…Sen o wyczyszczeniu czegokolwiek symbolizuje negatywizm, który usuwasz z jakiejś dziedziny swojego życia. Samodoskonalenie, pokonywanie przeszkód lub poprawa relacji. Robić postępy lub iść naprzód. Czyszczenie może również przedstawiać stare problemy lub błędne relacje, dla których znalazłeś rozwiązania. Porzucenie złych nawyków lub wreszcie powiedzenie prawdy….

Sen o praniu symbolizuje zdolność do odwrócenia lub rozwiązania problemów bez konieczności ~kaczki~ lub napotykania trudności. Niech ktoś całkowicie rozwiąże problem, wtedy możesz skupić się tylko na zwycięskich lub wyższych wzorcach osiągnięć. Pokonaj przejście lub wyzwanie bez trudności. Poczucie, że nie trzeba tracić czasu na ~małe problemy~. Pralnia chemiczna może odzwierciedlać bogatego przyjaciela, nawyk lub połączenie, które łatwo ratuje cię od rzeczy, które uważasz, że są pod tobą. Negatywnie, pralnia chemiczna może odzwierciedlać zdolność do uniknięcia konsekwencji lub arogancji, ponieważ coś lub ktoś łatwo chroni cię przed nim. Nigdy nie wierzcie, że dobra rzecz nigdy się nie skończy lub że po prostu zasługuje na to, aby czuć się dobrze w władzy. Marzenie o pracy w pralni może być znakiem, że jesteś bardzo przydatny dla kogoś, kto na to nie zasługuje. Poczucie, że zawsze trzeba pomóc komuś arogancki uniknąć zakłopotania lub ducking.

(Zobacz Zamiatanie podłogi)

…We śnie środek do czyszczenia podłóg reprezentuje kogoś, kto bada stan ludzi i lubi im pomagać. Sprzątanie ziemi we śnie oznacza szukanie towarzystwa prawych ludzi. Sprzątanie winnicy we śnie oznacza zbadanie stanu życia kobiety. Czyszczenie drzewa we śnie oznacza badanie warunków życia ludzi religijnych. Zamiatanie ulicy we śnie oznacza pokonanie takiej samej odległości do takiej ulicy. Jeśli we śnie widzi się, jak czyści drogę do Mekki, oznacza to, że odprawi pielgrzymkę. Czyszczenie trawy bez znajomości właściciela we śnie oznacza wyrzeczenie się. Czyszczenie podłóg czyjegoś domu we śnie oznacza sprawdzenie, jak się czuje. (Zobacz także Zamiatanie podłogi | Pralka | Mycie)…

…Sen o widzeniu żaluzji symbolizuje dyskrecję używaną w ujawnianiu informacji lub prawdy. Wybór, ile chcesz, aby inni wiedzieli. Ty lub ktoś inny, kto kontroluje to, co inni mogą zauważyć. Negatywnie, żaluzje mogą oznaczać niepewność lub zazdrość o to, aby inni zauważyli swoje wady lub słabości. Pozwalanie tylko innym ludziom dostrzegać dobre rzeczy….

…Sen o toalecie symbolizuje możliwość lub okazję do pozbycia się negatywnej sytuacji. Przekonania lub doświadczenia, którym możesz się poddać. Możesz mieć problemy osobiste, nawyki lub sytuację życiową, z której możesz się porzucić. Sen o niemożności znalezienia toalety symbolizuje lub że wszystkie są zużyte, symbolizuje frustracje, które hamują zdolność do osobistego dbania o siebie. Zbyt wiele się dzieje, aby przeszkadzać w rozwiązaniu problemu. Sen o jedynej dostępnej toalecie znajdującej się na otwartym widoku dla innych symbolizuje brak prywatności lub czasu osobistego. Ludzie w sytuacjach życiowych o ograniczonej prywatności często mają to marzenie. Czyszczenie toalety symbolizuje odrodzenie się energii lub motywacji do pozbycia się przekonań, nawyków lub doświadczeń, które masz. Dając problem, dostałeś kolejną szansę. Przygotowanie się na czystą przerwę z czymś negatywnym lub niepożądanym. Spłukiwanie toalety symbolizuje niepożądane sytuacje lub negatywne wzorce myślenia, z których odpuszczasz. Pozbyć się czegoś, czego już nie lubisz lub nie cenisz. Sen o zatkanej toalecie symbolizuje problemy lub niepowodzenia, które hamują postęp. Nie możesz skończyć problemu ani przejść dalej. Emocjonalne uwikłania. Wypełniona lub przepełniona toaleta może odzwierciedlać poczucie osobistych potrzeb, których nie można zaspokoić, ponieważ potrzeby innych ludzi są zawsze na pierwszym miejscu. Poczucie, że ktoś się odmienił lub nie ma takiej samej ilości czasu na osobiste problemy, jakie mają inni. Możesz potrzebować więcej prywatności, dbania o siebie lub wyrażania siebie. Przykład: Kobieta marzyła o naprawieniu toalety z kopią zapasową. Na jawie w końcu po latach goryczy odzyskała grzeczność i przyjaźń ze swoim byłym mężem. Toaleta odzwierciedlała ich zdolność do pozbycia się emocjonalnego uwikłania….

