada, że ​​jej życie w najbliższej przyszłości będzie przyjemne….

Śnienie o gotowaniu symbolizuje przygotowywane doświadczenie lub sytuację. Ty lub ktoś inny, kto przygotowuje się do zrobienia czegoś. Potencjał, że coś się wydarzy. Być może planujesz lub coś organizujesz. Ostrożne planowanie….

Jeśli marzysz o jedzeniu fasoli symbolizuje związek między korzeniami i ludzkości. Upewnij się, że wiesz, co wiążesz z ludźmi wokół ciebie. Inne wyjaśnienie widzenia lub jedzenia fasoli mówi, że najważniejszym tematem twojej istoty jest u jakości duszy i reprezentuje nieskończone życie, które musisz wskazać i żyć tak, jak można żyć tylko raz. Należy pamiętać, że najważniejszym symbolem fasoli jest płodność i produktywność.

…Sen o fasoli symbolizuje sytuację w życiu na jawie, w której nie czujesz się dobrze, będąc w nie cały czas. Brak różnorodności lub poczucie przymusu do zrobienia czegoś za dużo. Za dużo tego dobrego. Fasola we śnie może oznaczać, że pragniesz więcej emocji lub interesujących opcji. Negatywnie, fasola może odzwierciedlać intensywną nudę lub frustrację z powodu konieczności czekania dłużej, niż chcesz. Sen o fasoli symbolizuje przemożne uczucie wymuszonej nudy lub braku alternatywnych wyborów. Bolesne uczucie, że sytuacja jest tak nudna, że ​​musisz to robić cały czas. Znosić coś nudnego, mając nadzieję, że wydarzy się coś innego. Alternatywnie, fasola może odzwierciedlać nudną sytuację, z którą masz nadzieję jak najszybciej uporać się z nią lub chcesz jak najmniej się angażować. Przykład: Mężczyzna marzył o kupieniu puszki fasoli, której nie lubił. Na jawie zmarł krewny i nie lubił czekać roku na sprzedaż nieruchomości….

…Kupowanie fasoli we śnie oznacza stratę, chorobę i smutek. Gotowanie fasoli to żmudna praca….

…(Indyjski posiłek | Indyjski gulasz) Gotowanie we śnie potrawy z gotowanego mięsa i warzyw oznacza zyski i dobrobyt dla biednego człowieka. Gotowanie indyjskiego gulaszu, który jest posiłkiem składającym się z kukurydzy i innych warzyw we śnie, oznacza biedę, kult lub oddanie. Gotowanie niedojrzałych warzyw we śnie oznacza chorobę. Jeśli ktoś we śnie ugotuje dla siebie smaczny posiłek, oznacza to, że zostanie zaszczycony, może to oznaczać spotkanie polityczne lub pieniądze. Jeśli ktoś inny gotuje posiłek we śnie, może to oznaczać podwójne przejście, oszustwo lub może oznaczać otrzymanie pomocy od kogoś zgodnie z własnymi intencjami lub stanem. (Zobacz także Gotowane warzywa | Kuchnia | Chochla)…

Sen o fasoli symbolizuje sytuację w życiu, która nie czuje się dobrze, musząc być z nim związany przez cały czas budzi. Brak różnorodności lub wymuszone uczucie, aby coś zrobić. Wiele dobrych rzeczy. Fasola we śnie może być znakiem, że chcesz więcej emocji lub ciekawych opcji. Negatywnie, fasola może odzwierciedlać intensywne nudy lub frustracji konieczności czekać dłużej niż chcesz. Sen o fasoli symbolizuje przytłaczające uczucie wymuszonej nudy lub braku alternatywnych wyborów. Dręczące poczucie, że sytuacja jest tak nudna, że jesteś zmuszony to zrobić cały czas. Stawiając się z czymś nudnym, mając nadzieję, że coś się stanie. Alternatywnie, fasola może odzwierciedlać nudną sytuację, że spodziewasz się zakończyć tak szybko, jak to możliwe lub albo tak mało zaangażowania w to, co można mieć. W prawdziwym życiu zmarł krewny i nie lubił czekać rok na sprzedaż nieruchomości.

