Przeczytaj także interpretację ula.

…Freud i jego zwolennicy przypisują znaczną męską symbolikę seksualną płaszczyźnie obejmującej podniecenie seksualne i pragnienie kochającego związku. Ale inne interpretacje wskazują, że sen o samolocie ujawnia nasze szybko rosnące pragnienia osiągnięcia wyższego poziomu społecznego, zawodowego lub duchowego. Ale z tą ambicją łączy się też obawa, że ​​nasze aspiracje są utopijne, bo jeśli samolot się rozbije, to doprowadzi nas to do katastrofy….

…Sen o czymś ciężkim symbolizuje twoje uczucia dotyczące tego, jak poważna lub ważna jest sytuacja. Poczucie, jak trudna lub trudna jest sytuacja lub problem. Wykonywanie pracy dla Ciebie. Obciążenie. Pozytywnie, ciężki przedmiot może odzwierciedlać Twoje poczucie bezpieczeństwa. Wiedząc, że trudno będzie Ci rzucić wyzwanie lub narzucić Ci niechciane zmiany. Sen o czymś, co jest zbyt ciężkie do uniesienia, symbolizuje poczucie braku mocy, zasobów lub wsparcia innych. Poczucie, że problem lub obciążenie jest zbyt duże. Znak, że możesz potrzebować pomocy. Kwestionowanie, czy jesteś wystarczająco silny, aby poradzić sobie z problemem. Sen o noszeniu czegoś ciężkiego symbolizuje Twoje ciężary, obciążenie pracą lub obowiązki. Być może nosisz zbyt dużo na ramionach i musisz ustalić priorytety. Znak, że musisz zrobić sobie przerwę, odpocząć lub nauczyć się delegować….

Sen z papierowym samolotem symbolizuje uczucia o sobie, rozpraszając się czekając na coś ciekawszego. Celowo marnowanie czasu lub możliwości, ponieważ sytuacja jest do bani lub jest naprawdę nudna. Martwić się innymi rzeczami, które myślisz, że nic nie jest ważne lub poważne w ogóle. Pokazanie innym, że wcale nie jesteś zazdrosny, ponieważ sytuacja jest bardzo nudna. Przykład: Za każdym razem, gdy młody człowiek musiałby chorować w domu ze szkoły, marzył o lataniu papierowym samolotem i uderzeniu go. W prawdziwym życiu zawsze mówiono, że może uniknąć odrabiania lekcji, ponieważ był chory, a potem zawsze się wstydzi w szkole, że nie odrabiał lekcji, kiedy wrócił. Przykład 2: Kobieta marzyła o tym, aby zagrać w papierowy samolot, a następnie obserwować, jak ląduje w wodzie i jest pokryta mgłą. W prawdziwym życiu przegapiła ważną okazję, ponieważ zbyt długo marnowała czekanie i nie wiedziała, co myśleć o swoich perspektywach na przyszłość.

(Samolot | Trumna | Latający statek | Wiedza. Zobacz także Latawiec | Statek)

…Sen o wieszaku na samolot symbolizuje plany lub projekty, które są wstrzymane lub tymczasowo czekają na rozpoczęcie. Czekanie, aż coś się wydarzy, zanim zaczniesz coś większego….

(Samolot | Trumna | Latający statek | Wiedza. Zobacz także Latawiec | Statek)

…Śnienie o samolotach jest zapowiedzią zmian w Twoim życiu. Musisz być bardzo ostrożny, ponieważ istnieje ryzyko, że coś pójdzie nie tak….

Będziesz zmuszony do podjęcia ważnych decyzji.