Sen z miotłą symbolizuje zdolność do zamiatania problemów, lęków lub niepewności, kiedy tylko chcesz. Odrzucanie lub czyszczenie tego, co nie jest już przydatne. Czując się w stanie oczyścić swój akt w razie potrzeby. Prezentowalność lub zrobić dobre wrażenie, gdy jest to w końcu ważne. Negatywnie, miotła może być znakiem, że stawiasz rzeczy, lub nie jest wystarczająco obiektywny o praktyce tyle praktyki, ile naprawdę potrzebujesz. Przykład: Młody człowiek marzył o użyciu miotły, aby zabić pająki. W prawdziwym życiu wrócił z imprezy z wieloma dziewczynami, o których ciągle nie był pewien. Miotła odzwierciedlała jego próbę powstrzymania się od szczotkowania jego niepewności, aby mógł wydawać się pewny siebie dziewczynom.

Śniąc i widząc wąż, kiedy marzysz, jest ciekawy znak swojego marzenia. Ten znak oznacza odnowienie, odmłodzenie i czyszczenie. Musisz zamknąć te emocjonalne rany, abyś mógł nadal rosnąć jako osoba. Alternatywnie, może to być metafora seksu i satysfakcji seksualnej.

…(Sprzątanie | Sanitacja) Zamiatanie podłogi lub dbanie o matę podłogową lub dywan we śnie oznacza dbanie o swoją społeczność lub rodzinę. Zamiatanie brudu lub czyszczenie podłogi we śnie to korzyści finansowe dla osób, które zajmują się tym zawodowo. Zamiatanie cudzego domu we śnie oznacza otrzymywanie od niego pieniędzy. Jeśli bogacz widzi, jak we śnie zamiata podłogę, oznacza to biedę lub utratę firmy. (Zobacz także Sprzątanie | Śmieci | Urządzenia sanitarne | Kosz na śmieci)…

…Sen o zobaczeniu latarni idącej przed tobą w ciemności oznacza nieoczekiwany dostatek. Jeśli latarnia nagle zniknie z pola widzenia, twój sukces przybierze niekorzystny obrót. Noszenie latarni w snach oznacza, że ​​twoja życzliwość zdobędzie wielu przyjaciół. Jeśli zgaśnie, nie zdobędziesz pożądanego znaczenia. Jeśli się potkniesz i złamiesz, będziesz starał się pomagać innym, przez co stracisz swoją pozycję lub będziesz rozczarowany jakimś przedsięwzięciem. Czyszczenie latarni oznacza, że ​​masz przed sobą ogromne możliwości. Zgubienie latarni oznacza depresję biznesową i niepokój w domu. Jeśli kupisz latarnię, oznacza to szczęśliwe transakcje. Dla młodej kobiety Śniącej, że zapala latarnię swojego kochanka, przepowiada jej godnego mężczyznę i wygodny dom. Jeśli to zdmuchnie, przez własną nieostrożność straci szansę na ślub….

…Sen o praniu lub robieniu prania symbolizuje celowe oczyszczenie się z negatywnych nawyków lub negatywnych cech osobowości. Celowe pragnienie zmiany siebie lub innego myślenia. Skończyłeś z pewnymi przekonaniami, nawykami lub sytuacjami i chcesz spróbować czegoś innego. Zmiany w sposobie myślenia lub stylu życia, które przyczyniają się do samodoskonalenia lub większego szczęścia. Ubrania we śnie odzwierciedlają naszą osobowość. Style i kolory symbolizują sposób, w jaki myślimy, czujemy lub działamy. Czyszczenie ubrania symbolizuje usunięcie lub oczyszczenie negatywnych aspektów Twojej osobowości….