…(Płodne | Dobre zbiory | Długowieczność | Raj | Młodość) Noszenie zielonej szaty we śnie jest oznaką pobożności, religijnej obecności, wytrwałości i oddania. Zielone jedwabiste szaty to szaty mieszkańców raju. Widok zmarłej osoby w zielonej szacie we śnie oznacza, że ​​żyje ona w dobrym stanie i czerpie korzyści ze swoich czynów na świecie. Może to również oznaczać dziedziczenie po zmarłej osobie. Jeśli chodzi o samego zmarłego, może to również oznaczać, że opuścił ten świat w stanie męczeństwa. Wszystkie zielone ubrania we śnie oznaczają korzyści. Zieleń we śnie jest również interpretowana jako poddanie się woli Bożej. (Zobacz także odzież)…

Marząc o zielonej trawie lub widząc w wymarzonej zielonej trawie, może wskazywać, że istnieje część z was, że zawsze można liczyć. Jeśli śniłeś i we śnie, widziałeś, że sadzasz trawę, wskazuje, że twoja ciężka praca i wysiłki w końcu się opłacą.

…Noszenie dobrej jakości ubrania we śnie oznacza dobrobyt na tym świecie i w zaświatach. Noszenie wełnianej szaty we śnie oznacza wyrzeczenie się świata i wzywanie ludzi do tego samego i pragnienia korzyści z życia ostatecznego. Noszenie zielonej szaty we śnie przynosi korzyści, ale nie szkodzi. Jeśli żywa osoba widzi we śnie siebie lub kogoś innego ubranego na zielono, oznacza to jego oddanie religijne. Jeśli chodzi o osobę zmarłą, oznacza to dobry stan i akceptację przed Bogiem Wszechmogącym. Mówi się również, że noszenie zielonej szaty we śnie oznacza otrzymanie spadku. Noszenie białej szaty oznacza również radosną nowinę. Jeśli handlarz tkanin lub krawiec widzi, że we śnie ma na sobie białą szatę, oznacza to brak pracy. Noszenie czarnej szaty we śnie oznacza zły omen, ale jeśli ktoś jest przyzwyczajony do noszenia czarnego ubrania, oznacza to honor, bogactwo i otrzymanie wysokiej pozycji. Noszenie czerwonej szaty we śnie oznacza nadmierne zarobki, które nie są jeszcze wolne od należnej jałmużny. Taka osoba musi wtedy natychmiast zapłacić odpowiednią część swoich zarobków. Czerwona szata we śnie oznacza śmierć, chorobę, a dla biednego oznacza wzrost jego trudności. Noszenie czerwonej szaty we śnie może być dobre tylko wtedy, gdy osoba, która ją nosi, jest niezamężną kobietą. W przeciwnym razie noszenie czerwieni podczas festiwali lub spotkań towarzyskich we śnie nie ma żadnego znaczenia. Noszenie we śnie żółtej odzieży lub dowolnego z jej kolorów pochodnych oznacza ogólnie wrzód lub inną ropiejącą chorobę wewnętrzną. Noszenie jedwabnej szaty we śnie oznacza utratę i zaniedbanie życia religijnego. Noszenie niebieskiej szaty we śnie oznacza cierpienie i trudności. Noszenie wzorzystej szaty w mieszanych kolorach we śnie oznacza otrzymywanie reprymendy od przełożonego. Może również przedstawiać handlarza kwiatami. Noszenie dwustronnego płaszcza oznacza dwulicowość i pozory. Wyprana część garderoby we śnie oznacza biedę i zadłużenie. Noszenie brokatu we śnie oznacza pielgrzymkę. W przeciwnym razie, jeśli dana osoba się kwalifikuje, oznacza to kontrolowanie udziałów w ziemi uprawnej lub może stanowić dobre plony