…Sen o papierowym samolocie symbolizuje uczucia na swój temat, które rozpraszają się w oczekiwaniu na coś ciekawszego. Celowe marnowanie czasu lub możliwości, ponieważ sytuacja jest do niczego lub jest naprawdę nudna. Zaabsorbowanie innymi rzeczami, gdy myślisz, że nic nie jest ważne ani poważne. Okazywanie innym, że wcale nie jesteś zazdrosny, ponieważ sytuacja jest po prostu zbyt nudna. Przykład: Za każdym razem, gdy młody człowiek musiał zostać w domu chory w szkole, marzył o lataniu papierowym samolotem i rozbiciu go. Na jawie zawsze sobie powtarzał, że może uniknąć odrabiania lekcji, ponieważ jest chory, a potem w szkole zawsze czuł się zawstydzony, że po powrocie nie odrobił pracy domowej. Przykład 2: Kobieta marzyła o rzuceniu papierowego samolotu, a następnie zobaczeniu, jak ląduje w wodzie i pokrywa się mgłą. Na jawie straciła ważną okazję, ponieważ straciła czas, czekając zbyt długo i nie wiedziała, co myśleć o swoich przyszłych perspektywach….

Zobacz znaczenie pagera

Śnienie o samolocie oznacza, że ​​twoje życie się zmieni. Powinieneś być ostrożny, ponieważ możesz doświadczyć jakiegoś nieszczęścia….

…Śnienie, że korzystasz z samolotu, oznacza, że ​​twoja hojność i udane wysiłki zostaną wysoko ocenione. Widzieć stolarzy używających swoich samolotów oznacza, że ​​będziesz płynnie postępować w swoich przedsięwzięciach. Marzenie o zobaczeniu planów oznacza sympatię, a nawet sukces. Ten sen zwiastuje miłość do rzeczywistości, a nie do fałszu….

…Marzenie o samolotach w locie sugeruje przyszły sukces we wszystkich sprawach, z którymi się kontaktujesz. Śnienie o samolocie, że się nie porusza, a co gorsza, gdy wydaje się, że jest zepsuty, podarty lub spada na ziemię, wskazuje na przyszłe niepowodzenia, które mogą być niebezpieczne dla śniącego….

Sen o katastrofie symbolizuje nieoczekiwaną niestabilność, pobudzenie lub zakłopotanie. Możesz czuć ogromną ilość stresu lub niepokoju o dużą zmianę, która miała miejsce. Katastrofa może być również przedstawieniem winy, którą zostawiłeś w szoku lub panice uczucia.

Podczas gdy marzysz, widząc kogoś lub będąc sam w katastrofie, reprezentuje twój strach przed zmianą. Boisz się, że nie będziesz wiedział, co czeka Cię w przyszłości.

Sen z podwórkiem symbolizuje problemy lub sytuacje, które lubisz zauważać w sobie. Rzeczy, które chcesz myśleć lub mieć innych cię oglądać. Rzeczy, które są komfortowo świadomi swojego życia.

…Jeśli marzysz o grze w tenpins, niewątpliwie wkrótce zaangażujesz się w jakiś romans, który zdyskredytuje twoje imię i stracisz pieniądze i prawdziwą przyjaźń. Widzieć innych zaangażowanych w ten sen, zapowiada, że ​​będziesz czerpać przyjemność z niepoważnych ludzi i prawdopodobnie stracisz pracę. Dla młodej kobiety udana gra w tenisa jest zapowiedzią lekkich przyjemności, ale smutek pojawi się później….

…Sen o kracie symbolizuje osobowość skupioną na ciężkiej pracy lub poczucie, że ważne jest, aby cię zauważono. Dobrze się czuję podczas ciężkiej pracy….

Sen o podróży w czasie może wskazywać na przeszłość i teraźniejszość, w zależności od tego, gdzie podróżowałeś. Sen, w którym podróżowałeś przez ostatni czas, oznacza, że tęsknię za starymi dobrymi czasami. Być może było kilka ważnych wydarzeń, które miały ogromny wpływ na jego życie. Sen o podróży w przeszłości może pokazać swoją niezdolność do bycia szczęśliwym w tym momencie swojego życia. Należy wziąć pod uwagę, że rzeczy, których już nie masz lub nie żyją dłużej, nie są tak dobre, jak się wydaje. Czas podróży w przyszłość zwykle wskazuje na nieprzyjemny prezent, którego doświadczasz. Może chcesz zignorować ten moment swojego życia. Alternatywnie, przyszłość może wskazywać na nadchodzące wydarzenia w twoim życiu lub po prostu wskazać rzeczy, które cię ekscytują i niepokoją. Może jest coś, czego nie można się spodziewać?