…(Kanał słuchowy | Cerumen) Jeśli ktoś widzi siebie oczyszczającego żółtawą woskową wydzielinę znajdującą się w kanale jego ucha zewnętrznego lub jeśli oczyszcza ją we śnie z czyjegoś uszu, oznacza to, że zdobędzie potrzebne antidotum lub truciznę lub uwolnij się od spisku zazdrosnych ludzi. Jeśli ktoś we śnie oczyści uszy z woskowiny lub innego brudu, oznacza to, że usłyszy dobre i przyjemne wieści. Jeśli we śnie widzi się siebie jedzącego woskowinę, którą wydziela z własnych uszu, oznacza to, że jest pedofilem. Czyszczenie woskowiny we śnie oznacza również słuchanie przyjemnych wiadomości. (Zobacz także Ucho)…

Sen o tatuaż symbolizuje twoje uczucia na temat tego, jak ty lub ktoś inny wybierasz zauważony lub zdefiniować się na stałe. Może być również reprezentacją niezapomnianej pamięci w twoim życiu. Rozważmy projekt, kolor i lokalizację tatuażu dla dodatkowego znaczenia. Pozytywnie, tatuaż może odzwierciedlać, jak dobrze czujesz się pojawiające się oryginalne lub bardziej interesujące niż inni ludzie. Dumny, że pamiętasz, przez co przeszedłeś, lub silny jak byłeś. Dobre uczucie bycia zauważonym przez innych jako po przejściu wielkiej męki. Lekcja życia, trudności, rozczarowanie lub traumatyczne wydarzenie, o których nie można zapomnieć. Doświadczenie, które pozostawiło na tobie trwałe wrażenie. Negatywnie, tatuaż może odzwierciedlać, jak dobrze ty lub inni ludzie czują się pokazano niebezpieczne, ryzykowne lub negatywne. Ciesząc się patrząc ciężko lub jak nie znasz innych uczuć. Uczucie dyskomfortu lub obrażony przez kogoś innego niedbale zwracając uwagę na wielkie decyzje. Znak, że ty lub inni mogli dokonać aroganckiego wyboru lub błędu, który nie zostanie zapomniany wkrótce. Pamiętając o sobie lub kimś, kto celowo był głupi. Pragnienie wyróżniania się, które może być niepokojące dla innych. Alternatywnie, tatuaże w negatywnym kontekście może odzwierciedlać obawy lub niepokój, że coś w swoim życiu ma być zauważony na stałe. Jeden błąd, który uważasz za trwały. Sen o tatuaże na klatce piersiowej może odzwierciedlać ciebie lub innych ludzi, którzy okazują się być potężne. Negatywnie, tatuaż na klatce piersiowej może odzwierciedlać zachowanie, które cieszy się przestraszyć innych, że nie chce przywrócić władzy. Wykorzystując pokazanie, że jest bardzo silny na innych. Tatuaże na biceps może odzwierciedlać pokazano w sposób, który pokazuje, że są silniejsze niż inne. Tatuaże na przedo pododziu mogą odzwierciedlać pokazując sytuację kontrolną. Sen o zobaczeniu tatuażu z pieczęcią trampową (nad tyłkiem) może reprezentować uczucia dotyczące czegoś lub kogoś w twoim życiu, ciesząc się, że cały czas jesteś łatwy. Poczuj, że ktoś reklamuje się społecznie, z którą zawsze będzie łatwo sobie poradzić. Może to być również reprezentacja niewygodnych uczuć, które masz o osobie po przeciwnej stronie seksu, która sprawia oczywiste oznaki zainteresowania spędzaniem z tobą przez cały czas. Marzyć, że masz tarta uszczelka tatuaż może odzwierciedlać, że własne przyjemność bycia zauważonym zawsze dostać to, co chcesz, bo są łatwiejsze do czynienia z niż inni ludzie. Społecznie, reklamy dla innych, że nie ma wyzwania, aby twoje życzenia były z Ciebie spełnione. Sen o usunięciu tatuażu symbolizuje pragnienie przywrócenia dobrego imienia, reputacji lub wiarygodności. Możesz puścić arogancki lub przeprosić kogoś. Czyszczenie swojego czynu, budowanie szacunku dla siebie lub odkrywanie czystszego obrazu. Możesz mieć dużą potrzebę martwienia się o uczucia rodziny lub przyjaciół. Chcąc zapomnieć lub wymazać przeszłość. Alternatywnie, można zauważyć, że pokazano nie jest dobre dla ciebie lub twoich relacji.