na ten rok. Noszenie szaty o jaskrawych kolorach dla mężczyzny we śnie reprezentuje jego dumę i arogancję. Jeśli ktoś widzi siebie w jedwabnej szacie i we śnie przedstawiający religijnego prawnika, oznacza to, że jest on poszukiwaczem światowych tytułów, który może wymyślić coś nowego. Ogłoszenie zagubionych i znalezionych ubrań we śnie oznacza pielgrzymkę do Mekki lub podróż do kraju arabskiego. Kobieta ubrana w cienką szatę we śnie reprezentuje jej nieskazitelność, a jeśli ma na sobie grubą szatę, reprezentuje jej pracę i trudności. Jeśli widzi się, jak we śnie zakłada nową szatę po rytualnej kąpieli, oznacza to pomyślność lub spłatę długów. Jeśli nowa szata jest rozdarta i nie można jej naprawić we śnie, oznacza to niezdolność do rodzenia dzieci. Jeśli ubranie można naprawić we śnie, oznacza to, że osoba, która ją nosi, jest zaklęta. Noszenie dwóch podartych części garderoby we śnie oznacza śmierć. Rozdarta szata we śnie oznacza również zrujnowane życie religijne lub duchowe, może też oznaczać, że ktoś jest ścigany przez złą osobę, lub może oznaczać ubóstwo lub dążenie do zaspokojenia podstawowych potrzeb materialnych. Jeśli ktoś we śnie zostanie pozbawiony ubrania, oznacza to utratę statusu. Niszczenie lub marnowanie odzieży we śnie przynosi radosną nowinę, chyba że osoba, która widzi sen, jest uwięziona, jest osobą biedną lub ma długi. Jeśli mężczyzna we śnie widzi, że ma na sobie kobiecy strój i jeśli w swojej świadomości miał zamiar zachowywać się zniewieściałym, oznacza to, że stanie w obliczu nieszczęścia i poniesie wielki ciężar. Jeśli we śnie pomyśli, że jest kobietą, jego upokorzenie będzie większe. Złapanie używanych ubrań, które są w dobrym stanie jako prezent we śnie, oznacza pieniądze, chociaż jeśli są w złym stanie, oznaczają kłopoty. Pies w wełnianym płaszczu we śnie przedstawia sprawiedliwego władcę. Jeśli we śnie widzi się lwa w bawełnianym lub lnianym płaszczu, przedstawia on władcę, który konfiskuje majątek i pieniądze ludzi. Noszenie lnianego płaszcza we śnie oznacza również godne życie. Jedzenie czystej odzieży we śnie oznacza otrzymywanie zgodnych z prawem zarobków, a jedzenie brudnej odzieży we śnie oznacza życie z nielegalnych pieniędzy. Spalenie ubrania we śnie oznacza koniec jego trudności. Prasowanie zagnieceń ubrania przed założeniem go we śnie oznacza zainteresowanie pięknem, błyskotkami i ozdobami. (Zobacz także Szafa | Kolory | Filth | Kupiec)…

Sen o gotowaniu symbolizuje przygotowanie do czegoś wyjątkowego w twoim życiu. Plany i pomysły każdego z nas spotykają się na specjalne wydarzenie lub coś, co jest dla Ciebie ważne. Daj coś specjalnego opieki. Marzenie o problemach z pieczeniem może oznaczać opóźnienia, komplikacje lub problemy pojawiające się podczas planowania czegoś wyjątkowego. Jeśli wymieszać składniki, które normalnie nie połączyć to sugeruje, że próbujesz czegoś nowego. Przykład: Gotowanie czasami pojawia się w snach kobiet w ciąży. Gotowanie odzwierciedla szczególną opiekę, jakiej dają swoim dzieciom i ich domom w ramach przygotowań do porodu.