(Zobacz Towarzysz w drodze | Przyjaźń)

Fine in a dream zapowiada trudności z organami prawnymi.

Sen o podróży w czasie symbolizuje twoje pragnienie ucieczki od obecnej rzeczywistości. Troska o przeszłe wydarzenia lub spekulacje na temat przyszłości. Podróż w czasie do przeszłości może odzwierciedlać to, jak robisz rzeczy, których nigdy nie byłem w stanie zrobić. Rozmowa z ludźmi z przeszłości lub badanie przeszłości. Zwróć uwagę lub porozmawiaj z ludźmi o tym, jak wyglądało życie, kiedy cię nie było. Patrząc na stare zdjęcia, omawiając historię rodziny, lub nostalgia. Podróż w czasie w przyszłość może odzwierciedlać dyskusje na temat tego, co ma się wydarzyć. Bądź blisko ludzi, którzy są przed tobą lub bardziej zaawansowane niż ty. Myśląc o tym, czego się spodziewasz. Idealizuj potencjalne wyniki.

…Śnienie, że jesteś na randce w ciemno, symbolizuje entuzjazm dla czegoś nowego, czego próbujesz. Być może ryzykujesz z nowym pomysłem, podejściem lub możliwością. Nowe doświadczenia, które wybierasz, nie wiedząc dokładnie, co się stanie. Może to znak, że w pełni angażujesz się w plany lub sugestie, o których niewiele wiesz….

Jeśli we śnie ktoś widzi siebie wchodzącego w ogień piekielny, niezależnie od tego, czy jest wierzącym, czy niewierzącym, oznacza to, że będzie cierpiał na gorączkę, stanie się biedny, wejdzie do więzienia, popełni poważny grzech lub będzie mieszał się z niewierzącymi i potępia.

…Sen o zbijaku symbolizuje walkę w twoim życiu, w której wszystko jest do zdobycia. Sytuacja wszystko albo nic. Nie możesz popełnić ani jednego błędu, ponieważ stawką jest wszystko. Robi wszystko, co w Twojej mocy, aby uniknąć całkowitej porażki. Może to być również odzwierciedlenie Twojej próby całkowitego niepowodzenia osoby lub problemu, który za wszelką cenę Cię omija….

…Sen o kościelnej ławce symbolizuje otwartość lub otwartość na ważne rady lub odpowiedzi na trudne życiowe problemy. Pozytywnie, ławka może reprezentować twoją gotowość do wysłuchania ważnych rad. Czuć się dobrze, wiedząc, że jesteś dobrą osobą. Negatywnie, ławka może odzwierciedlać strach przed pouczeniem lub powiedzeniem, że nie jesteś dobry. Sen o samotnym siedzeniu w kościelnej ławce może oznaczać uczucie beznadziejnej potrzeby odpowiedzi na bardzo ważny problem. Poczucie, że nikt nie może ci pomóc lub że nie ma łatwych rozwiązań trudności, z którymi się borykasz. Czując, że twoje problemy są twoje. Nikt inny nie rozumie Twojego problemu. Poczucie pustki w obliczu trudnego skrzyżowania lub wyboru. Przykład: Pewien mężczyzna marzył o tym, by siedzieć sam na ławce kościelnej i zobaczył źle wyglądające dziewczyny na ławce w następnym rzędzie. Na jawie próbował zostawić za sobą bardzo negatywną przeszłość i rozpocząć nowe życie ze swoją dziewczyną. Miał z tym problem, ponieważ dziewczyny, z którymi spał z przeszłości, nadal do niego docierały. Desperacko chciał poczuć się dobrym człowiekiem w swoim nowym życiu, ale czuł, że powiedzenie swojej nowej dziewczynie prawdy o swojej mrocznej przeszłości zniszczy związek….

(Zobacz Wending swój sposób)

(Loafing | Loitering | Tramp | Vagabond) Widzenie we śnie bez środków do życia lub postrzeganie siebie jako bez środków do życia oznacza bolesne ubóstwo, stan samookaleczenia, niewdzięczność lub niedowierzanie.

(Zobacz Wejście do raju)