Marzenie o ubraniu lub robieniu ubrań symbolizuje celowe oczyszczenie negatywnych nawyków lub negatywnych cech osobowości. Celowo chce się zmienić lub myśleć inaczej. Jesteś gotowy z pewnymi przekonaniami, nawykami lub sytuacjami i chcesz spróbować czegoś innego. Zmienia sposób myślenia lub w swoim stylu życia, które przyczyniają się do samodoskonalenia lub więcej szczęścia. Ubrania we śnie odzwierciedlają naszą osobowość. Style i kolory symbolizują sposób, w jaki możemy myśleć, czuć lub działać. Czyszczenie ubrań symbolizuje następnie usunięcie lub czystość negatywnych aspektów twojej osobowości.

Sen z odkurzaczem symbolizuje twoją troskę lub motywację, aby w końcu poradzić sobie z problemami. Zdając sobie sprawę, że wszystko odchodzi. Bądź proaktywny lub zorientowany na rozwiązania. Czyszczenie swojego działania lub postawy. Skoncentruj się na celu lub coraz coś oświecony. Zwracając się do negatyzmu lub problemów z koniecznością opuszczenia. Pozbądź się przestarzałych pomysłów i złych nawyków. Tworzenie swojego życia. Sen o zepsutym odkurzaczu symbolizuje utraconą motywację lub zdolność do uporządkowania pewnego obszaru swojego życia. Poczucie, że nie jest możliwe, aby mieć całkowicie odpowiedzialny lub profesjonalny wygląd, którego pragniesz. Przykład: Człowiek marzył o odkurzaczu. W prawdziwym życiu, w końcu udało mu się rozwiązać pewne problemy, które wcześniej były zbyt rozproszony do czynienia.

…(Brud) Brudne włosy, zabrudzone ubranie lub brudne ciało we śnie oznaczają cierpienie i zmartwienia. Brudne ubranie we śnie oznacza grzechy. Jeśli we śnie brud zawiera olej lub tłuszcz, oznacza to przywiązanie do doczesnych i materialnych przedmiotów. Pranie odzieży we śnie oznacza pokutę z grzechu i zmywanie go. Czyszczenie woskowiny we śnie oznacza słyszenie przyjemnych słów. (Zobacz także: Tkanina | Brudna twarz | Ubranie)…

Sen o czymś oczyszczającym symbolizuje negatywizm, który usuwasz z jakiegoś obszaru swojego życia. Samodoskonalenie, pokonywanie przeszkód lub poprawa relacji. Postępy lub postępy. Czyszczenie może być również reprezentacją starych problemów lub złych relacji, dla których znalazłeś rozwiązania. Dając złe nawyki lub wreszcie mówi prawdę.