Sen o czymś wrzenia symbolizuje zamieszanie lub zaostrzenie. Negatywne emocje, intencje lub zaostrzenie. Negatywna sytuacja może być bliska osiągnięcia punktu końcowego. Gotowanie może być również reprezentacją twojego przygotowania do uwolnienia negatywnych emocji lub intencji w innych. Istnieje potencjał do gniewu lub zemsty. Możesz również zauważyć, jak negatywna lub niebezpieczna jest sytuacja przez cały czas. Alternatywnie, gotowanie może reprezentować stały stan gotowości lub mocy. Samoświadomość zawsze być gotowym do działania. Przykład: Człowiek marzył o zobaczeniu wrzącej wody nad grzejnikiem w swoim pokoju, który szedł w kierunku wyłączenia. W przebudzeniu ten człowiek potajemnie myślał o zwolnieniu inżyniera, który dawał mu trudności i w ostatniej chwili doszedł do porozumienia z inżynierem. Wrząca woda w reprezentują czwarty sekret spotęgowane myśli człowieka, jak zbliżył się do inżyniera fotografowania.

…Sen o czymś gotującym się symbolizuje zamęt lub irytację. Negatywne emocje lub intencje lub pogorszenie. Negatywna sytuacja może być bliska osiągnięcia punktu końcowego. Gotowanie może być również odzwierciedleniem twojego przygotowania do uwolnienia negatywnych emocji lub zamiarów na innych. Istnieje możliwość złości lub zemsty. Możesz także cały czas dostrzegać, jak negatywna lub niebezpieczna jest sytuacja. Alternatywnie gotowanie może oznaczać stały stan gotowości lub mocy. Świadomość, że zawsze jesteś gotowy do działania. Przykład: Mężczyzna śnił o tym, że widział wodę gotującą się na grzejniku w jego sypialni, do którego podszedł, aby go wyłączyć. Na jawie człowiek ten potajemnie myślał o zwolnieniu inżyniera, który sprawiał mu trudności, iw ostatniej chwili doszedł do porozumienia z inżynierem. Wrząca woda w sypialni reprezentuje tajemnicze pogarszające się myśli mężczyzny, gdy był coraz bliżej zwolnienia inżyniera….

Zobacz znaczenie fasoli

Widząc z lub siedząc w fotelu worka fasoli, wskazuje na tymczasowe niepowodzenia. Nie jesteś całkowicie osiadł w swoim życiu.

Marzenie o fasoli to najlepszy znak, jaki mogą mieć osoby, które chcą mieć dziecko, ponieważ to gwarancja kolejnego przybycia dziecka.

Jedzenie fasoli we śnie oznacza, że ​​dyskusje i problemy rodzinne wkrótce przeminą.

Zobacz znaczenie fasoli

Sen z torbą fasoli symbolizuje problem w twoim życiu lub postawę, która nie jest groźna, nie poważna, nie potężna lub nie niebezpieczna. Pufy mogą pojawić się w snach, gdy doświadczasz lub groźby postępowania dyscyplinarnego, które nie mają dźwigni lub poważnych konsekwencji.

…Sen o ciemnej zieleni symbolizuje jakąś formę egoizmu. Kiedy widzisz to we śnie, odzwierciedla to myśli, które masz, a które są całkowicie pochłonięte wyłącznie twoją przyjemnością lub osobistym zyskiem. Obszar twojego życia lub wzorzec myślenia, w którym nie ma uwagi o samopoczuciu lub samopoczuciu innych ludzi. Ciemnozielony wskazuje na zazdrość, chciwość, materializm, oszukiwanie i niechęć do dzielenia się z innymi ludźmi. Ciemnozielony może również wskazywać na silne obawy przed przegraną lub myśli samobójcze. Ciemnozielony może również odzwierciedlać wzrost, który według Ciebie dzieje się w złym kierunku, powolny postęp, poczucie braku możliwości znalezienia zdrowego ujścia. Przykład: Kobieta marzyła o noszeniu obrzydliwej zielonej sukienki. Na jawie nie mogła znieść czekania, aż facet, z którym miała romans, opuści żonę….

…Utonięcie we śnie oznacza popadnięcie w grzech i niezadowolenie Boga Wszechmogącego. Utonięcie we śnie oznacza również wejście w ogień piekielny. Jeśli ktoś umiera z powodu utonięcia we śnie, należy obawiać się błądzenia lub podążania za innowacjami. Utonięcie w morzu, a następnie unoszenie się w trakcie próby ratowania się przed śmiercią we śnie oznacza oddawanie się interesom świata i zapominanie o swoim duchowym zaangażowaniu. Oznacza również osiągnięcie sukcesu w swoich przedsięwzięciach i zdobycie silnej pozycji w swoim biznesie. Jeśli ktoś we śnie wyjdzie z wody żywy, oznacza to zmianę swojego życia na lepsze i podążanie za właściwym sposobem służenia życiu zakonnemu. Jeśli ktoś we śnie widzi siebie po wyjściu z wody w zielonej szacie, oznacza to, że będzie podążał ścieżką wiedzy i odniesie sukces w jej zdobyciu. Jeśli ktoś we śnie tonie i pogrąża się na dnie morza, oznacza to, że poniesie gniew kogoś u władzy, kto będzie go prześladował i doprowadził do śmierci. Utonięcie we śnie oznacza również śmierć z powodu choroby. Utonięcie we śnie w wodzie morskiej oznacza odrodzenie wiary w Boga Wszechmogącego. Utonięcie we śnie w słodkiej wodzie oznacza stanie się niezwykle bogatym….

…Symbolizuje macierzyństwo i głębię. Spokój i zażyłość. Marzenie o bogatej, zielonej i słonecznej krainie to dobry znak, ponieważ oznacza bogactwo, spokój i równowagę psychiczną lub fizyczną. Jeśli orasz ziemię, przygotowujemy bogactwo na przyszłość. Kiedy zbierasz ziemię, oznacza to, że twoje bogactwo będzie natychmiastowe. Niemożność pracy na roli pokazuje, że wykorzystaliśmy wszystkie nasze rezerwy, a także zdolności fizyczne lub duchowe. Sen o zobaczeniu siebie leżącego twarzą do ziemi symbolizuje zaborczość. Jeśli śnisz o zagubieniu się w jakiejś krainie, taki sen symbolizuje, jak bardzo jesteś zagubiony. Nie rozpoznajesz własnej osobowości, dlatego czujesz się zagubiony. Jeśli zjesz glebę, taki sen wskazuje na twoje pragnienie czerpania życia w pełni….

sen o ciemnozielonym symbolizuje jakąś formę egoizm. Kiedy widzisz to we śnie odzwierciedla myśli masz, które są po prostu całkowicie zaniepokojony własnej przyjemności lub osobistych zwycięstw. Obszar twojego życia lub wzór myśli, w którym nie ma troski o samopoczucie lub dobre samopoczucie innych ludzi. Ciemnozielony wskazuje na zazdrość, chciwość, materializm, zdradę i niechęć do dzielenia się z innymi. Ciemnozielony może również wskazywać na silne obawy przed utratą lub myśli samobójcze. Ciemnozielony może również odzwierciedlać wzrost, który uważasz, że dzieje się w złym kierunku, powolny postęp, uczucie uniemożliwione znalezienie zdrowego wyjścia. Przykład: Kobieta marzyła o obrzydliwej zielonej sukience. Nie mogłem znieść czekania na faceta, który miał romans z pozostawieniem żony w prawdziwym życiu.