…Sen o łazience symbolizuje możliwość lub możliwość pozbycia się negatywnej sytuacji. Przekonania lub doświadczenia, o których możesz zapomnieć. Możesz mieć osobiste problemy, nawyki lub sytuację życiową, która jest gotowa do dostarczenia. Symbolizuje marzenie o niemożliwości znalezienia łazienki lub że są one używane w górę symbolizuje frustracje, które hamują zdolność do dbania o siebie w sposób osobisty. Również wiele się dzieje na ten temat na drodze do radzenia sobie z problemem masz. Marzenie o jedynej dostępnej łazience jest na zewnątrz w otwartym i prostym wyświetlaniu innych symbolizuje brak prywatności lub osobistego czasu. Ludzie w sytuacjach życiowych o zmniejszonej prywatności, często mam to marzenie. Czyszczenie toalety symbolizuje odrodzenie się energii lub motywacji, aby pozbyć się przekonań, nawyków lub doświadczenia, które masz. Co daje problem masz kolejną szansę. Przygotowanie do przerwy z czymś negatywnym lub niepożądanym. Płukanie łazienki symbolizuje niepożądane sytuacje lub negatywne wzorce myślowe, które puszczasz. Pozbądź się czegoś, czego już nie lubisz lub nie cenisz. Sen o zatkane łazienka symbolizuje problemy lub niepowodzenia, które utrudniają postęp. Nie możesz skończyć z problemem… lub przejść dalej. Zaangażowanie emocjonalne. Wypchane lub przepełnione toaleta może odzwierciedlać poczucie osobistych potrzeb, nie mogą być spełnione ze względu na potrzeby innych ludzi zawsze na pierwszym miejscu. Uczucie upośledzenia lub braku równego czasu na sprawy osobiste, które mają inni. Możesz potrzebować więcej prywatności, samoobsługi lub wyrażania siebie. Przykład: Kobieta, która marzyła o łazience z mocowaniem zapasowym. W prawdziwym życiu w końcu przywróciła cywilizację i przyjaźń ze swoim byłym mężem po latach goryczy. Łazienka odzwierciedla zdolność do pozbycia się emocjonalnej plątaniny….

…Sen o popiołach symbolizuje twoją świadomość, że jakiś obszar twojego życia zniknął. Zauważenie szczątków lub pozostałości czegoś, co zostało utracone. Rozczarowania, żale, porażki, zmiany i straty. Popioły mogą być również reprezentacją nieudanej relacji lub przedsięwzięcia biznesowego. Poczucie, że dobre czasy się skończyły lub że w Twoim życiu nie zostało nic wartościowego. Alternatywnie, popiół może być znakiem, że musisz nauczyć się odpuszczać przeszłość. Śnienie, widok lub czyszczenie popiołów kominka lub pieca, symbolizuje świadomość, że przyjemny lub pomyślny moment dobiegł końca. Nadszedł czas, aby przejść dalej lub zacząć od nowa. Sen, w którym coś zamienia się w popiół, symbolizuje uczucie, że obszar twojego życia został całkowicie zniszczony, zmarnowany lub niedbale zaniedbany. Uczucie, że coś jest nadużywane do tego stopnia, że ​​jest bezużyteczne. Uczucia związane z czymś, co mogłoby być wspaniałe, gdybyś ty lub ktoś inny był bardziej ostrożny. Poczucie, że wszystko, co z czegoś zostało, to puste wspomnienie….

Sen o szafie symbolizuje rzeczy o tobie, które ukrywasz, ponieważ nie chcesz, aby ktokolwiek inny o nich wiedział, lub dlatego, że nie czujesz się komfortowo przyjmując je w sobie. Czyszczenie szafy symbolizuje coraz bardziej wygodne z tym, kim jesteś, i jest bardziej akceptując własnej przeszłości lub aspektów swojej osobowości, że nie może być wcześniej bardzo wygodne.

Jeśli goliłeś się we śnie, to pokazuje to, że robisz małe różnice w swoim życiu. Może zacząłeś robić coś nowego lub znalazłeś hobby, które ci się podoba, które zmienia codzienną rutynę. Cięcie jest również symbolem twojego wyglądu przed innymi, co pokazuje, jak schludny i czysty jesteś. Golenie może również wskazywać jedną rzecz, którą już pokazałeś innym, co oznacza, że pozbyłeś się czegoś, co nie jest już potrzebne. W niektórych kulturach golenie jest nieodłączną częścią twojego umysłu, czyszczenie, zwłaszcza gdy to, co sprawia, że broda goli nie tylko włosy brody, ale także głowę, więc jeśli ogoliłeś głowę, chcesz być bardziej otwarty na to, kim jesteś.

Czyszczenie pieca we śnie oznacza nowe cele poprawek, zwrot, który chcesz wprowadzić w swoje życie. Piece są symbolem wysiłków na rzecz poprawy….

Sen o paznokciach symbolizuje myśli i uczucia dotyczące poczucia własnej wartości, pewności siebie, osiągnięć i wizerunku. Stan paznokci odzwierciedla, jak pozytywne lub negatywne czuje się o sobie, marzenie o paznokcie w pełni usunięte symbolizuje, że nie ma poczucia własnej wartości. Twoja pewność siebie została całkowicie zdziesiątkowana. Wszystko, co pozwala ci czuć się dobrze lub budować pewność siebie, jest poza twoim zasięgiem. Malowanie paznokci symbolizuje wysokie poczucie własnej wartości lub znaczenie swoich umiejętności. Negatywnie, może odzwierciedlać próżność lub domniemanie. Marzenie o długich paznokciach do mody symbolizuje wrażliwość w robieniu tego, co lubisz przez cały czas. Alternatywnie, może odzwierciedlać próżność lub niedostępność do ~get your hands dirty.~ Sen z długimi paznokciami, ponieważ już opuszczonych może reprezentować problemy osobiste, które trzeba spotkać lub które już zapomniały. Możesz poczuć potrzebę oczyszczenia sprawy osobistej, zanim poczujesz się komfortowo wokół innych ludzi. Sen z brudnymi paznokciami niskie poczucie własnej wartości. Możesz czuć, że nie jesteś wystarczająco dobry lub nie tak dobry jak ktoś inny. Marzenie o cięciu paznokci symbolizuje osobistą uwagę, gdy wydajesz się innym. Zmiękczanie lub polerowanie wyglądu tak, że wyglądasz szacunku. Może to być również przedstawienie osobistej uwagi na pozory po okresie zbyt skoncentrowania się na pracy lub poświęceniu czasu. Aby poczuć, że ważne jest, aby wyglądać jak jesteś ważny. Marzenie o cięciu paznokci w miejscach publicznych symbolizuje brak troski o prywatność i dyskrecję, jak radzić sobie z osobistymi problemami. Czyszczenie działania lub polerowanie wyglądu w sposób, który może być nieprzyjemny dla innych. Nie wstydź się być zauważonym, że nie jesteś doskonały. Sen o ostrych paznokciach może reprezentować Ciebie lub kogoś innego, kto przeraża innych, nie muszą zachowywać się z szacunkiem. Asertywna lub agresywna postawa w niezmienianiu czegoś o sobie, że inni nie lubią robisz.

Sen o niani symbolizuje twoje uczucia związane z dbaniem o czyjś problem. Możesz czuć się znudzony swoim życiem lub powstrzymywany z powodu cudzych problemów. Upewniając się, że ktoś głupszy lub bardziej arogancki niż ty nie czyni go gorszym. Pilnowanie kogoś, kogo uważasz za ryzykowne. Negatywnie, niania może odzwierciedlać odpowiedzialność lub problemy, które uważasz, że został po cenach dumpingowych dla Ciebie. Poczucie, że musisz chronić lub dbać o kogoś, kto jest wrażliwy, bo nikt inny nie będzie. Alternatywnie, niania może odzwierciedlać jej uczucie bycia przytłoczonym aroganckim lub dziecinnym zachowaniem innych ludzi. Czyszczenie lub opieka nad świnią w twoim życiu. Może to być również przedstawienie uczucia bycia podporządkowanym komuś, kto ma niezasłużoną władzę nad tobą. Jest kontrolowany przez kogoś zepsute. Ponadto opieka nad dziećmi we śnie może odzwierciedlać twoje uczucia dotyczące edukacji dzieci w prawdziwym życiu, jeśli masz jakiekolwiek. Przykład: Mężczyzna marzył o dziecku opieki nad dziećmi. W prawdziwym życiu czuł się kontrolowany przez zepsutego leniwego ojca, który arogancko kontrolował go po tym, jak zapłacił mu wszystkie rachunki, aby utrzymać go z długów. Członek rodziny przechowywane nieodpowiedzialnie wydatki wymagają więcej rachunków do zapłaty. Przykład 2: Kobieta, która marzyła o tym, aby dziecko się nią zaopiekowała, o które naprawdę nie chciała się tym zająć. W prawdziwym życiu była nauczycielką, która zaczynała odczuwać, że nauczanie jest dla niej właściwą pracą. Czuła się bardziej jak opiekunka niż nauczycielka.