…(Mieszkania | Twarz | Wygląd | Stan | Przemijające) Ubiór we śnie reprezentuje jego najskrytsze myśli, które ostatecznie ujawnią się w jego postawie życiowej. Jeśli myśli są dobre, to się pokażą, a jeśli są złe, też się zamanifestują. Jeśli ktoś we śnie nosi pantofel na głowie i turban w stopie, oznacza to, że ma kłopoty. W zależności od rodzaju i nazwy część garderoby we śnie może przedstawiać mężczyznę lub kobietę. Noszenie nowej części garderoby we śnie jest lepsze niż oglądanie starej. Jeśli mężczyzna widzi, że we śnie nosi damską odzież, oznacza to, że jest kawalerem. Jeśli kobieta widzi się we śnie ubrana w męski strój, oznacza to, że jest niezamężna. Noszenie ciasno zapiętej koszuli we śnie oznacza przeżycie trudnych okoliczności lub ponowne połączenie z podróżnikiem wracającym do domu lub może oznaczać małżeństwo dla niezamężnej osoby. Noszenie dostojnego stroju we śnie oznacza honor i godność. Noszenie munduru żołnierza we śnie oznacza wojnę. Noszenie szaty uczonego lub kamizelki nauczyciela we śnie oznacza naukę, aby stać się osobą uczoną. Noszenie wełnianej chusty ascety we śnie oznacza stawanie się wyrzeczonym. Noszenie garnituru sprzedawcy we śnie oznacza ciężką pracę lub szukanie pracy, jeśli garnitur wygląda we śnie, ponieważ ludzie najczęściej noszą drogie garnitury, gdy wciąż szukają pracy. Noszenie białej szaty we śnie oznacza dumę, honor i godność. Noszenie jedwabiu we śnie oznacza siłę i zajmowanie wysokiej rangi w biznesie lub rządzie. Jeśli we śnie widzi się zmarłą osobę w jedwabnej szacie, oznacza to, że mieszka w raju niebieskim. Noszenie we śnie szaty zdobionej złotem oznacza zwycięstwo nad wrogiem. Czarna szata oznacza honor, panowanie i panowanie nad ludźmi. Noszenie zielonej szaty we śnie oznacza męczeństwo. Noszenie bawełnianej szaty we śnie oznacza podążanie za tradycją Proroka (uwbp). Noszenie wełnianej odzieży we śnie oznacza przejrzystość, chyba że jest szorstka lub nie pasująca, aw takim przypadku oznacza biedę i upokorzenie. Noszenie lnianej odzieży we śnie oznacza cieszenie się błogosławieństwem lub przysługą. Noszenie brokatowej szaty we śnie oznacza otrzymanie ważnej i szanowanej wiadomości, zdobycie pozycji, cieszenie się bogactwem lub może reprezentować błogosławieństwo posiadania dziecka. Noszenie szaty, która we śnie ciągnie się za nogami, oznacza bunt i nieposłuszeństwo, podczas gdy noszenie umiarkowanie krótkiego płaszcza we śnie oznacza czystość, cnoty i cnotę. Noszenie jakiejkolwiek części garderoby we śnie oznacza naśladowanie charakteru takich osób lub stanie się jeńcem wojennym. Noszenie kufi lub nakrycia głowy do modlitwy we śnie oznacza pokutę za grzechy. Noszenie jubbah lub długiego płaszcza we śnie oznacza długowieczność. Noszenie otwartej sportowej kurtki we śnie oznacza łatwość w życiu lub sukces finansowy. Noszenie specjalnego kostiumu na festiwal lub uroczystość we śnie oznacza dobrobyt i bogactwo, które jest oszczędzane dla dzieci, lub może oznaczać zakup nowego towaru do sklepu. Noszenie munduru wojskowego we śnie oznacza cierpienie, kłopoty lub spór naukowy. Noszenie tradycyjnego stroju we śnie lub stroju innej społeczności oznacza zaprzyjaźnienie się z nimi i radośnie obchodzić ich święta. (Zobacz także Filth | Len | Odzież używana)…