…(Fowl | Mężczyzna | Kobieta) Nieznany ptak we śnie przedstawia anioła śmierci. Jeśli zobaczysz ptaka nurkującego na ziemi, aby podnieść kamyk, papier lub robaka, to jeśli odleci on we śnie z domu, w którym przebywa chory, oznacza to, że chory wkrótce umrze z powodu swojej choroby . Jeśli we śnie widzi się ptaka nurkującego w jego kierunku, oznacza to podróż. Jeśli widzimy go stojącego nad głową, nad ramionami lub siedzącego na kolanach we śnie, oznacza to jego pracę lub zawód. Jeśli ptak jest biały we śnie, oznacza to, że czyjaś praca jest czysta. Jeśli jego kolor jest opalony we śnie, oznacza to, że praca jest skażona. Jeśli samiec we śnie siedzi na kolanach kobiety w ciąży, oznacza to, że spłodzi chłopca. Jeśli samica ptaka siedzi na jej kolanach we śnie, oznacza to, że spłodzi dziewczynę. Duże lub drapieżne ptaki we śnie reprezentują królów, prezydentów, przywódców, tyranów, ludzi wiedzy lub kupców. Ptaki wodne, mewy morskie itp. Reprezentują honorowych ludzi, którzy osiągnęli rangę w dwóch sferach – w sferze wody i w powietrzu. Mogą też oznaczać podróż. Jeśli kwakają we śnie, reprezentują lament lub płacz. Śpiewające ptaki we śnie reprezentują muzyków i śpiewaków. Widzieć we śnie stado ptaków oznacza pieniądze i władzę, a szczególnie dla kogoś, kto się nimi opiekuje. Widok ptaków przelatujących nad głową oznacza zdobycie autorytetu i władzy. Jeśli we śnie widzi się ptaki latające w jego domu lub robiące zakupy, oznacza to anioły. Jeśli we śnie wlatuje nam do ręki ptak, oznacza to radosną nowinę. Ptak we śnie to także praca. Nieznany ptak we śnie oznacza ostrzeżenie, radę lub upomnienie. Jeśli czyjś ptak we śnie wygląda pięknie, świadczy to o jakości jego pracy. Jeśli we śnie widzi się siebie niosącego brzydko wyglądającego ptaka, oznacza to również jakość jego działań lub to, że posłaniec może mu przynieść dobrą nowinę. Nieznany ptak to zyski. Widzenie we śnie czarnych ptaków oznacza złe uczynki, a białe ptaki – dobre uczynki. Kolorowe ptaki we śnie reprezentują mieszane działania. Widok ptaka we śnie może również oznaczać honor, władzę, ozdobę autorytetu lub zyski. Ptak we śnie to także zabawny i najbardziej zabawny towarzysz. Ptak we śnie również przedstawia chłopca. Jeśli ktoś we śnie zabije ptaka, oznacza to, że spłodzi dziecko, które będzie chorowało w dzieciństwie i że jego ojciec będzie się bał o jego śmierć. Mówi się, że ptak we śnie reprezentuje również bogatego i podstępnego przywódcę, który nieustannie walczy o swoje zarobki i zapewnia sobie sukces lub wyższość. Ptak we śnie również reprezentuje piękną kobietę. Śpiew ptaków we śnie oznacza słyszenie dobrych słów lub otrzymanie cennej wiedzy. Stado ptaków we śnie reprezentuje łatwo zdobyte bogactwo. Ptak we śnie również przedstawia chłopca. Złapanie ptaka we śnie oznacza przejęcie kontroli nad potężną osobą. Zabicie ptaka we śnie oznacza osiągnięcie celu. Skubanie piór, czyszczenie i jedzenie ptaka we śnie to zarobki, dobrobyt lub kobieta. Zabicie ptaka we śnie oznacza zgwałcenie sługi. Trzymanie ptaka w dłoni lub trzymanie go we śnie w klatce oznacza chorobę, która dotknie syna. Jeśli ptak we śnie odlatuje z ręki lub z klatki, oznacza to śmierć. Stado ptaków we śnie reprezentuje również zgromadzenie miłości, jedności, zjazdów rodzinnych i uroczystości. Jednak gromadzenie się ptaków we śnie może również oznaczać bandowanie się w celu popełnienia błędu lub rozproszenie rodziny lub przyjaciół, lub może oznaczać straty biznesowe. (Zobacz także Blackbird | Bustard | Nest | Osprey | Roller)…

…Plotkowanie bez podstaw, oszczerstwa, spory rodzinne. Czyszczenie uszu to wierna i szczera przyjaźń….